Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Oyun Dünyası > Oyun Çözümleri

Oyun Çözümleri Pc Oyunlar Hakkında Hata Çözümleri , Level Çözümlerini bu bölüme yazabilirsiniz.


Ironstorm (PC) - Tam Çözüm

Oyun Çözümleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 10 Mart 2014   #1
Literary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 16 Kasım 2013
Bulunduğu yer: PC Başı :)
Mesajlar: 916
Konular: 569
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 921
Rep Derecesi : Literary is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 9
Literary isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Ironstorm (PC) - Tam Çözüm

Zorlu bir oyuna hazır olun.
Zorlu bir oyuna hazır olun, 1. dünya savaşı 50 yıldır devam ediyor ve biz bu savaşın içinde önemli bir yere sahibiz, zaten bu konuyu baz alan oyunlar pek bir moda oldu. Ama önemli değil, sonuçta bizler o dönemlere gidip o heyecanı yaşıyoruz, ayrıca uzaya bile gidip hiç var olmayan yaratıklarla savaştığımız bile oluyor. Neyse, lafı fazla uzatmıyayım ve 1. dünya savaşına direkt olarak geçeyim, buyrun..
Bölüm 1
Merdivenlerden inin ve dümdüz ilerleyin, sol tarafta �dormitory� barakasına girip sniper�ı alın. Şimdi geri dönüp �front line� yazılı tabelanın gösterdiği yöne gidin ve dışarıya çıkın. Bie asker onu takip etmenizi söyliycek, arkasından gidin, biraz gidince asker duruyor ve sizden ilerdeki 2 sniperi öldürmenizi istiyor. Şimdi geldiğiniz yoldan geri dönün ve sol tarafa ilerleyin. Burda bir grup asker sizden 2 sniperi öldürmenizi istiyor. Hemen önünüzdeli küçük yıkık evin sağ tarafına gidin, sniperler sol tarafta biri ayakta diğeri barikatın arkasına sinmiş bekliyor. Onları vurduktan sonra askerkler harekete geçecek, şimdi aşağıda bulunana yıkık evin içindeki askerler öldükten sonra oraya girin ve bir müddet sinerek gelen askerleri makineli ile öldürün. Sonra uygun bir zamanlama yaparak ileri fırlayıp karşıda bulunan barikatın içine girin ve sola devam edin, mesaj makenasının ordan sola devam edin, ilerde bir makineli var oraya gelince zaten anlıycaksınız kaçmaya çalışan bir askeriniz makineli tarafından arkadan vurulucak,çok dikkatli olun. Makineliyin her 2 yanında askerler var onalrı da temizledikten sonra hemen sol tafta bulanan geçite gizlenini bir askeriniz koşarak gelicek, size ilerde snipercı olduğunu bağıracak, bu arada arkadan çok sayıda düşman gelecek, saklandığınız yerden çıkıp onları öldürün ve silahlarından şarjorlerini alın. Tekrar ordan yıkaru çıkın, dikkatlı olun sağ tafta ayakta duran bie sniperci var. Onu halletikten sonra tekrar barikata dönün ve ilerlemeye devam edin ve sığınağa girin. İlerleyin, ilerde askerleriniz tüneli patlatmaya hazırlanıyor, yolunuza devam edin, tünel patlıycak, artık geriye dönüş yok. �to the chapel� yazılı tabelanın yönünde ilerleyin.
Evet yeni bir mesaj gelecek, yapmanız gereken canlı bir şekilde kliseye varmak, ilk asker grubu arkası dönük ve hiçbirşeyden haberleri yok, arkadan saldırın, ilk önce soldakini öldürün, diğerlerini de hallettikten sonra sağdaki sandığın arkasından ilk yardım çantası alabilirsiniz. Yolunuza devam edin. İlerde yine askerler var, köşenin solundaki askerleri de öldürdükten sonra sola devam edin. İlerde solda küçük sığınağın içinde bir asker ve yerdeki sandıkta can var. Yola devam edin, yolunuza çıkan askerleri öldürüp ilerede sağ tarafta bulunan sığınığa girin ve orda nöbette bekleyen askerleri öldürün, yerdeki sandıktan can alabilirsiniz. Şimdi burdan çıkıp barikatın solundaki geçitten hemen koşarak sağ tarafa gidin ve barikatın içindeki askerleri öldürüp, sağ tarafta bekleyen askerleri de sniper ile halledin. Şimdi ilerleyin ve tellerin ordan kilisenin önünde bekleyen sniperceyi ve askerleri öldürün. (sniper tüfeğini kullanarak) Kilesnin üst katında bir sniper var, kulenin sağ köşesinde, biraz zor görülüyor, snipernı dürbünün zoom yapın, dikkatlice bakınca onu göreceksiniz. İlerden barikatın içine atlayıp sola doğru devam edin, patlamış tankın orda barikattan çıkın. Koşarak duvarın arkasına gizelini ve karşıda hemen kilisenin altında makinelinin arkasında duran askeri sniper ile öldürün. Sağda barikatın arkasına gizli olan ve solda barikatın içinde makineliyin arkasına duran askeri de öldürün, ardından hemen sağınızda bulanan duvarın arkasına geçin ve orda sinin, biraz ilerleyip kiliseye bakarsanız bır grup askerin üstünüze geldinğini göreceksiniz. Orda üstünüze gelmelerini bekleyin ve öldürün, yıkılmış binadan kalan kapıdan sola bakarsanız bariaktın içinde bir snipercı daha göreceksiniz, onu da hallettikten sonra kilisenin oraya girip aşağıya inin.


