Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Oyun Dünyası > Oyun Çözümleri

Oyun Çözümleri Pc Oyunlar Hakkında Hata Çözümleri , Level Çözümlerini bu bölüme yazabilirsiniz.


FarCry Tam Çözümü Bölüm İpuçları ve Püf Noktaları

Oyun Çözümleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 11 Mart 2014   #1
Literary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 16 Kasım 2013
Bulunduğu yer: PC Başı :)
Mesajlar: 916
Konular: 569
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 921
Rep Derecesi : Literary is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 9
Literary isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart FarCry Tam Çözümü Bölüm İpuçları ve Püf Noktaları

FarCry Tam Çözümü,Bölüm İpuçları ve Püf Noktaları
Training:
Ne kadar ilginç değil mi? Cennet gibi bir ada, ama içi cehennem gibi. Buradan bir şekilde kurtulmalıyız. Adamımız Carver kendisine geldikten sonra ilerleyin, kanaldan geçin. Geldiğiniz alanda sağdaki demirin üstüne çıkıp ilerleyin ve karşıya atlayın, ilerleyin. Soldan ileri dümdüz devam edin, delikten eğilerek geçin. İlerleyin ve geldiğiniz yerde sağ tarafta bir demir var, altından sürünerek geçin. Sağa dönüp merdivenden çıkın. İlerleyin ve dümdüz ilerledikten sonra borulu odadan geçin. Kapıdan girince radyoyu bulacaksınız. Bu radyo maceramız boyunca bize yardım edecek. Radyonun diğer tarafında bizimle konuşan kişi Doyle. Onu aldıktan sonra ileriden kutunun üzerinden tabanca, soldaki raftan da mermi alın. İlerleyin ve kutunun üzerindeki el bombasını alın. Soldan gidip kutunun üzerinden çelik yeleği alın. Kapıdan girip ilerleyin ve dışarı çıkın. İlerideki eve girin, içeriden bıçak alabilirsiniz. Sağdaki kapıdan çıkın, adamlar saldırırsa hepsini indirin. İlerideki eve girin, buradan sağlık, el bombası ve çıkış kapısının karşısındaki raftan makineli tüfek alabilirsiniz. Dürbünü bulma görevini alacağız. Kapıdan çıkın, dümdüz ilerleyip tepedeki kulübeye gelin, masadan dürbünü alın, sağda da sağlık var. Alın ve dışarı çıkın. Dümdüz ilerleyip denizden karşıya yüzün. Dümdüz ilerlemeye devam edin, geldiğimiz yer buradaki askerlerin kampı. Kampın arka kısmını kullanarak gizli bir şekilde ormandan ilerleyin. Arabalı kısma geleceksiniz, buradaki elemanları indirin ve orada bulunmakta olan cipe atlayın. Toprak yolu takip ederek ilerleyin, sahil kısmına gelin, ileride arabanın bulunduğu yerdeki toprak yoldan devam edin. Önünüze çıkan yaya ve araçlı adamları indirin. İlerlemeye devam edin, yine sahile geleceksiniz. Burada karşılardan ciple gelenleri indirerek ilerlemeye devam edin. Ormana dalın ve ilerleyin, denizdeki gemiyi görünce araçtan inin. Denize dalın, geminin ön kısmına yakın bir yerde yan tarafta bir delik olacak, dipten oraya doğru yüzmeye devam edin. Bu sırada bir bot gelip size ateş açabilir, çabucak delikten içeri girin. Bu bölümün sonu.Carrier:
Gemide tutsak kaldık. Bulunduğunuz yerden suya dalın ve dipten yüzün. Merdivenden yukarı çıkın, burada elemanlar var. İndirerek sağa dönün, içeride malzemeler var. Alın ve merdivenden çıkarak kapıdan girin. Geldiğiniz yerden sağa dönün ve havalandırma deliğinden girin. İlerleyin ve soldan devam ederek o kısmın sonundan aşağı inin. Soldaki kapıdan girin, ileride adamlar var, indirin. Kutuların üstünden sağlık bulabilirsiniz, ilerleyin. İpten adamlar inecek, vurun ve sağdan devam edin. İlerlemeye devam edin ve geldiğiniz kısımda merdivenlerden çıkın. Sağdan yukarı çıkın, adamları vurun ve ilerleyin. Kapıdan girmeden önce soldan çelik yelek alın ve kapıdan girin. İlerlemeye devam edin, sağdan gidince yer çökecek. İleriden sola ve ardından tekrar sola dönün. Geldiğiniz yerde sağda sağlık var, alın ve dışarı çıkıp sağa dönün. İlerideki adamları uzaktan vurun, ilerledikçe birkaç adam daha gelecek, ayrıca uzaktaki kaşı tepede de bir adam var, ayrıca geminin burnunda ise sabit makineli kullanan bir adam var, onun karşısına doğru tepede ise 2 adam konuşlanmış durumda. Tüm bunların hepsini indirin ve geldiğiniz yere göre geminin sağ kanadından devam edin. Tepede bir adam daha var, onu da indirip merdivenden yukarı çıkın. Üst kattayız, dümdüz koridor boyunca ilerleyip öteki tarafa gelin. Soldaki kapıdan girin, ilerleyip soldan girin, adamı öldürün. Masanın üzerinden yelek ve sağlık alın. Odadan çıkıp soldan devam edin. Dümdüz ilerleyin ve sağda kapı olan yere gelin, kapıdan girin. İçerideki iki adamı öldürüp merdivenden çıkın, yelek ve sağlık alıp merdivenden tırmanın. Burada dikkat, soldaki kutuların yanına girerek ilk önce helikopterdeki adamı indirin, sonra karşıdaki kutuların arkasına girip karşıdaki yükseltilerin birinde konuşlanmış olan sabit makineli adamı indirin. Bu ikisi çok önemliydi, şimdi orada bulunan tüm adamları saklanarak öldürün. İleride adamların bulunmuş olduğu yerde bir can yeleği var, köprülü kısmın karşısında da adamlar var, görebildiklerinizi indirin, geri kanaları da köprüden karşıya geçerek vurun. Köprüler yıkılırsa sağdaki demirleri kullanın. Karşısı da temizlendikten sonra solda zincirlerle asılı bir bot olacak. Zincirlere ateş ederek botu indirin ve binin. Botu batıya doğru sürmeye başlayın. Bölümün sonu.

Fort:
Botu sola doğru sürüp biraz devam edin, sonra ufak adacığın olduğu yerden dönün ve ilerleyerek kıyıya yanaşın, geldiğiniz yer, adamların ve cipin bulunduğu yer olmalı. Bottan inip adamları indirin ve cipe binerek toprak yolu takip edin. Bir ara toprak yol bitip, hemen yeniden başlayacak ve ormana geleceksiniz. Hep sol taraftan yavaşça gidin ve adamları indirin. Soldan gitmenizin nedeni, solda tarafta devam etmeniz gereken bir merdiven olması. Adamları temizledikten sonra cipten inin, merdivenden çıkmadan biraz ileride sağlık ve yelek bulabilirsiniz. Aldıktan sonra geri gelip merdivenden çıkın. Adam gelirse indirin ve sağdaki merdivenden devam edin. En yukarı geldiğinizde, önümüzdeki toprak yol 2’ye ayrılıyor, siz soldan devam edin. Tesise geleceksiniz. İçeri girince hemen sandık üzerinden feneri aldın ve devam edin. İlerlediğinizde merdivenin yukarısında 2 adam var, indirip ilerleyin. Bir dar koridorda karşınıza adam çıkabilir, vurun, bu koridorun solunda ufak bir oda var, içeride sağlık bulabilirsiniz. Onu alıp çıkın ve ilerlemeye devam edin. Kapıdan girin, ilk önce üstten aşağıdakileri temizleyin, karşı kısımdan da adamlar gelebilir, indirin ve geldiğiniz yerin yanındaki merdivenlerden aşağı inin. İlerleyin, raftan sağlık alıp ilerideki merdivenlerden devam edin. İlerideki asansöre binip yukarı çıkın. Asansörden inince, solda sağlık var, ihtiyacınız varsa alın ve ilerleyin. Açıklık alana gelince, ilerleyin ve toprak yol ayrımına gelince sağdan yukarı devam edin. İlerleyince binaya geleceksiniz, ilk önce girişteki adamı ve üstte bulunan adamları indirip yukarı çıkın. Burası adam kaynıyor, adamları saklanarak dikkatlice vurun, bu arada saklanmak için en ideal yer, sağ taraf, orada sağlık da bulabilirsiniz. Civardaki tüm adamları temizleyince düz ilerleyin, helikopter adamları aşağı bırakırsa onları da indirin. Civarda bir sandık var, üzerinde de sağlık bulunuyor. Alın ve sağda kapının bulunduğu yere gelin. Orada bulunan sandıkta da roket silahı var. Burada Doyle, kapıyı hack’leyinceye kadar mücadele etmemiz gerekiyor. Biraz bekleyince civara bir helikopter peydah olacak. Roket silahı ile onu indirin, biraz da adam gelebilir, onları da indirince Doyle’un hack’lemeye çalıştığı kapı açılacak. İçeri girip ilerleyin, soldaki kapıdan girin. Demodan sonra içeride bulunan adamı indirin ve üzerinden de kartı alın. Aldıktan sonra odanın size göre sol tarafında bulunan cephane kısmına gelin, soldaki kısma girebilmek için adamdan aldığınız kartı kullanın ve içeri girip ne var ne yok toplayın (özellikle de patlayıcıyı). her şeyi aldıktan sonra geri çıkın ve sola dönerek odanın kapısından çıkıp soldan devam edin. İlerideki kapıdan girin, geldiğiniz yerde sola dönün ve ilerleyin, işaretli kısma patlayıcıyı kurun. Hemen geriye doğru koşup kapıdan dümdüz koşun, görevin sonu.

