Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Oyun Dünyası > Oyun Çözümleri

Oyun Çözümleri Pc Oyunlar Hakkında Hata Çözümleri , Level Çözümlerini bu bölüme yazabilirsiniz.


Tomb Raider: Underworld

Oyun Çözümleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 23 Aralık 2012   #1
werewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 26 Kasım 2012
Alter: 27
Mesajlar: 487
Konular: 394
Rep Puanı: 1696
Rep Gücü: 493
Rep Derecesi : werewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant future
Aldığı Teşekkürler: 13
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Tomb Raider: Underworld

1 – Prologue
Büyük bir patlama ile oyuna başlıyoruz. Lara My God dedi ve yangından kaçmaya başladı. Gideceğiniz yer zaten belli. Kaçarken yön tuşlarını da kullanmayı öğreniyoruz. Eğilip geçeceğiniz duvarda tırmanacağınız yerler var. Burayı geçin ileride küp şeklindeki kayayı duvar kenarına itip yine duvardan sıçrayarak açılan kapıdan girin. İleride mekanik ipinizi kullanarak ateşi açın karşıya zıplayın. Size ateş eden adamlardan kurtulun. Böylece oyunun jeneriği giriyor. Bir hafta önceye gidiyorsunuz. Akdeniz ortasında bir yattasınız.
2 – Mediterranean Sea
The Path to Avalon
Yattan denize dalın. Tam teknenin altındaki mağaraya girin. Buradaki büyük yuvarlak kapıyı açmak için iki tane vana bulun. V****** biri büyük mağaranın karşısındaki küçük mağarada. Vanaları getirin yerine takın ve yuvarlak kapıyı açınca içeri girip devam edin. Tünel sonunda karaya çıkacaksınız. Kayanın üzerinden mağaranın diğer yanına geçin. Suda yüzerek eğimli kayaya çıkın. Duvardaki çıkıntılar yardımı ile kola kadar gelin. Kolu indirin, ne olacağını görün. Böylece ilk bulmacamızı çözeceğiz ve kapıyı açacağız.
Arkadaki küçük küp şeklindeki yerdeki alçalan zemin üzerine koyun. Yukarıdan alevler yanacak. Diğer tarafa geçin ip atın ve yakalayın. İpi çekince kafa düşecek ve ağırlık yapacak. Şimdi gidip kolu indirin kapı açılacak. Kapıdan girin. Dev ahtapotun olduğu yere kadar gelin. Sağdan devam edin. Duvar çıkıntılarını kullanarak iki uçurumu geçin. Daha sonra ahtapotun yan tarafındaki sütunları kullanarak ahtapotun arkasına geçemeye çalışın. Son sütundan sonra atlamaya çalıştığınız platformdan Slow modla karşıya atlayın. Yapamazsanız suya düşeceksiniz. Yüzün iki taraflı merdiven var. Birinden çıkın yukarıda ahtapotun kolunu kaçırmak için halkayı ipinizle tutun çekin. Kayalar yuvarlanınca ahtapot kolunu çekecek. Eğimli yüzeyden barfiks demirine tutunun duvar çıkıntısından kola gelin ve kolu indirin. Açılan kapıdan girin. Aynı işlemleri diğer merdivenle çıkılan yerde de yapacaksınız. Buradan da ahtapotun kolunu kaçıracaksınız. Gidip kolu çekin. Açılan kapıdan geçin. Ahtapotun tam tepesindeki yuvarlak kayaya çıkın.
Bu kayanın altında sivri sütunlar var. Ahtapotun kafasına bunu düşüreceğiz. Yandaki halkayı iple tutun aşağı sarkın. Sonra E tuşu ve yukarı tuşuyla (W) en üste çıkın. Duvarda yanlara doğru salınıp ters takla ile kolun olduğu platforma tutunun ve çıkın. Kolu çekin. Kazıklı yuvarlak taş yükselecek. Soldaki ve sağdaki zincirlere Z tuşuna basarak ateş edin ve kayanın ahtapotun başına düşmesini sağlayın. Aşağı inip kolu indirin. Açılan kapıdan girin.
Niflheim
İki tane uçurum geçeceksiniz. Birinde duvardan örümcek gibi geçeceksiniz. Bu Lara�nın duvarda yürüme yeni hareketi. Diğerini kalas üzerinden yürüyerek geçin. Eldivenli odaya gelin. Kapıyı nasıl açacağınızı düşünürken sağdaki yüksekliği görüyorsunuz. İçeri girin. İki tane küp taş var. Bunları alın. Ortadaki yer düğmesi üzerine gelin ve açılan kapıdan Caps Lock düğmesi ile fırlatıp dışarı atın. Aynı işlemi diğeri içinde yapın. Dışarı çıkın. İki küp taşından birini yer düğmesine koyun, diğerine de siz basın kendi ağırlığınızla kapıyı tutan yan direkler açılacak. Şimdi ipinizle kapıyı tutun ve açın.
İçeriden eldiveni alın. Ama su uyur düşman uyumaz Natla�nın adamaları geldi. Üstelik eldiveni aldılar ve kapıyı kaya ile tıkayıp sizi odaya hapsettiler. Yan kapıdan girin. Direklerin olduğu odaya gelin. Sağdaki direkten başlayarak üst platforma, karşıya ve daha sonra direklerin tepesinden karşıya geçin. İlerleyin, büyük salondaki ipi kullanarak karşıya geçin. Soldaki yerden yukarı çıkıp barfiks demirini kullanarak karşıya atlayın. Sonuçta ahtapotu öldürdüğünüz yere geliyorsunuz. Oradan da teknenize geri gelin.
The Norse Connection
Natla�nın gemisi size yanaşmış. Geminin yanına tekneyle gidiyorsunuz. Çapanın zinciriyle gemiye çıkıyorsunuz. Güvertedeki adamları öldürün. Sandıkları kullanarak bir üst kata çıkın. Buradaki bütün adamaları öldürün. Aşağı gidin iyi bir temizlik yapın. Sonunda Natla�ya kavuşuyorsunuz. Anneniz hakkında konuşacaksınız. Natla helikopterle kaçıyor. Bu sırada size ateş eden adam yanlışlıkla alev tüpünü patlatınca olan oluyor. Gemi batmaya başlıyor. Hızla gemiden çıkmanız lazım.
