Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Oyun Dünyası > Oyun Çözümleri

Oyun Çözümleri Pc Oyunlar Hakkında Hata Çözümleri , Level Çözümlerini bu bölüme yazabilirsiniz.


Hitman 2 : Silent Assassin (PC) Tam Çözüm

Oyun Çözümleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 19 Mart 2013   #1
Max Payne
Unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 30 Ağustos 2012
Bulunduğu yer: Westeros
Alter: 28
Mesajlar: 1.407
Konular: 199
Rep Puanı: 15837
Rep Gücü: 1413
Rep Derecesi : Unique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 19
Ettiği Teşekkürler: 14
Standart Hitman 2 : Silent Assassin (PC) Tam Çözüm

Anathema

Burası ilk bölümümüz. Amacımız mafya babası Don’u öldürmek ve dostumuz pederi kurtarmak. İlk hedefimiz villaya girebilmek. Bunun için üç yöntem var;
Postacıyı susturucu ya da ip ile boğun, kıyafetlerini alın, silahınızı atın ve yürüyerek soldaki kapıdan girin.
Sağ tarafa inip mal getiren çocuk görmeden silahınızı onun kutusuna saklayın. Çocuğu öldürüp kıyafetlerini çalın ve içeri o şekilde girin.
Silahınıza güvenip içeri dalın. Kapı fark etmez.

İçeri girerken, muhakkak bir koruma öldürüp kıyafetlerini giyin.

İkinci hedefimiz binaya girmek. Bunun için iki yöntemimiz var.
Ana kapıdan girin. Kıyafetleriniz gerekli şekilde olduğunda yürüyerek girebilirsiniz.
Sağ taraftaki kapıdan girin. Gene sorunsuz gireceksiniz.

Haritayı açın. Don üst katta. Onun odasının kapısına gelin ama girmeyin. Biraz beklerseniz odadan çıkacak, biraz dolaşıp sırtı size dönük olarak odaya geri girecek. Yavaşça gidip boğazlayın. Üzerinden anahtarı alın. Ana kapıdan çıkıp sola dönün. Binayı takip edin. Aşağıya doğru bir merdiven inecek. Oradan inip pederin kilitli olduğu odayı bulun. Çıkış iki şekilde yapılabilir;
Bahçede tuvaletini yapan adamı öldürüp araba anahtarını alın ve arabayla kaçın.
Haritada EXIT yazan, villanın çıkışına geri gidin.

Petersburg Stakeout

Amaçlarımız toplantıdaki generali öldürmek, diğer generallere dokunmamak ve metroyla kaçmak.
İlk önce metrodan inince sağ taraftaki dolaplara gidin. Maymuncukla 137 numaralı dolabı açıp içinden uzun namlulu tüfeği alın. Çıkıştan ilerleyin ve kente çıkın. Haritada bir ana bina göreceksiniz. Amacımız o binanın ikinci katındaki toplantıya müdahale etmek. Kimseye görünmeden, görünürseniz de arkanızda iz bırakmadan o binanın arkasından dolaşın. Binanın sağ kanadına bakan yolun karşısındaki binaya girip 3. kata çıkın. Kapıyı maymuncukla açıp ilerleyin. Açık bir pencere önüne geldiğinizde toplantıyı izlemeye başlayacaksınız. Dürbünü açın ve konuşmaların bitmesini bekleyin. Öldürmeniz gereken general en solda oturan ve içki içen, cam kenarındaki asker. İş bittikten sonra geldiğiniz yere dönüp trene binin.

Kirov Park Meeting

Amacımız general ve Igor Kubasko adlı namussuzu öldürmek.
Tekneden inince merdivenleri çıkıp biraz bekleyin. Limuzin geçtikten sonra çöp kovalarına yaklaşan askeri susturucuyla öldürüp saklayın. Giysilerini alın. Tam arkanızdaki parka yürüyerek girin ve generalle Igor’u konuşurlarken öldürün. Tamamen yanlarına girince yaparsanız, kaçmak için rahat bir alan kalır. İş bitince teknenize binin.

