Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Tarayıcı Tabanlı Oyunlar > DarkOrBit > Darkorbit Rehber


PET Nedir? - Ne İşe Yarar Ayrıntılı Bilgi

Darkorbit Rehber


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 29 Ocak 2012   #1
Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 17 Aralık 2011
Bulunduğu yer: Gaziantep
Alter: 27
Mesajlar: 1.018
Konular: 70
Rep Puanı: 1491
Rep Gücü: 1025
Rep Derecesi : Deniz has much to be proud ofDeniz has much to be proud ofDeniz has much to be proud ofDeniz has much to be proud ofDeniz has much to be proud ofDeniz has much to be proud ofDeniz has much to be proud ofDeniz has much to be proud ofDeniz has much to be proud ofDeniz has much to be proud of
Aldığı Teşekkürler: 7
Ettiği Teşekkürler: 28
Standart PET Nedir? - Ne İşe Yarar Ayrıntılı Bilgi

P.E.T. hangarda P.E.T./MODÜLLER altında satın alınır. Eğer daha bir P.E.T. sahibi değilsen, o zaman satın alabileceğin tek şey o olacaktır. Diğer malzemelere ulaşabilmek için, önce bir P.E.T. sahibi olmalısın. Bir P.E.T. in fiyatı 50.000 Uridiumdur ve şu temel özellikleri barındırır:

1 Modül slotu
1 Silah slotu
2 Jeneratör slotu
2 YZ protokol slotu
DP temel değer (seviye 1 de 50.000 DP)

Ayrıca yakıt bonusu olarak 10.000 birim ekstra verilir.Diroitlerde olduğu gibi, benzer bir şekilde P.E.T. de seviyesini arttırdıkça büyümeye başlar. Bu sayede P.E.T. daha fazla silah slotuna, protokollere ve diğerlerine sahip olur. Ayrıca her seviye artışı için P.E.T. küçük bir bonus da alır.Darbe Puanları nı arttırmak için, Darbe Puanı geliştiricisini satın alabilirsin. Bu geliştirici P.E.T./MODÜLLER altında satılır.Her seviye artışında P.E.T. için bir DP geliştirmesi serbest bırakılır. Daha fazla slot satın almak için, Donanım noktasındaki P.E.T. sekmenine tıkla. Bu esnada slotların bloke edilmiş olduğunu göreceksin (kilit sembolü ile gösterilir).


Bloke edilmiş slota tıklarsan, serbest kalması için gerekli maliyeti gösteren açılır pencere ortaya çıkacak.


Satın al noktasına tıklayarak slotu aç veya İptal et noktasına tıkla ve bir önceki sayfaya geri dön. Her slotun kendine özgü fiyatı vardır.

P.E.T. başka oyuncular tarafından imha edilebilinir. Eğer imha edilirse, tamir etmen gerekecek. Tamiratı 250 Uridium karşılığında yıldız haritasında yapabilirsin.

Aynı geminde olduğu gibi, P.E.T.de de iki adet konfigürasyon seçeneği bulunur. Bunlar birbirlerinden ayrı bir şekilde ayarlanır ve gemi konfigürasyonu değiştiği zaman onunda konfigürasyonu değişir.Eğer P.E.T. adını değiştirmek istiyorsan, Donanım altında bulunan P.E.T. sekmenini seç ve orada bulunan Adı değiştir butonuna tıkla.
Yakıt

Uçmak ve donanım olarak yerleştirilen malzemeleri kullanabilmek için P.E.T. yakıta ihtiyaç duyar. P.E.T. seviyesi ne kadar yüksek olursa veya kullandığı malzeme sayısı ne kadar çok olursa, kullandığı yakıtta o kadar çok olur. Harcadığı yakıt ise şu formüle göre hesaplanır:

Dakika başına harcanan yakıt
=
Y + Z

Y burada P.E.T. seviyesini gösterir, Z ise P.E.T.de bulunan toplam silah, jeneratör ve modüllerin sayısını belirtir.
P.E.T.ler yakıt olmadan çalışmazlar. Aktif olan bir P.E.T.in yakıtı biterse, otomatik olarak aktif dışı kalır.


