Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Genel Sohbet ve Haber Bölümü > Serbest Bölüm

Serbest Bölüm Diğer Kategorilere Uymadığını Düşündüğünüz Her Konuda Yazabilirsiniz


Başak Burcu 2014 Falı

Serbest Bölüm


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 23 Ocak 2014   #1
YOLGEZER
TreecKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 24 Mayıs 2010
Bulunduğu yer: TURKEY
Mesajlar: 4.069
Konular: 919
Rep Puanı: 58087
Rep Gücü: 4078
Rep Derecesi : TreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 234
Ettiği Teşekkürler: 179
Standart Başak Burcu 2014 Falı

2014’e girerken tam formunuzda olacaksınız. Zor geçen son birkaç yılın ağırlığını atıp hafiflediğinizi hissedeceksiniz. Şans size gülecek, sevgili Başak ve bunu yaşamınızın hemen her alanında hissedeceksiniz. Gittikçe daha fazla kendine güvenen ve atağa hazır bir insan olacaksınız. 2014 sizin zafer yılınız olacak.

Bu yıl ki yüksek moralinizi büyük ölçüde on iki yıldır ilk kez Başak burcunu turlayan mutluluk ve şans gezegeni Jüpiter’in varlığına borçlusunuz. Jüpiter yılın başından Eylül sonuna kadar, yani toplam dokuz ay boyunca burcunuzda kalarak 2014’ü mucize yılınız yapacak. Jüpiter bu yerleşimine Ağustos 2013’de geldiği için olumlu etkilerini şimdiden hissetmeye başlamış olabilirsiniz.

İlginç gelişmelere ilk olarak Başak burcunun başında doğanlar tanık olacaklar. Ancak bu olumlu eğilim zaman içinde tüm Başakları kapsayacak. En güçlü döneminiz ise Mayıs ile Eylül sonu arasında gerçekleşecek.

Jüpiter’in burcunuza gelişiyle özel hayatınızda yeni bir sayfa açılıyor. Önümüzdeki aylarda özel önem taşıyan kişi ve projelerle işbirliğine girerek 2015’e kadar uzayacak bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu yıl şansınız böyle yaver giderken yolunuzu dikkatle çizin ve başkalarına hedeflerinizden bahsetmekten çekinmeyin.

Jüpiter size eskisinden daha geniş ve renkli düşünmeyi öğretecek. Jüpiter’in “büyük düşün” öğretisinin etkisine girince fark edeceksiniz ki geçmişte bazı durumlarda detaylara takılmaktan esas resmi görememişsiniz ve bu yüzden fırsatları kaçırmışsınız. Bu da burcunuzun en büyük potansiyel tehlikesi, sevgili Başak. Şimdi ise girişimlerinizi olabilecek en yüksek boyutta hayal etmek isteyeceksiniz.

Hiçbir şeye aceleyle atlamamayı da öğreneceksiniz. Enerjiniz, organizasyon beceriniz ve detaylarla uğraşma yeteneğiniz aleyhinize olabiliyor çünkü neyin yapılması gerektiğini kolayca görüyor ve hemen yapıveriyorsunuz. Ancak kariyer yaşamınızda Satürn’le yaşadığınız son tecrübeler, üstlendiğiniz projeleri seçme konusunda sizi biraz daha dikkatli kıldı. Jüpiter burcunuzdayken ise bir fikri ne kadar başarı ile geliştirebildiğinizi göreceksiniz.

Bekarsanız ruh ikizinize rastlama olasılığınız yüksek çünkü Jüpiter Güneş ile birleşiyor. Yaşamınıza pek çok yeni insan girecek. Bunlardan birkaçının geleceğinizde önemli rolleri olacak. Birçok kişi eşleriyle ilk tanıştıklarında Jüpiter’in etkisinde olduklarını söylerler.

Yeni bir aşk istiyorsanız evrene gerçek niyetinizi göstermelisiniz. Bu harika dönemde bol bol sosyalleşirseniz Jüpiter biriyle tanışmanıza yardımcı olacaktır! Evde oturursanız bu şansınız olmaz. Hayatınızda biri varsa Jüpiter birlikteliğinizi bir sonraki aşamaya taşıyacak. Evlenmeye, çocuk sahibi olmaya veya çift olarak yeni amaçlar edinmeye cesaret edeceksiniz.

