Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Oyun Dünyası > Oyun Çözümleri

Oyun Çözümleri Pc Oyunlar Hakkında Hata Çözümleri , Level Çözümlerini bu bölüme yazabilirsiniz.


Barrow Hill - Tam Çözüm

Oyun Çözümleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 10 Mart 2014   #1
Literary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 16 Kasım 2013
Bulunduğu yer: PC Başı :)
Mesajlar: 916
Konular: 569
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 921
Rep Derecesi : Literary is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 9
Literary isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Barrow Hill - Tam Çözüm

Arabanın sağından ilerleyin 7 adım sonra sağda antik bir yapı göreceksiniz, buraya daha sonra geleceğiz. Yolun sonuna kadar ilerleyin terkedilmiş bir motel bulacaksınız. Burada araştırılacak çok fazla yer var ben tam olarak hepsini yazamayacağım, sadece önemli noktaları yazacağım siz her yeri inceleyin.

Motel:
İlk önce kırmızı posta kutusuna bakıp içindeki kartı inceleyin. Terkedilmiş arabaların olduğu yere gidin. Yerlere bakın dökülmüş oyuncakların arasından mavi bir kalem bulacaksınız. Bu noktada sağa doğru bitkilerle ilgili birde kitap bulacaksınız. Karşıya yürüyün erkekler tuvaletini inceleyin tuvalet kapağının üzerindeki kibriti alın.

Şimdi sağdan restorana girin.

Restoran ve Ofis:
İçeri girince soldaki ofisin kapısına yakından bakın ve kapıyı tıklayın, Ben ile konuşun. Daha sonra Ben ile tekrar konuşacağız. Sağa dönün duvardaki mesaj panosuna bakın. Tüm resimleri inceleyin, siyah beyaz resmin arkasındaki yazıyı okuyun. Sağ taraftaki kartlara bakın, karşımıza bir boz-yap çıkacak (kolay bir bulmaca).Sol tarafta da bazı kartlar bulacaksınız onları da inceleyin. Şimdi restoran bölümüne girin.
Bütün masaları inceleyin, kasanın olduğu tarafa geçin. Mesaj panosunu inceleyin, kasanın altındaki notu okuyun. Bu notta 2 numaralı odanın kapısını açmamızı sağlayacak şifre yazıyor. Soldaki kapıdan mutfağa girin.

Sağ tarafta sarı bir fener göreceksiniz, üstteki mandalı çevirin ve kibriti yakın, fenerde kibriti kullanıp yakın.
Kapının sol tarafındaki sigorta kutusunu açın, soldan 4. düğmeye basın ve alttaki küçük düğmeye basın. Dördüncü düğme açılacak içindeki teller kopuk, kutunun hemen sol üst köşesindeki teli alıp düğmede kullanın. Düğmeyi kapatın ve alttaki küçük düğmeye basın lambalar yanacak. Etrafı inceleyin. Lavabonun üzerindeki radyoyu inceleyin, soldaki düğmeye basıp çalıştırın, sağdaki düğmeyle kanalları arayın. İbre 10 numaraya geldiğinde bir müzik duyacağız, 15’e geldiğinde spikerin konuşmasını dinleyeceğiz. Sağ taraftaki dolabı açıp içindeki sepeti alın, dolabın altındaki kutuyu açıp içinden yumurta koymaya yaran kapları alın. Şimdi biraz daha dışarıyı araştıralım.

2 numaralı oda
Bahçeye çıkıp odaların olduğu yere gelin, burada 3 oda var hepsinin kapısı kilitli. 2 numaralı kapının kilidini açacağız. İlk önce * tuşuna basın ardından 199 numaralarını tuşlayın. Sıfırlamak için# tuşuna basabilirsiniz. İçeri girin.

