Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Genel Sohbet ve Haber Bölümü > Serbest Bölüm

Serbest Bölüm Diğer Kategorilere Uymadığını Düşündüğünüz Her Konuda Yazabilirsiniz


Yay Burcu 2014 Falı

Serbest Bölüm


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 23 Ocak 2014   #1
YOLGEZER
TreecKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 24 Mayıs 2010
Bulunduğu yer: TURKEY
Mesajlar: 4.069
Konular: 919
Rep Puanı: 58087
Rep Gücü: 4078
Rep Derecesi : TreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 234
Ettiği Teşekkürler: 179
Standart Yay Burcu 2014 Falı

Bu yıl sürpriz, macera, keşif, mesleki ilerleme ve hatta aşkla dolu bir yıl olmalı. Sevgili Yay, geçen üç yıl boyunca engebeli arazilerde güçlükle yol alıyordunuz ve bu durumun ne zaman sona ereceğini merak ediyordunuz. Bu zor koşullar tam olarak Satürn’ün Haziran 2013’de yıldız haritanıza yapmış olduğu sert açıdan çıkması sayesinde son buldu. 2014 yılı başladığında bulutlardan arınmış pırıl pırıl masmavi bir gök göreceksiniz. Hayatınızın bazı kısımları hemen mükemmel olmasa bile 2011 ile 2013 yılları arasında hissetmiş olduğunuz sancılar geçmiş olacak.

Mars, 2014 yılında yıldız haritanızın üst kısımlarında gezeceği için, toplumda geçtiğimiz yıla oranla daha fazla öne çıkacaksınız. Eviniz ve ailenizle ilgili konular yüzünden geçtiğimiz yıl çevrenin ilgisinden uzak kaldınız ama bu yıl bunlar tamamen değişecek. Bu üstleneceğiniz yeni rol, daha fazla göze çarpmanıza neden olacağından iyi görünmek isteyeceksiniz, gardırobunuzu hazır tutmanızda fayda var.

2014 yılında yıldız haritanızın en müthiş alanlarından biri kariyeriniz olacak. Son on yıldaki çabalarınızın karşılığını almak ve ödüllendirilmek üzeresiniz. Şans ve bolluk gezegeni Jüpiter’in, kariyer evinizi temsil eden onuncu evinizi ziyaret etmesiyle, 2014 yılının ilk dokuz ayında, geçmişteki çalışmalarınızın karşılığı olan ödülleri toplama dönemine gireceksiniz. Mars gezegeni de buna yardımcı olacak.

Eğer becerilerinizi şu andaki işinizde tam olarak kullanamıyorsanız, bu yıl size yeteneklerinizi tam olarak değerlendirebileceğiniz bir iş fırsatı çıkarabilir. İşinizden memnunsanız terfi edebilirsiniz. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız, parlayabileceğiniz bir ortam önünüze çıkabilir. Kendi işinizi kurabilir ya da geliştirebilirsiniz.

Bu eğilim Ağustos 2013’de başladığı için belki de şimdiden yeni iş oluşumları ile karşılaşmış olabilirsiniz. Aynı eğilim 2014 yılında da yoğunlaşarak devam edecek. Geçtiğimiz yıl içerisinde kariyerinizde ilerlemeler yaşadıysanız bu yıl daha da fazlasını görebilir veya alkış alabilirsiniz. Yeni işiniz, şaşırtıcı bir şekilde size uygun olabilir. Hazırlıklı olun, sevgili Yay!

İş tekliflerine gelince, Ağustos sonlan ve Eylül nefesinizi kesebilir. Bu dönemin özelliği sadece Jüpiter’in sizin yararınıza çalışmasından değil, ayrıca başka birkaç gezegenin aynı anda sizi şans yağmuruna tutmasından da kaynaklanıyor. Sene içinde diğer başka önemli tarihler de var -Mart başı ve Ağustos ayı iyi görünüyor- ama en olumlu dönem yaz sonu olacak.

Eğer hedeflerinizi belirlediniz ve ev ödevinizi yaptıysanız, ödülünüzü alacaksınız. Zamanın parmaklarınızın arasından kayıp gitmesine engel olun, sevgili Yay! 25 Eylül, 2014’ü bu yeni müthiş pozisyonu elde etmek için son tarih olarak kabul edin.

