Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Diğer Online Oyunlar > Runes Of Magic

Runes Of Magic Runes Of Magic ile bilgiler bu köşemizdedir.


Doğa Alimi Yetenekleri

Runes Of Magic


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 02 Şubat 2013   #1
=-BARIŞ-=
Revenge77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 07 Ocak 2013
Bulunduğu yer: İstanbul
Alter: 27
Mesajlar: 2.727
Konular: 2435
Rep Puanı: 3970
Rep Gücü: 2733
Rep Derecesi : Revenge77 has a reputation beyond reputeRevenge77 has a reputation beyond reputeRevenge77 has a reputation beyond reputeRevenge77 has a reputation beyond reputeRevenge77 has a reputation beyond reputeRevenge77 has a reputation beyond reputeRevenge77 has a reputation beyond reputeRevenge77 has a reputation beyond reputeRevenge77 has a reputation beyond reputeRevenge77 has a reputation beyond reputeRevenge77 has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 19
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Doğa Alimi Yetenekleri

Kırmızı renkliler eski, yeşiller ise yeni isim ve açıklamaları temsil etmektedir. Parantez içlerinde (DMG0) şeklinde gösterilenler sabit verilen hasarı, (FixDMG-620199) vb. şeklinde gösterilenler karakter statlarını hasara eklerken kullanılan kat sayıları, (Buff4-Time) şeklinde gösterilenler ise karakter seviyesine göre değişen yetenek etki sürelerini temsil etmektedir. Oyun içinde bu değerler sayı olarak gözükecektir.


Doğa Alimi Yetenekleri

Ana Yetenekler


 • İyileştirme  Hedefinde 40...520* CP ve 14 saniye için her 2 saniyede 20...236** CP iyileştirir.

  Hedefe (DMG0) CP desteği verir ve (Buff4-Time) saniye boyunca her 2 saniyede bir (Buff4-Dot) CP ilavesi yapar.
 • Panzehir  Hedefini zehirden arındırır.

  Hedefi zehirden arındırır.
 • Vahşi Kutsama  Hedefin fiziksel saldırı doğruluğunu (Buff0-Time) saniye için (Buff0-0) arttırır.

  (Buff0-Time) saniye için, hedefin Fiziksel Saldırı İsabeti ve Büyü İsabetini %(Buff0-0 + (Buff4-0) artırır.
 • Dünya Nabzı / Toprağın Nabzı  Sen (DMG0) Toprak hasarına neden olmadan önce, Toprak ****** gücü hedefe düz bir çizgi halinde vurur..

  Tabiat Ana'nın gücü düz bir hat üzerindeki tüm düşmanlara (DMG0) Toprak Hasarı verir.
 • Doğa İlmi / Doğa Bilgisi  Bilgeliğini sürekli olarak 10...70* arttırır.

  Bilgeliği (mevcut Bilgelik + (Buff0-0)) x %(Buff4-0) + (Buff0-0) artırır.
 • Dünya Ana'nın Koruması / Toprak Ana'nın Koruması  Hedefin etrafında onun büyü ve fiziksel hasarını 5 saniye için %20...296* azaltan bir koruyucu kalkan oluşturmak için Toprak ****** gücünü kullanır.

  Hedefin etrafında aldığı büyü ve fiziksel hasarını (Buff0-Time) saniye için %(Buff0-0) azaltan bir koruyucu kalkan oluşturmak için Toprak ****** gücünü kullanır.  Sınıfına Özel Doğa Alimi Yetenekleri
 • Toprak Oku  Tabiat Ana'nın gücü, senin ellerinde vücut bularak hedefine (DMG0)
  toprak hasarı verdirecek ve sana da bir puan Doğa Gücü kazandıracak.


  Toprak Ana'nın gücü ellerinde vücut bularak hedefe (DMG0) Toprak Hasarı verir ve 1 Doğa'nın Gücü puanı kazandırır.
 • Sarılı Dikenli Çalı  Toprak ****** enerjisini hedefinin içine dökerek, 12 saniye için her 2 saniyede 8...200* hasarına neden olur.

  Toprak Ana'nın gücü sayesinde (Buff0-Time) saniye boyunca, her 2 saniyede bir hedefe (Buff0-Dot) Toprak Hasarı verir.
 • Saflaştırma  Hedefini lanetlerden arındırır.