Bölüm 2
İlerleyin ve 2 askerin konuşmasına şahit olun. Arkalarından gidip onları öldürün, koridoru takip edin yol ayırımından sağa devam edin, köşenin ardında asker sizi bekliyor hazırlıklı olun, onu vururken solda bir grup asker size bomba atacak, hemen ordan uzaklaşın, biraz beklediktren sonra geri dönüp askerlerin çıktığı yöne gidin ve depodaki duvarda bulunan alarm düğmesine basıp alarmı susturun. Sığınağa girin ve makineliyi alarak askerlerinize yardım ettikten sonra geriye dönün ve diğer sığınağa gidin. Yolunuza devam edin, tam çıkışın ağzında birkaç asker saldırıya geçecek, ellerindeki tüfekleri almak için elinizdeki makineliyi atmanız gerekiyor. Yola devam, birazdan bir mesaj alacağız, köşeye gelin ve çömelerek aldığınız yeni silahın dürübününün yardımı ile karşıda bulunan askerleri teker teker avlayın. İlerleyin ve solda bulunan sığınığa bir el bombası atarak içeriyi temizleyin. Ardından içeriye girin ve makineleyi alarak karşınızda ölmeyi bekleyen askerleri bir güzel kana boğun. İşiniz bitince ordan çıkın ve yolunuza devam edin, köşenin orda yine askerler var dikkatli olun.
İlerleyin ve yine solda bulana barikatın içindeki sniperciyi öldürüp makinalıyı alarak bir katliam daha gerçekleştirin. İlerleyin ve sığınağın girişindeki snipercileri öldürüp içeriye girin, köşeyin ilerisindeki duvarda 2 tane ototmatik makineli var, köşeyi dönün ve hemen sağdaki tahtaları yıkarak havalandırma borusuna girin İkinci demirliği kırın ve sesi denetlemeye gelen askerleri vurduktan sonra aşağıya inin. Sığınaktan çıktıktan sonra patikayı takip edin ve mesaj makinesine gelin, burdan sola devam edin ama artık köpekler de yolumuza çıkacak, bunların bazılarında bomba monte edilmiş, size yaklaşıp değerlerse patlarsınız, o yüzden yanınıza yaklaştırmayın, kampın orda barikatın arkasında 2 makineli ve epyce asker var, onları da hallettikten gidip 1. çadırdaki askeri de öldürün ve canı alın. Şimdi sağdaki yolu takip ederseniz köpeklerin bulunduğu kafesleri bulacaksınız, bu kafeslerin bazılarında malzeme bulabilirsiniz. Siz karşıdaki yola gideceksiniz. Fazla ilerlemeyin biraz gidin ve ileriye bir zehir bombası atın (zavallı köpekcikler).
İlerleyin ve sığınağın girişindeki sniperleri öldürüp sığınağa girin. İlerleyip yol ayırımdan sola gidin, uzaktan dürbünü kullanarak kampın içindeki askerleri öldürüp makinelinizi atın ve roketi alın. Şimdi geriye dönüp sağdaki yola sapın, askerleri öldürdükten sonra karşınıza heliköpter çıkacak. 4-5 füzeyle onu patlabilirsiniz, amma dikkatli olun, uzun zaman bir yerde durmayın, yoksa füze yağmuruna bariz kalıyorsunuz. Helikopter patlayınca üstünden karşı tarafa geçin. Karşınıza çıkan askerleri öldürdükten sonra sığınağa girin, sağda bulunan yolun yukarısındaki askerleri sniper ile öldürün. Yolun başında ve ortasında mayınlar döşenmiş, dikkatli olun , yaklaşın ve aktif hale geldikleri zaman koşarak uzaklaşarak onları yolunuzdan kaldırın. İlerleyin ve sığınaktan çıkıp sağa devam edin ve diğer sığınağa girin. İçerdeki askeri öldürdükten sonra merdivenin aşağısındaki askerleri de öldürüp aşağıya inin.Bölüm 2 - Devam
Devam edin ve dışarıya çıkın, çıkmadan evvel bir mesaj alacaksınız. Dışarda çok güçlü silahlar bulunduran sığınak var, ama şimdilik hiçbir harekette bulunmuyorlar. İlerleryin ve küçük kampa girin önce çadırların arasında bekleyen askeri, daha sonra 1. çadırın içindeki askeri öldürün. İlerleyin, sol tarafa bir yol var, yukarda bir sniper ve köpeği yukarı çıkmanızı bekliyor, önce biraz ilerleyip köpek havlaması duyduğunuz anda geriye kaçın ve shootgun ile onu öldürün, ardından sniperciyi halledin. Şimdi yukarı rahatca çıkabilirsiniz, sol tarafa biraz ilerleyince önce bir köpek ve ardından bir grup askerle karşılacaksınız, hepsini hallettikten sonra eevin içinden canı alın (solda 2. yıkık evde de can var).
