Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Oyun Dünyası > Oyun Çözümleri

Oyun Çözümleri Pc Oyunlar Hakkında Hata Çözümleri , Level Çözümlerini bu bölüme yazabilirsiniz.


Shadow of Collosus - Tam Çözüm

Oyun Çözümleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 11 Mart 2014   #1
Literary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 16 Kasım 2013
Bulunduğu yer: PC Başı :)
Mesajlar: 916
Konular: 569
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 921
Rep Derecesi : Literary is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 9
Literary isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Shadow of Collosus - Tam Çözüm

KARAKTERLER:

Oyunun ana karakteri: Wander.
Ruhunu geri almaya geldiğimiz kız: Mono
Tapınakta bize colossus’lar hakkında bilgi veren ses: Dormin
Kılıcını çaldığımız şahsiyet: Lord Emon.
At: Agro.

COLOSSUSLARIN İSİMLERİ:

1 - Valus
2 - Quadratus
3 - Gaius
4 - Phaedra
5 - Avion
6 - Barba
7 - Bydrus
8 - Kuromori
9 - Basaran
10 - Dirge
11 - Celosia
12 - Pelagia
13 - Phalanx
14 - Cenobia
15 - Argus
16 - Malus

İKİ ÖNEMLİ NOT:

Birincisi, colossus’ları bulmanın yolu, kılıcımız güneşli yerlerde O ile kaldırıp ışınları tek noktada toplamaktır. Işınların birleştiği yerde düşmanınız sizi bekliyor olacak.

İkincisi ise colossus’ların zayıf noktaları ile ilgili. Eğer kılıcınız elinizde değilse hiçbir şekilde bu noktaları göremezsiniz.

İPUÇLARI:

* Agronun üzrinde hızla giderken aniden durmanız gerekirse, sol analog kolunu tam geri yapıp aynı anda X e basın.
* Eğer gittiğiniz yönün tam aksi istikametine gitmek isterseniz bu kez X e iki kez basmalısınız.
* Agro’nun üzerindeyken bir köprü ya da bir tarafı uçurum dar bir yoldan geçiyorsanız, atınıza yön vermeye çalışmayın. Kendisi gerektiğinde hiçbir yere takılmadan dönecektir
* Oyunu bitirdikten sonra olurda mesela 8. colossus’u yeniden oynamak isterseniz oyuna baştan başlayıp ilk 7 düşmanı yeniden öldürmeniz gerekmez. 8. colossus’u öldürdüğünüz yere gidip moloz yığınlarını bulun ve üzerine çıkıp O ye basın. Anımsama moduyla bunu yapabileceksiniz. Denemenizi tavsiye ederim, eski film efekti çok hoş olmuş.
* Etrafta gezinen kertenkeleleri öldürüp kuyruğunu yerseniz, enerji barınız genişler. Eğer beyaz kuyruklu olanlarını bulursanız stamina barınız genişler. Beyaz kuyruklu olanlarına ben genellikle save noktalarında rast geldim. Birini bile kaçırmamaya özen gösterin. Özellikle hard modda.
* Kılıcınızla güçlü vuruşlar yapabilmek için tutunduktan sonra kareye bir kez basıp çekin. Stamina barı tamamen dolduğunda tekrar kareye basın.
* Atınızla giderken üzerinizde alçak uçuş yapan siyah kuşları yakalama imkânınız var. Tam üzerinizden geçerken zıplayıp tutunma butonuna basın. Ben bir kez başardım. Önemli bir şey olmuyor. Eziyet etmenize deymez.

ÇÖZÜMLER:

1. İlk colossus’umuzun sol baldırında zayıf noktası var. Ama elinizde okunuz varsa bunu göremezsiniz. Bu yüzden kılıcınızı çekin ve çevresinde bir daire çizin. Uygun anda zıplayıp baldırından tutunun. Zayıf noktaya kılıcınızı sapladığınızda colossus tökezleyip dizinin üzerine düşecek. Bu anda sırtına doğru tırmanmalısınız. Sırtında 3 tane balkona benzer platform var. Bunların üzerinde biraz dinlendikten sonra kafasına kadar tırmanmaya devam edin ve işini bitirin.
Hard modda sadece kafasında bulunan zayıf noktayı halletmeniz yetmiyor. Sağ kolunda dirseğinin hemen üzerinde bir nokta daha var bir iki vuruş da buraya yapmalısınız.

