Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Oyun Dünyası > Oyun Çözümleri

Oyun Çözümleri Pc Oyunlar Hakkında Hata Çözümleri , Level Çözümlerini bu bölüme yazabilirsiniz.


Commandos Strike Force - Tam Çözüm

Oyun Çözümleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 11 Mart 2014   #1
Literary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 16 Kasım 2013
Bulunduğu yer: PC Başı :)
Mesajlar: 916
Konular: 569
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 921
Rep Derecesi : Literary is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 9
Literary isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Commandos Strike Force - Tam Çözüm

Önemli İp Uçları;

1) Oyunun en büyük eksi puanı otomatik save’nin olmamasıdır. Bu yüzden oyunda sık sık save yapmanızı öneririz. Yoksa bölüme en baştan başlayabilirsiniz. Ayrıca her bölüm geçtikten sonra, yeni bölümde muhakkak save yapın. Yoksa geçtiğiniz bölümü tekrar oynarsınız. Biz tam çözümde save yapın yazmadık, siz zaten bunu şimdi öğrendiniz.

2) Bazı bölümlerde iki kişiyi kontrol ettiğiniz için, bir adamınızla gittiğiniz zaman diğerini saklayın ki düşmanlar öldürmesin.

3) Kesinlikle haritaya bakın. Bir yeri bulamazsanız işinize çok yarayacak. Ayrıca hedefe geldiğiniz taktirde bulamıyorsanız, işaret eğer soluksa hedef yukarıda veya aşağıdadır.

4) Bir arkadaşınız veya yönettiğiniz kişi yaralanırsa hemen yanına gidip ona sağlık paketi verebilirsiniz ve onu tekrar ayağa kaldırabilirsiniz.

5) Bazen haritada beyaz yıldız işaretli yerler var. Onlar görev dışında. Onları yapmasanızda olur. Ama sarı renkli yıldızlar sizin yapacağınız görevlerdir.

BEHIND ENEMY LINES

Oyunumuza Spy ile başlıyoruz, önümüzde bulunan iki askeri, arkalarından yaklaşarak “F” tuşuna basarak yada uzaktan bıçak fırlatarak öldürün. Hemen yan tarafınızda bulunan nehire girin ve sonuna kadar ilerleyin burada sniperınızı çıkarın ve kayalıklarda bulunan iki askeri vurun. Nehirdeki, tahta köprünün hemen sol tarafındaki patikadan yukarı çıkın...

Burada sniperınızı çıkarın ve bütün askerleri tek tek indirin. Telaşlanmanıza gerek yok zaten oyundaki yapay zeka o kadar iyi değil… Hemen sol taraftaki eve gidin. Merdivenlerden yukarı çıkın ve kapıya yaklaşın. Eğer eğilerek “F” tuşuna basarsanız, anahtar deliğinden bakarak içeriyi gözetleyebilirsiniz. Ayakta “F” tuşuna basarsanız, kapıları açabilirsiniz... “F” tuşuna basarak kapıyı açın. Burada bir çok oda göreceksiniz ama odaların hiçbirini gezmenize gerek yok çünkü içerlerde hiçbir şey yok. Hemen sağ tarafınızdaki merdivenlerden yavaşça aşağı inin çünkü solunuzda hemen bir asker duruyor. Onu bıçakla öldürün. Karşıdaki kapıyı açarak rehineleri alın. Burada hemen sniperınızı çıkarın çünkü karşınıza bir çok alman askeri çıkacak. Hepsini tek tek vurun ve görevi tamamlayın.

BETRAYAL

Hemen Green Beret i bir yere saklayın ve “tab” tuşuna basarak Sniper ı seçin ve karşı taraftaki 3 ışık spotunu ve orada bulunan askerleri vurun. Alt yoldan bir kamyonet yaklaşacak, inen askerleri de vurun. Askerlerimiz paraşütle indiği zaman objektifimiz tamamlanacak. Hemen Green beret i seçin. Yaralanan kaptanı koruyun ve gelen askerleri hepsini vurun. Unutmadan “2” tuşuna basarak ve ardından “alt” tuşuna basarak çift silah kullanabiliriz… objektif tamamlanınca hemen haritada bulunan yıldız işareti bulunan objektife doğru yani köprüye doğru ilerleyin… haritaya “M” tuşuna basarak ulaşabilirsiniz.

