Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Online Oyunlar > Warframe > Warframe Rehber


Warframe 101

Warframe Rehber


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 24 Kasım 2013   #1
Literary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 16 Kasım 2013
Bulunduğu yer: PC Başı :)
Mesajlar: 916
Konular: 569
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 921
Rep Derecesi : Literary is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 9
Literary isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Warframe 101

Merhaba bayanlar ve baylar,

iyi günler. Nighthunder olarak yeni başlayanlara bir yol gösterme amacıyla bu konuyu açtım ve Warframe'in temelini anlatmak istiyorum.

(25/06/2013)Warframe:

Kısaca sizin exoskeletonınız. Bu zırhın içinde gene bir insan bulunsada bu zırh yapabileceklerinizin kapasitesini geliştirmektedir. Her Warframe'in bazı temel özellikleri var ve her Warframe bu özellikler çevresinde gelişmektedir. Oyun stilinizin Warframe'iniz uymasını şiddetle tavsiye ederim ki bir Rhino ile "Rush" edemez ya da bir Volt'la "Tank" edemezsiniz. Kısaca Warframe'lerin özelliklerine bir değinelim. Warframelerin temel özellikleri:
-Health(Can)
-Power(Güç)
-Armor(Zırh)
-Shield Capacity(Kalkan Kapasitesi)
-Sprint Speed(Sprint Hızı)
-Mod Polarity(Mod Polaritesi) 'dir.

Her Warframe'in 10 tane mod slotu yani mod koyabileceğinizi yeri vardır. Bunların dördü sabittir ve değişmezdir ki bu slotlar o Warframe'in güçlerini yerleştirmeniz için dizayn edilmiştir. Her Warframe'in 4 özel yeteneği vardır ve bu yetenekler sizin oyun stilinize yardımcıdır. Bunların yanı sıra "Helmet"lar(kasklar)'da Warframe'inizde sadece estetik değişiklikler yapmakla kalmaz o Warframe'in özelliklerinide değiştirir.

Warframe'ler Tenno'nun enerji dalgalarında tutun defans bariyerleri veya iyileştirme dalgalarına kadar herşeyi yapmasını sağlar bunun yanı sıra Tenno'nun kılıç kullanma, atıcılık ve söylemeden geçemeyeceğim akrobatik yeteneklerini büyük ölçüde geliştirir.

Warframe eğitiminizi Excalibur adlı bir Warframe ile tamamlarsınız. Seri ve bir o kadar da ölümcül olmasıyla tanınır ve ayrıca oyuna başlarken üç Warframe'den biriylebaşlama şansınız olur. Bunlar Excalibur, Loki ve Mag'dır. 7. Update ile Volt'un yerine Mag gelmiştir.

Warframe elde etmenin şu anlık iki yolu vardır. Ancak bazıları sadece tek bir yol ile alınabilir. Excalibur Prime'da bu olaya bir istisnadır ve sadece Founder Pack adı verilen packlerden alanlara verilmektedir. Excalibur Prime kendi reaktörü ve Warframe slotu ile gelir. Warframe yapmak veya almanın yolları:
-Birinci yol marketten platinum karşılığı almaktır. Bu Warframe'ler kendi slot ve reaktörleriyle gelirler.
-İkinci yol ise daha uzun ve kasvetli bir yoldur. Her gamerin bildiği bir yol. Farming. Blueprintleri marketten aldıktan sonra o Warframe'in Chasis, System ve Helmet Blueprintleri farm edilmeli ve craft yani yapılmalıdır bundan sonra Warframe'inizi yapabilirsiniz.

Sıradaki konumuz: Leveling
Yani başta Warframe olmak üzere level alma. Warframe'lerinizi level atlatmak için affinity pointse ihtiyaç duymaktasınız ki çoğu gamer bunu daha farklı bir kavram halinde bilmektedir. Exp veya Experience points. Her ölen düşman size affinity verir ve bununla beraber affinity oyun içinde haritalarda loot edilebilir. Storage container parçalayıp, storage locker açarken fırlayan beyaz küreleri toplamanız halinde affinity alırsınız.Şu anlık maksimum level ise 30 olarak belirlenmiştir. Level aldıkça mod koyabilme şansını elde edersiniz. 30. levelda teknik olarak toplam değerleri 30 olan herhangi 10 mod kombinasyonunu yerleştirebilirsiniz(Bu konuya daha detayıyla(ölmez sağ kalırsak) mod bölümünde anlatmayı umuyorum. Level atlamak health ve shield değerlerinizi arttırır. Yapacağınız yaklaşık herşey size affinity verir bu bir konsolu hacklemekten başka bir Tenno'yu revive etmeye kadar uzanır.