Tubeway Torpedo

Amacımız generali öldürüp ajanımızı kurtarmak.
Yeşil kutuların arkasında saklanarak size ilk yaklaşan askeri öldürün. Giysilerini alıp haritanızda görünen –sağ üst köşe- mekanınıza gidip eşyalarınızı alın. Kamyona binip ikinci alana gidin. Kamyondan inip binanın arkasındaki girişe ilerleyin. İçerideki tek askeri öldürüp merdivenlerden yukarı çıkın. Odada Desert Eagle ve mermilerini bulacaksınız. Merdivenlerden inip asansöre binin ve alt kata inin.

Buradan sonra amacınızı, herkesi öldürerek ya da sadece saklanarak gerçekleştirmek size kalmış. Ben öldürerek ve saklayarak ilerledim. Öncelikle gidip kamera sistemini yok edin. Bunun için kamera odasına girin, ilk “Girilmez” yazan odadaki elektrik kutusundaki yeşil kısma ateş edin.
Yolu takip ederek ikinci asansöre gelip bir kat daha aşağıya inin. General ajanı öldürmeden önce siz onu öldürün, ajanla birlikte bir üst kata çıkıp kanalizasyona girin. Kanalizasyona girmek için de elinizdeki bombayı duvarın kenarına atın, uzaklaşıp pimi kullanın. Hazırlıklı olun, bir asker baskını olabilir. Çıkışa gidin ve kurtulun.

Invitation To A Party

Amacımız generali öldürüp, büyükelçinin çantasını ele geçirmek.
Merdivenlerden çıkıp sigara içen garsonu öldürün ve kıyafetlerini alın. Sol taraftan devam edip haritaya bakarak eşyalarınızı alın. Kapıdan girin ve yolu takip edin. Garaja varacaksınız. Yürümeye devam edin, koridorun sonunda mutfağa varacaksınız. Masanın üzerinden şarap bardağını alın. Kimse görmüyorken zehri kullanın ve bardağı zehirleyin. Ortalıkta biraz gezinin, bir süre sonra büyükelçi ve resmini gördüğümüz adam yürümeye başlayacaklar. Onları yavaşça takip edin. Büyükelçi kasayı açtıktan sonra odaya girip adamı öldürün, kasa açıksa çantayı alın ve bir yere saklayın. Büyük salona inip generale şarabı verin. Çantayı alıp tekneye dönün.

Tracking Hayamoto

Amacımız Hayamoto Jr. nin üzerine bir izleme aygıtı yerleştirmek.
Gerçekten basit bir bölüm. Herkesi öldürün –zaten toplamda on ya da on beş kişi var- Hayamoto’nun oğlunun cesedine izleme aygıtını yerleştirip kapıdan çıkın.

Hidden Valley

Amacımız çıkışa varabilmek.
Haritanın tam sağ alt köşesindeki çıkışa ulaşmamız gerekiyor. Öncelikle bir kar kıyafeti edinin kendinize, yürüyerek ilerleyin sürekli. Koşarsanız, yakalanırsınız. Ağaç aralarını muhakkak kullanın. Haritanın dörtte birini görebilen on tane uzun namlulu tüfek üzerinize çevrilmiş durumda. Fark edilmezseniz kurtulursunuz. Çıkışa varınca bölüm bitecek.

At The Gates

Amacımız Hayamoto’nun inine girebilmek için bir ön hazırlık tamamlamak.
İçeri girip dikkatlice gezinin. Etraftaki uzun namlulu avcılara çık dikkat edin, bu kadar yakın mesafeden öldürürler. Bizden istenenin lazer kilitlere elektrik sağlayan jeneratörleri yok etmek olduğunu öğrendikten sonra bunların peşinden gidiyoruz. Haritaya bakarsanız üç tane olduklarını görürsünüz. Binanın sağ tarafında dışarıda ve kalan ikisi bina içinde. Hepsini yok edin ve girişleri temizleyin. Ortalığı adamlardan temizleyip çıkışa gidin.

Shogun Showdown

Amacımız Hayamoto’yu öldürüp demoda gösterdiği ufak cihazı bulmak.
Yapmanız gereken, elinizden geldiğince çabuk binanın içine girmek. Bina içine girince de çok yavaş ve her yere bakarak ilerlemek. Tavan boşluklarından sürekli ninjalar atlayacak önünüze, dikkatli olun. Sağa doğru devam edip haritadaki ilk ünleme gidin. Seviye bir geçiş kartını bulacaksınız. Bununla ilk birkaç kattaki kapıların lazerlerini etkisiz hale getirebilirsiniz.