Burada köprüyü korumalısınız. Köprünün hemen yanında bulunan ağır makinalıyı gelen askerlere kullanabilirsiniz. Yeni objektifte köprüyü patlatmanız istenecek, hemen köprüye gidin ve köprünün sol tarafında ve sağ tarafında bulunan noktalara bombaları yerleştirin. Köprü patladıktan sonra arkanızdan gelen askerleri öldürün. Unutmayın “H” tuşuna basarak sağlığınızı düzeltebilirsiniz. Gelen panzerlere de “alt” tuşuna basılı tutarak el bombasını kullanın ve görevi tamamlayın.

A TRAITOR?

Burada Spy ile çok dikkatli oynamalısınız. Yolun hemen sağında köşede 3 alman askerini göreceksiniz bunları öldürmek çok zor olduğu için yolun hemen soluna doğru çalıkların arasından ilerleyin ama askerleri, paranızı kullanarak dikkatlerini çekip arkalarından sessizce yaklaşıp onları öldürebilirsiniz… sol taraftan ilerlerken ilerde ağaç dibinde bir asker göreceksiniz arkadan eğilerek sessizce yaklaşın ve öldürün. “F” tuşuna basarak askerlerin üniformasını alıp, “2” tuşu ile üniformayı seçip, “alt” tuşuna basarak ta üniformayı giyebilirsiniz… aldığınız üniformayı giyin ve burada köprü yaklaştığınızda 2 asker göreceksiniz.devriye gezen askerin size doğru gelmesini bekleyin ve tam size arkasını döndüğünde sessizce diğer duran askeri öldürün ve sessizce yaklaşarak diğer devriye gezen askeri öldürün. Yolunuza devam edin ve dürbünle gözlem yapan askeride arkasından yaklaşarak öldürün ama devriye gezen diğer askere dikkat edin. Biraz ilerlediğinizde yolun kenarında gaz maskesi ve gaz bombaları bulacaksınız, bunları alın fakat kesinlikle gaz maskesini kullanmadan bu bombaları kullanmayın çünkü sizde zehirlenebilirsiniz. Gaz maskesini takın ve bu bombaları kullanarak burada bulunan 2 askeri öldürün. “2” tuşuna basarak maskeyi seçebilir ve “alt” tuşuna basarak maskeyi, takıp çıkarabilirsiniz. En yüksek rütbedeki askerin üniformasını alın ve giyin artık kendi rütbenizdeki askerler hariç diğer düşük rütbedeki askerlerden korkmanıza gerek yok. Yolunuza direk askerlerin yanından geçerek devam edin fakat burada bulunan “officer” a dikkat edin. Arkasından dolanın ve ön sağ tarafına para atın. Paraya baktığı an arkasından yaklaşarak onu öldürün. Evin kenarından ilerleyerek ön kapıya kadar gelin. Burada hemen kapıyı açmayın. Eğilerek anahtar deliğinden bakın ve asker arkasını döndüğü an kapıyı açın ve 2 askeri öldürün. Evden çıkın ve sol taraftaki yolu takip edin. Elinde fener olan bir asker size yaklaşacak. Paranızı kullanarak onu öldürün ve diğer askerlerde sabit durdukları için tek tek arkalarından yaklaşarak hepsini öldürün fakat birbirlerini, görmemelerine dikkat edin. Eğer görülürseniz hemen “1” tuşuna basarak silahınızı seçin ve hepsini temizleyin. Burada haritada yıldız işareti bulunan araçlara ve silahlara bomba yerleştirmelisiniz. Bomba noktalarına bombaları yerleştirin ve görevi tamamlayın.
UNDER THEIR NOSES

Burada Spy ile önünüzdeki askerleri vurun ve hemen Sniper a geçin, burada görüş açınızdaki tüm askerleri tek tek vurun ve hemen tekrar Spy a geçin alarm barı dolmadan hemen kalan askerleri de vurun ve araçların arka kapaklarını açın. Askerleri kamyonete bindirerek görevi tamamlayın.

