Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Oyun Dünyası > Oyun Çözümleri

Oyun Çözümleri Pc Oyunlar Hakkında Hata Çözümleri , Level Çözümlerini bu bölüme yazabilirsiniz.


Might & Magic IX: Writ of Fate

Oyun Çözümleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 23 Aralık 2012   #1
werewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 26 Kasım 2012
Alter: 27
Mesajlar: 487
Konular: 394
Rep Puanı: 1696
Rep Gücü: 493
Rep Derecesi : werewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant future
Aldığı Teşekkürler: 13
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Might & Magic IX: Writ of Fate

Might and Magic’in önceki versiyonlarını oynayanlar bu sefer daha değişik bir oyunla karşılaşacaklar. Ben bu oyunu bitirdim ve size oyun boyunca yardımcı olabilecek bazı bilgiler vereceğim.
Başlamadan önce adam seçerken size birkaç ipucu vereyim. Öncelikle iki adamınızı initiate, diğer iki adamınızı ise warrior seçin. Sonra en gerekli bazı skilleri verin (İki skill otomatik olarak verilmiştir).

BÖLÜM 1: Ravensford City
Gözünüzü bir adamın karşısında açacaksınız. Onunla konuşun sizden Ravensford eğitimini tamamlamanızı isteyecek. İster yapın ister yapmayın siz bilirsiniz. Ama yine de söyliyeyim: Training hall’a gidin ve tırmanarak en tepeye çıkın. Oradaki kağıdı alarak adama verin.
Her neyse, şehirden çıkıp ilerleyin. Bu arada adamlarınız için aldığınız itemleride dağıtın. Yolda karşınıza basit yaratıklar olan lobber’lar çıkacak. Onları öldürün ve gemiye binin.
BÖLÜM 2: Isle of Ashes
Birden kendinizi bir adada bulacaksınız. Bir deniz canavarı geminizi batırmış. Yani kazazede olarak adadasınız. Sakın deniz canavarına bulaşmayın. İlk ciddi savaşlarınız burada başlıyor. Karşınıza cüce iskeletler ve ejder sinekleri çıkacak. Bunları yenerek ilerleyin. Tahta köprüden karşı kıyıya geçin. Orada Forad Darre diye bir adamla karşılaşacaksınız (İlerde bayağı canınızı sıkıcak). Onunla konuşun, sizden Yrsa the Troll ile konuşmanızı isteyecek. Bu kadın adanın arka kısmında oturuyor. Kolayca bulabilirsiniz. Sizden evinin yanındaki tünelden geçip oradaki bütün ejder sineklerini öldürmenizi isteyecek. Dediğini yapıp geri dönün ve konuşun. Sonra da Forad Darre’yi bulup bir daha konuşun. Size katılacak.
Bu arada geçtiğniz büyük adada Verhoffin kalıntılarını görmüşsünüzdür. Oraya şimdilik sakın girmeyin. Kalıntıların yakınında denize inen bir burç göreceksiniz. Göreviniz burçun içindeki kitabı okuyarak tam karşı tarafınıza kalan adayı ve içindeki lanetli yeri suyun dibine batırmak. Gidip kapıyı açın arkanızdaki iskeletleri öldürün ve kitabı okuyun. Burda filme geçecek ve siz batan adaya el sallayarak gideceksiniz.
BÖLÜM 3: 6 Klan Lideri
Yrsa sizden 6 klan liderini toplayarak bir savaş konseyi kurmanızı istemişti. Bu oyunda yapılacak en uzun iş bu. Her klan lideri kendi çapında bir şey isteyecek. Bunları size teker teker anlatacağım.
1-Guberland
Guberland şehrine gidin ve Jarl Markel ile konuşun(Jarllar klanların yöneticileridirler)Sizden iki şey isteyecek.
A) Dook’u ikna etmek: Bu iş için şehrin dışındaki Dook’un kalesine gidin.İçindekilere ilişmeden Dook’u bulun ve konuşun.Sonra şehre geri dönerek jarla bildirip ödülünüzü alın.