2. Bu colossus’ta ilk iş okumuza düşüyor. Bu rakibin ilk zayıf noktası ayak tabanlarında gizli. Önünde yeterince gezinirseniz, bir at gibi şahlanıyor, tam bu sırada okumuzla tabana bir atış yapmalısınız. Tabi isterseniz şahlanmasını beklemeden, yürürken de tabanını vurabilirsiniz, ama uğraşmaya gerek yok. Vuruşu yaptığımızda, colossus ilk düşmanımıza benzer şekilde dizinin üzerine düşecek. Yine aynı yolu izleyerek sırtına kadar tırmanın. Omzuna ulaştığınızda biraz bekleyip gücünüzü toplayın. Kılıcınız çekin ve karnından tutunarak kıç tarafına doğru ilerleyin. Buraya ulaştığınızda arka tarafta en uçta bulunan zayıf noktayı halledin. Daha sonra da sırtından başına doğru ilerleyerek işini bitirin.
Hard modda oynayanlar için bu colossus’a 1 zayıf nokta daha eklenmiş. Bu da gövdesinin solunda, karnında.

3. Burada ilk yapmanız gereken şey, meydanda bulunan yuvarlak taş platformu bulmak. Bu platformun üzerine çıkıp bekleyin. Colossus elinde bulunan taştan yapılma kılıcını size doğru savurduğunda sağ veya sol taraftan birine doğru önce R1 e hemen sonra da zıplama tuşuna basmalısınız. Bu sayede hem rakibin atağını savuşturmuş oluyoruz hem de kılıcını taşa vurdurtup kolunda bulunan ve tırmanmamızı engelleyen bileziğin kırılmasını sağlamış oluyoruz. Hemen yerden kalkıp yere vurduğu kılıcına tırmanın, buradan koluna geçip yukarılara ilerleyin. Omuzlarına geldiğinizde ellerinizi bırakıp güç toplayabilirsiniz. Sonra kafasına çalışın. Hepsi bu.
Hard modda oynayanlar için hayati önem taşıyan bir nokta var. Eğer colossus’un kılıcını ya da tekmesini kafanıza yerseniz direk ölürsünüz. Kaçış zamanlaması çok önemli. Bu yüzden üzerine çıktıktan sonra düşmemeye özen gösterin. Yoksa her şeye baştan başlamanız gerekir. Normal mod dışında eklenen zayıf noktalardan biri sol kolunda dirseğinin biraz üzerinde. Diğeri de karnında.

4. Bu colossus’ta zor olan kısım üzerine çıkabilmek. Düşmanınızın sizi meydandaki tünellere kadar takip etmesini sağlayın. Buraya geldiğinizde tünellerden birine girin ve uzak uçlardan birinden çıkıp görünmeden beklemeye başlayın. Meraklı colossus’umuz başını eğip girişe bakmaya çalıştığında kuyruk kısmındaki çıkıntı zıpladığımızda ulaşabileceğimiz bir seviyeye inecek. Tutunup tırmanın ve başına gidip işi bitirin.
Hard modda iki tane zayıf nokta daha var. İkisi de ön ayaklarının vücuduna birleştiği yerde. Omuz diyebiliriz sanırım.

5. Bu benim en sevdiğim. Demoyu izledikten sonra suya atlayın ve L1 e basılı tutup colossus a doğru yüzün. Önünüze iki sütun arasındaki platformlar çıkacak. Birinin üzerine çıkın ve colossus’a bir ok atın. Yerinden ayrılıp uçmaya başlayacak. kılıcınızı alın ve bekleyin. Gözünüz rakibinizde olsun. İyice alçalıp size doğru yeterince yaklaştığında zıplayıp havada tutunun. Tutunmanız gereken yerler başının hemen sağında ve solunda bulunuyor. Kanatlarının gövdesine birleştiği yerde.
Bu colossus’ta hard moda mahsus zayıf noktalar yok. Normal mod için de hard mod için de zayıf noktalar kanatlarının ve kuyruğunun ucunda.

