Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Oyun Dünyası > Oyun Çözümleri

Oyun Çözümleri Pc Oyunlar Hakkında Hata Çözümleri , Level Çözümlerini bu bölüme yazabilirsiniz.


Alias [Tam Çözüm]

Oyun Çözümleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 10 Mart 2014   #1
Literary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 16 Kasım 2013
Bulunduğu yer: PC Başı :)
Mesajlar: 916
Konular: 569
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 921
Rep Derecesi : Literary is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 9
Literary isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Alias [Tam Çözüm]

Faydalı Bilgiler

Oyun boyunca gitmeniz gereken yönü kestirebilmek için haritanızdan veya ekranın üst tarafındaki kırmızı yön oklarından faydalanın.
Inventory'deki bir eşyayı kullanabilmek için yapmanız gereken sol ok tuşuyla inventory'i açtıktan sonra aşağı � yukarı ok tuşlarıyla istediğiniz nesneye gelip space tuşuna basmak.
Özellikle nöbetçilerin bol olduğu yerlerde aşağı ok tuşuyla "enhanced vision"a geçtiğinizde ekranınızda beliren kırmızı oklar sayesinde nöbetçilerin nerede olduğunu anlayabilirsiniz.
Varmak istediğiniz yer haritanızda yeşil bir noktayla gösterildiğinden sık sık haritanıza bakmayı unutmayın.
Dövüşlerde veya kimi tehditkar durumlarda sağlık durumunuzu sağ üst köşedeki mavi çizgilerden takip edebilirsiniz. Bu çizgilerde azalma olduğunda ilerlemek yerine biraz beklerseniz durumunuz yavaş yavaş artıya doğru düzelecektir.
Birden fazla adamla aynı anda dövüşmeniz gerektiğinde sabit durup hepsiyle birden uğraşmak yerine sağa sola kaçarsanız çoğunlukla adamlar tek tek saldırmaya başlayacağından daha az darbeyle işi halledebilirsiniz.


MONTE CARLO

1. Mr. Sark'ın şöförünü takip edebilmek için iz sürücü serumu kullanmak ve Ajan Dixon'dan aletlerinizi almak.

Kumarhaneye girdiğinizde hemen sağdaki koltuklu bölmede Dixon'ı içkisini yudumlarken bulabilirsiniz. Kısa bir konuşmanın ardından aletleri alın. Odanın diğer ucundaki bölmede ise Sark'ın şöförünü bir kadınla laflarken görüyorsunuz. Yanına gittiğinizde sizden bir bloody mary getirmenizi isteyecek. Bara giderek barmen kadınla konuşun ve içkiyi isteyin. Kadın arkasını döndüğünde tezgahta duran bardağa inventory'nizdeki serumu katın ve tepsiyi alarak şöföre götürün. Adam içkisini içtikten sonra oradan uzaklaştığınızda merkezle aranızda geçen dialog sonucu yeni hedefinizi öğrenin.

2. Mutfaktaki soğuk hava deposundan diski almak.

Mutfağa gitmek için barın arkasına geçerek tezgah boyunca ilerleyin. Sağdaki kapıdan girin ve "Save Point"te oyunu kaydedip merdivenlerden çıkın. Kapının önünde "stealth mode"da ilerlemenizi ve eşyaların arkasına saklanarak yürümenizi tavsiye eden mesajı dinleyin. Bu arada garson kılığınızı inventory'nizdeki stealth giysinizle değiştirin. Buradaki amacınız iki korumaya yakalanmadan soldaki buzluğa gitmek. Eğer yakalanırsanız adamları bir temiz dövün.

İpucu: Ben önce düz ilerleyip buzluk hizasına gelince sola dönmeyi denedim. Ama her seferinde yakalandım ve oyun adamlarla dövüşmeme izin vermeden otomatik olarak lobiye geri yolladı beni. Daha sonra mutfağa girer girmez önce sola sonra ileri yürüdüğümde yine yakalanmama rağmen hemen yanıbaşımda duran kepçeyi kaparak adamları eşek sudan gelinceye kadar dövdüm

Soğuk hava deposuna girdikten sonra düz ilerleyip sola döndüğünüzde büyük bir buz kalıbının içinde diski (daha doğrusu disketi) göreceksiniz. Eğer kepçe hala elinizdeyse bunu kullanarak buzu kırın ve diski alın. Değilse etrafta işinize yarayacak bir kaç şey bulabilirsiniz. Merkezle konuşun ve yeni hedefinizi öğrenin.


3. "Gersh Room" denilen odaya sızıp "Makina" hakkında bilgi edinmek.

Haritanızı incelediğinizde 3.katın çiziminde hedefinizin yeşil bir noktayla belirtildiğini göreceksiniz. Buzluktan çıkıp ileri yürüdüğünüzde ev bölümüne geçen kapıları göreceksiniz. 3. kata çıkabilmek için asansörü kullanmanız gerekiyor ki burada 2 seçeneğiniz var. Eğer hemen karşınıza çıkan "save point"i kullanırsanız ve o sırada nöbetçi sizden tarafa bakıyorsa diğerlerini de alarma geçireceğinden yolunuza devam edebilmek için önce adamları alt etmeniz gerekecek. İkinci seçeneğiniz ise kameralara yakalanmadan soldaki duvar boyunca ilerleyip önünüze çıkan kutunun arkasına saklanmak. Sonra koşarak koridoru geçip, asansörün düğmesine basarak asansöre binmek. Siz içeri girer girmez asansör kendiliğinden hareket edecek ve Marshall'la aranızda kısa bir konuşma geçecek.

Asansör durup da kapılar açıldığında anında karşınıza çıkacak 2 adamı dövdükten sonra yolunuza devam edin. Önünüze çıkan kapıyı açmadan önce oyunu kaydedin. Kapıyı açar açmaz karşınıza çıkacak olan adama da haddini bildirin. Hemen solunuzdaki bardan silah olarak kullanabileceğiniz boş içki şişelerini alın. (tedarikli olmakta her zaman fayda vardır). Odanın ortasındaki masanın sağ tarafında bir telefon solunda ise bir notebook var. Notebook'un yanına geldiğinizde bunu hacklemeniz gerektiğini öğreniyorsunuz. Inventory'nizdeki modemi kullanarak bilgisayara bağlanın. Bilgileri aktarabilmeniz için doğru şifreyi girmeniz gerekiyor. Deneme yanılma metoduyla şifreyi kolayca bulabilirsiniz. (ilginçtir hem CAB hem de BAC şifre olarak işe yaryor). Bilgileri aktardıktan sonra geçen konuşmada kumarhanenin altında bir silah yeri olduğunu öğreniyorsunuz ve bir sonraki hedefinize yöneliyorsunuz.

