Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Genel Sohbet ve Haber Bölümü > Serbest Bölüm

Serbest Bölüm Diğer Kategorilere Uymadığını Düşündüğünüz Her Konuda Yazabilirsiniz


Balık Burcu 2014 Falı

Serbest Bölüm


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 23 Ocak 2014   #1
YOLGEZER
TreecKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 24 Mayıs 2010
Bulunduğu yer: TURKEY
Mesajlar: 4.069
Konular: 919
Rep Puanı: 58087
Rep Gücü: 4078
Rep Derecesi : TreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 234
Ettiği Teşekkürler: 179
Standart Balık Burcu 2014 Falı

Sevgili Balık, geçen üç yıl sizin için gerçekten çok yorucu idi. Pek çok alanda, ev ve aile, kariyer ve para, ve yakın ilişkiler, oldukça korkutucu zorluklarla mücadele etmek zorunda kaldınız. Sonunda gezegenler bu sıkıntılı konumlarını terk ettiler ve beraberlerinde sizi zorladıkları sınırlamaları da götürdüler. Çok şey öğrendiniz ve bu deneyimleriniz sayesinde hayatın karşınıza çıkaracağı hemen her şeyle başa çıkabilecek güce kavuştunuz. 2014 sizin için yepyeni bir gün ve yıllardır görmediğiniz kadar parlak bir güneşle doğuyor.

2014’de sizi etkileyecek en büyük eğilimlerden biri aslında 2013’de Uranüs’ün Balık burcuna gelmesiyle başladı. Uranüs burcunuzda yedi yıl kalacak, bu yüzden de çok önemli. Uranüs’ü şu anda olduğu gibi Güneş’inizin tam üzerinde ağırlamak bitmek bilmeyen bir heyecan yaratır. Uranüs hayatınızda birçok değişiklik yapmanıza, heyecan yaratmanıza ve bir sürü yeni fikir üretmenize yardım edebilir. Uranüs hayatınızı baştan aşağı yenileme gücüne sahiptir.

Kişiliğiniz yeni bir derinlik ve parıltı kazanacak ve meydana gelen değişiklikleri seveceksiniz. Bireysellik, bağımsızlık ve yaratıcılığın gezegeni Uranüs önünüzde, mümkün olduğunu bile düşünmediğiniz kapılar açacak. Uranüs’ün ısrarıyla mevcut dengelere meydan okuyabilir ya da el değmemiş bir alanda öncülük edebilirsiniz. Karşınıza aniden ve sıra dışı fırsatlar çıkacak ama bunları değerlendirip değerlendirmemek size bağlı, sürekli tetikte ve hazır olmalısınız sevgili Balık. Büyük olasılıkla bu fırsatları değerlendireceksiniz çünkü kaçırılmayacak kadar cazip olacaklar!

Bugüne dek Uranüs’ü kişiliğinizi yöneten birinci evinizde hiç ağırlamadınız çünkü Uranüs’ün Güneş’in çevresini ve Zodyak’ı turlaması seksen dört yıl sürüyor. Uranüs’ün Balık burcunu bir önceki ziyareti 1919 -1927 yılları arasındaydı. Dolayısıyla bu, hayatta bir kez yaşayabileceğiniz, bazı insanlarınsa hiç yaşamadığı bir astrolojik olay. Sevgili Balık, bu gezegenin ziyaretinin sonuçlarının tadını çıkarma fırsatına sahip olduğunu için çok şanslısınız!

Uranüs’ün Balık burcundaki varlığı sizi öne çıkarıp, hayatın merkezine yerleştirecek ve yeteneklerinizi geliştirip hayal bile edemeyeceğiniz seviyelere ulaştıracak. Uranüs genellikle kültürel değişikliklerle ilişkilendirilir, yani halkın değişen zevklerinde lider bir rol oynayabilirsiniz. Bu rolü medya, moda, kitaplar, politika, ticari ürünler, dans ya da müzik aracılığıyla oynayabilirsiniz. Balık burcu, insanların ne istediğine dair güçlü bir altıncı hisse sahiptir ve bu hissinizin olağanüstü isabetli olduğunu ispatlayacaksınız.

Uranüs aynı zamanda ani engeller de çıkarabilir, bu yüzden hazırlıklı olun. Unutmayın, bu gezegenin etkisi her iki yönde, her iki uçta olabilir. Her şey bir anda kontrolden çıkabilir ama büyük ihtimalle bu çılgınlık uzun sürmeyecektir. Şaşırtıcı bir dönüş yaparak yeniden zirveye çıkabilirsiniz, inancınızı kaybetmeyin!

Uranüs, özel yaşamınızdan iş hayatınıza dek yaptığınız her şeyi etkileyen birinci evinizde. Uranüs’ün dengesiz yapısının sizi dağıtmasına izin vermeyin. Uranüs’le mücadele etmeniz anlamsız olur; bu gezegenin etkisi sizden de benden de güçlüdür! Sakın unutmayın arkanızda muazzam bir kozmik bulut var.