RESISTANCE

Bu bölümde sessizlik ve gizlilik çok önemli. Nazileri sesiz bir şekilde öldüreceğiz. Eğer sizi görüp alarm çalarsa, gördüğünüz bütün naziler öldürün. Bunun için susturucu tabanca veya ip ile sesizce öldürebiliriz. Diğer türlü olursa otomatik tabanca ile tarayın. Başladığımız yerde üç adamla konuşacağız. İkisi sizin olduğunuz yerde diğeri ise yukarda, onlarla konuşun. Sonra dışarı çıkın. Doktor’un kaçıracağız. Yoldan aşağıya inin, soldan devam edin. İki tane nazi var. Öldürün. Sağdan tekrar inin ve önünüze naziler çıkıcak onlarıda öldürün. Sol taraftaki binada doktor bulunmakta. Ama binanın çevresi baya kalabalık, önce onları halledin. Sonra binaya girin ve önünüze çıkan nazileri halledin. Üst kata çıkın, doktorun odasını haritada rahatlıkla görecesiniz. Bunun için doktorun odasının etrafındaki nazileri öldürmemiz gerekiyor. Hepsi bittikten sonra doktor ile ilk başladığımız yere gideceğiz. Tek bir yol olduğu için, doktor önce siz arkada gideceksiniz. Nazileri indirin dememize gerek yok artık. Çünkü gördüğünüz bütün nazileri öldürün. Doktoru bıraktıktan sonra tekrar yola koyulun. Doktoru aldığınız binanın oraya tekrar gidin. Tam karşıda merdivenler var. Binaya girin ve aşağıya doğru inmeye başlayın. Merdivenlerden çıktığımız zaman yan tarafta kilitli bir kapı vardı. O kiliti açıcağız. Açılan yerden aşağıya inin. Bir başka yere geçtik. Yola devam edin ve önünüze çıkan naziler halledin. Merdivenlerden yukarı çıktıktan sonra sağdan girin ve tekrar sağdan devam edin. Sol tarafta bir merdiven var. Ordan çıkın ve girdiğiniz binanın merdivenlerinden yukarı çıkın. Tam aşağıda birden fazla nazi komutanı var. Onları öldürün ve üstlerindeki üniformalarını alın. Sonra merdivenlerden yukarıya çıkalım. Tabi bütün bunları yaparken her taraf nazi kaynayacak, onları öldürürseniz, size sorun çıkartmazlar.

Odaya vardığınızda Camdan çıkın ve aşağıya brandaya atlayın. Devriye gezen adamı boğarak öldürebilirsiniz. Kimse görmeden tekrar geldiğimiz yoldan eski yere gideceğiz. Yolu geçtikten sonra tam karşımızda bir merdiven var. Ordan çıkarken, merdivenden inen nazileride öldürelim. Merdivenlerden çıktıktan sonra sol tarafa doğru yol alın. Tam karşıda arada bir yol var. Ordan inin. Burda nazi kostümünü giyin. Naziler sizi farketmeyecek. Ancak siyah üniformalı nazilere dikkat edin, onlar hemen anlıyor ve alarm çalıyor. Bir kamyonu kaçırağız. Sağdan devam edin ve ilk kapıdan girin. Tekrar sağdan devam edelim. Aşağıya inen bir merdiven göreceğiz. Kamyon aşağıda, yalnız merdivenin etrafında naziler var. Onları kimse görmeden boğarak öldürebiliriz. İstemezsek direk aşağıya kamyonun yanına gideriz. Kamyona ilk etapta binemiyoruz. Kamyonun etrafındaki naziler gitmiyor. Onları çok seri bir şekilde öldürmeliyiz. Bu sırada alarm çalıcak. Eğer kamyona halada binemiyorsanız, alarmın susmasını bekleyin. Ondan sonra kamyona binin. Video geçtikten sonra, bölüme ilk başladığımız yere gitmeliyiz. Oraya vardığımızda bölümü bitireceğiz.

