Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Online Oyunlar > League Of Legends > League Of Legends Resmi Duyurular


Yama Notları:3.11 (ÖZET ÇIKARDIM)

League Of Legends Resmi Duyurular


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 04 Eylül 2013   #1
Mid Laner
YusuF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 24 Ekim 2012
Bulunduğu yer: forumundibi
Mesajlar: 1.665
Konular: 251
Rep Puanı: 8264
Rep Gücü: 1671
Rep Derecesi : YusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 46
Ettiği Teşekkürler: 34
Wink Yama Notları:3.11 (ÖZET ÇIKARDIM)

Draven
Özet: Draven'ın pasifi artık katletme halinde ilave altın için tüm yükleri kullanacak; ancak yük başına verilen altın 1 azaltıldı. Ek olarak, Draven'ın pasifi katletme başına en az 50 ilave altın verecek.

Açıklama: Draven’ın League of Legends’ın en büyük şampiyonu olduğu tartışma götürmez; gel gelelim yeni Draven Ligi pasifi şu an biraz hafif kalıyor. Hayranlık mekaniğini oyunun ileri safhaları ve çoklu katletme halleri için hem işlevsel, hem de görsel bakımdan geliştirmenin yollarını arıyoruz.

Draven Ligi
Artık rakip şampiyon katlettiğinde 50 taban altın bonusu veriyor
Katletme halinde Draven’a altın ödülü vermek için tüm yükleri kullanıyor (daha önce sadece yarısını kullanıyordu)
Kullanılan yük başına altın miktarı 3’ten 2’ye düşürüldü
Draven Ligi’nin görsel öğeleri ve sesleri sadece çok miktarda yük kullanan katletmeler yerine Draven’ın aldığı her skorda kullanılıyor.
Fiora
Açıklama: Fiora'nın Kılıç Dansı bir süredir kısıtlı olarak işlev görüyordu; bu nedenle bazı değişikliklerle daha kullanılabilir hale getirdik.

Kılıç Dansı
Artık Kılıç Dansı’na devam etmesi için gerekiyorsa hedef alınamayan ve görünmez hedefleri de seçebilecek. Fiora’nın Kılıç Dansı’nı sürdürmek için böyle bir hedefin üzerine atlaması gerekiyorsa, bunu yapacak ama saldırdığı hedef alınamaz/görünmez birimlere hasar vermeyecek. Fiora üzerine atladığında (çalıda) hedef ortaya çıkarsa, normal şekilde hasar alacak
Galio
Özet: Tüm kademelerde Durand Putu’nun bekleme süresini düşürüyoruz ve mana bedelini yalın bir değere getiriyoruz.

Açıklama: Galio'nun ultisi çeşitli ölçütlere sahip; ancak sayaçlar ve kaynak bedelleri (mana ve bekleme süreleri) göz önüne alındığında çok kısıtlandığını düşünüyoruz. Ultinin bekleme süresini ve mana bedelini düşürerek, Galio’nun her oyun düzeyi için tercih edilebilir bir şampiyon olmasını garantileyeceğiz.

Durand Putu
Bekleme Süresi 170/150/130’dan 150/135/120’ye düşürüldü
Mana bedeli 100/150/200’den 100’e getirildi
Mordekaiser
Demir Adam
Kalkan değerini artık can değerine benzer şekilde parçalar halinde gösteriyor
Singed
Tut Savur
Tut Savur’un açıklamadaki değerlerden daha fazla hasar vermesine yol açan bir hata giderildi
Thresh
Ölüm Cezası
Hedef ilk büyüyü Arındır’la savuşturur veya bir büyü kalkanıyla engellerse zincir kırılacak ve Thresh’in Ölüm Cezası’nı gerçekleştirmesini önleyecek
Udyr
Anka Hâli
Anka Hâli’nin güçlendirmesi artık Udyr’in bir sonraki Anka’nın Ateşi saldırısına geri sayımı gösteriyor
Zac
Özet: Zac'in bıraktığı pelteler artık rakipler tarafından daha kolay ele geçirilebilir.

Açıklama: Zac’i ilk tasarladığımızda, değişkenleri lehlerine ayarlamazsak Zac oyuncularının pelteleri kullanmakta zorluk çekeceklerinden endişe ediyorduk. O nedenle rakipler yakındayken ve pelteleri yok edebilecekken bile, Zac’in pelteleri alabileceği şekilde kodlama yaptık. Zac’i çıkardığımızda, çeşitli seviyelerde oyunculuğa hitap edecek kadar muhteşem olduğunu gördük. Zac’i hâlâ dengelemeye devam ediyoruz; ama bu değişiklikler Zac’in rakiplerine de koridorda pelteleri yok etmeleri için bir şans tanımayı ve Zac’in bu kadar dayanıklı olmasının önüne geçmeyi amaçlıyor.

