Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Genel Sohbet ve Haber Bölümü > Güncel Haber Platformu > Güncel Haberler


Bahçeli'den Çok Sert Söylem!

Güncel Haberler


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 21 Nisan 2013   #1
KONYALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 19 Ocak 2012
Alter: 27
Mesajlar: 1.118
Konular: 185
Rep Puanı: 1849
Rep Gücü: 1125
Rep Derecesi : KONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant future
Aldığı Teşekkürler: 14
Ettiği Teşekkürler: 12
Standart Bahçeli'den Çok Sert Söylem!

MHP lideri Bahçeli, İzmir'de düzenlenen "Bayrak" mitinginde çözüm sürecini ve hükümeti sert sözlerle eleştirdi.

Devlet Bahçeli, İzmir'de partisince Gündoğdu Meydanı'nda düzenlenen 'Bayrak' mitingde konuştu. Yaklaşık 2 bin polisin herhangi bir olay çıkmaması için geniş güvenlik önlemi aldığı mitinge, partinin üst düzey bürokratları, üyeler ve vatandaşlar katıldı.

Mitinge, İstanbul, Ankara, Konya, Erzurum, Adana başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir tarafından otobüslerle partililer getirildi. Çok sayıdaki otobüs, Alsancak semtinde trafiğin zaman zaman kilitlenmesine neden oldu. Bahçeli'nin, "Dosta güven, ihanete şamar indirenler nerede? Türk milleti nerede." sözleri üzerine kalabalık "Burada." diye cevap verdi.

Bahçeli, "Türkiye nerede. 81 ilimizin tüm cömertliği, tüm zenginliği inci gibi buraya dizilmiştir. Bakü, Üsküp, Piriştine, Ohli, Saraybosna, Kırcali ve tüm yurtları bizimledir. Bugün Türkiye, İzmir'den ses vermektedir. Buradan sevinçlerimiz çoğalıyor gücümüz pekişiyor. Birlikte yaşama ülkümüz daha da perçinleşiyor, Bugün, gün doğuyor güneş açıyor. Alsancak, ay ve hilalin vuslatına sahne oluyor." dedi.

Akil İnsanlar'a da tepki gösteren Bahçeli, "Aziz dava arkadaşlarıma ve milliyetçi-vatanseverlere 'çapulcular' diyen ve asıl çapulcularla, asıl alçaklarla, asıl kokuşmuş kim varsa kader ortaklığı, fikir birliği yapan Başbakan Erdoğan bu sese dikkat etmelidir. Zira bu ses kendisinin, himaye ettiği teröristlerin, ruhunu teslim ettiği İmralı canisinin kâbusudur. Bayrağı lekelemeye çalışan ********ler, milleti bölmeye çabalayan utanmazlar, vatanı ayırmaya yeltenen aşağılık yüzler bu sesle yerin dibine batmalıdır ve inşallah da batacaktır. Allah'a şükürler olsun ki, sizin sesiniz; bereketin, birliğin, duanın, doğruluğun, direncin dirliğin ve dik duruşun sesidir. Sizin sesiniz; kardeşliğin, muhabbetin, milli vicdanın, milli ruhun, milli kimliğin bastırılamayacak sesidir. Sizin sesiniz; Çukurova'nın, Teke Yöresi'nin, Karadeniz yaylarının ve Anadolu bozkırlarının ümididir. Sizin sesiniz; Yörüklerin, Efelerin, Zeybeklerin, Seğmenlerin, Dadaşların ve Gakkoşlar'ın lisanıdır. Sizin sesiniz; Dedem Korkut'un, Şeyh Edebali'nin, Hoca Ahmet Yesevi'nin, Mevlana'nın, Hacı Bektaş-i Veli'nin, Yunus'un ve Pir Sultan'ın nihai sözüdür. Sizin sesiniz; Cumhuriyet'in kuruluşundan 90 yıl sonra yeni bir 'Çılgın Türkler' kuşağının meydan okuyuşudur. Gündoğdu'dan yükselen bu ses, son vatanımızda sevgiyle yoğrulmuş, şefkatle büyütülmüş, merhametle beslenmiş, saygıyla olgunlaştırılmış ve asla bozulmayacak olan bin yıllık hukukun müşterek kalp atışı, müşterek beyanıdır. Ve kötülerin kulağını sağır eden sesiniz mensubiyetiyle övündüğümüz büyük Türk milletinin çağları aşarak gelen ve yine bu yolla yarınlara gidecek olan mübarek sesidir." ifadelerini kullandı.