Aşk hayatınız her geçen gün daha iyiye gidiyor. Eğer biriyle beraberseniz ilişkiniz bir dönüm noktasından geçmiş olabilir. Yakın zamana kadar ilişkilerinizde yaşadığınız birçok gerilime neden olan Satürn artık yer değiştirdiği için, 2011’den 2013 ortasına kadar yaşamış olduğunuz zorluklar geride kaldı.

Geçtiğimiz sene ve ondan önceki üç sene arasında, zayıflayan bir ilişkiden uzaklaşmış veya bir zamanlar çok sağlam olduğunu hissettiğiniz bir ilişkinizi düzeltmek için çok uğraşmış olabilirsiniz. Ya da ilişkiniz iyi olmasına rağmen Satürn’ün varlığından dolayı partnerinizin sağlığı veya genel durumu yüzünden endişelenmiş olabilirsiniz. Her ne ile karşılaştınızsa bütün o problemleri arkanızda bırakıyorsunuz.

Eğer bekarsanız ve aradığınız sevgili ile henüz tanışamadıysanız, 2014’de bunun için birçok parlak fırsat önünüze çıkabilir. Eğer geçtiğimiz yıl biriyle tanıştıysanız, bu yıl ilişkiniz çok düzgün gidecektir. Yeni aşkınızın büyüsünü bozacak hiç bir engel görünmüyor.

Tutulmalar, yıldız haritanızdaki güçlü değişimleri simgeler. Bunların bu yıl nerelere düştüğünü bilmemiz gerekir. 2014’de, aşk, arkadaşlık, eğlenceyi temsil eden beşinci ve on birinci evinizde 19 Nisan ve 14 Ekim tarihlerinde çok olumlu iki güneş tutulması olacak.

Güneş tutulmaları toplam üç yeniay gücünde olup sizi bir yıl boyunca etkileyebilir ve hayatınızı tamamen değiştirebilirler. Bu güneş tutulmaları, sosyal hayatınıza renk katan olayları beraberlerinde getirebilir ve büyük bir şeyin başlangıcını simgeleyebilir. Nisan ayı muhteşem ve Ekim daha da muhteşem geçebilir. Eğer yalnızsanız artık öyle kalmayacaksınız!

Bu olağanüstü sosyal eğilim Jüpiter’in arkadaşlığı temsil eden on birinci evinize gelmesi ile daha da büyüyecek ve Eylül sonunda başlayıp, Ekim 2015’e kadar tam on üç ay sürecek! Telefon defterinizin yeni arkadaşlarınızın ve tanıdıklarınızın numaraları ile dolup taşmasını bekleyin. Ayrıca, eğer kimseyle beraber değilseniz, 2014’ün sonlarına doğru en az bir tane romantik ilişki bekleyin.

Kişisel ilerlemelerinizin çoğu, diğer insanlarla bir arada olmakla gerçekleşeceğinden sonbahar ve kış ayları herhangi bir sosyal derneğe ya da gruba katılmak için ideal zaman olarak görünüyor. Bağlantılarınız, arkadaş veya tanıdıklarınız bu yıl en büyük kişisel gelişiminizde anahtar rol oynayacaklar; yıldız haritanızda bu kişilerin etkisi 2014’ün sonlarına doğru çok kuvvetli görünüyor.

Bu oluşumu ciddiye alın. On birinci ev insancıl öğeleri temsil eden bir evdir. Topluma geri verdiklerimiz bu evle ilgilidir. 2014 yılının sonlarına doğru dünyaya izinizi bırakmak için bir fırsat bulacaksınız. Bu aylar, imkanları olmayan kişilere yardım etmek için çok uygun kendiniz bir organizasyon yapıp ihtiyacı olanlara yardım elini uzatabilirsiniz.

İki tutulma daha olacak bunlar ay tutulmaları ve bu tutulmalar zihinsel ve fiziksel sağlığınızı, günlük görevlerinizi ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkinizi temsil eden evlere düşüyor. Tutulmalar 4 Mayıs ve 28 Ekim’de meydana gelecek ve ay tutulmaları dolunayda oluştuğundan yıldız haritanızda düştükleri alanlara bağlı olarak sonuçlanma veya bitişler getirebilirler.