  Hedefi lanetlerden arındırır.
 • Yaşam Onar / Yaşam Desteği  Hedefinde 70...1246* CP yenilemek için Toprak ****** gücünü yoğunlaştırır. Ayrıca 1 puan Doğa Gücü kazanır.

  Toprak Ana'nın gücü sayesinde hedefe (DMG0) CP desteği yapar. Ayrıca 1 puan Doğa'nın Gücü kazandırır.
 • Çiçek Açan Hayat  20 saniye için, her 2 saniyede hedefinin 25...295* CP yenilemesine izin verir.

  Hedefe (Buff0-Time) saniye boyunca, her 2 saniyede bir (Buff0-Dot) CP kazandırır.
 • Toprak Ana ile Birleşmek  15 saniye için, hiçbir büyü Doğanın Gücünü kullanmaz.

  Yapılan her büyünün kritik saldırıya dönüşmesini sağlar ve İyileştirme yetisini (Buff0-Time) saniye boyunca %(Buff0-0) artırır kakat bu süre içinde hareket yeteneğini kısıtlar.
 • Yeniden Doğma  Hedefini yeniden hayata döndürmek için doğanın gücünü kullanır. Ölüm cezasını %30 azaltır. (Savaşta kullanılamaz.)

  Hedefi canlandırmak için tabitanın gücünü kullanır. Ölüm Cezası'nı %30 azaltır. (Savaşta kullanılamaz.)
 • Zayıflayan Tohum  2 puan Doğa Gücü kullanır ve hedefinin bedenine bir bitki tohumu dikerek onun büyü korumasını 20 saniye %2...11.6* azaltır. Ayrıca 1 puan Doğa Enerjisi yeniler.

  Hedefin vücuduna bir tohum atarak Büyü Savunmasını (Buff1-Time) saniye için %(Buff1-0) azaltır ve 1 puan Doğa'nın Gücü kazandırır. Eğer Doğa'nın Gücü puanı varsa, yetenekleri geliştirmek ve hedefin Büyü Savunmasını (Buff0-Time) saniye boyunca %(Buff0-0) azaltmak için 1 puan Doğa'nın Gücü harcar. Ayrıca 1 puan da Doğa'nın Gücü geri kazanılır.
 • Kaya Heyelanı / Heyelan  Hedefine düşen taşlarla vurur, 5 saniye sonra 40...520* Toprak hasarına neden olur.

  (Buff0-Time) saniye sonra hedefi düşen taşlarla vurarak (DMG-503824) Toprak Hasarı verir.
 • Toprağın İlmi / Toprağın Bilgisi  Toprak ****** akışını anlamanı sağlayarak, sürekli olarak büyü Toprak hasarını %5...74.6* ve Toprak direncini 2...29.8** arttırır.

  Toprak Ana'nın enerjisi sayesinde büyü Toprak Hasarı'nı kalıcı olarak %(Buff0-0), Toprak Direnci'ni ise (Buff0-1) artırır.
  Bu yeteneğin ulaşabileceği en yüksek seviye 50'dir.
 • Gelişmiş Yeniden Doğma  Doğanın gücü ve bir Işığın Muskası kullanılması yoluyla, hedefini %45 daha az ölüm cezası ile yeniden canlandırabilirsin. (Savaşta kullanılamaz.).

  Doğa'nın Gücü ve bir Işığın Muskası tüketimi sayesinde %45 daha az ölüm borcuyla hedefini yeniden canlandırabilirsin. (Savaşta kullanılamaz.)
 • Zorunlu Sessizlik  100...400* Toprak hasarına neden olur ve hedefin büyü yapmasını engelleyerek seni 1 puan Doğa Gücü ile ödüllendirir. (Engellenen büyü bir bekleme aşamasına girecektir.Engellenen büyünün bekleme süresi yoksa, tüm büyüler 3 saniye için beklemeye girecektir.)

  (DMG0) Toprak Hasarı verir ve hedefin büyü yeteneklerini kesintiye uğratarak bir Doğa'nın Gücü puanı kazandırır. (Kesintiye uğratılan büyü bekleme aşamasına girecektir. Eğer bekleme süresi yoksa, tüm büyüler 3 saniye sürecek bir bekleme aşamasına girecektir.
 • İyileştiren Tohum  Hedefinin bedenine alınan iyileştirmenin etkisini 30 saniye %5...23* arttıran bir tohum eker. Bu 2 puan Doğa Gücü ekler.