Pier:
İlerleyin, hemen solda adamların bulunduğu bir tente var. Adamları öldürün ve tentenin içinden sağlık ve yelek de dahil olmak üzere her şeyi alın. Tentenin önündeki kayanın yanından geçen toprak yoldan aşağı devam edin. Biraz ilerleyince, üzerinizde helikopter gezmeye başlayacak. Sizi görmemesi ve zor durumda kalmamanız için toprak yolu ağaçların arasından takip ederek ilerleyin. Toprak yol sizi sahile kadar götürüyor. Sahile inin, geldiğiniz yere göre sağdan adamlar ve bir de bot gelecek. Hepsini halledin, şimdi geldiğiniz yerden karşı tepeye bakınca bir toprak yol göreceksiniz. Oraya ulaşabilmek için, denize atlayın ve karşı tepenin sol tarafına doğru yüzün. Karşıya gelince sağdan yine toprak yoldan yukarı devam edin. İlerleyince bir yerde toprak yol ikiye ayrılacak. Size sola yukarı devam edin. İleride adamlar var, temizleyin. Adamlar yardım olarak helikopter çağırabilir. İnen adamları da solda bulunan sabit makineliyi kullanarak halledin. Toprak yoldan ilerlemeye devam edin. İlerleyince bu adamların kamplarına yaklaşıyoruz. Civarda bulunan kulelerde sniper’lar var, dikkatli olmalıyız. İlerleyip hemen önünüzdeki kuleye dikkatlice çıkıp adamları indirin. Sniper tüfeğini alıp şimdi geldiğiniz yere göre düz bakın ve ilerideki kulede bulunan adamı ve ileride kampta bulunan adamları indirin. Kuleden inerek o yöne doğru devam edin. Bu arada önünüze adamlar çıkacak, hepsini vurarak yoldan devam edin. Kampa gelince karşımıza ilk Barracks binası çıkacak. İçeri girin ve yeleği alın. Adam gelince onu da indirin ve önünüzdeki kapıdan çıkarak karşınızdaki diğer binaya girin. İlerleyince sonraki odada sağda masanın üzerinde sağlık var. Alın ve önünüzdeki kapıdan çıkın. Bir kulenin altındasınız. Sağdaki adamlara dikkat ederek hemen ileride sağda bulunan Armory’den girin. İçeride sağda yelekler var, diğer odada da solda bulunan patlayıcıyı alın. Önünüzdeki kapıdan çıkıp hemen karşı binaya girin, geldiğiniz yerden cephane alın ve ilerleyin. İleride patlayıcı koyacağınız kısım bulunuyor. Gidin ve patlayıcıyı kurun. Hemen geri dönüp, buradan çıkın ve sağa dönün, ilerleyince karşıda cipleri göreceksiniz, birine atlayın. Sola dönüş yaparak oradaki toprak yoldan devam edin. Toprak yol boyunca ilerleyin. Bir yerde dikkat, yol aniden sağa yukarı dönüyor ve arkanıza da başka bir araba takılıyor. Onu ve yokuş kısımda karşınıza çıkacak olan adamları indirin. İlerlemeye devam edin, bir yerde önünüze barikat kurulmuş olacak, solda da cip var. Etrafındaki adamları temizledikten sonra, kendi cipinizden inerek diğerine atlayın. Karşı yoldan devam edin, ilerleyince karşıda bir sniper kulesi var ve sizi vurmaya çalışıyor, dikkatlice ve toprak yol boyunca ilerlemeye devam edin. Karşınıza yine cip çıkacak, adamları öldürerek devam edin. İlerleyince en sonunda iskele kısmına geleceksiniz. Sol tarafta ciplerin yanında ve ileride adamlar var, siz içeri girmeden soldan devam edin ve kıyı kısmına gelerek gördüğünüz tüm adamları öldürün. Soldaki iç kısımdan sağlık bulabilirsiniz. Ayrıca iç kısmın ilerisinde hava topu var, onu kullanarak uzaktaki adamları daha rahat indirebilirsiniz. Şimdi önünüzde bulunan iskeleden dümdüz ilerleyin, tüm adamları öldürdüğünüzden emin olun, bazıları denize düşmüş olabiliyor. İskelenin sonuna yürüyüp en sonundan sağa dönün. Doyle bizi almaya gelecek. Bölümün sonu.

Research:
Sahil adamlar ile kaynıyor, oradan gitmemiz tehlikeli olur. İlerideki kayalara doğru gelin ve soldan yukarı kısımdan devam edin. Dümdüz sakince ilerleyin, böylece kimse sizi fark etmez. Dümdüz ilerleyince, bir eve geleceğiz. Etrafında adamlar var ve önünde de bir havan topu bulunuyor. Adamları indirip evdev alet-edevat alın. Ayrıca bir de key card bulacaksınız. Havan topunu kullanarak aşağıdaki adamları da indirebilirsiniz. Soldan aşağı doğru devam edin, sahile inmiş olacağız ve solda da mağara var. İçeri girip soldan devam edin, adamı indirin ve ilerleyip key card’ı kullanarak kapıdan geçin. İşte yeni düşmanlarımız, bunlara çok dikkat etmeliyiz. İlerleyin ve yol ayrımına gelince sağa girin. Dümdüz yol boyunca ilerleyin. Su istasyonuna geldik, ilerleyin ve Sub-Level 1 yazan yerden devam edin. Bir arda ışıklar gidecek, ama siz devam edin, amacımız asansörü bulmak. Fenerinizi kullanmayı ihmal etmeyin. Asansör için de ayrıca ilk önce güç vermeliyiz. Geldiğiniz ayrımlı yerde ilk önce sağdan girin ve adamı öldürün. Merdivenli yere gelince de yukarı birkaç adam var onları da öldürün ve oraya çıkın. Sağdaki sandıktan alet-edevat bulabilirsiniz. İlerleyerek duvardaki şalteri indirin, böylece güç gelecek. Şimdi size göre sağdaki kısımdan devam edin ve soldan aşağı inin. Önünüze çıkanları temizleyin. Geldiğiniz yerde hemen karşı kısma geçin ve yukarıdan devam edin. Gelen adamları indirmeyi ihmal etmeyin. Yukarıdan gidince yolun sonunda asansör var, binin ve yukarı çıkın. Geldiğiniz yerde sağdaki kapıya doğru gelin.

Treehouse:
Düz gidip önünüzdeki kapıdan girerseniz cephane bulabilirsiniz. Esas yolumuz sağdan, buradan devam edin. Dümdüz önünüzdeki kapıdan girin. İleride arabanın yanından sola dönüp hemen solda bulunan kapıdan girin. Odadaki yeleği alın ve buradan çıkarak ileride sağda bulunan kapıdan girin. İlerleyin ve önünüzdeki iskeleden devam edin, bu arada aşağıdan bir cip geçecek, üzerindeki adamları indirebilirsiniz. İlk iskeleyi geçince geldiğiniz yerden düz devam edin. Geldiğiniz diğer kısımdan sağdaki iskeleye geçin ve devam edin. Bu arada ara sıra aşağı bakarak görebildiğiniz adam ve yaratıkları vurun. Geldiğiniz iki iskeleli yerden düz devam edin. İlerleyin ve bir yandan yan iskelelerde bulunan adamları indirin. Düz gittikten sonra hemen önünüze bir merdiven çıkacak, oradan inip toprak yoldan düz gitmeye devam edin. Ayrımlı yere gelince düz devam edin, geldiğiniz yerde yaratıklar var, hepsini indirin. İleride yukarı doğru giden bir iskele göreceksiniz. Oraya ulaşarak yukarı devam edin. Önünüzdeki kapıdan içeri girin, solda ve sağ tarafta yaratıklar var, hepsini öldürün. Soldan girip geldiğiniz odada sağ kısımda, üstünde kırmızı ışık olan kapıdan girin, ölü bilim adamının üzerinden kartı alın. Geri dönüp odadan çıkın ve ileride kırmızı ışıklı kapıdan çıkın. Sağdaki koridordan devam edin, kartı sağdaki kısımda kullanarak kapıdan geçin, adamlar gelecek. Hepsini indirin, cipin bulunduğu yerin hizasında, sol kısımda bulunan tenteden cephane ve yelek alabilirsiniz. Geri dönüp cipe atlayın ve Bunker Lab. Yazan kısımdan devam edin. Toprak yol boyunca ilerleyin. Sandıklarla kapalı olan kısma gelince gördüğünüz tüm adamları vurun. Solda yukarıda bir bina var, onun çatısından da ateş açılıyor. Sandıkların sağından bir manevra yaparak sandıkları geçin ve geldiğiniz yerdeki tüm adamları temizleyin. İlerlemeye devam edin, köprüden geçip merdivenden çıkın ve yoldan ilerlemeye devam edin. Önünüze çıkanları öldürerek soldan devam edin. Tekrar sola dönerek ilerleyin ve masanın olduğu yerde sandığın üzerinden sağlık ve patlayıcıları alın. Geri dönüp dümdüz ilerleyerek, yol ayrımına gelin, arkanızı tekrar dönün ve yukarı bakın. Bir kule olduğunu göreceksiniz, içinde de roket atan bir adam var, onu sniper tüfeğiniz ile vurun. Geldiğiniz yol ayrımında soldan devam edin. Toprak yol boyunca ilerleyin, iskelenin karşısında adamlar var, onları da indirip iskeleden devam edin. İskeleyi geçip toprak yolu izlemeyi sürdürün. Önünüze çıkanları indirmeye devam edin. İlerleyince sağda duvarı bombayı kuracağınız yeri göreceksiniz. Gidip bombayı kurun ve hemen geri çekilin. Duvar yıkılınca açılan oyuktan girin, içeri girince adamlar ile karşılaşacaksınız. Hemen sağa sönün ve bir yandan da adamları indirin. İlerleyin ve sağdaki kapının olduğu yere gelip kartı kullanın. Kapı açıldıktan sonra içeri girip ilerleyin, bölümün sonu.