B) Book of Rules: Bu görev daha zor.Gemiye gününü bekleyip binerek Lindisfarne köyüne gidin.Burası gelişmiş bir yer değil.Patika yoldan tepeye tırmanın.Yolda thrall’lar ile karşılaşacaksınız. Mecbur kalmadıkça onlara bulaşmayın.Yola devam etmiyip yukarı çıkan yolu izleyin ve oradaki binaya girin. Burada sizi 4 guard hiçte iyi karşılamayacak.Onları yenin ve sol taraftaki kapıyı açın.Gördüğünüz guardları gizlice öldürün zira yan tarafta bekleyen güçlü muhafızlar sizi duyarsa yaşamanız imkansız.Buradan dümdüz ilerleyin.Kütüphaneye gelin ve oradaki kapıyı açın.Koridoru takip edin.Ortası kule gibi bir yere geleceksiniz.Burada birkaç kapı var.Bunlardan birinde karşınızda bir kitap çıkacak fakat sahte ve önünde bir tuzak var.Kuleye çıkmayın.O alandaki alçak merdivenleri çıkın.İki guard arkalarını dönmüş bekleşmekteler.Onları haklayın.Onların hemen yanında içi kitap dolu bir raf var.Raftaki dışarı fırlamış kitabı ittirerek gizli kapıyı açın.Kitap tam karşınızda duruyor.Alıp Guberlanda dönün.Bu arada Guberlanddaki Ivan Smarta gidin ve sorularına cevap verip sınavı kazanın.Bunları halledip Markel ile konuştuğunuz zaman Jarl Markel koalisyona katılmış olacak.
2-Drangheim
Gemiye binip şehre giderek Jarl ile konuşun.Jarl’ın konağına belediye binasının arkasındaki merdivenden çıkabilirsiniz.Sizden şunları isteyecek:
A) Anskarm Keep’in savunmasını yarmak: Strumforddaki Anskarm keep’e gidin.Burası ortaçağ şatolarını andıran bir yer.Kapının üstünü köprü tıkamış ve demir parmaklıklar kapalı.Buraya girmek için şatonun yoldan bakınca sağ arka tarafa kalan burcuna gidin.Basilikleri öldürüp burca vurun.Duvar kırılarak yolunuzu açacak.Üst kısma çıkın.Yerde tahta kapaklar göreceksiniz.Bunlar Jarl’ın verdiği anahtarla açılabilir.Açıp içeri girin ve oradaki kolu indirin.Makaralar çalışmaya başlıyacak ve parmaklıklar kalkacak.Ordan çıkıp yukardan kapıya doğru bakın.İki zincir göreceksiniz.Bunları oklayarak koparın.Köprü inecek ve Anskarm’ın savunması kalkacak.
B) Crona Kiga: Drangheim’de Chasm of the Dead diye bir yer var.Orayı bularak girin ve içindeki iskelet ve diğer yaratıklarla savaşın.Sona kadar gidip kapıyı kaldırınca bir vadiye çıkacaksınız.Burada çok dikkatli olun çünkü siz yürüdükçe arkanızdan hayaletler kalkıyor.Burada bir yuvarlak çizince vadiye inen patikaya ulaşacaksınız.Bu arada yan tarafınızda bir kapı olacak.Eğer adamlarınızdan birini lich yapmak istiyorsanız oraya girmeli ve piramidin üstündeki “lich instructions”‘ı alın.Her neyse patikadan inince geldiğiniz kapının alt karşı kısmındaki kapıya girin.Vadide bastığınız yerden zombiler kalkabiliyor.Dikkatli olun.Kapıdan girince koridorun sonunda tahtın üstünde Crona Kiga’yı göreceksiniz(Bu bir taçtır).Onu alıp Drangheim’e Jarl Sigmund’a geri dönün.Sigmund’da koalisyona katılacak.
3- Strumford
Strumford şehrine gidip jarl ile konuşun.Sizden istekleri olacak:
A) Anskarm keep’i temizlemek: Burayı hatırlayacaksınız.Şatonun tepesine çıkıp oradaki kapıdan girin.Karşınıza gelen her türlü imp ve diğer yaratıkları temizleyin.Ocaklardan impler çıkacak.Bütün ocakları söndürün, impleri yokedin ve çıkın.
B) İvsar Forktooth’u kurtarma: Drangheim zindanlarına gidin. Buraya iki şekilde girebilirsiniz:Kuyudan veya normal binadan.Burada guard ve böcekleri temizleyin.Kontrol odalarında kapıları açın ve İvsar’ı bulun.Sizi takip edecek.Onunla beraber zindandan çıkın.O dışarda kalacak.Onu Strumford tavern’de bir daha göreceksiniz.Yanınıza alıp Jarl’a gidin.
