Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Pc Oyunları > Minecraft

Minecraft Minecraft hakkında konuları bu bölümde bulabilirsiniz.


#IceNW Faction/SkyBlock/BedWars/64GB Ram

Minecraft


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 26 Haziran 2016   #1
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 26 Haziran 2016
Mesajlar: 23
Konular: 1
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 25
Rep Derecesi : Ragnarak is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart #IceNW Faction/SkyBlock/BedWars/64GB Ram

Öncelikle sunucum ile ilgili fakat tanıtım açısından etkili olmayan bir yorum yapacağım. Öncelikle konu düzenlenecektir tekrardan. Görsel açıdan daha iyi bir hal alacaktır. Bende [USER=10271244]@HGSquire[/USER] mağdurlarındanım. Bekliyoruz nereye kadar. Ayrıyaten tekrar ve tekrar söylüyorum Yetkili Olmak Için Çaba Sarfedilmeli Beni Al Denmemeli !


Sunucu IP: Oyna.IceNW.Net
Sürüm: 1.8.X
Sunucu Sitesi: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Kısaca ben kimim ? Türkiyedeki oyuncular eğlenebilsin , güzel ve kaliteli bir yerde oynayabilsin diye sunucu açmaya çalışan biriyim. Bir ekibim veya güvenebileceğim birisi yok. Kime güvendi isem boş çıktı. Çevremde bilgili bir arkadaşımda yok bu yüzden 10.09.2015 tarihinden bu yana bu sunucu ile kendim ilgilendim , kuruluşunu , hatalarını çözdüm. Tamamen bana ait bir sunucu. Ha bu arada ismim Kayra . Ondan çalmışım yok bundan çalmışım hikayeleri uydurmadır. İnanmak istiyorsan seni tutan yok ama ^^9 Ay dır aktif bir şekilde hizmet veriyoruz. Bakımlara girdiğiniz oldu fakat asla sunucu sıfırlanmadı veyahut 1-2 ay kapalı kalmadı. Bu uzun yolculukta sizlerle beraber olmak istiyoruz ve bunun içinden elimizden geleni yapıyoruz. Sadece eğlenmeniz için açılan bir sunucudan ne zarar gelebilir ki ? ^^➽ Toplam 64 GB Ram.
➽ Sınırsız slot sayısı.
➽ IcePara adındaki kredi sistemimiz.
➽ Web Sitemiz..
➽ 3 Çeşit oyun. (artacaktır.)

Faction Sunucumuz.➽ 14 GB Ram.
➽ Sınırsız slot sayısı.
➽ IcePara adındaki kredi sistemimiz.
➽ Kendi ench sistemimiz.
➽ Boss lardan özel Para lar düşer. Paralar ile item veya sandık anahtarı alabilirsin.
➽ Her bossa özel sandıklar.
➽ Lapisden çıkabilen Kutsal Para lar.
➽ Özel kutular !
➽ Sunucuda durdukça ödül kazanabilme !
➽ 100,000 Lapis kırarak elde edebileceğin IcePara sistemi.
➽ 10 Stack lapisin olduğu zaman otomatik olarak satar.
➽ Arsalarda Fly
➽ Blok Kırar isen direk envanterine gelir.
➽ Sadece kendimize özel boost sistemi !
➽ Ve daha fazlası gelip görebilirsin.Level ile Koruma 6 , Koruma 7 gibi büyüler basabilirsiniz eşyalarınıza ! Tek yapmanız gereken /büyü

[SPOILER="Resimler"][/SPOILER]Her saat başı rastgele birine bir adet zümrüt verilir. Bu zümrüt ün adı Yeşil Kan Taşı dır. Bu taşa sağ tıkladığınızda çok efsanevi eşyalara da sahip olabilirsin veya bir adet taş bile bulabilirsin.

[SPOILER="Resimler"][/SPOILER]
Seviye sistemi !
Mob keserek item topladığınız. Topladığınız eşyalar ile set / anahtar vs. alabildiğiniz. Isterseniz bir sonraki seviyeye geçebildiğiniz hos bir sistem. Sunucuya ilk başlayanlara önerilir.
[SPOILER="Resimler"][/SPOILER][SPOILER="Resimler"][/spoiler][SPOILER="Resimler"][/spoiler][SPOILER="Resimler"]