Ancak 2013’de sizi oldukça üzen sorunlu yakın bir ilişkiniz, 2014’de de sizi zorlamaya devam edecek. Bu kişi eşiniz, sevgiliniz veya iş ortağınız olabilir. Gerilimin nedeni, Uranüs ve Mars’ın uzun vade ilişkileri barındıran yedinci evinizde bulunmaları idi. O yüzden bu kişiyi düşünerek pek çok geceyi uykusuz geçirdiniz. Bu özellikle Ağustos doğumlu Başaklar için geçerli ancak geçen yıl, Haziran’dan Aralık sonuna kadar (en güçlü şekilde) tüm Başaklar gerilimden paylarını aldılar. 2014’de büyük olasılıkla rahatlama yaşanacak. Her şey çözüme ulaşmasa da yeni yıla girerken ilişki eskisi kadar yakıcı olmayacak. Bu karmaşık ilişki hakkında ne yapacağınıza karar vermek 2014’de tüm yılınızı alacak. Durumunuz böyle ise Jüpiter’in burcunuzdaki varlığı sakinleştirici bir unsur olacak ve sizi koruyarak yardım edecek.

Durumunuz farklı ise Uranüs ve Mars’ın sizin Güneş’inize karşıt olmasından kaynaklanan bu gerginlik kendini iki farklı şekilde size göstermiş olabilir. İş yaşamınızdaki bir rakibinizin 2013’ün ikinci yarısında acımasızca davrandığını keşfetmiş veya kendinizi gergin bir politik ortamda bulmuş olabilirsiniz. İki durumda da işler bu yıl biraz düzelecek ancak yine de dikkatli olmanızda yarar var. Geçen yıl eksikliğini hissettiğiniz yardımı bu yıl Jüpiter verecek.

Sağlığınız pek iyi gitmemiş olabilir. Bazı Başaklar kendilerini aşırı yorgun ve bitkin hissederken kimisi de büyük olasılıkla ciddi tıbbi müdahalelerden geçtiler. (Ağustos 23 - 29 doğumlu Başaklar neden bahsettiğimi iyi bilirler.) İş sağlığa gelince, Uranüs’ün Güneş ile karşıt olması hastalığa karşı direncin azalmasına neden olur. İyileşme devresindeyseniz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, ama yine de sağlığınızı korumak için bazı önlemler almak zorundasınız: düzgün gıda almak, uykusuz kalmamak, egzersiz yapıp stres atmak gibi. Doktor kontrolündeyseniz kendisine güveniniz tam olsun ve dediklerini harfiyen uygulayıp olumlu düşünün.

Kariyerinize gelince, bu yıl üreteceğiniz fikirler kalıcı olacak. Özellikle Ocak - Eylül döneminde bazı etkili ve güçlü kişileri ikna etme şansını yakalayacaksınız. Ayrıca Nisan 2011 - Haziran 2012 arasında kariyerinizi yöneten onuncu evinizi ziyaret eden öğretmen gezegen Satürn orayı terk ettiğine göre iş hayatınızda daha hızlı ilerleyebileceksiniz. Satürn tarafından tabi tutulduğunuz çeşitli sınavlarda edindiğiniz deneyim ve güç sayesinde sizi kimse tutamaz.

Dostluklar her zamankinden daha fazla önem kazanabilir. Satürn platonik ilişkiler ile insani ve hayırsever çabaları barındıran on birinci evinizi dolaşacak ve Temmuz 2015’e dek orada kalacak. Öğretmen gezegenin bu konuma gelmesi sizin için daha rahatlatıcı olacak. Son iki buçuk yıldır Satürn Güneş’iniz ile ters açıdaydı. Şimdi ise Satürn bir su burcu olan Yengeç’te dolaştığından sizin toprak burcunuza oldukça uyumlu bir açı yapıyor.

Satürn size yeni ve eski dostlarınızla sıkı bağlar kurmanızın yararlarını gösterecek. Üyesi olduğunuz bir klüpte üst düzey bir göreve seçilmeniz kişisel gelişiminize büyük katkıda bulunacak. Yıldız haritanızın bu bölümü topluma yararlı olmakla ilgili bu yıl iz bırakabilirsiniz. Ayrıca topluma katkıda bulunurken edindiğiniz becerileri iş hayatınızda uygulayarak kazanç da sağlayabilirsiniz.