4. Kumarhanenin bodrum katındaki silah bölümünü araştırmak.

Tekrar asansöre binerek 0 yazan butona basın. Asansörden çıkınca bir koridora geliyorsunuz. Kameraya yakalanmadan ilerleyin. Koridorun sonunda bir başka asansör var ancak ne yazık ki bozuk. Yukarı doğru bakarsanız bir havalandırma penceresi göreceksiniz. Sağ taraftaki dolabı (koliye de benziyor ama) çekerek asansörün önüne yerleştirin. Üstüne çıkıp pencereden içeri girin. Sağa doğru ilerleyip köşeye geldiğinizde kendinizi aşağıdaki çıkıntıya bırakın. Tekrar sağa ilerleyip merdivenden aşağı inin. Oyunu kaydedip ekranın alt tarafına kalan kahverengi bölüme yöneldiğinizde bodruma varmış olacaksınız. Ara videoyu izleyin. Videoda gitmeniz gereken yönü kestiremezseniz haritanızdan veya ekranın sağ üst köşesindeki yön oklarından yararlanın. Bulunduğunuz yerden sağa doğru ilerleyin. Buradaki nöbetçiyi haklamanız gerekiyor. Bu arada adam alarmı çalıştırsa bile paniklemeyin çünkü diğerleri gelene kadar kapıyı geçecek vaktiniz var. İçeri girerek ilerleyin ve oyunu kaydedin.

Bir sonraki odada karşınıza yine iki adam çıkıyor. Adamlardan önce yerdeki metal sopayı almaya çalışın ve doğal olarak adamların işini bitirdikten sonra bir sürü monitörün bir arada olduğu konsola gidin. Marshall size güvenlik koridorunu nasıl geçeceğinizi anlatacak. Öncelikle inventory'nizdeki "razor prism" i kullanmanız gerek. Bunun için de güvenli bir yere ihtiyacınız var. Tekrar bir önceki odaya dönün. Haritanıza bakarak gitmeniz gereken yeri tespit edin. Yakalanıp dayak atarak veya yakalanmadan kapıya ulaştığınızda kilitli olduğunu göreceksiniz. Inventory'nizden maymuncuğu alarak kilidi açın. Bunun için bir kaç kez sağ ok tuşuna ve space'e basarak sağdaki dişliyi düşürün. Aynı şeyi soldaki dişli için sol ok tuşunu kullanarak tekrarlayın. İçeri girip odanın sonuna ilerleyin ve prizmayı kablo kutusuna (sigorta kutusuna da benziyor) yerleştirin. Kutudan uzaklaşır uzaklaşmaz içeri giren nöbetçiyi eğer daha önceden ele geçirdiğiniz ve silah olarak kullanabileceğiniz herhangi bir şey varsa bununla yoksa kenarda duran tahta saplı fırçayla dövün. Dışarı çıkıp haritanızı ya da kırmızı yön oklarını takip ederek güvenlik koridoruna gelin. Oyunu kaydedin. Marshall size üç kameranın hangi sırayla nereyi gösterdiğini anlatacak ve ekranın sağ üst köşesinde her kameranın o anda nereyi gösterdiğini izleyebileceksiniz.

Kameralara ve nöbetçilere yakalanmadan odanın sonundaki kapıya gidin. (Bu bölümü epey uğraşarak geçtim. Üstelik nasıl becerdiğimi de hiç bilmiyorum). Oyunu kaydedin. Kapı açılır açılmaz bir kişiyle daha dövüşmeniz gerekecek. Daha sonra merdivenlerden aşağı inin ve yerdeki sopayı alın. Tam bu sırada razor prismin adamlar tarafından bulunduğunu ve geri almanız gerektiğini öğreneceksiniz. Aynı anda da merdivenlerden aşağı inen nöbetçi sizi fark edip bağırmaya başlayacak. Adamın işini bitirdiğinizde beliren search yazısı uyarınca üstünü aradığınızda prizmayı bulacaksınız. Bundan sonra kırmızı yön oklarını takip ederek ilerleyin ve olabildiğince az yara alarak önünüze çıkan adamlardan kurtulun. Oyunu kaydederek merdivenlerde silah değiştirin. Kimseye çaktırmadan güvenlik odasını geçin. Her tarafı basınç sensörleriyle donatılmış yere geldiğinizde bir sonraki görevinizi öğreneceksiniz.

5. Araştırma (Science Lab) Laboratuarına sızmak.

Ara video ve dialoglardan sonra, daha önce geçtiğiniz güvenlik odasına dönüp adamı dövün ve köşede duran silahla masanın üstündeki güvenlik kartını alın. Modemi kullanarak şifreyi girin. (CA veya DC, her ikisi de uyuyor) ve notebook'unuza yeni bir harita yükleyin. Haritadaki yeşil nokta yeni hedefiniz. Buraya ulaştığınızda kapıyı açmak için güvenlik kartını kullanın. İçerideki adamları hallettikten sonra oyunu kaydedin. Sağdaki düğmeye basarak arka taraflardaki bir yerde bir kapıyı açmış olacaksınız. Geri dönüp hedefinize doğru ilerleyin. İster durmadan koşarak ister dövüşerek girişe vardığınızda soldaki cihazı kullanarak (kontrol paneli gibi bir şey) içeri girin. İçeride aynısından bir tane daha var. Bunu da kullandığınızda bulunduğunuz yerin bir asansör olduğunu göreceksiniz. İkinci kata çıkın ve oyunu kaydedin. Kırmızı yön oklarını ya da haritayı kullanarak duvara doğru koştuğunuzda yine bir havalandırma olduğunu göreceksiniz. Ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz oyunu kaydedip ilerleyin, ara videoyu seyredin.tam kurtuldum diye sevinip yeni bir save pointe geldiğinizde Marshall size hareket algılayıcı sensörlerden bahsedecek. Olabildiğince hızlı koşup kimseye ve özellikle de sensörlere bağlı olarak harekete geçen duvara monte edilmiş makinalıya yakalanmadan ilerideki kamyona ulaşıp arkasına atlayın. Tekrar bodruma geri dönüyoruz.