Yakıt satın almak için yakıt sembolüne tıkla ve sağ tarafta kaç birim yakıt satın almak istediğini gir. Seçenekler arasında 10, 100 veya 1.000 birim varken, aynı zamanda mümkün olan azami birim sayısını da girebilirsin (yani ödeyebileceğin kadar veya P.E.T.in kapasitesi kadar). Satın alacağın yakıt birimini belirlemek için + veya işaretini de kullanabilirsin. Elbette ilgili alana bir birim sayısı yazmakta mümkün. Fiyat bu esnada daima altında sana gösterilecektir.

Görüntü Yakıt satın al
Satın al noktasına tıkla ve yakıtı satın al.

Modül

Toplam yedi çeşit modül türü bulunur. Hepsinin değişik işlevi olduğu gibi, her birinin üçer seviyesi bulunur. Sahip olduğun P.E.T.in seviyesi, sahip olabileceğin modül türünü belirler.
Bir modül satın alabilmek için, istediğin modülün sembolüne tıkla ve sağ taraftan modülün seviyesini belirle.

Görüntü Modül seviye satın alımı

Eğer modülü ve ilgili seviyesini seçtiysen, Satın al butonuna tıkla. Modül bu sayede envanterine eklenecektir ve bunu hemen P.E.T.in donanımına ekleyebilirsin.

Her modülün belli bir kullanım süresi vardır ve bunun zamanla azaldığını göreceksin. Modülün kullanım süresi bittiği zaman, bu hesabından silinir ve modülü tekrar satın almak mecburunda kalırsın. Kullanım süreleri envanterde gösterilir.

Oto Toplama

Görüntü Oto toplama modülü

Oto toplama modülü sayesinde P.E.T. NPClerin ve imha olmuş gemilerin serbest uçan kargo kutularını toplar. Ayrıca avantaj kutuları da toplanır. Oto toplama modülü aktif olduğu zaman, P.E.T. sadece diğer oyuncular tarafından saldırıya uğrar ve NPCler bu durumda saldırmaz. Eğer modülün seviyesini arttırırsan, P.E.T.in kargo kutularını ve avantaj kutularını arama menzili artar.

Hammadde Toplama

Görüntü- Hammadde toplama modülü

Hammadde toplama modülü otomatikman kendi menzili içinde istenilen hammaddeyi arar ve toplar. Eğer modülün seviyesini arttırırsan, P.E.T.in istenilen hammaddeyi arama ve toplama menzili artar. Eğer belli bir hammadde elle seçilirse, modül aktif olduğu sürece P.E.T. bunun etrafında bulunan ve menzilinin elverdiği yere kadar bütün hammaddeleri toplar. Fakat modülü yıldız haritasında sadece bir hammadde türünü toplayacak şekilde de ayarlayabilirsin. Hammadde toplama modülü aktif olduğu sürece, P.E.T. sadece diğer oyuncular tarafından saldırıya uğrayabilir ve NPCler saldırmaz.

Görüntü Düşman bulucu modül

Düşman bulucu modülü sana en yakında bulunan ve istenilen NPC türüne yönlendirir (NPC bulma bulunduğun yıldız haritasına bağlıdır). Bu modül aktif olduğu sürece, P.E.T. diğer oyuncular ve NPCsler tarafından saldırıya uğrayabilir. Eğer belli bir tür NPC seçmediysen, modül otomatikman listede bulunan ilk NPCyi seçer. Modülün seviyesini arttırdığın zaman, P.E.T.in düşman bulma menzili artmış olur.

Hammadde Bulucu

Görüntü Hammadde bulucu modül

Hammadde bulucu sana en yakın olan ve istenilen hammaddeye yolu gösterir (hammadde bulma, bulunduğun haritaya bağlıdır). Modül aktif olduğu zaman, diğer oyuncular ve NPC�ler P.E.T.�e saldırabilir. Eğer bir hammadde seçmediysen, otomatik olarak listede bulunan ilk hammadde türü seçilir. Modülün seviyesini arttırırsan, P.E.T.�in hammadde bulma menzili artmış olur.

Ticaret Modülü


Görüntü � Ticaret modülü

Ticaret modülü sayesinde P.E.T. galaksinin her yerinden ve her zaman yükünü satabilir. P.E.T. ticaret yaparken hizmet içinde olmaz. Hammadde satan P.E.T, bu süre zarfında saldırıya uğrayamaz. Modülün seviyesi artarsa, hammadde satışından bonus alırsın ve P.E.T in hizmet dışı kalış süresi kısalır.