Binanın sağ tarafına doğru ilerleyin. Böylece merdivenlere varacaksınız. Her katı temizleyerek yukarıya doğru çıkın. Dojolardan birinde Hayamoto’yu katanasının bakımını yaparken ve tabi ki çok fazla korunur biçimde bulacaksınız. Hayamoto’yu öldürüp üzerinden ikinci seviye kartını alın. Haritanızı açıp katlar arasında gezinin. Turuncu işaretli odaya gidip bombayı ve detonatörü alın. Girişe geri dönüp ortalığı temizleyin. Helikopterin yanına gidip bombayı bırakın. Helikopteri patlatıp haritadan çıkışa ilerleyin.

Basement Killing

Amacımız bilgisayar korsanlığı yapan Charlie’yi öldürmek.
Başladığınızda ya ateş hattında kalırsınız ve sizinde ateş etmeniz gerekir ya da silahınızı hemen ortadan kaldırır, içeri girmeye çalışırsınız. Eğer ikinci şıkka kalırsanız, silahınızı kimse görmüyorken yere atın ki detektörden geçebilesiniz. İçeri girince bir görevli öldürüp silahını alın.
İçeri girdiğinizi varsayalım. Hemen haritada sağ tarafta görünen odaya girin. İçeride bir duman bombası var. Biraz sorun yaratmamız gerekiyor. Çamaşırhaneye gidin ve raylardan birinin içine bombayı bırakın. Bir süre sonra curcuna başlayacaktır. Merdivenlere gidip alt kata inin. Güvenlik odasının içinde ya da etrafında kim varsa öldürün. Odaya girince bilgisayarları yok edin. Sağdaki kapıdan aşağıya devam edip Charlie’yi bulun ve öldürün. Güvenlik odasına geri dönüp soldaki kapıya girin, asansörle yukarı çıkıp bölümü bitirin.

The Graveyard Shift

Amacımız bilgisayara kod kırıcıyı eklemek.
Haritanızı açın ve mutfağı bulun (dinlenme odası şeklinde aslında). İçeri girip kamerayı yok edin. Kapının arkasında bekleyin ve ilk gelen programcıyı öldürün. Giysilerini ve giriş kartını alıp odadan çıkın. Binanın sağ tarafından ilerleyin. Yol boyunca duvarlarda gördüğünüz kutulardan eşya alabilirsiniz. Programlama odalarının –içinde ufak paneller ve bilgisayarlar olan odalar- içinden geçip arka tarafa ilerleyin. Bir bilgisayarın yanına geleceksiniz. Büyükçe bir masa üzerinde, yanında siyah kasası duran bir bilgisayar olacak. Aleti yerleştirin ve odadan çıkın. Yoldan devam edip üç tane büyük camın olduğu bina kenarına gelin. Camı kırıp araya atlayın, bölüm bitecek.

The Jakuzzi Job

Amacımız gerçek Charlie’yi öldürmek, para ve statüyü çalmak.

Binanın kenarı boyunca ilerleyin. En sona geldiğinizde camı kırıp içeri girin. Duvardaki resmi açın, arkasındaki kasayı açıp içinden statü ve parayı alın. Haritada binanın sağındaki odaya dikkat edin. Sağa doğru devam ederek geleceğiniz odada binanın sigortaları var. Sigortaları kapatın ve karanlıktan faydalanarak hemen solundaki odalardan ilerlemeye başlayın. Son odada Charlie’yi ve onun bayan korumalarını bulacaksınız. Ortamı temizleyip haritada göreceğiniz asansöre gidin, bölüm bitecek.