6. Burada demodan sonra dümdüz ilerleyin. 3 tane duvar çıkacak karşınıza. Bunları geçin ve sütunları olan binaya benzer yapıya gelin. Sütunların ardına geçip colossus dikkatini okunuzla çekin. Size doğru geldiğinde eğilip bakacak. Bu sırada siz hemen koşup sakalına tutunun. Kafasına kadar tırmanın ve öldürün.
Hard modda yine iki tane zayıf noktamız daha var. Bunlardan biri sırtında. Diğeri ise sol elinin üzerinde. Sol eline, yine sütunların arkasına saklanıp sakalına tırmanmak yerine eline zıplayarak ulaşabilirsiniz.

7. Bu düşmana tutunmanın yolu, ona yakın yüzerek su yüzeyine çıkmasını beklemek. Kuyruğuna yakın yüzmeniz elektrik saldırısına yakalanmamanız açısından önemli. Tutunduktan sonra başına doğru ilerleyeceğiz. Tekrar su yüzeyine çıktıktan sonra tutunmayı bırakıp ileri doğru koşmaya başlayın. Elektrik veren dikenlere fazla yaklaşmadan önce biraz bekleyin. Fark ettiyseniz. Saldırı en ön dikenden başlayıp son dikene doğru oluyor. Zamanlamanızı iyi ayarlayıp dikenin hemen dibindeki küçük zayıf noktaya saldırın. Güçlü bir vuruş yaparsanız ilk vuruşta diken sönecektir. Bu arada elektrik saldırısının etki alanı, colossus’un sararmış tüylerine kadar. Renk farklılığını fark edince dikenlere ne kadar yaklaşabileceğinizi kestirebilirsiniz. Bütün dikenleri hallettikten sonra başındaki zayıf noktayı halledin. Hepsi bu. Aynı şeyler hard mod için de geçerli.

8. Bu colossus’un saldırısı canınız epey acıtıyor. Hard modda zehrinin dumanı bile sizi öldürmeye yeter. Sağında solunda fazla vakit kaybetmeyin. Demodan sonra parmaklıklara yaklaşın ve X e basıp ıslık çalın. Bir iki saniye bekleyip hemen sol arka tarafınızdaki merdivenleri kullanıp bir alt kata inin. Buraya geldiğinizde colossus tırmanmış olacak. Ayaklarını görebildiğiniz parmaklıkları geçip bir sonraki parmaklıklara gidin. Buradaki parmaklıklar daha önce yıkılmış olduğu için colossus’un tamamını görebilirsiniz. Hemen okunuzu alıp iki ayağını vurun. Aşağı düşecektir. Bu yıkıntıdan yanına atlayın. Enerjiniz gidecek ama size aşağıda uzun bir süre zarar vermeden yatacağı için bunun önemi yok. Sırtüstü düşen rakibin üzerine çıkın ve zayıf noktaya çalışın.
Hard modda eğer zayıf noktaları delmek için fazlaca üzerinde kalırsanız, colossus ayaklarının üzerine doğrulduğunda altında kalarak ölürsünüz. Her seferde 3 vuruştan fazla yapmamanız iyi olur. İnin bir daha düşürün. Birde hard modda enerji barınız tam dolu değilse en üst kattaki yıkık yerlerden atlıyım demeyin.

9. 4. colossus’ta olduğu gibi zor kısım üzerine çıkabilmek. Meydandaki gayzerler dikkatinizi çekmiştir. Agro’nun üzerinden inmeniz pek hayırlı olmaz. Zira çenesinden çıkan ışın mı artık neyse işte ondan yürüyerek kaçmanız çok zor. Agro’nun üzerinde colossus’u peşinize takın ve meydana çekin. Gayzerlerden birini seçin ve gayzerin colossus’la aranızda kalmasına dikkat edin. Amacımız colossus’u gayzerin üzerine çekmek. Bu olduğunda gayzer rakibimizin dengesini bozacak ve iki ayağı havaya kalkacak. Şimdi tez elden altına sürün atı. Yerdeki ayaklarının altında açık yeşil alanlar var. Bunları vurduğunuzda colossus yan yatacak. (Eğer düşmanımızı gayzerin üzerine uygun pozisyonda getirebilirsek, tabanlarını vurmadan direk yan yatacaktır) Şimdi hemen karnına gidip tüylere tutunarak sırtına çıkın. Sırtı boyunca ilerleyin ve başına ulaşıp öldürün. Hard mod için ayrı bir zayıf nokta eklenmemiş. Sadece bir zayıf nokta var. O da başında.

