Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Genel Sohbet ve Haber Bölümü > Serbest Bölüm

Serbest Bölüm Diğer Kategorilere Uymadığını Düşündüğünüz Her Konuda Yazabilirsiniz


Terazi Burcu 2014 Falı

Serbest Bölüm


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 23 Ocak 2014   #1
YOLGEZER
TreecKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 24 Mayıs 2010
Bulunduğu yer: TURKEY
Mesajlar: 4.069
Konular: 919
Rep Puanı: 58087
Rep Gücü: 4077
Rep Derecesi : TreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 234
Ettiği Teşekkürler: 179
Standart Terazi Burcu 2014 Falı

2014’ün sizin açınızdan muhteşem bir yıl olacağına dair pek çok işaret var. Bu yıl önemli bir dönemece gelmenize ve yepyeni bir yönde ilerlemenize yardımcı olacak. Sevgili Terazi, on yıldır böyle bir sene yaşamadınız. 2013’te ne kadar çok çalıştığınız düşünülürse bu kadar vaat karşısında biraz şüpheye düşmüş olabilirsiniz. Sakın düşmeyin, bütün bunların gerçek olduğunu kısa sürede siz de fark edeceksiniz.

2014 birçok yönden bir yıla sıkışmış iki farklı yıl gibi olacak. Yılın ilk kısmı oldukça sakin geçerken ikinci aşamada, doğum gününüze yaklaşırken, öyle hareketli, öylesine fırsatlarla dolu olacak ki zaman zaman heyecandan nefesinizin kesildiğini hissedeceksiniz. Kimse bunu sizin kadar hak etmiyor!

Acaba bu kadar iyiliği hangi gezegene borçlusunuz? Jüpiter’e teşekkür edin. Mutluluk ve iyi talih gezegeni Jüpiter, Terazi burcuna on iki yılda bir gerçekleşen ziyaretini yapmaya hazırlanıyor ve bu ziyaret on üç muhteşem ay sürecek! Jüpiter, Terazi burcuna 24 Eylül 2014’te gelecek ve 25 Ekim 2015’e kadar orada kalacak.

Yıldız haritanızın kuzey/güney/doğu/batı noktalarında bu kadar çok gezegen varken geleceğiniz için sağlam bir temel inşa etme sürecindesiniz demektir. Yaşamınızın bir parça akort edilmeye ihtiyacı vardı ve şimdi gezegenler bunu yapmanıza yardım edecek.

İhtiyacınız olan şey yeni bir bakış açısı ve benlik duygusu; Jüpiter bu arayışınızda size yardım edecek. Gelecek yılın sonunda düşünce ve görüşlerinizin ne kadar genişlemiş olduğuna şaşıracaksınız.

Hayatı göründüğü ya da size sunulduğu kadarıyla değil tüm potansiyeliyle görmeyi öğreneceksiniz. Bunu yapabilirsiniz çünkü olgunluk, iç görü ve hayal gücünüz katlanarak büyüyor. Çevrenizde hayata hala dar bir pencereden bakanlar ve küçük düşünenler olabilir; onlara dünyayı sizin gördüğünüz gibi göstermeniz gerekecek. Bu konuda hiç zorlanmayacaksınız; bir hava burcu olarak etkili konuşma yeteneğine zaten sahipsiniz. Onlar daha sonra sizin en başından itibaren gördüğünüz şeyleri neden görmediklerini merak edecekler.

Yılın son dört ayında Jüpiter’in yanınızdaki varlığı çabalarınızın sihirli fasulye masalındaki tohum gibi büyük bir hızla yeşerip büyümesini sağlayacak. Doğal olarak bütün proje ya da ilişkiler sizden bu kadar yoğun bir ilgi görmeyecek -ya da görmemeli-. Ama ilgileneceğiniz bazı proje ya da ilişkilerinizin bu yeni “büyük düşün” yaklaşımınızdan büyük fayda sağlayacağı kesin.

Eylül ayında gireceğiniz dönemi bir başlangıç ya da bir kuluçka dönemi olarak görün. 2015’in son çeyreğine kadar girişim ve çabalarınızın meyvelerini görmeyeceksiniz. 2015 sonu ve 2016 yılı boyunca elde edeceğiniz hasat, bu daha önce kuluçka döneminde yaptığınız konuşma ve ilişkilerin sonucu olacak. (Eylül 2014’ten 25 Ekim 2015’e kadar) Bu süre boyunca Jüpiter şansın hep sizden yana ve moralinizin de yüksek olmasını sağlayacak.