Bunker:
İlerleyin ve kapıdan girin, rafların olduğu yere gelince yelek, cephane ve sağlık alabilirsiniz. Sağdaki asansöre binin ve aşağı inin. Gelince ilerleyip odadaki tüm adamları indirin ve sağdaki kısımdan aşağı inin. Raftaki malzemeleri alın ve kapıdan girin. İlerleyin ve tüm adamları indirin. İleride sağda bulunan raftan sağlık alabilirsiniz. Kapıdan girin, geldiğiniz yerde aşağıdan yaratıklar gelecek, hepsini indirin. İndirdikten sonra soldan en aşağı kata gelip soldaki kapıdan girin. İlerleyin ve sağdan aşağı inin. İlerleyerek adamları öldürün ve odanın sonundaki kapıdan girin. Geldiğiniz yerde ilk önce sağdan gidip adamları öldürün ve kapıdan girin. Yukarı kısma çıkarak yelek, sağlık ve cephane alın. Geri aşağı inin ve kapıdan girin, ilerleyip yine kapıdan girin ve bu sefer geldiğiniz yere göre sağdaki diğer kapıdan girin. İlerleyin ve soldan devam edin. Kapıdan girin, gelen yaratıkları öldürüp diğer kapıdan girin. İlerleyip sağdan girin. İlerleyin ve kapıdan girip yaratıkları öldürün. Merdivenden çıkıp ilerlediğinizde sandığın üstünde yelek var. Geri dönüp merdivenden inin ve arkanızı dönüp ilerideki kapıdan girin. İlerleyip merdivenden inin ve adamı öldürün. Koridorun sonundaki kapıdan girin. Gidip hemen makineliyi kapın ve yukarıdaki adamları temizleyin. Arkanızdaki kapıdan girin, diğer kapıdan da girin ve geldiğiniz yerde önce aşağı bir bomba atın, arta kalan yaratık ya da adamlar olursa onları da silahla indirin. Soldaki kısımdan en aşağı gelin, ileride soldaki kapıdan girin. Önünüzdeki diğer kapıdan girin ve sola dönüp adamı indirin, ilerleyin. Geldiğiniz geniş alanda diğer adamları da indirin ve sağdaki rafta sağlık ve cephane alın. İlerideki kapıdan girin, diğer kapıdan da girin. Geldiğiniz yerde aşağıdaki adamları temizleyin ve sağan yukarı devam edin, bir yandan da gelen yaratıkları haklayın. En yukarı ulaşınca kapıdan girin, dışarı ulaşacaksınız, toprak yol boyunca ilerleyin, sağdan merdivenden çıkın.

Steam:
Sahilden biraz ilerleyin ve kayaların olduğu kısma gelince, sağa dönüp ormana dalın. Biraz ilerleyince ateş yanan ve yaratıkların olduğu yere gelin. Yaratıkları indirin. Alevin yanından pusuladan yararlanarak kuzeye doğru (N) ilerlemeye devam edin. Dikkat ettiyseniz sağ taraf kayalık, fakat bir yerde sağ tarafta bir dönüş açılıyor. Buradan girin. Dümdüz ilerlemeye devam edin. Önünüze adamlar çıkacak, indirerek ilerleyin ve en sonunda köy kısmına gelin. Burada dikkat, karşı binanın üstünde sabit makineli kullanan bir adam var, ilk önce sniper tüfeği ile onu temizleyin, sonra hemen size yakın olan eve yaklaşın ve üzerinize her kim gelirse indirin. Evin içindekileri de temizleyin ve sonra evin etrafından dolaşıp içeri girin, sonra diğer kapısından çıkarak karşıdaki evden girin, adamları indirmeye devam edin. Eve girince içeride bir kapı var, oradan girerek geldiğiniz odadan gece görüşünü alın, buradan çıkın ve evi araştırarak sağlık ve yelek alın. Şimdi eve geldiğiniz kapıdan çıkın. Hemen sağa doğru koşun ve ileride bulunan cipe atlayın, önünüzdeki yolu takip ederek ilerlemeye başlayın. Yaratıkları öldürün ve karşıdan açılan ateşle ilgilenmeden toprak yol boyunca devam edin, karşınıza çıkan adamları indirerek arabadan inin. İlerleyin ve yerden sağlık ile yelek alın. Sağda adamlar var dikkat edin, ama en önemlisi karşı tepedeki roketçi. Onu indirin ve ardından sol tepede duran sniper’ı indirin. Yüzerek karşıya geçin ve roketçinin demin durmuş olduğu yere çıkın, orada bir de kulübe var, içinde de sağlık. Sağlığı aldıktan sonra çıkın, adamlar saldırabilir, indirin ve sağa gelip görmüş olduğunuz toprak yoldan devam edin. Dümdüz ilerleyin, ilerleyince adamlara rastlayacaksınız, onları uzaktan indirin ve gidip öldürdüğünüz yerdeki malzemeleri toplayın, sağlık ve yelek alın, yol boyunca ilerlemeyi sürdürün. Tesise yaklaşıyorsunuz, geldiğiniz yerde adamlar var, kimi görüyorsanız hepsini öldürün, ilerleyip cipin yanındaki eve girin, burada sağlık ve cephane bulabilirsiniz. Burada genelde öldürdüğünüz adamların üzerinden yelek çıkıyor. Evden çıkın ve cipe atlayın. Önünüzdeki toprak yoldan devam edin ve adamları öldürerek tesisin önüne gelin, sağda merdivenli bir kısım var, burada inin ve merdivenden çıkıp sabit makineli olan yere gelin. Makinelinin yanından ilerleyin ve sağa dönün, ilerideki merdivenlerden çıkın. Düz gidin ve ileride sağda görmüş olduğunuz işçiyi öldürüp planlara bakın, bir yandan adamları indirmeye devam edin. Şimdi arkanızdaki merdivenden çıkarak devam edin. İlerlemeye devam edin, karşıda üzerinde A yazan bir kapı var, buradan girin.