Haritanıza baktığınızda yeşil dikdörtgenlerle işaretlenmiş 2 pencere göreceksiniz. Amacınız bunlardan üstünde bir merdiven olanına ulaşmak. Merdivene ulaşmayı başarınca oyunu kaydedin ve iskeleye (köprüye) tutunarak ilerleyin, düşmemeye dikkat edin. Havalandırmadan içeri girerek tekrar oyunu kaydedin. İleriye doğru yürüyün ve merdivenden aşağı inin. Sensörlerle korunan bilgisayar odasına gidebilmek için boruların altından sağa doğru ilerleyip ızgarayı çıkartın. Zıplayıp boruyu kullanarak sonuna kadar ilerleyin ve buradaki bilgisayarı hack'leyin. (Umarım daha önce kullandığınız 3 harfli şifreyi hala hatırlıyorsunuzdur). Böylece hem sensörleri etkisizleştirecek hem de notebook'unuza yeni bir harita yükleyeceksiniz. Kırmızı yön oklarını takip ederek ilerleyin ve oyunu kaydedin.

6. Lazer prototipini ele geçirmek.

Koridorları takip ederek prototipin bulunduğu odaya kadar ilerleyin. Buraya girebilmek için geçerli bir parmak izine ihtiyacınız olduğunu öğreneceksiniz. Ekranınızda yeşil üçgenlerle yerleri belirtilen bilimadamlarından herhangi iki tanesini yakalayın ve inventory'nizdeki aleti kullanarak her ikisinin de parmak izini alın. Tekrar geri dönüp parmak izlerini kullanmak istediğinizde bunun hiç de kolay olmadığını göreceksiniz. Burada da Marshall imdadınıza yetişecek. İlk cihazda modeminizi kullandıktan sonra 50 saniye içinde ikinci cihaza gidip parmak izini kullanmanız gerekiyor. Aynı zamanda sizi yolunuzdan alıkoymak isteyen kötü adamlardan da kurtulmanız lazım. Eğer zamanında yapabilirseniz odanın kapısını açmayı başaracaksınız. İçeri girip prototipi aldığınızda bu görev de tamamlanmış olacak. Bu esnada Dixon'dan Mr. Sark'ın "Gersh Room"a (ilk bilgisayarı hacklediğimiz oda) gittiğini öğreniyorsunuz.

İpucu: Parmak izini kullanmanız gerektiğinde eğer ilk seferinde başarılı olamazsanız oyunu yeniden yüklemek yerine tekrar ilk bilgisayarı hackleyip başarana kadar deneyebilirsiniz.

7. Gersh Room'a gidip Anna ve Mr. Sark'ı gözetlemek.

Gersh Room'a gidebilmek için asansöre yöneldiğinizde alarm sistemini etksiz hale getirmeden yukarı çıkamayacağınızı öğreniyorsunuz. Sistemi çalıştıran 3 tane alarm kutusu var. Birincisi hemen sağınızda, ikincisi bilim adamının odasında, üçüncüsü ise daire şeklindeki koridorda. Lazer prototipini kullanarak bunları imha ettikten sonra asansöre binip yukarı çıkın.

Kata geldiğinizde yine bir karşılama komitesi ile cebelleşmeniz gerekiyor. İşlerini bitirdikten sonra Gersh Room'a giderek barın arkasına saklanın ve ara videoyu seyredin. Bu noktada tez vakitte odadan çıkmanız gerektiğini anlıyorsunuz. Önünüze çıkan adamları alt ederek asansörle aşağı inin ve oyunu kaydedin. Burada tekrar 3 nöbetçiyle başa çıkmanız gerekecek ve sonunda Sark'la karşı karşıya kalacaksınız. Sark'la hesabınızı gördükten sonra kumarhane kısmına gidin ancak kapılar kilitli olduğundan her zamanki gibi haritanıza bakarak hedefinizi gösteren yeşil noktaya doğru ilerlemeniz gerekecek. Bir miktar daha dövüşün ardından pencereden dışarı kendinizi atarak Dixon'ın arabasına atlayın.

CIA merkezinde lazer incelendiğinde iki parçasının eksik olduğunu ve bunları ele geçirebilmek için Suudi Arabistan'a gitmeniz gerektiğini öğreniyorsunuz.

SUUDİ ARABİSTAN

Sahte kimliğinizle kendinizi tanıtıp görevliyle biraz lafladıktan sonra giriş için bir güvenlik kartına ihtiyacınız olduğunu öğreniyorsunuz. Tabii daha çok güvenlik sistemlerini tahrip etmeye alışık biri olarak bu amaçla üst kata çıkıyorsunuz. Bu arada sahte bir kimlikle dolaştığınızdan kimse size bulaşmıyor. Sağdaki merdivenlerden çıkıp kapıdan geçtiğinizde üst kata çıkmış oluyorsunuz. Bundan sonraki hedefiniz güvenlik terminalini bulmak. Bu esnada etrafın lazer ışınlı bir sistemle korunduğunu ve bunları etkisizleştirebilmek için inventory'nizdeki ışın kesiciyi (beam interruptor) kullanmanız gerektiğini öğreniyorsunuz. Bu aşamada isterseniz kostümünüzü de değiştirebilirsiniz. Basitçe kesicileri ışınların çıktığı noktaya yerleştirerek ilerleyin. Sadece iki kesiciniz olduğundan geçtiğiniz her noktada kesicileri yerinden alıp bir sonraki noktada kullanmanız gerekiyor. (Kesicileri yerinden almak için tekrar inventory'den beam interruptor'ı seçin. Hedefe yerleştirdiğinizde bu kez halka kırmızı olunca space'e basarak geri alın). En sona geldiğinizde terminalin biraz daha ileride, diğer tarafta olduğunu görüyorsunuz. Işın kesicileri kullanarak terminale ulaşın ve modemle hackleyin. Böylece ana bilgisayar (mainframe) odasına giriş izni sağlamış olacaksınız.

