Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Genel Sohbet ve Haber Bölümü > Serbest Bölüm

Serbest Bölüm Diğer Kategorilere Uymadığını Düşündüğünüz Her Konuda Yazabilirsiniz


Kova Burcu 2014 Falı

Serbest Bölüm


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 23 Ocak 2014   #1
YOLGEZER
TreecKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 24 Mayıs 2010
Bulunduğu yer: TURKEY
Mesajlar: 4.069
Konular: 919
Rep Puanı: 58087
Rep Gücü: 4078
Rep Derecesi : TreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 234
Ettiği Teşekkürler: 179
Standart Kova Burcu 2014 Falı

Yenilik, buluş ve keşifler gezegeni Uranüs, burcunuzun koruyucu gezegenidir ve siz de onun en favori çocuğu olarak değişim için sağlıklı bir iştaha sahipsinizdir. Siz aynı zamanda sabit bir burçsunuz, o yüzden değişimlerin ölçülü dozlarda olmasını tercih edersiniz. Son yedi yıl boyunca, Uranüs’ün Kova’da gezintisi sırasında, bunun her zaman mümkün olmadığını öğrendiniz.

Radikal değişim düşüncesi artık sizi fazla etkilemiyor, çünkü değişimin ilerlemenin yapı taşı olduğunu anladınız. Şimdi sizi en çok korkutan şey sıradan ve sürprizsiz bir yaşamın düşüncesi. Rahat olun, 2014’de bunun olma olasılığı hiç yok.

Mayıs ve Ekim’de yıldız haritanızın tepe ve en alt noktalarına dokunacak iki önemli tutulma ile birlikte kariyeriniz, aile yaşamınız ve oturduğunuz yeri ilgilendiren konularda büyük çaplı değişimlere hazır olun. Siz becerikli birisiniz, bu yüzden bu olasılık çok heyecan verici. Belki eski işinizden sıkıntı duyuyorsunuz veya yaşadığınız yerin artık ihtiyaçlarınızı tatmin etmediğini hissediyorsunuz. Değişimler Zodyak’ın bazı burçlarını endişelendirebilir, ama sizi değil. Siz “gelsin bakalım” diyenlerdensiniz.

İyi talih gezegeni Jüpiter’in, Ocak’tan Eylül e kadar Başak burcuna ve “başka insanların parasını yöneten sekizinci evinize yapacağı ziyaret sayesinde, 2014 uzun yıllardan beri en kuvvetli finansal yılınız olma sözü veriyor. Eylül’ün ortasından, sonuna kadar sizi gerçekten muhteşem günler bekliyor.

Karşınıza çıkacak olan para büyük tek bir parça halinde gelebilecek - veya daha küçük miktarlarda bir dizi - ve bu sizin maaşınız harici bir şey olacak. ( Bu, iyi bir maaşınız olmayacak anlamına gelmiyor -olabilir- fakat daha fazla para başka bir şekilde sizi bulacak.) Bu para bir bonus, komisyon, telif hakkı çeki, maaş dışı yan ödeme, mahkeme sonucu kazanılan tazminat, burs, ödül, miras, sigorta ödemesi, bağış, kredi, ve “başka insanların parası” şemsiyesi altına girebilecek herhangi başka bir kaynaktan gelebilecek.

Bu alanlarda oldukça güçlü bir şekilde kayrılıyorsunuz. Bu yüzden bu yıl, eğer birisi (veya bütün bir şirket) size haksız davranışlarda bulunursa, hukuki önlem almaya dikkat edin, çünkü hakkınızı mahkemede aramanız durumunda kazanma şansınız çok yüksek.

Eğer 2014 yavaş başlarsa, sabırlı olmaya çalışın. Yılın ilk dört ayında Jüpiter gerilemede olacak ve 4 Mayıs’a kadar tam gücü ile yola koyulamayacak. Büyük olasılıkla bu da büyük işlerinizden bazılarının Mayıs’a kadar yerine tam oturmayacağı anlamına geliyor. Yılın geri kalanında ise Jüpiter son derece güçlü ve formda kalacak.