Regulator:
Soldan ilerleyin. İlerideki sandıktan cephane alın ve ilerleyerek odanın sağ köşesindeki kapıdan çıkın. Sağ tarafta 2 adam var, indirin, ileriden de adamlar harekete geçecek, hepsini indirin. Geldiğiniz kapıdan sol tarafa doğru ormanlık kısımdan devam edin, ilerleyince uzaktan bir kuleye yaklaşacaksınız. Uzaktan kuledeki roketçiyi öldürün, ilerleyip adamları öldürerek kulenin yanındaki eve girip sağlık ve cephane alın, çıkıp kulenin yanından devam edin ve ileriden sağa iskeleden devam edin. İleride bir kule daha var, onun tepesine çıkmamız lazım, bir yandan da saldırmakta olan adamları indirin. Kule, yıkık iskelenin hemen yanında, kuleye tırmanın, tepeye ulaşınca tepede yan tarafa çıkın ve ön kısma gelin. Tutunarak karşıya kayabileceğiniz bir yer var. Karşıya kayın ve inince yukarı doğru dümdüz ilerleyerek kapıdan girin. İçeride bulunan tüm adamları indirin, ilerideki kapıdan çıkın. İçeride ve sağda yukarıda bir adam var, hepsini indirin ve soldaki kapıdan girip masanın üzerindeki kartın alın. Geldiğiniz kapıdan değil de diğerinden girin ve merdivenlerden çıkın. İlerleyin ve solda duvardaki vanayı kullanarak buharı kapatın, fakat buharı kapattığınız yerden değil, sağda karanlıkta bulunan diğer kapıdan çıkın. Burada aşağıda ve sizin olduğunuz yerde adamlar var, hepsin i indirin. İlerleyin ve karşıda ortada sandığın olduğu yere gelin, burada sağlık ve aşağıdaki sandıktan da cephane alabilirsiniz. Odaya geldiğiniz kapının solundan devam edin ve geldiğiniz yerde sağda masanın üzerinden yeşil kartı alın ve soldaki kapıdan girin, vanaya sakın dokunmayın v adamı öldürün. İleride soldan devam edin ve soldaki kapıdan kartı kullanarak girin. Soldaki kısımdaki düğme ile buharların bir kısmın kapatın ve odadan geri çıkıp sağdan devam edin. Odadan çıkıp tekrar sağdan devam edin, sola dönüp sağdaki kapıdan çıkın. Sola dönüp üst tarafa hareket edin, kapıdan girin ve adamları öldürüp masadan kartı alın, geri çıkın ve aşağı inip soldan karşıya devam edip kapıdan girin. Eğer aşağı indiğinizde buhar açıksa, soldaki vanayı kullanarak kapatın. Kapıdan girince, karşınızdaki ilk kapıdan girin. Soldaki düğmeden buharın yine bir kısmın kapatın ve geri çıkın, sağdan devam edin ve soldaki ilk kapıyı da kart ile açın. Adamı öldürüp sağda düğme ile geri kalan buharları da kapatın. Geri çıkıp soldan devam edin ve sağdaki kapıdan girin. İlerleyin ve kapıdan girin, burası oldukça zor. Adamları hem çok hem de zırhlı, hem karşıdan ateş eden, hem de yandan gelen adamları indirerek en son kısma kadar ulaşmalısınız. En sonda sağda bir kapı olacak, oradan girin. İlerleyin ve sağa dönerek kapıdan girin. İlerideki adamları temizledikten sonra odanın sağ köşesinde kontrol paneli var, onu kullanın ve sonra geri dönüp sağdaki kapıdan girin, civarda sağlık da bulabilirsiniz. Dışarı çıkarak adamlar ile kapışın ve ilerleyin. İleride daha çok adam var ve ayrıca helikopter de adamlar bırakıyor. Gördüğünüz herkesi indirin. Mekanın en sonuna doğru pervaneli bir yer var, kilidine ateş edip orayı açın ve oradan girin. İlerelyin ve bölümü sonuna gelin.

Control:
Fenerinizi açarak tünel boyunca ilerleyin ve geldiğiniz yerden aşağı atlayın. İlerleyin ve ölü adamın bulunduğu yerdeki merdivenden tırmanın. Raftan cephane alıp sağdaki kapıdan çıkın. Dümdüz ilerleyip kapıdan çıkın. Yaratıkları öldürüp önünüzdeki kısımdan aşağı inin (cephane için solda, sağlık için sağdan gidebilirsiniz). Aşağı inince havalandırma deliği var, buradan girin. İlerleyin ve çıkıp sola dönün, kapıdan girin. Önünüzdeki vanayı çevirip havalandırma deliğine tekrar girin ve çıkınca soldaki merdivenlerden yukarı çıkın. Sağdan dümdüz devam edin, ilerleyin ve sola dönün. Sağdan girin ve geldiğiniz yerdeki adamları öldürerek sağ tarafa doğru devam edin. Dümdüz ilerleyin, buharlı yere gelmeden sağda bir havalandırma deliği var, oraya girin ve ilerleyin. Çıkınca bir yaratık var, indirin, ayrıca karşıda da bir yaratık ve adam var, hepsini indirin ve sağdaki merdivenden yukarı çıkın. En yukarı çıkınca arkada bir merdiven daha var, oradan da çıkın. Geldiğiniz yerde sandığı borunun önüne itin ve borunun üstüne ulaşarak karşıya geçin. Karşıya ulaşınca önce sütundaki vanayı çevirin, sonra da ilerideki merdivenden aşağı inin. Bu arada 2 yaratık mekana peydah olacak. İlerleyip ortadaki merdivenden de inin. En aşağı ulaşınca, karşıya geçin ve havalandırma deliğine girin. Çıkınca yaratıkla karşılaşacaksınız. İndirin ve karşıda ileride bulunan diğer havalandırma deliğine dalın, ilerideki yaratıkları indirin ve havalandırma deliğinden çıkın. Geldiğiniz yerde ileride sağda bulunan havalandırma deliğine ulaşıp girin, ilerleyip ilerideki yaratığı öldürüp ilk sağdan girin, geldiğiniz yerdeki adamları öldürün. Sol tarafta bulunan kol ile kapıyı açın ve orada bulunan adamları da öldürün. İlerideki raflarda sağlık ve cephane bulabilirsiniz. Rafların karşısından devam edin asansöre gelin ve binin. Aşağı indikten sonra düz gidin ve kapıdan girin. İskeleli kısma geleceksiniz, sağda aşağıda adamlar var, yukarıdan hepsini temizleyin ve aşağı atlayıp onların bulunduğu tarafa gidin, ilerleyin ve kapının olduğu yere gelin, sağda sağlık var, alın ve kapıdan girin, adamları öldürün. Dümdüz gidin ve sondaki merdivenden çıkıp önünüzdeki kapıdan girin. Sağdaki kapıdan devam edin. İlerleyin, adamı öldürün ve ilerleyip sola dönün, adamlar ve yaratıklar kapışıyor, hemen öndeki sabit makineliyi kullanarak herkesi öldürün. İlerlemeye devam edin, yandaki kapılara aldırmadan ilerleyin ve koridorun en son kısmına gelerek oradaki kapıdan girin. Yaratıkları temizleyin ve soldan devam edin. İlerleyip karşıdaki havalandırma deliğinden girin. Merdivenlerden yukarı çıkın, en yukarı ulaşınca ilerleyin ve havalandırma deliğinden çıkın. Aşağıda büyük yaratık dahil bir sürü yaratık var, yukarıdan hepsini temizleyin. Hepsi bittikten sonra havalandırma deliğine girip en aşağı suya kadar inin. Sağa yüzüp merdivenli yerden yukarı çıkın. İlerideki merdivenlerden çıkıp önünüzdeki kapıdan girin, ilerleyin ve bölümün sonuna gelin.

Rebellion:
İlerleyin, köşeyi dönünce yaratıkları var, öldürüp ilerleyin. Kapıdan girin, yine yaratık, indirip önünüzdeki kapıdan girin. Geldiğiniz yerde ölü adamın üzerinden yelek alın, ileride raftan da cephane alabilirsiniz. Odanın sol köşesindeki kapıdan çıkın. Dışarıda kıyamet kopuyor, ilk önce ilerleyip önünüzdeki merdivenden çıkın ve daha fazla ilerlemeden, sütunları siper yaparak roket atan tüm yaratıkları öldürün, en önemlileri öldükten sonra merdivenden geri inin ve soldaki koridordan devam edip ileriden aşağı inin, hemen cipi kapın ve toprak yol boyunca ilerlemeye başlayın. Yolda bir ara önünüze adamlar çıkacak, indirip ilerleyin. Yol sahile inecek, arabayla devam edip sola dönün ve geldiğiniz yerde kimi görüyorsanız öldürün. Herkes ölünce kayaların yanından geçin ve bir toprak yol daha var, araba ile oradan ilerleyin. Yo boyunca yaratıklar var, öldürerek ilerleyin. Bir ara yola kaya çıkacak, kayaya bir kere vurduktan sonra yol açılıyor, ilerlemeye devam edin. Yol iyice kapandıktan sonra hemen inmeyin, önce roketçiyi halledin, sonra inip ilerlemeye başlayın. Yaratık öldürerek toprak yol boyunca ilerleyin. Solda bir bina olacak, sola çıkarak ilerleyin ve gördüğünüz yaratıkları vurun, hatta sağdaki kısımda sabit makineli var, aşağıdaki yaratığı vurabilirsiniz. Çıkın ve sağdaki merdivenden aşağı inin. Cipe atlayıp hemen soldaki yoldan devam edin. Biraz ileride hemen sağa aşağı inen bir açıklık var, buradan ciple dikkatlice aşağı sahile inin ve sahilden ilerleyin. Önünüze arabalı adamlar çıkacak, indirerek toprak yol boyunca devam edin. Karşınızda çıkan hareketli arabaları indirerek toprak yolu izlemeye devam edin. En sonunda tahta bir köprüden geçeceksiniz, toprak yoldan ilerlemeye devam edin. İlerleyince yaratıklar ve insanların çatıştıkları bir yere geleceksiniz, kimi görüyorsanız indirin, yine köprülü bir kısma geleceksiniz, araçtan inip köprüyü geçin ve köprünün yanındaki kuleden yelek ve cephane alın. Kuleden çıkıp yoldan düz devam edin. İlerideki adamların hepsini indirin. İlerleyin, barikatların arkasına saklanmış olan tüm adamları indirin ve ilerleyip kapıdan içeri girin.