Satürn’den aldığınız eğitim olmasa bu güçlü enerjiyi yönetmeye hazır olmazdınız. Geçen birkaç yıl içinde İkizler’i ziyaret etmekte olan Satürn, sandığınızdan daha fazla sorumluluk alabileceğinizi göstererek sizi güçlendirdi. 2014’de Satürn, sizin Güneş’inizle ideal bir açı yapıyor bu yüzden bu yıl Satürn’ün derslerini kolayca benimseyeceksiniz.

Yönetici gezegeniniz Neptün bu yıl gerekli değişimleri yapmanıza yardım edecek çünkü Uranüs ile karşılıklı ağırlama durumunda olacaklar. Bu da Neptün’ün ve Uranüs’ün eş zamanlı olarak birbirlerinin yönettiği burçlarda; Neptün’ün Kova’da, Uranüs’ün ise Balık’ta olacağı anlamına geliyor. Üstüne üstlük bu son derece nadir konum uzun süre devam edecek!

Neptün yaratıcılığınızı arttıracak bir konumda olacak, hatta zaman zaman kendinizi bile aşacaksınız! Bunun ispatını görmek itiyorsanız Jüpiter’in Neptün’e kısa bir ziyarette bulunacağı 29 Kasım’ı takviminize işaretleyin. Dört yıldızlı bir tarih sıfırdan geçtiğiniz bir şeyden büyük bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Eğer kendinizi görünmez hissettiğiniz anlar olduysa -tüm Balıklar zaman zaman hissederler- bilin ki Neptün ve Uranüs’ün yakın çalışması bu durumu değiştirecek. Gelişen kariyerinizin bilincine varmanızla birlikte kendinize olan güveniniz artacak. İltifatları kabul ederken biraz rahatsız oluyorsanız bile (Balıklar arasında yaygın bir şikayettir), size duyulan saygı ve hayranlığın tadını çıkarmaya başlayacaksınız. Aynı anda birçok projeye yoğun şekilde konsantre olmak gibi bir alışkanlığınız var; Balıklar daima aynı anda birçok şeyle ilgilenir. Ancak bazen kendinizi projelerinize ve başkalarına yardım etmeye o kadar kaptırıyorsunuz ki, sık sık kendi ihtiyaçlarınızı unutuyorsunuz. Ama o günler çok yakında sona erecek!

Bu yıl Jüpiter’in Başak burcundaki varlığı hem romantik hem de iş ilişkilerinizde güçlenmenize yardım edecek. Hatta bugüne kadar ilişkilerinizin başarı şansı 2014’deki kadar iyi olmamıştı.

Jüpiter’in size nasıl yardım edeceğini anlamak için Jüpiter’in zamanının çoğunu geçireceği yedinci evi tanımanız lazım. Yedinci ev sözleşme temeline dayanan bütün ciddi ve bağlılık içeren ilişkileri yönetir. (Evlilik sözleşme temeline dayanan bir kurumdur.) Yedinci evde oluşan ilişkilerin bir ağırlığı ve amacı olur ve karşılıklı fayda için kurulurlar. Her iki taraf da dolaylı ve doğrudan taahhütler altına girer; bu da her iki tarafın güvenlik hissini arttırır.

Yakın ilişkinizi bir sonraki aşamaya -ki bu aşama ne olursa olsun- taşımak isteyeceksiniz. Daha fazla isterseniz, daha fazlasına sahip olabilirsiniz çünkü Jüpiter genellikle ilişkilerin hızlı gelişmesini sağlar. Bazıları için bu, evlilik zamanın geldiğini gösterebilir, bazıları içinse sadece ilişkiye başlama zamanını. İş hayatında bu etki işinizi genişletmenize yardım edecek bir ortakla imza atmak olarak ortaya çıkabilir. Jüpiter Başak burcundayken yanında olacağınız kişi büyük olasılıkla beklentilerinizi karşılayacak, hatta aşacaktır; bu yüzden hemen aramaya başlayın! 25 Eylül’e kadar zamanınız var. Jüpiter’in yıldız haritasının bu alanına yapacağı bir sonraki ziyaret on iki yıl sonra olacak. Evlilik için en ideal tarihler 14 ve 21 Eylül arası.

Yalnızsanız ve size uygun olmayan insanlarla çıkmaktan yorulduysanız sonunda birkaç uygun insanla karşılaşacaksınız. Merak etmeyin, hiçbir Balık bu güzel etkiden mahrum kalmayacak! Evlenmeniz veya bir İş ortaklığı yapmanız için Eylül en ideal ayınız olacak. Aralık’ın İlk hafta sonu büyüleyici, bu hafta sonunda yeni biriyle tanışırsanız havada aşk kıvılcımlarının çaktığını görebilirsiniz! 2014'ün ilk dört ayında Jüpiter gerileme döneminde olacak. Bu dönem için ortaklıklarınızda bir gelişme göremezseniz sabırlı olun. Mayıs’la beraber Jüpiter’in gücü de artmaya başlayacak.

