Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Spor > Spor Dünyası > Trabzonspor


Hacıosmanoğlu Neler Söyledi?

Trabzonspor


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 21 Mayıs 2013   #1
KASSADİN
ALL STAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 15 Eylül 2012
Bulunduğu yer: İstanbul
Mesajlar: 2.178
Konular: 794
Rep Puanı: 13877
Rep Gücü: 2184
Rep Derecesi : ALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond reputeALL STAR has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 46
Ettiği Teşekkürler: 26
Standart Hacıosmanoğlu Neler Söyledi?

Trabzonspor'da 25-26 Mayıs'ta yapılacak kongre öncesi adaylar Haber 61 TV ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Haber 61 TV'nin bugünkü konuğu İbrahim Hacıosmanoğlu oldu.İbrahim Hacıosmanoğlu'nun konuşmasının satır başları;

İBRAHİM HACIOSMANOĞLU KİMDİR?

1966 yılında Hayrat merkez mahallesinde doğdu. 47 yaşına kadar istanbulda ticaretle uğraştık. Allah bir fırsat verdi bugünlere geldik ve çocukluk hayalimiz olan Trabzonspor başkanlığına aday olduk. İnşallah Allah izin verirse çocukluk hayalimizi gerçekleştireceğiz.

TRABZONSPOR'DA SİYASET

Bu konu ile ilgili duruşumu herkes biliyor. Trabzonspor başkanlığına aday olan kişinin siyasilerle görüşmediği konusunda yalan söylemesi doğru değil. Bize de aynı soru sorulduğunda Trabzonspor'un mevcut bakanı ve siyasileri ile görüştüğümüzü söylüyoruz. Trabzonspor olarak çeşitli mücadelerleri yaparken bunu yanlız başınıza yapamazsınız, bu mücadelede destek almak gerekir. Siyasetin olmadığı konuşulmadığı bir kurum söyleyemezsiniz. Önemli olan Sitasetin kullandığı bir Trabzonspor değil, Trabzonspor'a hizmet eden bir siyeset. Kitleleri arkasından getirecek bir lidere ihtiyacı var Trabzonspor'un.

TRABZONSPOR SEÇİMLERİNDE İNCE AYAR VAR MI?

Trabzonspor sevdalıları bizi seviyor. Kendi iradenizle aday olmuyorsanız itici güçlerle ayakta duruyorsanız siz Trabzonspr'un haklarını tam olarak savunamazsınız. Sokaktaki insanları, o değerli insanları sokaktaki insanlar diye tabir eden insan başarılı olamaz. Onlar çok değerli insanlardır. Emek hırsızlarının ve yandaşlarının Trabzonspor'a vereceği bir katkı yoktur. Biz Fenerbahçe camiasının içerisinde kimlerle dostluk kuracağımıız iyi biliriz. Sizin sokak insanları diye tabir ettiğiniz insanlar sizden daha zekidir. Bu camia sizi Medicalpark hastanelerinin sahibi sanıyor. ama biz gerçeği biliyoruz. Bu sermayenin asıl patronu kimdir, siz bunun ne kadarına sahipsiniz bunu kamuoyuna açıklamanız gerekir. Biz kimle kavga ediyoruz? Trabzonspor'un haklarını çalan emek hırsızları ile kavgalıyız.

TRABZONSPOR'UN BÜYÜKLÜĞÜ

Bizim büyüklüğümüz camiadan geliyor. Bu şehir çok önemli bir şehir. Bu şehirin içinden çıkan Trabzonspor tabiki büyüktür ve daha da büyük olacaktır. Biz büyük bir kulübüz ama dahada büyüye bilmemiz için tüm unsurları ile amatör branşlarla da büyümek zorundayız. Saygı ve sevgi gören bir lider olursanız sponsorlarıda Trabzon'a daha kolay çekersiniz.

ALİ UZUNAY

STK'larla birlikte halkımıza hizmet etmeye Trabzonspor'a, Trabzon halkına hizmet etmeye çalıştık. Bugün kime sorarsanız sorun en büyük hayali Trabzonspor'un şampiyonluğudur. Trabzonspor gurbette daha zor. Büyük şehirlerde Trabzonspor'un temsil edilmesinin eksiklikleri var. Bu denli bir taraftara sahip bir camiayı temsil edecek bir nokta yok. Ben Trabzonspor'un istanbul'da bir tesisinin olmasını İstanbul'da geldiğinde burada kalamasını ve antrenmanlarını burada yapmasını istiyoruz. Bu proje oluştuğunda Trabzonspor'a çok büyük katkılar katacaktır. İnşallah yönetime gelirsek bu projemizi geliştirmek için çalışmalarımızı yapacağız.

HACIOSMANOĞLU NEDEN SERT MİZAÇLI BİR İNSAN?

