Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Oyun Dünyası > Oyun Çözümleri

Oyun Çözümleri Pc Oyunlar Hakkında Hata Çözümleri , Level Çözümlerini bu bölüme yazabilirsiniz.


Pharaoh's Curse: The Cameron Files 2 [Tam Çözüm]

Oyun Çözümleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 11 Mart 2014   #1
Literary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 16 Kasım 2013
Bulunduğu yer: PC Başı :)
Mesajlar: 916
Konular: 569
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 921
Rep Derecesi : Literary is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 9
Literary isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Pharaoh's Curse: The Cameron Files 2 [Tam Çözüm]

Sonunda bu güzel oyunu bitirdim ve hemen bir tam çözüm yazma olayına giriştim. Bundan önce Sherlock Holmes oyununu oynamış ve bitirmiştim, aynı gün içerisinde de tam çözümünü yazmıştım. Bu oyunu oynamam da ertesi günü aldı. Ne yalan söyleyeyim, bu oyun diğerinden daha eğlenceliydi. Görsel ve işitsel olarak oyunlar birbirleriyle tamamen aynılar. Oynanış biçimi olarak da öyle. İsterseniz size biraz kontrollerden bahsedeyim.

Oyun, karakterin gözünden oynanıyor. Mouse ile istediğiniz yere bakabiliyorsunuz ve sol tıklamayla yürüyebiliyorsunuz. Ok işareti çıkan yerlere tabi ki. Ayrıca ilişkiye girebileceğiniz cisimlere, imleci getirdiğiniz zaman da, ona ait ikonlar çıkıyor. Kullanma, alma falan gibi. Bunlarda fazla zorlanacağınızı sanmıyorum. Sağ tuşla, inventory ekranına gidiyorsunuz. Burada karelere ayrılmış cisimleriniz olacak. Ayrıca altta bir kitapta oyundaki video görüntüler yeniden izlenebiliyorlar. Cüzdanda ise aldığınız dökümanları okuyabiliyorsunuz. Oyun esnasında, aldığınız her dökümanı okuyun. Hatta arkalarını veya diğer sayfalarını da çevirmeye bakın. Çünkü eksik yaptığınızda, ilerleyemeyebiliyorsunuz. Evet, şimdi oyunumuza en baştan başlayalım.

Oyunun demosunda, birisinin ayinine tanık oluyoruz. Gücün uyandığını söylüyor bize. Ardından Kahire'de, bir otelin ön bahçesindeyiz. Ezan okunuyor. İçeri girin ve resepsiyon görevlisiyle konuşun. Size odanızın anahtarını veriyor. Merdivenlerden çıkarak sol koridordan ilerleyin. 17. odaya anahtarınızla girin. Yandaki masadan müze anahtarını ve broşürleri alın. Ardından bavulunuzu yatağa bırakıyorsunuz, bavulu açarak içinden el fenerini ve anahtarları alın. yatağın diğer tarafındaki sehpadan, otel broşürünü alın. Bu broşürü kullanarak müze ve otel arasında gidip gelebiliyorsunuz. İşleriniz bittiğinde, lobiye geri dönün. Giriş kapısının yanındaki yerden gazeteyi alıp okuyun. Sağ taraftaki koridordan gidin. İlk sağdaki kapıdan bara girin. Sağ taraftaki gazeteyi okuyun. Lobiye dönün. Resepsiyona gidin ve kayıt defterini okuyun. Ardından kapıda bizi bekleyen taksiye binin. Bizi müzenin yan tarafında bırakıyor.

Anahtarı kullanarak ilerideki kapıdan girin. Sağa dönün, ardından sola ve 3 kere ileri gidin. Sola dönerek sağdaki ilk kapıdan girin. Burası kadın arkadaşımızın ofisi. İlerideki ufak çantaya ve anahtara bakın. Masadan notları alıp okuyun. Sağ taraftaki harfli çekmecelere gidin. A, B ve K harflerindeki kağıtları okuyun. Ardından M harfini okuyun ama en son okuyun bunu. 2 tane kart cüzdanınıza ekleniyor. Odadaki diğer kapıyı da anahtarla açarak girin. Sağa dönün ve kutuya bakın. Kitaplığa gidin, arkanızı dönüp masadaki çekmeceye bakın. kaplan kafası, boyunluk ve değişik giysi ve takılar göreceksiniz. Ama alamayacaksınız. Diğer kapıyı da anahtarla açarak odadan çıkın. Sağa dönün, ayak sesleri duyacaksınız. 2 kere daha sağa gidin ve koridorun ortasına kadar ilerleyin. Duvarın oradaki vitrinin içinden ankh anahtarını almanız gerek, bunu anahtarlarınızla açarak alın. İçeri ilk girdiğiniz koridora gidin ve sola doğru giderek en sondaki kapıdan içeri girin. Ardından tahta kapıdan girin. İçeriye girin ve eşya dolabından tel kesiciyi alın. Hemen altttaki kutuda tel kesiciyi kullanın ve açın. İçinden crowbar alacaksınız.

