Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Oyun Dünyası > Oyun Çözümleri

Oyun Çözümleri Pc Oyunlar Hakkında Hata Çözümleri , Level Çözümlerini bu bölüme yazabilirsiniz.


God of War 1 - Tam Çözüm

Oyun Çözümleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 10 Mart 2014   #1
Literary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 16 Kasım 2013
Bulunduğu yer: PC Başı :)
Mesajlar: 916
Konular: 569
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 921
Rep Derecesi : Literary is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 9
Literary isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart God of War 1 - Tam Çözüm

THE AEGEAN SEA
UNDEAD SOLDIER : Oyundaki en kek düşmanlarımız. Kafadan dalın börtü böcük niyetine. O ile tutarsanız da olur. God modda ise tamamen cengaverler

Güverteyi temizledikten sonra içeriye ek birlikte girecek fakat oyuna başlamanın gazıyla onları da hallettiğinizi göreceksiniz. Tüm yaratıkları öldürünce ilerdeki kapağı R2 tuşu ile açarak içeri dalın. Önünüzde duran kasayı da R2 ile açtıktan sonra ilerdeki engelleri parçalayarak yolunuza devam edin ve ilk Boss savaşınıza hazır olun.

---HYDRA SPAWN---

Oldukça basit bir boss. Zaten oyunun bu anları daha çok antreman havasında geçiyor. O yüzden fazla zorlanmasınız. Kare ve üçgen tuşlarını kullanarak saldırın. O size atak yaptığında ise ya sağ analoğu kullanarak kaçın ya da L1 tuşuna basarak korunun. Korunmak daha kolay ve mantıklı. Biraz canı azalınca kafasında O tuşu çıkacak. O tuşuna basın daha sonra ekrandaki beliren tuşlara basarak ( 3*üçgen) Hydra’nın kaçmasını sağlayın.

Merdivenden suya indiğinizde gidecek yer olmadığını göreceksiniz. Geri dönün ve Hydra’nın kaçtığı yerdeki tahta sütunların üzerinde yürüyerek karşıya giderek soldaki pencereden geçin. İlerde köşeye sıkışmış bir adam göreceksiniz. Yardım edemessiniz ona bu yüzden uğraşmayın. Kasayı açarak ilerdeki engelleri kırıp merdivenden yukarı çıkın. Karşıdaki kapıyı açarak güvertedeki karmaşaya şahit olun. Güvertedeki uçan ucubeleri halledin. Canınız azalırsa arada masum kaçışan insanları da öldürün. Güverteden sağa doğru ilerleyince karşımıza gene Hydra gelecek.

---HYDRA SPAWN---

Taktiğimiz aynı olsa da bunun ölümü biraz daha farklı olacak. Gene saldırın ve o size saldırdığında L1 ile korunun. Biraz savaştıktan sonra ani bir atakla sizi kapacak ve ağzına alacak. Burada sık sık O tuşuna abanarak Hydra’nın ağzını açmalısınız. Gerisini zaten Kratos hallediyor. Hydra yere düşüp bayıldığında ise saldırmayı ihmal etmeyin. Bu yöntemi iki üç kez yapınca Hydra gene kaçacak.

Hydra’nın kaçtığı yerden aşağıya atlayarak ileriye doğru yüzün. Filelerden tırmanırken karşınıza gelen düşmanları da haklayın. Bunun birkaç yöntemi var. Zaten oyun size çok iyi bir şekilde anlatıyor. İster O ile tutun isterseniz de kare veya üçgen ile silahınızı kullanarak saldırın. Direkte yürüyerek önce sağ taraftaki kasayı açın sonra geri dönerek soldan devam edin. Ara sahneden sonra kasayı açarak canınızı fulleyin ve sol taraftaki ışıkta R2 tuşuna basarak oyunu kaydedin.

Aşağıya inin. Okçuların olduğu duvara çıkmamız lazım. Bunun için geriye giderek oradaki kutuyu R2 ile tutarak ileri iti. Gelen oklara da dikkat edin. Eğer kasaya üç dört tane ok gelirse kırılacaktır. Bunun için oklara dikkat edin ve sağa sola kaçın. Kutuyu en ileri götürdüğünüzde üzerine çıkıp zıplayarak ağlara tutunun ve okçuları halledin. Kasayı açın ve yolunuza devam edin. Kadın çığlıklarının yükseldiği kaptan’ın odasının kilitli olduğunu göreceksiniz. Arkanızı dönün ve merdivenlerden yukarı çıkın. Filelere tutunarak yukarı doğru devam edin ve gelen yaratıkları güzel aşağıya atın. Yukarı çıkınca sola giderek oradaki kasayı açabilirsiniz. Zıplayın ve ipe tutunarak karşıdaki gemiye geçin. soldaki tahtaları kırıp kırmızı orbları, sağdaki tahtaları alıp GORGON EYE yi alarak ortadaki tahtaları kırıp yolunuza devam edin. İlerleyin…Poseidon ile konuşarak POSEIDON’S RAGE özelliğini öğrenin. Arkanızda beliren canavarlarda bu özelliğinizi test edebilirsiniz. L2 tuşuna basarak bu özelliğimizi kullanıyoruz. İlerleyin ve oyunu kaydedin. Kasaları açıp can ve sihir metrenizi doldurduktan sonra filelerden yukarı çıkın ve movie yi izleyin.