C) Kira Kold’a Aşk Mektubu: Buranın Jarl’ı, Thronheim kentinin Jarl’ı Kira Kold’a fena halde aşık durumda.Aşk mektubunu Kira Kold’a iletin.Üçüncü liderde koalisyona katılacak.
4-Throjgard
Throjgard şehrine gidin.Şehirdeki dağda Jarl Sven’in konağı var.Onu bulup konuşun:
A) Elemental Thjoard Üretimini Düzenlemek: Thjorgard’a gidin ve madeni bulun.Sağ taraftaki koridor büyük bir makinaya çıkıyor.Orada bir dwarf madenci var.Onunla konuşun.Sizden Hjarrand the Fixer’i bulup makineyi onarması gerektiğini söylemenizi isteyecek.Makinenin çevresinde plakalar var.Bunlardan biri açılyor ve arkasında slag extractor var.Onu alın ve şehre geri dönün.Dükkanlardan birinde repair ettirin.Hjarrand the Fixer’i bularak pazarlık edip anlaşın.Bunları halledince madene geri dönün.Slag extractor’u aldığınız yere yerleştirin.Böylece görev tamam olacak.
B) Thjorad Adlı Kutsal Nesneyi Bulmak: Bunun için Lindisfarne şehrine gidin.Thralları ve magreebleri geçerek Lindisfarne Monastery’e ulaşın(Magreebler sizi zorlayabilir.Ben bazı şehirlerde işe yarayan bir hile buldum fakat söylememem gerektiğini düşünüyorum.Oyunun zevki kalmayabilir).Burası büyük bir yer ve bazı promosyonlar var.Manastırın bir yerinde 3-4 rahibin duvara bir şey gizlediklerini göreceksiniz.Yandaki merdivenli yere çıkarak rahipleri ok yağmuruna tutup öldürün ve gizledikleri nesneyi alın.Aradığınız şey bu.Artık rahipler size düşman oldu bunun için oradan hemen uzaklaşın.Thjorad’ı Jarl Sven’e götürerek görevinizi tamamlayın.
5-Thronheim
Burası oldukça büyük bir yer.Jarl Kira’yı bulup konuşun:
A) Honk Toplantısı: Sizden şehirdeki üç Honk rahibini toplamanızı isteyecek.Sokağın birinde onları bulun ve konuşun.
B) Mountain Pass’ı Temizleyin: Sizden Thjorgard ile Throneim arasındaki dağ yolunu temizlemenizi isteyecek.Şehir dışına çıkın ve Mountain Pass’ı bulun.Burası zor bir yer ve sizi gerçekten zorlayabilir.Dağ yolunu geçerek görevi tamamlayın.Kira da toplantıya teşrif edecektir.
6-Frosgard
Buraya kolay kolay gidilmiyor.Thronheim ile Frosgard arasındaki yolu bulun.Frosgard’a gidin.Önünüze çıkan kurtları ve kar gorillerini yenerek şehre ulaşın.Burası karlı bir yer.Jarl Trygavya’yı bularak konuşun:
A) Buzları Kırarak Deniz Yolunu Açın: Frosgard Denizi donmuş durumda.Bunu çözmek için sahildeki adamı bulun.Sizden sunflower barrelleri patlatmanızı isteyecek.Hemen yanında bir tane var.Onu patlatarak buz tabakasının üzerine gidin ve oradaki fıçıyı da patlatın.Buzlar kırılacak ve yol açılacak.Artık Frosgard’a deniz yoluyla da ulaşabilirsiniz.
B) YANMİR’İ ÖLDÜRMEK: Sizden Yanmir’in gökteki kalesini bulup şehre dehşet saçan buz tanrısı Yanmir’i öldürmenizi isteyecek.Bu hiçte kolay değil ve kendi başınıza asla öldüremezsiniz(Ben kafesin içine girerek öldürmüştüm fakat sayılmadı).Bunu halletmek için şehrin dışındaki Tree of Life’i ve orada yaşayan Green Man’ı bulmanız lazım.Yolda çok zorlanabilirsiniz çünkü bazı yerlerde buz gorilleri ve gazzemptler fazlaca üremiş.Neyse Green Man’la konuşun.Sizden Jarl’ın iznini,7 yeminli insanı biraraya toplamanızı ve şehrin merkezindeki oyun parkını tamir etmenizi isteyecek.7 yeminli insan şehrin her tarafına dağılmışlar.Parkı tamir etmek için hemen yanındaki Trygavya ile konuşun.O tamir edecek.Green Man’ı tekrar bulun.Size Green Man kolyesini verecek ve Yanmir’i öldürmenize yardım edecek.Bu arada Yanmir’in kalesini bulmakta zorlanabilirsiniz.Green Man’ın bölgesine girmeden sağda kalan buz tüneline girin ve sonundaki portaldan girin.İçerde Green Man’ın Orman Devlerini Yanmir’i öldürürken bulacaksınız.Böylece 6 klan liderini toplamış olacaksınız.