Balkonun kenarına giderek aşağıdaki kapıdan içeri girin ve oyunu kaydedin. Yine modemi kullanarak mainframe'i hackleyin. Bu esnada yakıt hücrelerinin saklanmış olabileceği 6 tane kemik olduğunu öğreniyorsunuz. Kemiklerin yerleri şöyle zemin katın kuzeybatı tarafında ve köşede, zemin katın güneybatı tarafında kalan odada, yine zemin kattaki ortadaki odada. Son olarak da birinci katın kuzeybatı köşesinde (bazı noktalarda birden fazla kemik var). Neşenize göre, istediğiniz sırada kemikleri toplayın. Yalnız bol bol dövüşmeniz gerekeceğini unutmayın. Bazı kemikler kutularda ya da dolaplarda olduğundan ister maymuncuğunuzla kilitleri açabilir, isterseniz muhafazaları kırabilirsiniz. Tam da işinizin bittiğini düşündüğünüz sırada hem Anna'nın geldiğini hem de kasa dairesinde bir başka kemik daha olduğunu öğreniyorsunuz.

Birinci kat haritasında kasa dairesi yine yeşil bir noktayla işaretlenmiş durumda. Kasaya açılan odaya geldiğinizde nöbetçi sizi tanıyacağından dövüşmeniz gerekecek. Burada epey sayıda adamla boğuşacağınızdan etrafta gördüğünüz ve silah yerine geçebilecek her şeyi kullanın. Öldürdüğünüz adamların silahlarından faydalanmayı da unutmayın. İşiniz bitince kapıya gidin ve oyunu kaydedin. Sağdaki merdivenlerden aşağı inerek ulaştığınız her katta yine merdiveni bulup aşağı inmeye devam edin. Kasa katına geldiğinizde oyunu kaydedin, kapıyı inceleyerek dialogları dinleyin. Kasaya açılan güvenlik kapısını kapadıklarını öğreniyorsunuz. Duvardaki Rambaldi sanateserlerinin tamamını taşıyamayacağınızdan inventory'nizdeki fotoğraf makinanızla 30 saniye içerisinde fotoğraflarını çekmeniz gerekiyor. Süre dolduğunda Sydney kasanın dışına kaçacak. Bu noktada merkezle aranızda uzun bir konuşma geçecek. Dışarı çıkabilmek için tek çareniz zemin katın arka tarafındaki yangın çıkışını kullanmak. Aşağı indiğiniz merdivenleri kullanarak yukarı çıkın. Birinci merdivenden sonra dinleyeceğiniz dialogla birlikte Anna'nın kaçmaya başladığını öğreniyorsunuz. Ekranda beliren ve Anna'nın yerini gösteren yeşil bipleri takibe başlayın. Bu arada Marshall'ın yakalandığını da öğreniyorsunuz.

İpucu: Anna'yı takip ederken önünüze çıkan korumalarla dövüşmek yerine sürekli yeşil bipi takip edin. Çünkü dövüşerek vakit kaybeder ve yeşil bipi kaybederseniz Anna'yı da kaybedeceğinizden mission fail olacak ve son kayıt noktasından başlamanız gerekecek. Sonuçta çatıya ulaştığınızda Anna helikopterine binerek gözden kaybolacak ve sizde kendinizi müzenin dışında, bir takın yıkıntıların arasında bulacaksınız. İlerideki save pointte oyunu kaydedin. Ortam çok karanlık olduğundan termal veya gece görüşüne geçin. Nöbetçilere yakalanmadan bütün mekanı araştırın. Sonunda bir kapıya geldiğinizde içeri girerek sağa dönün ve yukarı çıkın. Koridorun ortasına geldiğinizde sol tarafa ışık olan kapıdan içeri girin. Tel çiti takip ederek etrafı araştırın. (Haritanızda da siyah ince bir çizgiyle işaretlenmiş.) önünüze çıkan save pointlerde oyunu kaydederek yolunuza devam edin. Bir noktada nöbetçiler sizi fark etse de siz yolunuza devam edin sonunda yolunuza çıkan çıkıntıya tırmanarak merdivenlerden çıkın ve kapıdan içeri girin. Ara videodan sonra Marshall'la başbaşa kalıp durum değerlendirmesi yaptıktan sonra 45 saniye içerisinde maymuncuğunuzu kullanarak kilitleri açın ve şifreyi girerek bombayı etkisiz hale getirin. Ara videodan sonra CIA merkezinde Budapeşte'ye giderek bir akıl hastahanesinde kapalı tutulan Ajan Jacobs ve Caplan ismindeki bir bilim adamını kurtarmanız ve yakıt hücresini bulmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Ayrıca eğer yakıt hücresini bulamazsanız bedeli ne olursa olsun onu imha etmeniz gerekecek.

Akıl hastahanesine girebilmek için çalışanların kullandığı bir güvenlik kartına ve biometrik bir koda ihtiyacınız olduğundan lokal bir dövmecide işe başlıyorsunuz.


ROMANYA

Hemen karşınıza çıkan adamı hakladıktan sonra üstünü arayarak anahtarı alın ve duvardan bir ıstaka alarak , anahtarı kullanıp kapıdan çıkın. Adamların işini bitirdikten sonra güvenlik kartını bulmak için adamların üstünü aradığınızda birinin kolundaki dövmenin tam da bulmaya çalıştığınız şey olduğunu öğreneceksiniz. Merkezle konuştuktan sonra kendinize bir dövme yapın. Artık hastahaneye gitmeye hazırsınız.