Mayıs tutulması, sağlığınızla ilgili yeni bir sayfa açmanız için daha kararlı olmanızı sağlayabilir. Eski bir kötü alışkanlığınızdan tamamen kurtulabilirsiniz. Başkalarına göstermeyi çok iyi becerdiğiniz sevgi ve ilgiyi, birazda kendinize gösterin! Uzun bir zamandır üzerinde düşündüğünüz, kendinizle alakalı bir ameliyat veya ufak bir işlem yaptırmaya karar verebilirsiniz.

28 Ekim tutulması işiniz ve sağlığınızla ilgili konuları ön plana çıkartıyor. Yapmanız gereken işler arasında ilk sırada, yeni iş metodları geliştirmek ve yeni çalışma arkadaşlarınızla uyumlu bir ilişki kurmak geliyor. Bunun nedeni ya iş değiştirmiş olmanızdan ya da çalıştığınız şirketin organizasyon değişikliği yapmasından kaynaklanıyor.

Ayrıca 28 Ekim tutulmasının bir sonucu olarak yeni bir egzersiz programına geçecek olabilirsiniz. Eğer Ekim sonunda böyle bir değişiklik olursa hem çok yararlı, hem de kalıcı olacaktır. Tutulmalar genelde somut sonuçlar getirir!

Tabii ki, hayatın tüm yönleri güneşli değil, yıldız haritanızın problemli bir alanı, kredi kart borçları, burs kredileri, vergi borçları, nafaka ödemeleri gibi konuları içeren ortak kaynakları ilgilendiriyor. Bütün benzer borçlar ve ödemeler için tüm olasılıkları kapsayan planlar yapın. Satürn’ün varlığı bu tip planlara ihtiyacınız olacağını gösteriyor.

Geçen yıl sizin için önemli konu olan, bir mülkünüzü satma, satın alma, kiralama veya yenileme arzusu 2014’de önemini yitirecek. 2014 yılını etkileyecek, küçük ama yine de önemsiz olmayan değişim fırsatları, tam kariyerinizin ışıldadığı dönemlerde, Mart başları ve Eylül ortalarında karşınıza çıkacak. Eğer bu yıl taşınırsanız yeni bir iş teklifinden yararlanmak için taşınmış olacaksınız.

Burcunun başında yani 22 - 30 Kasım arasında doğmuş olan Yaylar, evleriyle ya da aileleri ile ilgili sarsıntılar yaşamaya devam edip yukarıda belirtilen durumdan pek yararlanamayabilirler. Eğer Kasım’da doğduysanız durulmuş ve oturmuş bir ev hayatına kavuşmanız henüz zor görünmesine rağmen, bu hedefinizden ayrılmayın çünkü en sonunda buna ulaşabilirsiniz. Yaşamınızla ilgili ayarlamaları hemen karar verip yapabilirseniz bu durumdan kurtulabilirsiniz. Gezegenlerin etkileri sizi bir karar vermeye zorluyor. Karar verdiğinizi anda gerilim azalacaktır.

Unutmayın ki, Uranüs, yıldız haritasında ziyaret ettiği her evi kalkındırır ve modernleştirir. Sizin durumunuzda Uranüs, yuvayı simgeleyen dördüncü evinizi ziyaret ediyor. Yapmanız gereken değişiklikler zor gelmesine rağmen sonunda bu değişiklikleri yaptığınıza memnun olacaksınız. Eğer eviniz dikkatinizin odak noktası değil ise, belki de geçen yıl yaşlı bir akrabanıza (anne veya baba olabilir) bakıyordunuz. Bu kişi, dile getirmese bile yardımlarınızdan dolayı size çok minnettar ve bu durum 2014 yılında da devam edebilir.

Burcun sonlarına doğru yani 19 Aralık yakınlarında doğan Yaylardansanız, bu yıl bir kardeşinizden sürpriz bir yardım alabilirsiniz.Üye Profil Bilgileri

C★


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
TreecKo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Terazi Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:31
Başak Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:30
Aslan Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:29
Yengeç Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:28
Koç Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:25

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:55.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750