Masanın üzerindeki radyoyu açıp yine aynı şekilde dinleyin, yeşil alet kutusunun içinden malayı alın. Çekmeceyi açın içindeki telefonu alın, telefon üst menüye yerleşecek, çekmecedeki mektubu okuyun.
Yatağın üzerini inceleyin, günlüğü okuyun. Yatağın yanındaki şarj cihazında telefonu kullanın, biraz şarj olsun. Bu sırada dışardan korna sesi duyacaksınız, kapıyı açıp bakın. Tekrar odaya dönün telefonu şarjdan alın. Duvardaki resimleri ve haritayı inceleyin. Odadan çıkın.
Piknik masası göreceksiniz arkasındaki yoldan ilerleyin feneri kullanarak yolu aydınlatabilirsiniz. İlerleyin bir tabela göreceksiniz, tabelanın altındaki broşürleri inceleyin. İlerleyin üzerinde bir sağa bir de sola giden adam resmi çizilmiş başka bir tabela göreceksiniz. Sağ taraftan ilerleyin ışıklı bir yola geleceksiniz. Işıklar yavaş yavaş sönmeye başlayacak sonra karanlık olacak feneri kullanın. Karşınızda bir kaya göreceksiniz dokunmayın ölebilirsiniz, ama ölseniz de kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Geriye dönün sağı solu işaret eden tabelanın yanına gelince sola gidin motelin önüne geleceksiniz.


Restoranın arka tarafındaki parka girin buradaki beyaz boyalı korkulukların tahtalarından biri gevşek, tahtayı yana çekip aradan geçin. Binanın arkasına dolaşın. Mutfak penceresini, biraz ilerleyince de Ben’in odasını göreceksiniz. Sağ taraftaki gazete göz atın. Tel örgü bir bölüm göreceksiniz alttaki boşluktan girin. Kontrol panelini açın. Düğmelere altta kırmızı işaretlediklerime basın, en son kırmızı düğmeye basın.


1 – 2
3 – 4
5 – 6
7 – 8
9 – 10

Mutfaktaki ve 2 numaralı odadaki radyoları 15’e getirin spikerin konuşmalarını dinleyin. Şimdi Ofisin kapısını çalın Ben bize bir numara verecek bu numara 1. odanın kapı şifresi. 1 numaralı odaya gidin 725 numaralı şifreyi girin. Etrafı araştırın, bir GPS bulacaksınız. Şimdi Conrad’in Jeep’ini bulmalıyız.

Jeep
Ana yola gelin sola yürüyün burada feneri kullanın ve ilerleyin. Bir telefon kulübesine rastlayacaksınız ama çalışmıyor. İleri yürümeye devam edin sağda bir korkuluk göreceksiniz. İlerlemeye devam edin Yolun sonunda Conrad’ın Jeepini bulacağız. Araba taşa çarpmış durumda, aracın içindeki radyoyu alın. Radyoyu 15,3 frekansına getirin Ben’in dinlediği kanalı bulacaksınız, spikerin konuşmasını dinleyin Ben radyoya bağlanıp spikerle konuşacak. Buradaki dijital makineyi alın. İlk önce PDA’yı çalıştırın alt tarafta açık olarak durması lazım sonra üst bölümden dijital makineyi açın bu makinedeki kamera görüntülerine bakın, notları okuyun ve haritaya bakın. Bu harita bize hangi noktada olduğumuzu gösteriyor. Bundan sonra yolu kaybederseniz haritayı kullanabilirsiniz. Notun en sonunda 3 numaralı odanın kapı şifresi yazıyor. Birazdan odaya gideceğiz. Etrafı araştırın yerdeki eşyaları inceleyin. Yerdeki çamur birikintisinin içindeki kartı inceleyin. Buradan ormanın içine girin ilerleyin bir kulübe göreceksiniz.


Kulübe

Sol taraftaki tahta sandığa tıklayın tam önümüzde duracak şimdi arkanıza dönün tahta sandıkla bizimle dönecek yani şu anda itiyoruz. Sandığı varilin üzerine koyun ve pencereye tırmanıp içeri girin. İleri doğru yürüyün tahta kırılacak ve alt kata düşeceğiz. Etrafa bakın merdivenin yanında bir kapı ve yanında da bir makine var, amaç bu makineyi çalıştırıp kilidi açmak.