Geldiğiniz yere doğru koşun. Alevlerden Slow modla kurtulun. Daha sonra yukarı çıkmak için duvarlarda tırmanacaksınız. En son dışarı çıktığınızda geminin battığını görüyorsunuz. Natla helikopterinin ipi ile salınırken ateş ediyorsunuz ve Natla eldiveni suya atıyor. Atlayıp eldiveni alın ve teknenize çıkın. Bölüm burada sona eriyor.
3 – Coastal Thailand
The Remnants
Tekneden suya atlayın. Suya dalarsanız aşağıda antik parçalar bulabilirsiniz. Beyaz kaya üzerine çıkın. Zaten başka çıkacak yer yok. Sağ taraftaki çıkıntılardan kayalığın en üstüne tırmanın (Burada mağaradaki hazineye gideceğiz. Gitmek istemiyorsanız sola devam edeceksiniz).
Daha sonra yine sağa devam edin. Zıplayıp üste tırmanın ve sağ kayanın çıkıntısından ters atlayıp mağaraya girin. Örümcekleri öldürün. Hazineyi alın. Sonra tekrar suya atlayıp beyaz kayaya çıkın. Bu defa soldaki çıkıntılardan devam edip, en üste çıkın. Duvar çıkıntılarını kullanarak en üste çıkın. Örümcekleri öldürün. Bir kat yukarı çıkıp barfiks demirinle karşıya atlayın yukarı çıkın. İlerleyin soldaki duvar çıkıntısından yine üst kısma çıkın. İpinizi kullanacağınız halkaya kadar patika yolda devam edin. İpinizi atın halkaya tutunun. Aşağı düşeceksiniz. Yine ipi halkaya atın. Space tuşu ipin ile yukarısına (E+W) tırmanın. Salınıp karşıya atlayın. Patikadan devam edin. Dört sütunu olan bir yapıya geleceksiniz. Bu yapının en üstüne çıkmanız lazım. Önce soldaki sütuna gidin. Sütuna çıkmak için bir numara yapmak lazım. Bunu yapamazsanız çıkamazsınız. Önce sütunla duvar arsına girin. Sırtınızı sütuna verin sonra duvar karşınızda olsun. Duvara zıplayın sonra ters takla ile sütunun pervazına tunun. Biraz zor olsa da başarabilirsiniz (Bundan sonra bu harekete maymun hareketi diyeceğiz. Lara’nın yeni hareketi W+Space veya S+Space tuşlarına ardı ardına basma hareketi ile oluyor).
Dönüp öndeki sütuna sonra binaya daha sonra sağdaki sütuna salınarak gidin. Sağdaki sütunun önündekine, buradan da binanın pervazına tutunun ve en sonra sol taraftan kendinizi yukarı çekin. İlerleyin. Karşınıza yeni bir bina ve sütunlar gelecek. Bunların soldakinin çıkıntısına atlayın. Sonra sağdaki sütunun çıkıntısına dönün. Aşağıdaki iki barfiks demirini kullanarak karşıya, daha sonra ön yer alan sütundaki barfiks demirinden aşağı inin. Gelen 3 kaplanı öldürün. Şimdi sağ tarafa gelin. Burada yapıdaki sütunları gördünüz mü? Bu sütunları kullanarak yukarı çıkacağız. Ama bu o kadar kolay değil. Biraz akrobasi yapmak gerekecek (Maymun hareketi).
Orta yere gelin iki sütun arasındaki kayadan kendinizi yukarı çekin. Uca gelip sütuna tırmanın. Dönün diğer sütuna, buradan da karşıdaki yarım kayaya atlayın. Üzerinde dengede yürüyerek sütuna tırmanın üste zıplayın dönün. Şimdi gidecek yer kalmadı. Geri sıçrayın tutununca hemen yine geri sıçrayın. Aynı işlemi bir daha yapınca sütunun en ucuna geliyorsunuz. Bu hareketleri S+Space tuşları ile yapmanız gerekiyor. Yoksa çok uğraşırsınız. Sütundan yan yatan kayadan oradan da merdivenlerin olduğu yere atlayın.
Sağdan devam edin. Eğilerek kayanın altından geçin. Duvar pervazlarından sola devam edin. Yukarı çıkınca üç kaplan gelecek onları hal edin. İleride geçmeniz gereken iki çukur var. Yatay duran kayalardan bir diğerine atlamadan önce gelen bütün kuşları öldürün. İkinci çukurda duvarla yatay kaya arasında akrobatik bir hareketle yukarı çıkacaksınız. Sonunda 4 kollu heykele geleceksiniz.
Bho*****i
Heykelin tam karşısında durduğunuzda solda duran bir kol göreceksiniz. Onu indireceğiz. Ama önce her iki taraftaki halatları gevşetelim. Yüzünüz heykele dönükken sola devam edin. Hemen sağda eğilerek geçeceğiniz bir açıklık var. Buradan aşağı sarkın. Duvar pervazlarını kullanarak sütunların tepesinde karşı balkona geçin. Buradaki altın halkayı halatınızla çekin ve birinci halat serbest kalsın. Geri dönün aşağı inin. Demir halkayı kullanarak karşıya geçin. Eğilin ilerleyin. Yerde bir barfiks demiri göreceksiniz. Onu alın ilk sütundaki yerine yerleştirin.
Zıplayın barfiks demirinden sallanın sütun pervazlarından devam edin. Sütun tepelerini kullanarak yan balkona geçin. Burada halatın bağlı olduğu barfiks demiri var. Yerinde sökün çıkarın. Böylece ikinci halat da serbest kalacak. Şimdi geriye dönün. Heykelin karşısına gelin. Soldaki kolu aşağı indirin. Altınızdaki platform çökecek. Slow modda çok hızlı hareket ederek yana kaçın. Yanda durduktan sonra ipinizi halkaya tutturun aşağı inin (E+S tuşları).
En altta gelen iguana kertenkeleleri öldürün. Şimdi sola devam edin merdivenlerden aşağı inin. En sonunda bir çukura geleceksiniz. Karşıdaki halkaya ipinizi tutturun ve aşağı inin. Demir kapının üzerindeki açıklıktan karşıya geçeceğiz. Boş koridorda soldaki pervaza tutunarak yukarı zıplayın. Karşıya daha sonra çapraz karşıya geçerek demir kapın arkasından devam edin.