Archive:
Bilim adamının yanında yelek var, alın ve kapıdan girin, burada önünüze çıkacak olan yaratıklara çok dikkat edin, çünkü görünmezlik özellikleri var. Yalnız onları fark edebilmek için, odalara girdiğinizde Cry Vision’ınızı kullanın, böylece onları tespit edebilirsiniz. Buradakileri öldürdükten sonra bilim adamının üzerindeki sağlığı alın, düğmeyi kullanarak büyük kapıyı açın ve içeri girin, yaratığı indirip düz ilerleyin ve soldan devam edin. Merdivenden çıkın ve sola dönüp gördüğünüz herkesi indirin. İlerleyin ve ortadaki parlak camlı yere gelip ateş edin ve kırılan yerden aşağı atlayın. Yaratıkları öldürün, şimdi atladığınız yerdeki kısımda, tahtalı yerin üzerinde bir varil var, buna biraz ateş edince tahtalı yer açılacak ve aşağı dalabileceksiniz. Aşağı dalın ve dibe yakın kısımdaki açıklıktan devam edin. İlerleyip başka bir delikten girin ve daha sonra yukarı doğru yüzün. Geldiğiniz yerde merdiven ile yukarı çıkın. İlerleyin ve yaratığı öldürüp ilerideki düğmeyi kullanın, kapının kilidi açılacak, geri dönüp sağdaki kısımdan geçip sağdaki kapıya girin, ilerleyin, merdivenden inip kapıdan girin, ilerleyin, merdivenden inip kapıdan girin. Eski yere geri geldik ama artık giremediğimiz kapılar açık. Yaratığı öldürün ve odanın arka sol çaprazına doğru gelin, Level 2 yazan yerdeki kapıdan girin. İlerleyin ve sağa dönüp devam edin. İleride ölü adamın yanından sağlık alın ve asansöre binin. Aşağı ineceksiniz, geldiğiniz yerde ne kadar adam ve yaratık görüyorsanız öldürün. Herkes ölünce sol taraftan cephane alın ve ileriden soldan ilerleyin. Sağa dönünce içeride bir sürü adam var, hepsini indirin, yanlardan aşağı iniliyor ve orası da oldukça geniş bir mekan, ilk önce üstten aşağıda ve ileride görebildiğiniz adamları öldürün. Sonra geldiğiniz kapıya göre sağ taraftan aşağı inerek ilerlemeye başlayın, gördüğünüz adamların hepsini öldürerek ilerleyin. En ileride tepede bir roketçi var, amaç onu öldürüp üzerindeki kartı almak, geniş alanın sonlarına doğru sağda bir merdiven var, oradan çıkın ve ilerleyin, roketçiyi iyi bir mesafeden öldürün ve bulunduğu yere çıkıp kartı alın, geri dönüp aşağı inin ve soldaki kapıdan girin. Yol boyunca ilerleyin, soldan ve ileriden çıkan yaratıkları öldürüp ilerleyin ve geniş yere gelin. Sağdaki kırmızı ışıklı yerde sağlık ve yelek bulabilirsiniz. Düz ilerlemeye devam edin ve sağdan girip ilerleyin. Koridor boyunca devam edin. Açıklık bir kısma ulaşacaksınız. İlerleyince bir helikopter gelip adamlar bırakıyor, adamları halledin ve sağda 2 borunun arasında bulunan dar iskeleden devam edin. Bu arada birçok adam ile uğraşmalısınız. İskele yerine taşıma aracının yanındaki toprak yolu da kullanabilirsiniz, amaç sadece karşıya ulaşmak. Karlı kulenin üzerindeki roketçiye ve solda barikatların arkasındaki sniper’lara dikkat edin. Zorlu çatışmanın ardından karşıya ulaşın. Karşıya ulaşınca büyük kapının yanına gelin ve kapı açılınca içeri girin. İçerisi yine ana baba günü. Yine her zamanki gibi kimi görüyorsanız öldürün, geniş odanın sağ tarafına doğru devam edin, büyük kapının önünde bir sandık zincirlerle asılmış, zincirlere ateş ederek sandığın düşüp yeri parçalamasını sağlayın. Açılan yerden girin ve havalandırma deliğine dalın. Dümdüz devam edin ve havalandırma deliğinden çıkıp merdiven ile yukarı gelin. Önünüzdeki kargo asansörünün düğmesine basıp kapıları açın ve içeri girin, içeride düğmeyi kullanarak aşağı inin, bölümün sonu.

Cooler:
Başlar başlamaz dikkat, hem soldan hem de ileriden 2 tane roketçi gelecek, ikisini de indirin ve başladığınız yere göre soldan gidin. Sağa dönüp ilerleyin, ileride solda ölü bilim adamının yanında sağlık var, alın ve sağdan devam edin. İlerleyin ve sola dönüp devam edin, kapıdan girin. Geldiğiniz yerde ileride adamlar var, sağ taraftan ilerleyip herkesi öldürün ve ileride sağda bulunan kapıdan girin. Çatışma var, ateşlerden fırsat bulduğunuz bir anda karşıya geçin ve biraz bekleyin. Çatışmada ya yaratık ya da adamlar ölecek, çatışma bitince kim sağ kaldıysa onu da siz öldürün ve geldiğiniz kapıya göre soldan giderek malzemeleri ve giriş kartını alın. Geri dönüp ilerleyin ve sağdaki kapıdan çıkın. Odanın sağındaki kapıya gidip kartı kullanarak girin. İçeride yine çatışma var, kimi görüyorsanız öldürün ve ilerleyin. Sola, köşeyi dönünce yaratık var, öldürün ve ilerleyin, koridorun sonundaki kapıdan girin. Geldiğiniz yerde sizin katta ve aşağıda bulunan yaratıkları öldürün, aşağı inerseniz sağlık ve melzeme bulabilirsiniz. Esas yol soldan, soldan gidin ve ilk kapıdan girin. Önünüze çıkanları öldürerek hemen soldan devam edin ve geldiğiniz yerde sağdaki merdivenlerden çıkın, ölü adamın yanından cephane alın ve aşağı inerek geldiğiniz kısımdan geçin, koridora gelince sola dönüp ilerleyin, bir yandan adamları öldürün ve ileride sağda bulunan kısımdan girin. Geldiğiniz yerde merdivenlerden çıkın ve sağdaki kapıdan girin. İlerleyin, kapıdan girin. Yaratığı öldürüp karşı kapıdan devam edin. İlerleyin, merdivenlerden inmeden bekleyin, çatışma var, yaratıklar gidip adamlara saldıracak, saldırdıktan sonra ilerleyip sola dönün ve gidip yaratıkları öldürün. Geldiğiniz odada solda bir düğme var, ona basın. Malzemeleri alıp geri dönün ve düz gidip kapıdan girin. Kapıdan çıkıp soldan gidin ve ilk kapıdan girin. Yaratığı öldürerek ilerleyin ve soldan devam edip yaratıkları öldürün. Geldiğiniz yerde solda asansör var, ilk önce odanın sonundan sağlık alın, sonra da asansöre binin ve aşağı inin. Burası yine ana baba günü, önce yukarıdaki roketçiyi ve görebildiğiniz adamları halledin, sonra asansörün hemen solundan devam edip buradaki tüm adamları ve roketçileri öldürün. Geldiğiniz yerde ortaya doğru, yukarı çıkılan merdivenler var, buradan çıkın. En yukarı ulaşınca iskeleden düz devam edin ve orada bulunan kapıdan girin. Geldiğiniz yerdeki adamları öldürün, sonra aşağıda yaratıklar var, hepsini öldürün, kimseyi sağ bırakmayın. İleriden sağdan devam edin ve soldaki merdivenlerden aşağı inin. En aşağı gelince sağdan düz ilerleyin ve panellerin olduğu yere gelin, orada bir vana var, onu çevirin. Sular yükselmeye başlayacak, amaç tavandaki açıklığa ulaşmak, sular yükseldikçe oraya doğru yüzün ve oradan girin. Yükselmenin bittiği yerde yanda bir havalandırma deliği olacak, oradan devam edin. Delik bitince aşağı sulu yere atlayın. İlerleyin, sola dönünce roketçi var, indirin ve ilerleyin. Sağdan devam edin, ileriden tekrar sağa dönün, oradaki odada da yaratıklar var. Onları halledip odaya girin, sol tarafa hareketlenip oradaki kapıdan geçin, Val’i bulacaksınız, yaratıkları öldürün, demo girecek, bölümün sonu.