10. Colossus’un ilk zayıf noktası gözleri. Okumuzla gözlerinden birini vurmalıyız. Bu bölümde Agro’nun üzerinden inmeyin. Okunuzu seçin ve atınızla ilerleyin. Parmağınız sürekli L1 de olsun. Colossus’u uzun bir düzlüğün başına kadar çekin. Agro’yu son hızda koşturun ve okunuzla arkanıza nişan alın. Düşman başını kumdan çıkarır çıkarmaz gözüne atışınızı yapın. Birkaç saniye sonra kısa bi demo girecek. Hemen colossus’un yanına gidip sırtına çıkın. Gerisini biliyorsunuz. Hard mod için söyleyebileceğim şu var. Rakip daha hızlı ve gözlerini size çok kısa bir süre gösteriyor. Fırsat bulur bulmaz vurmalısınız. Beceremezseniz derhal sağa veya sola kaçın. Çünkü dalış hareketini yaptığında tek vuruşta öldürüyor.

11. Bu colossus oldukça agresif ve çevik. Aslında boyutu itibarıyla colossus sıfatını tam karşılamıyor. Neyse yapmanız gereken şey aslında basit. Demodan hemen sonra, colossus bulunduğunuz yere atladığında yapmanız gereken ilk şey vakit kaybetmeden hemen solunuzda üzerinde ateş yanan yapıların yanındaki boşluğa sığınmak. Yapının üzerine tırmanın ve colossus’un atağını bekleyin. Yaptığında ateşin yandığı yerden bir odun parçası düşecek. Colossus’un sersemlediği anı bekleyip odunu hemen alıp yapıya geri dönün. Ateşte odunu yeniden yakıp hemen aşağı atlayın. Bu rakibin zayıf yanı ateşten korkması. Colossus’u buraya ilk geldiğiniz yerdeki meydana doğru kovalayın. (ortasında küçük bir su birikintisi olan taraf) Eğer zaman kaybederseniz meşalemiz sönecektir. Herhangi bir ateş kazanında tekrar yakıp devam edin. Aşağı düşürdüğünüzde sırtında bulunan zırh parçalanacak. Bundan sonrası malum. Biraz zorlanacaksınız. Çünkü çok hareketli. Kılıç saplama gücünü aşırı doldurmadan vurmanız akıllıca olur. Çünkü çok fazla dolduramadan hareket edince hiç saplayamıyorsunuz.

12. Zayıf nokta göğsünün tam ortasında. Bu kısım suyun altında kaldığı için suyun üzerine çıkarmasını sağlamalıyız. Ortamda üç tane daire şeklinde yapı bulunuyor. Bunların üzerine çıkmak için colossus’u kullanacağız. Rakibin kuyruğunun suya girdiği kısmında yosunlar var. Kuyruğa ulaşmamızın kolay yolu su altından yüzmek. Bunun için aynı zamanda eğilme tuşu olan R1 i kullanıyoruz. Kuyruğu kullanıp sırtından başına ulaşın. Başında dişe benzer boynuzlarla karşılaşacaksınız. Bunlara kılıcımızla vurarak colossus’u bir at gibi kullanıp sağa sola yönlendirerek bu üç yapıdan birine ulaşın. Yeterince yaklaştığınızda yapıya zıplayın ve vakit kaybetmeden tam ortada bulunan çıkıntının arkasına saklanın. Eğer bunu yapmazsanız elektrik saldırısını kabullenmiş sayılırsınız. Biraz burada saklandığınızda colossus ön ayaklarını kaldırıp bulunduğunuz platforma basacak. Hemen harekete geçip göğsüne zıplayın ve saldırın. Bu bölümde dikkat etmeniz gereken bir şey daha var. Colossus platforma her çıktığında yapının dayanma gücü azalıyor. Ve ikinci çıkışından sonra yapı çöküyor. Bu yüzden boş geçmeyin derim. Ben üçünü de yıktıracak kadar kötü değildim. Bu yüzden üçü de yıkılırsa ne olur bilmem.

13. Muhteşem bir yaratık. Herhangi bir saldırısı yok. Öldürmeye kıyamayacağınız kadar güzel. Her neyse. Agro’nun üzerinde kalın ve okunuzu çekin. Colossus’un altının üç bölümünde beyaz baloncuklar var. Okla buraları vurduğumuzda colossus alçalacak ve en önde bulunan kanada benzer uzuvları yere sürtmeye başlayacak. Agro’yla yanında koşun ve hareketi de göz önünce bulundurarak zıplayıp tutunun. Sırtına ulaştığınızda zayıf noktalar yüzgece benzer uzuvların altında gizli.