Gülmek için bir neden lazım. Trabzonspor'a hizmet ederken kamuoyu içinde gülünmemesi gereken insanlara karşı gülmemek gerektiğini biliyoruz. beni çok iyi tanıyan insanlar eğlenmesini gülmesini bilen bir insan olduğumu bilirler. Biz öne çıkmak için insanlarla bir kavgamız olmadı. Sadece Trabzonspor'un haklarını savunmak için emek hırsızları ile kavgamız oldu. Ben kendi bireysel gücümü kullanarak şike sürecinde mücadele başlatan kardeşlerimizden biriyim. Trabzonspor başkan adaylığına aday olacağına 2 sene önce karar veren insan neden zamanında şike sürecinde gücünü kullanarak kupanın getirilmesi için çaba göstermedin. Sen gidip Fenerbahçeli yöneticilerle fotoğraf verip sonra ben Trabzponspor'a başkan adayı olacağım diyeceksin. Bütün takımlara spornsor oluyorsunuz da neden Trabzonspor'a sponsor olmadınız. O sermeyenin sahibi siz olmadığınız için sermeyenin patronları size Trabzponspor'a sponsor olmayacağınızı söyledikleri için spornsor olamadınız.

TRABZONSPOR'UN BORCU

Divan kuruluna teşekkür ediyorum. Bilgi kirliliğini ortadan kaldırdılar. Ben kulüpten bütün bilgileri aldığımı söyledim. Biz 160 milyon dedik ama 175 çıktı. Biz bunun nedenini de biliyoruz. Açık hesaplar vardı onlardan dolayı yukarı çıktı. Hepimiz iş adamıyız bugün garanti geri dönüşleri olan krediler veriyorlar ve almayanı dövüyorlar fakat biz hala fazla faizli kredi ödüyoruz. Bunların uzun vadede yapılandırılması için çalımalarımız var. Evet kulübün sıcak paraya ihtiyacı var. Biz burada aday olupta 2-3 ay içerisinde rezil olup gidecek bir sürecin bize ve Trabzonspor'a bir faydası yok. Trabzon kültürünü Trabzonspor'u bilmek lazım. Bizim kültürümüzde aç gezsek dahi karnımızı suyla doldurup başımız dik gezeriz. Kulüp bitti gitti diyerek ortaya çıkmak bize yakışmaz. Biz Trabzonspor'da kalıcı olmaya geliyoruz. Yeniden yapılanmayı gerçekleştirip kalıcı olacağız. Bütün hazırlıklarımızı yaptık ve hazır geleceğiz.

KULÜPTE ÇALIŞANLARIN DURUMU

Biz Trabzonspor'a hizmet eden insanlarla bir derdimiz yok. Trabzonsporun kalifiye insanlara ihtiyacı var. Onlar Trabzonspor'a emek veren insanlar. Bizim amacımız kulübün kadrosunu kısmak değil onları verimli hale getirmek. Onlar bizim baş tacımız olur ancak.

TRABZONSPOR BAŞKANININ GÖREV SÜRESİ

Trabzonspor'un delegelerinin çoğu ile bereber olduk. Onlardan 6 aylık bir sürenin Trabzonspor'un menfaatine olmayacağını 6 ay sonra tekrar kongre yapılmasının iyi olmayacağını söyledik. Onlarda bize hak verdiler.

SADRİ ŞENERİN ADAYLIĞI

Sadri Şener yarın yapılacak ziraat Türkiye Kupası maçından sonra aday olursa bundan onur duyarım Bu Trabzonspor'a Trabzon'a hizmet yarışıdır. Bu camiaya hizmet edecek insanları başımızın üstünde taşırız. Biz Sadri şener'le çok güzel yarışırız.

YÖNETİM LİSTESİ

Asıl yönetim üyeleri büyük ölçüde hazır hazır olmayan bölüm için ise çalışmalar sürüyor. Ayrıca yönetimde bayan yöneticide olacak.

AKYAZI PROJESİ

Bizim stadımızın belli bir bölümü kapalıydı diğer stadların üstü kapatılmaya çalışırken biz üstünü açtık. Biz o alanı komple Trabzonspor'a tahsis etmiştik. 170 milyar kira vermeyelim diye o tahsisi bozdular. Trabzonspor'un başına gelirsek tahsisi bozulan yerleri geri almak için başbakanımızla görüşeceğiz. Stadın 40 bin kişi olması yeterlidir. Bütün kulüplerin stadı bitti fakat bizim ki bitmedi bu kulübü yönetenlerin hatasıdır. biz hızlanması için bütün görüşmeleri yapıp burayı hızlı bir şekilde Trabzonspor'a kazandıracağız.

YABANCI FUTBOLCULAR

Başkan ve yöneticilerin transferin dışına çıkması gerekir. Hocalara göre kadro kurulmaz. Transfer politası kulübün profesyonel politikasıdır. Bu konuda profesyonellerle ve kulübün haklarına sahip çıkacak insanlarla çalışmanız gerekiyor. Kulüpteki yabancıları alacaklarını kesip gelecek alacaklarına karşı ilişkiyi kesersek Trabzonspor'a hizmet etmiş oluruz. Aldığınız yabancı oyunuclar sahada olup katkı sağlayan yabancılar olmalıdır. Transfer yapmak için transfer yapılamz. Siz alt yapı ile yapılanmayı ve Transfer konusunda yapmadıktan sonra başarılı olmanız söz konusu olamaz.

