Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Online Oyunlar > League Of Legends > League Of Legends Stratejiler & Taktikler


Trydenmare Rehberi

League Of Legends Stratejiler & Taktikler


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 06 Aralık 2013   #1
Berkay03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 04 Aralık 2013
Bulunduğu yer: İstanbul
Alter: 21
Mesajlar: 66
Konular: 18
Rep Puanı: 5527
Rep Gücü: 71
Rep Derecesi : Berkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 5
Ettiği Teşekkürler: 6
Standart Trydenmare Rehberi

Tryndamere yakın dövüşçü bir şampiyondur.Gücünü ad,atak speed ve kritik.ten alır.
genelde solo top yada jungleda oynanır.bu hero düzenli farmla ve alınacak 1 2 kill ile rakibi oyundan soğutabilir.ama ustalaşmak için emek ister.
şimdi yeteneklerinden başlayalım..

Pasifasif yeteneğimiz can çizgisinin altında yer alan,normalde mana çizgisinin olduğu yerdeki kırmızı çizgidir.bu çizgi arttıkça kritik vurma şansımız artar.
bu çizgiyi artırmak için 3 yol vardır.
1. yol oto atak yapmak,bu yol 5 öfke verir.
2. yol kritik atak yapmak,bu yol 10 öfke verir.
3. yol ise bir rakip birimi(minyon,canavar,şampiyon )öldürmak,10 öfke verir.
En fazla 100 öfke edinebilirsiniz ve her 1 öfke puanı 0.35 kritik şansı verir.
Yani bu bar full iken 35 kritik şansınız vardır ki bu 2 tane 730goldluk kritik pelerininden bile fazladır.
Bu pasifi ilk levellerde full'leyip full tutmak tryndamere için önemlidir.
Çünkü bu sayede daha kolay farm yapabileceksiniz ve rakip eğer agresiflik yaparsa
ona normal ataklarınızla 2 kat vurma şansınız olacağından adamları korkutup kaçıracaksınız.
Q Skill'i:Q skill'imiz hem pasif hem aktif bir skill'dir.Pasifi tryndamere'a ad verir ve bunun üstüne birde eksik can yüzdesine bağlı olarak da ad verir.bu skill 1. kasılacak skill'dir çünkü tryndamere ultisi sayesinde canı çok çok az bile olsa savaşa devam eder ve eksik can yüzdemiz tavan yapacağından ad'miz de bir hayli fazla olacaktır.Aktif özellik ise belli bir miktar + öfkemiz ne kadar fazla ise o kadar can yenilemesidir.Bu skill sizin koridorda uzun süre durmanızı sağlar çünkü mana derdiniz de yoktur.ayrıca 1 vs 1 yaptıktan sonra az canla kaçarken kanama,zehir gibi özelliklerden ölmemenizi sağlar.Bu skill'i SAKIN dövüş esnasında basmayın çünkü pasiften gelen kritik bonusunuz direk 0'lanır ve büyük olasılıkla dövüşü kaybedersiniz.
W Skill'i:Bu yeteneğin 2 özelliği vardır ve 2 side çok önemlidir.1. özellik rakibin saldırı gücünü belli bir miktar azaltmaktır ki bu özellik sizi mükemmel bir düellocu yapar.adamlarla savaşırken kaçmalarını beklemeden bu skill'i basarak daha az vurmalarına neden olun.2. özellikse arkası dönük rakiplerin hareket hızını düşürmedir.Bu da sizden kaçan rakipleri yakalarken yada gank atarken çok işinize yarar.Bu skillin bir diğer güzel yanıysa belli bir menzile kadar işlemesidir yani o menzilde içinde düşman yoksa bu skill parlamaz yani kullanılmaz.eğer ki skill parlamasına rağmen bir adam göremiyorsanız bilin ki otlarda pusmuş adamlar olabilir.
E Skill'i:E skillimiz bizim temel kaçma ve kovalama skillimizdir.bu skill ile bazı duvarlardan geçilebilir.ayrıca bu skill beklemede ise kritik vurunca beklemesi 2 sn düşer.yani siz bir yerde sıkıştınız ve kaçamıyorsanız ve arkanızdan da rakipler geliyorsa o rakiplere 1 2 kez vurun ve dua edin kritik olsun.eğer kritik atarsanız bekleme süresi azalacağından kaçabilme ihtimaliniz artacaktır.
R Skill'i:Ultimiz oyunda en sinir bozucu ultilerden birisidir.adam tam öldürdüm diye sevinirken 1 hp ile kaçmak çok zevklidir.Ultiyle ilgili söyleyebileceğim en önemli şey ultinizi hiç yokmuş gibi düşünün ama asla unutmayın.ultiye güvenip 1 vs 5 atlarsanız feedleyip oyunu verirsiniz çünkü ölmeseniz bile cc'ler hala işliyor 1 stun gg olursunuz.siz ulti yokmuş gibi temkinli ve düzgün oynayın ama canınız çok azaldığında da ultinizi süper bir zamanlamada kullanın bu sayede penta bile atma şansınız var.ultiniz eğer 3. seviyede ise kesinlikle ultinizi açmadan hemen önce q basın ki o 100 öfkelik heal'i alın çünkü ulti size 100 öfke getirecek zaten.bu sayede kurtulma şansınız artar.

