Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Genel Sohbet ve Haber Bölümü > Serbest Bölüm

Serbest Bölüm Diğer Kategorilere Uymadığını Düşündüğünüz Her Konuda Yazabilirsiniz


Boğa Burcu 2014 Falı

Serbest Bölüm


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 23 Ocak 2014   #1
YOLGEZER
TreecKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 24 Mayıs 2010
Bulunduğu yer: TURKEY
Mesajlar: 4.069
Konular: 919
Rep Puanı: 58087
Rep Gücü: 4078
Rep Derecesi : TreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 234
Ettiği Teşekkürler: 179
Standart Boğa Burcu 2014 Falı

2014 beklediğiniz yıl olabilir, sevgili Boğa. Hayatınızda özellikle aşk, romantizm, yaşam tarzı ve hatta kendinize bakış açınız ve becerilerinizle ilgili köklü değişimler yaşayacaksınız. 2014 sizin için çığır açan bir yıl olabilir. Bu yılın ne kadar önemli olduğunu hemen fark edemeyebilirsiniz ama ileride geriye dönüp baktığınızda bu yılki değişimlerin ne kadar büyük ve geniş kapsamlı olduklarını göreceksiniz.

2014’ün ilk dokuz ayında, mutluluk ve şans gezegeni Jüpiter aşkı temsil eden beşinci evinizde parlayacak. Jüpiter'in aşkı sizin için en büyük kuvvetlerden biri haline getireceğine hiç şüphem yok. Bu uzun vadeli etkileri olacak görkemli ve ciddi bir gelişme. On yılı aşkın bir süredir aşkla ilgili bu denli güçlü hiçbir etki yaşamadınız. Uzun yıllar sürecek bir döngünün başlangıç aşamasındasınız. Eğer sevgiye aç olduğunuzu hissediyorsanız, 2014 size açlığınızı dindirecek muhteşem bir şölen sunacak.

İster yeni birisiyle tanışmayı uman bekar biri, ister birisine bağlı olup da sevgilisinden biraz daha fazla ilgi görmek isteyen biri olun. Boğaların hepsi de bu yeni romantik etkiden paylarını alacaklar. Eğer bir ilişkiniz varsa ve bazı sorunlarınız nedeni ile bir terapistten yardım alma ihtiyacı duyuyorsanız, bu yıl buna başlamak için gayet uygun. 2014 ayrıca hak ettiğiniz tatmini bulmanız için size sıra dışı fırsatlar sunacak. Uyuşmazlık içinde bir ilişki yaşayan bir Boğa iseniz, bu yılki tutulmalar nihayet ayrılmanız ve mutluluğu başka yerde aramanız için size gerekli cesareti verecek.

Bazen her biri kendi yörüngesinde dönen farklı gezegenlerin karışık mesajlar gönderip göndermediğini merak edebilirsiniz. Ancak yakından baktığınızda bu gezegenlerin aslında aynı mesajı ilettiklerini göreceksiniz: nihayet özel yaşamınıza yoğunlaşmanın ve daha fazla eğlenmenin zamanı geldi, sevgili Boğa.

Bu parlak eğilimin bir bölümü uğurlu gezegen Jüpiter tarafından getiriliyor ve çekiciliğinizi artırıyor. Eğer henüz bağlandığınız biri yoksa, Jüpiter doğru zamanda doğru yerde bulunmanızı sağlayarak aşktaki başarınızı arttıracaktır. Satürn, yılın ilk dokuz kritik ayında (en iyi döneminiz) şanslı Jüpiter'e destekleyici açılar yapacak. Bu da yeni bir ilişkide arzuladığınız istikrara kavuşabileceğinize işaret ediyor. Satürn size ayrıca ilişkilerinizde yardımı olacak daha etkin iletişim kurma yollarını öğretecek.

Mayıs ve Kasım aylarındaki tutulmalar da önemli çünkü onlar kendinizi tamamen yeni bir bağlamda görmenize yardımcı olacaklar. Kendiniz için daha fazlasını isteyebilecek kadar kendinizden emin hale gelecek ve dilediğinizi alacaksınız. İlişkiler "tamam ya da devam" noktasına gelecek. Mevcut ilişkiniz bir ıstırap halini aldıysa artık çok oyalanmayacağınız kesin. Bu eğilim öylesine güçlü ki 2014'te en büyük önceliği kendi mutluluğunuza vereceksiniz.

Son beş yıl sizin için hiç de kolay olmadı. Büyük olasılıkla en çok da Haziran 2008 ile Ekim 2010 arası zorlandınız. O sırada başöğretmen gezegen Satürn 29 yılda bir yaptığı, iki buçuk yıl sürecek olağan ziyaretini gerçekleştirmek üzere Boğa burcunda idi. Satürn'ün görevi, yaşamın daha fazla sorumluluğunu taşıyabilmeniz için sizi zor koşullara alıştırmaktır. Bu yüzden o dönemde Satürn size karakterinizi güçlendirecek türlü zorluklar gönderdi. Bu deneyimlerden çok şey kazandınız ve sonuçta güçlenmiş ve akıllanmış olmanıza rağmen, o yılları yeniden yaşamak istemiyorsunuz.

