Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Genel Sohbet ve Haber Bölümü > Serbest Bölüm

Serbest Bölüm Diğer Kategorilere Uymadığını Düşündüğünüz Her Konuda Yazabilirsiniz


Akrep Burcu 2014 Falı

Serbest Bölüm


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 23 Ocak 2014   #1
YOLGEZER
TreecKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 24 Mayıs 2010
Bulunduğu yer: TURKEY
Mesajlar: 4.069
Konular: 919
Rep Puanı: 58087
Rep Gücü: 4078
Rep Derecesi : TreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 234
Ettiği Teşekkürler: 179
Standart Akrep Burcu 2014 Falı

Bu yıl sizin için dönüm noktası olacak çünkü tutulmalar hem kendi burcunuza hem de karşıt burcunuz olan Boğa’ya geri geliyor. Bu tutulmalar sırasında evren bizlere kısa zaman dilimlerinde bol miktarda bilgelik aktararak bir evreden diğerine geçmemizi sağladığından, sizin için çok büyük önem taşıyorlar. Bir tutulmalar dizisi sona erdiğinde çoğu zaman upuzun yıllar boyu yaşayabileceklerimizi adeta tek bir yıla sığdırmışız gibi hissederiz. Kemerleri bağlayın, sevgili Akrep, önünüzde maceralı bir yolculuk var.

Tutulmalar bizi yerimizden eder, kendi kendimize yetmememize yol açar ve bizi müthiş bir güçle ileri doğru iterler. Aynı zamanda umulmadık şartların bizim dışımızda gelişmesine yol açarlar ve böylece herhangi bir durumu veya ilişkiyi yepyeni bir gözle değerlendirmemizi sağlarlar. Yaşamımızdaki ilgisiz ve önemsiz öğeleri ayıklayıp onları fırlatıp atacak güce de sahiptirler. Ama hepsi bu değil. Tutulmalar aynı zamanda yaşamımızın bizler için değer taşıyan yanlarını güçlendirmemize ve dengede tutmamıza yol açarlar.

Geçen yıl Akrep/Boğa burçlarında iki tutulma yaşadınız; bu yıl iki tane daha olacak ve 2015’de Akrep için bir tutulma daha var. Bu sonuncudan sonra değişim tamamlanıyor. Geçen yıldan önce bu tür bir kozmik değişim dalgasını hissedeli on yıl oluyor.

Geçen yıl ilk iki tutulmayı 15 Mayıs ve 8 Kasım 2013’de yaşadınız. Bu tarihler sizin için önemli olabilir. 2014’ün tutulmaları geçen yıl temeli atılan konuları bir sonraki aşamaya taşıyacak. Tutulmaları birbirinden bağımsız olaylar olarak görmek yanlış olur; her birini bir bütünün köklü değişimlere yol açabilen parçaları olarak değerlendirmek gerekiyor. Bazı tutulmalar diğerlerinden daha güç algılanabilir veya kimisi daha dramatik olabilir, ancak hepsinin belirli bir yönü ve amacı vardır.

8 ve 24 Kasım’da ve bu tarihlerden artı eksi beş gün içinde doğan okurlar büyük olasılıkla bu tutulmaların sonucu olarak dramatik bir 2013 geçirdiler. Eğer geçen yıldan aklınızda dramatik hiçbir şey kalmadıysa büyük olasılıkla 2014 sizin anahtar yılınız olacak.

2014’de Akrep/Boğa’daki iki tutulma 4 Mayıs ve 28 Ekim tarihlerinde olacak. Nisan 2015’de bir tutulma daha yaşanacak. Bizim 2014’e odaklanmamız gerekiyor çünkü bu yıl alacağınız kararlar bundan sonraki yaşamınızın tavrını ve yönünü belirleyecek.

2014’deki tutulmaları en şiddetli hissedecek olan Akrepler doğum günleri 28 Ekim ve 7 Kasım ve civarında olanlar, ama tüm Akrepler birtakım sarsıcı değişikler yaşayacaklar. Hayatınızın bazı bölümleri ister istemez tarihin derinliklerine gömülürken hızla yepyeni sayfaların açıldığına tanık olacaksınız

Bir uyarım var: eğer tutulmalardan yarar sağlayacaksanız, onların getireceği yeniliklere yer açmak için eski yaşamınızın bazı parçalarından vazgeçmek zorundasınız. Size tanıdık gelen her şeyi elinizde tutmaya kalkarsanız evren bu eskimiş döküntü parçaları daha iyileri ve yenileri ile değiştiremez. Bu tür karmaşık ve bulanık bir ortamda önünüze altın fırsatlar çıksa da siz hiç farkına varmayabilirsiniz. Bunu bir deri değişikliği olarak düşünün, ki bu kavram Akreplere yabancı gelmeyecektir çünkü burcunuzun simgelerinden biri olan yılan aynen böyle yapar.