Tamir Modülü

Görüntü Tamir modülü

Tamir modülü sayesinde P.E.T . çok hızlı bir şekilde eski haline gelir (şema: her saniyede X). Savaş esnasında kendini tamir edemez. Tamir modülü sadece bir kere kullanılır. Bu yüzden tamir modülünü bir kere kullanırsan, tekrar yenisini satın almalısın. Modülün seviye artışı, P.E.T in daha hızlı tamir olmasını beraberinde getirir.


Kamikaze Modülü

Görüntü � Kamikaze modülü

Kamikaze modülü sayesinde P.E.T. düşmana son bir kez büyük bir darbe verir. Eğer sen veya P.E.T. belli bir oranda hasar görürse, P.E.T. kendisini düşmanın üzerine atar ve patlar. Bu patlama, modülün seviyesine göre düşmana azami hasar verebilir. Modülün seviye artışı, patlamanın gücünü ve etki menzilini arttırır.


AI-Protokolleri

Her birinin üç seviyesi olan toplam on adet protokol bulunur. Her üst seviye protokol niteliğini hafif arttırır. P.E.T in seviyesine göre satın alabileceğin ve ekleyebileceğin protokol seviyesi belirlenir.
Protokoller satın alınır ve P.E.T e eklenir. Ayrıca konfigürasyon ayarına da bağlıdır. Eğer konfigürasyon 1 kullanıyorsan, konfigürasyon 2 protokolünü kullanamazsın.
Bir protokolü satın alabilmek için, ilgili protokol sembolüne tıkla ve sağ taraftan istediğin seviyeyi seç.

Görüntü Protokol seviye satın alımı

Protokolü ve seviyesini seçtikten sonra, Satın al butonuna tıkla. Bu sayede protokol envanterine girecek ve sen bunu hemen P.E.T te kullanabileceksin.
Her protokolün kendine özgü bir dayanma süresi vardır. Bu süre zaman içerisinde azalmaya başlar. Bir protokolün kullanım süresi bittiği zaman, hesabından silinir. Bu durumda protokolü tekrar satın almak mecburundasın. Kullanım sürelerini envanterde gösterilir.
Eğer P.E.T i iki aynı protokolle donatırsan, etkisi ona göre artar:
Protokol etkilerinin toplamı
X
Temel değer
=
Sonuç

Kargo Protokolü

Görüntü Kargo protokolü

Kargo protokolü P.E.T in ambar kapasitesini *% faktöründe arttırır. Burada belli olması gereken oran, kargo protokolün seviyesine bağlıdır.

Radar Protokolü

Görüntü Radar protokolü

Radar protokolü P.E.t in radar menzilini arttırır. Bu sayede bulma ve toplama modüllerin etkinliği de artmış olacak. Her seviye artışı, radarın menzilini daha da arttıracaktır.

Kurtarılan Mal Protokolü

Görüntü Kurtarılan mal protokolü

Kurtarılan mal protokolü kargo ve avantaj kutularından elde ettiklerini arttırır. Burada tesadüf prensibi işler: Protokolün belirlediği hatalı işlem olabilir veya bir oran yerine bir sayı artışı da olabilir.

Kalkan Protokolü

Görüntü Kalkan protokolü

Kalkan protokolü, P.E.T in kalkanlarını belli oranda güçlendirir. Güçlendirme oranı, protokolün seviyesine bağlıdır.

Lazer Topu Protokolü

Görüntü Lazer protokolü

Lazer topu protokolü, P.E.T in lazer topları ile verdiği hasarı belli bir oranda arttırır. Bu oran, protokolün seviyesine bağlıdır.

İsabet Protokolü

Görüntü İsabet protokolü

İsabet protokolü P.E.T in lazer topu isabetlerini belli bir yüzde oran ile arttırır. Bu yüzde oranı, protokolün seviyesine bağlıdır.

Kaçınma Protokolü

Bild Kaçınma protokolü

Kaçınma protokolü ile P.E.T in hareketleri daha zor bir şekilde tahmin edilir. Bu sayede düşmanların isabet almaları zorlaşır. Düşmanların isabet alma oranının düşmesi, protokolün seviyesine bağlıdır.