Şimdi ilerdeki sğınağın sağ ve sol köşelerinde otomatik makineliler, ayrıca bir de sniper var, sniperi sezdirmeden halledin, ardından, sağda duran güçlü silahın arkasına geçip o makinelileri ve sağınızdaki sığınağın kapısını havaya uçurun. İçeriye girin ve alarmı söndürün. Kapıdan girin ve ilerleyin, 2. köşeye gelince durun, çünki dönerkenden elinde roket atar olan ve kolay kolay ölmeyen bir asker var. Vur kaç tekniğni ile halledip,yolunuza devam edin, önünze çıkan askerleri de öldürdükten sonra, odadaki diğer alrm düğmesine basın. Koridorun sonundaki odaya girerek güçlü silahı kullanın ve karşıdaki kırmızı ışığın olduğu yere birkaç mermi gönderin, barikat patlıycak şimdi geriye, küçük kampın oraya dönün, ama kampın tarafına değil, sol tarafa gidin.
Açılan delikten geçin, sığınakta ilerlerken dışarda bizim askerlerin olduğunu belirten ve bu nedenle de hareket eden eden vurmamamız gerektiğini belirten bir mesaj alıyoruz. Yerdeki mayınlara dikkat ederek kanyondan ilerleyin. İlerde sizin askerlerden biri ile konuştuktan sonra, kanyonun sonunda sağdaki kayalığın arkasındaki karanlığa koşarak eğiliğ bekleyin, birazdan bir grup asker gelecek, merak etmeyin etrafı devriye geziyorlar, konuşmalarını duyacaksınız. Biraz bekledikten sonra kanyona doğru hareket edecekler, sizde yavaşça kayanın biraz daha ilerisine gidin ve uzaklaşmalarını bekleyin. Askerler uzaklaşınca sol tarafa dağın dibinden eğilerek sessizce ilerleyin, bu arada devriye gezen helikoptere de dikkat edin sizi farkederse kesin ölürsünüz, kamyonun arkasında iki asker nöbet tutuyor, aldırmaıyn ve çömelerek sessizce ilerleyin, kasaların yanında sizi bekleyen bir askeriniz var, sizi görünce onu izlemenizi istiycek. Takip edin, tünelin ilerisinde asker size silahlarınızı bırakmanızı söyliycek, bıçağınız, el bombalarınız, tabancanız ve shootgunınız dışındaki bütün silahlarınızı yere atın. Şimdi kasaların ordan sol tarafa ilerlereyin, sıraya girin ve emirden sonra kamyona binin.


Bölüm 3
Zor bir bölüm sizi bekliyor, introdan sonra kapıyı açın, askerleri takip etmeyin, biraz sonra bir baskın olacak, hemen kamyona girip elinize shootgunı alın ve askerlerden birinin kamyonun arkasına gelmesini bekleyin. Geldikten sonra onu öldürüp elindeki dürbünlüyü alın, evin alt katında, sağda ve evin sol üstünde tavan arasındaki askeri öldürdükten sonra eve girip üst kata çıkın. Çökmüş koridorun sonuna gelin ve odaya girin, açık olan pencerelerin ilkinden bakaak sağda duvarın arkasında saklanan sniperciyi vurun, daha sonra karşı camı kırarak, ilerede evin penceresinden ateş eden bir diğer sniperciyi vurduktan sonra, yıkık koridora çıktığınız kapının yanındaki kapının ordaki köşeye sinin ve shootgunı alın, birazdan bir asker içeri dalacak ikiye bölün. Ardından biraz evvelki pencereye gidin ve aşağıda duvarın yanında çömeli duran askerin işini de bitirdikten sonra, solda kamyonun yanında çömeli olan askeri de öldürdükten sonra binadan çıkabiliriz.
İsterseniz kamyonun içine sinmiş askerinizi de alabilir ve öyle yola devam edersiniz, Şimdi sola ilerleyin, köşeyi döndüğünüz anda koşmaya başlaıyn, çünkü arkanızdaki evin tavan arasında bir makineli var, diğer köşenin ilerisinde ise 2 asker nöbet bekliyor, onları haklayın. Sağdaki kapının arkasında makineli kullanan askerler var dikkatli olun. Kapıyı açın ve elinize shootgunı alıp kapının solunda bekleyin, birazda askerler ölmeye gelecek. Şmdi makineliyi kullanan asker ile onun solundaki iki askeri öldürün, şimdilik etraf temiz, kapıdan geçin ve sağınızdaki evin tavanında bekleyen alman askerini aşağıya davet edin. Şimdi koşarak karşıya dönük olan makineliyi alın ve karşıdan çıkan askerleri öldürün, soldaki evin tavanından can bulabilirsiniz, tabii orası boş değil bir asker nöbet bekliyor. Karşıdaki kapıdan geçin ve odaya girin. Diğer kapıyı açıp biraz bekleyin, konuşmalar bitinc fazla ilerlemeden sağdaki 2 askeri öldürdükten sonra, solda uzakta, direğin arkasında yerde yatılı bekleyen sniperciyi de öldürün (görülmresi biraz zor, dürbünün görüşünü yaklaşıtırırsanız onu görebilirsiniz).