Hücre Bölünmesi
Ayarlanmış pasif pelte parçalarının rakipler tarafından alınması kolaylaştırıldı
Bir rakip şampiyon Zac’in 1000 birim yakınındaysa, Zac’in pelteleri onunla rakibi arasında ikisi tarafından da alınabilecek bir bölgede ortaya çıkacak (bu bir değişiklik değil ama açıklama amacıyla yazıldı)
Yakındaki şampiyonların, peltelerin mücadele konusu olmasına (Zac’ten uzaklaşmasına) yol açacağı mesafe 700’den 1000’e çıkarıldı
Peltelerin Zac’ten uzaklaşma mesafesi biraz arttırıldı
Zac de, rakip şampiyon da yakındaysa pelteler artık otomatik olarak Zac’e gitmek yerine en yakında kim varsa ona gidiyor
Peltelerin, rakiplerin saldırılarına karşı ulaşılmazlık süresi 0,75 saniyeden 0,25 saniyeye düşürüldü
Peltelerin ulaşılmazlığı artık hem Zac, hem de rakipler için geçerli (daha önce sadece rakipler için geçerliydi – Zac artık pelteleri almadan önce 0,25 saniye beklemeli)
Hoplaya Zıplaya etkinken Zac daha yüksek pelte toplama mesafesine sahip ve peltenin ulaşılmazlık gecikme süresini atlayabiliyor
Elastik Sapan
İniş noktası görsel efektinin rakipler için görünmesine engel olan bir hata giderildi
Eşyalar

Kristal Kayalık ve Uğursuz Koruluk
Aşağıdaki değişiklikler sadece Kristal Kayalık için geçerli
Kanlı Kılıç
Açıklama:3.10’da Aşırı Büyük Sopa’nın kaldırılmasına benzer şekilde, A.M.K Kılıcı için altın biriktirmenin getirdiği sıkıntıyı hafifletme amacıyla Kanlı Kılıç’ın tarifini değiştirdik.

Tarif değişikliği: Kazma + Vampirî Asa + 500 Altın = Toplam 2175 Altın (önceki tarif: A.M.K Kılıcı + Vampirî Asa + 500a = Toplam 2850 Altın)
Nidalee
Açıklama: Nidalee'nin Vahşi Pusu yeteneği totemsiz haritalarda çok fazla görüş ve bölge kontrolü sağlıyor. Kapan sürelerini Kristal Kayalık ve Uğursuz Koruluk’ta azaltarak, daha kısa oyunlara uygun hale getirdik.

Vahşi Pusu’nun açığa çıkarma ve Zırh ile Büyü Direnci azaltma süresi 12 saniyeden 6 saniyeye düşürüldü
Vahşi Pusu’nun kapan süresi 4 dakikadan 2 dakikaya düşürüldü
Teemo
Açıklama: Nidalee gibi, Teemo'nun Tehlikeli Tuzakları da totemsiz haritada çok fazla görüş ve kontrol sağlıyor. Sürelerini Kristal Kayalık ve Uğursuz Koruluk’ta azaltarak, daha kısa oyunlara uygun hale getirdik.

Tehlikeli Tuzak’ın süresi 10 dakikadan 3 dakikaya düşürüldü
Kristal Kayalık
Aşağıdaki değişiklikler sadece Kristal Kayalık ve Uğursuz Koruluk için geçerli
Kassadin
Açıklama: Kassadin ilk değişikliklere göre çok daha iyi bir durumda ama hâlâ biraz güçlü. Susturma süresinde yapılan bu değişiklik sayesinde, rekabetten geri kalmadan dengelenecek.

Hiçlik Küresi’nin susturma süresi 1/1,4/1,8/2,2/2,6 saniyeden 1/1,25/1,5/1,75/2 saniyeye düşürüldü
Kha'Zix
Açıklama: Kha'Zix'in yalnız yakalama mekaniği, Dominion’da fazla işe yarıyor. Bu değişikliklerle katletme gücünü fazlasıyla düşürmeden, rakiplerin tepki ve hasar verme fırsatı yakalamasını sağlayacağız.

Korkularından Beslen’in yalnız yakaladığı şampiyonlara verdiği hasar %45 bonustan %35 bonusa düşürüldü
Gelişmiş Büyük Pençeler’in ilave eksik Can hasarı %8’den %6’ya düşürüldü
Lulu
Açıklama: Lulu’ya takım açısından inanılmaz işlevselliğe sahip bir ulti vermenin, Peri Büyücü’yü biraz fazla güçlendirdiğini gördük. Ayy.