Murder At The Bazaar

Amacımız albayı ve subayı öldürmek, harita ve anahtarı ele geçirmek.
Gereğinden fazla asker çıkabilecek bir bölüm. Bir asker öldürüp giysilerini alın. Pazara girip –hemen sağdaki üstü kapalı cadde- yolun sonuna doğru kendinizi bir satıcının mekanına gizleyin. Subay yanınızdan geçerken hemen öldürün ve bir yere saklayın. Üzerinden haritayı alın. Haritanızı açıp albayın yerine bakın. Gürültü çıkarmadan albayın binasına yaklaşın. Kapıdaki korumaları halledip binaya girin. Arkanızdan bayağı asker gelecektir. Kendinize güveniyorsanız önce albayı öldürün, sağlığınız az ise kapı arkasında bekleyip askerleri temizleyin, sonra üst kata çıkıp albayla ilgilenin. Üzerinden anahtarı alıp haritadaki çıkışa ilerleyin. Albayı bulmalarından önce birkaç dakikanız var sayılabilir. Koşabildiğiniz kadar hızlı koşun ya da mermi harcamaya başlayın. Çıkışa gelince kurtuluyorsunuz.

Motorcade Interception

Amacımız, adamımızdan silah almak ve Birleşmiş Milletler araçlarına zarar vermeden Khan’ı öldürmek.

İki çözümlü bir bölüm.
Haritadan adamımızı bulun, silahı alıp çıkabileceğiniz bir bina bulup tepesine tırmanın. Limuzin gelince Khan’ı vurun.
Adamla buluşun ama silahı olduğu yerde bırakın. Limuzinin geçeceği yolda bekleyin. Tam yanınızdan geçerken Khan’ı öldürün.

Ölüm işi tamamlandıktan sonra hemen koşarak çıkışa gidin. Çıkış arabanın geldiği yolun sağ duvarında. Biraz ilerleyince görürsünüz.

Tunnel Rat

Amacımız merkeze ulaşıp Yusef Hussein’i öldürmek ve kargonun üst seviyeye çıkışını sağlamak.
Gene basit bir bölüm sayılabilir. Öncelikle korumayı öldürüp giysisini alın. Bundan sonrasını görülene kadar yürüyerek geçirin. Fark edilirseniz hemen ortalığı temizlemeye başlayın. Cesetleri alıp yandaki su kanallarına atmanız size bayağı bir süre kazandıracaktır. Sonra ilerlemeye devam edin. Haritadan kontrol ederek Yusef’in katına inin. Önce bir metal kapıyı açacak, sonra da onu tam karşınızda bulacaksınız. Öldürdükten sonra ilk kata ve kargonun yanına dönün. Askeri öldürüp mekanizmayı çalıştırın. Yukarı çıkacaksınız ve bölüm bitecek.

Temple City Ambush

Amacımız iki asiyi öldürüp fotoğraflarını çekmek ve ajanla kontak kurmak.
Hemen haritayı açıp kontak kurmamız gereken adamı bulun. Bu adam ajanımız değil, sadece silah edinmemiz için lazım. Bize seri pompalı verecek. Bu silahla ortalıkta koşturmayın, hemen fark edilirsiniz yoksa. Ajanın olduğu yer haritadan kontrol edip onun yanına gidin konuşun. Bizden iki asinin ölülerinin fotoğraflarını isteyecek. Buradan çıkıp kasabanın meydanına gelin. Burada haritaya bakarsanız, iki asinin sarı renkli işaretler olduğunu fark edip rahatça kovalamaya geçebilirsiniz. İkisini de öldürüp fotoğraflarını çekin. Hallettikten sonra ajanımıza geri dönüp fotoğrafları verin. Konuşmalardan sonra çıkışa gidin. Dükkanda duvardaki halının arkasından kaçıyoruz.

The Death Of Hannelore

Bayan doktorumuzu öldürmek, gizli odanın anahtarını bulmak, bu anahtarla doktorun cesedini saklamak ve bu esnada hiçbir sivili öldürmemek amacındayız bu bölümde. Öncelikle ilerinizdeki korumayı öldürüp cesedini saklayın. Onun etrafına gelen ikinci korumayı da öldürün ki gürültü yapamasın. Giysilerini çalıp sağ yoldan yukarı çıkın. Kapıdan girip soldaki odalardan birine dalın. Hasta kıyafetlerini giyip yürümeye başlayın. Havuzun önüne düşen taraftaki kapıdan girip üst kata çıkın. Doktoru bulacaksınız. Ona hiç dokunmadan haritanızdan devam edin. Ünleme vardığınızda duvarda asılı anahtarı bulacaksınız. Onu alıp doktoru gördüğünüz merdivene dönün. Kimse görmüyorken –biraz beklerseniz yavaşça dağılacaktır insanlar- onu boğup sağ tarafa taşıyın. Anahtarınızla odayı açıp doktoru içeri atın. Oyuna başladığınız yere dönüp tekneyle kaçın.