"AK PARTİ HÜKÜMETİ PKK İLE EMEL BİRLİĞİ İÇİNDEDİR"


Bahçeli şöyle devam etti : "AK Parti hükümeti PKK ile emel birliği içindedir. 63 akıl fukarası AK Parti-PKK sözcülüğüne hevesle girişmiş ve görevlendirilmiştir. Başbakan ve İmralı canisinin içinde bulunduğu şirk ve günah cephesine göre, Türklük, bölücü ve ırkçıdır. Türk olmak ayıp ve sakıncalıdır. Bayrak tahriktir. Türk milliyetçiliği ayaklar altında ve çiğnenmesi gereken bir sapmadır. Milli bayramların inkârı sivilleşmedir. Ne Mutlu Türküm diyene seslenişi şeytanın icadıdır. Türk milleti bölünürse demokratikleşecek ve refaha ulaşacaktır. Türkiye Cumhuriyeti ibaresi her yerden sökülürse sorunlar bitecektir. Şimdi de PKK'nın terör örgütleri listesinden çıkarılması talep edilmektedir. Tam bir kararlılıkla söylemek isterim ki, PKK etnik temelli bölücü ve kanlı bir terör örgütüdür. PKK, Kürt kökenli kardeşlerimin asla temsilcisi değildir. İmralı canisi Kürt kökenli vatandaşlarımın lideri değildir, olamayacaktır. Terör örgütü için tek çıkış silahlarıyla birlikte güvenlik güçlerine teslim olmak ve bağımsız yargının önünde 29 yıldır işledikleri terör suçlarının hesabını bir bir vermektir. Kanlı örgüt için bundan başka bir seçenek yoktur."

Bahçeli, "Başbakan ve PKK'lı karındaşları bilsin ki; bölünmeye, yıkıma, dağılmaya ve ufalanmaya direneceğiz. Bölücülüğe, hainliğe ve yabancı hayranlarına dik duracağız. Teröristlerin masum gösterilmesine, İmralı canisinin affına, militanların bir şey olmamış gibi siyasete taşınmasına sonuna kadar dimdik şekilde tavır göstereceğiz." diye konuştu.

"ANKETLER SEFERBER EDİLİYOR, YANDAŞ MEDYA YÖNLENDİRİLİYOR"

"Anketler seferber edilmekte, yandaş medya yönlendirilmekte, 63'lükler ve sözde aydınlar telaş ve panikle faaliyete geçirilmektedir." diyen Bahçeli, şöyle devam etti: "Kamuoyu algısını PKK ve İmralı canisiyle yürütülen müzakerelere ikna etmek için iblisçe taktikler uygulanmaktadır. Ve peş peşe açıklamalarla süreç ihanetine desteğin arttığı ifade edilmektedir. Milletimize 'Terör bitsin mi?' 'Anaların gözyaşı dinsin mi?' ve 'Barış gelsin mi?' diye sorular sorulmakta ve doğal olarak alınan olumlu cevaplar da süreç rezilliğine destek olarak ilan edilmektedir. Soruyorum sizlere, terörün bitmesine itirazı olan var mıdır? AK Parti'ye yardım ve yataklık yapan yandaş anket kuruluşları, asıl maksadı gizlemeden direk soru sormuş olsalardı, mesela 'İmralı canisiyle görüşmelere ne diyorsunuz?' ya da 'PKK'yla görüşmeleri kabulleniyor musunuz?' deselerdi, biliniz ki, yayınlanan anketlerde milletimizin bu rezil süreci tamamıyla reddettiği ortaya çıkacaktı. Bunun için Türk milleti kandırılmaktadır. Çözüm ihanetine sanal destek oluşturularak milletimizin aklı çelinmektedir. Bu her şeyden önce hayasızlığın, yalancılığın ve milli irade dolandırıcılığının dik alasıdır."

Bahçeli, sözlerinin devamında, yine kalabalığa, "Soruyorum sizlere; süreç diyerek, PKK ile görüşmelere onay veriyor musunuz? İmralı canisiyle pazarlıkları doğru buluyor musunuz? İmralı canisinin affını istiyor musunuz? Türk milletinin bölünmesine, Türkiye'nin başkanlık sistemine, federal ve konfederal yönetim yapısına geçmesine rıza gösteriyor musunuz? diye sordu ve "Hayır." cevabı aldı.

Bahçeli, "İşte burası gerçek er meydanıdır. Türk milletinin iradesi tümüyle sözde çözüm sürecine ve yıkım projesine karşıdır. Bugün süreç denilen ihanete sonuna kadar karşı çıktığımızdan dolayı Başbakan, AK Parti'nin kökü belirsiz yöneticileri ve bölücü ortakları bize ateş püskürmektedir. Bu melun koronun, partimize kandan geçinenler, barışa karşı çıkanlar, terörün bitmesini istemeyenler diyebilecek kadar gözleri kör olmuş, vicdanları kurumuştur." diye konuştu.

"AK PARTİ VE PKK İTTİFAKI BİZE TAKILDIKÇA BAŞBAKAN HAKKIMDA FEZLEKELER DÜZENLETİP MECLİS'E SEVK EDİYOR"