---HYDRA + --- 2 HYDRA SPAWN---

Şimdi burada biraz taktik lazım. Orta da Hydra sağda ve solda ise bunu iki küçük yavrusu var. Yukarıya tırmanabilmek için bu ikisini halletmeliyiz. Şimdi önce bu küçüklerden birini hedef alın. Mesela sağdakini. Buna saldırın. Baya bi vurduktan sonra bayılacak. Bayılınca seri olmalısınız. İyice sağa gidin ve oradaki kasalara tırmanın. Karşıda kancanın olduğu platforma zıplayın ve kancaya vurarak yerdeki yavru hydra’nın kafasına saplayın. Birincisi tamam. Artık kaçamaz. Aynı taktiği soldaki yavru Hydra içinde yapın. Bu iki yavruyu halledince asıl meselenin olduğu Hydra’ya gitmek için filelerden yukarı tırmanın. Bunu nefesi baya kuvvetli ve yanık bir sese sahip . O yüzden bağırdığında filelere tutunarak zıpayın. Gerçi aşağı düşsenizde fazla bir şey fark etmez yeniden çıkmak zorunda kalırsınız o kadar. Sağa sola kaçarak Hydra’nın gözcü kulesini dişlemesini sağlayın. O tahtaya yanaştığında saldırın. Bu taktikle biraz vurunca O tuşu devreye giriyor. Kafasında O tuşu belirince basın ve abanarak Hydra’yı direğe çarptırın. Bu taktiğida bi kaç kez uygulayınca ortadaki direk kırılacak. Direk parçalandıktan sonra eski taktiği uygulayın ve kafasında tekrar O tuşu belirene kadar devam edin. Asıl şov şimdi başlıyor. O tuşuna basarak canavarı yakalayın. Bi yandan görsel şovu izlerken diğer yandan da ekranda beliren tuşlara basmayı ihmal etmeyin. En sonunda O tuşuna abanarak bununda işini hallediyoruz.

Canavarın ağzına girerek adamdan anahtarı alın ve ne kadar acımasız olduğunuzu görün. Canavarın ağzından çıkıp sağa gidin. Buradaki iki kutuyu açın. Birisinde GORGON EYE var. İpten tutunarak karşıya geçin ve burada oyunu kaydedin. Önünüze çıkan canavarları hallederek Kaptan’ın odasının yolunu tutun. Anahtarı kullanarak kapıyı açın ve süper ötesi videoyu ekranın dibine girerek izleyin. Videodan sonra hatunların yanına giderek ince işler yapabilirsiniz. O tuşuna basın ve ekranda beliren tuşlara zamanında basın yeter. Hem işi hem alışveriş hesabı kırmızı orb bile kazanıyorsunuz. Burada baya oyalandım ben . İlerleyip oyunu kaydedin. Kasaları açtıktan sonra merdivenlerden yukarı çıkın.

THE GATES OF ATHENS
Güvertedeki heykel ile konuştuktan sonra gemiden inin ve gelen canavarları haklayarak devam edin. Burada yol ikiye ayrılıyor. İlerleyin ve yolun sonunda sağ taraftaki çatlaktan içeri suya girin. Çıkarak canavarları haklayın ve ilerleyip PHOENIX FEATHER’ı alın. Kutulara tırmanın ve ana yola geri dönün. Çatlağın olduğu yere gelerek bu sefer ileriye doğru zıplayın. Asansörü kullanarak yukarı çıkın. Kutuyu açtıktan sonra ilerleyin ve movie yi izleyip yeni düşmanlarınızla tanışın.

MINI - TAUR : Şimdi Mini – Taur için taktik verelim. Oldukça basittirler. Onlar size saldırdığında korunun veya sağa sola kaçın. Biraz vurduğunuzda kafalarında O tuşu belirecektir. İsterseniz vurmaya devam ederek öldürebilirsiniz. Veya O tuşuna basarak yere yatırın ve O tuşuna sık sık basarak işlerini halledin.

Bunları da hallettikten sonra kasayı açın ve ilerdeki kasayı açarak asansörü kullanıp yukarı çıkın. Burada yeni bir canavar türüyle daha karşılaşıyoruz. Öncelikle canınız az ise sağ taraftaki kasayı açarak canınızı doldurun.

MACE-WIELDINGS FIENDS: Bunlarıda halletmek kolay. Topuzlarından kaçının ve saydırın. Kafalarında O tuşu çıkınca basın. Ekranda beliren tuşlara zamanında basın ve canavarın tepesine çıkarak işini halledin.

Buradaki üç canavarı da hallettikten sonra meydanın en kuzey doğusundaki sandığı ve yolunuzun üzerindeki sandığı açarak devam edin. Şimdi burada sütuları kullanarak yukarı çıkmalıyız. Öncelikle sütunların altındaki kasaları kırarak sütunları aşağıya indirin. Yoksa yukarı çıkamazsınız. Sütunlardan yukarı çıkarken buradaki sandıkları da unutmayın. Özellikle yolunuzun tam gerisindeki sandıkların birisinde GORGON EYE var. İlerleyin ve bu odadaki Afrodit ile konuşun. Siz konuşurken arkanızdan Medusa gelecek.

---MEDUSA---

Vallahi oyundaki en sinir olduğum canavar. Özellikle burada. Bunu yenerken seri hareket etmelisiniz. Uzaktan uzaktan saldırın ve o size atak yaptığında zıplayarak kurtulmaya çalışın. Stone gaze özelliğini kullandığında ise daha bi seri olarak kaçın. Bu ışına bir süre maruz kalırsanız taşa döneceksiniz ve tek bir hamle ile toz duman olarak öleceksiniz. Taşa dönerseniz hemen analog kolla sağa sola oynayarak kurtulun. Biraz savaştıktan sonra medusa’nın kafasında O tuşu belirecek. Direk öldürün veya O tuşu ile tutarak ekranda beliren tuşlara basıp işini halledin. Bu savaştan sonra medusa’nın kafasını alıyoruz ve MEDUSA’S GAZE özelliği bizim oluyor. Canavarları öldürüp merdivenlerden yukarı çıkarak oyunu kaydedin.