Çoğu kişi gönüllü hizmet yapmaya hiç vakti olmadığını söyler. Siz bu yıl meşgul bir insanın neler becerebileceğini göstererek onları yalancı çıkaracaksınız. Düzenli çalıştığınız için çoğu insanın iki katı iş yapabiliyorsunuz.

Evren size yeni dostluklarınızda yardımcı olmayı planlıyor. Bu yıl yaşça büyük biri size akıl hocalığı yapabilir. Bu insan yeni ve değerli kişilerle bağlantı kurmanıza yardımcı olup size en gerekli zamanlarda öğüt verecek. Kendisi yaşamınıza bu yıl veya 2015'in başında girebilir! Onu ya tanıyor olacaksınız ya da yakında tanışacaksınız.

2014’de dört tutulma olacak. Bu olaylar yıl içindeki ani değişimlerin ve fırsatların habercisi olacaklar. İlk ikisi Nisan ortası ve Mayıs başına denk gelecek (tutulmalar hep yeniay ve dolunay şeklinde iki hafta arayla meydana gelir.) İkinci tur tutulmalar ise Ekim’de olacak. Düştükleri evlere bakılırsa, finans, seyahat, basın yayın, hukuk işlerinizde ve yüksek öğrenimle ilgili planlarınızda değişimler bekleyin.

Finansa baktığımızda, 19 Nisan ve 14 Ekim’deki tutulmalarının birine yakın zamanda büyük bir gelir kaynağınızın ortadan kalkacağını görüyoruz. Daha sonra yenisi gelecek. Eğer herhangi bir kaynaktan iki buçuk yıldan fazla gelir elde ettiyseniz ortalamayı aştınız demektir. Önlem olarak yeni bir kaynak bulmanın zamanı gelmiştir. (Bu kural benim çok işime yaradı, umarım size de yarar.) Endişe edilecek bir şey yok!

Neyse ki 2014’ün son döneminde şans gezegeni Jüpiter’in sayesinde maddi durumunuz harika olacak. Yılsonuna doğru çok revaçta olacaksınız. Olur da maddi durumunuzu sarsacak bir durumla karşılaşırsanız (örneğin işinizi veya en büyük müşterinizi kaybetmek gibi) sakın moralinizi bozmayın çünkü büyük olasılıkla iş tatlıya bağlanacak. Tutulmalar sırasında çoğu kez beklenmedik haberler duyarız. Bu gibi durumlarda inancımızı yitirmemeli ve evrenin bizi daha iyi bir yere getirmek için bulunduğumuz yerden çekip çıkardığını bilmeliyiz.

Mutlaka ters bir şey olacak demiyorum. Hatta sizin kendi seçiminizle geçim kaynağınızı değiştirmeniz veya şirketinizin bir başkasıyla birleşmesi de mümkün. Böylece işvereniniz değişebilir ama geliriniz değil. Her iki tutulma da yeniayda gerçekleşen ay tutulmaları. Bu da bitişlere değil taze başlangıçlara işaret ediyor.

Bu ev aynı zamanda eğitimi yönettiği için okula geri dönmeyi veya lisansüstü bir çalışma yapmaya karar verebilirsiniz. Şu anda okuyorsanız önemli bir dönem ödevini tamamlayabilir, sertifika sınavına girebilir, veya eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Kariyer değişikliği yapmayı düşünüyorsanız bu tutulmalar okula geri dönmenizi sağlayabilir.

Sevgili Başak, hayatınızı yeniden kurma ve yepyeni bir insan olma yolundasınız. Son birkaç yılda epey olgunlaşıp geliştiniz. Yaşam tarzınız, dostluklarınız ve diğer ilgi alanlarınız da değişti. Değişimden çekineceğinize onu kucaklayın. 2014’de gökyüzünün favorisi sizsiniz!Üye Profil Bilgileri

C★


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
TreecKo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Aslan Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:29
Yengeç Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:28
İkizler Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:27
Boğa Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:26
Koç Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:25

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:23.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750