Yeniden yukarı çıkın. Arka merdivenlerin soldakinden çıkın. Bir dolapta 2 tane heykelcik olacak, onlara bakın. Koridorun ortalarında biryerlerde olması lazım. Koridorun sonundaki kapıya gidin ve elmas çeklindeki anahtarla bu kapıyı açın. İçerisi kırmızı perdeli bir odaya açılıyor. İlginç. Perdeden geçin, duvarlardaki boş dolaplara bakın. Dışarı çıkın. Ayak sesleri duyuyorsunuz. Merdivenlerden inin. Adamın tekine rastlıyorsunuz. Bizi bir yere kilitliyor. El fenerini kullanın. Soldaki kutunun arkasında düğme var ama telleri kopmuş. İlerleyin, sol tarafta Indiana Jones kardeşimizin şapkası ve kamçısı var, puhahaha Odanın sonuna gidip sola döndüğünüzde, ordaki kutunun arkasından kabloyu alın. Bunu düğmeye takarak ışıkları açın. Mumya mezarına bakın. Ardından bir kere ilerleyip soldaki kutuya bakın. Geri döndüğünüzde birisi içeri giriyor, zaman dolmadan diğer dik duran heykelciğin yan tarafına tıklayarak saklanın. Yoksa ölürsünüz.

Otele geri döndük. İçeri girip resepsiyonun arkasına geçin. 18 numaralı odanın anahtarını alın. Yukarı çıkarak sağdan ilerleyerek bu odaya girin. Masanın çekmecesinden dökümanları alıp okuyun. Diğer taraftaki dolabı açın. Kırmızı günlüğü alın. Ama anahtar gerekli açmak için. Müzedeki odaya giderek, çantadan anahtarı alıp bu kitapta kullanın. Ardından otele geri dönün. bara gidin, içerideki adamla konuşun. Ardından kendi odamıza gidin. İçeri girin. Sağ taraftaki havalandırmadan gelen sesleri dinleyin. Camın önündeki sandalyeyi havalandırmanın altına koyun. Konuşulanları dinleyin. Ardından müzeye gidiyoruz yeniden.

İçeriden, kadının odasına ve ardından diğer odaya girin. Masadan kalemi alın. Önceden kostümlerin olduğu çekmeceye bakın, kaybolmuş hepsi. Not defteri ile kalemi kullanarak bazı gizli yazılar ortaya çıkarın. odadan çıkıp yukarı kattaki kırmızı perdeli odaya gidin.Odanın ortasındaki masaya giderek, tüy, mavi şişe, boş şişe alın. Boş şişeyi ortadaki kasenin içine koyun. İçine tüyü koyun. Üzerine de pestle kullanın. Mavi şişeyi de kullandınız mı, karışımı yanımıza almış oluyoruz. Kadının odasından diğerine geçin yeniden. Sağ taraftaki kutuya bakın. Heykelcikleri kutuya yerleştirin. Gizli bir çekmece açılıyor. Oradakileri bir terazi yapacak biçimde yerleştirin. Zaten otomatik olarak oluyor. Mavi şişeyi sağ tarafa koyun. Açılan bir gizli çekmeceden daha, müze depo anahtarı ve bir parşomen alıyorsunuz. Kilitlendiğiniz depoya gitme vakti geldi. Buraya gitmek için, ilk girişteki holün sonundaki odaya girmeniz ve alt kata inmeniz gerekmekte.

Kilitli kapıda yeni aldığınız anahtarı kullanın. İlerleyin, tabuttaki zincirde, zincir kesiciyi kullanın. Sol taraftaki kutuyu da cworbar ile açın. İçinden çıkanları alın. Ardından otele gidin. Olan olayların ardından, gemiye binip krallar vadisine gitmeniz gerekiyor. Beleşten gezi işte, daha ne.