14. Bu rakibin yerini bulmakta da güçlük çekebilirsiniz. Bu konuda pek fazla yardımcı olamam fakat sadece şunu söyleyebilirim. Tapınağın arkasındaki köprüden geçtikten sonra sol taraftan ilerleyin. Dağa yanaşık şekilde bir süre gittiğinizde save noktasıyla karşılaşacaksınız. Burada sağ taraftan girip yukarı doğru ilerleyin. Bu rakip pitbull’a benzer, dört ayaklı oldukça sinirli bir yaratık. Colossus u ilk gördüğünüz yerde, yani demo biter bitmez hemen solunuzda yan yatmış olan sütunun üzerine çıkın. Bu sütundan yüksek yere çıkın. Sora diğerine geçin. Bir iki geçişten sonra yerde duran sütunun yıkılmamış haliyle karşılaşacağız. Tepesine tırmanın ve okunuzla rakibi vurup onu kızdırın. Sütuna iki kez saldırdığında sütun devrilecek. Altında kalırsanız ne olacağını biliyorsunuz. Bu şekilde birbirine yakın yüksek yerler boyunca ilerleyin. Ta ki başladığımız noktaya dönene kadar. Buraya geldiğinizde acele edin ve hemen bu ortama ilk geldiğimiz yere tırmanın. Yukarı çıktığınızda yine okla colossus’u kızdırın. Platform olduğu gibi çökecek ve rakibin zırhı parçalanacak. Artık zarar verebiliyoruz. Yıkılan sütunlardan birini seçin ve üzerine çıkın. Colossus size her atağında sersemleyecek. Sırtına çıkıp kılıcı saplayın.

15. Bu colossus bana göre oyunun en zor colossus’u. Çok büyük olmasına karşın çok hareketli. Dövüşeceğiniz meydanın en ucuna, uçuruma kadar ilerlediğinizde, colossus uçurumdan tırmanıp gelecek. Demo bittikten sonra geldiğiniz yöne doğru koşmaya başlayın. Ortamın sağında ve solunda yerden biraz yüksekte kaldırıma benzer kısımlar var. Buraya çıkıp ilerleyin. Biraz ileride duvarın alçaldığı kısımlar var. Tam buralarda duvara iyice yanaşıp düşmanın dikkatini çekin. Üzerinde bulunduğunuz kaldırıma benzer yapı terazi gibi hareket ediyor. Colossus yanınıza geldiğinde sizi ezmeye çalışacak. Duvara iyice yanaştığınız için bunu başaramayıp taşa basacak ve taşın bir ucu yukarı tutunabileceğimiz kadar yükselecek. Fakat burada dikkat etmemiz gereken bir şey var. Eğer duvara yeterince yakın durmazsanız Wander sarsıntının etkisiyle sersemleyip yere düşüyor. Kendine gelene kadar da düşmanımız ayağını kaldırıyor ve taş yerine oturuyor. Yapmamız gereken iyi bir zamanlamayla dev tam ayağını taşa vurduğu anda zıplamak. Bunu yaptığımızda etkilenmiyoruz. Şimdi üst kattayız. Burada üst katı taşıyan kolonların arasından colossus’un dikkatini çekin. Birazdan rakip elindeki satıra benzer silahını kolonlardan birine vuracak. Bu eylemin sonucu üst kattan büyük küp şeklinde kaya düşecek. Bunu kullanarak en üst kata ulaşın. Şimdi köprüyü bulun ve üzerinde hiç vakit kaybetmeden karşıya geçin. Bu esnada colossus geliyor olacak. Karşı tarafta köprünün birkaç adım üzerinde olun, daha fazla ortaya ilerlemeyin. Colossus köprüyü yıktığında artık üzerine atlamaya hazırız. Yeterince yaklaştığında başına atlayın. Üç zayıf nokta var. Başında, kalbinin hemen üzerinde ve silahı olan sağ elinin avuç içinde. Avuç içinde olan zormuş gibi görünse de, kalbinin üzerinde olan sizi daha fazla uğraştıracak. Avucuna ulaşmanızın yolu, sağ omuzdan aşağı inmek. Tam dirseğinin üzerinde küçük bir yara var. Buraya saldırdığınızda silahını düşürecek. Şimdi eline isterseniz dirsekten dikkatli bir şekilde yavaş yavaş elinizi bırakarak ulaşabilirsiniz. Eğer yere düşerseniz, önünden koşmaya başlayın. Bu kez silahı olmadığı için elini yere vuracak. Acele davranıp avuca tutunun. Hard mod için tavsiyem, her hangi bir sebeple enerji barınız yarıya ya da daha altına inerse, riske girmeyin, dövüş alanına gelirken geçtiğiniz büyük sütunların ardına geçerek gücünüzü toplayın. Colossus’un üzerindeyken de sabırlı olun. Sık sık omuzlarına gidip dayanma gücünüzü doldurun.

