Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Oyun Dünyası > Oyun Çözümleri

Oyun Çözümleri Pc Oyunlar Hakkında Hata Çözümleri , Level Çözümlerini bu bölüme yazabilirsiniz.


Robin Hood: Legend Of Sherwood (PC)

Oyun Çözümleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 11 Mart 2014   #1
Literary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 16 Kasım 2013
Bulunduğu yer: PC Başı :)
Mesajlar: 916
Konular: 569
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 921
Rep Derecesi : Literary is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 9
Literary isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Robin Hood: Legend Of Sherwood (PC)

1. Bölüm
Oyuna başladık Robin karakterimizin üzerine basarak üstündeki paltoyu çıkarıyoruz. Sonra ilerde uyuklayan adama yumruk atmanızı tercih ederim. Onu öldürdükten sonra hemen karşı duvarda bir sarmaşık gibi bitki var onun üstüne basarak üst tarafa çıkalım soldaki okları alalım. Aldıktan sonra bence aşağıdaki okçulara oklarınızı harcayın. Sonra üste çıkarak adamı diğer dünyaya yollayalım. Onu öldürdükten sonra karşıdaki adamın olduğu yerer gidin onunda işini bitirin. Onu da öldürdükten sonra setlerde yürüyerek devam edin, yolunuzdaki adamları öldürün. Zaten kolay ölürler. Aşağıdaki okları almanız ilerde size yarar sağlayacaktır. Aşağı inerek bütün adamları öldürün. Onları öldürdükten sonra ilerdeki binaya girin. İçerdeki ve üstteki adamları öldürün. İlerleyin kafasında ünlem işareti olan adamın üzerine tıklayarak konuşun. Size bir evden çıkan adamı gösterecek. İlerleyin karşınıza çıkan adamları öldürün ve surların kapısını açın. Dışarı çıkalım , yolumuza devam ederek karşınıza çıkan adamları öldürün. Yolun sonundaki adamın üzerine tıklayarak diğer bölüme geçelim.

2. Bölüm
Bu bölüm sizi biraz zorlayabilir. İlk başta kale kapısındaki adamları öldürün. Öldürdükten sonra içeri girin, İçerdeki adamları teker teker öldürerek diğer arkadaşlarınız kurtarın. Kurtardıktan sonra ilerleyin ve ilerdeki adamları da öldürün. Okçulara dikkat edin. Ortadaki adamları öldürdükten sonra kiliseye girin içerideki adamı öldürün. Sonra bütün adamları alarak haritanın sonlarında olan Sherwood yazısının bir tanesinin oraya giderek bölümü bitirin.

Sherwood
Kendi evinize geldiniz. Burada adamlarınızı eğitebilirsiniz. Sağ üstteki haritaya tıklayarak oynayacağınız bölümü seçin. Seçtikten sonra ileri gidip karşı tarafa geçirin adamlarınızı. Sağdaki mavi işarete basarak 3. bölüme geçin.

3. Bölüm(Convoy)
Bu bölüm klasik Robin Hood stilidir. Yani zenginden alıp fakire verme işlemi. Bu bölümde bütün adamları öldürüp konvoydaki altınları alın.

4. Bölüm(Convoy)
Bu bölümde de geçen bölümde yaptığımız yapıyoruz. Bütün adamları öldürüp paraları alarak bölümü bitirmek.

5. Bölüm(Nottingham)
Gece başlıyoruz oyuna benim en çok sevdiğim bölümlerden birisidir. Oyuna başladık etrafımızdaki adamları öldürerek kalenin içerisine girelim. İçerideki adamları da teker teker öldürelim. Okları alın işinize çok yarayacaktır. Robin Hood’u fazla dövüştürmeyin. Andrew’in savaştığı kişileri Stuteley, John veya Arthur’la öldürün. Kalenin sonda bi giriş kapısı daha var, oraya kadar olan adamları öldürdükten sonra Stuteley veya Arthur la içerinin kapısını açın , içeri girin ve içerdeki adamları da öldürün. Sonra haritanın en üst sağ köşesinde olan bir dilenci var Robin Hood la ona para vererek kiliseyi göstertin. Kiliseye girin ve Robin’le içerdeki papaza yumruk vurdurun. Vurduktan sonra Andrew’in papazı içerdeki küçük odaya taşımasını sağlayın, papazı yere bırakın ve Robin’i soyunma kabinine girdirin. Girdikten sonra Maria gelecek ve içeri girerek Robin’le konuşacaktır. Konuştuktan sonra hızla oradan uzaklaşır. Sonra bütün adamlarını alıp Sherwood yazısının oraya giderek bölümü bitirin.