Büyük yayı kullanarak karşıdaki duvarı yıkın. Kolu çevirip tahta kapıyı ok ile kırın. Kolu bir kez daha çevirip ok ile soldaki duvarı kırarak buradaki PHOENIX FEATHER’ı alın. Devam edin. Soldaki merdivenlerden aşağıya inip yolun sonundaki kasayı açarak GORGON EYE’yi alın. Geri dönüp sağdaki merdivenlerden yukarı çıkın. İsterseniz burada çatıdan karşıya zıplayıp az önce kırdığınız duvarın arkasındaki kasaları açabilirsiniz. Sarmaşıklardan çıkarak sağa doğru tırmanıp aşağıya inin. Yolun sonundaki heykeli R2 tuşunu kullanarak itin ve yıkılmasını sağlayın. Kasayı açarak aşağıya atlayın. Devirdiğiniz heykelin kafasını kullanarak yukarı çıkın. Medusaları öldürüp kasayı açın ve yukarı devam edin. Sütunları kırıp canavarları öldürün ve yukarı devam edin. Oku kullanarak karşıya ip atın. İpten karşıya geçerken önünüze gelen düşmanları bir güzel aşağıya atın. Merdivenlerden inin kasayı açın ve yolunuza devam edin. Gerideki kapıyı kaldırın ve oyunu kaydedin. Az önceki oku kullanarak zorlanan kapıyı kırın. Canavarları öldürüp yukarı devam edin ve buradaki iki kasayı açın. Aşağı inip devam edin ve movie yi izleyin.
THE ROAD TO ATHENS

ilerleyin ve inanılmaz manzara karşısında şaşırarak oyunu kaydedin. Sağdan ilerleyip yolun sonundaki GORGON EYE’yi alın. Geri dönerek soldan gidin. İlerleyin ve sola dönün. Buradaki canavarları öldürün. Sürekli bir canavar gelmeye devam edecek. Bu gelen canavarı ortadaki platform un üzerinde Medusa’s Gaze büyüsü ile dondurarak ilerdeki kapının açılmasını sağlayın. İleriye gidince buradaki evlerin kapılarını kırın ve kasaları açın. Evlerin çatılarında da kasalar bulunuyor. Burayı iyice araştırın çünkü iki adet GORGON EYE, iki adette PHOENIX FEATHER var. İlerleyin ve önünüzdeki barikatları parçalayıp iplerden tutunarak karşıya zıplayın. Devam edin ve Athens Town Square’ye gidin.

ATHENS TOWN SQUARE

Merdivenlerden çıkarken sağ ve soldaki kapıları kırıp kasaları açın. İlerleyin ve meydana gelin. Yeni düşmanlarımız var.

CYCLOPS : Bunlarda gene benzer bir yöntemle ölüyorlar. Saydırın ve kafalarında O çıkınca basın. Birkaç seferde hakkın rahmetine kavuşuyorlar.


Oyunun Gfxleri, Sesleri, efektleri trailerlerde bile inanılmaz. Ps2 de daha önce görülmemiş düzeye çıkılmış. Frame Rate düşmüyor. Bazı extreme hareketlerde slow motişon kullanılıp, 1 taşla iki kuş vurulmuş. Hem görsel açıdan iyi oluyor hem de ps2 yi kasmayacak hale indirgeniyor. SONY kendi makinasını kullanmayı çok iyi biliyor.

Oyunda aksiyonun yanında platform öğeleri atlama , taşlardan kaçma, alevlr arasından geçme, tırmanma gibi pek çok öğe de bulunmakta... Hatta POP 2 dedengede yürüme de god of wardan alıntı imiş

Oyundaki puzzle lara gelince ... ICO tipi şeylerin yanı sıra oyunun yapısı ile de paralel gerçekten harika düşünülmüş bulmacalar var. Mesela bir tanesini anlatayım. Düşmanımızı yakalayıp bir kafese hapsediyoruz. Ve de yolun sonunda tapınağı açmak için düşmanlarla kapışırken bayır yukarı kafesi ittiriyoruz. Sonunda bu elemanın feryatlarına aldırış etmeden bunu girişe itip yanmasını sağlıyoruz.Tanrıya sunulan bu kurban ile kapı açılıyor.
Canavarları yenince meydanı dolaşın. Buradaki iki sandığı açarak soldaki yoldan devam edin. Koridora geldiğinizde çatlak olan duvarları kırarak sandıkları alın. Birinde GORGON EYE var. İlerleyin ve karşıya zıplamadan önce sağdaki duvarı kırarak buradaki sandıkları sömürün. Geri dönüp karşıya zıplayın. Movieden sonra kadının ölümüne şahit olun. Soldaki kasayı açarak PHOENIX FEATHER ı alın ve oyunu kaydedin. Aşağıya atlayıp anahtarı alın ve aynı yoldan tekrar devam edin. Yolumuzun üzerinde sanki ek birlik gibi kalkanlı düşmanlar var. Kare kare üçgen kombinasyonu ile kalkanlarını parçalayabilirsiniz. En basit yöntem. Aynı yoldan devam edin ve oyunu kaydederek sağ tarafa zıplayın. Kapağı anahtarla açarak aşağıya inin ve oyunu kaydedin. İlerleyin. Karşınıza iki yol çıkacak ama biri kapanıyor. Soldan devam edin.kapıyı kaldırın yukarı çıkın.
ROOFTOPS OF ATHENS

Sağa doğru giderek sarmaşıklara tutunun. Yukarı doğru giderken X X tuşlarına basarak diğer sarmaşıklara atlayın ve yolunuza devam edin. Tepeye çıkınca iki kasayı açarak ilerleyin ve yeni dostlarınızla tanışıp selamlaşın.

Shadow Wraith :
Bunlara sık sık O tuşunu kullanın. Kaptığınızda güzel hareketler oluyor. Onlar yerden size doğru geldiklerinde ise korunun veya sağa sola kaçın.