16. Ve sonuncu. Büyük kapıyı açma yolunu bulamayacağınızı sanmıyorum. Ama yine de yazıyım. Kapının tam ortasında duran dairenin üzerine kılıcınızla ışık yansıtmalısınız. İçeri girdiğinizde oyunu kaydetmenizi öneririm. Tapınaktan oldukça uzak bir yerdeyiz çünkü. Save noktasının yakınındaki beyaz kuyruklu kertenkeleyi de halledin. Şimdi Agro’ya binip merdivenleri çıkın. İsterseniz etrafa bir göz atın. Son çıktığınız merdivenlerin bitiminde girişi ve çıkışı yıkılmış bir köprü var. Koşarak geçmeyi denemeyin. Agro’yla uzaktan hızlı ve düzgün bir şekilde gelirseniz rahatlıkla geçersiniz. (Burayı oynadığınızda, kafanızda “acaba herşeyin daha iyi olacağı başka yol yok mudur?” diye bir soru oluşabilir. Maalesef yok.) Bu colossus yerinden hareket etmiyor. Biz ona gideceğiz. Ama durduğu yerde pek uslu olduğu söylenemez. Yaptığı saldırıdan korunmanın yolu kayaların arkasına saklanmak. Rakibin yanına giderken genelde tünelleri kullanacağız. İlkinin yerini söyleyeyim. Demo bittikten hemen sonra merdivenlerin önünde olacağız. İlk tünel bu merdivenin bitiminde sağda. Bir siperden diğerine geçerken mutlaka R1+zıplama tuşunu kullanın. Son tünelden, colossus’un tam altında ayrılıyoruz. Şimdi zırhına tutunarak alabildiğine tırmanın. Tam belinde küçük bir yara var. Bu yaraya saldırın. Colossus elini buraya uzatacak. Eline zıplayıp tutunun. El tekrar öne gelene kadar siz elin üst kısmına tırmanın. Kol yere paralel konuma geldiğinde kolu boyunca ilerleyip pazısındaki yaraya saldırın. Şimdi de sağ kolunu buraya uzatacak. O ele geçin. Bu eline kılıç sapladığınızda, kolunu yine yere paralel halde başının hizasına getirecek. Hemen elinin üst kısmına tırmanıp okunuzu çekin. Tam sol omzunda bir yara daha var fakat kılıcımız elimizde olmadığından bunu göremiyoruz. Okunuzu salın. Elini omzuna götürdüğünde buraya geçin. Burası dinlenmek için uygun, dinlenin ve başına tırmanın. Başından aşağı direk yere düşerseniz bazen ölebiliyorsunuz. Hard modda hiç düşmedim, fakat her düşüşte ölüneceğini kestirmek güç değil.Üye Profil Bilgileri

Literary isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Castlevania: Lords of Shadow 2 (PC) (İnceleme) Literary Oyun İncelemeleri 2 13 Aralık 2015 20:02
Castlevania: Lords of Shadow 2 (PS3) (İnceleme) Literary Oyun İncelemeleri 1 19 Nisan 2014 16:30
Lords of Shadow 2'nin yapımcısı konuştu Thor Oyun Haberleri 0 02 Mart 2014 08:00
Castlevania: Lords of Shadow'dan özel görseller Revenge77 Oyun Haberleri 0 05 Şubat 2013 22:08
Prototype 2 09 - Project Long Shadow Furkan Oyun Videoları 0 09 Aralık 2012 13:58

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:51.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750