Binaya girebilmek için sağ tarafınızda bulunan parmaklığı aşmanız gerektiğinden çöp kutusunu parmaklığa doğru iterek üstüne çıkın. Çöp kutusunu itmenize mani olabilecek sandık ve eski sandalyeden onları parçalayarak kurtulabilirsiniz. Parmaklığa tırmandıktan sonra tek bir nöbetçiyle karşılaştığınızda adamı öldürerek silahını alın. Dümdüz koşarak çöp bidonlarının arkasına daha sonra da ilerideki araçların arkasına saklanarak giriş kapısının hizasına gelin. Buradaki nöbetçileri arkaları dönükken vurabilirsiniz. Olur da sizi fark ederlerse dövüşmek yerine hızla kapıya koşun, sağdaki düğmeye basarak açılan kapıdan içeri girin ve merkezle konuşun. Oyunu kaydettikten sonra soldaki demir kapıdan içeri girin. Tek başına olan nöbetçiyi sinsi bir hamleyle hakladıktan sonra silahını alın. Dümdüz ilerideki kapıya koşun. Önünüze çıkan nöbetçileri haklayıp, silahınızı sürekli yenisiyle değiştirmeyi unutmayın. Adamlarla işiniz bitince bir tanesinin üstünden Dr. Caplan'ı hücreden çıkarmakta işinize yarayacak anahtarı alın. Dr. Caplan'ın hücresi ileride solda. Uzun bir dialoğun ardından adamı ana giriş kapısına götürmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Sizi takip etmesini söyleyerek yola koyulun. Bu arada ön kapıya gelene kadar adamın arkanızda olduğuna emin olun. Çok hızlı giderseniz size yetişemeyeceğinden game over olma durumu var. Ana kapıya ulaşıp adamı sağ sağlim teslim ettikten sonra yeni hedefiniz morga girmek olacak.

Dr. Caplan'ın hücresinin bulunduğu koridordaki asansöre binmeniz gerekeceğinden oraya gidin. Bu arada koridordaki güvenlik kameralarını EMP'inizle etkisiz hale getirebilirsiniz. Asansöre binince 1.kata çıkın. Morga ulaştığınızda kapının kilitli olduğunu ve başka bir giriş kartına ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız. Koridor boyunca koşarak ve adamlardan hiçbiriyle dövüşmek riskine girmeden sonuna kadar ilerlediğinizde (sanki çıkmaz bir koridora girmiş gibi karşınıza duvar çıktığında) yolun sonundan sola dönerek merdivenden yukarı çıkın. Eğilerek havalandırma ızgarasından içeri girin. Demir iskelede önce sağa, sonra sola, sonra tekrar iki kez sağa dönerek ilerleyin. Tam da gazetesini okuyan nöbetçinin üstüne geldiğinizde parmaklığın bir kısmı düşerek adamın dikkatini dağıtacak. Adamın hareketlerine dikkat ederek ona çaktırmadan aşağı inin ve sinsice işini bitirdikten sonra silahını alın. Bu arada diğerleri tarafından da fark edilmiş olacağınızdan silahlı adamlardan başlayarak hepsini haklayın.

Kurşununuz bittiğinde silah değiştirmeyi unutmayın. Son olarak silahsız adamları da ıstakaları kullanarak pataklayın. İşiniz bitince oyunu kaydedin ve hedef seçmiş olduğunuz nöbetçinin üstünü arayarak anahtarı alın. Odadan çıkabilmenizin tek yolu kuzey tarafta kalan kapıyı kullanmak. Maymuncuğunuzla kilidi açtıktan sonra stealth mode'a girin ve olabildiğince çabuk iki nöbetçiyi öldürdükten sonra son sürat morg kapısına koşun. Karşınıza çıkan adamlardan kurtulup anahtarı kullanarak içeri girin. İçerideki adamları da etrafta gördüğünüz ve silah olarak kullanabileceğiniz nesnelerle hakladıktan sonra merkezle konuşun. Aradığınız dövme odanın sağ tarafındaki dolaplarda. Soldan ikincisini açarak DNA tarayıcınızı kullanın ve dövme örneğini alın. Marshall'la konuştuktan sonra sağ taraftaki x-ray makinasını (ayaklı abuk şey) sürükleyerek cesedin yanına getirin ve kullanın.

Yine Marshall'la aranızda geçen dialog sonucu morgun deposuna gitmeniz gerektiğini ve iki tane kimyasala ihtiyacınız olduğunu öğreniyorsunuz. Depo ileride kilitli bulunan oda. Burada ister maymuncukla kilidi açabilir ister senin arkanızda kalan camlı odadaki görevliyi etkisiz hale getirerek odanın anahtarını alabilirsiniz. Depoya girdiğinizde iç tarafın telle çevrili olduğunu göreceksiniz.

Nöbetçiye yakalanmadan sağınızda kalan kutunun ve dolabın üstüne çıkarak boruya tırmanın ve boruda ilerleyerek odanın diğer tarafına geçin. Nöbetçiyi hakladıktan sonra süründüğünüz borunun altında kalan rafa zıplayın ve rafta yürüyün. Önünüze bir eşya çıktığında rafa tutunarak yürümeye devam edin. Böylece birinci şişeyi alın. Son şişenin bulunduğu rafla ilkini aldığınızın arasında epey bir boşluk olsa da yürümeye devam ettiğinizde Sydney otomatik olarak ilerideki rafa atlayacak. İkinci şişeyi de alın ve oyunu kaydedin. Bu odadan geldiğiniz gibi çıkarak labaratuara gitmemiz gerekiyor.

Ele geçirdiğimiz yeni dövme sayesinde bu kattaki her odaya rahatça girebildiğinizden etrafı araştırmak iyi bir fikir olabilir. Haritanın en altındaki küçük odaya gitmemiz gerekiyor. Bu odada doktor ablayı ve yanındaki *****ları hakladıktan sonra kadının giysilerini alarak kılık değiştirin. Yön oklarına göre bir kat yukarı gitmeniz gerektiğinden morgtan üst kata çıkan merdivenleri kullanarak üst kata çıkın. Oyunu kaydedin. Koridorda hemen ilk sağda gitmek istediğiniz labaratuar var. Bu arada kılık değiştirmiş olduğunuzdan güvenlik kameralarınca görülmek gibi bir derdiniz yok ama hala nöbetçilerle dövüşmeniz gerekiyor. Odaya girdiğinizde yeni lazer prototipinin de orada olduğunu göreceksiniz. Merkezle konuştuğunuzda prototipin içinde prizma ve yakıt hücresinin olması gerektiğini öğreniyorsunuz. Ancak her ikisi de orada olmadığından yeni hedefiniz bunları bulmak.