Gemideyiz. Sol taraftaki merdivenlerden inin. İlerleyin, arkanızı dönün. Masaları geçin. Aşağı inen merdivenlerin hemen ilerisindeki odaya girin. Bardayız. barmenle konuşun. Arkanızdaki masadan broşür alın ve Türk Lokumlarından yiyin. Benim memleketim Safranbolu'nun halis çifte kavrulmuş lokumları onlar Ardından dışarı çıkın ve masaların olduğu yerdeki merdivenlerden aşağı inerek, geminin iç bölmesine gidin. Sağa dönün, ilerleyin ve oradaki kapıda anahtarlarınızı kullanarak girin. İçerideki yolcu listesine bakın. Çekmeceden steteskop alın. Sol tarafa dönerek geminin haritasına bakın, iyice ezberleyin. Ben tarif etmeyeceğim artık.

Buradan 18. odaya gidin. Kapıyı tıklayın, cevap yok. Ardından 15. odaya gidin. Burası bizim odamız. Duşa girin. Lavabonun altındaki borudan çıkan dumana bakın. Koridora dönün. Koridorun sonundaki kapının yanındaki dolabı açarak içinden krikoyu alın. Bunu yerdeki kapıda kullanın ve aşağı inin. El fenerini kullanın. Soldan çekiçi alın. Sağa dönün ve tel kapıdan geçin. Yerdeki yeşil kutuya bakın. Diğer tel kapıya gidin. Arkasındaki heykelciğe bakın. Kapının kilitinde 2 kere çekici kullanın. daha fazla kullanmayın, ölüyorsunuz. Ardından korüdora geri dönün. Merdivenlerden ana bölüme çıkın.

Olan olayların ardından, 18. odaya gidin. Ardından ana bölmeye soldaki merdivenleri kullanarak çıkın ve geminin dış tarafındaki merdivenlerden inerek pencereden bakın. Ardından bara gidin. Kitaba bakın. Lokumlardan biraz daha yiyin. Uyuyan barmenin yanından passkey ve metal anahtarı alın. 20. odaya gidin. Anahtarı kullanarak açın. yatağın yanındaki çekmeceden ankh işaretli kitabı alın. Dolaptan Maat heykelciğini alın. Odadan dışarı çıkın. aha önce girdiğimiz yerdeki kapıyı birisi çivilemiş, buna dikkat edin.

18. odaya gidin. Kırmızı çantaya bakın. Ardından çantanın üzerindeki işarete bakın. yatakta atan adama bakın, yüzüğüne bakın. Ardından banyodan sabunu alıp yüzükte kullanın ve yüzüğü alıp çantadaki sembolde kullanın. İçeriden google ve dosyaları alıyorsunuz. Yukarıya çıkın ama bu sefer sağ merdivenleri kullanın. Aşağı inin. Kapıları anahtarlarla geçin. İçerideki odada, yandaki dolabı açın ve içerisindeki kolu çevirip yerdeki kapağı açın. İçeri girin. Kapıda file kullanın. İlerleyin ve tabuta bakın. İçini açıp bakın. Geminin üst tarafındaki 2. odaya gidin.

İçeride, kapının hemen sağındaki raftaki aynaya bakın. Ardından sol tarafta duran tahta çıkıntıya tıklayın ve kasanın açılmasını sağlayın. Steteskopu kasada kullanın. Kasanın düğmesini sağ tarafa doğru 20 yapın, ardından sol tarafa doğru 10 yapın, ardından sağ tarafa doğru 50 ve son olarak da sol tarafa doğru 20 yapın. Düğmenin ortasına tıklayarak kasayı açın. Metal kutuyu, silahi ve mektubu alın. Sol taraftaki dolaptan metal anahtarı alın. Odanın diğer ucundaki masaya gidin. Kutuyu açın ve içinden çıkan alete tıklayarak kod kağıdı basmasını sağlayın. Ardından kodu okuyun. Hiç zahmet etmeyin, ben ne yazdığını hemen söyleyeyim : " KV Mission, highest priority, bring back the eye of isfet. Get rid of the vizier if he, interefers with our plan. confirm explosive arrival.

Geminin alt katındaki kargo bölümüne gidip daha önce gördüğünüz yeşil kutuda yeni anahtarınızı kullanın. 20. odaya gidin. İçeri girip mektubu okuyun. kapı hareket ediyor. Kapıyı açtığınızda, mumya size saldırıyor. Maat heykelciğini mumyada kullanırsanız, kaçmasını sağlayabiliyorsunuz. Artık odamızdayız, krallar vadisine de gelmiş bulunuyoruz.

Kapıya gidip, alttan uzatılan mektubu alın. Dışarı çıkıp 20. kabine gidin. Dolaba gidin, arkanızı dönüp yatağın sol tarafından tabancayı alın. Geminin üst katına çıkın ve sol tarafından doğru minik adaya çıkın. Büyük dağların orada patlama duyacaksınız. Bunun ardından kargo bölümüne gidin. Tabutun olduğu yere gidin, sağ taraftan halatı alın. Yeşil sandığın olduğu yerden, rampanın altından demir çubuğu alın. Ardından minik adaya geri dönün. Sol yoldan ilerleyin. Üzerinde böcek şekilleri olan bir taş bulacaksınız. Geri dönerek sağ taraftan gidin. Bota binerek karşı tarafa tıklayın ve diğer tarafa geçin.

