Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Online Oyunlar > Silkroad Online > Silkroad Online Genel


Silkroad Online Cerberus Görevi

Silkroad Online Genel


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 21 Nisan 2013   #1
Reveillere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 30 Mart 2013
Bulunduğu yer: Antalya
Alter: 19
Mesajlar: 1.711
Konular: 532
Rep Puanı: 13579
Rep Gücü: 1717
Rep Derecesi : Reveillere has a reputation beyond reputeReveillere has a reputation beyond reputeReveillere has a reputation beyond reputeReveillere has a reputation beyond reputeReveillere has a reputation beyond reputeReveillere has a reputation beyond reputeReveillere has a reputation beyond reputeReveillere has a reputation beyond reputeReveillere has a reputation beyond reputeReveillere has a reputation beyond reputeReveillere has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 64
Ettiği Teşekkürler: 48
Standart Silkroad Online Cerberus Görevi

Cerberus Quest, 3 bölümden oluşan bir görev serisidir. Serinin en son bölümünde, adından da anlaşılacağı gibi mitolojik kahraman 3 başlı köpek Cerberus’u cehennemden çağırıp öldürmeye çalışacağız. Ama bu iş o kadar da kolay değil çünkü bu görev serisini açabilmek için İstanbul’da bir dolu görev yapmamız gerekiyor. Bütün detaylarıyla Cerberus Quest görev serilerini ve öncesinde yapmanız gereken görevleri tek tek açıklayacağım. İlk görevden başlıyoruz :

Stable Purification : Bu görev, İstanbul’un kuzey doğusunda, dağdaki fenerin yanında duran Sunset Witch’den alınıyor. Bu görevi yapabilmeniz için 5 adet Holy Water (kutsal su) gerekiyor ve öncelikle yapmanız gereken bu Holy Water’ları elde etmek. Stable Purification görevini Sunset Witch’ten alın ve şimdilik bir kenarda dursun. Görevi aldıktan sonra İstanbul’un doğusundaki Ayasofya camisinin önünde duran Gabriel’e gidin ve konuşun.

Looking For Holy Water 1 : Gabriel size verdiği şapkayı Guild Master Ubertino’ya ulaştırmanızı istiyor. Ubertino’yu İstanbul’un güney batısındaki gladyatör arenasının (Kolezyum) karşısında bulabilirsiniz.
Ödül : 250 sp

Looking For Holy Water 2 : Ubertino bizden 30 Horns of Geneto (Geneto’nun boynuzu) istiyor. Bu itemleri Dow Genetos yaratıklarından düşüreceğiz. Bu yaratıkları İstanbul’un batı kapısından çıkıp dümdüz ilerleyerek en batıda, şelalenin karşısında bulabilirsiniz. 30 Horns of Geneto topladıktan sonra İstanbul’a geri dönüp Ubertino ile konuşun. Size gerekli olan Holy Water’ları verecek.
Ödül : 19500 exp , 7500 sp

Stable Purification : Şimdi bu görevi tamamlayabiliriz. Yine İstanbul’un batı kapısından çıkın. Düz ilerleyin köprüye gelmeden karşınızda birkaç ahır görmeniz lazım. Stable Guard isimli yaratıklar bu ahırların etrafında dolaşıyor. Üzerlerinde sarı görev işareti bulunan yaratıklar. Stable Guard’lardan 10 adet öldürün. Ardından 3 ahırdan birinin ön kapısında durun ve Holy Water’lara sağ tıklayın. 5 kere başarılı olduğunuzda görev tamamlanıyor. Eğer başarılı olamazsanız Ubertino’ya gidip yine Holy Water alabilirsiniz. Görevi tamamlayınca Sunset Witch’e giderek görevi teslim edin.
Ödül : 1300 exp, 500 sp , Witch’s Kiss ( 1 saat boyunca hızınızı artıran scroll )

Stable’s Secret 1 : Bu görev de Sunset Witch’den alınıyor. Görevin amacı Desperado Hill’s in dışında bulunan Kiklopes yaratıklarından 40 adet Kiklopes’s Eyes (Kiklopes’in gözü) itemlerini düşürmek. Desperado Hills’e haritadan bakarak kolayca ulaşabilirsiniz. İtemleri toplayın ve Sunset Witch’e geri dönün.
Ödül : 28000 exp, 10000 sp, 10000 gold