Prizmalar aynı odada 3 tane büyük beyaz muhafazanın içindeler. Ancak bunları incelediğinizde kilitli olduklarını ve kilidi açabilmek için hacklemeniz gereken bir bilgisayar olması gerektiğini öğreniyorsunuz. Bilgisayar labaratuarın ikinci katında ancak odadaki merdiveni kullanarak çıkmak isterseniz otomatik bir silah yerleştirilmiş olduğundan hiç şansınız yok. Kahverengi kutunun üstüne çıkarak boruya zıplayın ve ilerleyerek diğer kata geçin. Bilgisayarı hackledikten sonra prizmaları alabilirsiniz. Bu arada Sark oraya doğru geldiğinden prizmaları prototipin içine yerleştirmeniz ve o gelmeden saklanmanız gerekecek. Prizmaları yerleştirdikten sonra üst kata çıkmak için kullandığınız kutunun içine saklanın.

Sark etrafı inceledikten sonra son testler için Jacobs'ı getiriyor. Bu arada prizmaların son dakikada oraya yerleştirildiğini de keşfettiğinden daha fazla adam getirmek için gidiyor. Sark gider gitmez 60 saniye içinde hemşireleri halletmeniz, lazeri etkisiz hale getirerek Jacobs'ı kurtarmanız gerekiyor. Jacobs'la konuştuktan sonra lazer prototipini duvardaki iki panel üzerinde kullanın. Merkezle konuştuktan sonra tekrar prizmları alın ve ekranda op-tech yazısı belirince (sol tarafa dönün) inventory'nizdeki nitrogliserini yakıt hücresinde kullanın. Biraz önce patlattığınız paneller sayesinde açılan yolda ilerleyerek oyunu kaydedin. Rafların üstüne çıkarak stealth mode'a geçin ve çaktırmadan kapıdan çıkın. Yeni hedefiniz için merkezle konuşun. Şimdi Sark'ı bulmanız ve bir DNA örneği almanız gerekiyor.

Hemen stealth mode'da Sark'ı takip etmeye başlayın. Zaman zaman Sark durup arkasına bakacağından etraftaki eşyaların arkasına saklanmayı unutmayın. DNA örneği takibin bir noktasında tamamlanmış olacak ve Vaughn Marshall bu örneği incelerken sizin Sark üzerinde kullanılmak üzere sakinleştirici bulmanız gerektiğini söyleyecek. Haritanıza bakarsanız gitmeniz gerekenin hangi oda olduğunu göreceksiniz. Depoya vardığınızda hemşireyi hallettikten sonra üstünü arayarak şırıngayı alın.

Tekrar haritanıza bakın. Almanız gereken uyuşturucuların bulunduğu ecza deposu haritada işaretli. Mümkün olduğunca az dövüşüp bolca koşarak depoya vardığınızda tezgahın üstüne atlayın. Oyunu kaydederek uyuşturucuları alın. Bundan sonraki hedefiniz Sark'ı bulmak. Bu katta gitmediğimiz tek oda var, Sark da bu odada. Kısa bir konuşmanın ardından Sark'la dövüşeceksiniz. Yere düştüğünde şırıngayı kullanın ve onu etkisiz hale getirin. Adamı dışarı çıkarmak için bir tekerlekli koltuğa ihtiyacınız olacağından hemşireyi hakladığınız ecza deposuna giderek oradaki sandalyeyi alın. Geri getirip Sark'ın koltuğa yerleşmesini izleyin ve oyunu kaydedin.

Binadan dışarı çıkabilmek için öncelikle bu kattaki asansöre gitmeniz gerekiyor. Eğer arabayı hızla iterseniz alarmı çalıştıracağınızdan sakin sakin yürüyün. Maalesef bu şekilde nöbetçileri sorunsuzca geçseniz bile ecza deposunun orada bir doktor sizi fark edip alarmı çalıştırarak arkasında kapıyı kapatacak. Asansöre girdiğinizde elektrik olmadığını ve manuel olarak çalıştırmanız gerektiğini fark edeceksiniz. Üstteki havalandırmadan dışarı çıkın. Asansörün tam karşısına denk düşen odadaki ameliyat masasını kullanın. Oyunu kaydedin. Tekrar havalandırmayı kullanarak kontrol panelini inceleyin. Bu esnada yakıt hücresinin patlamak üzere olduğunu öğreniyorsunuz. Asansör katta durduğunda havalandırmadan aşağı atlayarak dövüşmeye başlayın. Elinizi çabuk tutun. Sark'ı şimdilik orada bırakarak ilerideki bütün adamlardan kurtulun. En sonunda geri dönüp Sark'ı alarak ön kapıdan teslim edin ve CIA merkezinde yeni görevinizle ilgili videoyu seyredin.

HONG KONG

Bu bölümdeki ilk göreviniz kontrol odasını bulmak ve kameraları bozacak bir alet yerleştirmek. Dixon görevlilerle uğraşırken siz de etrafı araştırın. Balkondaki save pointte oyunu kaydedin. Merdivenlerden aşağı inip Vaughn ile konuşun. Kontrol odası kapısında NO yazan oda. Bu odanın solundaki kadınlar tuvaletine girin. Stealth mode'a geçerek kadın korumayı haklayın ve üzerindeki giriş kartını alın. Kartı kullanarak kontrol odasına girin ve korumayı etkisiz hale getirin. Marshall'la konuştuktan sonra ileriki köşedeki yeşil parlak nesnenin yanına gelin. Op-tech yazısı çıkınca kameraları bozacak aletinizi kullanın. Yerdeki mavi kağıdı alın (katın planını gösteriyor).

Buradan çıkarak odaya girmek için güvenlik kartını ilk kullandığınız yere gidin ve diğer kapıdan içeri girin. Sinyal bozucunuzla güvenlik kamerasını ardından da nöbetçiyi devre dışı bırakın. Bu arada kamera tekrar çalışmaya başlayınca bir kez daha bozun. Odanın diğer tarafındaki kapıdan çıkın. Diğer odada sağdaki kapıdan çıkın. Bir sonraki odada ta ki save pointe gelene kadar aynı şeyi tekrar edin. Merdivenlerden en üst kata çıkıp içeri girin. Bir sonraki odaya geçerek iki korumayı hallettikten sonra soldaki kapıdan geçin. Kapının hemen dışındaki kamerayı bozduktan sonra koşarak ilerlemeye devam edin.