Aldığınız hayat dersleriyle donanmış bir biçimde, Nisan 2011 ve Temmuz 2013 arasında, Satürn'ün İkizler burcuna geçtiği dönemde yeni zorluklarla yüz yüze geldiniz. Bu dönemde para, mal-mülk ve güvenlik gibi konulara bakış açınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekti. Ayrıca çok daha kapsamlı olarak değerlerinizi de yeniden masaya yatırdınız. Satürn'ün ziyareti sizi duyarlı bir noktanızdan vurdu sevgili Boğa, zira burcunuzun doğası gereği bu alanlara çok bağlısınızdır. Ayrıca cebinizde çok az parayla yaşamak hiç de hoşunuza gitmez. Boğalar bankada paraları, çekmecede mücevherleri ve kendilerine ait bir arazileri olsun isterler. Ama bunların hepsi de elinizin altından kayıp giden alanlardı. Kendinizi kumdan bir dağın tepesindeymiş gibi hissetmiş bile olabilirsiniz.

Herhalde son iki yıl boyunca para kazanmak için gerçekten çok çalıştınız, çünkü Satürn size paranın değerini nasıl anlayacağınızı ve neye öncelik vereceğinizi öğretmeye çalışıyordu. Büyük bir yatırım için, örneğin bir evin satın alınması, çocuğunuzun öğrenimi ya da ömrünüz boyunca bir kere çıkacağınız bir tatil için küçük keyiflerden fedakarlık etmek zorunda kalmış olabilirsiniz. Belki de bazılarınız yaşamınızı daha nitelikli kılmak adına daha az maaşlı başka bir işe geçmek zorunda kaldınız. Neyse ki bu aşama artık sona erdi.

Maddi engeller Satürn'ün İkizler burcundan ayrılmasıyla birlikte 2013'ün ikinci yarısından itibaren kırılmaya başladı. Siz 2014'e girerken, para kazanmak ve onu elinizde tutmak daha kolay bir hale gelmiş olacak. Satürn'ün İkizler burcunu ziyaretinden bugüne dek çok daha zorlu pazarlık etmeye başlamış olmalısınız, çünkü artık bütüne katkınızın değerini anlamış bulunuyorsunuz ve kendinizi ucuza satmaya hiç niyetiniz yok. Ayrıca artık hiçbir şeye değerinden daha fazla para ödemeye niyetli görünmüyorsunuz. Edindiğiniz bu yaşam derslerinden ileri ki yıllarda da yararlanacaksınız.

Haziran 2013'de Satürn yıldız haritanızın daha yumuşak bir bölgesine yani haberleşmeyi temsil eden üçüncü evinize geçti ve Temmuz 2015’e kadar da orada kalacak. Satürn bu yeni konumunda size fikirlerinizi nasıl açık ve etkin bir biçimde sunacağınızı ve yeni fikirlere eleştirel bir gözle yaklaşmanız gerektiğini gösterecek. Artık çok daha karmaşık projeler üzerinde araştırma yapmayı ya da onları kağıda dökmeyi öğrenebilirsiniz. Belki de radyo ya da televizyon gibi yeni bir ortamda iletişim kurmak için eğitim alacaksınız. 2014'de ve 2015'in başlarında Satürn'den alacağınız dersleri sindirmeniz, geçmiş yıllarda Satürn'ün size verdiği dersleri sindirmekten çok daha kolay olacak. Tüm fark, Satürn'ün bu yıl Güneş'inize daha olumlu bir açıda bulunmasından kaynaklanıyor. Kısacası, kozmik bir rahatlama yaşayacaksınız. Şükürler olsun!

Jüpiter, 2014 Eylül ayının sonlarından 2015 Eylül’ünün sonlarına kadar olan dönemde son on yıldır ilk kez olmak üzere sağlığınızı temsil eden altıncı evinize yerleşmeye başlayacak. Altıncı ev kendimizi forma sokmak için yaptığımız hareketleri yönetir. 2014'te kendinize daha fazla dikkat etmek için birdenbire motive olduğunuzu hissedeceksiniz. Çabalarınız arasında kilo vermek ve form tutmak ilk sıralarda yer alabilir. Eğer hedefiniz buysa Jüpiter size yardım etmek için doğru konumda olacak, hatta daha önce sizi hayal kırıklığına uğratmış olsa bile.

Jüpiter'in ayrıca dost toprak burcu Başak'tan da geçecek olması bile sınırsız bir enerji akışını fark etmenize neden olacak. Ne de olsa Başak sizin Boğa burcundaki Güneş'inizle yakından ilişkilidir.