Onu halledince ilerleyin, sol tarafta bir komutanın askerlere direktifler verdiğini görecekseniz, düz ilerleyin, kum birikintilerine yaklaşınca sizi farkediyorlar bulunduğunuz yöne doğru koşmaya başlıyorlar, hemen geri dönüp ilerde tellerin yanında duran makinleyi alın ve gördüğünüzü delik deşik edin. Hepsini halledince, karşıda sniperi öldürüdüğünüz yerde, evin içine girip, yeraltı tüneline girin. İlerleyin, köşenin slounda 2 asker kendi aralarında konuşuyor, ilerleyin, sizi gördükleri zaman geri çekilin, ateş edip patlayıcı varili havaya uçurup kendi kendilerini öldürtecekler, sağa ilerleyin, 3 adet patlayıcı varil ile karşılacaksınız, 2�li olanı değil de tek olanı patlatıp duvarda delik açın, tabii herzamanki gibi askerler mekana üşüşecek. Hemen ilerdeki sandıkların arkasına saklanın ve çıkan askerleri ordan kolayca öldürün, özellikle roket atan askeri halletmeye özen gösterin. Daha sonra yıkılan duvarın içindeki kasaların arkasında bekleyen roket atan askeri de öldürdükten sonra sağdaki vanayı çevirip, gazı kesin.
Daha sonra yerdeki roket atarı alın ve üst kata çıkın, soldaki kapıdan girerek, aşçıyı ve diğer odada bekleyen 5 roket atan askeri öldürün. Şimdi elinize sniperı alın ve odaya girin, önce sol tarafta evin üst katında duran sniperciyi, daha sonra soldaki en pencereden bakarak karşıdaki evin penceresindeki ve damındaki askerleri öldürün, dışarda bir tank devriye geziyor sizi görürse yandınız. Kapının sağındaki pencereden bakarak sağ taraftaki binanın üst pencererindeki (sağdan 2. pencere) sniperciyi öldürün.


Bölüm 3 - Devam
Şimdi tankın gidiş yönünü dikkate alarak kapıdan çıkın ve sağa, tabelaıyn gösterdiği yöne gidin, ikinci köşenin orda 2 asker ayrıca soldaki evin tavan arasında bir sniperci var, köşeyi duvardan uzaklaşmadan dönün, şimdi dikkat edin, çünki sağdaki evin penceresinde bir sniperci daha var. Etrafınız rahatlaıynca yolunuza devam edin, ama yine bir engel hem de büyük bir engel, bir tank, onu tuzağa düşürmeliyiz, yapmanız gereken onu meydana çekmek, meyadan gelmesi için makineli ile onu taramanız gerekiyor. Onun meydana doğru geldiğini gördüğünüz zaman, hemen sniperları vurduğunuz eve girin, kapılardan geçerek tankın arkasına çıkın ve koşarak onun kapattığı caddeye gidin, sağ taraftaki evin üst kısmındaki askere dikkat. Onu öldürdükten sonra arkanızdaki evin tavan arasındaki sniperciyi de öldürün. Şimdi karşı kuledeki ağır makinelerin arkasında duran askerleri ve sağ tarftaki kuledeki sniperceyi öldürün ve sağdaki kulenin yanındaki eve girin, ama evin bitişiğindeki evin üst katındaki askeri de öldürün, bu arada arkadan askerler gelmeye başlıycak, siz eve girin ve sarkan tahtadan yukarı çıkın (tahatayın üstünde biraz ilerleyince tahta kırılacak, o yüzden koşun ve atlayın, böylece yukarı çıkmış olacaksınız.
Burdan yıkık duvarın ordan bitişik binaya atlayın, soldaki pencereden bakarak aşağıda kapının dibinde duran askeri öldürün. Aşağıya inerek, önünüze çıkan askerleri öldürün, bu arada dışarda karşıdan da çıkan askerlere dikkat edin. Etraf sakinleşince karşıdaki binanın üst katındaki kırmızı düğmeye basarak büyük demir kapıyı açın. Kapıdan geçin, yerdeki mayınlara dikkat, kulelerdeki snipercileri temizleyin ve yolunuza devam edin. Büyük kapının yanındaki girişten girin, koridoru takip edin, ilerede önünüzde bir zhirli bomba atılacak, hemen dönüp siz de arkanıza bir zehirli bomba atın (arkadan iki füze atan asker gelecek) ve yolunuzun üzerindeki bombaya atel ederek onu patlatın. Gaz kaybolunca ilerlemeye devam edin. Koridorun sonundaki kapıdan dışarıya çıktığınızda dikkat etmeniz nokta, sizin arkanızda bir kulenin olması, ordaki sniper biraz ileri gittiğiniz anda sizi delik etmek için bekliyor, çevreyi bir güzel temizleyin. Fabrika kapısının önündeki iki makineli kontrol eden askerlere dikkat edin (fabrikanın sağında datellerin arkasında bir maineli kontrol eden asker var. Sağdan telleri takip edip ilerleyin, tellerin bittiği yerden gidip kapıdan fabrikanın içine girin.