Vahşi Büyüme’nin bekleme süresi 110/95/80’den 120/110/100’e getirildi
Wukong
Açıklama: Wukong’un sahip olduğu yüksek miktarda tank niteliği, çok zayıf olmadan hasar biriktirmesine olanak sağlıyordu. Bu durumu telafi etmek için Burgaç’ın bekleme süresini arttırdık.

Taş Deri’nin kademe başına Zırh ve Büyü Direnci 4/6/8’den 2/4/6’ya getirildi
Burgaç’ın bekleme süresi 120/105/90’dan 120/110/100’e getirildi
Yorick
Açıklama: Koridorda tek oynanan Yorick güçlü rakiplere sahip; ama özellikle karşı gelecek bir şampiyon seçmezseniz, koridordaki rakibini ezme ihtimali epey yüksek. Bu değişikliklerle taciz ve dayanıklılık özelliklerini dengelemeyi amaçlıyoruz.

Kıtlık Alameti’nin gerçekleştirme menzili 550’den 500’e getirildi
Kıtlık Alameti’nin bekleme süresi 10/9/8/7/6’dan 8’e getirildi


Genel olarak Draven'in pasifi güçlendirildi,Fiora'nın ultisi'nde grünmezlere vurması kalktı,Galio'nun mana değeri bedelleri ve bekleme süresi düşürüldü,Tresh'in ölüm cezasından artık savuşturulabilenecek(zincir kırılacak),Udyr'in anka saldırısın geri sayımı var artık,Zac'in peltelerinde bir çok değişiklik oldu.

Kristal Kayalık ve Uğursuz Korkuluk'ta bir çok hero nerf yedi ( kha'zix de içlerinde,Teemo'nun mantarlarıda)


Bence en büyük haber teemo'nun mantarlarının artık haritada(U.K. ve K.K'de) 10 dk değilde 3 dk kalmasıdır.

ARKADAŞLAR SİZİN İÇİN ÖZET ÇIKARDIM ÜSTTEKİNİ OKUMAYA UĞRAŞAMIYAN OKUYA BİLİR ÖZETİ OKUYABİLİRSİNİZ.Üye Profil Bilgileri


İLETİŞİM
BİLGİLERİ

Skype adı :forumzerodanyusuf
facebbok adı :forumzerodanyusuf

Konu YusuF tarafından (04 Eylül 2013 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.
YusuF isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04 Eylül 2013   #2
RooT
BeoWulf007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 26 Ağustos 2012
Bulunduğu yer: Dünya
Mesajlar: 2.044
Konular: 68
Rep Puanı: 7713
Rep Gücü: 2050
Rep Derecesi : BeoWulf007 has a reputation beyond reputeBeoWulf007 has a reputation beyond reputeBeoWulf007 has a reputation beyond reputeBeoWulf007 has a reputation beyond reputeBeoWulf007 has a reputation beyond reputeBeoWulf007 has a reputation beyond reputeBeoWulf007 has a reputation beyond reputeBeoWulf007 has a reputation beyond reputeBeoWulf007 has a reputation beyond reputeBeoWulf007 has a reputation beyond reputeBeoWulf007 has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 8
Standart Cevap: Yama Notları:3.11 (ÖZET ÇIKARDIM)

Kalın Yazsaydın Daha İyi OLurdu DüzenleÜye Profil Bilgileri
Ben Bir Oyuncuyum.
Bir Hayatım Olmadığından Değil, Yaşayabilecek Birçok Hayatı Seçtiğimden.

Bana [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Hesabım'dan ulaşabilirsiniz.


Tüm Hakları Saklıdır © 2017
BeoWulf007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04 Eylül 2013   #3
Mid Laner
YusuF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 24 Ekim 2012
Bulunduğu yer: forumundibi
Mesajlar: 1.665
Konular: 251
Rep Puanı: 8264
Rep Gücü: 1671
Rep Derecesi : YusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond reputeYusuF has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 46
Ettiği Teşekkürler: 34
Standart Cevap: Yama Notları:3.11 (ÖZET ÇIKARDIM)

Buna bile uğraştım özet falan!Üye Profil Bilgileri


İLETİŞİM
BİLGİLERİ

Skype adı :forumzerodanyusuf
facebbok adı :forumzerodanyusuf
YusuF isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama %100 Oluyor Denendi Jairia Counter-Strike Genel 4 24 Haziran 2016 12:15
Şubat Ayı Yama Notları Aliaena Dark Orbit Genel & Muhabbet 1 15 Mart 2013 23:32
Ocak Ayı Yama Notları Aliaena Dark Orbit Genel & Muhabbet 3 16 Şubat 2013 02:04
Aralık Ayı Yama Notları Aliaena Dark Orbit Genel & Muhabbet 2 22 Ocak 2013 22:00
Kasım Ayı Yama Notları Perfect Dark Orbit Genel & Muhabbet 2 13 Aralık 2012 17:37

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 11:41.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750