Stable’s Secret 2 : Bu görevi de Sunset Witch’den alıyoruz. Cadının bize verdiği ilacı kullanıp Dow Genema’yı ele geçireceğiz. Dow Genema yaratıklarını Dow Genetos’ların olduğu yerde bulabilirsiniz. Yaratığı ele geçirmek için yaratığa tıklayın ve ardından cadının verdiği ilaca sağ tıklayın. Yaratık bundan sonra sizi takip edecek. Sunset Witch’e gidin ve yaratığı teslim edin. 20 dakika süreniz var.
Ödül : 5100 exp, 1800 sp , Scroll of Str (Str +5) yada Scroll of Int (int +5)

Ares’ Spear : Görevi Sunset Witch’den alıyoruz.. Amacımız Brontes yaratıkları keserek 1 adet Ares Spear düşürmek ve bunu cadıya teslim etmek. Brontes yaratıklarını Desperado Hill’s in dışında güney tarafında bulabilirsiniz.
Ödül : Tracer’s Valor Scroll ( 1 saat boyunca %20 damage absorbe eder )

Evading Tracer 1 : Görevi Sunset Witch’den alıyoruz. Amacımız Aduna Ladon yaratıklarından 50 adet Scales of Aduna Ladon (Aduna ladon derisi) düşürmek. Aduna Ladon yaratıklarını İstanbul’un güneyinde bolca bulabilirsiniz. İtemleri toplayıp Sunset Witch’e götürün.
Ödül : 4100 exp, 12500 sp, 14000 gold

Evading Tracer 2 : Görevi Sunset Witch’den alıyoruz. Bir önceki görevde topladığımız derileri cadı kutu yapmış ve Blacksmith Balbardo’ya götürmemizi istiyor. Balbardo’yu İstanbul şehir merkezinde bulabilirsiniz.
Ödül : Termination of Tracing Scroll ( 1 saat oyunca hit rate %20 yükselir )

Capturing Cimos Ladon 1 : Evet, yavaş yavaş Cerberus’a yaklaşıyoruz bunu hissediyorum. Görevi Sunset Witch’den alıyoruz ve amacımız Hunter Association’ da duran Adria ile konuşmak. Gidin Adria ile konuşun.
Ödül : 750 sp

Capturing Cimos Ladon 2 : Görevi Adria’dan alıyoruz. Amacımız Polypemos yaratıklarından 40 adet Powder of Wind ( Rüzgar tozu ) düşürmek. Polypemos yaratıklarını Desperado Hills’in içinde bulabilirsiniz. İtemleri toplayın ve Adria’ya götürün.
Ödül : 35000 exp , 10000 sp

Capturing Cimos Ladon 3 : Görevi Adria’dan alıyoruz. Bir önceki görevde topladığımız rüzgar tozlarını Adria tütsü haline getirmiş ve cadıya ulaştırmamızı istiyor. Sunset Witch’e gidin ve emaneti ona verin.
Ödül : 750 sp

Capturing Cimos Ladon 4 : Görevi tütsüyü teslim ettiğimiz Sunset Witch’den alıyoruz. Aynı tütsüyü bize geri veriyor ve Cimos Ladon’u yakalamamızı istiyor. Söylediğine göre tütsü yaratığı ipnoz edip kontrolün altına aldıracakmış. Cimos Ladon yaratığına gidin ve bir kez tıklayın ardından tütsüye sağ tıklayın ve yaratık emrimizde. Yaratığı Sunset Witch’e götürün. 20 dakika süreniz var.
Ödül : 8500 exp, 2100 sp

Capturing Nemea’s Lion 1 : Cerberus’a bir adım daha yaklaştık. Görev Sunset Witch’den alınıyor. Bizden Adventurer Demetri ile konuşmamızı istiyor. Gidip konuşalım. Adventurer Demetri, şehir merkezinde bankanın yanında duruyor.
Ödül : 750 sp