Jüpiter’in destek olmasına rağmen, yine de sağlığınıza dikkat etmeniz gerek çünkü Boğa ve Akrep burçlarına düşen tutulmalar hastalıklara karşı direncinizi kırabilir ya da belli bir sağlık sorununu gündeme getirebilir. Bu yıl kesinlikle bir sağlık problemi yaşayacaksınız demiyorum ama tutulma zamanlarında, yani Nisan sonu, Mayıs başı ve Ekim'in ikinci yarısı böyle bir olasılık mevcut.

Bir problemle karşılaşırsanız, Jüpiter uzman sağlık ekiplerini bulmanıza yardım edecek. Tıbbi sorunlarınızla ilgilenmek için belki de son on yılın en uygun dönemini yaşayacaksınız. Jüpiter'in tıp ve tedavi ile ilişkili olduğu düşünülür.

Uranüs'ün Mart 2013'de Balık burcuna girmesiyle birlikte sizin de meslek hayatınız nihayet daha dengeli bir hal almaya başlamıştı. Ondan önceki yedi yıl boyunca, Uranüs Güneş'inizle sert bir açı yapmaktaydı. O kadar uzun bir süre bir yanardağın içinde yaşadıktan sonra, "iş güvenliği" kelimeleri neyi ifade eder, herhalde unutmuş olmalısınız.

Bu yedi yıl size meslek hayatınızda çığır açabilecek bazı fırsatlar sunmuş olsa bile, Uranüs karşınıza bazı yıkıcı ve beklenmedik engeller de çıkarmıştı. Kariyer ve para kazanma söz konusu olduğunda burcunuz maddi istikrara çok önem verir.

Uranüs Mart 2013'de Kova burcundan ayrıldığında (burası yıldız haritanızda size en büyük hasara uğrayan yerdi) artık her şeyi atlattığınızı sanmıştınız. Bu doğruydu, ama bir süreliğine. Uranüs'ün altı ay sonra tekrar Kova burcundan geçmesi sizin için hiç de iyi bir haber olmadı. Uranüs birdenbire sizi daha önce üzen konumuna geri dönmüştü. Eğer doğum gününüz 15 Mayıs ya da daha sonrasına rastlıyorsa meslek hayatınızdaki en büyük sarsıntıları 2013'ün sonlarına doğru yaşamış olmalısınız. Neyse ki bir daha asla göremeyeceğinizi düşündüğünüz huzura ise beklediğinizden erken kavuştunuz.

Uranüs Balık burcuna bu kez kalıcı olarak geri döndü. Burası Uranüs'ün yıldız haritanızda yerleşebileceği en olumlu konumlardan biridir. Uranüs bir daha siz hayatta olduğunuz sürece meslek hayatınızı temsil eden onuncu evinize geri dönmeyecek. Bu gezegenin getirebileceği ani fırsatları ve heyecanı özleyecek dahi olsanız, başınıza açtığı sorunları aramayacağınızdan eminim. Artık mesleki açıdan güçlü ve kararlı bir döngüye girmiş bulunuyorsunuz.

Uranüs, bu yeni konumunda dost ve tanıdık çevrenizi genişletecek. Peki aynı gezegen nasıl oluyor da birden bu kadar olumlu hale dönüşebiliyor? Şu andan itibaren Uranüs Güneş'inizle mükemmel bir açı yapıyor. Rahatlamayı getiren de bu. Eğlenceye daha fazla vakit ayırabileceksiniz ve tanıştığınız insanlar size ilham ve heyecan kaynağı olacaklar. Yeni arkadaşlarınız yaratıcı tipler olabilir ve onların biraz sonra ne yapacaklarını ya da ne söyleyeceklerini önceden kestiremeyeceksiniz. Bu bilinmezlik size keyif verecek.

Daha önce hiç tanışmadığınız yöneticilere gözü kapalı mektuplar yazıp özgeçmişler göndermek yerine, onlarla endüstriyel toplantılar ya da dostlarınızın düzenlediği partiler gibi sosyal ortamlarda tanışmanın daha hızlı ilerlemenizi sağlayacağını keşfedeceksiniz. Uranüs meslek hayatını ve onuru temsil eden onuncu evinizin doğal yöneticisi olduğu için, dostlarınız sizi doğru kişilerle tanıştırarak, yardımcı olacaklar.

Dostlarından, iş arkadaşlarından ve hatta sıradan tanıdıklardan en çok yarar görecek Boğalar 20 Nisan ile 26 Nisan arası doğmuş olanlar olacak.Üye Profil Bilgileri

C★


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
TreecKo isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Koç Burcu 2014 Falı TreecKo Serbest Bölüm 0 23 Ocak 2014 22:25
18.01.2014 PLAYBOY FuLLy Nude PhotoS-VideoS Premium 18.Jan.2014 Crocodile +18 Adult Premium Hesaplar 0 18 Ocak 2014 13:43
Kadıköy'ün Simgesi 'Boğa' Gidiyor Perfect Güncel Haberler 0 28 Haziran 2013 17:27
Boğa heykeli kalkıyor yerine... alamado Güncel Haberler 0 28 Haziran 2013 15:07
Boğa Burcu ATAK T-129 Serbest Bölüm 0 02 Ocak 2013 12:04

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:21.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750