BÖLÜM 4: Savaş Konseyi ve Savaş
Bunları halledince sizden iki hafta içinde Thronheim kentinde savaş konseyini toplamanız istenecek.Thronheimde iki hafta kadar bekleyin.Sonra gidip Jarl Kira ile konuşun.Size Strumford ile Drangheim arasında savaş çıktığını söyleyecek ve arayı bulmanızı isteyecek.Gidip Jarl’lar ile konuşun ve konseyi toplayın.
Konseye Forad Darre ve sizde katılacaksınız.Bu toplantıda uyuzluk yapan bir jarl öbür dünyayı boylayacak.Bu arada Yrsa the Troll ilede kitap aracılığı ile bağlantı kurabilirsiniz.Sizden Thjorgard sirkine gitmenizi, bütün oyunları kazanmanızı ve ödül olarak verilen dinozor maketinide kızı Bikki Ysardatidor’a götürmenizi isteyecek.Bikki’yi Thjorgard’ın Batı kapısının dışında bulabilirsiniz.Maketi ona verin ve toplantı yerine geri dönün.Sizi kapıdaki muhafız karşılayacak ve Jarl’ların birleşerek ölüm tanrısı Skraleos’a karşı savaşa çıktığını söyleyecek veYorwick köyüne giderek onlara katılmanızı isteyecek.Yorwick’e Thronheim’deki Connecting Tunnel’den ulaşılıyor.Yolda çok sayıda annelid ve vampirlerle karşılaşabilirsiniz.Onlara bulaşmadan koşarak tünele girin.Tünel şehrin batısındaki gölün kenarında.
Connecting Tunnel’de bayağı zorlanabilirsiniz.Burada iskeletler, vampirler ve dagrelller var.Neyse tünelin iki ucundan birini bularak çıkın.Çıkınca otomatikman filme girecek.Savaş meydanını, askerlerin ve jarlların ölülerini göreceksiniz.Ölmek üzere olan Jarl Sven sizinle konuşacak ve Arslegard’a gitmenin bir yolunu bulup,Skraleos’u askerlerini çekmesi için ikna etmenizi isteyecek.İşte oyuna ismini veren Writ of Fate bölümü burada başlıyor.Bu arada Yorwick’teki Lich Lab’a giderek bazı adamlarınızı lich yapabilirsiniz.
BÖLÜM 5: Writ of Fate
Burası zor bir bölüm.Öncelikle Arslegard’a gitmenin yolunu bulmak gerek.Arslegard’a girmek için de yanınızda Writ of Fate(yazılı izin) olması gerek.Bu arada Arslegard şehri adamlarınızın öldüğü zaman gökyüzüne gidip, içeri alınmayıp geri gönderildikleri yer.Buna göre oraya gitmenin yolu ölmek.Bir yolunu bulup adamlarınızı öldürün ve oraya gidin.Kapıdan içeri alınmayacaksınız.Sizden Writ of Fate istenecek.Bunu sağlamak için de kendinizi Dark Tunnel’de bulacaksınız.Buradaki köprülü bölümde ve aynalı bölümde zorlanabilirsiniz.Köprülü bölümü,girdiğiniz zaman kapının yanında duran notu takip ederek geçeceksiniz.Aynalı bölümde ise bütün aynaları birbirinden ışın yansıtıp öteki kristale ulaşacak şekilde ayarlıyacaksınız.Burada specter ve terörler sizi zorlayabilirler.Sonunda İgris’in mağarasına ulaşacaksınız.Onunla konuşun.Sizden Writ of Fate’ye karşılık Guberland sirkinden Capstone of Order’i alıp Isle of Ashes’teki Verhoffin Ruins’e yerleştirmenizi isteyecek.Burada her oyuna bir ödül var.Toplam altı ödül oluyor.Bunlar:Tahta kılıç,tahta kalkan,yün eldiven,bir çift patik,şapka ve kemer.Hepsini toplayıp orada duran Throir Mouth’a verince Capstone of Order’i kazanıyorsunuz.