Şimdi karşıya geçin, merdivenlerin oraya gelince �attack� diye bağıran bir alman sağ taraftaki sütünün arkasından size füze yollamaya başlıycak, onu hakladıktan sonra merdivenleri çıkın ve sol alt köşedeki demir aralığından bakarak kasaların arkasındaki askerleri de öldürdükten sonra, düğmeye basın, bu sırada karşıdan bir sniper çıkacak dikkatli olun. Hemen aşağıya inin, solda köşenin arkasında füze atan bir asker gizlenmiş sizi bekliyor, ayrıyeten kasaların arkasında da bir alman size merheba demek için bekliyor. En soldaki kasaların arkasına geçin ve elinize sniperi alın, dürbünü açın ve yukarda balkonda tavşan gibi gezen askerin canına okuyun. Şimdi tekrar merdivenleri çıkın, yapmanız gereken dönen maikenenin demir kollarından çarpmadan soldaki küçük balokonun tavanına çıkmak. Sonra uzun vincin üstüne çıkıp, en ucuna giderek, iyi bir zamanlama ile soldaki balkona atklamak. (sakın aşağıya bakmayın). Sol tarafa ilerleyin ve küçük odanın tavanından merdivenle inin.
Bölüm 4
Yerdeki kırmızı kareye elinizde ne var yoksa atın. Daha sonra adamı takip edin. Sizi bir camdan kaplı hücreye koycak, biraz bekledikten sonra çıkan erbdeden camlar kırılacak, hemen soldaki �testing area� yazılı kapıdan girip karşıdaki ilk yardım tabelalı odaya giein ce bıçak ve küçük bir can alın. Şimdi, arbedenin çıktığı odaya dönün. Sol taraftaki kapağın üstünde tahtaları kırın ve kolu inidirerek aşağıya inin. Burda sol tarafta bekleyen adamı ve köpeği merdivenlerin karşısına çekerek öldürüp solda kutuları çıkarak havalandırma borusuna girin. İlerleyin ve merdivenleri çıkın. Tekrar havalındırmaya girin ve sağa devam edin. Odanın solunda otomatik dedektörlü bir makine var, iyi bir zamanlama ile haman sol taraftaki kapıların sağdakine girin. İlerleyin, diğer odanın solundaki otomatik makineliye dikkat edip hemen sol alttaki havalandırmaya girin, ilerleyin ve odanın diğer tarafına ulaşıp, soldaki makinelinin altındaki kapıdan girin. İlerleyin ve lazer odasına girin.
Kapıyı açıp biraz bekleyin, gelen doktoru öldürdükten sonra soldan devam odayı turlayın ve doktorları teker teker öldürün. Son kadın doktoru üzerinize gelmesini bekleyin.Bütün doktorlorı öldürdükten sonra, geldiğiniz yoldan geri dönüp, tek makinelinin bulunduğu odadan yerdeki camları kırıp aşağıya inin. Tekrar köpeklerin bulunduğu odaya inin. Bu sefer sağdaki kapıdan gireceğiz (köpeklere dikkat). İlerleyin, sağ tarafa gideceğiz, duvardaki ***inelilere dikkat edin. �Weapon Research� odasını es geçin, koridorun sonundaki kapıya girin önce, ilk yardım odasına girin ve soldaki düğmeye basarak köpeklerin kafeslerini açın. Şimdi �Weapon Search� odasına gidebiliriz. Burdaki yüksek patlayıcıyı alıp, camdan hapishanelerin oraya gelerek, lazer odasındaki demir yatağın üstüne patlayıcıyı koyun ve gidip lazerin düğmesine basın (öldürdüğünüz 4 doktorun bölme).