Yeni bir bahçeye geldiniz. Yarasaları aşağı indirin. Merdiven başından bakın. Sağ ve sol yukarıda iki tane kapı görüyorsunuz. Bunları açacağız. İçeriden elmasları alacağız. Aşağıdaki ganimetleri toplamadan önce iguanaları öldürün. Sağdaki duvar pervazdan yukarı çıkın. Büyük sütuna atlayın. Oradan odaya girin. Sağdan devam edin duvarın pervazlarını kullanarak yukarı çıkın. Odaya girin ve Shiva elmasını alın. Böylece birinci demir parmaklık açıldı. Aşağı inin bu defa karşı taraftaki odaya girme yolunu bulun. Buradaki ikinci Shiva elmasını alın. Daha sonra odadan açılan kapıdan girin. Burası biraz karışık olduğu için görmek için dikkat edin. İleride halkayı kullanarak ipinizi atın ve uçurumu geçin. Barfiks demirinde ayağa kalkın duvar pervazından ileri gidin. İki barfiks demirlerini kullanıp, uçurumu geçin.
Merdivenden yukarı çıkın. Yeni bir bahçeye geldiniz. Kaplanı öldürün. Bahçenin çeşitli yerindeki ganimetleri toplayın. Sağlık paketini alın. Kayanın üzerine çıkın. Duvar pervazının iki sütun tepesinde yine duvar pervazı ile iki duvar aralığına gelin. Burada maymun hareketini yaparak en üste çıkın. Kuşları öldürün. Duvardaki pervazları ve sütun tepelerini kullanarak en üste çıkın. Sonunda bir koridora gireceksiniz. Burada barfiks demirlerini kullanarak iki uçurumu geçeceksiniz. En sonunda Shiva heykelinin oraya geliyorsunuz. İguanaları öldürün. Aslan heykellerin orada büyük heykele bağlı iki tane salıncak gibi asılan platform var. İkinciye atlayınca Shiva heykelinin sağ kolu iniyor.
Hemen soldan devam edin ve Shiva heykelinin eline elmasın birini koyun. Tekrar sallanan platformlara gelin. İlkine basınca Shiva kolunu kaldıracak elmas ve mercek birleşince ışık huzmesi alttaki zeminde bir yeri ışıldatacak. Şimdi asılı platformların yanında duvardaki altın halkayı halatınızla tutun çekin. Aşağı inin. İner inmez indiğiniz duvarın karşısında solda ikinci bir halka var. Halatınızı buna tutturun. Yukarı çıkın. Burada da sallanan platform var. Ama üzerine basınca inmiyor. Karşıdaki kafesi platforma çekin. Merdivenden çıkın ve barfiks demirinden iki defa atlayıp kolu aşağı indirin. Shiva’nın sol kolu iniyor. Gidip elması eline yerleştirin. Geri dönün kafesi çekin ve Shiva kolunu kaldırsın. Güneş ışığı zemine yansısın. Şimdi halkayı kullanarak aşağı inin. Hareketli heykelleri ray üzerinde hareket ettirin. Öyle bir hale gelsin ki, güneş ışını heykelin yelpazesinden Shiva heykelinin alnına yansıtın. Diğer heykeli ve yelpazesini ayarlayınca bu defa ikinci güneş ışını Shiva heykelinin alnına düşüyor ve kafa kalkıyor. Böylece yol açılıyor. Bu yoldan devam edin.
The Ancient World:
İçeride altın halkaya gelin, halatınızla tutun çekin ve kayayı aşağı düşürün. Açılan çukurun kenarına tutunun aşağı sarkın. İki defa düşün. Şimdi alttan bakınca tavandaki halkayı göreceksiniz. Kendinizi boşluğa bırakırken aynı anda halatınızı atarsanız halkaya tutunacaksınız ve aşağı ineceksiniz. Bunu yapmazsanız uçuruma düşersiniz. Zeminde örümcekleri öldürün. Ganimetleri toplayın. Kapı gibi yere gelin. Yazıları okuyun.
Kapıyı nasıl açacağınız düşünürken bir anda sırt çantasından eldiven ışıldıyor. Eldiveni takınca kapıyı sağa geçin ve açılsın. İçeri girin.
Ortada bir köprü var. Çevresi uçurum. Bu köprüyü hareket ettireceğiz ve karşı kapıdan çıkacağız. Köprüyü geçin aşağı inin. Platformu yani köprünün kaidesini tutun ve sağa doğru son noktaya kadar çekin. Şimdi soldaki kırık platforma atlayın. Yukarıdaki halkayı kullanarak halatınızı atın ve duvarda yürüyün (A ve D tuşları. Lara�yı sırttan görecek şekilde ayarlayın. Karşı platforma atlayın A+Space tuşu). Şimdi platformu tutun kendinize doğru çekin. En sona dayanmadan önce biraz aralık verin. Bu aralıktan geçin ve platformun arka yüzündesiniz. Halkayı kullanarak halatınızı atın ve aynı hareketle karşıya geçin. İlk indiğiniz yerdeki çekmiş olduğunuz platforma atlayın ve platformu sonuna kadar çekin. Köprü kapıya denk geldi. Yukarı çıkın ve kapıdan geçin.
Puppet No Longer
Burada suyun karşısına geçeceğiz. Halkayı kullanın. Kayalığın ucuna gelin. Zıplayın duvarda yürüyün. En sona geldiğinizde ters atlayarak (Space+S) kayalığa tutunun. Kendinizi yukarı çekin. Suya düşerseniz korkmayın. Tekrar deneme imkanınız var.
Sol duvardaki pervazlarından iki defa zıplayın. Barfiks demirine atlayın. Demir aşağı ininceye kadar bekleyin sonra suya dalın. Barfiks demiri su altında bir kapı açtı. Çabucak bu kapıdan geçin uzun bir su altı tünelinden sonra teknenize geliyorsunuz. Bölüm burada sona eriyor.
