Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Spor > Spor Dünyası > Trabzonspor


Usta Yönetimini Açıkladı

Trabzonspor


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 23 Mayıs 2013   #1
KASSADİN
ALL STAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 15 Eylül 2012
Bulunduğu yer: İstanbul
Mesajlar: 2.178
Konular: 794
Rep Puanı: 13877
Rep Gücü: 2184
Rep Derecesi : ALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 46
Ettiği Teşekkürler: 26
Standart Usta Yönetimini Açıkladı

25-26 Mayıs'ta yapılacak olan Trabzonspor Olağanüstü Kongresi öncesinde Başkan adayları hareketli bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Trabzonspor Başkan Adayı Muharrem Usta Zorlu Grand Otel'de düzenlediği basın toplantısı ile yönetim listesinde yer alan isimleri tanıttı.

Başkan Adayı Muharrem Usta dün oynanan Ziraat Türkiye Kupası Final maçından dönerken trafik kazasında hayatlarını kaybeden iki Trabzonspor taraftarı Şeref Vanlıoğlu ve Sefer Köse'ye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı ve kazadan yaralı olarak kurtulan Engin Albayrak, Fatih Kalyon, Eyüp Vanlıoğlu ve Ercan Mollahüseyinoğlu'nada acil şifalar diledi.

Muharrem Usta maratonun sonuna yaklaştıklarını belirterek; ''bizde bu üsreçte adım adım ilerliyoruz. Bugün de listelerin verilmesi ile ilgli son gündü. Bizimde listemiz şekillendi ve sabah itivari ile Divan Kurulu Başkanlığına sunulmuş oldu. İki arkadaşımız hariç olmak üzere bütün arkadaşlarımız buradalar. Trabzonspor'da 5 adayımız var. Ben Gazetelerde 6. aday olduğunu okudum ama yok galiba ve adaylar arasındaki yarışmada da daha önce söylediğimiz gibi biz elimizden geldiğince hassas olmaya çalışıyoruz. Çünkü bu yarışlarda herşey geride kalıyor. Aslolan bıraktığınız iz. Trabzonspor için nasıl bir organizasyon içinde olduğunuz ve kukübün menfaatleri ve geleceği açısından hangi söylemlerde bulunduğunuz çok önemli. Biz kişiselleştirmemeye çalışıyoruz. Çünkü burada önemli olan Trabzonspor'a katkı sağlamak'' dedi.

NASIL BİR YÖNETİM OLUŞTURDU

Mümkün olan toplumun en geniş kapsamlarını temsil edecek bir yönetim kurmaya çalıştık. Nekadar geniş tabanlı olursak ne kadar iyi işaretler veriyorsak bu gerçekten önemlidir. İnce eleyip sık dokumaya çalıştık.

İkinci özelliğimiz ise Trabzonspor'u derinden iyi tanıyan, geçmişini analiz edebilecek arkadaşlara yer vermeye çalıştık. Dünü ve bugüne kadar ki sürecinde, yönetimin çeşitli dönemlerde içinde bulunan arkadaşları almaya çalıştık.

Üçüncü olarak ekonomik anlamda güçlü bir kadro kurmaya çalıştık. Trabzonspor'un buna çok ihtiyacı var. Her geçiş döneminde sorunları çözmek adına hemde ısrarla söylediğimiz bir şey var burası bir şirket ve burası başka şirketlerle yarışıyor. Futbol şirketi ise futbol şirketleri ile yarışır.

Şirketlerin ekonomik olarak büyümesi lazım ki yarışı an iyi şekilde yapabilsin. Ekonomik standartları iyi olan ama hayatlarında iş başarısı yaşamış arkadaşları kadro ya kattık. Kurumsallaşma Trabzonspor için şart. Kendi şirketlerinde kurumsallaşmayı en iyi şekilde gerçekleştiren arkadaşlarla çalıştık. En önemlisi ise en az yıpranmışlarla genç dinamik kadro kurmaya çalıştık. Bu kadroyu da maziye bağlamak adına tecrübeside daha eski yıllara dayanan, gençlerin bir adım daha yaş ve tecrübe itibari ile üstünde, genç orta yaş grubunda olan ve toplum tarafından daha kabul görecek kişilerden oluşturmaya çalıştık.