Sol taraftan giderek ilerleyin. Zig-zag çzerek giden bir patikadan en yukarı gidin. Burada da aynı minik adada gördüğünüz böcekli taştan bulacaksınız. Aşağı geri dönün ve yıkık binanın arkasından, sağ tarafından dolanarak diğer patikadan ilerleyin. Ama kayalar yıkılmış, fazla gidemiyoruz. Geri dönerek kıyıdaki binaya gidin. İçeri girdiğinizde, birisi sizi kilitliyor. İlerdeki varilin arkasından metal teli alın. Rafların arasındaki kutudan 2 tane rappel alın. Camın oradaki kovadan da ayna parçası alın. Diğer kapının oraya gidin ve sağ tarafındaki yarıktan bakın. Ardından yarıkta aynayı kullanın. Nil broşürünü kapının altında kullanın ve itttirin, ardından metal teli anahtar deliğinde kullanarak yere düşen anahtarı alın. Bunu kapıda kullanarak dışarı çıkın.

İlerideki Krallar Vadisi Haritası'na bakın. Sola dönerek, biraz önce gördüğmüz adamın baktığı rafa bakın. Kağıdı alıp okuyun. Koltuğun oraya gidin, sigara izmaritlerine bakın. Diğer kapıya gidin, yan taraftaki resme bakın ve buradan ayrılın. Binanın diğer tarafındaki patikadan yukarı çıkın. İleride yol ikiye ayrılıyor. Soldan giderseniz yol bitiyor, buradan geri dönerek sağdan gitmeniz gerekmekte. İleride metal merdivenler var. Bunlardan birisini çıkıyorsunuz, diğerleri eksik. Sağ tarafa bakarak orada biryerde halatı kullanın. Ardından sola dönün ve merdivenlerin olması gereken yerde rappel kullanın ve bunları çekiçle çakın. Ardından sağdan halatı alarak rappellerin üzerinde kullanın. Sonraki parçayı da metal merdivene bağlayıp yukarı çıkın.

Yukarıda bir teleskop görüyorsunuz. Teleskopu kullanın. Yere bakarak sigara izmaritlerini görün. Dİğer tarafa gidin, tahta bir mekan var ve ip ile aşağı iniyor. Ama şu anda bir şey yapamıyorsunuz. Geri dönün, buradan aşağı inerken, yolun ikiye ayrılan kısmında mumya size saldırıyor. Zaman dolmadan hemen çıkmaz olan sol tarafa yönelmeniz gerekli. Oraya giderek saklanıyorsunuz. Mumya gidiyor, ardından aşağı doğru devam edin. Binaya girin. İçeride eşyalar taşıyan adamı göreceksiniz. Ofis odasına gidin, yerden anahtarı alın. Anahtarı inventory'nizdeki kutuda kullanarak kutuyu açın. Ardından bota binip gemiye dönün.

Gemide 20. odaya gidin. Üzerinden böcek şekilli şeyi alın. Boynundan da ankh anahtarını alın. Inventory ekranında böceğin arka tarafına bakın. Ardından yatağın yanındaki sehpanın üzerindeki bitkinin yanından anahtarı alın. Camın altındaki çantada o anahtarı kullanarak açın. Çantanın içinden kadın heykelciği alın. Banyoya gidin. Böcek kolyesini oradaki esansa batırın ve yeniden alın. Ardından minik adadaki böcek taşına gidin. Sol taraftan gidiyorsunuz. Bu taşın alt tarafındaki bölmeye siyah böceği yerleştirdiğinizde, mavi bir böcek veriyor size. Önce mavi böceği ardından da siyah böceği alıyorsunuz.

Bota gidin, karşıya geçmeden önce, botun ön tarafındaki varilin arkasından pulley alın. Ardından diğer adaya geçin. Pipe ile pulleyi birleştirin. Soldan ilerleyin, soldaki dönemeçli yoldan giderek diğer böcekli taşa ulaşın. Alt tarafına siyah böceği yerleştirin. Kırmızı böcek çıkıyor, onu alın ve ardından siyah böceği de alıp geri dönün. Teleskopun olduğu yere giderek sağdan gidin. İple aşağı inilen yerde, biraz önce birleştirdiğiniz cismi kullanın. Aşağı iniyorsunuz. Bir kere ilerleyin ve sağdan düşürdüğünüz siyah böceği alın. Şu anda tam ortadasınız. Gidilecek 4 yön var. Sağdan gidin, ortadaki çadıra girin. Bavulu açın, içinden su kabını alıp için. Ardından çakmak ve gazını alın. İçeri girin ve adamı yatarken görün. masadan haritayı alın. Ardından orta noktaya geri dönün.