Satürn’ün aşkı yöneten beşinci evinize gelmesi aşk ve romantizm konularına daha ciddi yaklaşmanızı sağlayacak. Yalnızsanız kimseyle sırf eğlenmek ya da zaman geçirmek için görüşmek istemeyecek, ilk randevudan flörte, evlilikten çocuklara kadar mantıklı bir seyir izleyen bir ilişki arayışında olacaksınız. Böyle bir seyrin mümkün olmadığını hissederseniz, iyiye gideceği umuduyla ilişkinizi sürdürmek yerine kısa süre içinde ayrılacaksınız. Bu yıl bazı Balık kadınları aynı sebeple çocuk sahibi olacak. Zamanı boşa harcamamak. Bazı Balık kadınları psikolojik olarak çocuk yapmak için fazla zamanlarının kalmadığını hissedebilirler.

Yaratıcılık gerektiren bir alanda çalışmasanız ve herhangi bir hobiniz olmasa bile yeni ve ilerici bir çizgide düşünme yeteneğiniz ortaya çıkacak. Yaratıcılık birçok farklı biçimde ve birçok farklı kaynaktan ortaya çıkabilir çünkü yaratıcılık hem kalbi, hem tavrı, hem niyeti, hem de yeteneği ilgilendiren bir kavramdır. Mesleğiniz ne olursa olsun dokunduğunuz her şeyde kendi bireysel izinizi bırakmanın bir yolunu bulacaksınız. Elbette bulacaksınız, siz bir Balıksınız!

Bu da bizi maddi konulara getiriyor. Her ne kadar tarzınız “Parayı göster!” gibi olmasa da, yine de merak ediyor olabilirsiniz. Kova gibi siz de maddiyattan uzak bir burçsunuz ve para asla yaratıcılıktan önce gelmez. Bu kavram olması gerektiği gibi hep böyle kalacak Sevgili Balık. Bu yıl ki maddi duruma gelince, 2014’de para kuvvetle vurgulanıyor ve bütün etkiler olumlu.

Bu parlak tabloya bir de maaş evinizdeki iki yeniayın varlığı ekleniyor! Bu çok sıra dışı bir durum. Yeniaylardan biri tutulma biçiminde gelecek, yukarıda da belirttiğim 19 Nisan tutulması. Diğeriyse daha önce, 20 Mart’ta gelecek ve de son derece enerjik. Dahası her iki yeniay da girişimci çabaları temsil eden Koç burcunda gerçekleşiyor.

Bir noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum: Jüpiter’in aydınlatacağı ev genellikle maaşınızla ilişkilendirilen ev değil, sekizinci eviniz. Sekizinci ev komisyonlar, patent ve telif ücretleri, lisans ücretleri, bağışlar, vergiler, geri ödemeler, primler, ödüller, sponsorluklar, yatırım yapılan sermayesi, miras, sigorta ödemeleri, boşanma anlaşmaları, kredi ve borçlar, ipotekler, mahkeme kararları ve benzer şeyleri içerir. Sekizinci ev, müşterek kaynaklar evi olarak adlandırılır. Bu yüzden bir “partner“ (bir banka da olabilir, tanıdığınız biri de) bu paranın gelmesine yardımcı olabilir. Söz konusu para belli bir akış içinde değil de toplu olarak gelecek gibi görünüyor. Kariyer başarınızı yöneten evinizle, sekizinci eviniz arasında direkt bir bağlantı var. Dolayısıyla bu para ikramiye ya da ödül olarak size verilen bir para değil, sizin üreterek ortaya çıkardığınız bir para. Ekim ortasında çok şaşırabilirsiniz çünkü söz konusu olan oldukça yüksek bir miktar olabilir.

Yıldız haritanızın bu etkiyi alacak olan alanları üçüncü ve dokuzuncu evleriniz olacak. Bu evler anlaşmaları, yayımcılık projelerini ve yasal sistemi yönetir. Bu alanlarda bir şey sona erme ya da tamamlanma noktasına geliyor. Örneğin kız kardeşiniz evleneceğini duyurabilir ya da halanız sonunda evini sattığını haber verebilir. İmzalamayı beklediğiniz bir anlaşma ortaya çıkabilir ya da üzerinde çok çalıştığınız bir kitap yayımlanabilir. Üçüncü ve dokuzuncu evler bilgi yayılımı, seyahat, ticaret ve yasal anlaşma konularını yöneten entelektüel evlerdir. Yani bu alanlarda oldukça rahat etmelisiniz.Üye Profil Bilgileri

C★


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
TreecKo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Kova Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:35
Yay Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:33
Başak Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:30
Boğa Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:26
Koç Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:25

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:22.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750