Yeni bir tarih yada tarihi yeniden yazmak lazım. Yeni bir iz bırakmak lazım. ve bir dünya kulübü olmak gerekiyor. Bunları yapabilmek için kadronuzun derinliği olması lazım.

Bugün aramızda iki arkadaşımız yok. bunlardan biri İstanbul'dan Coşkun Bülbül ve Ankara'dan Nurettin Aydın aramız da değil.

İŞTE MUHARREM USTA'NIN LİSTESİ

LEVENT EYÜBOĞLU

1969 Trabzon doğumluyum. Şuanda 7 ülkede alışveriş merkezleri yapıyoruz. Proje konusunda yönetim kuruluna elimden gelen desteği vermeye çalışacağım.

GÖKHAN SARAL

1977 Trabzon doğumluyum. Taahhüt alt yapı ve üst yapı sektöründe bir çok projeye imza attık. Genç enerjimizle Trabzon ve Trabzonspor sevdalısı olarak bu yola baş koyduk. İnşallah kazanan Trabzonspor olur.

ALİ BAYRAM

1968 Trabzon doğumluyum. Trabzon'da Peugeot bayisi, yine Trabzon ve Maraşta enerji işiyle uğraşıyoruz.

MUSTAFA YILMAZ ODABAŞI

Elektrik mühendisiyim. Yıllarca Elektrik Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanlığını yaptım. Arkadaşlarla yeni bir Trabzon yaratmak için aday olduk.

BEKİR BÜLBÜLOĞLU

Gençliğimizden beri ömrünü kendimizi Trabzon ve Trabzonspor'a adayan bir ailenin evladıyım. Başkanımız genç ve deneyimli arkadaşlalar bir grup oluşturdu. Görevimizin ağır olduğunu biliyoruz. Bizde çorbada tuzumuz olsun diye yola çıktık.

AV. SİBEL SUİÇMEZ

Trabzon'da birçok sivil toplum örgütünde çalıştım ve siyasette bulundum. Trabzonspor kulübünde yönetim kurulu adayı bile olmak çok büyük bir onur. Sayın başkanın devrim ruhunu önemsiyorum. Seçilirsek iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Kaybettiğimiz insanların ruhu bizimle onların beklediği bir Tarbzonspor'u yaratmak için çalışacağız. Bu onlara karşı olan borcumuzdur.

SOYSAL ALGAN

Makine mühendisiyim. Umuyorumki sağduyulu seçmenlerimiz doğru bir kararla bizi seçecek ve bizde Trabzonspor için misyonumuz doğrultusunda büyük işler yapacağız.

GENÇAĞA MERİÇ

İstanbulda kentsel dönüşüm ile ilgilenen 4 şirketim var.

Ali Nuhoğlu

Nuhoğlu inşaat yönetim kurulu başkanıyım. sadece taahhüt işleri yapmayıp, konut ve AVM işleri yapıyoruz. Daha önce bir spor geçmişim yok. Trabzonspor'un geleceği ile alakalı projeler beni çok etkiledi.kandi şehrimiz için bir şeyler yapmak gerektiğinin zamanının geldiğini düşünerek canla başla çalışacağız. umarımki Trabzonspor'u bir üst noktaya taşımak için çalışacağız.

Kazım Kengöçken

1981 doğumluyum. genç yaşım ve enerjimle hizmet etmek istiyorum

Celil Hekimoğlu

5 adaylı güzel bir seçim var. bütün başkan adayları çok centilmen bir şekilde bir aradalar.

Hüseyin Balaban

Sporun içerinden gelen ve 30 yıllık bir tecribeye sahibim. ben sayın başkanımıza çok güveniyorum

Ceyhun Eskici

İnşaat mühendisiyim. Trabzonspor basketbol takımında şube sorumluluğu yapıyorum

Ersun kalfa

başkanımızla berabe rbir yola çıktık

Ahmet çubukçu

Özelbir hastanede beyin cerrahıyım. Trabzonspor'a 32 yıldır üyeyim ve aktif yöneticilik yaptım.