Canavarları öldürdükten sonra önce ilerdeki sandığı açın. Daha sonra sağ taraftaki tahtaları kırarak sandığı açın ve GORGON EYE’yi alın. Sola doğru gidip yukarı çıkın. Buradaki canavarları öldürün. Buradaki sandığı açın ve aşağıya inerek açılan büyük kapıdan geçin. Gerideki sandığı da açarak yolunuza devam edin.İlerdeki sandığıda açarak karşıdaki platforma zıplayın. Buradan da ileri zıplayarak sütuna tutunun ve sarmaşıklardan sol tarafa devam edin. Kasaları açtıktan sonra ilerleyip size ok atan canavarları öldürün ve tahta köprüyü indirerek tekrar sarmaşıkların olduğu sütuna atlayın. Sağa doğru tırmanın ve diğer sütuna atlayıp ordan da ileriye zıplayın. Buradaki kasaları açarak ilerdeki odada oyunu kaydedin. Geri dönüp soldaki yoldan devam edin. Burada bir yay var. Bu yayı sürüyerek aşağıdaki odaya götürün. Bu odadaki kapıları açarak sandıkları alın. Soldaki ilk odada bir kol bulunuyor. İndirip merdivenden çıkarak sandığı alın ve geri aşağıya inin. Şimdi bu kolu çevirdiğinizde hemen arkanızdaki yuvarlak dişli dönüyor. Yayı sürüyerek bu dişlinin üzerine çıkarın. Kolu indirin ve yayın yönünü ileriye çevirin. Yayı kullanarak kapıyı kırın ve devam edin. Soldaki sandığı açın ve Zeus ile konuşarak ZEUS’S FURY büyüsünü öğrenin. Geri dönün çatıdaki okçuları öldürerek ilerdeki kapının açılmasını sağlayın. Kapıdan geçin ve buradaki duvarları kırarak açılmadık sandık bırakmayın. GORGON EYE ve PHOENIX FEATHER var. Daha sonra save odasına dönün ve oyunu kaydedin. Sağdaki çatlağın olduğu merdivenlerden yukarı çıkarak çatılara ulaşın. Canavarları haklayın ve en soldaki çatıya gidin. Burada dikkatli bakarsanız çatının ileriki ucunda alt tarafta bir sandık var. Sandığın olduğu platforma atlayın ve GORGON EYE’yi alın. Sol taraftaki ipe tutunarak karşıya geçin ve ilerdeki okçuları Zeus’s Fury ile öldürüp buradaki sandıkları da açın. Daha sonra geri dönüp ilerdeki çatıdan zıplayarak sarmaşıklara tutunun ve çatıya çıkın. İlerleyip adamla konuşun. Gerideki tahta köprüyü indirerek sağdaki merdivenlerden yukarı çıkın ve buradaki sandıkları açarak GORGON EYE’yi kapın. Kolu indirmeyen adama giderek Zeus’s Fury ile ateş edin ve köprünün açılmasını sağlayın. Köprüden geçerek ilerdeki odaya gidin. Sandıkları açın ve GORGON EYE ile PHOENIX FEATHER’ı alın. İlerleyin, sandıkları açın ve asansörü kullanarak aşağıya inin.

ATHENS TOWN SQUARE

Sola doğru ilerleyin. Movieyi izledikten sonra kaçırılan kadını kurtarmak için sola doğru devam edin. Oyunu kaydederek merdivenlerden devam edin. Canavarlarla savaşırken duvardaki çatlakları da ihmal etmeyin.

TEMPLE OF THE ORACLE

Tapınağa doğru gidin ve movieyi izleyin. Canavarları yendikten sonra burada bulunan dört kasayı açın. İkisinde GORGON EYE ve PHOENİX FEATHER var. Oyunu kaydederek tapınağa girin. Burada çatlaklardan sürekli canavar çıkıyor. İlerdeki heykelleri çekerek çatlakları kapatın ve canavarların çıkmasını engelleyin. Sandıkları açıp soldaki kapıdan yukarı çıkın. Sütunlarda yürürken sağ taraftaki platforma zıplayıp camı kırın ve GORGON EYE’yi alın. İlerleyip oyunu kaydedin. Sandığı açıp soldan devam edin ve movieyi izleyin.

Arkanızdaki heykellerin birini çekerek ilerdeki asansöre bindirip aşağıya indirin. Tekrar yukarı çıkın ve diğer heykeli de çekip asansöre bindirin. Ama bu sefer ikinci heykeli diğerinin üzerine getirmelisiniz. Aynı işlemi ilerdeki çıkıntıda da yapabilirsiniz.aşağıya inip heykeli tutarak ilerdeki platformun sol tarafına getirin ve soldaki kasaları açın. Daha sonra heykelleri sola çekin ve üzerine çıkın. Şimdi kızı kurtarmak için kısıtlı zamanımız var. Hızlı hareket ederek oyunun size gösterdiği yolu izleyin. Tuzaklara dikkat ederken sağdaki PHOENIX FEATHER’ı da alın. Kızı kurtarın ve movieyi izleyin. Hatunun açtığı kapıdan geçin. Sol taraftaki merdivenlerden çıkıp yolun sonundaki PHOENIX FEATHER’ı alın. Geri dönün ve oyunu kaydedip ilerleyin. Heykelin içine girip spiral merdivenlerden aşağıya inin. Merdivenlerin dibindeki kasada PHOENIX FEATHER var.
THE SEWERS OF ATHENS

Yolunuz üzerindeki tüm kasaları açarak ilerleyin. Bu bölümde yapacak pek bişe yok. Yolunuzun üzerindeki kasaları açın, canavarları haklayın ve ilerlemeye devam edin. Yolun sonuna geldiğinizde spiral merdivenlerden yukarı çıkıp kolu çekin. Merdivenlerden yukarı tırmanın ve tanıdık bir mekana döndük. İleri doğru yol alın.


THE ROAD TO ATHENS

Oyunu kaydedin ve bu sefer sağ taraftaki yoldan gidin. Büyük kapıyı geçince arkadaki GORGON EYE’yi alın ve devam edin.

DESERT OF LOST SOULS

İlerleyin ve movieyi izleyin. Çölde ileri doğru giderken sandıklara dikkat edin. Bu arada söylemeden geçemeyeceğim süper bir ortam. İleri doğru giderek tapınağı bulun. Tapınağın yakınlarında yeni bir düşman ile karşılaşıyoruz.

SIREN : Bu da gıcık olduğum bir başka canavar. Bunlar baya hızlı hareket ediyorlar. Zeus’s Fury iyi gider. Daha da saldırınca kafasında O çıkıyor ve basarak ruhunu şad ediyoruz.