4 – Croft Manor
Protected by the Dead
Koridorda ilerleyin. Eski kilise harabelerine geleceksiniz. Aşağı inin etrafı inceleyin. Soldaki iskeleden yukarı tırmanın ve balkona atlayın. Barfiks demirinden karşıya geçin. Hazineyi alın. Aşağı inin. Şimdi sağdaki iskeleden yukarı tırmanın. Balkona atlayın. Barfiks demirine zıplayın. Demirde ayağa kalkın ikinci ve üçüncü demire atlayın. Merdivenden aşağı inin ve örümcekleri öldürün. İlerleyin sağdaki merdivenden çıkın. Burada duvarda bir barfiks demiri var. Üzerine çıkarsanız sizi hazineye götürür. Aşağı inin barfiks demirini sökün. Aynı işlemi karşı tarafta yukarıda yaparsanız ikinci hazineye ulaşırsınız. Buradaki küp kayayı alıp, aşağı getirin. Koridor sonunda demir parmaklıklı kapının önündeki yer düğmesi üzerine iki tane küp taşı koyun. Kapı açıldı. Geri dönün iki küp taş daha bulup, bu defa diğer kapının önündeki yer düğmesine koyun.
Kapı açılınca küp kayaların ikisini dışarı Caps Lock tuşuyla fırlatın. Dışarı çıkıp iki küp kayayı heykelin arkasındaki yer düğmesi üzerine koyun. Böylece arkada ateş (Kandil) yanacak. Böylece kolun olduğu odadaki renkli camlardaki melek resimleri aydınlanacak. Şimdi kolun bulunduğu odaya girin. Öndeki kümbet gibi olan yapının üzerindeki kolları sırası ile indirin. Bu ara camdaki melek resimlerine bakın. Sadece resmiler görülecek ve resimlerin dışında kalan şekiller görülmeyecek şekilde kolları indirin. Bunu deneme yanılma yöntemiyle bulabilirsiniz. Doğru yapınca yukarıdaki ana kapının sürgüsü açılacak. İki sürgü de açılınca gidip demir kolu ileri itin. Böylece kapı açıldı. Yalnız bu kapı zamanlı. Çok hızlı hareket etmelisiniz. Koşun kümbetin arkasındaki duvar pervazlarından en yukarı tırmanın. Sütunun üstüne çıkın ve halatınızı halkaya tutup sallanın. Kapıdan geçin. Yapamazsanız kolu tekrar çevirmeniz lazım.
Merdivenden çıkın. Örümcekleri öldürün. İlerleyin masa üzerindeki teybi dinleyin ve sonunda sağ eldiveni alacaksınız. Bu sıra size iki yaratık hücum ediyor. Öldüreceğim diye zaman kaybetmeyin, ölmüyorlar. Sadece biraz yaralanıyorlar. Kendilerinden geçiyorlar. İşte bu kendinden geçme sırasında üzerine gidip E (Aksiyon tuşu) ile basarsanız parçalanıyorlar. El bombalarınız fazlaysa öldürebilirsiniz bu da bir yöntem.
Yanıp sönen kayayı balkonun altına kadar getirin. Sütunun pervazından bu platforma çıkın. Buradan diğer sütuna ve oradan sütun pervazından balkona atlayın. Koridorda ilerleyin. Kolu çekip kapıdan girin. Bu sırada patlama olacak hızla yangından kaçın ve ikinci kolu çekip kapıdan girin. Duvarların pervazını kullanıp yangından kaçmaya devam edin. İleride bir küp kaya göreceksiniz. Bunu çekin ve yine duvar pervazlarından atlayıp kapıyı geçin. Evin ana salonuna geldiniz. Aşağı inin burada Winston ve Zip�i göreceksiniz. Kumanda odasına girmeniz lazım. Ama kapı kapalı. Yan duvardan pervazdan tırmanın ve balkona çıkın. Buradan kumanda odasının üstünden atlayın. Sonunda odaya giriyorsunuz. Bu sırada çıkan çatışmada Alister ölüyor. Camda kendi aksinizi görüyorsunuz. Alister�ın cesedini dışarı çıkarıyorsunuz. Bölüm sona eriyor.
5 – Southern Mexico
The Unnamed Days
Motosikletle ilerleyin. İleride bir yapıya geleceksiniz. Durun ve ilk sütundan ikinci sütuna ve yapıdaki pervazları kullanarak içeri girin. Buradaki jaguar başlığı alın. İki duvar arasını maymun hareketi yaparak dışarı çıkın. İki tane panteri öldürün. Motosiklete binin ve davam edin. Uzun bir tünelden geçin. Yeni bir yapıya geldiğinizde inin.
Xibalba
Eğilerek içeri girin. İçeride bir mekanizma var, buna Maya Takvimi deniliyor. Jaguar başlığını en öndeki kola koyun. Şimdi bu bulmacayı çözeceğiz. Ortadaki kolu hareket ettirin. Yapacağınız şey yerdeki çarklar üzerindeki şekilleri aynı hizaya getirmek. Önce ilk ikisini bir hizaya getrin, sonra dış çarkı döndürmek için jaguar başını koyduğunuz kolu itin. Böylece şekiller bir hizaya gelince, aşağıdaki alanda bir düzelme meydana geliyor.
Karşıda yine bir Maya Takvimi var. Onu hal etmek için gideceğiz. Ama önce başka bir kafa bulmamız lazım.
Dışarı çıkın iki panteri öldürün. Motosikletle devam edin. Yolda iki tane kazıklı çukur göreceksiniz. Bunları rampadan atlayarak geçin. Diğer bir çukuru geçmek içinse, çukurun yanındaki yan yolu kullanın. Sağlı sollu kemer yapıları var. Şimdilik sağdakini kullanın. Buradan geçince yeni bir yapıya geleceksiniz. Panterleri ve silahlı adamları öldürün. Merdivenin solundan barfiks demirini alın. Merdivenden çıkın. Demiri soldaki en son sütuna yerleştirin. Bu barfiks demirini kullanarak sütuna çıkın, sonra duvar pervazlarını ve sütunlar arası platformları kullanarak harabe içine girin. Örümcekleri öldürün. İlerleyin. İç odadan duvara çıkın ve yerdeki halkayı bulun. Halka üzerinde halatınızı kullanarak aşağı inin. Yan odadan yukarı çıkın. Deminki halka karşınızda. Buna halatınızı atın ve sağa doğru yürüyün. Halatınız gerilecek ve böylece ortadaki sütun üzerindeki küp şeklindeki taşı halatınızla aşağı düşüreceksiniz ve yerdeki çatlak platformu kıracaksınız. Gelen yarasaları öldürün.