Sevgili Akrep, alışkanlıklarına düşkün bir insan olarak genellikle yeni ve bilinmeyeni denemek yerine eski ve tanıdık olanla yaşamayı seçiyorsunuz, bu da niçin kötü bir ortamdan çekip gitmek yerine çoğu zaman kalmayı seçtiğinizi açıklıyor.

Şüphesiz bu yıl yakın bir ilişkiniz -bu iş veya aşk olabilir- mercek altına girecek çünkü ilişkiler tutulmaların odak noktalarından biri olacak. Bu ayrılacağınız anlamına gelmiyor. Ayrılabilirsiniz de, veya eşinizle/ortağınızla daha da yakınlaşabilirsiniz. Tutulmalar konumunuzda bir değişiklik yaratacak, hepsi bu. Bu yıl ki tutulmalar aynı zamanda para ile ilgili olan, özellikle ortak kaynaklar ve finansal yükümlülükleri içeren konuları gündeme getirecek ve bu konuların sonuçlandırılması gerekecek.

Daha geniş bir açıdan bakıldığında bu tutulmalar sizden yaşamınızı yeniden derinlemesine değerlendirmenizi ve sizi nelerin gerçekten mutlu ettiğini dikkate almanızı isteyecek. Tutulmaların eskinin kalıntılarını süpürüp attığı bilinse de, aynı zamanda yepyeni kapılar açarlar. Bu iki olgu -bazı şeyleri alıp götürmek, yenilerini getirmek- hemen birbiri ardına gelmek yerine çoğunlukla birkaç ay arayla hayatınızda yer alırlar. Zor olan şey neyin atılıp, yerine neyin konacağına karar vermektir. Mayıs ve Ekim’de bu kozmik olaylar gerçekleştiğinde siz de karar verme sürecinde etkin olacaksınız. (Şunu eklemeliyim ki tutulmalar artı eksi beş günü göz önüne alınarak tam gününden bir ay önce ve sonra hissedilebilir.)

Tutulmalardan sonra olur da yitirdiğiniz herhangi bir şeyin ardından üzüldüğünüzü hissederseniz hemen evrenin bilgeliğine olan inancınıza sığının. Tüm resmi biranda göremeyeceksiniz çünkü tutulmalar nadiren bütün mesajlarını aynı anda iletirler. Tutulmalar çoğu kez sonradan sürpriz sonuçlara yol açtığından onları baştan olumlu veya olumsuz diye nitelendirmekte acele etmeyin. Sonuçta tutulmalar sizin dostunuz ve sizin çıkarlarınızı koruyacaklardır.

Özellikle yakın bir ilişkide değişimler yaşamaya başladığınızda, sadece karşınızdaki kişinin değiştiğini sanabilirsiniz, ama gerçek şu ki ikiniz de değiştiniz. Siz büyüyüp olgunlaştınız, karşınızdaki de öyle. Buradaki beceri, aynı dalga boyutuna geçebilmekte veya vazgeçip yolları ayırmakta yatıyor. “Eski güzel günler”i özlemle anmayın çünkü sadece ileri gidebilirsiniz, asla geri değil. Bir projenin ömrünü veya karşımızdaki kişinin ilişkimize olan ilgisini kendi gereksinmelerimiz doğrultusunda yönlendiremeyiz. Olan olmuştur. Bazı şeyleri canlandırmayı deneyebiliriz, ama bazen bunu başaramayız, ve her şeyin kontrolümüz dahilinde olamayacağını anlamak zorundayız.

2014’deki tüm bu sorgulama ve araştırmaların mükemmel bir zamanlaması var. Mutluluk ve şans gezegeni Jüpiter 2015’in sonlarından başlayıp, 2016 yılı boyunca Akrep burcunda yolculuk edecek. Jüpiter on iki yılda bir yaptığı bu olağanüstü ziyaret boyunca size şans yağdıracak. Bu zaman dilimi, sizin eşi benzerini daha önce hiç yaşamadığınız mucizevi döneminiz olacak. 2014’deki tutulmalar yaşamınızdaki gereksiz karışıklıklardan kurtulmanızı, açıklığa ve dengeye kavuşmanızı sağlayacak. Olağanüstü yılınıza girdiğinizde ise onun getirilerinden sonuna kadar yararlanmaya tamamen hazır olacaksınız.

