Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Genel Sohbet ve Haber Bölümü > Serbest Bölüm

Serbest Bölüm Diğer Kategorilere Uymadığını Düşündüğünüz Her Konuda Yazabilirsiniz


Koç Burcu 2014 Falı

Serbest Bölüm


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 23 Ocak 2014   #1
YOLGEZER
TreecKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 24 Mayıs 2010
Bulunduğu yer: TURKEY
Mesajlar: 4.069
Konular: 919
Rep Puanı: 58087
Rep Gücü: 4077
Rep Derecesi : TreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 234
Ettiği Teşekkürler: 179
Standart Koç Burcu 2014 Falı

Bu yıl sizin için geçtiğimiz yıldan çok daha aktif bir yıl olacak. Sizin gibi hevesli ve enerjik bir burç için bu haber oldukça sevindirici bir haber olmalı sevgili Koç. Geçen sene yöneticiniz Mars, aylarca yıldız haritanızın çok zayıf bir bölgesinde oyalanmıştı. Daha iyi koşullar ortaya çıkana ve harekete geçmek için doğru zamanı yakalayana dek beklemekten başka seçeneğiniz yoktu. Etkin kişilerden beklediğiniz cevaplar bir türlü gelmemiş ve bu da hayal kırıklığınızı arttırmıştı. 2014'e başlarken en sonunda günü yakalayabileceksiniz! Kendinizi tutmanız ve geride kalmanız için hiçbir sebep yok.

Ocak ayında yönetici gezegeniniz Mars, Koç burcunda olacak ve sizi Şubat 2014'e kadar ön plana çıkaracak. Bu, son iki yıldır yakaladığınız en iyi pozisyon olacak. Mars kendi yönettiği Koç burcunda gayet güçlüdür ve bu burçta enerjisinin en güçlü ve en saf halini devreye sokabilir. Bu da, yılın başlarında kendinizi son derece zinde, atak, hayat dolu ve hevesli hissetmenizi, büyük planlar yapmanızı sağlayacak.

Ocak ayı içinde bir seçim yaparak uygulamaya başlayacağınız planlar, yılın genel havasını belirleyecek. Koç burcundaki Mars yeni bir devreyi başlatacak ve diğerleri de size ayak uyduracak. Siz bir Koç burcu olarak öncülüğü seve seve kabul edeceksiniz. Sizin için bu dönemin eskisinden çok daha iyi olacağı ve harikulade geçeceği kesin!

Ocak ayında sunduğunuz fikir ve projeler ile başlayacağınız ilişkiler sizi inanılmaz bir büyümeye hazırlayacak. Bu projeleri hemen sonuçlandırmak için telaşa kapılmayın buna yeterli zaman olmayacak ve zaten o kadar da önemli değil. Önemli olan şey, ilk adımları atmanız çünkü astrolojide, Mars kendi burcunuzdan geçerken herhangi bir yeni çalışmaya başlamak çok önemlidir. En büyük potansiyeli olan ve sizi en çok şevklendiren projeler üzerine yoğunlaşın. Bu dönemde başlayacağınız proje ve ilişkilerin hepsi birden başarıya ulaşmayacak olsa bile, normalden çok daha fazlası başarılı olacaktır. Bu da aynı dönem içinde mümkün olan en fazla sayıda girişimde bulunmanız gerektiğini gösteriyor.

Yıllık burç yorumunuzu Şubat 2014'ten sonra, yani Mars'ın Koç burcundaki harika konumundan ayrılacağı tarihten sonra okuyor iseniz, takviminizde geriye doğru bakın ve bu güçlü dönem içinde ne gibi yeni ilişkiler ve yeni projeler başlattığınızı gözden geçirin. Tüm doğru adımları zamanında atmış olabilirsiniz. Bu girişimler ileriye doğru hareket ederken daima göz önünde bulundurmanız gereken işler olacak.

Doğum gününüz yakınlarında, 1 Nisan'daki yeniay ise size ilaveten destek olacak. Yani Ocak ayında harekete geçmediyseniz bile her şeyi kaçırmış sayılmazsınız. Bu yeniay çok kritik üstelik sadece iki hafta boyunca fırsatlar getirmesine rağmen çok güçlü olduğu için bu dönemi yakalamaya hazır olun.