  Hedefine vücuduna atılan bu tohum alınan iyileştirmelerin etkisini (Buff0-Time) saniye için %(Buff0-0) artırır. Ayrıca 1 puan Doğa'nın Gücü kazandırır.
  Bu yeteneğin ulaşabileceği en yüksek seviye 50'dir.
 • Konsantrasyon Duası  Tüm grup üyelerinin bilgeliği 600 saniye için 10...70* arttıran bir Toprak Ana duası.

  Toprak Ana'ya bir dua göndererek, tüm grup üyelerinin Bilgeliğini, (Buff0-Time) saniye için, (mevcut Bilgelik + (Buff0-0)) x %(Buff4-0) + (Buff0-0) artırır.
 • Saf Tedavi  İyileştirmeni sürekli olarak % 5...41* arttırır.

  İyileştirme yeteneklerinin etkisini kalıcı olarak %(Buff0-0) artırır.
  Bu yeteneğin ulaşabileceği en yüksek seviye 50'dir.
 • Kaya Koruması  2 Puan Doğa Gücü harcar ve bedenini kaya gibi sert yaparak alınan hasarı 5 saniye %45...109.8* azaltır. (Bu etki süresince saldıramaz veya büyü yapamaz.)

  Oyuncunun vücudunu kaya gibi sert hale getirerek alınan hasarı (Buff0-Time) saniye boyunca %(Buff0-0) azaltır.
  Bu yeteneğin ulaşabileceği en yüksek seviye 50'dir.
 • Müthiş Yeniden Doğma  Doğanın gücü ve bir Altın Muska kullanılması yoluyla, hedefini %45 daha az ölüm cezası ile yeniden canlandırabilirsin. (Savaşta kullanılamaz.)

  Doğa'nın Gücü ve bir Altın Muska tüketimi sayesinde %75 daha az ölüm borcuyla hedefini yeniden canlandırabilirsin. (Savaşta kullanılamaz.)
 • Ruh Rehberi  3...17.4* saniyeliğine hedefini dost yapmak
  için 5 puan Doğa Gücü tüketerek onu hedefinin içine döker. (Oyuncular
  üzerinde kullanılamaz. Hareketlerine bağlı olarak, etki geçtikten sonra
  hedefin sana düşman olabilir.)


  1 puan Doğa'nın Gücü tüketip, bunu hedefi (Buff0-Time) saniyeliğine dost bir hedefe çevirmek için kullanır. (Oyuncular üzerinde kullanılamaz. Eğer şöhret değerin negatifse, hedef seni yine de düşman olarak görecektir.
  Bu yeteneğin ulaşabileceği en yüksek seviye 50'dir.
 • Beden Canlandırma  Hedefin fiziksel saldırı hızını 12 saniye %2...17.6* arttırmak için 1 Doğa Gücü harcar.

  (Buff0-Time) saniye boyunca hedefin Fiziksel Saldırısını %(Buff0-0) artırır.
 • Toprak ****** Kaynağı / Toprak Ana'nın Pınarı  2 puan Doğa Gücü kullanarak, 100 mesafedeki 4 arkadaş hedefte 70...910* CP (sen dahil) yeniler. Ayrıca 1 puan Doğanın Gücü'nü yeniden kazanır.

  Hedefin 100 menzilindeki tüm dost hedeflere (DMG1) CP desteği verir. Doğa'nın Gücü'ne sahipsen, (DMG0) CP ilave etmek için 1 puan Doğa'nın Gücü kullanır.
 • Korumanın Gücü  Toprak Ana Korumasının hasar azalmasını ek olarak arttırır.

  Toprak Ana'nın Koruması'ndan gelen hasar indiriminin miktarını arttırır.
 • Solan Tohum  2 puan Doğa Gücü kullanır ve hedefinin içine bir bitki tohumu dikerek onun fiziksel korumasını 20 saniye %2...11.6* azaltır. Ayrıca 1 puan Doğa Gücü yeniler.