Bahçeli, "Zimmet ve kalpazanlıktan sicil almış birisi, geçmişteki hükümet yıllarımızla ilgili bizden hesap sormaya çalışmaktadır. AK Parti ve PKK ittifakı bize takıldıkça Başbakan hakkımda fezlekeler düzenletip Meclis'e sevk etmekte ve araştırma komisyonları kurduracağını ifade etmektedir. Herhalde bizim korkacağımızı zannetmektedir. Herhalde bizim kendisi gibi hemen gömlek değiştireceğimizi düşünmektedir. Sayın Başbakan, bizim güvencemiz, bizim gücümüz işte İzmir'de, bu meydandadır. Sen değil, destekçilerin, sana yol veren yabancı dostların bir olsun birlik olsun yine fayda etmeyecektir. Zira Allah'ın izni, milletimizin ve İzmirli kardeşimin yardımıyla hepinizin hakkından geliriz, hepinizi yere sereriz. Tüm işbirlikçilerin, müzakerecilerin ve Türk milletine ölümü gösteren terörist zorbaların defterini düreriz. Bir başımıza da kalsak alayına yeteriz. Sayın Başbakan, sen yalanı, dolanı ve müfteriliği bırak da, PKK'ya nasıl teslim olduğunu, bölücülüğün ağına nasıl düştüğünü ve canilere neleri vaat ettiğini açıkla. İmralı canisini nasıl doyurduğunu ve hangi sözlerle umutlandırdığını anlat. Kayıktan gemi filosuna ulaşmanın sırrını ve talihini gel de bu meydanda izah et. İktidara gelmeden önce banka batıranlarla Bozüyük'te ne görüştüğünü, hükümet yıllarında dünürlere, yandaşlara kamu bankalarını nasıl peşkeş çektiğini itiraf et. Ogerlere, Oferlere, Arap şeyhlerine, mısırcılara, yumurtacılara, doğalgazcılara, arazi mafyalarına, ihalecilere millet hazinesini nasıl yağma ettirdiğini onurluysan ifade et. Başbakan, kaçamayacaksın, kurtulamayacaksın, kandıramayacaksın ve bil ki mutlaka iki cihanda da istismarlarının, talan ve tahribatlarının hesabını vereceksin."

"BİZDE MÜZAKERECİ OLMAMIŞTIR"

Bahçeli, konuşmasının sonunda, "Biz her şeye katlanmaya razıyız, ama sen ve hükümetin de çalmaktan, çırpmaktan, yetim malı yemekten, teröristlere çanak tutmaktan ve Türk milletine ihanetten kesinlikle bağımsız yargı önünde hesap vereceksin. Bizim yolumuz nettir ve milli birliğe, bin yıllık kardeşliğe gitmektedir. Bizim sözümüz milli, insani ve İslami tüm çağrıları kapsamına almaktadır. Bizde fitne, dedikodu, bozgunculuk, tezvirat, yalan, riya ve yanlışa tamah edecek bir düşkünlük ve düşüklük yoktur. Bizim aramızda ayrımcı, bölücü, müzakereci, yabancı hayranı hamd olsun olmamıştır ve olamayacaktır. İşte İzmir, işte Alsancak, işte milliyetçi-vatanseverler bu muhterem özellikleriyle sapasağlam şekilde ayakta ve infial haldedir. Son defa soruyorum sizlere ve cevabınızın Ankara'ya, İmralı'ya, Kandil'e, Vasgington'a, Erbil'e kadar ulaşmasını istiyorum. Türk milleti budur, Türkiye yalnız ve çaresiz değildir. Bir kez daha vurgulamak isterim ki, Türk milleti tektir, Türk bayrağı tektir, Türk vatanı tektir, Türkiye Cumhuriyeti Devleti tektir ve Türkçe tek yaşayacaktır. Size güveniyorum, sizlere inanıyorum. Yine şevkle, 'Ne Mutlu Türküm' demeyi sürdüreceğiz. Yine arzuyla, 'Şehitler ölmez vatan bölünmez' diyerek meydanları dolduracağız. Milliyetçi Hareket; vatan, millet ve bayrak ortak paydasında buluşan herkesle birliktedir. Kimin nereli ve anasının dilinin ne olduğu bizim için önemli değildir. Türk milletinin mensubu olmaktan iftihar eden, bölünmeden, ayrılmadan ve kopmadan uzak duran her kardeşimle bir bütün olacağız. Kimseyi ayırmadan, kimseyi dışlamadan ve kimsenin kökenine bakmadan kardeşlik hukukunu teminat altına alacağız. Türkiye'yi koruyacağız, Türk milletini böldürmeyeceğiz, ağırlaşan sorunları bitireceğiz, huzuru, esenliği ve ekonomik refahı Cenab-ı Allah izin, milletim fırsat verirse inşallah sağlayacağız." dedi.

Bahçeli'ye Türk bayrağından bir kaşkol hediye edilirken, Bahçelinin alandan ayrılışı sırasında izdiham yaşandı.Üye Profil Bilgileri
KONYALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Başbakan: Bahçeli'de kayış koptu Reveillere Güncel Haberler 0 19 Nisan 2013 17:28
Bahçeli'den Twitter'de çok sert İmralı eleştirisi! onurkayaatas Güncel Haberler 0 22 Ocak 2013 15:01
Erdoğan'dan Bahçeli'ye yüzde 70 tebriği ATAK T-129 Güncel Haberler 0 16 Ocak 2013 15:42
Bahçeli'den Hükümet'e Paris Uyarısı Passion Güncel Haberler 0 15 Ocak 2013 15:13
Sert Mektup kasttas Komik Yazılar & Fıkralar 0 19 Aralık 2012 23:45

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:21.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750