Sol tarafta köşeye yere bakarsanız bir hortum bulacaksınız, sağ tarafta da kutuların içinden bir kol bulacaksınız. Hortumu makineye takın, ardından kolu takın makinenin vanasını çevirin gaz gelecek. Kilide doğru olan yerde kibriti kullanıp kapıyı açın.
Şimdi tekrar içeri girin merdivenlerden yukarıya çıkın. Masanın üzerini araştırın bir fotoğraf makinesi bulacaksınız. Makinenin düğmesine basıp açın (arka tarafta) ekranında çekilen resimleri izleyeceksiniz. Makinenin üzerindeki sağ ve sol tuşlarına basarak resimlerin hepsine bakın. Pencerenin önündeki kitabı okuyun, soldaki pencerenin önündeki palamutlardan alın.


Şimdi 2 numaralı odaya gidin ve cep telefonunu şarjdan alın. 3 numaralı odanın kapısını açıp girin etraftaki tüm çizimleri inceleyin, notları okuyun. Kaloriferin önünde yerde yakılmış bir kağıt bulacaksınız, kağıdı birleştirdiğinizde şu yazıyı okuyacaksınız. Çantasının şifresini arabanın plakasını karışık yazarak kullanmış. Masanın üzerini araştırın çekmeceye bakın buradaki kayıt cihazındaki tüm kayıtları dinleyin. Çantayı açmak için 274312 numaralarını girin. Çantanın içindeki mektupları defteri okuyun resimleri inceleyin.
Dışarıya çıkın cep telefonundan 585 21 31’i arayın, eğer jeep, mutfak ve 2 nolu odadaki radyoların hepsini aynı spiker kadını duyacak şekilde ayarlamadıysanız telefon meşgul olarak görünüyor. Spiker kadınla görüntülü olarak konuşmaya başlayacağız, tam bu sırada spikerin oradan köpek havlaması duyacağız. Kadın köpeğin peşinden bağırıp koşacak ve ikisi de ortadan kaybolacak. Şimdi radyo istasyonuna gitmeliyiz.
Ana yola çıkın, sola dönün telefon kulübesini geçince sağ taraftaki korkuluğun yanından bataklığa girin. Yerdeki birikintide köpeğin tasmasını göreceksiniz. Aşağıya doğru ilerleyin. Bataklığın üzerindeki tahta iskeleden geçin, radyo istasyonunun ışığını göreceksiniz, oraya gidin.
Radyo İstasyonu
Ortalarda kimseler yok, karavana girin. Etrafı inceleyin, yatağın üzerinde bir detektör var ama parçalarını biz birleştireceğiz. Kapının karşısında detektörün kutusuna bakarak kolayca yapabilirsiniz. Birleştirdikten sonra pilinin olmadığını göreceğiz. Raflara bakın saksının içindeki iki ayrı cins mantarı alın. Bilgisayara bakın şifre istiyor. Köpeğin adı olan Wincey deneyin. Sık kullanılanlardaki linkleri ve özel notları inceleyin. Tam arka taraftan bazı kasetçalarlar var düğmelerine basarak hepsini tek tek dinleyin. Karavandan çıkın. Köprüden geçin, ilk sağdan dönün sonra soldan devam edin burada mezarlık göreceksiniz.

Mezar
Haç şeklindeki mezarın arka tarafına geçin, alt taraftaki kapağı mala ile açın. İçindeki metal objeyi alın, günlüğü okuyun. Şimdi otele dönün.
Tuvaletlerin kapısının önüne yürüyün, burada tam arkanızı dönün ve bir adım ilerleyin. Üst taraftan CPRS cihazını çıkartın, direkte takılı olan yangın söndürücüsüne tıklayın altındaki parçayı alın. Ofisin önüne gidin, Ben’in konuşmalarını dinleyin sonra cam kırılması sesini duyacaksınız. Binanın arka tarafına dolaşın, ofisin penceresinin olduğu yere gelin. Kırık camdan ofise girin.