[/spoiler][SPOILER="Resimler"][/spoiler]
[SPOILER="Resimler"]
[/SPOILER]
Kutu Sistemi
Her 2 saatin oyunda kalışınızda 1 adet Zaman+ Kutusu anahtarı kazanırsınız. Bu anahtarı /warp kutu da kullanabilrisiniz. /gorev den görevler yaparak lapis anahtarı kasabilirsiniz. Lapis anahtarını /warp kutu da kulllanabilirsiniz. Kaç saat oyunda kaldığına bakmak için /online yazabilirsin.
[SPOILER="Resimler"][/SPOILER]
Para Kutusu Sistemi
Lapis den çıkardığınız kutsal para ve gizli parçaları kullanabileceğiniz bir sistem. /warp kutsalpara veya /warp gizliparça gidebilirsiniz. Kutsal paranız veyahut gizli parçanız ile kutu alabilirsin bu warplardan. 20 Kutsal Para ya 1 Nadir Sandık 40 Gizli Parcaya 1 Efsanevi sandık alabilirsiniz. Bu kutuların içinden para çıkar. 100 K ile 1.7 M civarı para çıkma ihtimali vardır.
[SPOILER="Resimler"][/SPOILER][SPOILER="Resimler"][/spoiler][SPOILER="Resimler"][/spoiler][SPOILER="Resimler"][/spoiler][SPOILER="Resimler"][/spoiler]
[SPOILER="Resimler"]
[/SPOILER]
Kendimize Has Event Sistemlerimiz.
Çoğu sunucuda görülen maden eventidir , raindir bunlar sizcede artık demode değil mi ? Birazcık düşündüm ve kendimize has eventlerimizi buldum. Buyrun bakalım umarım sizde seversiniz ^^

Maden Eventi
Halis mulis maden eventi sadece az çok blok var ayrı bir özelliği yok bunu atlayabiliriz ^^
[SPOILER="Resimler"]


[/SPOILER]

Davik Eventi
Belirli bir alanda davik kesme imkaniniz var. Bu daviklari sadece yemek için değil yumurtası için kesmelisiniz ! Yumurtaları ile /warp yumurta da iyi eşyalar alabilirsiniz !
[SPOILER="Resimler"]


[/SPOILER]

Asi Boss Eventi
Asi bir boss . Masum bir oyuncu . Kızgın bir savaş. Sonunu düşünemiyorum. Kandırdım , genellikle oyuncu kazanıyor. Ödül olarak 1 adet kutu kazanıyor içinden IcePara dan taşa herşey çıkabiliyor. Unutma , kutuyu alabilmek için son vuruşu yapmalısın !
[SPOILER="Resimler"][/SPOILER]

PvP Maden Eventi
Bir maden içinde sünger , elmas blok ve zümrüt blok var ne kadar şirin değil mi ? Hiç sanmıyorum. En kanlı savaşların döndüğü bu arenada pvp açık ! Bir yandan V8 kazma veya eşyalar için sünger kazman gerekirken bir yandan ölmemeye çalışıyorsun ! Ürpertici ...
[SPOILER="Resimler"][/SPOILER]

Garpuz Eventi
Havada ki karpuzlar ... Ne işe yarıyor bunlar ... aaa ortada da karpuz var. 3 , 2 , 1 BOM ! Karpuzlar patlıyor , etraf maden doldu ! Hemen toplamalısın ^^

İtem eventi.
Her 30 dakikada 1 kere kesin olarak yapılan item eventi , her maden bloğundan 5 er adet ve şansınız var ise 1 adet enchli elma !
[SPOILER="Resimler"]

[/SPOILER]

IcePara eventi
Tanesi 1 TL olan parayı bedavaya kazanabileceğin muazzam event ! 1 Eventte 7 IcePara kazanan bile gördüm ! Her ayın 14 de yapılıyor ! Bence katılmalısın , tek yapman gereken belirtilen süre içinde kazabildiğin kadar elmas kazmak ! Ayda 1 kere Ay'ın 14 dünde !

[SPOILER="Spoylır"][/SPOILER]


Sunucumuzda Alım yoktur.
Başka sunucularda kullandığınız şifreleri bu sunucuda kullanmayın. Aksi takdirde hesabınıza başkları girebilir.
Eğer sunucunuzda IceMC reklamını görürseniz sorumlusu biz değiliz. Sunucumuzda Reklamcı yoktur, olmayacaktır.[SPOILER="Görseller"]

[/SPOILER]
[SPOILER="Görseller"]


[/SPOILER]