Çok yakında gözlerinizi uzun vadeli planlara çevirmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Bu radika! bir değişim çünkü geçen yılın büyük bir kısmını günlük sorunlara zaman ayırarak geçirdiniz. Neyse ki çok şükür, 2014 böyle olmayacak. Bu yıl geleceğe dair planlar yapmak için bol bol zamanınız olacak. Altın çağınız başlamadan önce sizi gerçekten neyin mutlu edeceğini iyice düşünün.

Önceliklerinizi belirlemeniz önemli, çünkü eğer belirlemezseniz gereğinden çok parçaya bölünebilirsiniz. Sonbaharda (kuzey yarımküre için) karşınıza -bazıları baş döndürücü- birçok olanak çıkacak ve hepsini birden kabul etmek isteyebilirsiniz. Eğer çok parçaya bölünürseniz bu parçaların her birinde sağlayacağınız başarı azalacaktır. Bu yüzden uzun vadede en iyi potansiyele sahip olan fırsatları seçin. Kendinize zaman ayırıp ayrıntılı bir gelecek planı yaparsanız, sizi kimse durduramayacak!

Artan özgüveniniz ve iyimserliğiniz, özel yaşamınızda ya da iş hayatınızda (ya da her ikisinde birden) birkaç risk almanıza olanak sağlayacak. Örneğin, eğer son birkaç yıl yeniden aşık olmaktan kaçındıysanız, bu yıl kendinizi buna hazır hissedebilirsiniz. Ya da hep kendi işinizi kurmak istediğiniz halde çalıştığınız işten istifa etmekte tereddüt ettiyseniz, 2014 sonlarında şartlar değişebilir ve onunda doğru zamanın geldiğini düşünebilirsiniz. Vaktiniz, paranız, özgüveniniz ve fırsatınız var ilk adımı atacaksınız. Çevreniz uzun zamandır yapmak istediğiniz değişiklikleri yapmanıza yardımcı olacak.

Elbette hiçbir şeyin yolunda gitmediği zamanlar da olacak her yıl böyle dönemler vardır. Sizin için ise özellikle yönetici gezegeniniz Venüs’ün gerilediği 17 Mayıs - 29 Haziran arası böyle bir dönem olacak. Bu dönemi ve Merkür’ün gerileme devrelerini (kitabın sonunda Merkür bölümünde listesi var) planlarınızı gözden geçirip düzeltmek için kullanın.

Kariyerinize gelince, Satürn, başarı, terfi ve şeref evi olan onuncu evinizden enerji ışınları saçıyor olacak. Satürn’ün himayesi altında daha güçlü ve etkili bir pozisyona geçeceksiniz. Ve eğer Satürn’ün karşınıza çıkardığı zorlukları dikkatle ele alırsanız sektörünüzde sizi destekleyenler kadar rakiplerinizin de size duyduğu saygı artacak. Şu anki mesleğinizde yeni bir boyuta ya da tamamen farklı bir kariyer alanına geçebilirsiniz. Her iki koşulda da bir çıraklık evresinden geçeceksiniz ve bu evre büyük ihtimalle 2015 ortasına kadar sürecek.

Satürn’ün yıldız haritanızın kariyer alanına yaptığı bu ziyarete ender rastlanır, zira bu talepkar öğretmen ancak 29 yılda bir gelir. Satürn burcunuza Haziran 2013’te girdiğinden artan sorumluluklarınıza çoktan alışmış ve geç saatlere kadar çalışıyor olmalısınız.

Yine de geçen yıl baskın olan heyecansız ve genellikle de eğlencesiz hava bu yılın bir göstergesi değil. 2013 hiç eğlenmeden çalıştığınız bir yıldı çünkü Haziran’dan Aralık’a kadar Mars günlük çalışma alanınız olan altıncı evinizdeydi. Hem Mars’ın hem de Satürn’ün bu evinizde olması büyük olasılıkla iş yükünüzü ikiye katladı. İş yerinde artan sorumluluklar ve evde yerine getirmeniz gereken çok sayıda yükümlülük sizi patlamanın sınırına getirmiş olmalı. Satürn’ü onuncu evinizde ağırlamak yoğun ve yorucu bir çaba gerektirir ama Mars’ın gitmiş olması 2014’ün geçen yıla göre daha rahat geçmesini sağlayacaktır.

Evrenin çılgınlığında bile düzen vardır. Geçen yıl Mars size üretkenliğinizi arttırmayı ve yeni çalışma yöntemleri denemeyi öğretti. Bu yıl liderlik becerileri edinecek ve sadece birkaç yıl önce asla ulaşamayacağınızı düşündüğünüz yeni bir rolü üstlenmeyi deneyeceksiniz.