GALATASARAY'A GİDEN FUTBOLCULAR

Balık baştan kokar. Elbette futbolcunun gitmek istemesi sizin duruşunuzla alakalıdır. Oyuncu size saygı duyacak. Büyük bir camiaiseniz futbolcu şart sunamamalı. Şu kadar para getirip giderim maddesini sözleşmeye koymayı bile düşünmemeli. Egemen'in Selçuğ'un hangi süreçte nasıl gittiğini iyi biliyoruz. Aldığınız oyuncu sözleşmesini uzatmayıpta başka bir kulübe gitmek istiyorsa bu sizin yanlışınızdır. Oyuncu satilamaz diye bir şey yok. Dünya devi Manshester Ronaldo'yu Real Madrid'e sattı. Futbolcunun sözleşmesine böyle bir madde koymak yöneticilerin basiretsizliğidir. Futbolcu da bunu söyleyememeli.

1461 TRABZON

Böylesine büyük yatırımların yapıldığı ve açık ara şampiyon olabilecek bir takım için bu zor bir olay. Trabzonspor'un böyle bir pilot takıma ihtiyacı yok. Trabzon'da ki bütün amatör takımlar Trabzonspor'un pilot takımıdır. Trabzonspor'un büyük takımlara yakışır bir şekilde alt yapıyı geliştirmesi lazım. Trabzonspor sadece burada değil tüm Türkiye'de bu çalışmalarını yapıp yetenekli gençleri futbola kazandırması lazım. Beylik vermekle olur almakla değil. 6 şampiyon olduğumuz dönemde onların haklarını da koruduğumuz için bu sıfatı bize taktılar. Bu konuda önce etrafımızdaki karadeniz takımlarına da sahip çıkmalıyız.

ENGİN KARA

Benim en büyük hayalim alt yapı konusunda Trabzon amatörünü Trabzonspor bünyesi altına alıp onlara maddi manevi ve tesis anlamında katkı sağlayıp, onlara bir ağabeylik yaparak yetiştirmek ve oradan yetişen oyuncuları takıma kazandırmak.Biz başkan seçilirsek en doğru duruşumuzu sergileyip Trabzonspor'a hizmet etmek istiyoruz. Seçilemezsek söylemlerimizde sıkıntı olduğunu düşünerek kendimizi çek ederek tekrar başkan olma hakkı kendimde bulmam ve aday olmam. Farklı amaçla gelen insanlardan ziyade biz hizmet etmek için buradayız. Başkan adayıysak ve gönülden hizmet ediyorsak tüzüğe madde koymaya gerek yok başkan adaylarının belli bir parayı hibe etmesi gibi bir durumu gönülden kabul ederim.

İnsanları motive etmek iyi bir şeydir. Ama kupa maçı için prim verip onları etkilemek bence doğru değil. Çünkü bu maçın kupadan önce daha önemli sonuçlarının olduğunu biliyoruz.

Evet bizim çalınan bir şampiyonluğumuz var ama bizim 4 şampiyonluğumuz daha var. Emek hızsızları ile birlikte çalışırsak bizde başarılı oluruz diye düşünmek çok yanlıştır. Trabzonspor haksızlıkların karşısında mücadele edecek bir kulüptür. Çıkar gütmeyen bir insan bekliyor bu camia. 10 tane takımı yanına alamıyorsa başkanlık koltuğuna oturması doğru değildir. Bizim de anadolu takımlarını bir araya toplamadaki mücadelemizi herkes biliyor.

Eğer siz hakkınıız ararken haklının duruşunu sergilerseniz herşeyi başarırsınız. 2010-2011 sezonunun kupası hırsızların müzesinden alıp getirmek kim olusa olsun başkanın görevidir. Hırsızlar sokaklarda 10 bin kişi yürüyorsa biz haklı olarak 300 bin kişi ile yürümemiz gerekir. Bunu yapmakta bizim boynumuzun borcudur. Kupanın nasıl alınacağını biliyoruz. İnşallah bunu da yapacağız.

27 MAYIS SABAHI

Hem Trabzonspor'un yapılanması, hemde kendi yapılanmasını bitirdikten sonra türk futbolunun yapılanması için mücadele edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Trabzonspor Başkanlık makamı kutsal bir makamdır. Orada oturan başkan sürekli konuşan bir başka olmamalıdır. Bizim yönetimimizde görevler belli olacak herkes kendi işini yapacak.Üye Profil Bilgileri
ALL STAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Hacıosmanoğlu'nun listesinde kimler var? ALL STAR Trabzonspor 0 03 Mayıs 2013 15:22
Şener başkanlık için neler söyledi? ALL STAR Trabzonspor 0 30 Nisan 2013 16:11
Öcalan'ın ne zaman serbest kalacağını söyledi ATAK T-129 Güncel Haberler 0 29 Nisan 2013 23:53
Esed, Türkiye için öyle sözler söyledi ki... onurkayaatas Güncel Haberler 0 22 Ocak 2013 13:51
Hayvanlar Alemi ... Kayıp Papağan Adresini Söyledi Aliaena Serbest Bölüm 5 20 Ocak 2013 00:51

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 02:44.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750