Ofis:
Masanın üzerini araştırın çekmecelere bakın burada boş kağıt ve pil bulacaksınız. Çekmeceli dolabı araştırın notları okuyun şişeyi inceleyin. Kamera görüntülerine bakın sağdaki vidoların hepsine tıklayıp monitörde olanları izleyin. Koltuğa oturun tam karşınızdaki kapıyı açıp dışarıya çıkın.
Sağ taraftaki objeleri inceleyin tekrar kapıya doğru yürüyün ilerleyin sağdaki bölümü araştırın burada far camı bulacaksınız. Yine ilerleyin, soldaki kapıya tıklayın, kilitli, deliğinden bakın içerde eski bir araba göreceksiniz. Sağ taraftaki merdivene tıklayın, tıkladığınızda merdiveni almış sayılıyoruz, garaj kapısına doğru dönün merdiveni buraya koyun çatıya tırmanın. Soldaki merdivenlerden bir kat daha çıkın kapağı açın aşağıya inin. Küçük ofise girin masanın üzerindeki yağdanlığa tıklayın yumurta kabına yağ doldurun, yağdanlığın sağındaki küçük demire tıklamanız gerekiyor. Alt kata inin etrafa bakın, buradaki kapının sürgüsünü açıp dışarıya çıkın. Ofise doğru yürüyün, solda bir oyun makinesi var kullanmak için bozuk paraya ihtiyacımız var.
Cafe’ye girin kasanın alt çekmecesinde malayı kullanın kasayı açın içindeki bozuk paraları alın. Oyun makinesinde bozuklukları kullanın, para kazanana kadar sağdaki kolu çekin. Şimdi bir de meyve suyu lazım meyve suyu makinesi odaların olduğu yerde 3 numaralı odanın sol tarafından ilerleyin orada bulabilirsiniz. Paraları makineye atıp tüm meyve sularından birer adet alın.

Şimdi radyo istasyonuna gidip detektöre bulduğumuz pilleri takın. Detektör üst envantere yerleşecek. Mezarlığın olduğu yere gidin, detektörü çalıştırıp etrafta dolaşın Yerde bir taş göreceksiniz, detektör bu noktada çalışmaya başlayacak, taşı kaldırıp altındaki diğer antika taş parçasını alıp altındaki notu okuyun.


Şimdi diğer mantarları ve malzemeleri bulalım:
Cafe’nin içine girin en sonda sağdaki masadaki tuzluğa tıklayın tuzu envanterdeki yumurta kabına doldurun. Dışarıdaki Mercedes markalı arabanın arka tarafına geçin, sağ tarafında yerde bir şampuan şişesi var, tıklayın şampuanın kapağını açarak yumurta kabına doldurun. Telefon kulübesinin arka tarafındaki çalılıklara bakın mantarı alın. Posta kutusunun olduğu yere gelin 3 adım ileri yürüyün sağa dönün üzümlerden alın. Buradan aşağıya doğru yürüyün ve sağa sapın buradan daha önce kırmızı tepeli mantarlardan almıştık. Kırmızı mantarların yanından sola dönün üç adım ilerleyin sola dönün dört adım ilerleyin. Kazı alanına geleceksiniz.
Çadıra girip etrafa bakın dışarı çıkın burada salıncağa benzeyen bir elek göreceksiniz. Üst envanterden detektörü açın ibresi oynamaya başlayacak eleğin yanında yerde malayı kullanın küçük bir şişe bulacaksınız. Şişede yumurta kabını kullanın. Burada bir el arabası göreceksiniz, sağından aşağıya doğru inin sağınıza bakın bir mantar daha bulacaksınız, biraz daha aşağıda bir mantar daha var. Etrafı araştırın ve Cafe’ye dönün.

Mutfak:
Şimdi topladığımız malzemelere bakalım. Ocağın yanına gelin sağa dönün tezgahın üzerinde sepeti kullanın. Sepetteki malzemeler tezgahın üzerine çıkacak. Burada bir havan ve sağ tarafta da çöp kutumuz var.

lk önce üzümleri havana koyun ardından meşe palamudunu ve kırmızı mantarı ekleyin, havan tokmağı ile ezin. Havanda yumurta kabını kullanıp kabı doldurun. Kapının sol tarafındaki blenderin yanına gelin. 1000 ml böğürtlen suyu(mor kutu), 500ml armut suyu, 500ml yeşil kutulu meyve suyundan ekleyin, çırpma düğmesine basmayın yoksa blender boşalıyor. Meyve sularını yumurta kabına alın.