Konumuza Warframe'leri teker teker incelemekle devam edelim. Bu konuda inceleyeceğimiz ilk Warframe benimde içinde olduğum ve birçok kişinin oyuna başlarken seçtiği Excalibur olacak.

EXCALİBUR:
Hızın ve saldırganlığın mükemmel hibridi olarak tanımlıyor oyun tanımı. Yanlış sayılmaz. Oyun türü olarak daha saldırgan bir oyun türü benimseyen Excalibur oyunu tanırken ki size yardımcı olacak dengeli bir Warframe ancak sorunlardan biri de bu...O kadar dengeliki en iyi olduğunu söyleyebileceğimiz pek bir noktaısı maalasef yok ve duygusal bağlarla bağlanacağınız bu Warframe'i eğerki slot almazsanız başka Warframe'ler yapmak için satmanız gerekebilir. Yaklaşık her oyun türüne uyan Excalibur iki ofansiv yetenek modunu iki taktikal yetenek moduyla desteklemektedir. Bunlar Slash Dash, Radial Blind, Super Jump ve Radial Javelin. Slash Dash sizi hızla ileri savurup önünüzdekileri deşmenizi sağlarken Radial Blind bir flashbang etkisiyle rakiplerinizi kör edip sizi zor bir durumdan kurtarabilir. Adı üstünde Super Jump ise sizi yükseklere fırlatıp oyuna yeni bir yön vermenizi sağlayacaktır. Radial Javelin en tehlikeli ve en çok enerji tutan Mod yeteneği tam anlamıyla birçok kılıç çağırıp rakiplerinizi duvarlara iğneleyecek ya da kılıçlayacaktır. Excalibur'un temel statların ve 30. Level Statları aşağıdadır bulunmaktadır:
Health:100.0(300.0)
Power:100.0(150.0)
Armor:50.0
Shield Capacity:100.0(300.0)
Sprint Speed:1.0
Blueprint kullanarak yapmaya çalışma halinde toplamda aşağıdaki kaynakları vermeniz gerekmektedir:
-Excalibur Systems
-Excalibur Chasis
-Excalibur Helmet
-Orokin cell(1)
-3 gün süreç ya da 50 platinum ile hızlandırma
-25.000 credit
Chasis, System ve Helmet blueprintleri ise Pluto gezegeninin Hades haritasında Ambulas bossu tarafından bulunabilir ve bu üç eşyayı yapmak ise ayrıca size aşağıdakiler gerektirecektir:
-Ferrite(1000)
-Rubedo(800)
-Mophic(2)
-Alloy Plate(150)
-Neural Sensor(1)
-Polymer Bundle(150)
-Plastid(220)
-Salvage(500)
-Control Module(1)
-Ve toplam 45.000 credit.
Alternatif olarak Avalon Helmet(kaskı) Excalibur'unuzun kalkan kapasitesini arttırırken canınızı azaltacak ki bu büyük bir düşüş değil ve ayrıca benim önerdiğim bir şey. Çünkü canınız zaman geçtikçe artmaz iken kalkanınız tekrar dolacaktır böylece kalkanınızın artmasıda sizin için bir avantajdır.

Excalibur Prime:
Üstüne değinmek istediğim ikinci Warframe Excalibur Prime normal versiyonunda azcık daha hızlı bir kalkan dolumuna ve bir tane daha fazla polarite slotuna sahiptir. Ancak hesabınızın hunter veya daha üstü bir seviyeye yükseltilmesiyle elde edilmekle beraber kendi slotu ve reaktörüyle gelir. Normal versiyonundan farklı kabul edilmektedir Mastery Points için(bu konuyada daha sonra değinmeyi planlıyorum.)