Eşyalara Gelirsek:
Önemli Not:Arkadaşlar TR'de çok gördüğüm bir hatayı sizle paylaşmak istiyorum.Bu hata build
kopyalamadır.Adamlar moba'da ne gördüyse aynı itemi kasıyor.support gidip avcı palası alan nunular var.ben item buildi göstermeden önce her oyun farklı buildler yapılabileceğini hatırlatmak isterim.

Öncelikle oyun başlangıcında karşınızdaki adama göre item alın.

karşınızda master yi,aatrox,riven,başka bir tryndamere.. gibi yüksek ad olan şampiyonlar varsa ilk 3 skill'i açtıktan sonra q ve w'yu eşit miktar kasmanızı öneririm.kendi atağınızdan ve kritiğinizden eksik kasıp çivili zırh vs.. alacağınıza w yu erken 5lv yapmak daha faydalı olur çünkü lv5 te rakibin 80 ad sini düşürür ki bu hasar bir ebedi kılıcın vereceği ad'den daha fazladır.

karşınızda kennen,fiddle,alistar gibi stun,fear,knockup tarzı hard cc'li AP heroları varsa w'yu 1 lv'de bırakmak gerekir.Bunun yerine q fullenip e kasılmalıdır.çünkü bu adamlar ap yada tank gideceğinden w'nun ad düşürmesi gereksizleşecek bu yüzden yarım bir skill olacak.bunun yerine e yi geliştirip bekleme süresini gittikçe azaltmak size kaçma kovalama şansı vericektir.
böyle ap ve bol cc bir hero geldiğinde kasılacak item Civa Kuşağı.bu itemin aktifi aynı Cleanse etkisi verir yani üstünüzdeki stun silence slow blind vs.. etkilerini sıfırlar.Ayrıca bu item tamamlanarak Civa yatağına dönüşebilir.tamanlanması için gereken a.m.k. kılıcı sizin bu eşya için kaybettiğiniz slot'u bir nebze olsun değerli bir hale getirecek.bu item siz ulti açtığınızda üstünüze gelen stun slow'ları kaldırıp size kaçma kovalamada başarı sağlayacaktır.

Karşınızda bir tank herosu varsa da yapılacak bellidir.Bir hırpalayan almak daha sonra hırpalayanı satıp yerine son fısıltı tamamlamak tank heroya koymak için yeterlidir.