Size aşağı inecek bir yol açılmış oldu. Aşağı inin bu çukura dikkatli bir şekilde inin. Ama inmek o kadar kolay değil. Çukurun solundaki küçük kenardan inmelisiniz. Buradan duvarın pervazına tutunun. Aşağı duvar çıkıntılarından sütuna atlayın. Buradan da yan duvar çıkıntılarından devam edip aşağı inin. Aşağıda kuru kafayı alın. Tekrar çukurun yukarısına çıkın. Çıkarken sütunu kullanın. Yan aralıktan dışları çıkın. Üç tane silahlı adamı öldürün.
Motosiklete atlayıp devam edin. İleride kemerli yerleri geçip devam edin. Yolunuzu iyi öğrenin bu karşılıklı kemerler önemli, çünkü buraya daha sonra zamanlı olarak geçeceğiz. Rampalı iki çukuru geçin. Yeni bir yapıya geldiniz. Adamları ve panterleri öldürün. Motoru binanın sol yanındaki açıklığa koyun. Gideceğiniz yönde yola karşı olsun. Bunun nedenini sonra anlayacaksınız. Çünkü zamanla yarışacaksınız. Binanın sağındaki merdivenlerden çıkın. Burada bir barfiks demiri var. Demiri alıp duvardaki yerine koyun. Küp kayayı bunun altına çekin. Küp kaya biraz ileride olsun. Kaya üzerine çıkın ve barfiks demirine zıplayın. Demirden tam aşağı inince atlayın kapının altından hızla geçin. İçerideki mekanizmaya kuru kafayı koyun ve ilk mekanizmada olduğu gibi çarkları çevirerek şekilleri aynı hizaya getirin.
Aşağıdaki sahada bir kapı açılacak. Şimdi zamanınız başlıyor 45 saniyede bu kapıdan geçmeniz lazım. Hemen soldaki açıklıktan atlayıp motosikletinize binin (Motoru neden buraya koyduğumuzu anladınız mı?). Hızla rampalı çukurları geçin. Yolda sağınızdaki (Önemli yanlışlıkla sola girmeyin) kemerden ve açılan kapıdan girin. Şayet 45 saniyede yapamazsanız üzülmeyin. Ama bu defa birinci mekanizmaya (Maya Takvimi�ne) gitmeniz lazım. İkinci mekanizma çalışmıyor. Uzun yolu kat ederek birinci mekanizmanın olduğu binaya gelin. Çarkları düzeltin. Kapı yine açıldı. Çok hızlı olarak (Yine 45 saniyeniz var) kemerden geçin (Kemer bu defa sağınızda kalıyor). İçeri geçin kapı kapanmadan içeri girin.
The Midgard Serpent
Motosikletle soldaki kapıdan girin. İki merdiven inin. Motosikletle ile çukurdan atlayın. Üçüncüsünde durun ve inin, çünkü bu çukur aşılacak gibi değil. Bir numara yapmak lazım. Arkanızdan gelen dev örümceği öldürün. Soldaki barfiks demirine atlayın. Duvarı kullanarak ikinci demire sıçrayın. Buradan da duvardaki pervaza atlayın ve pervaz aşağı inecek rampa kalkacak. Motosikletle bu rampadan dolayısıyla çukurdan geçin. Motorla devam edin. Sonunda Lord�ların oturduğu salona geldiniz. İki tane asa bulup, asaları eksik olan Lord�ların eline tutuşturun. Böylece ortadaki platform yükselecek. İki dev örümceği öldürün. Bu platformun üzerinde dört renkte plak yeri var. Demek ki dört adet renkli plak bulup buraya yerleştireceğiz.
Şimdi asaları eğik duran Lord�ların koltuğunu itin sonra tutup sırtlarını çevirin. Böylece her Lord�un arkasındaki kapı açılacak. En kolay olana yani merdivenleri düz olana gidin. İçeri geçince sizi pestil yapacak hareketli duvarları göreceksiniz. İyi bir zamanlama ile geçin. Oradaki Rattling House anahtarını yani beyaz plağı alın. Geri dönüşünüz kolay olmayacak. Karşıda gördüğünüz halkaya halatınızı atın ve çekin. Taş hareketli duvarlar arasına düşüyor. İki harekette karşıya geçin. Önce taş üzerine sonra karşıya atlayın. Gelip plağı yerleştirin.
Şimdi kırmızı plağın olduğu Lord�un arkasındaki kapıya gidin. Düz merdivenin yanındaki yatay platformdan sütunun pervazına atlayın. Buradan diğer sütuna, araksından paralel demirlere ve tekrar yatay kayaya sonunda kapıdan geçin. İçerisi bir alev odası. Alevleri geçmek için duvardaki barfiks demirlerini kullanın. Barfiks demiri üzerine çıkın diğerine atlayın. Alevlerden zamanlamanız iyi olmalı. Sonuçta karşıdaki Flame House anahtarını alın. Dönüşünüz aynı olacak. Ana odaya gelin dev örümcek ve yavrularını öldürün. Plağı yerine koyun.
Şimdi sarı plağın olduğu Lord�un arkasındaki kapıdan geçeceğiz. Bu kapıdan geçmek için biraz uğraşmak lazım. Yan duvarlarda birbirine paralel duvar aralığı bulun. Maymun hareketi ile en üste ulaşın. Kaya kenarına tutunun karşı pervaza atlayın. Yan gelin ve sağ taraf duvar çıkıntılarına atlayın, sağa devam edin. Yine çıkıntıların yardımı ile sütuna atlayın. Sütunun tepesine çıkın ve ikinci sütuna sarılın. Üçüncü sütuna atlayın, biraz inip kısa boylu sütuna atlayın.
Burada büyük ana sütundan ikinci ana sütuna, paralel demirlerle kapı kenarındaki yatay platformla da kapı önüne atlayın. İçeri girince hareketli mızrakları görüyorsunuz. Bunlardan zamanlı olarak geçeceksiniz. Burada adrenalin modu devreye giriyor. Ben devamlı eğilerek bıçaklardan kurtuldum ve Razor House anahtarını alın, böylece bıçaklar duruyor. Yan duvardan bıçaklar üzerine atlayın. Diğerine ve diğerine atlayarak ana salona gelin. Dev örümcek ve yavrularını öldürün. Sıra beyaz plağı bulmaya geldi. Beyaz plaklı Lord�un arkasındaki kapıdaki halkaya halat atın ve kendinizi yukarı çekerek kapıdan girin. Arkasından Jaguar House anahtarını alın. Geri ana salona dönün. Bunu yerleştirin.