(26/06/2013)Loki:
Oyuna başlarken seçebileceğiniz ikinci Warframe. Direkt olarak zarar veremesede gayet kullanışlı ve mobil bir Warframe. Oyuncular tarafından Troll Warframe olarak da bilinmektedir. Trinity ile en iyi stratejik Warframe'lerdendir.Ayrıca şu anlık oyundaki en hızlı Warframe olarak da bilinir. Rakibi kandırma ve takımı korumayı amaçlar. Adı ise Nordik Mitolojisinden talihsizlik ve düzenbazlık tanrısı Loki'den gelir. Loki'de direkt zarar vermektense insanları şekil değiştirerek birbirine düşürmektedir. Adına uyan bu Warframe'in yetenekleride bu yönde zaten gelişmiştir.Bu yetenekler Decoy, Invisibility, Switch Teleport ve Radial Disarm. Hiçbiri direkt zarar veremesede taktikal uygulamalardır ve iyi bir takım oyuncusunun elinde takımı zafere taşıyacak küçük ama büyük etkide yeteneklerdir. Decoy ile bir kopyanızı yapıp onun üstüne düşman ateşini çekebilir bu sırada Invisibility ile görünmez olup aradan kaçabilirsiniz. Switch Teleport ile bir düşman veya bir takım arkadaşınız ile yer değiştirebilir. Düşmanınızı bir tuzağa çekebilir veya arkadaşınızı kurtarabilirsiniz. Radial Disarm kullanıldığı anda odadaki bütün düşmanlarınızın tüfek veya tabanca tarzı silahları bozulur ve onları yakın dövüşe zorlar. Onlarla aranızda bir mesafe koyduğunuz sürece çaresizce ölmeye mahkum olurlar. Aşağıda Loki'nin temel ve 30.Level statları mevcuttur:
Health:75.0(225.0)
Power:150.0(225.0)
Armor:50.0
Shield Capacity:75.0(225.0)
Sprint Speed:1.25
Blueprint kullanılarak yapılmaya çalışılırsa size toplamda aşağıda kaynaklar gerekecektir.
-Alloy Plate(150)
-Control Module(1)
-Ferrite(1000)
-Moprhics(2)
-Neural Sensor(1)
-Orokin Cell(1)
-Plastids(220)
-Polymer Bundle(150)
-Rubedo(800)
-Salvage(500)
-Ve toplam 105.000 Credit ile 3 gün 12 saat gerekecektir.(Yukarıda toplam gerekecekler bulunmaktadır yani buna Loki Chasis, Loki Systems ve Loki Helmet için gerekenlerde dahildir.)
Alternatif olarak Essence Helmet(kask) size bir camgöz köpekbalığı görüntüsü vermekle Armor değerinizde bir düşüşe ancak aynı zamanda power efficiency
yani güçten tasarruf etmenizi sağlar ki bunu 100'de 100 önermekteyim çünkü Loki yetenek modlarıyla daha da güçlü bir Warframe'dir. Vitality ve Redirection modlarıyla Health ve Shield Capacity'i yükselterek kurtulma şansınızıda arttırabilirsiniz.

Mag:
Update 7'den sonra başlangıçta seçebileceğiniz 3 Warframe'den sonuncusu. Kontrol etmesi ve tamamen kavranması zor bir Warframe. Statlarıda parlak olmasada Mag Farm etmek için ve daha da önemlisi bir party ile farm etmek için en ideal seçimlerden biridir. Bir dişi olmasıyla beraber şimdilik en kısa Warframe olarak da bilinir. Mag ismini magnetismadan alır ki bu gayet yerindedir. Yetenekleri ise gayet dengelidir ve kullanışlıdır. Mag'in yetenekleri Pull, Shield Polarize, Bullet Attractor ve Crush'tır. Pull adı üstünde bazı şeyleri kendinize çekmenizi sağlar ve Loki'nin Switch yeteneğiyle benzeşir. Pull ile bir düşmanı yakın dövüş mesafesine getirebilir yere düşen bir arkadaşınızı kaostan çekip onu Revive edebilirsiniz. Ayrıca kalkanlı düşmanlarınızın kalkanını çekebilir ve onları ortada dımdızlak bırakabilirisiniz.Shield Polarize özellikle yüksek shield capacitysi olan düşmanlara karşı çok kullanışlıdır ve onları kalkanlarını azaltır öte yandan bir takım arkadaşınızın üstünde kullanılırsa onun shieldının doldurabilir ve onu zor bir andan kurtarabilirsiniz. Bullet Attractor en taktital yetenek belkide ve düşmanlarınızın etrafına oluşturduğunuz alana giden her mermiyi direkt olarak o düşmana yöneltmesi ile özellikle boss savaşlarında epey kullanışlı olmasıyla biliniyor. Crush son ve en tehlikeli yetenek Mag'in etrafındaki düşmanlarını havaya kaldırıp şiddetle yere çakmasıyla büyük zararlar vermesini sağlıyor. Ne kadar çok enerji istese ve radius yani capı az olsa gayet tehlikeli ve kullanışlı bir yetenek. Kısaca Mag epey manyetik bir Warframe'dir ve emin olun sizide kendine çekicektir. Mag'in temel ve lvl.30 istatistikleri aşağıdaki gibidir:
Health:75.0(225.0)
Power:100.0(150.0)
Armor:50.0
Shield Capacity:150.0(450.0)
Sprint Speed:1.0
Blueprint ile yapılmaya çalışıldığında gereken parçaların blueprintini(Mag Chasis, Mag Systems, Mag Helmet) Mars'ın War haritasındaki Sgt. Nef Anyo'dan temin etmeniz mümkündür. Bunların yanı sıra birde orokin cell ile Mag'inizi yapabilirsiniz.
Mag'e alternatif olarak Coil helmeti takıldığında yetenek modlarınızın alanı artmakta ancak kalkan kapasiteniz azalmaktadır bu kadar kurtulma şansınızı düşürür. Bunun yerine Stretch modu ile yetenek alanınızı genişletebilirken kalkan kapasitenizden olmazsınız ve Redirection modu ile kalkan kapasitenizi iyice genişletip kurtulma şansınızıda yükseltebilirsiniz.