SkyBlock Sunucumuz

Kutu sistemi
Oyunda durduğun her 1 saat için 1 adet karanlık kutu anahtarı kazanırsın. VIP isen VIP anahtarı VIP+ isen VIP+ anahtarı kazanırsın. /warp kutu dan bu kutuları açabilirsin. İçinden yüklü miktarda taş , para , eşya çıkarabilirsin. Takas parası bile çıkıyor ! Vip kutularinda ise karanlık kutu ile aynı eşyalar çıkıyor. Sadece değerli şeyler çıkma ihtimali azıcık daha yüksek. Kaç dakika / saat durduguna bakmak için /zaman yazabilirsin ^^
[SPOILER="Resimler"]

[/SPOILER]
[SPOILER="Resimler"]
[/SPOILER]

Takas Sistemi
1.000 kırık taş kazarak 1 adet Takas Parası kazanabilirsiniz. Bunları /warp takas da eşyaya , spawnere , kilica , yaya , kazmaya , sete veya kutu anahtarına dönüştürebilirsiniz. Ne kadar kırık taş kazdığınıza bakmak için /bak yazabilirsiniz. 1.000 kırık taş kazdığınızda envanterinizde yer yok ise para kaybolur. Uyarmadı demeyin.
[SPOILER="Resimler"]
[/SPOILER]

Sünger Sistemi
Adanıza 1 adet sünger koyduğunuz taktirde 50 level atlayacaktır. Süngerleri oyunda bulamazsınız tanesi 1 TL ye satın alabilirsiniz. Çoklu alımlarda kampanyalıdır. Onun haricinde her hafta en iyi adanın liderine 5 adet sünger veriliyor. VIP+ ların kitlerinde de 1 adet sünger veriliyor.
[SPOILER="Resimler"]


[/SPOILER]
Boost Sistemi
Türk sunucularında rastlamadığım "Boost" sistemi. Peki , boost nedir ? 1 Saatliğinize tüm işlevinizi 3 katına çıkartır. Ne gibi şeyleri 3 katına çıkartıyor peki ? Kazdığınız 1 kırıktaş 3 adet gelir ve /bak a 3 tane kırmışsınız gibi geçer kısaca 333 kırık taş kırarsanız 999 /bak puanınız olacak. /zaman içinde geçerli. Oyunda durduğunuz her 1 dakikayı 3 dakika olarak sayar. Kırık taştan çıkabilecek maden şanslarını arttırır. 1 Tanesini 5 IcePara ya /magaza dan alabilirsiniz . Ayriyeten yarışmalar vs. sonucu ödül olarak kazanabilirsiniz.
[SPOILER="Resimler"][/SPOILER][SPOILER="Görseller"][/SPOILER]
[SPOILER="Görseller"]
[/SPOILER]
Bed Wars Sunucumuz

Amaç
Sanırım Türkiye de Bed Wars sunucusu pek yok veya ben hiç göremedim. Amacınız adanız da ki maden oluşturucular dan "BRONZ" , "ALTIN" ve "DEMİR" toplayarak gelişmek ardından ise farklı adalara saldırmak. Karşı rakibin adasındaki yatağı yok et ve bir daha doğamamasını sağla !

Uyarı
BedWars sunucumuz 23.06.2016 Tarihinde kurulduğundan dolayı henüz yeni ve 2 adet arena var. Gün geçtikçe eklemeye çalışıyoruz. Sabrınız için teşekkürler ^^[SPOILER="Görseller"][/SPOILER]Ragnarak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05 Eylül 2016   #2
ElecTwix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 04 Eylül 2016
Bulunduğu yer: İzmir
Alter: 19
Mesajlar: 18
Konular: 4
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 20
Rep Derecesi : ElecTwix is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 1
Ettiği Teşekkürler: 0
ElecTwix isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: #IceNW Faction/SkyBlock/BedWars/64GB Ram

Güzel Konu Ama Server Offline GözküyorÜye Profil Bilgileri
HTML PHP PLUGİNER
ElecTwix isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Red Faction sonaslan Oyun İndir 0 02 Nisan 2015 21:44
Red Faction 2 sonaslan Oyun İndir 0 30 Mart 2015 23:13
Minecraft SkyBlock Bölüm 1 İyi Seyirler dogu2000 Minecraft 2 25 Ekim 2014 12:32
Minecraft SkyBlock Serisi Bölüm #3 AĞAÇTAN EV !? dogu2000 Minecraft 0 29 Haziran 2014 22:07
Samsung Galaxy S4, 16/32/64GB kapasite ve iki renk alternatifiyle geliyor eraykaratas PC Donanım & Haber ve İncelemeleri 0 14 Nisan 2013 22:17

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:37.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745