Satürn’ün görevi odaklanarak ve engelleri aşarak, fikir ve hayallerinizi gerçekleştirmenize yardım etmektir. Bu yıl kariyerinize yeni ve güçlü bir yön vermekle meşgul olacaksınız ve bu zaman alan bir çabadır. Çabanıza ve kariyerinize harcadığınız zamana fazlasıyla değecek ama bunların karşılığını Temmuz 2015’e, Satürn bu kritik pozisyondan çıkıncaya kadar almayacaksınız.

Satürn nadiren aniden ve sizin isteğiniz dışında olan bir sorumluluk getirir. Yani yeni rolünüz size zorla değil teklifle gelecek. Satürn sizi dikkate alınması gereken etkili ve güçlü birine dönüştürebilir ama eğer siz bu gezegenin taleplerini karşılamaya istekliyseniz.

Şimdi de çok yakında aydınlanacak olan duygusal hayatınıza bir göz atalım! Geçen yıl özel yaşamınıza neredeyse hiç zaman ayıramadınız, ama bu yıl bu açığı telafi etmekle kalmayacak daha bile fazlasını yapacaksınız. Bu hoş gelişmenin bir kısmını yıl sonunda Terazi burcuna yerleşecek olan Jüpiter’e borçlusunuz; bu durum beraberliği olmayanların ruh eşleriyle tanışmalarına en klasik işarettir.

Bu yılın güneş tutulmaları 19 Nisan ve 14 Ekim’de meydana geliyor ve çok daha iyi bir özel yaşama işaret eden diğer göstergeler. Başlangıçta aşmanız gereken küçük bir tümsek olabilir ama sonuçta bu tutulmalardan kazançlı çıkacaksınız.

Bu yıl nişanlanabilir, evlenebilir ya da ciddi bir ilişkiye girebilirsiniz ve bu özel veya iş hayatınızda olabilir. Eğer iş hayatınızda olursa bir ortakla anlaşma imzalayabilir ya da insan kaynaklan şirketi, komisyoncu, avukat ya da acenta gibi bir aracı taraf veya kişi ile olumlu bir ilişki kurabilirsiniz. Belki de bir çöpçatanlık kurumuna gidersiniz ki sonuç hiç fena olmayabilir. Evliyseniz tutulma döneminde evliliğinizle ilgili bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunu cesaretle ele alırsanız eşinizle daha da yakınlaşacaksınız. Bu tutulmalar size hemen her meseleyi çözebilecek cesareti verecek.

Bu tutulmalar aynı zamanda radikal bir iç değerlendirme yapmanızın zamanı geldiğini gösterecek kim olduğunuza ve sizin için doğru eşin nasıl biri olması gerektiğine karar vereceksiniz. Her iki tutulma da yeniayla birlikte oluşan güneş tutulmaları, bu da yeni bir imaja ve hayata yeni bir yaklaşıma işaret ediyor.

Maddi durumunuzdaki değişiklikler yılın diğer iki tutulmasına, Akrep (4 Mayıs) ve Boğa (28 Ekim), bağlı. Bu tutulmaların her ikisi de dolunayla birlikte oluşan ay tutulmaları, bu da maddi bir meselenin sona ereceğine işaret eder: Belli bir gelir kaynağınız sona erebilir, beklenmedik bir masraf çıkabilir ya da boşanma, sigorta tazminatı ya da miras gibi uzun süredir devam eden bir mesele çözümlenebilir.

Her iki tutulma da, nedeni çok açık olmasa bile senenin en duygusal noktalarını gösteriyor. Genelde Terazi duygusal değil akılcıdır ve aşırı duygusal tepkiler göstermez, ama bu tutulmaların etkisi altında çok duygusal olabilirsiniz. Örneğin bu tarihlerden birinde, bir müşterinizi kaybedebilir ya da istifa edebilirsiniz ve her ikisini de pek sevmemenize rağmen özlediğinizi fark edebilirsiniz. Her şeyin bir de iyi yanı vardır ve her bitiş sonunda bir parça özlem duymanız normaldir.

Jüpiter, Satürn ve tutulmalar hepsi aynı mesajı veriyor: kendinizi yeniden yaratmanızın zamanı geldi. Hayatınızın şu anki halin den sıkılmış görünüyorsunuz, yeni ve taze bir şeyleri dört gözle bekliyorsunuz. Ayrıca sizi daha iyi ifade eden ve daha derin bir hayat istiyorsunuz. Yeni bir sayfa açmak için bundan daha güzel bir zaman bulamazsınız.Üye Profil Bilgileri

C★


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
TreecKo isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Aslan Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:29
Yengeç Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:28
İkizler Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:27
Boğa Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:26
Koç Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:25

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:35.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750