Oyunu tekrar kaydedip kamerayı bozduktan ve korumayı hallettikten sonra koridor boyunca ilerleyin. Videoyu seyredin. Sağınızdaki kapıdan girerek saklanın. Odada yalnız kalınca sağınızdaki çift kapıya yönelin. Uyuyan nöbetçilerin orada hafif çıkık duran kitabı gizli bölmeye geçmek için kullanın. Bu arada nöbetçileri halledip birinin üzerinden kütüphanenin anahtarlarını alın. Gizli bölmede masadaki haritayı alın, bilgisayara giderek harddrive downloader'ı kullanın.

Biraz önce girdiğiniz çift kapıya giderek güvenlik kartıyla kilitleyin. Bilgisayarın yüklemesi bitince cihazınızı alıp hızla odayı terkedin ve sağ taraftaki açık pencereden çıkın. Projektörlere yakalanmadan sağa doğru ilerleyin. Merdivenden çatıya çıkın ve soldaki borulara tırmanın. Çanak antene gelinceye kadar sağa doğru ilerlemeye devam edin. Burada kontrol panelini kullanarak statik gürültüyü kesene kadar anteni hareket ettirin. İşiniz bitince geldiğiniz yoldan geri dönerek pencereden içeri girin ve iki nöbetçiyi halledin. Bir tanesinin üstündeki güvenlik kartını alın.

L2 yazan kapıda kartı kullanarak dışarı çıkın. Sırasıyla gireceğiniz bölümlerde önce sol, sonra sağ ve sağ kapıları kullanarak merdivene gelene kadar koridorda ilerleyin. L2 yazan kapıda yine kartı kullanın. Soldaki haritayı alarak gitmeniz gereken odaya bakın. İçeri girince merdivenlerden inin ve aşağıdaki kapıdan geçerek oyunu kaydedin ve karşınızdaki odaya geçin. Buradaki nöbetçilere yakalanmamak için hareket halindeki sandıkların üstüne çıkarak diğer tarafa geçene kadar ilerleyin. Harddisk downloader'ı bilgisayarda kullanın.
Açılan kapıdan çıkarak merdivenlerden inin ve nöbetçiyi halledin. Merdivenin sonundaki kapıdan girerek soldaki kasaya gidin ve elması alın. Açılan kapıdan çıkarak garaja gidin ve sağdaki asansörü kullanın sonra düz ilerleyin. Kamerayı geçince sola dönün ve kamyonun arkasına atlayın. Kamyondaki bilgisayarı hackleyin. Haritanızda 4 tane yangın alarmının yerini tespit ettikten sonra bunları bularak çalıştırın. Binaya girdiğinizde parti olan odaya vardıktan sonra Dixon'ı bulun. Bu arada kötü abileri dövün. Dixon'la birlikte dışarı çıkarak Rio De Janerio Gece Klubüne gidin.

RIO DE JANERIO

Sola doğru devam ederek korumalardan kurtulun. Merdivenlerdeki kadın korumayı da hallettikten sonra merdivenleri takip edin. Bir sonraki çatıda uzak tarafta kalan merdivenlerden aşağı inerek sokağa ulaşın. Sola doğru ilerleyip Anna'yı takip ederek küçük bir kapıdan içeri girin. Aşağı inin ve soldaki kapıdan geçin. Korumalara yakalanmadan ileride soldaki kapıdan çıkın. Kamyonların yakınındaki merdivenleri kullanarak yukarı çıkın. Koridorda önce ekranın sol üst tarafındaki sonra da sol alt tarafındaki kapıları kullanın. Dışarı çıkarak sokağın sonundaki çöp bidonlarının yanında Dixon'la buluşun. Soldaki korumalara yakalanmayın. Şirin silahınızı aldıktan sonra sokağın diğer tarafındaki kilitli geçide delin ve silahı kilidi açmak için kullanın.

Geçitten geçerek arabanın oradaki koridora girin ve oyunu kaydedin. Kayıt noktasının sağındaki kapıdan diğer odaya oradan da uzakta kalan kapıya gidin. Soldaki kırmızı kapılardan çıkın. Adamların işini bitirdikten sonra asansöre giderek Key Code Scrambler'ı kullanın ve bir kat aşağı inin. Girdiğiniz odada lazerlere yakalanmamak için sağa doğru devam edin. İlerlerken güvenlik kamerasını silahınızla imha etmeyi ve lazerleri etkisizleştirmeyi unutmayın. Üzerinde E harfi olan kapıdan girerek sola dönün ve merdivenlerden yukarı çıkın. Soldaki koridoru takip edip yine üstünde E yazan siyah kapıdan içeri girin.

Mutfağa giderek adamları halledin. Kırmızı kapıdan çıkarak bir sonraki kırmızı kapılara kadar koridorda ilerleyin. Sürekli ilerleyerek sağdaki kırmızı kapılardan girip oyunu kaydedin. Tabii yolunuza çıkan adamların icabına bakmayı unuymayın. Silahınızla kamerayı imha edin. Kapıdan girerek soldaki merdivenleri kullanın, sonra sağa dönün. Silahınızı kullanarak lazerlerden kurtulduktan sonra soldaki kapıdan çıkarak bilgisayarın yanına gelin. Ara videoyu izleyin.

Kilitli kapıda silahınızı kullandıktan sonra donunca tekme ya da yumrukla işinizi görün. Lazerleri geçtikten sonra önce sola sonra sağa dönün. Diğer lazerleri de geçtikten sonra sağdaki kırmızı kapılardan girin ve adamları halledin. Güvenlik kartını kullanarak sağdaki kapılardan çıkın. Soldaki merdivenlerden yukarı çıkın ve oyunu kaydedin. Sağdaki kapılardan geçtikten sonra önce sağa sonra sola gidin ve mavi odanın kapısına gelin. Kapının kilidinde scramblerı kullandıktan sonra içeri girerek bilgisayarı hackleyin. Odadan çıkarak koridorda önce sola sonra sağa ve sonra tekrar sola ilerleyin. Sağdaki metal kapıdan çıkarak tavandaki camda inventory'nizdeki DV Recorder'ı kullanın. Ara videoyu izleyin.