Hasan Aktaş

1977 Trabzon doğumluyum gıda işiyle uğraşıyorum. Trabzonspor'a hen vakit hemde ekonpmik anlamda katkı sağlamak istiyorum.

Trabzonspor kupayı almamadı biliyorsunuz. orada yalın gözle eksikleri bir kez daha gözlemledik. Delege bizi seçerse bu işin üstesinden geleceğimizze inanıyorum.

YÖNETİM TARZI

Dünyada öyle şirketler varki yönetimler bir bölümü başka şehirde olmasına rağmen modern yöntemlerle konferans sistemleri ile çalışacağız. bukadar insanın bir araya gelmesine gerek yok. yapı içinde görev dağılımı olacak.Planlı toplantılar ve hızlı tolantılar. bizde her saatte her yerde konferans yapma olanağı vardır. acil de olsa karar bir sistem üzerinde alınmalıdır.HERHANGİ BİR TEKNİK DİREKTÖRLE ANLAŞMADIK

Herhangi bir teknik direktörle anşalmadık. İşi sırasıyla gidiyoruz. ancak yönetimimizi tamamlayana kadar teknik direktörlük dahil neler yapacağız, bunları istanbulda tartıştık. yönetimimizle bir araya gelip konuşmadık. Konuşmadan karar vermez istemedik biz konuşunca sizede açıklayacağız. almak istediğimiz yıldız oyuncular var onlarıda konuşuyoruz. biz kendi aramızda konuştuktan sonra sizler de eaçıklayacağız.

TrABZONSPOR'A SİYASET KARIŞMAYACAK

herkesin siyasi görüşü olabilir ama herkeste herkese benzemez. Tabzonspor siyasetin karışacağı bir yer değildir. Eğer kulübü benim başka olmam durmunda siyasetin kulübe karışacağı yönünde endişelrim olsaydı burada olmazdım. Trabzonspor'u siyasete bulaştırmayacağım. bunun için çalışacağım. Bütün siyasilerin bir yere oturdu diyecekleri bir yönetim oluşacaktır. Artık herkes mazide yaşadıkalrını unutsun.

6 AY FELAKET OLUR

Sadri Şener'e sordum. Ben nedir durum diye sordum. Beklide kupayı alsak başka birşeyler olabilirmiydi. Bu senaryoların tutma ihtimalini görmüyorum. Adaylar 6 aylık bir yönetime gelmezler. Knedi aramızda bütün senaryoları konuştuk. 6 ay büyük bir felaket olur, altından kalkamayız. Trabzonspor tarihinde çok başarılı işler vardır. Sorun yaratan kişiler olmuştur, bizde de olacakıtr.

TRABZONSPOR ALMAYA GELENLERİ TAŞIYAMIYOR

Bizim misyonumuz çok net. Trabzonspor'un yeni bir devrime ihtiyacı var. Trabzonspor'da yazılmış olan tarihin üzerine yeni br tarih yazmamış lazım. Trabzonspor almaya gelenleri taşıyamıyor. Çünkü artık taşımayıyor. benim kendimden olduğu kadar arkadaşlarımada güvenim var. Bizde hata yaparız fakat önemli olan yapılan hatayı çabık görüp düzeltmek.Üye Profil Bilgileri
ALL STAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Usta'nın listesinde kimler var? ALL STAR Trabzonspor 0 21 Mayıs 2013 18:20
Usta başkan adaylığını açıkladı ALL STAR Trabzonspor 0 03 Mayıs 2013 15:23
Usta dişçi Regoan Komik Yazılar & Fıkralar 1 10 Ocak 2013 13:45
Darkorbit tr-5 recep-usta Beylerbeyi DarkOrbit Ekran Görüntüleri ve Videolar 0 04 Ocak 2013 15:57
Bas Gaza Usta! kasttas Komik Yazılar & Fıkralar 0 19 Aralık 2012 23:16

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:40.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750