Burdan sonra Isle of Ashes ve Verhoffin Ruins’e gidin.Verhoffin’e girince soldaki kapıdan girin.Karşınıza çıkan iskelet ve zombileri yenin.Kapıyı açınca yerde yıldız şeklinde bir işaret göreceksiniz.Onu yakın ve önündeki kapıdan girin.Fright’leri öldürüp C.ofO.’yu yerine yerleştirin ve hemen arkasında duran Writ of Fate’yi alın.Gönül rahatlığıyla ölün ve kapıdaki adama kağıdı göstererek içeri girin.
BÖLÜM 6: Skraleos’u İkna Etmek
Buraya girince Hall of Gods’a gidin.Skraleos’u orada bulacaksınız.Sizi yanına alıp yeraltına inecek.Sizden 6 jarl’ın günahlarına kefil olup bağışlanmaları için yardım etmenizi isteyecek.Bunun içinde ilk olarak altı Jarl ile konuşmanız gerekecek.6 jarl yeraltındaki savaş alanındalar.Onları bulup konuşun ve sonucu Skraleos’a bildirin.Sizden bu kez ihanet eden Forad Darre’yi bularak öldürmenizi isteyecek.Savaş alanına doğru gidince onu ve yanındaki askerleri göreceksiniz.size bir taktik vereyim:Çevreyi kaplıyan tepeye çıkın.Askerler oraya erişemiyor.Forad Darre gelince de işini bitirin.Skraleos’a dönüp tamam olduğunu bildirin.Bu kez sizden savaşa katılan 5 jarl’ın kılıçlarını savaş alanından toplamanızı isteyecek.Alandaki dikili kılıçları alın.Skraleos’a geri dönün.Görev tamam olacak ve Skraleos af edecek.
FİNAL BÖLÜMÜ: Njam the Meddler’e Tuzak Kurup Hapsetmek
Skraleos’un yanındaki tanrı Khron ile konuşun.Sizden şehre gidip jarl Sven ile konuşmanızı isteyecek.Dışarı çıkınca Sven’i kapının önünde bulacaksınız.Onunla konuşun.Sizden Frosgard’a gidip Forad Darre ve Tamur Leng’i bulup askerlerini çekmeleri için ikna etmenizi isteyecek.Frosgard’a gidin.Forad ile adamlarını şehirlilerle savaşırken bulacaksınız.Onu ve adamlarını temizleyin(en güzel yol denize çekip iskeleden oklamaktır.).Sonra Jarl’ın yerine gidin.Orda Timurleng’i bulacaksınız.Size katılacak.Beraber ölün ve Arslegard’a gidin.Khron ile konuşun.Sizden şehre çıkarak Thousand Terror’a gitmenizi ve orada yaşayan kötü tanrı Njam’ı tuzağa çekip hapsetmenizi isteyecek.
Burası istisnasız oyunun en zor bölümü.İçerisi tıka basa terör, oculus ve demonlarla dolu.Arada bir de karşınıza Njam çıkıp saldırıyor.Sakın ona kafa tutmayın çünkü ölümsüzdür.Onu gördüğünüz an erkekliğin onda dokuzunu yaparak kaçın.
Tuzağa girişi döndükten sonra karşınıza kalan kapıdan gidiliyor.Ama orası kilitli.Girmek için önce sütunlu yerin sağındaki kapısız yere gidin.Orası bir havuza çıkar.Oradaki gözleri gebertin.Karşınızdaki kapıdan girin ve sonuna kadar ilerleyin.Koridorun sonundaki kapıyı açın ve içerdekileri öldürün.Siz kapıyı geçince birden karşınıza iki demonla birlikte Njam çıkacak.Arkanızdaki kapı ise yapboz olacak.Bu yapbozun her biri 5 kareden oluşan 4 kenarı var.Kenarların tam ortalarındaki kareleri ittirin.Kapı açılacak.Kaçın ve demonları gebertin.Geri dönüp sandıkları açarak anahtarı alın.