Şimdi gelin yerdeki iki plak düğmeden birisine motosikletinizi koyun, diğerine siz basın. Böylece platformun altındaki kapı açıldı. Motosikletle bu kapıdan girin. Uzun tünele devam edin. Bir yerde motosikletinizden rampa ile atlayacağınız yer var. Buradan atlayın. Demo Xibalba anahtarını gösteriyor. İleride kaya üzerine atlayacağınız yerde Jaguar kafası yani Xibalba anahtarı var, bunu alın. Araya demo giriyor. Lara, Maya yazısını okuyor. Merdivenlerden aşağı inin. Yaratıklar size saldıracak. Bunlar tabii ki ölmüyorlar. Sadece sersemliyorlar. Üzerlerine gidip E tuşuna basın veya el bombası atarsanız parçalanıyorlar. Hızla sola doğru gidin. Suya girmeyi sakın düşünmeyin, çünkü su zehirli. Soldaki küçük kayaya çıkarsanız yaratıklardan da kurtulabilirsiniz. İlk yılan heykeline bağlı barfiks demirine tutunun. Düşerken halkaya halatınız atın. Bu sırada su alçalacak ve ortadaki yılan heykeli su yüzeyine çıkacak. Soldaki kayaya atlayın. Kaya çıkıntılarından devam edin. Sütuna gelin. Küçük kayalara atlayın. Yalnız dikkat edin bu kayalar çöküyor. Çok hızlı olmalısınız. Böylece karşıya ulaşın. Halkayı kullanarak diğer yana uzun bir atlayış yapın. Koridorda devam edin yaratıklar sizi takip ediyor. Yine halkayı ve halatı kullanacağınız yer var. Burayı geçin kayayı eldiveninizin kuvveti ile itin. Su iyice alçaldı. Sonunda ortadaki yılan heykeline gidecek bir yol bulun. İçeri girip Thor’un sandığından Thor�un kemerini alın. Ne kadar güçlendiğinizi görün.
Land of the Dead
Alçak sütuna zıplayın. Halkaya halat atın. Böylece su tekrar yükselecek. Duvardaki çıkıntıları kullanarak iki sütunun olduğu yere gelin. Halkaya halat atıp, çabucak kendinizi koridora biran önce atın. Sonunda geldiğiniz merdivene ulaşıyorsunuz. Yukarı çıkın. Motosiklete binin ve devam edin. İleride kayanın kapattığı yolu eldivenli elinizle ileri itin ve motorla devam edin. Atlayamayacağınız çukura gelince motordan inin. Sağdaki barfiks demirini kullanın. Üzerine çıkıp ikinci barfiks demirinden karşıya atlayın. Buradan da duvardaki pervaza atlayınca çukurun rampası ortaya çıkıyor. Motorla atlayın. İlk başlangıç yerine gelin. Jaguar kafasını yerleştirin. Kolu indirin. Kapı açıldı. Uçurumdan motosikletle hızla geçin. Bölüm burada sona eriyor.
6 – Jan Mayen Island
Gate of the Dead
Motosikletle tünelden devam edin. Dolambaçlı yol sizi zemine kadar götürecek. Size saldıran yaratıklarla uğraşmayın. Zaten zeminde yeterince var. Uçuruma düşmeden en aşağı inin. Yaratıkları motosikletle üzerine sürerek öldürün. Sersemleştiklerinde üzerlerine gidip E tuşuna basın. Gerçi el bombası ile de ölüyor, ama el bombasını harcamayın. Silahla ölmüyorlar. Motosikletle öldürmek en iyi ve kolay yol. Burada üç katlı bir kule var. En üstüne tırmanacağız. Çevredeki taşları toplayıp kule duvarındaki uygun yerlere yerleştirin. Son taşı da koyunca kule dönmeye başlıyor. Kulenin tutunacak mavi yanıp sönen bir yeri var. Buraya tutunun ve yerdeki şekle gelinceye kadar döndürün. Bundan sonra tırmanmaya başlayın. Her katta yapacağınız aynı. Kuleyi çevireceksiniz ve yukarı tırmanacaksınız. Biraz zor olsa da sonunda başarırsınız. Üçüncü kat tamam olunca aşağıdaki kapı yarım açılıyor.
Valhalla
Şimdi aşağı inin. Kapıyı kollarınızla açın. İçeride motosikletle devam edin. Rampalardan geçin. Yaratıkları ezin. Tünel labirent gibi olsa da sonunda eğilerek geçeceğiniz bir kayalık yer alıyor. Barfiks demirinin olduğu yere gelin. Asılı olan barfikse ulaşmak için kayayı altına itin. Kaya üzerine çıkın ve demir aşağı inince karşıdaki kapı açılıyor. Yalnız bu zamanlı kapı, bu yüzden biraz hızlı koşarsanız yetişirsiniz. Motorla da deneyebilirsiniz. İçeride bol miktarda sağlık paketi ve hazine var. Sağdaki kolu indirirseniz kapı bir daha kapanmaz. Barfiks demirinin olduğu yere gelin. Kayayı duvardaki deliğin altına çekin. Kayalığın önündeki barfiks demirini alın ve deliğe yerleştirin. Kayanın üzerinden demire atlayın. Solda bir kapı açıldı. Gidip oradan geçin. Asıl macera şimdi başlıyor. Arkanızdan gelen yaratıktan hızlı koşarak kaçın. Köprünün ortalarına gelince, duvarlardan gelen üç dev çekicin köprüyü yerle bir ettiğini göreceksiniz. Kaya çökerken adrenalin modunda karşı duvara atlayın. Hızla pervazdan sola gidip öndeki duvarın pervazına geçin. Buradan da yatay demire düşün. Zaman kaybetmeden soldaki eğri yüzeyli kayaya atlayın ve aşağı kayarken önünüzdeki sütunun pervazına tutunun. Hızlı olmazsanız kayalar çöküyor.