(29.06.2013)Volt:
Volt ofansif(offensive) oyuncular için saldırgan bir Warframe sunuyor ve elektrik elemenleri ile elektrisyen Warframe'i olarak tanımlanabilir. Elektrik elementi ile özellikle Corpus düşmanlarına diğer Warframe'lere kıyasla daha fazla zarar verebilme kapasitesinde olmasıda dükkate şayan bir noktadır. Volt Update 7'den önce bir başlangıç Warframe'i oluşundan sayısı diğrelerine kıyasla fazladır.Volt'un istatistikleri göz önüne alınınca dengeli bir Warframe olduğu görülsede yetenekleri onun saldırgan bir Warframe olduğunun kanıtıdır. Volt arsenalindeki Shock, Speed, Electric Shield ve belkide en önemlisi olan Overload ile rakiplerine ciddi zararlar vermek için tasarlanmıştır. Shock küçük bir elektrik topunu rakibine atarak onu sersemletir ve elektrik zararı uygular ve bunun yanı sıra o düşmanın yakınındakilere sıçrama kabiliyetide vardır. Shock'un tek dezavantajı düşük zarar vermesidir. Speed sizi kısa bir süreliğine en hızlı Warframe yapar. Zor bir andan kurtulmak için birebirdir yada çok arkada kaldıysanız takım arkadaşlarınıza yetişmek için kullanılabilir. Electric Shield ile oluşturacağınız elektrik alanı sizi size gelen mermilerden koruyacaktır ve enteresan bir özelliği ise bu kalkandan geçen mermilerinizin vereceği zarar düşsede bir miktar elektrik zararı uygulamaya başlayacaklardır. Overload etrafındaki elektrikli eşyalar arttıkça daha da güçlenen ölümcül bir yetenektir. Çok enerji istesede çok büyük bir zarar verecektir. Kısaca etrafınızdaki herşey kül olacaktır. Volt saldırganlığı ve elektrik elementini en iyi şekilde birleştirir. Bu Warframe'in karşısında duranlar yıldırım çarpmışa dönecektir. Volt'un istatistikleri ise aşağıdaki gibidir:
Health:100.0(300.0)
Power:100.0(150.0)
Armor:10.0
Shield Capacity:150.0(450.0)
Sprint Speed:1.0
Volt için gereken materyal blueprintleri Jüpiter'deki boss J-3 Golem'den temin edilebilir ve blueprint markette mevcuttur.
Volt'a alternatif olarak Storm Helmet takınca yetenekleriniz dahada güçlenecektir ancak staminanızdan olacaksınız. Bu kabul edilebilir bir kayıp ki Volt saldırgan oluşundan yeteneklerinin olabildiğince büyük zarar vermesi istenir.Bu kaybı ise Rush ve Marathon gibi modlarla doldurabilirsiniz ya da Volt'un yeteneklerini daha da güçlendirip onu yürüyen bir yıldırım fırtınasına çevirebilirsiniz.

