Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Total War Serisi > TotalWar-Medieval II


3D uniteler ( resimli anlatımlı )

TotalWar-Medieval II


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 16 Mart 2014   #1
Literary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 16 Kasım 2013
Bulunduğu yer: PC Başı :)
Mesajlar: 916
Konular: 569
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 921
Rep Derecesi : Literary is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 9
Literary isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart 3D uniteler ( resimli anlatımlı )


Fransız Yaya Soylu Şövalyeler
Bu adamlar, Fransız aristokrasinin seçkin tabakasındandır ve savaş baltasıyla çok iyi savaşırlar. Fransız şövalyeliliğinin çiçeği olarak rakipsiz bir süratleri vardır. Her ne kadar atlı oldukları zaman çok cüretkârlıklarıyla ünlü iseler de, bir çoğu bazen yaya olarak savaşmanın daha iyi olduğunu fark edecek kadar pragmatiktirler.


Cenevizli Tatar Yaycılar
İtalyanlar' ın Tatar Yayı sevgisi o zamanın dünyasında çok şöhretliydi ve daha çok Cenevizliler kullanırdı. Milanlı kumandanlar, Tatar Yaycılara iyi değer biçer ve çok özel bir zırh ve büyük Pavise Tarzı kalkanla onları donatır. Ayrıca Cenevizli Tatar Yaycılar da arbedede kullanım için uzun bir kılıçla donanımlıdır.hristiyan korumalar
Birçok Kral; Saray Koruyucularının, tehlikelere karşı kendi taraflarında olmasını ister. Onların amacı kendi kültürlerinin dışından şovalyeleri kiralayarak kendilerine karşı güç kullanmayı engellemektir. Böylece Hilaliler Sultanlığı Hristiyan Şovalyelerini kiralarlar. Muharebede onların yiğitliği kendilerine eklenen prim olur..


Konkuistatörler (Fatihler)
Amerikayı keşfe koyulan sıkı öncülerdi. Hernekadar hırs ile güdülenmiş olsalarda sıradışı bir cesaret uyanıklık ve direnç gösterdiler. Atları ve yarım plaka çelik zırhları, mızrakları, ustura keskinliğinde kılıçları ile bu adamlar meksikanın yerli savaşçılarına karşı tahrip ediciydiler. Onlar sadece amerikadan temin edilebilir.

veya

Conquistadores Amerikaya gelen ilk öncülerdir. Hırslıdırlar, ayrıca cesur, kurnaz ve dayanıklıdırlar. Atları, zırhları, mızrakları ve keskin kılıçlarıyla bu askerler Meksika'nın savaşçılarına karşı çok üstündür. Yalnız Amerika kıtasında eğitilebilirler.


Varangian Guard:
Bizans birimlerinin en meşhurlarıdır. İskandinavya' dan gelen bu askerler genellikle elit muhafızlar olarak kullanılırlar. Ancak iki elle kullanılabilecek büyüklükteki baltalarıyla imparatorun düşmanlarını parça parça ederler.


Coyote Preist:
Aztekli rahiplerin bazıları düşmanla asker gibi dövüşür. Bu rahipler 6 düşmanı canlı olarak ele geçirdiklerinde geleneksel olarak korkunç çakal üniformaları ile ödüllendirilirlerdi. Bu adamlar sıradan rahipler değildi. Sunaklarda düşmanların kalplerini de kesebilirlerdi, savaş meydanında etraflarına ölüm de saçabilirlerdi.


Mongol Heavy Archers:
Moğol ordusunun en çok kullandığı silah birleşik yaydı. Moğol savaşçılar at sırtında çok iyi olduklarından çok kaliteli atlı okçulara sahiplerdi. Bu savaşçılar daha hızlı olabilmek için ağır zırhlar kullanmak yerine daha hafif zırhlar tercih etmektedirler. Yinede zırhları onlara yeterli korumayı sağlamaktadır.


Gothic Knights:
Bu elit savaşçılar Kutsal Roma Cermen İmparatorluğunun göz bebekleridir. Zırhları en iyi Alman demirciler tarafından yapılmıştır. Çok kaliteli zırhlara sahiptirler, ayrıca Mızrak ve gürz kullanırlar. Savaş meydanında onları korkutabilecek az şey vardır. Ağır süvari taktiklerinde eğitilmiş bu süvariler İmparatorluk ordusunun korku saçan üyeleridir.


Berdiche Axe-Men:
Berdiche adı verilen büyük bir balta taşırlar. Düşmanlarını vurup devirmeden önce yüreklerine korku salarlar. Berdiche Axemenler bir sürü eğitim, korku verici bir silah olan Berdiche ve en kötü ihtimalle zincir zırhla bezenirler. Pek çok Rus komutan bu piyadeleri şok gücü olarak düşman formasyonlarını bozmak için kullanır.Scots Guards:
Compagnie des Gendarmes Ecossois yada French Scots Guards olarak bilinirler. "Düşmanımın düşmanı dostumdur." Söylevinin vücuda gelmiş halleridir. Bu ağır zırhlı elit iskoç askerleri büyük yay kullanırlar ve Fransız Kralına hizmet ederler.Armored Longbowmen:
Bu askerler meşhur büyük yay kullanırlar. Zırhları sayesinde hem ok yağmurudan korunurlar, yine zırhları sayesinde zırhsız okçulara oranla daha uzun süre dövüşebilirler ve ayrıca kılıçları vardır.Naffatun:
Bu askerler seramik kapların içinde sıvı kimyasallar taşırlar. Bunlar bir noktaya çarpıp kırıldığında her türlü zırhın içine akabilir. Çünkü madde sıvıdır. En cesur adamlar bile bu silahla ölenleri görünce korkarlar.Jaguar Warriors:
Bu askerler gerçekten ürkütücü birimlerdir. Cesaretleri ve savaş becerileri onlara Jaguar derisinden üniformalar kazandırmıştır. Yüzlerini açıkta bırakan başlıkları kükreten jaguarı temsil eder ve düşmanlarının kalbine korku düşürmeyi amaçlar. Ichcahuipilli zırhı giyerler ve maquahuitl silahlar kullanırlar.