Capturing Nemea’s Lion 2 : Görevi Adventurer Demetri’den alıyoruz. Tuzak hazırlayabilmesi için bizden 20 Cimos Ladon derisi istiyor. Cimos Ladon yaratıkları keserek 20 tane itemi toplayın ve Adventurer Demetri’ye götürün.
Ödül : 47000 exp, 12500 sp

Capturing Nemea’s Lion 3 : Görev Adventurer Demetri’den alınıyor. Bilin bakalım şimdi ne olacak ? Demetri’nin verdiği tuzağı Sunset Witch’e götüreceğiz. O da bir sonraki görevde tuzağı bize geri verecek ve yakala getir diyecek ben biliyorum boşuna hamallık yapacaz yine.
Ödül : 750 sp

Capturing Nemea’s Lion 4 : Görev Sunset Witch’den alınıyor. Demetri’nin verdiği tuzağı bize geri vererek Nemea’s Lion’u yakalamamızı istiyor. Haydi gidip yakalayalım. Nemea’s Lion yaratıklarını Jupiter Temple yakınlarında bulabilirsiniz. Yalnız bu tuzak görevleri biraz can sıkıcı olabiliyor. İlk denemede başaramayabilirsiniz. Cadının verdiği tuzaklara sağ tıklayarak aslanların bol olduğu bölgede açın. Bir aslan tuzağın üstüne geldiği zaman yakalanıyor. Yakalayınca Sunset Witch’e götürün.
Ödül : 8500 exp, 2100 sp , Scroll of Gender ( 3 dereceye kadar giysileri kadınsa erkek, erkekse kadına dönüştürebilirsiniz)

Capturing Seirenes 1 : Görevi Sunset Witch’den alıyoruz ve görevi almayla bizi General Ratchel’e yollaması bir oluyor. General Ratchel’i atçının ilerisindeki Military Camp’ın önünde bulabilirsiniz.
Ödül : 750 sp

Capturing Seirenes 2 : Görev Ratchel’den alınıyor. Bu görevdeki amacımız Nemea’s Lion’lardan Harp çıkana kadar kesmek. İtemi aldığınız zaman Ratchel’e dönüp itemi verin.
Ödül : 40000 exp, 10000 sp, 12600 gold

Capturing Seirenes 3 : Bu görev de Ratchel’den alınıyor. Bir önceki görevden aldığımız Harp’ı Sunset Witch’e götürmemiz isteniyor. Yine hamallık yapacağız anlayacağınız.
Ödül : 750 sp

Capturing Seirenes 4 : Görev Sunset Witch’den alınıyor. Bir önceki görevde cadıya verdiğimiz harpı bize geri veriyor ve bununla Seirenes yakalamamızı istiyor. Seirenes yaratıklarını İstanbul haritasının en güneyinde, sahilde bulabilirsiniz. Seirenes yaratığına tıklayın ve ardından harpa sağ tıklayın. Seirenes kontrolünüz altına girecek. Yaratığı Sunset Witch’e götürün . 20 dakika süreniz var.
Ödül : 9500 exp, 2300 sp, Witch’s Bless Scroll ( Mana yenileme oranı 1 saat boyunca %500 artar)

Hunting Seirenes : Evet, bu Cerberus questlerden önceki son görevimiz. Görev Sunset Witch’den alınıyor. 100 Seirenes öldürüp Sunset Witch’e geri dönün.
Ödül : 21000 exp, 5000 sp, 6500 gold