(01.07.2013)Trinity:
Bu Warframe'in bana Matrix üçlemesindeki Trinity'i her seferinde aklıma getirmesiyle başlamak istiyorum. Trinity oyunun Health Tank'i. Öyleki her yeteneği kurtulma şansını arttırmaya destek sağlıyor ya da rakibinden Health çalıyor. Hem saldırgan hem de defansif oyun stillerine uygun bir Warframe olduğu kanısındayım ancak Trinity'nin en kullanışlı olduğu zamanlar tabii ki 4 kişilik bir squadla gezerken olacaktır. Trinity'nin yetenekleri bu oyun tarzına çok iyi adapte olabilmiştir. Well of Life ile işaretlediğiniz bir düşmana her saldırıldığında saldıran taraf bu siz ya da takım arkadaşlarınız olsun can alacaktır ki bunun yüksek seviyelerdeki Ancient'lar veya Ambulas gibi tehlikeli ve öldürmesi zor bosslara karşı çok kullanışlı olduğun söylemeden geçemeyeceğim. Energy Vampire, Well of Life ile benzerlik gösteriyor ancak Health yerine enerji çalmanızı sağlıyor. Öyleki bu enerjiden kar bile sağlayabilirsiniz. Yüksek enerjili takım arkadaşlarınız bu yetenekle enerji farm edebilir ve en iyisi bu yeteneğin bir boss veya yüksek canlı bir düşmana konması şeklindedir. Link sayesinde aldığınız zarar bir rakibe aktarabilirsiniz ancak bir takım arkadaşınıza aktarmamaya çalışın ki bu Trinity'nin temel amacını bozan bir durumdur. Ayrıca Link ile zehirlenme ve elemental zararlarda aktarılacaktır. Ancak Link aktif olduğu süre zarfında durmadan enerjinizi yiyecektir. Amma velakin bir bossa karşı Energy Vampire ile kombine edilirse boss size yaptığı saldırılarla kendine zarar vermekten başka bir şey yapmayacaktır. Menzilinin epey uzun oluşuda başka bir avantajdır. Son olarak Blessing nerdeyse sınırsız bir menzili olan ve bir dalga halinde yayılan ve takım arkadaşlarınızın hepsinin canının TAMAMINI dolduran bir yetenektir. Matrix'teki Trinity öldüysede bu Trinity ile ölmek için yetenek gerekir kısacası.Trinity'nin istatistikleri aşağıdaki gibidir:
Health:100.0(300.0)
Power:150.0(225.0)
Armor:10.0
Shield Capacity:100.0(300.0)
Sprint Speed:1.0
Trinity için gerekli eşyaların blueprinti ise Everest, Earth'teki boss Councilor Vay Hek tarafından temin edilebilir. Blueprinti ise Markette mevcuttur.
Trinity'e alternatif olarak Aura Helmet'i ile yetenek zamanınızı arttırırken canınızdan eder. Pek önermemekteyim ancak kullanışlı olabilir bazı Trinity buildleri ile ancak kullanırken kendi riskinizi almayı unutmayın. Benim tarafsız görüşümce Shield, Health ve Energy değerlerinin arttırılması en iyi seçimdir.

(10.07.2013)Vauban:
Defansif taktikleri ve Endless Defense Mission'ların yıldızı Vauban. Özellikle tek bir yetenek ile bütün Endless Defense Mission'ın bel kemiği olan Vauban'i yapması epey zor. Çünkü Blueprint için gerekli eşyalar yani Chasis, Helmet ve System'in blueprintleri sadece alertlerden düşmektedir ki alertlerin verdikleride karmaşıktır ve belirli değildir. Vauban'in ilk yeteneği Tesla düşmanı elektrik çarparak öldürmeyi amaçlayan sabit bir toptur. Arkadaşlarınızın üstüne birkaç tane yapıştırın ve onlara etrafta gezmelerinin söyleyin. Tam bir kaos ortamı olacaktır. Bounce diğer Warframe'lerde olduğu gibi bu Warframe biraz daha arka planda kalan yeteneği sizi ve bir düşmanı yukarı fırlatır. Yukarı fırlayan düşman genelde ölür. Bastile yeteneklerinizin en değerlisi ve mutlaka güçlendirmeniz gereken o yetenektir. Öyle ki Bastille'in menziline giren her düşman havada süzülüp bedava hedef haline gelir. Özellkile Infested'a karşı çok kullanışlıdır. Son yeteneğimiz Vortex ile rakiplerinizin hepsini eziştirip büzüştürüp tek bir madde haline sıkıştırın. Epey güçlü ve tehlikeli bir yetenek. Vauban'in istatistikleri harika değil ama yetenekleri öyle ve Power güçlendiren modlar ile bu yeteneklerin gerçek potansiyeli keşfetmenizi öneririm. Vauban'in istatistikleri ise aşağıdaki gibidir:
Health:100.0(300.0)
Power:150.0(225.0)
Armor:40.0
Shield Capacity:75.0(225.0)
Sprint Speed:1.0
Vauban'in tren lokomotifine benzeyen Helmet'i yerine Esprit'i helmet ile Power'ınızı arttırırken shieldinizdan olucaksınız ancak bu vermenizi önereceğim bir tavizdir. Shield'i Redirection ile arttırabilirsiniz ve Power'ınızın menzil ve devamlılığını arttırırsanız Endless Defense Mission'ın aranan adamı olursunuz.