Şekilde görüldüğü gibi açılan o delikten girecekseniz. İlerleyin ve 2 doktorun bulunduğu odaya çıkın. Burdan da çıkıp koridora gelin, �soli room� a değil �tank room� a girin, odanın ortasında bulunan kapısı açılmış bölmeden aşağıya inin. Mesajı duyudunuz, sulara atlaıyn ve durmadan koşun, tahtaları yıkıp koşmaya devam edin, yolun sonundaki merdivenlerden yukarıya çıkın. Delikten atlamadan önce aşağıda gezen 2 doktora dikkat edin, onları hallettikten sonra, ortadaki borulardan ilerleyerek aşağıya inin, son merdiveni inmeden aşağıda devriye gezen askeri gözetleyin ve ne zaman ki sandıkların arkasına saklanır o zaman aşağıya inin ve koşarak saklandığı yere giderek hızlı bir şekilde kafasını havaya uçurun, diğer askerleri ve doktorları da öldürdükten sonra ortadaki borunun tam orta yerindeki içinden mavi gaz geçen camı kırın. Yukarı çıkma vakti, fakat yukardan da askerler çıkacak. Yukarıya çıkın ve soldaki kapısı kapalı olan odaya girin ve duvardaki kolu indirin. Alarm çalacak, siz kapının önünde ayakta bekleyin ve girenlerin kafasını dağıtın, bu işlemi �black alert� mesajı gelene kadar devam edin, bu mesajdan sonra dışarı çıkın, eğer hala asker kalmışsa onları da temizleyip açık olan kapıdan girin.
Burdaki 2 askeri de öldürdükten sonra konsoldaki düğmeye basarak köprüyü çalıştırıp kkarşıya geçin. Koridordan ilerleyin, kapıdan girip bir diğer koridora gelin, soldaki kapıdan gaz kaçağı olması nedeni ile geçemiyceksiniz, sağa devam edin. İlk önce �tank room� girip ordan da �station� tabelasını izleyin, asansöre binip toplantı salonundaki askerleri de öldürdükten sonra trenin bulunduğu depoya girin. Soldaki konteynerlerin arkasındaki odaya girip kolu inidirin, daha sonra merdivenden üst balkona çıkıp, balkona yaklaşan demire atlayın (bu arada aşağıdaki askerleri teker teker öldürmeye kalkmayın, devamlı çıkacaklar).
Bölüm 5
İlerdeki merdivenlerin altındaki kutulardan sessiz tabancayı alın ve kolu çekerek kolu indirip kapıyı açın, içerde sessiz tabancadan başka bir silah kullanmayın. Arkası dönük askeri kafasından vurun. Şimdi soldan devam edin, camın ordan sürünerek köşeye kadar gelip bekleyin. Birazdan makineliyi kontrole bir asker gelecek. Onu da hallettikten sonra soldaki kapıdan girin, üst kata çıkmadan iyi bir göz ayarıyla aşağıdan yukardaki askeri kafasından vurup yukaru çıkın ve silahı kullanarak helikopteri patlatın. Odadan çıkıp soldaki düğmeye basın ve aşağıya inin, indiğiniz anda karşıda durna askeri vurun ve kasaların arkasına gizlenin. Biraz bekledikten sonra karşıya geçebilirsiniz. Şimdi sırada gıcık bir oda var, ben her yeri dağıtıp sonra uyuma odasından sonraki odadaki alarmı kapatıp herşeyi eski haline getirdim. Sırada �hospital wagon� var, burada 3-4 adet can bulabilirsiniz. Burayı da geçip �communication wagon� odasına gidin.
Burda da bir arbede başlattıktan sonra odadaki alrm düğmesine basın ve etrafı sakinleştirin. İlerleyip koridorun sonundadki kapıdan girin, kapıya yaklaşırken 2 askerin konuşmasını duyacaksınız, kapıdan girin ve hemen sağdaki odada bekleyen 2 askerin kafasını sessiz tabanca ile delin. İlerleyip merdivenleri çıkın, merdivenlerin sonunda, hemen sol tarafta duvardaki demiri kırıp içeriye girin, karşıda sağda bir diğer demir var onu da kırın ve içerdeki askerleri öldürün, ya da yukarı çıkıp odanın ana kapısını açarak hızlı bir şekilde hepsini öldürün, seçim size kalmış. Şimdi aşağıya inin ve �chapel�e (kilise) gidin. Evet bir arbede daha, yukarda balkondan gelen askerlere dikkat, hepsini hallettikten sonra ilerleyin ve merdivenlerden çıkın. Trenin tavanına çıkıp arkanızdaki aralıktan bakıp karşınızdaki sığınıktan ateş eden askerleri sniperleyin ve geri dönüp bilgisayar odasına gidin (communication tabelasından hemen sonraki merdivenleri çıktıktan sonraki oda) ve burdan da yan odadan yukarı çıkıp helikopteri patlatın. Şimdi geldiğiniz yere en başa döneceksiniz, tabii karşınıza askerler de çıkacak çok dikkatli olun, �sleeping wagon�un hemen ardındaki merdivenden yukarsındaki odada 2 can var.