Boat:
Önünüzdeki adaya doğru botu sürün. Karaya gelin ve havaya uçurulmuş olan tankı görün. Sola, uzak kısma doğru gitmemiz lazım. Sahil kısmından devam edin, ilerleyince balık tutmakta olan askerlerle karşılaşacaksınız. Askerleri indirin, arkadan birkaç tane daha gelecek, onları da indirin. Askerlerin korumuş olduğu çadıra gelecek, burada bulunan tüm patlayıcıları alın. Çadırın, oyuna başladığınız yerine doğru dönük olan kısmından dışarı çıkın. Sahile doğru inerek bota binin. İleriye doğru bakarak sıradaki adayı keşfedin ve ilerleyin. Deniz üzerinde devriye gezmekte olan 2 adet bot bulunuyor. Bunlara yakalanmamanız çok iyi olur. Başka yöne gittikleri zaman, hemen botu sürün ve karşınızdaki adanın diğer tarafına doğru gelin. Burada araç var, araca ulaşmak için yol üzerindeki askerleri öldürün ve sonra da araca atlayın. Toprak yol boyunca ilerlemeye başlayın ve önünüze çıkan askerleri öldürmeye devam edin. Yol bi ara 2’ye ayrılacak, siz sağdan gidin ve iletişim kısmına gelin. Civarda bulunan askerleri temizleyin. Tüm askerler öldükten sonra, kulenin altında merdivenlerden aşağı inin, bombayı gereken yere kurduktan sonra hemen oradan çıkın ve ilk kuleyi böylece patlatmış olun. Biraz once gelmiş olduğunuz kesişim noktasına gelin ve sol taraftan giderek botun olduğu kısma gelin. Bota binerek karşıda bulunan ve hemen görebileceğiniz diğer bir adaya doğru sürmeye başlayın. Adaya gelince inin ve ilerleyebileceğiniz kısımdan ilerlemeye başlayın. Önünüze adamlar çıkacak, hepsini öldürün ve yukarı doğru ilerlemeye devam edin. En yukarı ulaşınca, birkaç asker daha karşınıza çıkacak, bunları da indirin. İlk köprüyü geçin ve civarda bulunan roketçiyi indirin. Onu indirdikten sonra ikinci köprüyü de geçin. Böylece 2. kuleye de varmış olacaksınız. Kulenin altındaki merdivenlerden aşağı inin ve bombayı kurduktan sonra hemen geri çıkın. 2. kule de gitti, şimdi bir tane kaldı. Merdivenlerden aşağı inin ve civarda bulunan tüm askerleri öldürün. Denizde bir bot dolşaıyor olabilir, botta bulunan adamları da indirin. Burada cephane bulabilirsiniz. Şimdi cipi, bota bağlı olan kasaya doğru sürün ve inin. Denizde devriye gezen botlara dikkat ederek, bota binin ve hemen karşınızdaki adaya sürün. Buraya ulaştıktan sonra bottan inerek, bu adaya taşımış olduğunuz cipe binin. Cple sahilin sağ tarafına doğru ilerleyin. Yol üzerinde askerler ile karşılaşacaksınız, hepsini indirin. Toprak yolu izlemeye devam edin, bir askeri üsse ulaşacaksınız. Birdenbire, arkanızda düşman bir cip belirebilir, dikkatli olun. Toprak yol boyunca ilerlemeye devam edin. Önünüze askerler çıkmaya devam edecek. İlerleyin ve kulenin olduğu kısma kadar gelin, burada da askerler var. Hepsini indirdikten sonra, kulenin altındaki merdivenlerden inin ve bombayı kurduktan sonra kaçarak son kulenin de patlamasını seyredin. Dışarıda tekrar cipi alın, aşağı doğru sürmeye başlayın. İlerleyince hem sola hem de sağa yol olduğunu farkedeceksiniz. Siz sol taraftan devam edin. İlerleyin ve yol yine 2’ye bölünebilir, siz sol yine sol tarafı tercih edin. İlerleyince, botu keşfedeceksiniz. Orada askerler var, hepsini indirin. Botun önünde, köprüde bir sniper var. Tüm adamlar temizlendikten sonra, aşağıdaki yola doğru inin. Buradaki bota binin ve gemiye doğru sürmeye devam edin. Geminin yanındaki ağdan gemiye doğru tırmanın. Geminin içinde de birkaç asker var, bunları da indirin. Geminin kaptan köşkü kısmında bulunan tüm malzemeleri alın, birazdan size bayağı bir lazım olacak. Aşağı inin ve geminin arka tarafına doğru gelin. İşaretli yere bombayı kurun, kurduktan sonra hemen geminin önüne doğru koşmaya başlayın. Patlama gerçekleştikten sonra, yan taraftan bir helikopter sizi yok etmek için gelecek. Bir boss mücadelesine gireceğiz. Helikopter geldikten sonra, bir yandan gemi yavaş yavaş batıyor olacak. İyi siper alarak, elinizde bulunan tüm roketleri helikoptere sallayın. Elinizde roket kalmayınca gemiden suya atlayın ve denizin dibinden karaya doğru yüzün. Dipten yüzdüğünüz zaman helikopter sizi vuramaz. Karaya ulaştığınızda bir ağaç göreceksiniz. Bu ağaç sizi, helikopterin ateşlerinden koruyacaktır. Civarda bulduğunuz roketleri, helikoptere ateşlemeye devam edin ve en sonunda helikopteri yenin. Doyle sizi almaya gelecek, bölümün sonu.

Catacombs:
Toprak yoldan biraz ilerleyin. İlerleyince biraz bekleyin, askerler öldürülecek. Roketçiyi de çıkıp siz indirin. İndirdikten sonra gidip cephane toplayın, sağdaki yoldan devam edin. Geldiğiniz açıklıkta bir sürü asker var. Yerlerini iyi tespit edip, hepsini temizlemeniz lazım, bunun için dürbününüzden de yardım almanız gerekiyor. Askerler azaldıkça, sütunların yanında aşağı doğru inin. Tüm askerleri indirdikten sonra, sağlık ve cephane alın, sonra da bu alana girdiğiniz yere geri gelin. Geldiğiniz yerden sol tarafa doğru devam edin. İleride yeniden askerlere rastlayacaksınız. Sarı varilleri kullanarak hepsini yokedebilirsiniz. Yoldan devam edip, askerleri indirin. Öldürdüğünüz adamların cephanelerini almayı unutmayın. Civarda bulunan sabit makinalıyı alın ve mezarın yanındaki tapınağa doğru ateş etmeye başlayın. Dışarı çıkan askerler vurulacaklar. Tüm askerlerin hepsini temizledikten sonra, radardaki noktaya doğru ilerlemeye devam edin. Şimdiki amacımız ise, mezarlığın girişini patlatabilmek. Sol tarafa, radardaki noktaya doğru ilerleyin. Önünüze çıkan askerleri indirmeye devam edin. Biraz daha ilerledikten sonra, radarda da yeri gösterilen patlayıcıların yanında, birkaç tane daha asker göreceksiniz. Onların hepsini indirin. İndirdikten sonra, gidip patlayıcıları ve tüm malzemeleri alın. Herşeyi topladıktan sonra, araca binerek tapınağın olduğu yere geri dönün. Patlayıcıları gereken yere kurduktan sonra, kaçın ve patlamayı seyredin. Patlayan kısımdan içeri girip merdivenlerden aşağı inin. Oda boyunca ilerlemeye devam edin. Geldiğiniz yerde bulunduğunuz platformdan, hemen saat 9 yönündeki platforma geçin, merdivenlerden yukarı çıkın. Tavandaki deliklerden ve geldiğiniz kısımdan, iki tane trigen gelecek. Sütunları kullanarak, onlardan korunun ve hepsini indirin. İndikten sonra, bu bölgeye girmiş olduğunuz odaya geri dönün. Koridorların birinde, roketçi ile karşılaşacaksınız. Onun dikkatini çektikten sonra, bir önceki alana geri dönün. Sütunları kullanarak ondan korunun ve indirin. Sonra da biraz evvel onun korumuş olduğu alandan devam edin. Köşeleri döndükten sonra, kırık sütunun altından devam edin. Sol tarafa giderseniz, bir sürü malzeme bulabilirsiniz. Malzemeleri topladıktan sonra, köşeleri dönmeye devam edin, en sonunda bir gaz tankına geleceksiniz. Bunun arkasında 4 adet trigen var. 3 tanesini öldürdükten sonra, diğeri de kendisini gaz ile öldürüyor. Koridordan aşağı, köşeleri dönerek devam edin. En sonunda, 2 geniş odaya açılan bir kısma geleceksiniz. Sağdaki odadan içeri girin. Karşınıza 2 trigen çıkacak, onları öldürdükten sonra karşınızdaki merdivenleden yukarı çıkın. Platformdan aşağı doğru yürüyün ve sağa dönün. Trigen’I gördükten sonra ilerleyin ve içeri girin. İçeriden malzemeleri alın. Çıkıp merdivenlerden aşağı inin ve sağa dönün. Roketçiyi görene kadar köşeleri dönmeye devam edin. Onu indirin, korumakta olduğu odaya girin. Koridor boyunca ilerleyin ve sonundan sağa dönün. Oda içerisinde, karşınıza çıkan trigen’leri indirin. İndirdikten sonra odanın sol tarafından çıkın ve merdivenlerden çıkarak sağ taraftan devam edin. Çatışma ile karşılaşacaksınız, askerler trigen’e karşı. Çatışma bitene kadar bekleyin ve bittikten sonra sağ kalanı da siz öldürün. İşiniz bittikten sonra oda içerisinde dolaşın ve merdivenleri bulun. Yukarı çıkın ve radarda belirtilen noktaya gelin. Buraya patlayıcı yerleştirin. Patlamadan sonra, açılan yerden hemen girin. Helikoptere rastlayacaksınız, burası bölümün sonu.