C.I.A. ROTUNDA

Haritanızdaki yeşil noktaya gidin ve buradaki masadan tabancayı ve giriş kartını alın. Oyunu kaydederek haritanıza tekrar bakın ve yine yeşil noktaya gidin. Sark'ın saklandığı hücrelere geldiğinizde parmaklıkların arkasından ateş ederek adamları uyuşturucu oklarınızla halledin. Giriş kartını Sark'ın hücresinde kullanın.


RIO DE JANERIO

En yakın koridora girerek nöbetçiyi haklayın. Karbondioksit uyarısı olan mavi boruya vurarak sızdırmasını sağlayın ve önünde durarak kendinizi iyice soğutun. Mümkün olduğunca hızlı hareket ederek ısınmadan lazerleri geçin ve kırmızı kapılara ulaşın. Oyunu kaydedin. Soldaki merdivenlerden inip önce sağ sonra soldaki kapıdan çıkın. İster buradaki boruda kendinizi soğutarak isterseniz silahınızı kullanarak lazerleri geçin ve koridorun sonundaki merdivenlerden inin. Silahınızla kamerayı imha edin. Önce sola sonra sağa giderek kapıdan çıkın ve dans alanındaki adamları haklayın. Açılan kapıdan çıkıp odanın sonundaki kırmızı kapıları kullanın.


RUSYA

Sağa doğru gidip nöbetçiyi hallettikten sonra sonic booster'ınızı aşağıda kamyonların olduğu panelde kullanın. Kamyon şöförünün söylediği parolayı kaydedin. Giriş kapısının ilerisindeki merdivenden çatıya tırmanın. Bilgisayarı hackleyerek giriş kapısının oradaki otomatik silahları etkisiz hale getirin. Kapıya gelerek sonic booster'ı kullanın ve içeri girip oyunu kaydedin. Gardiyanları hallettikten sonra soldaki ofise girin. Karşınıza çıkan kapıları ve koridorları takip edin, son kapıyı maymuncuğunuzla açın. Önce sola sonra hafifçe sağa döndüğünüzde bir kaidenin üstünde göreceğiniz kontrol panelinde razor prism'inizi kullanın.

Giriş kodunu öğrendikten sonra prizmayı alın, nöbetçilerle dövüşün ve soldaki merdivenlere gidin. Kameranın altındaki bilgisayarı hackleyin. Kodu kullanarak kapıdan geçin ve asansöre ulaşın. Burada karşınıza çıkan teyzeden kurtulun ve asansör durunca çıkıp oyunu kaydedin. Sola giderek merdivenlerden çıkın, kenar boyunca ilerleyin ve beam interruptor'ınızı lazerlerde kullanın. Havalandırmadan çıkınca sola dönün ve boruları takip ederek ilerleyin. Sağa döndüğünüzde göreceğiniz bilgisayarı hackleyin. Bir platform görene kadar ilerleyip sağa dönün, soldaki boruyu takip edin. Üstüne çıkabileceğiniz boruya gelince zıplayın ve diğer bilgisayarı da hackleyin.

Aşağı atlayarak karşınıza çıkan nöbetçilerden kurtulun, kadın olanın giysisini alarak üstünüzü değiştirin ve beyaz giriş kapısından içeri girin. Sakince ilerleyin. Kılığınız soğuk geçirdiğinden sağlık durumunuz bozulsa da kimseyle dövüşmek zorunda kalmamanız daha iyi. Merdivenlerden inip soldaki kapıdan geçin ve üstünüzü değiştirin. Sağdaki panelleri hackledikten sonra gelen adamlarla dövüşün ve açılan kapıdan çıkın. Oyunu kaydedin, yukarı tırmanarak aşağı inin ve Sloane'ın yanına gidin. Maymuncuğunuzu kullanarak dışarı çıkarın ve bir güzel pataklayın.

Dışarı çıkıp soldaki merdivenlerden yukarı çıkın ve soldaki kapıdan girin. Tankı kullanarak sağdaki buz kütlesini kırın ve açılan koridora gidin. Oyunu kaydederek soldan devam edin sonra sağdaki merdivenleri kullanın. Bu odada Anna'yla dövüşmeniz gerekecek. İşiniz bitince sağdaki lazerin üstünde beam interroptor'ı kullanın. Lazer ışının siz engellemeden önce gittiği noktada razor prisminizi kullanın. Diğer taraftaki kapıdan çıkarak oyunu kaydedin. Soldaki merdivenlerden çıkarak içeri girin. Koşarak merdivenlerden çıkmaya ve tırmanmaya devam edin. Odanın ortasındaki makinanın switch'ini kullanın , geri dönüp dışarı çıkarak merdivenlerden yukarı çıkın ve asansöre binin.

Çıkınca koşmaya devam edin, sağdaki merdivenlerden çıkıp yukarı tırmanın. Soldaki kapıdan içeri girin. Sağdaki kapıdan geçip merdivenden yukarı çıkın. Sağdaki kapıdan girdikten sonra tekrar sağdaki merdivenlerden çıkın ve zıplayıp boruya tutunarak karşıya geçin. Aşağı inince bidonların üstündeki çıkıntıya tutunarak ilerlemeye devam edin. Sola giderek yine ortadaki makinanın switch'ini kullanın. İlerideki rampadan çıkarak asansöre gidin. Sağa doğru devam ederek soldaki koridora girin. Koridorları takip edip en sonunda bir kapıya ulaştığınızda maymuncuğunuzla kilidi açıp dışarı çıkın.

Geçmiş Olsun..!Üye Profil Bilgileri

Literary isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Cs 1.6 Default Alias’sız Mermi Sektirmeyen Cfg RememberMe Counter-Strike Hile ve CFG 5 15 Mart 2017 20:18
Ip ban kaldırma 100% çözüm ! Policess Transformice 17 29 Nisan 2016 18:35
Hırsızlığa Çözüm W.Sneijder Komik Resimler 0 12 Temmuz 2013 07:42
Çözüm Süreci CrayzTurk Güncel Haberler 0 03 Temmuz 2013 13:58
Çözüm Süreci CrayzTurk Güncel Haberler 0 20 Nisan 2013 16:47

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:04.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750