6. Bölüm(Leicester)
Evet gece başladık bölüme. İlerleyin ve önünüze çıkan adamları öldürün. Evet içeriye nasıl gireceğiz diye düşünüyorsunuz. Merak etmeyin, değirmenin hemen karşısında su var suyun içinde taş var Robin’i taşa sonrada duvara tırmandırın. İçeri girin, ilerleyin adamları öldürün, sur’un kapısını açın diğer arkadaşlarınızı da içeri alın. İçeri girdikten sonra içerdeki adamları öldürün. Ortadaki adamları da öldürdükten sonra sağdaki kapıya girin. Önünüze çıkan adamları öldürün. İlerleyerek sağdaki kulenin içine girin Arthur’a alt tarafın kapısını açtırın. Robin Hood’u aşağı gönderin. Ve yeni adamımız Will Scarlet’i kurtarın. Sonra size bir yer gösterecektir. Oraya gidin, adamları öldürün. Kapıyı açın, dışarı çıkarak Sherwood yazısının oraya giderek bölümü bitirin.

7. Bölüm(Convoy)
Konvoydaki bütün adamları öldürerek paraları alın ve bölümü bitirin.

8. Bölüm(Carriage)
Bütün adamları öldürün ve paraları alın.

9. Bölüm(Derby)
Bu bölüm sizi biraz zorlayabilir. İlerdeki adamları öldürün ve ilerleyin, yapım aşamasında olan surdan içeri girin. İlerleyin ve adamları öldürün. İçeri girmeyin, sağdan devam edin oradaki adamları da öldürün. Sağdan gittiğinizde önünüze adamlar çıkacak onları öldürün. Diğer tarafa gidin ilerleyin ve önünüze çıkan adamları öldürün. Karşı surlarda ilerleyerek kalenin üstüne çıkın. Çıktıktan sonra Maid Marian ve Robin Hood u içeri girdirin Maid Marian’a içeriyi dinletin. İçeriyi dinledikten sonra Sherwood yazısına giderek bölümü bitirin.

10. Bölüm(Şişman Adam)
Adamları öldürün, şişman adama yumruk atın ve paralarını alarak bölümü bitirin.

11. Bölüm(Kurtarma)
İlerleyin, bütün adamları öldürün, evin oradaki adamı Robin Hood’la kurtararak bölümü bitirin.

12. Bölüm(Convoy)
Bütün adamları öldürün ve altınları alarak bölümü bitirin.

13. Bölüm(Leicester)
Bu bölümde kimseyi öldürmeyin. Little John Veya Robin Hood’la adamları yumruk atarak bayıltın ve sonra ellerini bağlayın. Öylece ilerleyin. İlerde bir değirmen var karşısında su var, suyun içinde taş var önce taş’a zıplayın sonra duvara tırmanarak üste çıkın ve ilerleyin önünüze çıkan adamları öldürün. İlerleyin, ortadaki adamları da öldürün ve sol üstteki odaya girdirin bütün adamlarınızı orda biraz konuşma olacaktır. Sonra Sherwood yazısına giderek bölümü bitirin.

14. Bölüm(Lincoln)
Evet gecenin bir yarısı başladık oyuna ilerleyin, önünüze çıkan adamları öldürün. Haritanın sağ üst köşesindeki surlarda sarmaşık var oraya tırmandırın adamlarınızdan herhangi birisini. İlerleyelim ve önümüze çıkan adamları öldürelim. Kapıyı açın ve diğer arkadaşlarınızın da içeri girmesini sağlayın. Kaleye girelim içerdeki okları alalım işimize yarayabilir ilerde. Diğer tarafa geçerek ordaki adamlarıda öldürün. Robin Hood’u alarak aşağıdaki kişilere bakacak konumda bir sur var oraya götürün sonra adam bağırmaya başlayacak ve yeni askerler gelecek, yeni gelen askerleri de öldürün. Öldürdükten sonra sağa gidi. Oradaki adamları da öldürün. En alt kata inerek, kapıyı açın ve içerde bir adam var Robin Hood’la onu konuşturun. Adam size bir şeyler gösterecek. Onları teker teker açın. Ve haritada hiç düşman kalmayınca bölüm bitecek. (Not: Düşmanlarınızı haritada kırmızı olarak gösterilen yerden görebilirsiniz. )