Önünüzdeki yıl boyunca üzerine yoğunlaşacağınız en önemli alanlar, sağlıklı olmak ve formunuzu yenilemek olacak. Eğer daha iyi görünmek ve birkaç kilo vermek istediyseniz, 2014 bu amacınıza ulaşmanız için bu on yılın en iyi dönemi. Jüpiter'in sağlığı temsil eden altıncı evinize girmesi size tüm ihtiyacınız olan fırsatları sunmalı. Buna ek olarak, Satürn'ün 2014'te Güneş'inizle yapacağı keskin açı sayesinde, kilo vermeniz önceki yıllardan çok daha kolay olacak. (Aslında Satürn'ün zorlu bir açıda bulunmasının sağladığı bazı ayrıcalıklar vardır ve kilo vermek bunlardan biridir.) Özellikle Eylül ayında sağlığınızın en mükemmel düzeye ulaşacağını göreceksiniz.

Yılın ilerleyen dönemlerinde, aşk ve bağlılık da büyük bir eğilim olarak önem kazanacak. Örneğin, evlenmek, çocuk yapmak, bir ev ya da daire sahibi olmak hedefleriniz arasında ise, yıldız haritanız gezegenlerin bu yıl ya da 2015 yılı sonuna kadar bunların hepsini ya da çoğunu elde etmeniz için sizin yararınıza çalışacağını gösteriyor. Ekim ayı, evlilik ya da herhangi başka bir ciddi beraberlik için hayati önem taşıyan bir ay olacak, bu beraberliklere iş ortaklıkları da dahil.

Bu yıl gerilimli alanlar daha çok oturduğunuz konutla, mülkünüzle ya da bir ilişkinizle ilgili olacak. Ya da yakın bir aile ferdinizle, örneğin anne - babanızdan biriyle ilgili bir endişe yaşayacaksınız. Evren büyümemiz ve olgunlaşmamız için bize bazı gerilimler gönderir. Hayatınızın bu alanları, sizin aslında herkesin sandığından çok daha güçlü olduğunuzu tüm dünyaya göstermenize yardımcı olacaklardır. Satürn yıl boyunca hatta 2015'in ortalarına kadar Güneş'inizle sert bir açı yapacak.

Mart doğumlu Koçlar, bu gerilimlerden bazılarıyla daha 2013 yılında yüz yüze geldiler ve zorluklarını atlattılar (ya da hâlâ atlatmaya çalışıyorlar). 29 Mart ile 17 Nisan arasında doğanlar bu gerilimleri 2014 yılında hissedecekler. Doğum günü 19 Nisan'dan sonra olan Koçlar, evle ilgili gerilimleri 2015'in ilk altı ayı boyunca yaşayacaklar. (10-17 Nisan arası doğanlar için 2014'ün sonu ve 2015'in başları demek daha doğru, ama tüm Koçlar Satürn'den payını eşit miktarda alacak, herkesin payına yaklaşık altı aylık Satürn düşüyor.)

Ev ve ailenizi temsil eden dördüncü evinizde uyarı ışığının sürekli yanıp söndüğünü bilmek, her türlü olasılığa karşı hazırlanmanıza yardım edecek. Örneğin, oturduğunuz dairenin sözleşmesi 2014 ortasında yenilenmeyecek şekilde bitiyorsa ve siz yeni bir daire bulmakta zorlanacağınızı hissediyorsanız (Satürn o sıralarda Yengeç burcunda olacak), yeni bir konut aramaya çok daha erkenden başlayarak kendinize daha çok zaman ve seçme şansı tanıyabilirsiniz.

Bu yılkı tutulmaların gerilim yaratmaları mümkün ama bir yandan da sizi ödüllendirecekler. Değişimin daima anahtar göstergeleri olan bu Ay ve Güneş ile ilgili olaylar, yıllık gidişatın içinde birer joker gibi düşünülebilir, çünkü genellikle ani ve beklenmedik koşullar doğururlar. Bizi daha uyumlu, esnek ve karar verebilir bir hale getirenler onlardır. Tutulma zamanı, ya bir karar alırsınız ya da zorlayıcı şartlar bu kararı sizin adınıza alırlar.