Jüpiter’in evre dışı olmasının sizi durdurmasına izin vermeyin. Sizin en derin amaç ve tutkularınıza hükmeden Uranüs, sene başladığı andan itibaren formda olacak. Uranüs, 2014’ün ilk altı ayında tam gaz ileriye gidecek. Bu yüzden yeni bağlantılarınızı bu dönemde yapmanız ve fikirlerinizi bu dönemde dile getirmeniz önem kazanıyor.

Bununla birlikte, Uranüs 10 Haziran’da gerilemeye başlayacak ve bu zamanda sizin dış etkiler tarafından kısıtlanmanız söz konusu olabilir. Bu sorun değil Uranüs düzeldiği zaman hangi yöne gideceğinize karar vermek ve yeni hedefler belirlemek için fazladan zamanınız olacak. Böylece 11 Kasım’da Uranüs gerilemeden çıktığında projelerinizde daha güçlü ilerleyebileceksiniz.

Jüpiter’in gerilemesi parayı sadece geçici olarak engelleyecek. Jüpiter gerilemedeyken yeni bir iş oluşturmamaya veya büyük projelere başlamamaya dikkat edin. Asıl dikkat etmeniz gereken gezegen Uranüs.

Bu yıl Satürn’ün altıncı iş evinizdeki varlığı, çok meşgul olacağınıza ve her zaman yardım göremeyeceğinize işaret ediyor. Satürn’ün konumu aynı zamanda çabalarınızın karşılığında iyi para alacağınızı da belirtiyor. Fazla mesai almaya uygun bir işteyseniz, çabalarınızın karşılığı daha da iyi ödenecek.

2014’ün ikinci yarısı sizin en iyi zamanınız olacak. Bu, daha önce büyük oluşumlar görmeyeceğiniz anlamına gelmiyor, sadece proje ve planlarınızdan bazılarının üzerinde yılın ilk yarısında biraz uğraşılmaya ihtiyaç duyulacağına işaret ediyor.

Hava grubundan pek çok gezegenin sizin Güneş’inize öpücükler göndereceği Ekim gerçekten çok muhteşem görünüyor. Bu gezegenler daha önce oluşmuş sorunlardaki düğümü çözmenize yardım edecek ve size şans getirecekler. Gezegenlerin yarattığı bu birleşim hiç de sıradan bir birleşim değil bu oldukça harika bir durum ve önemli haberler getirebilir. Kasım sonu yeni bir iş bulmanız için olağanüstü. Aşk ilişkileri de yılın son çeyreğinde harika olacak gibi görünüyor.

Uzun mesafe yolculuklar veya yabancı ülkeler yılın en parlak heyecanlarını sağlayabilir. Pek çok Kova 2014 sonlarında uzaklara yolculuk edecek. Bu eğilim 2014’ün Eylül sonlarından 2015 Ekim’ine kadar Terazi’de bulunacak olan Jüpiter’den gelecek. Başka ülkelerde oluşacak veya yabancı kültürlerle ilgili işler çok iyi gelişme gösterecek. Sizin ülkenizin vatandaşı olmasa da sizin ülkenizde oturan yabancı kişiler de sizin için şanslı olacaklar.

Terazi ortaklıkla ilgili bir burçtur. Bu durumda sizin başarınız bir iş ortağı ya da özel hayatınızdaki partner vasıtasıyla oluşabilir. Terazi aynı zamanda düğünlere veya partilere catering servisi veren sektörleri, çiçek, mücevher, güzellik ve bakım merkezlerini ve sanatla ilgili alanları yönetir. Bu alanlardan biri de sizin için çok parlak olabilir.

Bu yıl bazı Kovalar yüksek lisans veya doktora yapmak için okula dönmeye karar verebilirler. Zamanlama bunun için çok uygun. Terazi hem hukuk sistemine hem de sanata hükmeder ve Jüpiter bu burçta olduğu için her iki konuda da, sizin için çok yararlı olabilir. Yayıncılıkla ilgili bir iş yapmak istiyorsanız, bunu yılın sonuna doğru yapın zira bu dönemde Terazi’deki Jüpiter size yardımcı olacaktır. Dokuzuncu ev bilginin yayılmasını ve neşredilmesini yönetir, bu durumda sizin kitabınız veya makaleniz kazançlı bir başarı haline dönüşebilir.