A COLD RECERTION

Bu bölüme Green Beret ve Sniper ile başlıyoruz. Nazilere saldırıyoruz. İlk olarak teknenin üst tarafında bulunan sniper ile yukardaki nazileri vurun. Size otomatik silahlarla saldıracaklar. Yukardakileri vurduktan sonra G. Beret ile tekneden çıkın ve aşağıdakileri halledin. Sonra soldan yukarı çıkın. G. Beret ile ilerleyin. Yukarda baya bir nazi öldüreceksiniz. Dikkatli olun. Herkesi öldürdükten sonra ise sniper’a geçin ve G. Beret’in yanına gidin. Tekrar G. Beret’i alın ve merdivenlerden inin. Sonra sniper’a geçin ve merdivenlerden inin. Sonra yüzerek karşıya geçin. Bu sefer Spy ve Sniper ile devam ediyoruz. Yukarı çıktığımızda, içerde naziler var. İster Spy ile gizlice öldürüsünüz ister direk dalarak öldürsünüz. Oradaki nazileri öldürdükten sonra, kamyonların yanında bir ev var, oranın içindekilerinide öldürün.

Bir başka göreve geçtik. Kamyonların gittiği yoldan yürüyerek hareket edin. Yani Sniper ve Spy birlikte ilerliyor. Yolun sonunda kamyonların geçebilmesi kapı var. İlk yapacağımız iş, Sniper ile gözlem kulesindeki adamı vurmak. Sol tarafta karşı taraftaki evde dürbün ile gözetliyor. Onu vurun. Sonra Spy ile yavaş yavaş kapıya doğru ilerletyin. Yapıcağınız iş kapının ordaki nazileri temizlemek. Kapının ordaki kukübede bulunan son naziyide temizledikten sonra, kamyonların geçebilmesi için kapıyı kaldırın. Kapıyı kaldırdıktan sonra yola devam edin ve köprüdeki nazileri öldürün. Ondan sonrada kamyonlar körüden geçecek ve bölüm biticek.

CAT’S EYES

Bu bölümde bıçakla ve sessiz öldürmemiz gerekiyor. Silah sesi olduğu zaman alarm çalıyor ve görev bitiyor. Bıçaklarınız sınırlı olduğu için, öldürdüğün her naziden bıçak almayı unutmayın. Sniper ile yüzerek kulübeye gidin. Sessiz ve görünmeden gitmeniz gerekiyor. Merdivenlerden çıkın ve hemen merdivenin üstündeki naziyi bıçak atarak öldürün. Kulübe çevresindeki nazilerin hepsini sessiz ve görünmeden öldürün. Sonra merdivenlerin yanındaki yoldan yukarı çıkın. Yukarıda bir naz göreceksiniz. Onu öldürün ve hemen kapıdan içeri girin. İçerde 2 kişi var. Biri üst katta, diğer ise bizim bulunduğumuz yerde. Üst kattaki gezindiği için, alt kattakini arkası dönükken bıçaklayın. Direk devam edin. Tam karşınıza bir nazi daha çıkıcak onuda bıçaklayın. Kapının önündeki naziyi bıçakladıktan sonra soldan merdivenlerden yukarı çıkın. Dikkkat edin merdivenlerden biri inecek. Onuda hemen bıçaklayın. Bir tanede pencerenin orda onuda hallettikten sonra, Sniper işaret verip Spy’ı yanına çağıracak. Bot ile Sniper’in geldiği yoldan ilerleyin. Amacımız Sniper’in yanına gitmek. Aynı güzergahı kullanın.