Bunun dışında olmazsa olmaz itemleriniz vardır.
Mesela Ebedi Kılıç pasiften 35 krit. olan bir heroya alınmazsa ayıp olur.
Sizin kombonuz sağ tıklamak ve kill almaktır bu yüzden atak speed hayati önem taşır.
Size tavsiyem başlarda bir statik hançer almanızdır ama dk 40'ı geçtiğinde bu eşyayı bir Hayalet dansçıyla değiştirmenizdir.Çünkü tüm özellikleri statikten daha iyidir.ve late gamede herkes daha bir tanklaşacağından 100 büyü hasarı gözükmeyecektir bile.Ayrıca statiğin ilk itemi Hırs Kılıcı olursa iyi olur çünkü erken alınmış bir hırs kılıcı size sn başı gold bonusu ve katletmede gold bonusuyla lane de öne geçirebilir.
Başta da dediğimiz gibi tryndamere ad-kritik-atak speed üçlüsü ile ölümcül olur.
Kritik ve atak speed'i hayalet dansçı veriyor.Ad ve Kritik Bonusu Ebedi veriyor.
Ama sadece vurmak yetmez önemli olan hem vurup hemde hayatta kalmak ve uzun uzun dayanmaktır.
Bunun için bize Can Çalma eşyaları gerekir.
Can çalma için benim tavsiyem Kana susamış olacak çünkü farm yaparak 100 ad ve 16 Can Çalmaya kadar kasılacağından çok iyi bir itemdir.
Alternatif olarak Vahşi Hydra Alınabilir ki Lane'de sizi en uzun tutacak itemdir kendisi.
Hem can yenilemesi hem alan etkili can çalması ve verdiği 75 ad süperdir trynda için.
Bir başka alternatif ise Mahvolmuş Kralın Kılıcı'dır ki pek tavsiye etmem solo top'ta.Ama jungle kasarken gayet iş görüyor.
Geldik ayakkabıya.Şimdi ayakkabı herşey normal gidiyorsa tabi ki atak speed ayakkabısı olacaktır.
Ama eğer karşınızda bol cc'li bir hero varsa merkür ayakkabılarını,karşınızda teemo,gangplank gibi oto atakla yüksek hasar veren bir hero varsa ve sizde ona birşey yapamadan kaçıyorsa ninja tabi öneririm.Arkadaşlar eğer ki savaş çizmesi aldıysanız bu itemi 40.dk'dan sonra satıp yerine bir tane daha hayalet dansçı çıkın ve adamlar kılıcınızın inip kalktığını bile görmeden öldürün xD
Oyun başında:
Ward+5Pot+Can yenilemesi(İdeal Başlangıç,Gankten kurtulmak için)
Ayakkabı+4Pot(Karşınızda harass skill'i skillshot olanlar varsa)
Doran Kılıcı(Agresif başlangıç,öfke 100 oldumu FirstBlood alabilirsiniz)
Kılıç+2Pot(size daha 1. 2.lv'lerde dalacak herolara karşı böyle başlayın.)
İlk B attığınızda Hırs Kılıcı ve Vampir asa ve Botları tamamlayın.Bunlar önemli.
Daha sonra zeal alın gidin.sonra +1000 paraysa para biriktirin.875'lerde para varsa kazma alın.
1550 olunca bir a.m.k alın ve mide gank atın.
Daha sonra kanasusamışı ve statiği tamamlayın,daha sonra ebedi kılıcı tamamlayın,
Buildi'nizi şu hale getirin :
Savaş Çizmesi,Kanasusamış,Statik Hançer,Ebedi Kılıç,Son Fısıltı,Kanasusamış(Yada Vahşi Hydra)
Daha sonra ayakkabıyı hayalet dansçı yapın.Daha sonra da Statiği hayalet dansçı yada koruyucu melek
yapın.
Son Build Şöyle Gözükmeli:
Hayalet Dansçı Hayalet Dansçı,Kana susamış(yada V.H.),Kana susamış Ebedi Kılıç Son Fısıltı.
Bu build op'dir adc ye 2 atarsınız.
Yada Bu build ile daha dayanıklı olun.
Koruyucu melek,Kana susamış,Vahşi Hydra,Ebedi Kılıç,Hayalet Dansçı,Hayalet Dansçı.
Bu buildler biraz daha düşük seviyeli maçlarda çok iyi iş yaparlar ama gel gelelim ranked'de sizi böyle kastırmazlar.
Ranked'da kasabileceğiniz eşyalar şunlardır.
Savaş çizmesi-Ninja Tabisi-Merkürün Adımları
Zephyr-Civa Kuşağı-Ebedi Kılıç-KanaSusamış-Statik Hançer-Vahşi Hydra-Koruyucu Melek.
Eğer Zephyr kasıyosanız merkür botu almayın.Hatta ayakkabıyı bile satabilirsiniz.