15. Bölüm(Para Alma)
Orda bulunan şişman adama yumruk atın ve paralarını alarak bölümü bitirin.

16. Bölüm(Derby)
Evet oyuna başladık. İlerleyelim adamları öldürerek yapım aşamasında olan yerden üste çıkartalım adamlarımızı. İlerleyelim ve adamları öldürelim. Sağ taraftan gidelim. İlerleyelim, Sağ üst tarafta kule var oranın üzerine Robin Hood’U çıkararak, adamı kurtaralım ve grubumuza katalım. Aşağı inelim ve, oradaki adamları da öldürelim. Karşı tarafa geçerek büyük kalenin giriş kapısının oradaki adamları öldürdükten sonra Robin’i içeri sokalım üst taraftaki odaya götürelim orada konuşmalar olacaktır. Sonra bütün adamlarınızı alarak Sherwood yazısına gidin ve bölümü bitirin.17. Bölüm(Convoy)
Adamlar öldürün, altınları alarak bölümü bitirin.

18. Bölüm(Derby)
Önemli olan burada kaleyi fetih etmek. Kaleyi fetih ederek bölümü bitirin.

Geçişler
Arada uzun süre kalelere gidemeyeceksiniz. Konvoy Ve Şişman Adama Vurma gibi bölümler oynayacaksınız.

19. Bölüm(Nottingham)
Uzun bir aradan sonra tekrar kaleye geldik. Oyuna başladığımızda Robin karakterimizde palto var. Sizde ok da olacaktır. Oklardan bir tanesini karşıdaki tahtalardan bir tanesine atın. Üstte bizi seyreden kraliyet ailesi bizi görecektir. Sonra kral bizle gelip dövüşecektir. Bittikten sonra üstünüze adamlar gelecek. Onları öldürdükten sonra bütün adamlarınızı alıp, Sherwood yazısına giderek bölümü bitirin.

20. Bölüm(York)
Bu bölümde amacımız Marian’ı kurtarmak. İlerleyelim, kapının önünde çok adam var onları öldürelim, sonra Robin’i içeri sokalım. İçerde konuşmalar olacaktır. İçerdeki adamları öldürdükten sonra Marian size katılacaktır. Sonra Sherwood yazısına giderek bölümü bitirin.

21. Bölüm(Nottingham)
Bu bölümde amacımız Robin Hood’u kurtarmak. ilerleyelim ve önümüze çıkan adamları öldürelim. Dışarıda bir kale var. Robin Hood orda saklı, Oraya girin, Robin Hood’u kurtarın ve Sherwood yazısına giderek bölümü bitirin.

22. Bölüm(York)
Bu bölümde başladığımız yerin yanında bir kale var. Oraya gidin adamları öldürün. İçerde bir oda var, oraya sadece Robin girebilir. Robin Hood oraya girdikten sonra birisi ile dövüşecektir. Dövüştüğü kişiyi öldürdükten sonra ölüsünü ve diğer adamlarınızı Sherwood yazısının oraya götürerek bölümü bitirin.

23. Bölüm(York)
Bu Bölümde amacımız kaleyi fetih ederek kendi bayrağımızı sallandırmak.

24. Bölüm(Nottingham)
Evet son bölümümüze geldik. Sonuncu ve zor bölüm. Bu bölümdeki amacımız kalenin üst tarafında olan Lord’u öldürmek. (Sadece Robin öldürebilir)Üye Profil Bilgileri

Literary isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13 Şubat 2018   #2
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 13 Şubat 2018
Alter: 26
Mesajlar: 22
Konular: 2
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 23
Rep Derecesi : chakra20 is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Robin Hood: Legend Of Sherwood (PC)

Teşekkürlerchakra20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Robin van Persie Perfect Spor Dünyası 0 28 Haziran 2013 20:02
Robin Hood - 1973 - DVDRip - XviD - Türkçe Dublaj ericcantonaa Film Paylaşımları 0 21 Nisan 2013 00:25
Ace Hood- Have Mercy-HD sonaslan Müzik Videoları 0 13 Nisan 2013 16:12
Brutal Legend sonaslan Oyun İndir 0 02 Mart 2013 23:14
Tom ve jerry:robin hood masalı ATAK T-129 Film Paylaşımları 1 16 Şubat 2013 17:45

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:30.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750