River:
Yol boyunca ilerleyin ve sonundaki askerleri indirin. Cephanelerini aldıktan sonra, dürbünü çıkarın ve yolun aşağı kısmına bakarak diğer askerleri de keşfedin. Şimdi yoldan devam etmeye devam edin. Gördüğünüz askerleri indirin. İlk önce sabit makinalı kullanan adamı indirin, daha rahat edersiniz. Yol boyunca ilerlemeye devam edin. Makinalı tüfeğe ulaştıktan sonra, orada bulunan cephaneleri alın ve yolun sağ tarafında bulunan nehri takip ederek ilerlemeye devam edin. Yol üzerinde ileride sarı bir varil görürseniz, onu vurun. Yol üzerinde karşınıza çıkan askerleri öldürün, yolda karşınıza çıkacak olan iskeledekutuların üzerinden sağlık alabilirsiniz. Oradan da bota atlayın. Bota binince, nehirden aşağı doğru sürmeye başlayın. Nehir sola doğru eğildiğinde, siz de eğilin. Biraz ileride, hem hareket eden, hem de duraklamış bir düşman botu olacak. İlerlemeye devam edin, nehir bir ara yine sol tarafa eğilecek, işimiz giderek zorlaşacak. Burada botunuz hasar alabilir. İlerlemeye devam edin ve bir ara botunuzu sağ tarafa çekin. İleride makinalı tüfekli bir asker var, onu indirin. Botunuzdan inerek, makinalı tüfeğin yanından sağlık ve cephane alın. Heme sol tarafa doğru gelin, botra bir eleman var. Onu etkili atışlar ile indirin. Onu öldürdükten sonra, botuna atlayın ve sağa doğru sürmeye devam edin. Şimdi oldukça hızlanın, çünkü bir roketçiyle birlikte, 2 tane de bota maruz kalacaksınız. Buradan hızlı bir şekilde çıkın. Ağaçlı yerde, ağaçlardan eğilerek kurtulun ve soldan devam edin. Sağ tarafta kayalar var, dikkat edin. Botu sol taraftan sürerek, bunlardan krutulabilirsiniz. İlerleyince karşınıza bir ada çıkacak, adaya çarpmamak için yolun sağ tarafını kullanın. Nehir sola doğru kayınca, önünüze bir rampa çıkacak. Rampadan fırladıktan sonra, önünüze köprüdeki adamlar çıkacak. Hepsini indirin. Şimdi bottan inerek, cipe binin. İlerleyin ve önünüze çıkanları öldürerek köprünün sağ tarafından devam edin. Yolu takip ederek, sola devam edin. Önünüze çıkanları öldürerek devam edin. Köprülü bir kısma geleceksiniz, burada da askerle var. Gördüğünüz herkesi indirin. Sağ tarafta bir helikopter kalkıyor. O kalkamadan, siz onu hemen yere indirin. Sabit makinalıyı kullanarak civardaki askerleri de indirin. Sütunların arasında, makinalıya sahip olan bir asker daha var, siper alarak onu da indirin. Onu öldürdükten sonra çevresindeki cephaneyi alın. Sonra orada bulunan bota binin. Bota göre sol taraftan, nehir üzerinden devam edin. Nehir eğim kazandıkça, ilerlemeye devam edin. Bir helikopter ile karşılaşacaksınız, makinalı tüfek ile ona ateş ederek zarar verin ve kaçmasını sağlayın. En sonunda nehrin sonuna geleceksiniz. Sol tarafta, bir helikopteri korumakta olan ve ayrıca makinalı tüfek etrafında bulunan askerler göreceksiniz. İlk önce helikopteri koruyan askerleri indirin, ondan sonra da sütunların arkasında bulunanları öldürün. Helikopterin yanına giderek; sağlık, yelek ve cephane alın. Ayrıca civarda bulunan roketçi askere de dikkat edin. Herkes öldükten sonra, radarda noktanın bulunduğu bölgeye doğru hareket edin. Şimdi karşınıza zorlu askerler çıkacak. İyi siper alarak onların hepsini indirin. İndirdikten sonra, ilerleyin ve uydunun olduğu kısma gelin. Orada ufak bir de nehir var, tabii etrafında da adamlar. Adamları indirdikten sonra Crow ile karşılaşacaksınız. Kendisi size ateş edip sürekli kaçıyor. Makinalı tüfeklerinizden biri ile onu rahatça indirebilirsiniz. Cephaneleri toplamayı da ihmal etmeyin. Sonra uyduya gelerek upload yapın. Ara demo girecek ve bölümün sonu gelecek.

Swamp:
Sağ tarafa doğru ilerleyin. Bir yandan da dürbününüz ile uzaktaki askerlerin yerlerini tespit edin. Karşınıza çıkan askerleri öldürün, ayrıca ağaçların yanında gözüken sniper kulesine de dikkat edin. Alarm öterse, bir sürü asker dışarı fırlayacak. Hepsini öldürün. Cephaneleri toplayın. Solda bir yerde, sniper tüfeği olması lazım, onu yanınza alın, lazım olabilir. İlerleyin ve cipe binin. İlerleyince soldan düşman cipinin geldiğini göreceksiniz. Onu indirin. Bir helikopter civara peydah olacak, makinalı tüfeğinizi kullanarak onu da indirin. Sonra arkanızdan birkaç cip daha gelecek. Onları da dikkatli bir biçimde indirin. Önünüze çıkan askerleri de indirerek, ilerleyin. En sonunda ana tesise geleceksiniz. Cipten indikten sonra, sol tarafa doğru yönelin. Dürbünü kullanarak askerlerin yerini tespit edin ve kulelerdeki sniper’lar ile sabip makinalı kullanan adamları indirin. Onun dışında görebildiğiniz tüm adamları indirin. Herkes öldükten sonra yolu izleyerek kampa doğru ilerleyin ve sağdaki kısımdan içeri girin. Kapının önünde bir eleman var, onu da inririn ve içeri girin. İçeri girince, sağa gidin, burada askerler var, indirin. Merdivenlere doğru ilerleyin ve yukarı çıkın. Yukarıda sağ tarafta kontrol kısmı var, buraya girin, bir ara demo girecek. Demo bittikten sonra, buradaki diğer odaya girerek malzeme alabilirsiniz. Aldıktan sonra Val’ı takip ederek merdivenlerden aşağı inin ve dışarı çıkın. Dışarı çıkınca, Val bir elemanı vurmak isteyecek, fakat ıskalayacak. Onun yerine, siz vurun. Sonra, Val giderek bir kapıyı sizin için açacak. İçeri girince, karşınıza çıkan adamı indirin. Öldürdüğünüz yere gidince, civarda birkaç adam daha olduğunu göreceksiniz. Onları da indirin. Yine karşınıza makinalı tüfek kullanan bir eleman çıkacak, onu da halledin. Herkes öldükten sonra, Val’ı bilgisayarlı bölüme kadar takip etmeye devam edin. Daha önce asker öldürdüğünüz binaya doğru ilerleyin. Val, kapısını sizin için açacak, içeri girin. Sol tarafa doğru yönelip askerleri indirin. Sonra sağdaki odadan içeri girin. Orada bir eleman, dolanıp duruyor. Onu öldürdükten sonra, soldaki odaya geçin. Burada bir asker daha var, onun da işini bitirin. Sonra bu odanın sağından devam edip koridordan geçin. İleride kel bir adam var, masasında da sarı bir kart. Adamı öldrüp kartı alın. Geri dönün ve ilerleyip soldaki odaya girin. Burası depo odası. Buradan bir sürü malzeme alın. Sonra, bu odada bulunan diğer kapıdan çıkın. Bu kapının karşısındaki kapıdan girin. Askeri öldürün ve ilerlemeye devam edin. Kontrol paneline doğru ilerleyin ve aktif hale getirin, sonra da içeri girin. Önünüze çıkan elemanları indirin. İlerleyin ve başka bir odaya doğru giden merdivenlerden tırmanın. Odadan içeri girin ve askerleri öldürdükten sonra masaya doğru yönelin, yeni bir görev alacaksınız. Sonra Val’ın olduğu yere geri dönün. Sonra onu büyük kapıya kada takip edin. Kapı açıldıktan sonra ilerlemeye devam edin ve bir yandan da siper alın. Civarda bulunan askerleri de indirin. Amacınız, saat 11 yönünde bulunan binaya ulaşmak. Oraya ulaşmaya çalışırken, bir yandan da ağaçların arasında gizlenmiş olan askerlere dikkat edin. Binanın içerisinde de birçok asker ile karşılaşacaksınız ama hepsini makinalı tüfeğiniz ile rahatça indirebilirsiniz. Girişin kaşısındaki kapıdan girin. Sağ tarafta cephane alabileceğiniz bir oda bulunuyor. İlerleyin ve üzerinde “Armory” yazan binadan girin. Giriş, saat 1 yönünde binanın sonunda. İçeri girin. Burada bulunan adamları indirin. Raflardan malzeme aldıktan sonra, odanı diğer tarafındaki koridora gelin ve devam edin. Soldan devam edip, adamları indirin. Cephane ve yelek alıp öldürmüş olduğunuz adamların yanına gelin. Binanın sonunda son bir kapı daha var, oraya gelin ve girin. İçeride bomba ve forklift bulunuyor. Forklift’e atlayın ve Val sizi çıkışa doğru götürecek. Bölümün sonu.