Sniper’ın yanına gittikten sonra, aşağıya inin. Botun yanına gidin. Botu köprünün altına sürün. Köprünün altındaki bir yerden sonra bot gitmeyecek. Bu yüzden yüzerek karşıya geçmeniz gerekiyor. Ancak Spy’ın koruması olmadığı için hemen suda ölebiliyor. O yüzden hemen hızlıca yüzerek karaya çıkın. Çıkacağımız yerde naziler var. Onları sesizce öldürün. Hemen köprünün ayağına cihazı yerleştirin. Yola devam edin ve yolu takin edin. Sağdan devam edin. Duvarda ilerliyerek, kapının önündeki naziyi, diğer naziler farketmeden boğarak öldürün. Evden içeri girin. İçerde bulunan naziyi de susturucu tabanca ile öldürün ve cephanenizi doldurun. Olduğunuz yerden kimseye görünmeden diğer binaya geçeceksiniz. Biri sizi gördüğü zaman kafasının üzerinde saat gibi bir şey doluyor. Tam kırmızı olduğu zaman ise sağ üst tarafta bir süre başlıyor. O alarmın çalma süresi, süre bittikten sonra alarm çalıyor ve görev bitiyor. İşte diğer binada alarmın olduğu yere gideceğiz.Diğer binaya gitmek için, ister gizli gidersiniz, ister koşarak. Ben size koşmanızı tavsiye ederim. Kapıdan çıktıktan sonra, naziler sizi görecek ve alarm çalma süresi başlayacak. Koşarak diğer binadan içeriye girin.Hemen karşıdaki kapıyı vakit kaybetmeden açın ve merdivenlerden yukarıya çıkın. Alarm süresi dolmadan odayı açın. Hemen odada ki nazileri öldürün. Sonra direk Sniper’a geçiyor. Sniper ile köprünün ordaki taramalı ateş edenleri öldürün. Sonra G. Beret ise devam ediyoruz. Siz tekrar Sniper’e geçin. Ve yukardan indirebildiğiniz kadar adam indirin. Nazilerin çoğunu yukardan indirdikten sonra, G. Beret ile ilerleyin. Diğer naziler öldürün. Ancak nazi komutanı arabayla kaçıyor. Yukarda Sniper’a geçin ve bekleyin. Aşağıdan geçerken ise nazi komutanını öldürün. Daha sonra G. Beret le Spy’ın olduğu yere gidin. Karşınıza çıkan nazileri öldürün. Spy’ın yanına vardığımızda ise bölümü nihayet bitiriyoruz.

WHITE ALAMO

Bu bölümdeki amacımız köprüyü korumak. Ordan nazi ve tank geçirmemek. G. Beret ve Sniper’ı kontrol ediyoruz. Cephanemiz bittiği taktirde sağ taraftaki evde cephanemizi doldurabiliriz. Sağlık paketleri ise hemen ambulansın yanında bizleri bekliyor. İlk olarak köprüden naziler gelmeye başlıyor. İster Sniper ile ister G. Beret ile öldürmeye başlıyoruz. Sadece köprüden gelmiyorlar, iskeleden çıkıp arkanızda olabiliryorlar. O yüzden çok dikkatli olun. Köprünün yanındaki makinalı tüfek işinize yarayabilir. Sonra köprüden tanklar panzerler geliyor. Gri renkli panzerler el bombası ile patlıyor. G. Beret ile yapabilirsiniz. Sarı renkli tanklar ise el bombası değilde, mayınlarla ve bazukalarla patlıyor. Bunları cephane doldurma yerinden alabilirsiniz. Bütün bunları dikkate alarak köprüyüden hiç bir naziyi ve tankını geçirmiyoruz. Bunu başardığımız taktirde bölümü geçebiliyoruz.

TRAPPED

Spy ile devam ediyoruz. Kimseye görünmeden nazileri bozarak hepsini öldürün. Eğer sizi görüp ateş atmaya kalkarlarsa onlardan önce davranıp sizde ateş ve öldürün. İlk başladığımız bölgede karşıki kamyonun orda ki nazileride hallettiktenden sonra, ilerde sağlık ve mermiler var, onları unutmayın. Sonra yola devam edin. Kimliğiniz açıkta değilse boğarak, yoksa ateş ederek yolunuza devam edin. İlerde aşağıya ineceksiniz. Tünelin içindeki nazilere dikkat edin ve hepsini öldürün. Tüneli temziledikten sonra, geldiğimiz yoldan dışarı çıkın ve yolu takip edin. Yukarı çıkınca sol üstten devam edin. Videonun ardından kapıdaki nazilere görünmeden soldan devam edin. Videoyu geçtikten sonra, hızlı ve bi şekilde sola doğru koşmaya başlayın. Bir aralık olacak nazinin biri gidip gelecek. Arkasını döndüğü zaman ise eğilerek onu boğun. Amacımız giriş kapısındaki yere girmek. Sizi görüdüklerinde işiniz biraz zorlaşacak çok dikkatli olun ve o bölgedeki herkesi öldürün. Kapının ordaki makinalının yanındaki naziyi öldürdükten sonra, bir kapı ve yanındaki megafona basınız. Bastıktan sonra ilerdeki kontrol yerine gitmemiz gerekecek, kimseye fazla görünmeden nazileri halledin. Kontrol yerine geldiğinizde içindeki naziyi öldürün ve tekrar megafonun yanına gidin ve tekar basın.