Şimdi St. Anneka’ya gidin.
İçeri girmeden sağda bir taş var fenerle taşa bakın, envanterdeki kağıdı taşta kullanın ve mavi boya kemlini de kağıtta kullanın. Şimdi içeri mağaraya girin. Sağ tarafta teneke kutuyu açıp içindeki kitabı okuyun. Burada bir çeşme ve üzerinde renkli bardaklar göreceksiniz. Sol tarafa girin duvardaki resme bakın, şimdi de çeşmenin sağ tarafına gidin. Karşınızdaki duvardaki delikte arnika metal objeyi kullanın. Objeyi çevirin, sağ taraftaki duvarda bir panel açılacak, içindeki kutuyu açıp, içindekilere bakın.

Çeşmenin yanına gelin ilk önce mavi mumu sonra da kahverengi mumu yakın. Çeşmenin suyunda yumurta kabını kullanın. Dışarıya çıkın, yolun karşı tarafındaki merdivenlerden çıkın feneri kullanın yolun sonuna kadar yürüyün, buradan sola dönün ilerleyin.
Sol tarafta dizili dört taş göreceksiniz. İlk taşta yine kağıdı kullanın ve mavi kalemle karalayın. Bu notlar üst envanterde yerlerini alacaklar. İleri doğru yürüyün 7 taşın olduğu bir alana geleceksiniz. Ortada kazılmış bir yer göreceksiniz burada malayı kullanın yerden bir şekil görünecek. Bu şeklin üzerinde envanterdeki 2 kırık taş parçasını kullanın ama bize bir parça daha lazım. Ama bulduğumuz parçayı başka bir yere yaerleştireceğiz.
Şimdi etraftaki 7 taşa 7 yumurta kabını yerleştireceğiz. Burada oyunu kaydedin geri dönüşü yok.
Taşlara soldan sağa doğru bakacak olursak altta gördüğünüz resimdeki yumurta kaplarını doğru olarak taşlara yerleştireceğiz.

1. Taşa 2 numaralı yumurta kabını
2. Taşa 1 numaralı yumurta kabını
3. Taşa 6 numaralı yumurta kabını
4. Taşa 4 numaralı yumurta kabını
5. Taşa 3 numaralı yumurta kabını
6. Taşa 7 numaralı yumurta kabını
7. Taşa 5 numaralı yumurta kabını

Koyun ve taşların renk değiştirmesini izleyin. Doğru yaparsanız mavili yeşilli bir renk alacaklar, yanlış yaptığınızda şimşek çakacak. Yanlış yaparsanız load yapıp baştan başlamalısınız.
Buradan çıkıp aşağıya yürümeye başlayın telefon çalmaya başlayaca arayan kayıp spiker. Konuşma bittikten sonra aşağıya doğru yürümeye devam edin. Yerde kayıp 3 kırık taş parçasını bulacağız, taşı alın notu okuyun. İleri yürüyün sağdan aşağıya inin. Atların üzerine taş parçalarını yerleştirin. Arkanızdaki büyük kayaya bakın üzerindeki deliğe far lamba camını yerleştirin. Diğer büyük kayanın üzerindeki el işaretine tıklayın, atlardaki birleştirdiğimiz taşı alın.
7 taşın olduğu yere dönün yerdeki kazı alanına gidin ve malayı kullanın, bir delik açılacak va aşağıya ineceğiz. Buradaki büyük taşın üzerine birleştirdiğimiz taşı koyun ve oyunun sonunu izleyin.Üye Profil Bilgileri

Literary isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Archibald Hill Mareth Genel Okul Ansiklopedisi 0 10 Kasım 2013 02:25
Silent Hill'i özleyenlere Half-Life 2 çözümü (Video) Revenge77 Oyun Haberleri 0 17 Ağustos 2013 20:44
Hill Bill'in ilk oynanış videosu yayımlandı Revenge77 Oyun Haberleri 0 07 Ağustos 2013 14:05
Silent Hill 2 (PC) Bol Caps - Mediafire Kheron Oyun İndir 0 02 Haziran 2013 09:22
Assassin's Creed 3 : Sequence 07 - Mission 4 - Battle of Bunker Hill Furkan Oyun Videoları 0 07 Aralık 2012 18:38

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:08.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750