Sizin için en zorlu tutulmalar Mayıs'ta ve Ekim'in sonlarında parasal evlerinize düşüyor. Görünen o ki, bir gelir kaynağınız kururken, yeni bir kaynak ortaya çıkacak. Ancak bu ikisi aynı anda olmayabilir. Bir başka olasılık da, mevcut gelir kaynağınızı elinizden çıkarmak zorunda kalmayabilir ve üzerine bir yenisini ekleyebilirsiniz. Ama bu daha düşük bir olasılık.

2014'teki en önemli tutulmalardan biri 19 Nisan'da Koç burcunda gerçekleşecek. Bu çok dostça bir tutulma olacağından ve size kendinizi yeni bir bakış açısıyla görmenizi sağlayacağı için şanslısınız. Büyümekte ve olgunlaşmaktasınız ama kendi gözünüzdeki kişisel imajın daha iyi bir yere gelmesi için biraz daha mesafe kat etmeniz gerekebilir. Durum böyle ise, bu tutulma size yardım edecek. Burcun sonlarında, yani 19 Nisan ya da civarında doğan Koçlar, bu tutulmanın etkisini en fazla hissedecek olanlar.

Neyse ki, 19 Nisan'daki tutulma size yepyeni bir yön verebilir. Yaşam tarzınız nerede ise kesin olarak değişebilir ve tabii dış görünüşünüz ve giyim kuşamınız da öyle. Yeni kazandığınız beceriler ve sahip olduğunuz yetenekler işte burada devreye girecek. Daima bir maceraya hazırsınızdır ve tutulma da size bunu getirecek. Değişimleri doğum gününüz yakınlarında görmeye başlamalısınız, ama bazı okuyucular bu değişimlerin bir ay sonra yani 19 Mayıs'ın dört gün önce ve dört gün sonrasını kapsayan dönemde gerçekleştiğine tanık olabilirler. Küçük bir azınlık olan diğer Koçlar ise tutulmanın getireceği haberleri 19 Nisan'ın bir ay öncesinde yani 19 Mart'tan dört gün önce ya da dört gün sonra alabilirler.

Üç büyük dış gezegen, Pluto, Uranüs ve Neptün yıl boyunca Güneş'inize dostça bir konumda olacağı için çok şanslısınız. Bu "Üçler Çetesi" burcunuz üzerinde herhangi büyük bir zorlama uygulamayacaklar. Şanslı yıldızlarınıza teşekkür edin!

Bu yıl Uranüs sezgilerinizi ve psişik yeteneklerinizi keskinleştirecek. Hiç kimsenin aklınızdan geçenleri bilmesine izin vermeyin, sevgili Koç. Burcunuz çoğu kez hislerine güvenmesiyle tanınır, ama artık bu beceriniz iyice doruğa çıkacak. Kendinizi bile aşacaksınız!

Evren zamanınızı önemli olaylara harcamanızı istiyor. Bu yüzden bu etki duygularınızı netleştirmenize ve enerjinizi en çok işe yarayacak tarafa yönlendirmenize yardım edecek.Üye Profil Bilgileri

C★


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
TreecKo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
18.01.2014 PLAYBOY FuLLy Nude PhotoS-VideoS Premium 18.Jan.2014 Crocodile +18 Adult Premium Hesaplar 0 18 Ocak 2014 13:43
18.01.2014 MOFOS.com FuLL ELit Premium Account 18.Jan.2014 Crocodile +18 Adult Premium Hesaplar 0 18 Ocak 2014 10:48
14.01.2014 BRAZZERS FuLL ELiTe Premium Account 14.Jan.2014 Crocodile +18 Adult Premium Hesaplar 0 13 Ocak 2014 23:48
10.01.2014 MOFOS.com FuLL ELit Premium Account 10.Jan.2014 Crocodile +18 Adult Premium Hesaplar 0 10 Ocak 2014 10:37
04.01.2014 MOFOS.com FuLL ELit Premium Account 04.Jan.2014 Crocodile +18 Adult Premium Hesaplar 0 04 Ocak 2014 07:43

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:24.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750