CERBERUS 1 : Nihayet Cerberus görevlerine gelebildik. Görev Sunset Witch’den alınıyor. Serimizin ilk görevinde amacımız ilk olarak Golden Apple Tree’ye gitmek. Haritanıza bakın ve ağacın yanına gidin. Çok uzaktan bile kolaylıkla fark edebilirsiniz. Büyük bir ağaç ve meyveleri parlak ışık saçıyor. Ağacın altına geldiğinizde cadının bize verdiği makaslara sağ tıklıyoruz. Makaslar ya hiçbirşey olmadan kaybolacak yada size elma olarak geri dönecek. Bütün makasları kullanın ve elmaları elde edin. Bu elmalara da sağ tıklayınca Small Ladon yaratıkları hemen yanınızda belirecek. Tek tek bu işlemi uygulayıp Small Ladon yaratıklarını öldürün. Yaratıklardan Bloody Crystal (kanlı kristal) itemi düşecek. İşte bu görevdeki asıl amacımız bunlardan 20 tane toplamak. Ama ağacın yanına ilk gidişinizde makasların, dolayısıyla elmaların yeterli olmadığını göreceksiniz. Çünkü her kestiğiniz Small Ladon yaratığı item düşürmeyebiliyor. Makaslarınız bitince Sunset Witch’e gidip tekrar makas alabilirsiniz. Ama yanaktan değil cadıyı kızdırmayalım. 20 adet Bloody Crystal topladıktan sonra cadıya yani Sunset Witch’e gidip bunları teslim edin.
Ödül : 11400 exp, 2500 sp

CERBERUS 2 : Görev Sunset Witch’den alınıyor. İkinci görevdeki amacımız, Selene’s Lion yaratıklarından keserek 40 adet Mane of Darkness (Karanlığın Yelesi) itemi düşürmek. Selene’s Lion yaratıklarını Jupiter Temple’ın içinde, dışında, etrafında, çevresinde bulabilirsiniz. İtemleri toplayıp Sunset Witch’e teslim edin.
Ödül : 60000 exp, 13400 sp

CERBERUS 3 : Evet arkadaşlar. Cerberus’a ulaşmak için harcadığımız bütün emeklerimizin meyvesini bu görevde alıyoruz. Evet evet, bu görevde Cerberus ile savaşacağız. Heyecanlımısınız ? Ben de . Görev Sunset Witch’den alınıyor. Görünüşe göre acemi cadımız ilk 2 görevden elde ettiğimiz itemleri kazanında kaynatıp bize gerekli olan anahtarı yapmış. Şimdi bu anahtarı bize veriyor Cerberus’u çağırabilmemiz için. Bu görevi alabilmeniz için item / exp auto share party de olmanız ve party başkanı siz olmanız gerekiyor. Görevi aldıktan sonra şehre uğrayın ve bolca universal pill alın. Nedenini Cerberus ile karşılaşınca daha iyi anlarsınız. Şimdi Jupiter Temple’a gidin. Cadının size vermiş olduğu anahtara sağ tıklayın. Bundan sonra siz ve partydeki arkadaşlarınızdan bazıları sizle birlikte özel bölgeye ışınlanacak. Sizinle birlikte sadece Cerberus 3 görevini almış veya bitirmiş olanlar ışınlanabilir. Geriye kalanlar başlarını öne eğip İstanbul’a doğru yol alabilir. Kısa bir yükleme ekranından sonra bir de bakıyoruz ki yağmur yağmaya başlıyor ve Cerberus tüm haşmetiyle karşımızda. Böyle karizmatik bir düşmanla yağmur altında savaşmak eğlenceli olacak doğrusu. Tabii eğer leveliniz 30’dan yüksekse.. Unutmayın 20 dakika içinde öldürmeniz gerekiyor yoksa görev başarısız olur. Haydi saldırın koçlarım kazanız mübarek olsun.
Ödül : 28300 exp, Clamor of Peace Scroll ( 2 saat boyunca % 20 damage absorb eder )Üye Profil Bilgileri
All Rights Reserved.


My Steam Profile (from [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...])
  • Worth: $1531.53
  • Games owned: 107
  • Games not played: 61
  • Percentage: 57%
  • Hours spent: 202.4h
Reveillere isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Cerberus Görevi (Aşırı Detay) wordabula Silkroad Online Görevleri 1 30 Ağustos 2017 13:40
Silkroad Online Cursed Heart(Skill Kapatma görevi) Reveillere Silkroad Online Genel 1 08 Ağustos 2015 18:53
Silkroad Online 95 Lv Captain Görevi Reveillere Silkroad Online Genel 0 21 Nisan 2013 04:00
Silkroad Online Captain İvy görevi Reveillere Silkroad Online Genel 0 21 Nisan 2013 03:58
Silkroad Online Nedir ? Jairia Silkroad Online Genel 0 05 Ocak 2013 14:41

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:02.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750