Factory:
Yoldan aşağı doğru devam edin ve kayanın üzerine çıkın. Burada gördüğünüz askerleri indirin. Tüm askerler öldükten sonra, aşağı devam edip köprüyü geçin ve garaja doğru gelin. Sağ tarafta askerler var, onları da indirin. Açıklığın karşısında bir asansör var, düğmesine basarak ilk önce çağırın ve sonra da binip aşağı devam edin. Geldiğiniz yerde ilk önce sağlık ve yeleği almayın, sağ kısımda bulunan diğer bölgeyi askerlerden temizleyin. Özellikle merdiven taraflarından geliyorlar. Herkes temizlendikten sonra, geri dönüp sağlığı ve yeleği alın. Sonra tekrar çatışma alanına gelin ve merdivenlerden yukarı çıkarak karşıdaki kapıdan girin. İçeride bilim adamları bulunuyor. Geldiğiniz kapıya göre, merdivenleri kullanarak sol alt kısma doğru gelin. Karşınıza çıkacak olan askerleri indirin. Herkes öldükten sonra, alt kısma doğru ilerlemeye devam edin ve panelin olduğu yere gelin. Aktif hale getirdikten sonra kapılar açılacak. Bu sırada Val da gelecek. Val kontrol panetlini hack’leyecek ve böylece geçiş yapmanızı sağlayacak. Sonra aşağı koridordaki adamları indirin. Herkes ölünce, aşağı doğru devam edin. Özellikle sağ taraflardan adamlar geliyor. Temizlendikten sonra Val gelecek, soldan devam edin. Val tekrar 2 paneli daha hack’leyecek. Sonra da Doyle bizi trigen’ler hakkında uyaracak. Val bombayı hazırlamaya başlayacak. Burada kalkan kullanan askerler ile karşılaşacaksınız. Makinalı tüfeklerinizi hazırlayın ve adamlar geldikçe siz onları indirmeye devam edin. Şimdi geldiğiniz uzun koridora dikkat edin. Civarda bulunan sandıkları siper alaraktan, tüm askerleri indirin. Şimdi, Val’ın karşısındaki köşeye dikkat edin, buradan da askerler gelecek, onları indirin. Öldürdüğünüz adamların üzerinden cephane ve yelekleri almayı ihmal etmeyin. Val’ın işi bittikten sonra köşeye inecek ve ID ile açılan kısmın yanına gelecek. Burayı hack’leyecek ve böylece içeri girebileceğiz. İçerideki adamları öldürün ve odanın saat 9 yönündeki diğer odadan girin. Sağdaki köşeden gidin, aşağı doğru gitmeye devam edin. Önünüze çıkan askerleri indirin. Asansör ile yukarı çıkın. Birkaç saniye sonra, nükleer bomba patlayacak. Asansör en yukarı ulaştıktan sonra, koridordan hızlı bir şekilde koşarak dışarı çıkın. Bölümün sonu.

Dam:
Karşınıza çıkan trigen’leri indirin. Şelaleye doğru devam edin. Uzaktaki helikopteri görün. Yapmanız gereken, helikoptere ulaşabilmek. Burada yine trigen’ler ile karşılaşabilirsiniz. Nehiri kullanabilirsiniz, trigen’ler yüzemiyor fakat su üzerinde yürüyebiliyorlar. Nehire girin ve suyun dibinden ilerlemeye devam edin. Sudan devam ederek, patlatılmış helikopterin bulunduğu yere kadar gelin. Nehire doğru geri dönün ve ilerleyin, burada karşınıza çıkanları makinalı tüfek ile indirin. Şimdi, geldiğiniz yola dönük olan makinalının yanına geçin. Gelen trigen’leri indirin. Doyle’un size bahsettiği, nehrin karşı kısmına geçin. Önünüzdeki cephaneyi alın ve yoldan ilerlemey devam edin. Trigenler ile askerler kapışıyor. Her kim sağ kalırsa, siz de onları indirin. Yoldan ilerlemeye devam edin ve tesise doğru gelin. Sol taraftan cephane alabilirsiniz. Bir ara demo girecek. Sandığın üzerinden yeşil giriş kartını almayı unutmayın ve sonra da parmaklıkların oradan kart sayesinde geçin. Araca binin ve ilerlemeye başlayın. Kırık köprüden ilerlemeye devam edin ve sola doğru gidin. Tepeye doğru ilerlemeye devam edin, karşınıza elemanlar çıkacak. Bu elemanların arasında, karşıya atlayabileceğiniz bir rampa olmalı. Burada karşıya doğru atlayın. Yol boyunca ilerlemeye devam edin ve tepeye doğru gidin. İleride bir cip ile karşılaşacaksınız. Sürücüye ve makinalı tüfek kullanan adama nişan alın fakat arabayı vurmamaya dikkat edin. İkisi de öldükten sonra cipi alın ve geri dönerek tepeye doğru devam edin. Kreiger’ın tesisinden önceki ana yola geleceksiniz. Sol tarafta, silahlarla dolu bir bina olacak. Burada istediğiniz tarzda silahlar bulabilirsiniz. Çevredeki adamları indirin. Ayrıca bir roketçi ile de karşılaşabilirsiniz, ilerlerken onu da halledin ve tepeye doğru devam edin. Yol sola doğru kıvrılacak ve askerler ile karşılaşacaksınız. Hepsini indirin ve tesise doğru yaklaşın. Tesisin etrafında da adamlar olacak, onları da indirin. Merdivenlerden yukarı çıkın ve bir yandan da cephaneleri toplayın. Tesisin ana kapısından girin. Bölümün sonu.

Volcano:
Kapıdan girin ve sütunları siper olarak kullanın. Burada üzerinize askerler saldıracak. İlk başka kalkanlı askerleri indirin. Daha sonra her iki taraftan da askerler gelmeye başlayacak. Bir yandan makinalı tüfeğinizi kullanarak, bir yandan da el bombalarınızı hazır hale getirin. Daha sonra gelecek olan askerler, el bombaları ve roketler ile saldıracaklar. Özellikle roketçiler büyük tehlike oluşturuyorlar. Onlara fırsat tanımadan, hemen öldürmeniz gerekiyor. Roketlerden korunmak için, sütunları kullanabilirsiniz. Herkes öldükten sonra, ne var ne yok tüm cephaneyi toplayın ve diğer odaya geçin. Burada Kreiger ile kapışacağız, yanında da 4 tane askeri var. İlk başta hemen 2 askeri indirin, kontrol merkezinin orada da siper alın. Sizin tarafa el bombası atıldığı zaman hemen geri kaçın. Odanın 2 farklı tarafına el bombası atınca, diğer askerler de ölecek. Kreiger’ı öldürmek o kadar zor değil, uygun durumlarda siper alarak, ve bol bol isabetli atışlar yaparak Kreiger’ı indirebilirsiniz. O öldükten sonra demo girecek. Asansörün düğmesine basın ve çağırarak üst kata çıkın. Sağ tarafta bir cephaneliğe rastlayana kadar, koridor boyunca ilerleyin. Buradan istediğiniz silahları aldıktan sonra, koridorlar boyunca ilerlemeye devam edin. En sonunda volkan kısmına geleceksiniz. Burada her türlü trigen’e rastlamak mümkün. Onlarla dövüşmeye başlamadan önce, cephaneliğie geri dönün ve burada bulunan sandalyeyi ilk kapının önüne çekin. Böylece kapılar kapanmayacak ve zor durumda kaldığınız zaman cephaneliğe geri dönebileceksiniz. İlk önce, sağ tarafta bulunan kırık köprüden gelen roketçilere dikkat edin. Ayrıca tepeden gelmekte lan trigen’lere de karşı koyun. Bir yandan size gelmekte olan roketlerden kaçmayı ihmal etmeyin. Zor durumlarda da cephaneliğie uğrayın, roketçiler kapılardan geçemiyorlar, bunu da bir avantaj olarak kullanabilirsiniz. Tüm şişkolar öldükten sonra, tüm vadinin temizlendiğinden emin olun ve sonra volkana doğru ilerlemeye devam edin. Vadiye girdiğiniz kapının karşısında, aşağı kısımda bir kapı bulunuyor. Bu kapı, asansöre erişimi kontrol ediyor. Gidin ve asansörü açın. Şimdi volkanın merkezine gelin. Asansör buraya gelecek, binin ve devam edin. Geldiğiniz yerde birkaç tane roketçi adam ile karşılaşacaksınız. Roketleri de hızlı ve sizi zor durumda bırakabiliyorlar. Zorlu bir mücadelenin sonunda tüm hepsini indirin. Ortalık temizlendikten sonra köprüden devam edin ve merdivenlerden tırmanın. Yukarıda intihar askerleri var, geri zıplamaya hazırlanın. Çünkü dibinizden roketlerini ateşliyorlar. Hepsi öldükten ve siz sağ çıktıktan sonra merdivenin geri kalan kısmını da tırmanın. Doyle’a rastlayacaksınız. Doyle’a ateş edin ve oyunu bitirin.Üye Profil Bilgileri

Literary isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
FarCry 3 [OyunÇözümü] Bölüm 30 HayalPerest Oyun Videoları 0 21 Haziran 2013 18:53
FarCry 3 [OyunÇözümü] Bölüm 28 HayalPerest Oyun Videoları 0 21 Haziran 2013 18:52
FarCry 3 [OyunÇözümü] Bölüm 27 HayalPerest Oyun Videoları 0 21 Haziran 2013 18:51
FarCry 3 [OyunÇözümü] Bölüm 23 HayalPerest Oyun Videoları 0 21 Haziran 2013 18:48
Şaman Eşyaları İpuçları ve Püf noktaları werewolf Transformice 0 26 Kasım 2012 22:47

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:16.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750