Siren’i yenince ruhu çıkacak ve kapıdaki üç boşluktan birine gidecek. Şimdi tapınağın kapısını açmak için diğer iki sireni de bulmamız gerek. Siren’i bulmak için çığlığına kulak vermeniz gerekiyor. Yaklaşıp uzaklaştığınızı bu çığlık sayesinde anlayabilirsiniz. İlki sağ tarafta en sonda. İkincisi ise çölün sol kısımlarında. Bulmakta zorlanmazsınız iyice dolaşın ve sese gidin. Üçüncü sireni de öldürünce kapı açılacak. Oyunu kaydedin canınızı doldurun ve sol taraftan devam edin. İlerleyip hareket eden platforma inin. Soldaki kapağı kaldırın ve kayayı çekerek sola götürmeye çalışın. Burada canavarlar gelecek. Sürüklediğiniz taşı ilerdeki heykellere getirerek sürüklenip kırılmasını engelleyin. En sola çekince üzerine çıkıp yukarı zıplayın. Kapıyı açarak ilerleyin ve boynuzu öttürüp açılan kumlardan yolunuza devam edin. İlerleyip movieyi izleyin(diğer boynuz kaybolacak). Ortaya çıkan Sirenleri hallederek boynuzu üfleyin ve movieyi izleyin.

PANDORA'S TEMPLE

Oyunu kaydedin ve köprüde ilerlerken süper manzarayı izleyin. İlerleyin kasaları açarak soldan devam edin. Yolun sonuna geldiğinizde çıkıntıyı R2 tuşu ile tutarak kendinize çekin ve yukarı çıkın. Movieden sonra kasayı açıp açılan kapıdan girin. İlerleyin ve yeni düşman.

MEGA CYCLOPS : Bunlarında diğer Cyclopslardan pek farkı yok. Gene aynı taktikle dalıyoruz. Zaten biraz yenince O tuşu devreye giriyor. Ekrandaki tuşlara basıp işi hallediyoruz.

Üçünü de halledince yukarı çıkın. Soldaki kasayı açarak GORGON EYE’yi alın. Sağdaki kasada da PHOENIX FEATHER var. Kolu çevirerek büyük kapıyı açın. İçeri girince kapı üzerinize kapanacak ve canavarlar çıkacak. Tırsmadan canavarların işini bitirin. Kasayı açın, kitabı inceleyin ve ilerdeki kapıyı açıp devam edin.

THE RINGS OF PANDORA

Aşağıya doğru gelerek sağ taraftan girin. Dört tuzağı geçip ilerleyin ve oyunu kaydedin. Kasaları açıp ilerdeki kolu indirin. Kristalin olduğu heykelleri boşa itmeyerek aşağı inen platforma gidin. Kolu çevirerek platformu hareket ettirin. İlk kapıda bir şey yok diğer kapıya kadar itin. Kapıdan geçin Artemis ile konuşarak BLADE OF ARTEMIS’i alın. L1+R1 tuşları ile silahınızı değiştirebilirsiniz.

THE CHALLANGE OF ATLAS

İlerleyin ve oyunu kaydedin. Mekanı temizleyip sağdan devam edin. İlerdeki objeyi çekerek soldaki odaya götürün. İyice dibe çekerek R2+X tuşları ile itekleyip ortadaki düğmeye denk getirin ve bu arada düğme basınca hızlı bir şekilde hareket eden duvarın arkasına geçin. Kasaları açın ve merdivenden çıkın. Tahtalardan sola yürüyüp SHIELD OF ZEUS’u alın. Sağ taraftaki iki kasayı açarak aşağıya inin ve ana salona geri dönün. Sol taraftaki merdivenlerden çıkıp kasayı açarak devam edin. İlerdeki okçuları Zeus’s Fury ile hallederek ileri gidip kolu çekin. Kasayı açıp ipe tutunarak aşağıya inin. İpten tutunup karşıya geçin. Sandıkları açarak yola devam edin. Yolunuzun üzerindeki SHIELD OF HADES’i alıp devam edin. Burada önünüze çıkan canavarları çabuk yenmelisiniz. Çünkü arkanızda size doğru gelen kazıklar var. Tam katliam yeri olduğunu da söyleyeyim. Blade of Artemis yeri tam. Burayı halledince kasaları açın ve aşağıya indiğiniz ipi kullanarak yukarıya tırmanın. Diğer salona gidip buradaki kapıda bulduğunuz shield leri kullanarak açın.

Oyunu kaydedip merdivenlerden devam edin. Bu salona hemen dalmayın derim çünkü zaminde tuzaklar var. Tuzakları atlatarak sağdaki kapıdan devam edin. Çatlak duvarı kırıp tuzakları atlatarak devam edin. Merdivenlerden çıkın ve soldaki çatlaktan karşıya zıplayın. Burada kasaları açarak PHOENIX FEATHER’ı alın. Geri dönüp ilerleyin. Kasayı açıp sağdaki duvardan tırmanın. Burada en yukarı doğru ilerleyin. Yol üstündeki kasaları da açarak tepeye ulaşın ve buradaki kolu indirerek zincirin aşağıya inmesini sağlayın. İlerleyin canavarları halledin ve ilerdeki HANDLE OF ATLAS’ı alın. Geri dönüp zincirden aşağıya inin, oyunu kaydedin ve tuzakların olduğu odaya dönün.

Burada iki adet kol var. Bunları hızlı bir şekilde indirerek ilerdeki açılan odaya gitmelisiniz. Odaya gittiğinizde sağ tarafa yaslanarak içeri girin. Atlas heykelinin arkasındaki MUSE KEY’i alın. Heykelin önünde Handle of Atlas’ı kullanarak Atlas’ın kayayı kaldırmasını sağlayın. Sağ taraftan giderek yukarı çıkın. Buradaki kasaları açarak PHOENIX FEATHER’ı alın. Ortadaki kolu çekip kayayı düşürün ve kapının kırılmasını sağlayın. Kapıdan devam edin. İlerdeki mezarı açın ve iskeletin kafasını kopararak THE ARCHITECT’S SON’S HEAD’ı alın. Aşağıya inerek devam edin. Katliama bakım süper bir anlatımlı moviden sonra devam edin. Kasayı açıp kapıyı kaldırın ve tanıdık bir mekana döndük.