Bütün odaları geçip trenin tavanına çıkın. Elinize sniperi alın ve herzaman önünüzü kontrol ederek ilerleyin. Tavandaki camlı yerden aşağıya inin. Havuz odasından çıkın, karşıdaki komutan bölmesine gireceksiniz, komutan sağdaki perdenini arkasında gizleniyor, karşıdaki duvarda alrm düğmesine basarak maikeniliyi durdurup sol perdenin yanındaki düğmeye basın. Aşağıya inin, sağdaki masada ve barın arkasındaki askerleri iyi bir nişanlamayla halledin. Ardından karşıdaki odaya girip alarm düğmesine basın ve makineleri etkisiz hale getirin. Ardından bara doğru yürüyün, hazırlıklı olun karşı kapıdan füze atan bir asker çıkacak, hemen kafasından onu cehenneme yollayın. Onun çıktığı kapıdan girin, ilerleyin, şimdi çok dikkatli olun, ya soldaki koridordan koşup soldaki kapıdan girerek düğmeye basın ya da direk füze atan silahı yerden alııp kapıyı açarak odayı füzeye boğarak içerdekileri öldürüp odadan geçp düğmeye basın, seçim sizin. Merdivenleri çıkıp �mayor room� a girin, komutan sağda çömeli sizi bekliyor. Soldaki odadaki 2. düğmeye de basın (duvardaki makineliye dikkat). Aşağıya inin ve kapıdan girerek devam edin. Kapıyı açın v ****** vurun, solda ve ilerde kasanın arkasında gizli olan 2 askeri öldürdükten sonra soldaki kasaların arkasına kırmızı bir el bombası atın. Kasaların bittiği yerin karşısındaki odada bir asker ve solda, karşıda toplam 2 adet makineli var. Askeri öldürdükten sonra koşarak odaya girin ve düğmeye basın.
İlerleyerek �locomotive� bölmesine girin. Buradaki askerleri de hallettikten sonra merdivenden yukarıya çıkın. İlerleyin ve dışarıdaki merdivenden tavana çıkın, hemen eğilin, soldaki sığınakta 2 sniperci bulunuyor. Onları öldürdükten sonra sığınağın tavanından içeriye girin. Sonunda �isolasyon� odasına geldik, kapıyı açın ve karşıda sağlı sollu duran ve makineli kullanan 2 askeri öldürün. Daha sonra solda ve sağdaki duvarda 2 adet makineli var, ilerlediğiniz anda sizi delik deşik edecklerdir. Önce 2 sinede kırmızı el bombası atın ve shhotgun ile aile onları patlatın, daha sonra kapının hemen üsütndeki gazın geçtiği boruyu patlaıtn, ardından karşıdaki kafesin yukarısındaki b,r diğer boruyu da patlaıtn ve çantayı alın. Şimdi karşıdaki kapının dibine zehirli bir bomba atın, ardından sürünerek gazın altından ilerleyin, karşıdan çıkan askerler zehirlenip ölecek. Sürenerek gazın latından geçip askerle konuşun ve bölümü bitirin.


Bölüm 6
Dikkat etmeniz gereken şey her han heryerden asker çıkabileceği, bayrakların orda sağda üst kısımda sinmiş bir asker ile trenin başına geldiğiniz zaman, trenin sol üst köşesinde sadece kafası görünen sniperciye dikkat. Bunlara ek kasaların arasından askerlerle de karşılaşmaya hazırlanın. Bütün askerleri öldürdükten sonra merdivenleri çıkıp sol taraftaki kapıdan girin. Sağdaki �store� odasına girin, içerde 2 asker var. Onları hallettikten sonra kırık olan kasayın içine girin ve bıçak darbaeleri ile kendinize yol açın. Duvarın yanındaki kasadan demiri kırarak yan bölmeye geçin. Burda köşedeki varilleri patlatın ve aşağıya inin. Havalandırmayı takip edip bir diğer odaya çıkın. Kapıdan geçin ortaya çıkan askerleri öldürün ve sola devam edin. Köşenini ilerisinde duvarın arkasında bir asker var ve ateş ederek varilleri patlatacak dikkatli olun. Askeri öldürdükten sonra, borunun altından sürünerek ilerleyip gazı geçin. İlerleyin ve �reichstag� yazılı kapıdan girin.
İlerleyin, makinalı odanın sağındaki kolu çekerek demir kapıyı açın ve elektrik akımının suyun üzerinde dolaştığı odaya gelin. Kutulardan atlayarak sağdaki kapıdan ilerleyin, bir başka su ve elektrik kaplı odaya geleceksiniz. Tahtaların arkasındaki askeri vuruduktan sonra soldan ilerleyerek kapıdan girin ve devam edin. Kasaların bulunduğu odanın sağındaki merdivenlerden çıkın ve uyuma odasına çıkın.Soldaki kapıdan ve karşıdan çıkan askerleri uykularına gönderin. Asansore binmeden içinde bulunan tek askeri huzura kavuşturun ve 1. kata inin. İlerleyip askerlerin küçük bir kamp kurudğu çadırl odaya gelin (�versammlung� isimli tabelanın bulunduğu kapının ardında). Üst balkondaki ve aşağıda sağda çadırın önündeki askerleri öldürdükten sonra, odanın karşısındaki kutular bir merdiven gibi dizilmiş, onları kullanak yukarıya çıkın ve koşarak karşıdaki akpıdan girin. Sağ taraftaki koridora girin, kapıdan girdiğiniz anda sağda koridorun sonunda tahtalaırn arkasında bir sniper sinmiş bekliyor, dürbünü açıp zoom yapın ve beynini havalandırın. Solda da bir asker kapının arkasında saklanıyor. İlerleyin ve �armoury� (kütüphane) e girin. Aşağıdaki askerlere dikkat edin, solda ilerdeki havalandırmaya girin.