THE WOLF’S DEN

Bu bölümde mümkün olduğunca silah kullanmayın. Ayrıcada kimseyede görünmeyin. İlk etapta 3 veya 4 tane alarm megafonları var. Onları bozacağız. O yerde olan nazileri mümkün olduğunca boğarak, eğer görürlersede sei bir şekilde ateş ederk öldürün. Bütün alarm megafonlarını bozduktan sonra haritada gösterilen kapıdan girin. Burada esirleri kurtaracağız. Silah kullanabilirsiniz. Esirleri hücreden çıkardıktan sonra ordan yola devam edin ve sağ’a dönün. Kapını içersinde Sniper ve G. Beret esir, onları kurtacağız. Kapıyı açıca hemen masa başındaki arkası dönük naziyi boğarak ve hemen önündeki naziyide yine aynı şekilde boğarak öldürün. Sonrada videoyu izleyin.

CHECKMATE

Bu bölümde sessizlik çok önemli, silahın sesi duyulmayacak. Sizde görünmeden ilerleyin. İlerleyin ve soldaki naziyi boğarak öldürün. Sonra merdivenlerden çıkın. Sağ taraftaki kapının ordaki naziyi susturucu tabanca ile öldürün. Sonra hemen ilerde iki tane nazi var onlarıda susturucu kullanartak öldürün. Aşağıda kendi askerlerimizi kurşuna dizecekler. Bunu engellemek için aşağıdaki nazilerden birini öldürün. Bundan sonra işimiz hep öldürmek. Yalnız Sniper ve G. Beret saklanıyorlar, naziler onları görmesinler. Ordaki herkesi öldürün. En sonunda kamyonun yanına gidin ve görevi bitirin.

AN EYE FOR AN EYE

Sniper ile devam ediyoruz. Bu bölümde yavaş ve çok dikkatli ilerlemeliyiz. 10 tane Nazi komutanı öldüreceğiz. Yola devam edelim ve ilerde ateşin orda ısınan iki naziyide seri bir şekilde öldürelim. Dışarı çıktığımızda soldan devam edelim. Eğilerek gidersek bizim için daha iyi olucak. Yola devam ederken naziler olucak onları halledin. Sonra borudan geçelim. Borunun dışına geldiğimizde bir gözlemci var, onu öldürmekliyiz.Çünkü bizi görüyor ve alarm veriyor. Sağ üstte çaprazlama bakmalıyız. Elinde dürbünle etrafı gözetliyor. Onu öldürdükten sonra devam edelim. Binanın içindeki komutanı ve nazileri öldürelim. O binadan çıktıktan sonra dışarı çıkıyoruz. Soldan ve eğilerek gitmeliyiz. Önümüzdeki bina bombalandıktan sonra, hafif sol üstte bir Rus Sniper'i var. Onu kesinlikle öldürün, yeşil giysi var üzerinde. Sniper'i öldürdüğünüz binadan nazi komutanı ve asker çıkıcak öldürün. Yavaş ve mümkünse kimseye görünmeden ilerlemeliyiz. Yolu devam edin ve binaların tepesinde, yanında duran tüm nazileri ve komutanlarınıda öldürün. Sonra kamyonların geldiği yoldan devam edin. Sağda bir ev olucak, ordan içeri girin ve üst katlara çıkmaya başlayın. En üst katta bir komutan ve nazi var onlarıda öldürün. Komutanları öldürdükten sonra, bir bina var. İçi hafif kırmızı renkli, hatta önünde arabalarda var. İşte o binanın sol tarafına doğru gidince bir kapı var. Ordan içeri girin. Merdivenlerden çıkın. Demo geçtikten sonra, küçük arabadan inen komutanı öldürün ve yaşlı sniper'in yanına gidin. Merdivenden size ateş eden naziler öldürün. Yaşlı Sniper ölücek. Siz devam edin. Eğer cephaneye ihtiyacınız varsa, dışarda sağ tarafta duran kamyonun önünde var. Ondan sonra ilk oyuna başladığımız yere gidin ve adamla konuşun ve bölümü geçin.