Tipik bir Akrep’in yaşamında toplam üç bölüm olduğu ve her an yeni bir bölüme başlayabilecekleri söylenir. Bu bölümler Akreplerin yaşamlarına düzenli aralıklarla dağılmış olabilir veya kısa zaman içinde birbiri ardına kendilerini gösterebilirler. Her bir bölüm tamamen yeni bir dünya görüşü sunar. Başka hiçbir burçta bu çapta bir kendini yenileme becerisi gözlenmemiştir. 2014 Akrep’in heyecan dolu yepyeni bir yaşama pencere açtığı özel yıllardan biri olabilir.

Şimdi, para, kariyer, ev ve aile durumlarınıza bir göz atalım.

Son birkaç yıldır para işleriniz pek yolunda gitmiyordu. Akrepler finans işlerinde iyidirler, ancak yıldız haritanız son zamanlarda fazla paranız olmadığını gösteriyor. Elinize daha çok nakit geçmesi ve geçmişteki para sorunlarınızın çözülme şansı bu yıl doğacak.

Şanssızlığınızdan en çok Satürn sorumluydu çünkü ortak kaynakların bulunduğu sekizinci evinizden sizi rahatsız ediyordu. Bu evde vergi, kredi, nafaka, burs, ipotek, miras, tazminat gibi, aylık maaşınız dışındaki tüm gelir kaynaklarınız bulunur. Bunlardan biri mutlaka sizi rahatsız etmekteydi. Neyse ki Satürn otuz aylık uzun ziyaretini bitirip bu evden uzaklaştı. Bu gezegen, haritanızdaki hassas finansal konumuna on yıllar boyu bir daha uğramayacak. 2014’e çok daha iyi bir mali portre çizerek giriyorsunuz.

Aynı zamanda Pluto, yani sizi yöneten gezegen, ikinci para evinizdeki uzun yolculuğuna devam edecek. Bu evde maaş yoluyla gelen kazançlarınız bulunuyor. Bu da bana bu günlerde daha fazla finansal güvence ve yeni gelir kaynaklan elde etmeye ne kadar önem verdiğinizi gösteriyor. Böylece yaşamınızı değiştirebileceksiniz. Pluto bu evi 2018’e kadar terk etmeyecek.

Kariyerinize gelince, kartlarınızı doğru oynadıysanız, başarı, yükselme ve ödüllendirilme konularında 2013 yılı sizin için bir dönüm noktası idi. Jüpiter on iki yılda bir görülen bir parlaklıkla tüm 0lumlu titreşimlerini kariyer evinize yönlendirdi. Ağustos 2012 ile Ağustos 2013 arasında iş değiştirdiyseniz büyük olasılıkla bu çok iyi bir hamleydi ve sizi yepyeni bir konuma getirdi.

2014’de yeni kariyer hedefleri belirlemek isteyeceksiniz. Şimdiki konumunuzda yükselebileceğiniz kadar yükseldiniz gibi gözüküyor, o yüzden 2014’de tırmanacak yeni bir dağ bulmalısınız. Bu yıl yeni bir işe girmeyi veya kariyer rotanızı tamamen değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

Eğer 2014’de bu değişiklerden birini yapacak olursanız yakın dostlarınızdan, iş arkadaşlarınızdan ve hatta tanıdıklarınızdan büyük destek alacaksınız. Size yeni kapıların açılması için seferber olacaklar. 2014’de önemli olan ne bildiğiniz değil, kimi tanıdığınız. Çok şükür ki kariyer sıçramalarınızda destek olacak geniş bir çevreye de sahipsiniz.

Neptün hala ev ve ailenin yönetildiği dördüncü bölgenizdeki uzun yürüyüşünü sürdürüyor. Neptün size ne tür bir ev istediğinize dair bir vizyon aşıladı fakat şimdilik bu hala elde etmek için çabalamanız gereken bir rüya.

Geçen yıl yenilik gezegeni Uranüs, Neptün’ün yönetimindeki Balık burcuna geçti. Bu arada Neptün de Uranüs’ün yönettiği Kova burcunda kaldı. Astrologların “karşılıklı ağırlama” dedikleri bu nadir durumda iki gezegen birlikte çalışacak. (İnsanlık asırlardır bu karşılıklı ağırlamayı bekliyor!) Ev veya arsa alım - satımıyla ilgili bir atılım yapabilir veya bir aile ferdi hakkında iyi haberler alabilirsiniz. Uranüs ile Neptün’ün birliktelikleri 2021’e dek sürecek.

2014 yılından tam anlamıyla yararlanmalısınız, sevgili Akrep.Üye Profil Bilgileri

C★


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
TreecKo isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Başak Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:30
Aslan Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:29
Yengeç Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:28
Boğa Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:26
Koç Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:25

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:21.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750