Unutmayın tryndamere 6'lv olana kadar rakip takım tarafından çok hırpalanır ve kastırılmamaya çalışılır.Sizin dikkatle lasthit yapıp kasmanız gerek.Başta dediğim gibi kasarsa durdurulmaz.kasamazsa beş para etmez bir herodur.

Skill dağılımında olağan üstü bir durum yoksa q-w-e şeklinde kasın.

Rehberim bu kadar arkadaşlar her şeyi detaylı anlatmaya çalıştım birde bu benim ilk rehberim anlatım bozukluğu falan olduysa fazla takılmayın
Eksik bulduğunuz veya düzeltmemi istediğiniz kısımları söyleyin birlikte bu rehberi geliştirelim.Berkay03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Berkay03 Üyesine Bu Mesaj İçin Teşekkür Edenler.
Foxout (06 Aralık 2013)
Alt 06 Aralık 2013   #2
oguz007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 07 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: Antalya
Mesajlar: 0
Konular: 228
Rep Puanı: 20715
Rep Gücü: 6
Rep Derecesi : oguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 127
Ettiği Teşekkürler: 37
oguz007 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Trydenmare Rehberi

Bende daha iyi bi rehber var , Mause sağ tuşa tıkla.

Anlamayan 5 dk düşünsünÜye Profil Bilgileri
Emeksiz Zengin olanın,
Kitapsız Bilgin olanın,
Sermayesi Din olanın,
Rehberi Şeytan olmuştur.

Yunus Emre
oguz007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06 Aralık 2013   #3
Berkay03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 04 Aralık 2013
Bulunduğu yer: İstanbul
Alter: 21
Mesajlar: 66
Konular: 18
Rep Puanı: 5527
Rep Gücü: 71
Rep Derecesi : Berkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond reputeBerkay03 has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 5
Ettiği Teşekkürler: 6
Standart Cevap: Trydenmare Rehberi

oguz007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende daha iyi bi rehber var , mause sağ tuşa tıkla.

Anlamayan 5 dk düşünsün :d
:das.das.d. :dBerkay03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Berkay03 Üyesine Bu Mesaj İçin Teşekkür Edenler.
Foxout (06 Aralık 2013)
Alt 06 Aralık 2013   #4
Foxout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 26 Nisan 2012
Mesajlar: 6.439
Konular: 4126
Rep Puanı: 104488
Rep Gücü: 6446
Rep Derecesi : Foxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 241
Ettiği Teşekkürler: 712
Standart Cevap: Trydenmare Rehberi

Anlamadım birşey oguzÜye Profil Bilgileri
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Foxout isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07 Aralık 2013   #5
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 07 Aralık 2013
Alter: 28
Mesajlar: 24
Konular: 1
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 29
Rep Derecesi : lolaccsale is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Trydenmare Rehberi

sağolasınlolaccsale isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08 Aralık 2013   #6
oguz007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 07 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: Antalya
Mesajlar: 0
Konular: 228
Rep Puanı: 20715
Rep Gücü: 6
Rep Derecesi : oguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 127
Ettiği Teşekkürler: 37
oguz007 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Trydenmare Rehberi

Foxout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Anlamadım birşey oguz
Emir oyunda belli başlı herolar biz bunlara noob herosu diyoruz var rahat kill alıyorlar 3-4 kill sonra ilah oluyorlar ve taktiksizler her türlü yeteneksiz berbat oyuncular bile kasabilir ki bunu alıp oynayıp sonra dikkat çekiyorum SUPPORT a senin killinden çok killim var diyebilir böyle son maçlarda bu tür herolarî kendisi seçtiyse ve sürekli kasıyorsa blok lamak ve oyundan çıkmak gerek çünkü bazen bunları bile kasamıyorlar bu herolar

1-)Fiora
2-)Garen
3-)Try
4-)Master Yi

Bunlar belli başlı olanlarî bunları alıpta sağda solda iyi oynuyorum diyenleri reportlamak gibi bir huyum var

Ha bak geni başladıysan bunları al ama 30 lvl adamları oyunda ranked de ben fio yum demesi zoruna gidiyor fio late de bi kasamazsa bitti işlevsiz bi hero gecen bi master geldi 0-18 bitirdi o yüzden yani bu herolar tek elle bile kasılırÜye Profil Bilgileri
Emeksiz Zengin olanın,
Kitapsız Bilgin olanın,
Sermayesi Din olanın,
Rehberi Şeytan olmuştur.