Buradan diğer sütuna yatay kayalardan devam edin. En sonda soldaki sütuna geçin ve iki sütun arasında maymun hareketi yaparak tepeye ulaşın. Burada dev örümcek var, onu öldürün. Sağdaki büyük sütunun pervazına atlayın. Dönün iki aşağıya düşüp yan sütuna geçin. Daha sonra yatay kayaları ve pervazları kullanarak sağdaki yıkılmayan köprüye kendinizi çekin. Odaya gidin iki örümceği öldürün. Burası dev çekiçleri çalıştıran mekanizmanın odası. Yukarı aşağı hareket eden bloklardan birisine tutunun ve yukarı çıkınca paralel demirden zincire atlayın. Zincirden devam edin ve kapıya gelin. Demirleri kullanarak barfiks hareketi yaparak ikinci demire sonra da üçüncü demire atlayın. Buradan da çekice atlayın ve yan yan gidip çekicin diğer yüzüne geçin.
Çekiç karşı odanın duvarına varınca hemen sağ pervaza tutunun ve devam edin. Sonunda hareket etmeyen çekicin odasına girin. Aşağıdaki mekanizmaya sıkışmış olan kayayı çekin çekiç hareket edecek. Kayayı bu inip çıkan blok altına getirin. Kayadan bloğa zıplayın üste atlayın. Ters takla ile demirden zincire ve oradan da kapıya gelin. Aşağıda dönen şeylere dikkat ederek üç demirden atlayın ve çekicin üstüne zıplayın. Sizin sağınızda kalan çekicin yan kenarından aşağı salının. Yan ilerleyin ve bekleyin. Çekiç karşı odaya girdiği zaman duvarın yanındaki pervaza tutunun. Aşağı daha sonra pervazı takip ederek odaya girin. Tavandaki halkaya halatınızı atın ve aşağı inin. Duvarda yürüyerek sağınızdaki pervaza atlayın. Buradan sol pervaza daha sonra da platforma atlayın. Buradaki ganimeti alın. Köprünün üzerindeki dev örümceği öldürün. Köprüye atlayın. Kapıdan çıkın. Köprünün en sonunda tepesi kesik sütun var. Buradan kayın ve alttaki yatay platforma düşün. Yatay sütunları geçin, sütunların pervazlarından en son sütuna gelin. İki sütun arasında ayağa kalkın ve maymun hareketi ile köprünün üzerine çıkın. Burada sizi bekleyen iki yaratık var. Hemen el bombası ile öldürün yoksa savaşacağım derseniz kendinizi çukurun dibinde bulursunuz.
İçeri girin malzemeleri toplayın. Dışarı çıkın. Yan duvardaki halkaya halat atın ve küçük platforma oradan da düz platforma atlayın. Örümceği hemen öldürün yoksa sizi aşağı atar. İçeri girince uyuyan bir dev göreceksiniz. Uyanınca savaş başlıyor. Ben el bombası ile öldürdüm. Şimdi yukarı tırmanacağız. Aşağı ve yukarı hareket eden blokla duvar arasına gelin. Maymun hareketi ile bloğa tutunun. Buradan geri atlayışla yatay demire ve oradan da zincire turunun. Yalnız dikkat zincir ters tarafa doğru ilerlediğinden çok hızlı olarak platforma ulaşmalısınız. E tuşunu kullanırsanız daha çabuk gidersiniz. Zincirden kapıya atlayın. Yerdeki dönen nesneleri dikkatli geçin. Barfiks demirine atlarken dikkat etmelisiniz, çünkü yukarıdan gelen dönen nesne sizi marmelat haline getiriyor. Burayı geçin çekice atlayın (Son dördüncü çekiç). Sola kıvrılın. Çekiç tam orta platformdan geçerken hesaplı bir şekilde atlayın ve son hızla depar atarak kapı tarafına koşun, çünkü platform çöküyor. Merdivenden çıkın. İçeriden Thor�un çekicini (Mjöllnir) alın. Bölüm burada sona eriyor.
7 – Andaman Sea
Rituals Old
Mediterranean Sea yani Akdeniz’deki gemiye yine geldik. İlk işiniz R tuşu ile silahınızı Thor�un çekici yapın. Bununla rakipleri ortadan kaldırmak çok zevkli. Düşmanlarınızı 20-30 metre yukarı fırlatıyor. Daha önce oynadığınız bölüm gibi güvertedeki adamları öldürün. Sandıklardan yukarı çıkın. Adam öldürmeye devam ederek merdivenlerden aşağı inin. Helikopteri geçin ve aşağı inin. Otomatik kapıyı da geçtikten sonra kanatlı Natla ile karşılaşıyorsunuz. Cam kafesinde sizinle konuştuktan sonra Amanda ortaya çıkıyor. Amanda’nın atmış olduğu ateşlerden sonra cam kafesi kırıyorsunuz ve Natla kaçıyor. Burada bölüm sona eriyor.
8 – Arctic Sea
Helheim
Suya dalın. Aşağı doğru yüzün. Etrafı inceleyin. Heykellerin kılıçları zinciri tutuyor. Sadece birinin elinde kılıç yok. Mekanizmayı çalıştırıp zinciri kurtarmamız gerekiyor. Etraftan iki tane büyük dişli bulun. Bunlar çok büyük, ama eldivenimizle taşıyabiliyoruz. Bu iki dişliyi sağdaki ilk baştaki heykelin sol yanındaki dişlilere yerleştirin. Böylece mekanizma çalışacak. Şimdi bu heykelin kafasına kadar yüzün ve kafatasının arkasındaki boşluğa girip kolu çekin. Birinci heykel kılıcını çekti. Daha sonra bütün heykellerin kafatasına girip kolu çekin ve zinciri kılıçlardan kurtarın. En son büyük yapıya gidin. Sağdaki kapıdan girin.
Karşı merdivene tırmanın en yukarı çıkın. Buradan Helheim Power Stone�ları bulun. Aynı işlemeleri büyük yapını solundaki kapıdan girerek yapacaksınız, ama bu defa uzun bir koridorda yüzdükten sonra açıklığa geliyorsunuz ve su yüzeyine çıkıyorsunuz. Duvardaki merdivenleri ve pervazları kullanarak en yukarı çıkın. Burada Helheim Power Stone�ları bulun. Toplam dört tane olacak. Dışarı çıkın büyük yapının sağ ve solundaki dört sütuna Helheim Power Stone�ları yerleştirin. Şimdi yapının önündeki tek küçük sütundaki kol için yerleştireceğiniz vana denizin dip kısmında bir yerde. Vanayı bulun ve getirin, takın. Kolu çekince dişliler çalışacak zincirler yapıdaki kapıyı indirecek.