Metal merdivenlerin hemen yan tarafından ilerlediğinizde, bir böcekli taşa daha varıyorsunuz. Siyah böceği yerleştirdiğinizde, yeşil böceği alıyorsunuz. Aynı şeyleri burada da yapın. Ardından ana kazı alanına gidin. rayların arka tarafından merdiveni alın. Mağara kapısına gidin. tabancayla kilide ateş edin. İçerideki gaz lambasına gazı dökerek çakmakla yakın. İlerleyip böcek bilmecesine gidin. Ellerini yukarıya uzatmış şekli bulun, ona tıklayıp yaklaşın. Önce siyah böceği yerleştirin, ardından mavi, ardından kırmızı ve son olarak da yeşil. Soldaki kapı açılıyor. Siz de ilerliyorsunuz. Dümdüz ilerleyerek en sondaki yerdeki şekilden ankh anahtarı alın. Ardından tam arkanızı dönün. Burada yanlış bir hareket yaparsanız ölüyorsunuz.

Odayı gördüğünüz şekle göre, sol-uzaktaki odaya girin. Anahtarı kullanıp kapıyı açın ve içeriden anahtarı alın. Bunu karşıdaki odada kullanın ve aynı şeyi yapın. Ardından bunu çaprazdaki odada kullanın ve son olarak da karşıdaki odada kullanın. Son anahtarı ilk ortadaki kapıda kullanarak onu açın. Ardından diğer 4 kapıya giderek anahtarları toplayın. Toplam 5 anahtarınız oluyor. İçeride bir tabut var. Üzerindeki şekillere sayı verirsek, şu sırayla basmanız gerekli. 7,6,5,3,4,2,1. Kapak açılıyor ve siz de aşağı iniyorsunuz.

Burası sisli bir bölge. Gözlüğünüzü takmanız gerekmekte, böylece siste açıları görerek ilerleyebiliyorsunuz. Ben size hemen açılardan bahsedeyim. 6 kere 120 derece açıda ilerlemeniz gerekli. Doğru yaparsanız renk değişiyor zaten. Ardından 3 kere 130 derecede gitmeniz gerek. Sonra 5 kere 220 ve 2 kere 270 gidiyorsunuz. Artık geldiniz. Merdivenlerden aşağı inmeniz gerekli. Doğru ankh anahtarlarını kullanmanız lazım. İlk olarak inventory'ye göre 2. anahtarı kullanın. aşağı inin. Ardından 4. anahtarı kullanarak ilerleyin. Deliğin ortasında, kürsüde duran heykelciğe silahla ateş edin. Ardından son merdivende 5. anahtarı kullanarak aşağı inin. Sağdan gidin, mumyayı sol tarafınıza almış olacaksınız. Açılmış olan kutuyu mumyanın üzerinde kullanın. Ardından kadın heykelciğinizi mumyanın üzerinde kullanın. Mumya tarih oluyor, siz de kurtuluyorsunuz. Böcek kolyesini orada oturan dostunuza verin.

Oyun burada bitiyor, doyasıya oyunun sonunu izleyin diyeceğim ama böyle uzun bir film yok ne yazık ki. Sadece el ele tutuştuğumuzu görüyorum, e o da yeter, ne yapalım. Oyunu bitirdiniz, tebrikler. Bir sonraki tam çözüm, bakalım hangi oyunun çözümü olacak. Görüşmek üzere...Üye Profil Bilgileri

Literary isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Broken Sword: The Serpent's Curse - Tam Çözüm #12 Literary Oyun Çözümleri 0 10 Mart 2014 21:10
Broken Sword: The Serpent's Curse - Tam Çözüm #11 Literary Oyun Çözümleri 0 10 Mart 2014 21:09
Broken Sword: The Serpent's Curse - Tam Çözüm #10 Literary Oyun Çözümleri 0 10 Mart 2014 21:09
Broken Sword: The Serpent's Curse - Tam Çözüm #9 Literary Oyun Çözümleri 0 10 Mart 2014 21:01
Broken Sword: The Serpent's Curse - Tam Çözüm #7 Literary Oyun Çözümleri 0 10 Mart 2014 20:56

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:37.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750