Yunus Emre
oguz007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
oguz007 Üyesine Bu Mesaj İçin Teşekkür Edenler.
Foxout (08 Aralık 2013)
Alt 08 Aralık 2013   #7
Dyrus Qalp
Team SoloMid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 10 Şubat 2013
Bulunduğu yer: Gıbrıs
Mesajlar: 6.666
Konular: 1657
Rep Puanı: 66744
Rep Gücü: 6672
Rep Derecesi : Team SoloMid has a reputation beyond reputeTeam SoloMid has a reputation beyond reputeTeam SoloMid has a reputation beyond reputeTeam SoloMid has a reputation beyond reputeTeam SoloMid has a reputation beyond reputeTeam SoloMid has a reputation beyond reputeTeam SoloMid has a reputation beyond reputeTeam SoloMid has a reputation beyond reputeTeam SoloMid has a reputation beyond reputeTeam SoloMid has a reputation beyond reputeTeam SoloMid has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 342
Ettiği Teşekkürler: 477
Team SoloMid - AİM üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Trydenmare Rehberi

Forevır draven/rengar/jinxÜye Profil Bilgileri
Son, that's racist.

Team SoloMid isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08 Aralık 2013   #8
Glory
Babysit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 27 Haziran 2012
Bulunduğu yer: İstanbul
Mesajlar: 1.320
Konular: 259
Rep Puanı: 29295
Rep Gücü: 1326
Rep Derecesi : Babysit has a reputation beyond reputeBabysit has a reputation beyond reputeBabysit has a reputation beyond reputeBabysit has a reputation beyond reputeBabysit has a reputation beyond reputeBabysit has a reputation beyond reputeBabysit has a reputation beyond reputeBabysit has a reputation beyond reputeBabysit has a reputation beyond reputeBabysit has a reputation beyond reputeBabysit has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 71
Ettiği Teşekkürler: 92
Babysit isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Trydenmare Rehberi

oguz007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emir oyunda belli başlı herolar biz bunlara noob herosu diyoruz var rahat kill alıyorlar 3-4 kill sonra ilah oluyorlar ve taktiksizler her türlü yeteneksiz berbat oyuncular bile kasabilir ki bunu alıp oynayıp sonra dikkat çekiyorum SUPPORT a senin killinden çok killim var diyebilir böyle son maçlarda bu tür herolarî kendisi seçtiyse ve sürekli kasıyorsa blok lamak ve oyundan çıkmak gerek çünkü bazen bunları bile kasamıyorlar bu herolar

1-)Fiora
2-)Garen
3-)Try
4-)Master Yi

Bunlar belli başlı olanlarî bunları alıpta sağda solda iyi oynuyorum diyenleri reportlamak gibi bir huyum var

Ha bak geni başladıysan bunları al ama 30 lvl adamları oyunda ranked de ben fio yum demesi zoruna gidiyor fio late de bi kasamazsa bitti işlevsiz bi hero gecen bi master geldi 0-18 bitirdi o yüzden yani bu herolar tek elle bile kasılır
yasaklasınlar bu heroları zaten karşıma gelince sinir oluyorum ben skill combo yapıyorum çimden kaçıyorum sağa sola falan bişeyler yapıyorum vururken adam sadece sağ tıklıyo bana

bide farm diye bir dertleri yok biz bekliyoruz az canı kalsın minyonunda kaçırmıyım falan filan adamın zaten early de 120 ad si olduğu için hiç ellemeden otomatik atak vursa farm onda kalıyo..Üye Profil Bilgileri
Sihirdar Adı :
AdltTR

İsmim :
Ekrem Bodur


Draven , Rammus , Udyr , Vayne , Akali , Rengar , Xin Zhao , Warwick , Tryndamare , Kassadin , Renekton , Caitlyn , Katarina