THE RINGS OF PANDORA

Oyunu kaydedin. Geri gelerek yuvarlak koridorda kafatasını kullanın. İçeri girer girmez aşağıya doğru kaçın. Çünkü arkamızdan büyük bir kaya geliyor. Soldaki merdivenden yukarı çıkın ve hiç ıslanmadan peşinizden gelen kayanın üzerine çıkarak sağ taraftaki merdivene atlayın. Yukarı çıkın, kasaları açın ve oyunu kaydedin.

THE CHALLANGE OF POSEİDON

İlerleyin yuvarlak meydana geldiğimizde yeni bir düşman ile tanışıyoruz. İlk görüğünüzde ne cici köpek gel kuçu kuçu demeyin. Baya büyüyor, hatta üç kafalı oluyor.

CERBERUS : Buna fazla taktik gerektirmiyor. Kafadan dalın derim.

Cerberus’u ve minik itçikleri öldürdükten sonra ilerleyin. Gelen canavarları öldürün ve önünüzdeki taşı sürükleyerek ilerleyin. Çünkü ilerde bizi bir okçu ordusu bekliyor. Okçuları öldürüp devam edin. Buradaki canavarları da öldürüp yolunuzu açın ve ilerdeki kolu indirin. Oda dönerken gözüken kasaları çabuk açmalısınız. Yoksa eşek cennetine gidersiniz. Ana yol açılınca devam edin. Duvardan yukarı tırmanın. Önce sağ taraftaki MUSE KEY’i alın. Daha sonra soldan devam edin. Canavarları öldürün, kasaları açın ve oyunu kaydedin.

İlerleyip kafesteki mahkumları geçerek aşağıya inin. Kasaları açıp devam edin. Odaya girin. Sağdaki kolu alarak kafeslerin oraya gidin. Burada aldığınız kolu kullanarak kafeslerden birini aşağıya indirin. Bu kafesi az önceki odaya götürmeliyiz. Kafesi tutarak aşağıya indirin ve yukarı doğru çekin. Önünüze canavarlar geldiğinde kafesi yol üzerindeki çıkıntılara denk getirerek aşağıya kaymasını engelleyin. Kafesi odadaki platforma getirerek kolu çevirin ve adamın çığlıklarına kulak verin. Açılan kapıdan aşağıya doğru devam edin. Sağ tarafta bir kasa var. Sol tarafta ise PHOENIX FEATHER. Poseidon heykelinin önündeki POSEIDON’S TRIDENT’i çevirerek oyunu kaydedin. Artık suya dalabiliyoruz.

Sağ taraftaki sudan aşağıya doğru dalın. Önünüze çıkan engelleri R1 tuşu ile geçin. Yukarı çıkınca köpekleri öldürün kasayı açın ve kolu indirin. Poseiodn heykelinin olduğu odaya dönün ve yukarı çıkın. Kasayı açın, ilerleyin ve suya dalın. Ruh gibi şeyin oradan aşağıya inin. Önce geri gidip sandıkları sömürün. Sonra geri dönüp ileriye gidin. Daralan koridordan yüzmeye devam edin. Burada R1 tuşunu sık sık kullanmalısınız. Yoksa sittin sene geçemezsiniz. Karaya çıkınca kasaları açın, canavarları öldürün ve ortadaki kolu çekin. Suya dalın geri dönüp açılan kapıdan yüzün ve oyunu kaydedin. İlerleyip heykelin oradan aşağıya yüzün. Buradaki tuzağı hızlı yüzerek ve aşağıdaki çıkıntılara girerek atlatın. İlerleyip iki kasayı açın ve oyunu kaydedin. Ortadaki kolu indirin, ortaya çıkan platformlardan geçip iki kasayı açın ve kitabı inceleyerek geri dönüp kolu tekrar indirin. Şimdi suya dalarak en sondaki sütunun altına yüzün ve buradaki odaya girerek aşağıya inin. Tekrar tanıdık bir mekandayız.

THE RINGS OF PANDORA

Yuvarlanan taşın üzerine zıpladığımız merdivenlere dönün ve soldaki suy atlayarak dibe dalın.sudan çıktığımızda ilerleyerek büyük odaya girin. Gösterilen kolu boşa çekmeyin. Odanın sağ tarafındaki duvarı kırarak devam edin, kasaları açın ve oyunu kaydedip merdivenden yukarı çıkın.
THE CHALLANGE OF HADES

Salonu iyice bi kolaçan edin. Sol taraftaki çıkıntıya çıkıp önce tahtaları kırın ve sandığı açın. Daha sonra hemen aşağıdaki kapıyı açmaya çalışın ve yeni düşmanlar.


CENTAURS : Bunları yenmek biraz kasıyor. Heleki kalabalık olunca iyi saldırıyorlar. Poseidon’Rage iyi gider bunlara. Biraz dövünce O devreye giriyor ve işiniz kolaylaşıyor.

Şimdi salonda iki tane daire oluştu. Kapıyı açabilmek için bu daireler içinde dörder tane demon-taur öldürmelisiniz. Kapı açılınca içeri girin ve buradaki kasaları açarak PHOENIX FEATHER’ı alın. Kapıyı açarak ilerleyin. Yerdeki ve duvardaki tuzaklara dikkat ederek ilerleyin. Burada etrafı araştırarak kasaları açın ve en sonunda en sağ taraftaki asansörü kullanarak yukarı çıkın. Burada da iyi bir araştırma yapın ve en sonunda geri ileri doğru giden kütüğün olduğu odayı bulun. Kütük geriye doğru çekildiğinde hızla içeri girin ve kütüğün üzerine çıkın. Yoksa pastırma olursunuz. İlerdeki cismi inceleyin. Kütük üçüncü kez geriye geldiğinde biraz daha fazla geriliyor ve başka bir kapı daha açılıyor. Seri hareket ederek bu kapıdan girin. Buradaki düğmeye basarak Hades heykelinin yükselmesini sağlayın. Aşağıya atlayarak heykelin bulunduğu suya dalın. Heykelin dibindeki kolu çekin. Yukarı dönüp heykelin kafasına çıkın. Burada heykelin kafasını ileri doğru çevirerek ilerdeki koridorun aydınlanmasını sağlayın. Aşağıya inin ve oyunu kaydedin.