Knights Templars:
Tapınakçılar korkutucu düşmanlardır. Bankacılık sistemini kurmaları ile ünlüdürler. 1100'lü yılların başlarında ilk haçlı seferinden kısa süre önce kuruldular. Amaçları Hristiyan hacıları korumaktı. 1307 de terhis edildiler. Bu dönemden sonra da yüzlercesi eş zamanlı olarak pek çok suçlama ile işkence görüp öldürüldü. Papa ve Fransa Kralı' nın emirleriyle.


Culverin:
Bu top Milan dahil pek çok ülke tarafından kullanılmıştır. İlk kez 14. Yüzyıl sonlarında Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu tarafından kullanılmıştır. Daha sağlam ateş sistemi, daha iyi yetiştirilen mürettebatı sayesinde döneminin en iyi topu olmuştur. Düşman duvarlarına ciddi hasarlar verebilir. Aynı şekilde düşman askerlerine de. Tabi onları vurabilirse, biraz isabetsizdir.


Jinetes:
İberya ve Moor geleneklerinden etkilenmiş bir süvari türüdür. Ağır zırh ve ağır silahlar yerine ciritleri ve hafif zırh tercih eder. İyi eğitimli biniciler sayesinde hızlı ve yüksek maevra kabiliyeti olan birimlerdir. Binicileri düşmana devamlı olarak cirit yağdırabilir ardından da işi bitirmek için kılıçları ile yakın temas kurarlar.


Mamluks:
Köle olarak getirilip çocukluk döneminden itibaren eğitime alınmışlardır. Eğitimleri bitince azad edilmişlerdir. Bu elit süvariler iyi zırhlı, mızraklı ve gürz kullanan profesyonel askerlerdir. Hücumları oldukça tehlikelidir. Zırhlı düşmanları bile ağır kayıplara uğratabilirler.Venetian Heavy Infantry:
İyi zırhlanmış ve bir çeşit gürz kullanan piyadelerdir. Bu gürz özel oalrak yapılmıştır. Amacı zırhları delmektir. Yani zırhli düşmanlara karşı etkili askerlerdir. Denizde ve karada Venedik'i düşmanlardan korurlar.


Strzelcy:
Polonya dilinde atıcı, ateşleyici anlamına gelir. Tatar ve Rusların atlı okçularına önlem olarak geliştirilen hafif süvarilerdir. Hafif zırhları ve küçük tatar yayları vardır. Piyade tatar yayına göre daha küçük olmalarına rağmen atışa hazırlanma süresi aynıdır. Bu sürede düşman temasından kaçınmak için hızlarına güvenirler.


Pikemen:
Pike 5m' lik iki elle taşınan bir mızraktır. Eğitimli askerleri oluşturacağı bir demir ormanı olan tüm süvarilerin hücumunu durdurabilir. Bu askerler 16. yüzyıla göre tasarlanan giysiler giyerler.


Armored Swordsmen:
Bu asklerlerin şövalye olamamasının tek nedeni at alacak paradan yoksun oluşlarıdır. Kaliteli zırhları ve kalkanları ve Uzun kılıçlarıya İngiliz ordusunun bel kemiğini oluştururlar.


Huscarls:
Bu askerler Danimarkaya aittir. Balta kullanan ağır piyadelerdir. Erken dönemlerde Kralın özel askerleridir. Daha ağır askerlerin türediği geç dönemlere kadar önemli bir güç olarak hizmet ederler.


Feudal Knights:
Bu atlılar İskoçya' da nadiren oluşturulabilen bir birliktir. Asiller böyle harcamaları karşılamakta zorlanırlar. Düşman piyadelerini çim gibi ezip geçebilirler. Tüm Batı Avrupada kullanılan bir birliktir.


Trebziond Archers:
Karadeniz sahilinden Bizans Ordusuna katılan köylülerdir. Ama hem iyi eğitimlidirler, hemde Composite(birleşik) yay kullanma konusunda hünerlidirler. Bizansın tüm düşmanlarına menzilli savaşta meydan okurlar. Çoğunlukla hafif piyadelere karşı etkilidirler fakat kalabalık gruplar haline her türlü düşman için tehlike arz edebilirler.


Zweihanders:
Almancada iki elle kullanılan kılıç anlamına gelir. Adları gibi büyük iki elle kullanılan kılıçlar taşırlar. Şok askerleridir. Düşman hattını yarmak için kullanılırlar. Neredeyse tüm piyadeleri kesip geçebilirler.Üye Profil Bilgileri

Literary isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
PB | Hackler Nasıl Açılır [Video+Resim Anlatımlı] SansarSalvo Point Blank Hile & Hack 6 24 Nisan 2016 17:57
RTW Anlatımlı Preferences Rehberi!!! Literary TotalWar-Rome 0 15 Mart 2014 18:47
MrMulticlient 1900 Güncel Resimli ve Video Anlatımlı karakas1997 Knight Online KOXP 4 07 Haziran 2013 20:42
Guzel anlatımlı bot arıyorum!! RevalatioN Darkorbit Botlar ve Buglar 10 12 Aralık 2012 13:35
İbot Geniş Anlatımlı Rehber(Resimli) karakas1997 Silkroad Bot & Hileleri 2 11 Ekim 2012 23:59

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:16.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750