  Hedefin vücuduna bir tohum Fiziksel Savunmayı %(Buff1-0) azaltır ve 1 puan Doğa'nın Gücü kazandırır.Eğer Doğa'nın Gücü'ne sahipsen, yetenekleri geliştirmek ve hedefin Fiziksel Savunmasını (Buff0-Time) saniye için %(Buff0-0) düşürmek için 1 puan Doğa'nın Gücü kullanır. Ayrıca 1 puan Doğa'nın Gücü kazandırır.
 • Toprak ****** Öfkesi  10 Puan Doğa Gücü kullanarak, hedefte (DMG0) Toprak hasarına ve 12 saniye için her 2 saniyede 16...236.8* Toprak hasarına neden olur. Ayrıca 2 puan Dopa Gücü geri kazanır.

  Hedefe (DMG1) Toprak Hasarı verir ve (Buff4-Time) saniye boyunca, her 2 saniyede bir (Buff4-Dot) Toprak Hasarı verir. Ayrıca 1 puan Doğa'nın Gücü kazandırır. Eğer Doğa'nın Gücü'ne sahipsen, yetenekleri geliştirmek ve hedefe (DMG0) Toprak Hasarı ile (Buff4-Time) saniye boyunca, her 2 saniyede bir(Buff4-Dot) Toprak Hasarı vermek için 1 puan Doğa'nın Gücü kullanır. Ayrıca 1 puan Doğa'nın Gücü kazandırır.
 • Kum Fırtınası Çağır / Kum Fırtınası Çıkar  Menzildeki tüm hedeflerde (DMG0) Toprak hasarına neden olan kuvvetli bir kum fırtınası çağırmak için 4 puan Doğa Gücü kullanır.

  Büyük miktarda kum ve çakıl çağırarak menzil içindeki çeşitli hedeflere (DMG1) Toprak Hasarı verir. Eğer Doğa'nın Gücü'ne sahipsen, yetenekleri geliştirmek ve menzildeki tüm hedeflere iki kere (DMG0) Toprak Hasarı vermek için 1 puan Doğa'nın Gücü kullanır.Revenge77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02 Şubat 2013   #2
Banned
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 20 Kasım 2012
Bulunduğu yer: Tatvan
Alter: 25
Mesajlar: 2.329
Konular: 320
Rep Puanı: 14677
Rep Gücü: 0
Rep Derecesi : AnoNyMouS13 has a reputation beyond reputeAnoNyMouS13 has a reputation beyond reputeAnoNyMouS13 has a reputation beyond reputeAnoNyMouS13 has a reputation beyond reputeAnoNyMouS13 has a reputation beyond reputeAnoNyMouS13 has a reputation beyond reputeAnoNyMouS13 has a reputation beyond reputeAnoNyMouS13 has a reputation beyond reputeAnoNyMouS13 has a reputation beyond reputeAnoNyMouS13 has a reputation beyond reputeAnoNyMouS13 has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 63
Ettiği Teşekkürler: 148
Standart Cevap: Doğa Alimi Yetenekleri

baya uzunmuş ama faydalı konu sağolAnoNyMouS13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04 Şubat 2013   #3
berkayabasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 04 Şubat 2013
Bulunduğu yer: Orta Dünya
Alter: 38
Mesajlar: 46
Konular: 0
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 52
Rep Derecesi : berkayabasi is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Doğa Alimi Yetenekleri

faydalı konu sağolÜye Profil Bilgileri
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
berkayabasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05 Ağustos 2015   #4
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 01 Ağustos 2015
Alter: 28
Mesajlar: 999
Konular: 0
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 1002
Rep Derecesi : drogonesa is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 5
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Doğa Alimi Yetenekleri

mtcgame den alın ürünüdrogonesa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Doğa Alimi Kafa Kurcalayan Sorular Legion Runes Of Magic 1 11 Ağustos 2015 16:32
Doğa Alimi Türkçe Elit Legion Runes Of Magic 2 11 Ağustos 2015 16:31
Doğa Alimine Stat Etkileri Legion Runes Of Magic 1 05 Ocak 2013 20:17
Doğa Alimi Genel Bilgi Legion Runes Of Magic 1 05 Ocak 2013 20:17
Kumandan ile Doa alimi Üzerine ) Legion Runes Of Magic 0 05 Aralık 2012 15:50

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:45.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750