(04.07.2013)Mods(Modifications ):
Warframe, silah veya sentinellere eklenebilen ve onları farklı yollarda güçlendiren modifikasyonlardır. Mod edinmenin bir sürü yöntemi bulunmaktadır:
-Platinum ile Warframe alınca o Frame'in 4 yetenek modu size direk verilecektir. Sentineller içinse 2 özel yetenek modu verilmektedir.
-Blueprintler ile Frame yapmakta 4 yetenek modunu vermektedir.
-Öldürülen her düşmanın mod düşürme şansı vardır.
-Bitirilen görevler bazen ödül olarak mod vermektedir.
-Defans görevlerinde her 5 roundda çıkma şansınız olur ve hediye olarak verilecek eşya bir mod olabilir.
-Marketten mod paketi almak bir yöntemdir.
-Corpusların, Infestedların, ve Grineerların kendilerine özel düşürdükleri modlar vardır. Bunun yanı sıra bu üç gruptanda düşen evrensel modlarda bulunmaktadır. Ayrıca not edilmelidir ki Rage modu sadece Orokin Void'indeki Corruptedlardan düşmektedir ve inanılmaz nadirdir.

Modların 6 özelliği vardır:
-Tip:Modun takılabilieceği eşya...
-Nadirlik:Modun ne kadar sıklıkla düşebileceğinin bir kanıtı
-Tutar:Modu eklerken eşyanızdan alacağı mod tutarı
-Polarite: Doğru polariteye yerleştirilen modlar normal tutarlarının yarısını tutarlar ancak yanlış polarite yerleştirilirse modun orjinal tutarına göre tutar 1'den 3'e kadar artabilir.
-Level:Modun o anki gücünü belirler.


Warframe 101'i şimdilik burada bitiriyorum daha sonra ekleyeceğim konular hazırda ancak zamanım bulunmamaktadır. Editle bu strategy guide i bitirmeyi planlamaktayım. Ayrıca varsa bir düzeltme bir öneri veya bir geri dönüş her şeyi duymak isterim. Bu strategy guide oyuncular ve bu forumun üyeleri için yapıyorum LÜTFEN bir geri dönüşte bulunun ki sizi daha iyi anlayayım ve geri dönüş yapayım.Üye Profil Bilgileri

Literary isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24 Eylül 2015   #2
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 24 Eylül 2015
Alter: 25
Mesajlar: 6
Konular: 1
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 9
Rep Derecesi : Angriell is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Warframe 101

baya sağlam konu olmus saolAngriell isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23 Ekim 2015   #3
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 23 Ekim 2015
Mesajlar: 29
Konular: 6
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 32
Rep Derecesi : meLanoR43 is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Warframe 101

teşekkürlermeLanoR43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26 Haziran 2016   #4
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 26 Haziran 2016
Mesajlar: 23
Konular: 1
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 25
Rep Derecesi : Ragnarak is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Warframe 101

teşekkürler.Ragnarak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Warframe Silahlar Literary Warframe Rehber 3 26 Haziran 2016 14:34
Warframe HİKAYE Literary Warframe Rehber 1 26 Haziran 2016 14:34
Warframe - Sistem Gereksinimleri Babysit Warframe Rehber 1 26 Haziran 2016 14:34
Warframe Karakterler Literary Warframe Rehber 0 16 Kasım 2013 20:24
WarFrame Trailer !!!! Team SoloMid Oyun Videoları 0 29 Mayıs 2013 15:59

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:06.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750