Terminal Hospitality

Amacımız örgüt liderini ameliyat olmadan önce öldürmek.
Merdivenden çıkıp adamı öldürün ve kıyafetlerini giyin. Adamı saklayıp yürümeye başlayın. Tam karşınızdaki binaya girin ve üst kata çıkın, haritanızı açıp doktorun odasını bulun. Odaya girip neşteri alın. Buradan çıkıp binanın sağ ya da sol tarafındaki merdivenlere gidin. İki kat aşağıya inince metal bir kapı bulacaksınız. İşte ameliyathane burası. Biraz gürültü yapmanız gerekebilir, silahlarınız hazır bulunsun. Gerekmiyorsa da hemen silahları saklayıp yürümeye başlayın. Bir doktor bulup kıyafetlerini çalın. Haritanızı açarsanız, dört tane ameliyathane göreceksiniz. O dört odadan sol alttaki liderin odası. İçeri girince neşteri çıkarıp lideri halledin. Beceremezseniz bir kurşun sıkın gitsin.

Haritaya çıktığınız noktaya dönüp tekneyle kaçın.

Petersburg Revisited

Bölüm bir kandırmaca. Bu bölümde öldürdüğünüz generalin olduğu odaya çıkın –ortadaki büyük bina, sol kanat-. Odaya sessizce girin, cam kenarındaki 17’yi öldürün. İstasyona geri dönün ve bölümü bitirin.

Redemption at Gontranno Sanctuary

Amacımız tabi ki asıl işimizi bitirmek. Papazı kurtarıp Sergei’yi halletmemiz gerekiyor. Ve bunlara geçmeden önce, bölümdeki bütün düşmanları öldürmek zorundayız. Bu bölüm için söylenecek bir şey yok. Bölüm başlarında kullandığımız silah depomuz artık emrimizde. Bütün silahları kullanabiliriz. Benim bu bölümdeki favorim çifteli tüfekti.

Öncelikle alt bahçeyi temizleyin. Zaten toplamda beş ya da altı adam gelecek. Sonra kiliseye girin. Bunun için kulübemizin yanındaki kapıyı kullanın. Üst kata çıkmadan önce, buradaki kapıları açın. Sağ arka odada kilisenin anahtarını bulacaksınız. Silahınızı kuşanıp kilisenin üst katına çıkın. Dikkatli olun, en azından yirmi ya da yirmi beş adamla uğraşacaksınız. Bütün kiliseyi dolaşın, girmedik kapı ve geçmedik koridor kalmadığından emin olun. Sonra günah çıkarmaya gidin. Perdenin ortasındaki kalbe ateş edin. Sergei vurulacak, pederin kafasına silahın kabzasını indirip dışarı çıkacak. İşte şimdi Sergei ile karşılaşıyoruz. Kazanan olarak çıkın ve arkanıza yaslanın.Üye Profil Bilgileri

When you find that one person who connects you to the world, you become someone different, someone better. When that person is taken from you, what do you become then?
Unique isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13 Şubat 2018   #2
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 13 Şubat 2018
Alter: 26
Mesajlar: 22
Konular: 2
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 23
Rep Derecesi : chakra20 is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Hitman 2 : Silent Assassin (PC) Tam Çözüm

Teşekkürlerchakra20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - Full - RePack Unique Torrent Oyunlar 1 28 Mart 2014 22:17
Uprising 44: The Silent Shadows - SKiDROW - ZAMUNDA Unique Torrent Oyunlar 2 28 Mart 2014 22:11
Ghost Recon: Future Soldier - 5 - Silent Talon pt 3 Furkan Oyun Videoları 0 09 Aralık 2012 11:02
Ghost Recon: Future Soldier - 5 - Silent Talon Furkan Oyun Videoları 0 09 Aralık 2012 11:01
Evercool'dan çift kule tasarımlı ve bakır tabanlı işlemci soğutucusu: Silent Shark eraykaratas PC Donanım & Haber ve İncelemeleri 0 09 Aralık 2012 05:00

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 18:59.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750