Merdivenlerden yukarı ilerleyin. Karşıya dikkatli bir şekilde zıplayarak gelen kayaları atlatın. Buradaki ateş efektleri de bir ayrı güzel be. Taşları atlatın ve ilerdeki aradan geçerek küçük odaya girin. Buradaki kasarlı açarak PHOENIX FEATHER’ı alın. Kitabı okuyun. Geri dönerek soldan üçüncü kapıyı açın. Gelen kayalara da dikkat edin. İlerleyin canavarları öldürüp sağdaki kasayı açın ve geri dönüp soldan devam edin. İpten karşıya geçin, kasayı açın ve merdivenden yukarı çıkın. Koridoru araştırarak ilerleyin ve oyunu kaydedin.

İlerleyip tahtaların üzerinde yürüyün. Sağ tarafta PHOENIX FEATHER var. Dönen bıçaklara da dikkat edin. Arka taraftaki dönen platforma kadar ilerleyin. Burada bıçakların olmadığı tahtaya zıplayın ve merdivenlerden çıkıp sağdaki kasayı açın. Geri dönüp soldaki ipe tutunarak aşağıya kayın. Merdivenlerden inerekyola devam edin. İlerleyin ve önünüzedeki dümeni çevirip tırsmaya başlayın. Aşağıya doğru gelirken merdiven çöktüğünde geri gelerek oyunu kaydedin. Geri gelin ve zorlanan kapıya doğru gidin.

MECHA - TAUR

Bu büyük cüsseli arkadaşı yenmemiz lazım. Savaşmaya başlayın. Buna pek büyü işlemiyor. Ellerine dikkat edin ve sağa sola kaçın. Biraz vurunca kafasında O çıkacak. O tuşuna basın ve ekranda beliren yönlerde sol analoğu çevirerek kafasında tutunun. Biraz sonra Kratos hamlesini yapacak ve canavarın sarhoşlamasını sağlayacak. O sarhoş olunca hemen gerideki mrdivenlerden çıkın kolu indirin ve canavara kütüğü fırlatın. Bu işlemi birkaç kez tekrarlayınca Mecha-Taur biraz coşacak ve daha seri saldıracak. Ataklarına karşılık verin. Canı iyice azalınca gene sarhoşlayacak. Gerideki kolu son kes indirin ve bitirici darbeyi vurun.

Kırılan kapıdan geçerek spiral merdivenlerden yukarı çıkın. Oyunu kaydedip ilerleyin. Yukarı çıkınca kasaları ve mezarı açarak iskeletin kafasını koparın ve THE ARCHITECT’S SON’S HEAD’ı alın. Aşağıya inerek Mecha-Taur’u öldürdüğünüz yere dönün. Hades ile konuşarak THE ARMY OF HADES’i alın. Arkanızda beliren canavarları öldürün. İlerleyip suya dalın ve yüzerek geriye doğru gelin.

THE RINGS OF PANDORA

Suyun içindeki kurukafaya gelerek aldığınız kafatasını burada kullanın ve suyun çekilmesini sağlayın. Yuvarlağın dışında bulunan kapıyı açın. Odadaki ve dışarıdaki kolları çevirerek üç kapıyı aynı hizaya getirip kristalleri karşı karşıya getirin. Kristalin olduğu odaya dönün ve oyunu kaydedin. Heykeli iterek kristalleri birleştirin ve çıkan ışığın diğer kristale gitmesini sağlayın. Movieden sonra heykelin olduğu küçük odaya gelerek kolu çekin ve asansörü aktifleştirin. Heykelin eline indiğimizde aşağıya inip yeni düşmanımıza karşılaşıyoruz.

SATYRS : Bu canavarda O tuşunu direk kullanabilirsiniz. Silahının üzerine çıktığında ondan uzaklaşın. İyi kombo yapıyor. Bir boşluğunu bulduğunda saldırın ve işini bitirin.

Burayı da temizleyince kasaları açın ve süper bir movie daha izleyin.

THE CLİFF OF MADDNESS

İlerleyin, canavarları yenip sandığı açın. Sağ taraftan gidip ipe tutunarak karşıya geçin. İlerleyin ve asansörü kullanarak yukarı çıkın. Kasaları açarak ilerleyin. İlerdeki kolu çevirerek tahta köprüyü uc uca getirin ve karşıya geçin. İlerleyin soldaki kasayı açıp sağ taraftan devam edin. Canavarları öldürün, kasayı açın ve merdivenlerden aşağıya inin. Canavarları öldürüp kasayı açarak ipten aşağıya gidin. Canavarları yenin ve devam edin. Şimdi bulmaca zamanı. Öncelikle küçük taşı kullanıp sol üstteki kasaları açın. Şimdi buradaki taşları eski tetris oyunlarındaki gibi ilerde bir bütün olacak şekilde hizaya sokmalıyız. Taşları ortadaki platforma getirip kolu çevirerek dön deriyoruz. Öncelikle uzun kayalardan birini sol tarafa koyun. Daha sonra kısa olan kayayı koyun. T şeklindeki kayayı da çevirerek sol tarafı ı şeklinde olan kayanın üzerine gelecek şekilde itekleyin. Yamuk olan kayayı da çevirip T nin sağ tarafına getirin. En sona kalan kayayı da en sağa koyun.