Yolculuk konusuna gelince, çoğu Kova sadece Jüpiter’in desteğini almakla kalmayıp, aynı zamanda bu alanda iki de tutulma görecekler. Bu güneş tutulmaları 19 Nisan’da (kısa yolculukları teşvik ederek ) ve 14 Ekim’de (uzun yolculukları teşvik ederek) oluşacaklar ve sizi uzun bir keşif gezisine gönderecekler. Bu tutulmaların aynı zamanda iş konusunda bir yükselişe işaret ettiğine dair kanıtlar da var.

Aşkta durum uzun zamandır olduğundan çok daha iyi olacak. Engeller gezegeni Satürn, Haziran 2013’de gerçek aşk eviniz olan beşinci evinizi en sonunda terk etti. Hırs ve güçle ilgili bir gezegen olan Satürn’ü iki buçuk sene boyunca beşinci evinizde ağırlamak astrolojik açıdan bir çelişkiydi. Satürn bu evde rahat edemez. Satürn tasasız eğlence yerine ödevler ve sorumluluklara önem vererek aşk ilişkilerini erteler, halbuki bu ev daha çok eğlence ile ilgilidir. 29 yıl boyunca aynı yerde tekrar görmeyeceğiniz Satürn’ü el sallayarak uğurlayabilirsiniz.

Kendinizi gerçekten serbest bırakıp, aşk ilişkilerin keyfini çıkartmadan önce, hala bazı konuları düzeltmeniz gerekebilir. Eski bir ilişkiye yeniden başlayıp başlamamak arasında bocalayabilirsiniz veya şu anki ilişkinizde hala çözülmemiş konular olabilir. Bu yılın ilk bölümünü bu konular hakkında düşünerek geçireceksiniz.

Mayıs ortasından Haziran sonuna kadar Venüs gerileyecek ve bu belirsizlik hissini arttıracak. Belki de fazla hızlı gittiğini hissederek bir ilişkinizde geri çekileceksiniz.

Daha sonra, Mars ilişkiler evinizi ziyaret ettiğinde, beraberliği olan Kovalar kendilerini alıngan bir dönemde bulabilirler. Yaz bittiği zaman her şeyi yoluna koymuş olacak ve partnerinizle çok daha açık bütünüyle yeni bir yerde olacaksınız.

2014’de Mars burcunuzu hiç ziyaret etmeyecek; bu da kontrolü elinizden biraz alacak. Partnerinizin söyleyeceklerini daha dikkatle dinlemeye ve ilişkinin hayrına daha uzlaşmacı olmaya hazır olacaksınız. Ekim’e doğru Jüpiter Güneş’inize çok hoş bir açı yapacak, sadece bu durum bile daha iyimser olmanıza yol açacak. Ekim’de size yardım eden tek gezegen Jüpiter olmayacak, arkanızda koca bir gezegenler takımyıldızına sahip olacaksınız, yani endişe etmeye hiç gerek yok.

Bu yıl, Jüpiter hem müşterek gelirler, hem de fiziksel ilişkiye hükmeden sekizinci evinizde oldukça uzun zaman geçirecek. Partnerinizle yıllardır olmadığı kadar yoğun bir yakınlık yaşamak için ender bulunan bir fırsata sahip olacaksınız. Bazı kimseler sevgilerini gösterme ve alma konusunda hiçbir sorun yaşamazken, bazı ilişkilerdeki tutku eksikliği beraberliklerde sorun yaratabiliyor tüm burçlar için. Para, kariyer ve diğer yaşamsal sorunlara odaklandığınız için fiziksel ilişkinizi listenizin sonuna atmış olabilirsiniz, fakat Jüpiter’in bu pozisyonuyla, daha sakin olacak ve fiziksel ilişkinin yoğun olduğu aşk ilişkilerini başlatma havasına girebileceksiniz.Üye Profil Bilgileri

C★


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
TreecKo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Oğlak Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:33
Yay Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:33
İkizler Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:27
Boğa Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:26
Koç Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:25

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:41.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750