Konu Babysit tarafından (08 Aralık 2013 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.
Babysit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09 Aralık 2013   #9
oguz007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 07 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: Antalya
Mesajlar: 0
Konular: 228
Rep Puanı: 20715
Rep Gücü: 6
Rep Derecesi : oguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 127
Ettiği Teşekkürler: 37
oguz007 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Trydenmare Rehberi

Adult Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yasaklasınlar bu heroları zaten karşıma gelince sinir oluyorum ben skill combo yapıyorum çimden kaçıyorum sağa sola falan bişeyler yapıyorum vururken adam sadece sağ tıklıyo bana

bide farm diye bir dertleri yok biz bekliyoruz az canı kalsın minyonunda kaçırmıyım falan filan adamın zaten early de 120 ad si olduğu için hiç ellemeden otomatik atak vursa farm onda kalıyo..
Aynen bu arada en noob unu unuttuk Darius

Darius Rehberi : Lüzum yok teq atar özelliği budur rakip basede bile penta alırÜye Profil Bilgileri
Emeksiz Zengin olanın,
Kitapsız Bilgin olanın,
Sermayesi Din olanın,
Rehberi Şeytan olmuştur.

Yunus Emre
oguz007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09 Aralık 2013   #10
Max Payne
Unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 30 Ağustos 2012
Bulunduğu yer: Westeros
Alter: 28
Mesajlar: 1.407
Konular: 199
Rep Puanı: 15837
Rep Gücü: 1413
Rep Derecesi : Unique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond reputeUnique has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 19
Ettiği Teşekkürler: 14
Standart Cevap: Trydenmare Rehberi

oguz007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emir oyunda belli başlı herolar biz bunlara noob herosu diyoruz var rahat kill alıyorlar 3-4 kill sonra ilah oluyorlar ve taktiksizler her türlü yeteneksiz berbat oyuncular bile kasabilir ki bunu alıp oynayıp sonra dikkat çekiyorum SUPPORT a senin killinden çok killim var diyebilir böyle son maçlarda bu tür herolarî kendisi seçtiyse ve sürekli kasıyorsa blok lamak ve oyundan çıkmak gerek çünkü bazen bunları bile kasamıyorlar bu herolar

1-)Fiora
2-)Garen
3-)Try
4-)Master Yi

Bunlar belli başlı olanlarî bunları alıpta sağda solda iyi oynuyorum diyenleri reportlamak gibi bir huyum var

Ha bak geni başladıysan bunları al ama 30 lvl adamları oyunda ranked de ben fio yum demesi zoruna gidiyor fio late de bi kasamazsa bitti işlevsiz bi hero gecen bi master geldi 0-18 bitirdi o yüzden yani bu herolar tek elle bile kasılır
Üzgünüm, bu düşünce tamamen saçmalıktan ibaret. Saydığın şampiyonlardan, Fiora ve Yi. Bunlar tfde çok kolay eriyen, erimesi gereken şampiyonlar. 1 Stuna bakıyor işleri. Eğer siz bunları zapt edemiyorsanız sizin oyunculuğunuzla alakalı bir sorun var demek. Dereceli oyunlarda Fiora ve Yi hiç alınmaz, diğerleri ise güzel seçimler. Dyrus'ta oynuyor Tryndamere, o da mı noob? Bu tarz düşüncelerden kurtulmanız dileği ile, iyi oyunlar dilerim.Üye Profil Bilgileri

When you find that one person who connects you to the world, you become someone different, someone better. When that person is taken from you, what do you become then?
Unique isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Unique Üyesine Bu Mesaj İçin Teşekkür Edenler.
Team SoloMid (10 Aralık 2013)
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Huskar Rehberi - Huskar item Rehberi RememberMe Dota 2 4 19 Nisan 2016 21:14
M-Gear Rehberi Revenge77 AirRivals 0 08 Şubat 2013 02:14
Minecraft rehberi bölüm 19- redstone rehberi 1. bölüm Assassin Oyun Videoları 0 09 Aralık 2012 13:03
Ikv oyun rehberi werewolf İstanbul Kıyamet Vakti & İKV 0 27 Kasım 2012 04:44
Silkroad Bow Rehberi wordabula Silkroad Karakter geliştirme ve Yapılandırma Merkezi 0 17 Ekim 2012 21:47

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:25.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750