Bulmacayı çözdükten sonra NECKLACE OF HERA’yı alın. Geri dönüp oyunu kaydederek merdivenlerden çıkın. Yolun sonundaki kayalardan tırmanın ve yolun sonundaki kolu indirin. Aşağıya inip sağ taraftan aşağıya atlayın. Sola gidin ve merdivenlerden yukarı çıkın. İlerleyin ve tahta köprüden geri gidin. Dışarı çıkınca aşağı inin ve en sağdaki kapıdan devam edin. Canavarları öldürün ve iskeleye çıkarak yukardaki kasaları açıp aşağıdan devam edin. Asansörü kullanarak yukarı çıkın ve oyunu kaydedin. İlerleyip kolu indirin. Şimdi şimdi taşı çekip sol taraftaki çıkıntıya çıkmak için zamanımız kısıtlı. Zamanında yapamasak zemindeki kazıklara yan geliyoruz. Yukarı çıkınca kasayı açın, ilerdeki sarmaşıklardan tırmanarak NECKLACE OF APHRODITE’yi alın. Save noktasına dönün ve sağdaki kayaya binip aşağıya inin. İlerleyin ve tahta köprüyü geçin. Kapıdan çıkınca sağa doğru gidin ve burada aldığınız iki gerdanlığı kullanın. Yukarı çıkın ve sandıkları açarak devam edin. Sağa doğru gidin ve müthiş bir movie daha izleyin. Movieden sonra sağa devam edin ve iplerden tutunarak karşıya geçin. Kayalardan yukarı gidip asansörle yukarı çıkın.THE ARCHİTECT TOMB PANDORA

İlerleyin ve oyunu kaydedin. Tuzakları geçerek karşıya geçin. Sağdaki kapıyı açarak ilerleyin ve buradaki canavarları öldürün. Öncelikle sağdaki kasaları açın. Sonra vinç üzerinden giderek soldaki kasaları da açın ve vinç in başına geri dönün. Vincin ucunu yerdeki çatlağa denk getirerek kayayı çatlağa indirin ve zemini kırın. Daha sonra vinci meydanın sağ tarafındaki düğmenin üzerine getirerek kayayı bu düğme üzerine indirin. Aşağıya geri dönün. Sol tarafta bir heykel var. Bu heykeli çekerek kırdığınız çatlaktan aşağıya indirin ve buradaki düğmen üzerine koyun. Daha sonra tuzaklardan geriye gelerek oyunu kaydedin ve buradaki düğmeye basarak hızlıca karşıya geçip açılan kapıdan içeri girin.

Odaya girince inceleyin, güzel çizimler var çünkü. İskeletin kafasını koparın ve açılan kapıdan devam edin. Sağ taraftaki kasaları açarak oyunu kaydedin. Spiral merdivenlerden aşağıya inerek hareketli platformlardaki tüm canavarları öldürün ve yolunuzun açılmasını sağlayın. Burası baya şenlikli bir yer. Biraz uğraştırsa da çabucak geçiliyor. Üç kardeş Hades, Poseidon ve Zeus heykellerinin olduğu odaya girin. Kolu çekin ve PANDORA’S BOX’u inceleyerek asansörü devreye sokun. Pandora’nın kutusunu aşağıya doğru çekin ve müthiş bir videoyu daha izleyin.

THE PATH OF HADES

Geldik mi şimdi cehennemin dibine?.. buraya ilk düşerken baştaki olay oldukça hoş olmuş. Eski bir dostla selamlaştıktan sonra kutuları açıp oyunu kaydedin. İlerdeki platforma zıplayarak iki kasayı açın. İlerleyip dönen platforma çıkın. Sağ taraftaki kasaları açarak yola devam edin. İlerleyin ve oyunu kaydedin. Platformlardan zıplarken gelen oklara dikkat edin. Okçuları öldürün, kasları açın ve soldan devam edin. Yukarıya doğru tırmanırken bıçaklara dikkat edin. Yukarı çıkınca sandığı açın ve diğer bıçaklı sütundan da yukarıya tırmanın. Kasaları açın ve oyunu kaydedin. Platformlardan zıplarken sağdaki kasayı açın ve devam edin. Buradaki canavarları öldürerek ilerideki platformların yükselmesini sağlayın. Buradaki kasaları açıp devam edin ve okçuları öldürüp ilerleyin. Yolun sonuna geldiğinizde ipten yukarı tırmanın ve Süpriiizzzzzzz. Hoş olmuş baya…

TEMPLE OF ORACLE

Kasaları açın ve oyunu kaydedin. Canavarları öldürerek yolunuza devam edin. Okçuları öldürüp kasayı açın ve aşağıya inip oyunu kaydedin. Kasaları açın aşağıya inin ve video.

ARES

Evet yüzdük yüzdük sonunda yolun sonuna geldik. Şimdi burada Ares ile birkaç savaşa gireceğiz ve Ares her seferinde farklı saldırılar düzenleyecek. Flaming Hammer, Meteor Attack ve Valleys of Olympus gibi. Burada bir taktik söyleme gereği hissetmiyorum. Buraya kadar gelmiş biri Ares’i hayli hayli ipler. Sadece son forumunda biraz kasabilirsiniz ama genelde çok zor değil. Son tavsiyem Army of Hades iyi gider buna. Bu arada Ares’i son forumunda Athena’s Blade ile hallediyoruz.

Arada Ailemizi Kurtarma Mini Game gbi bir dalga var pek çok Kratosa karşı ailemizi savunuyorum.. Ailenin canı az kalınca O'lak ile güç transfer edin yalandan Kratosları da öldürün tamamdır.

Savaş Tanrısı Ares’i öldürünce movieyi izleyin ve ilerleyerek tahtınıza oturun.

Ve oyunun verdiği haz ile rahatınıza bakıp, ekstralara yönelin derim. Hayırlı Olsun

Üye Profil Bilgileri

Literary isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Ip ban kaldırma 100% çözüm ! Policess Transformice 17 29 Nisan 2016 18:35
Ironstorm (PC) - Tam Çözüm Literary Oyun Çözümleri 0 10 Mart 2014 22:43
Alias [Tam Çözüm] Literary Oyun Çözümleri 0 10 Mart 2014 22:37
Hırsızlığa Çözüm W.Sneijder Komik Resimler 0 12 Temmuz 2013 07:42
Çözüm Süreci CrayzTurk Güncel Haberler 0 03 Temmuz 2013 13:58

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:47.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750