Bu anahtarla girişin yakınındaki kapıyı açacaksınız.Ordan aşağı inin.Önünüze çıkan odaları geçin.Suyun üstüne kurulmuş köprülü bir yere geleceksiniz.Köprünün sağ tarafında ve altlarında demon ve terörler var.Bir yolunu bulup onları öldürün.Sağdaki odaya girin.Burda dev satranç taşları var.Siz onları geçince karşınıza Njam çıkacak.Hemen arkasındaki sandığı açarak anahtarı alın ve kaçın.Köprünün altından gidin ve merdivenli yere ulaşın. Oranın arkasındaki tünelden gidin.Aldığınız anahtarla karşınıza çıkan kilitli kapıyı açacaksınız.Burası maze(labirent)dir.Çevresi sularla çevrilidir.Labirentin arka tarafına ulaşınca bir köprü göreceksiniz.Köprüyü geçip arkasındaki koridora girin.Size geldiğiniz yere dönüyormuşsunuz gibi bir his verebilir fakat ilerleyin.Koridorun merdivenlerini çıkın.Karşınıza Njam çıkacak.Onu atlatın.Asansör var.Binerek yukarı çıkın.İçinde 3-5 tabut olan bir odaya varacaksınız.Orayı geçin.Siz geçince bilgisayar filme girecek.Filmde Njam gözükecek ve size tehditler savuracak.İlerleyince satrançlı bir yer göreceksiniz.Koşun ve orayı geçin.Siz geçince orası patlayacak ve 3 demon çıkacak.Karşınıza çııkan odadada 3 demon(biri büyük) 2 oculus var.Onlarla sakın savaşmaya kalkmayın çünkü en fazla on saniye dayanabilirsiniz.Burası üstü pencereli bir oda.Hemen sola dönün ve duvardaki büyük tablo gibi şeye tıklayın.
Burda bilgisayar filme geçecek.Njam saf saf gelecek.O girdiği an yukarki pencereden üzerine şimşekler yağmaya başlayacak.Njam taş kesilecek.Kendinizi tanrıların katında bulacaksınız.Ve oyun bitirme sertifikanızı alacaksınız.
Birkaç Küçük Öneri:
1- Adamlarınızı aynı şu şekilde geliştirmenizi öneriyorum(bunlar g.master yapabileceğiniz skillerdir):
İnitiate-Healer-Priest=Light,spirit,repair item
İnitiate-Scholar-Lich=Dark,elemental,idenitfy item
Warrior-Mercanary-Assassin=Disarm trap,thrown
Warrior-Crusader-Ranger=Perception,idenitfy monster,bow
2- Yanınızda mutlaka bulundurmanız gereken büyüler:
Wizard’s Eye,Fleet Foot,Turn Undead,Torch Light,Fear,Paralyze,Dark Grasp,Divine İntervention,Town Portal(her şehirde ayrı bir Town portal altarı vardır.Bunları çalışabilir hale getirmek için üstünü temizlemeniz gerekir.)Enrage,Lloyd’s Beacon…
3- Thjorgard tavernine uğrayın ve Arienh’A Klindor’u yanınıza alın.Bu kadın Poison Cloud ve Elemantal Blast büyülerini yapmaktadır ve işinize çok yarayacağından eminimÜye Profil Bilgileri
Evet Arkadaşlar Fiyatlar Gayet Uygundur ve 7/24 Cevap Alabileceğiniz Bir Botting Hizmet Firması.

Web Site : [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
İletişim : darkbotting@hotmail.com
GSM : 0553 282 1226

Ödeme Şekilleri :
Paypal - Kredi Kartı
PTT - Banka Havalesi
Mobil Ödeme İsteyenler
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Güvenli Alış-Veriş
werewolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Wanted: Weapons of Fate RELOADED - ZAMUNDA - Tavsiye Oyun Unique Torrent Oyunlar 9 07 Aralık 2014 03:44
Star Wars Kinect - Duels of Fate - Sun Guard Furkan Oyun Videoları 0 09 Aralık 2012 15:18
Star Wars Kinect - Duels of Fate - Magnaguard Furkan Oyun Videoları 0 09 Aralık 2012 15:17
Call of Duty: Black Ops 2 - Veteran Difficulty - Mission 4 - Time and Fate Furkan Oyun Videoları 0 07 Aralık 2012 18:55
Runes Of Magic werewolf Runes Of Magic 0 27 Kasım 2012 18:45

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:11.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750