PANZERS!

G. Beret ile devam ediyoruz. Burdaki ilk amacımız 4 tane tank’ı patlatmak. Bölümün ilk başında bir adam var, ondan sağlık paketleri almalısınız. Aldıktan sonra aşağıya inin ve arkası dönük olan naziyi bıçakla öldürün. Tam karşınızdaki nazilerin olduğu yere gidin ve herkesi öldürün. Sonra ordan cephanenizi ve bazokanızı alın. Sol tarafınızdan geçen tank’ı vurun. Bunu gibi 3 tane daha tank var. Onlarıda haritadan bulun ve imha edin. Bazoka ve cephane ihtiyacınızı haritadaki Ammunıtıon yerlerinde bulabilirsiniz. En son binanın içinde bir tank var. Onu da imha ettikten sonra, direk yukarıya çıkın, delikten girin ve içerde sağ taraftan ilerieyin. Merdivenlerden inin ve oda da Serganat Petrov ve askerlerini kurtarcaksınız. Onların ölmemesine dikkat edin. İçerdeki düşman askerlerini öldürün. Sonra bölüme ilk başladığınız yere gidin ve bölümü bitirin.

DEFEND OUR MONTER RUSSIA

Evet artık son savunmamızı yapacağız. Sniper ve G. Beret ile oynuyoruz. Amacımız nazilerin bulunduğumuz yer ele geçirmesini engellemek. Bunu için aşağıdan G. Beret ile yukardan Sniper ile gelen nazileri öldürüyoruz. Cephaneye ihtiyacınız ve sağlık almak istiyorsanız, savunduğumuz binanın içinde cephane, yanında duran ambulanstaki askerden de sağlık alabiliriz. Ancak naziler her taraftan geldiği için çok seri olmalısınız. G. Beret için yerde makinalı tüfek var. Her tarafı kontrol altına aldıktan sonra, sağ tarafta düşman nazi tankı gelecek. Ama yol kapalı, dinamit yerleştiriyorlar yola ki yol açılsın diye. O yere G. Beret ile gidin. Tam köşeye saklanın ve bomba yerleştiren naziler öldürün. O yerden başka nazilerde gelicek. Onlarıda kaçırmayın. Bölümde havadan uçaklar bomba atıyor. Eğilin veya saklanın, ondan sonra tekrar öldürmeye devam edin. Herşeyi doğru yaptıktan sonra, koltuğunuza uzanın ve o güzel videoyu izleyin.Üye Profil Bilgileri

Literary isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13 Şubat 2018   #2
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 13 Şubat 2018
Alter: 26
Mesajlar: 22
Konular: 2
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 23
Rep Derecesi : chakra20 is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Commandos Strike Force - Tam Çözüm

Teşekkürlerchakra20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Commandos Behind Enemy Lines yamserkan Oyun İndir 0 23 Haziran 2013 00:34
Commandos 3 Destination Berlin Kheron Oyun İndir 0 01 Haziran 2013 11:35
Commandos 3 Destination Berlin bLueworLd Oyun İndir 0 23 Mayıs 2013 13:45
Counter Strike 1.6 & Counter Strike 1.5 & Half Life MAP ARŞİVİ wordabula Counter-Strike Genel 4 27 Aralık 2012 17:05
Counter Strike - Ekran Boyutunu Değiştiremeyenler için [ÇÖZÜM] wordabula Counter-Strike Genel 0 20 Ekim 2012 13:55

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:07.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750