Çıkacağınız yer enerji deposu, burdaki kolu indirip elektriği kesin. Kapıdan devam edip varelleri patlatıp asansör ile 4. kata çıkın. Şimdi çok zorlanacağınızı garanti ederim, damda bir helikopter var var üzerinde ne farza size yağdırıyor, valla ne yalan söyliyim geçene kadar çatladım, yapmanız gereken ya roket atarı bulup helikopteri patlatıcaksınız ki ben bulamadım, ya benim yaptığım gibi, heliopteri peşinize takıp asansörün sağındaki depodan uzaklaştırıp bir koşu o depoya çıkıp vanayı çevirmek ve hemen deponun sağındaki odaya girerek huzura kavuşmak. Burada belirtmediğiniz küfür kalmıycak garanti ederim.

Bölüm 6 - Devam
Vanayı çeviridğiniz zaman hemen sağdaki kapıdan girip aşağıya inin. Şimi nerdeyse geçilmesi imkansz bir yer daha, saatlerce uğraşmanız geregecek ve yine sövmek için kurmadığınız sözcük kalmıycak, aşaşğıya inidiğinze küçük bir odaya geliceksiniz. Karşıdaki kapıyı açtığınınz zaman bir tan size 3-4 taen füze yollıycak, çok iyi ama çok iyi bir zamanlama ile fırlayıp soldaki bölmeye geçmelisiniz (hemen solda alt, direğin dibi değil direkten hemen sonra). Oraya atlayıp merdivenlerden çıkın ve pencereden eve girin (bunu yapmak çok ama çok zor, 3-4 saate hatta daha fazla belki yapacağınıza eminim). Oraya düştüğünüz an bir köpek size saldıracak (save ederseniz iyi olur). Pencereden giridiğiniz zaman koridoru olduğu gibi takip edin ve karşıdaki odaya girip güçlü silahı kullanrak tankı patlatın. Armoury�ye girip makzeme ve can alabilirsiniz. Tekrar pencereye dönüp direkt aşağıya atlayın ve tümsekten sağa devam ederek kapının önünne çıkın. Soldan gelen askerleri hallettikten sonra kapıdan girip kampa gelin, kapının hemen üsütnde bir sniper var. Onu hallettikten sonra ilerde sağda bulunan kapıdan girin. Sağlı sollu kapılar var. Soldaki kapıdan girip patateslerin olduğu odadaki karşı kapıdan devam edin. Mutfaktaki sol kapıdan girerek mahzene inin.
Merdivenleri çıkarak asansore binin ve 2. kata çıkıp 4. katın enerjisini kesin. Tekrar asansöre binip 0. kata inin, burdan mahzene inin ve odalardan geçip küçük asansöre binin, asansör sizi tankalrın olduğu bölgeye çıkaracak, füze atan askerlere dikkat. Yukarı helikopterlerin olduğu dama çıkacaksınız eğer elinizde füze yoksa alın. İki helikopteri de patlattıktan sonra telden atlayın, bu sırada bir helikopter konacak ve yabancı komandalar tavana doluşacak, hemen tavanın ortasındaki dörtgen şeklindeki bölmenin solundaki çatlaktan balkona atlayın. Burdaki vareli patlatıp içeriye girin, kapıdan girip sola gittiğiniz vakit yabancı askerler koridora fırlaycak, hemen geriye dönüp çıkıtğınız kapıya girin ve geleneri temizleyin, ya da önceden oraya bir zhirli bomba atın. Ordaki makineliyi kullancaklar dikkatli olun. Ardından çıktıkları yere gidin ve introyu izleyin. Ardından sağdaki kapıdan girin 2 askeri öldürüp diğer kapıdan girin. Şimdi de koridorun sağındaki kapıdan gireceksiniz.
Budhannın bulunduğu oaday geldiğiniz zaman öncelikle soldaki odadaki alrmı kapatıp ototmatik makinelileri durdurmak, bu arada odada gezinen baş düşmanı da haklamanız gerekiyor. Adamı öldürdükten sonra düğmeye tekrar basın, çünkü bir müddet sonra yine aktif hale geliyor. En üst balkonun solundaki düğmeye basarak sağdaki kapıyı açın.
Veee... Uzuuuun bir maceranın sonu.Üye Profil Bilgileri

Literary isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Alias [Tam Çözüm] Literary Oyun Çözümleri 0 10 Mart 2014 22:37
Hırsızlığa Çözüm W.Sneijder Komik Resimler 0 12 Temmuz 2013 07:42
Çözüm Süreci CrayzTurk Güncel Haberler 0 07 Mayıs 2013 19:06
Çözüm Süreci CrayzTurk Güncel Haberler 0 20 Nisan 2013 16:47
Pbdo bot çözüm BlackBeryy Darkorbit Botlar ve Buglar 6 28 Ocak 2013 21:58

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:14.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750