Bu kapıdan girin. Koridor boyunca yüzün. Koridor biraz labirent gibi ama yolunuzu buluyorsunuz. Sonunda bir kıyı bulup çıkıyorsunuz. Koridorda ilerleyin yaratıklar hücum ediyor. Çekiç sayesinde hepsini darmadağın ediyorsunuz. En sonunda Natla ile karşılaşıyorsunuz. Konuşmadan sonra Natla kaçıyor. Aşağı inin devleri ve yaratıkları çekiçle öldürün. Suya düşmeyin, yoksa ölürsünüz. Yan duvardan orta platforma gelin buradan sütuna atlayın aşağı inin. Devler ve yaratıklar sizi rahat bırakmıyor. Öldükçe yenileri geliyor. Devlerin saldırmadığı bir ara su yüzeyinde eğimli duran sütuna atlayın. En ucuna gelin ve düz kayadan atlayıp platforma çıkın. Burada Natla’nın mekanizmasını kırıyorsunuz. Böylece Helheim kapısı açılıyor.
Yggdrasil
Koridorda ilerleyin. Biraz karışık ama yolunuzu buluyorsunuz. Bu ara devler ve yaratıklar devamlı hücum ediyor. Sonunda Lara’nın annesinin olduğu platforma geliyorsunuz. Oda ne Lara’nın annesi sol tarafı sanki asit dökülmüş duruyor. Lara bu yaratığın annesi olmadığını anlıyor ve mecburen öldürüyor. Bu sırada Lara’nın kopyası geliyor ve Lara’yı tam öldüreceği zaman Amanda Lara’nın yardımına koşuyor. Lara’yı kurtardıktan sonra Amanda annesi babası hakkında Lara�ya bilgi veriyor.
Out of Time
Merdivenden aşağı inin etrafı kolaçan edin. Ortada büyük bir kule var. Bu kuleyi üç sütun destekliyor. Kule etrafında dolanan kayalar var. Bunlar bizi üst kata taşıyacak asansörler. Kuleyi yok etmek için bu sütunları kırmamız lazım. Üç kat var. Her kata çıkıp sütunları kıracak düğmeyi yok etmeliyiz, çünkü ancak bu şekilde Natla’nın gücünü sıfırlayabiliriz (Ama kolay değil). Yaratıklar ve devler sizi rahat bırakmıyor. Ayrıca Natla size devamlı ateş topu fırlatıyor. Natla ile uğraşmayın. Sol platforma geçin. Zemini kırmızı olan bu yerde halkaya halatınız tutunun ve aşağı inin.
Burada suya düşmeden kayalar üzerinden atlayıp, sütunların düğmelerini aktif hale getiren kayaları eldivenimizle itin. İki kayayı ittikten sonra tekrar birinci kata dönün. Devler ve yaratıklar hücum halinde geliyorlar. Yan platforma geçin ve ilk destek sütunun yan tarafından çıkın ve arkasına geçin. Küçük mavi kayayı çekicinizle kırarsanız birinci sütun yıkılacak. Yıkılırken bize de yani asansör kayalar oluşturuyor. Diğer sütunlara tırmanacak yer yok, boşuna uğraşmayın. Gördüğünüz pervazları da inerken kullanacağız. Size en yakın asansör kayayı kullanın. Bu kayadan diğerine ve yine diğerine atlayarak ikinci kata çıkın. Bu katta iteceğiniz mavi kaya var. Bu kayayı itince sütunlardan birinin düğmesi aktif oluyor.
İkinci katta kırmızı açıklığı ve duvardaki halkayı bulun. Bu halkaya halatınızı atın ve kendinizi yukarı çekin (E+W). Duvarda salının ve sağdaki çıkıntıya zıplayın. Yukarı çıkın. Şimdi asansör taşlar sizin hizanızda. Bunlardan birine atlayın ve kırılmadık sütunun önünden geçerken sütuna doğru zıplayın. Arkaya dolanın çekiçle düğmeyi kırın. Böylece ikinci sütun da kırılıyor ve dolanan yeni asansörler kayalar ortaya çıkıyor. Maalesef size yakın asansör kaya yok. Peki üçüncü sütuna nasıl ulaşacağız? Yerde sağlı solu halkalar var. Birine halat atın duvarın çıkıntıları yardımı ile aşağı inin. Daha sonra birinci kata gelin. Şimdi asansör kayalardan birine atlayın sonra bir üste en son kuleye yakın diğerine atlayın. Buradan da kulenin duvarındaki çıkıntıya zıplayın. Yukarı tırmanın. En sona geldiğinizde kırılmayan üçüncü sütunun hizasına gelince kendinizi aşağı bırakın. Sütun üzerinden kayarak zemine gelin. Arkayı dolaşın ve üçüncü sütunun düğmesini kırın. Böylece ortadaki kule yıkılacak. Natla’yı bir çekiç darbesi ile öbür dünyaya gönderin. Belki gelecek oyunda olmaz. Gerçi Anniversary oyununda da ölmüştü, ama burada yine karşımıza çıktı.
Bu ara Amanda gelecek ve Underworld böylece son bulacak. Oyun son demosundan sonra ana menüye dönüyor. Treasure Hunt bölümü açılıyor, yani hazineleri toplayacağınız bölüm. İsterseniz bu bölümü de oynayabilirsiniz. Treasure Hunt�ta iyi taraf topladığınız hazineler duruyor, toplayamadıklarınızın ise bölümünden başlanıyor.Üye Profil Bilgileri
Evet Arkadaşlar Fiyatlar Gayet Uygundur ve 7/24 Cevap Alabileceğiniz Bir Botting Hizmet Firması.

Web Site : [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
İletişim : darkbotting@hotmail.com
GSM : 0553 282 1226

Ödeme Şekilleri :
Paypal - Kredi Kartı
PTT - Banka Havalesi
Mobil Ödeme İsteyenler
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Güvenli Alış-Veriş
werewolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Tomb Raider E3 Gameplay Walkthrough Demo HD Furkan Oyun Videoları 0 25 Kasım 2012 13:31

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:23.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750