Darbe Puanı Protokolü

Görüntü Darbe Puanı protokolü

Darbe Puanı protokolü P.E.T in Darbe Puanını belli bir yüzde oranı ile arttırır. Bu oran, protokolün seviyesine bağlıdır.

Uzaylı Protokolü

Görüntü Uzaylı protokolü

Uzaylı protokol sayesinde P.E.T. NPC lere verdiği hasarı arttırır. Verdiği hasarın artış oranı, protokolün seviyesine bağlıdır.

Yakıt Protokolü

Görüntü Yakıt protokolü

Yakıt protokolü sayesinde P.E.T in tükettiği yakıt belli bir yüzde oranında düşer. Bu yüzde oranı, protokolün seviyesine bağlıdır.


Yıldız Haritasında P.E.T.

P.E.T. yuvarlak bir sembol ile gösterilir.
Görüntü P.E.T. sembolü

Görüntü P.E.T. yıldız haritası önce

Oyna butonuna tıkladığın zaman, P.E.T i yollayabilirsin. P.E.T. yolla çıktığı zaman, bağlantıyı gösteren kare şeklindeki düğme değişir.

Görüntü Bilgi kutusu

Sağ üst köşede P.E.T e ait DP, kalkanlar, kalan yakıt ve tecrübesini görürsün.

P.E.T. butonun yanında yakıt satın alımı için bir nokta bulunur. Eğer P.E.T in yakıtı bitecek olursa, bir dükkân ziyareti ile yakıtını doldurabilirsin.

Çekmeli menüde P.E.T in bulunduğu modus görünür. Gemine yerleştirdiğin modüllerin seviyesi, P.E.T in bulunduğu modusu belirler. Sadece bir modusu aktif hale getirebilirsin.

P.E.T in iki tane standart modusu bulunur: Pasif modu ve koruma modu. Pasif modunda P.E.T. hep yanında bulunacak. Koruma modunda P.E.T. saldırıya uğradığın zaman veya kendin saldırdığın zaman düşmana saldırır. Ne kadar çok modül yerleştirirsen, o kadar çok modu kullanabilirsin.

Otomatik arama ve toplama yapan modüllerde, işlevi konfigürasyonla ayarlayabilirsin. Ayarlar çekme menü ile yapılır.

Görüntü - Örnek

Eğer P.E.T. imha olursa, onu tamir etmen gerekir. Bu yıldız haritasında gerçekleştirilir. Yollamak için var olan buton, bu sefer tamir butonu olarak değişecektir.

Görüntü - Tamir

P.E.T. 250 Uridium karşılığında tamir edilir.

P.E.T. İkramiye Muharebesine götürülür mü?

Hayır, şu an için aktif dışı kalır.

Güçlendiricilerin P.E.T e bir etkisi var mı?

Hayır, PET güçlendiricilerden etkilenmez.

Savaş esnasında PET i aktif dışı bırakabilir miyim?

Hayır, savaş sonuna kadar beklemek zorundasın.


EMA PET e etki yapar mı?

Evet. Eğer PET - EMA menzili içindeyse, aktif dışı kalır.

Yetenek ağacının P.E.T e bir etkisi var mı?

Hayır. Sadece YZ protokolleri P.E.T in değerlerini değiştirebilir.

Bana ait olan P.E.T i öldürebilir miyim?

Elbette. Tıkla, vur ve onu uzayın hurdalığına yolla eğer yüreğin buna imkan verirse elbetteDeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01 Ağustos 2012   #2
reaper14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 29 Haziran 2012
Alter: 21
Mesajlar: 385
Konular: 39
Rep Puanı: 651
Rep Gücü: 391
Rep Derecesi : reaper14 is a splendid one to beholdreaper14 is a splendid one to beholdreaper14 is a splendid one to beholdreaper14 is a splendid one to beholdreaper14 is a splendid one to beholdreaper14 is a splendid one to behold
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: PET Nedir? - Ne İşe Yarar Ayrıntılı Bilgi

Teşekkürler...reaper14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02 Ağustos 2012   #3
MyHorsesYouToo
OConner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 06 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: İstanbul
Alter: 19
Mesajlar: 1.795
Konular: 1205
Rep Puanı: 30960
Rep Gücü: 1801
Rep Derecesi : OConner has a reputation beyond reputeOConner has a reputation beyond reputeOConner has a reputation beyond reputeOConner has a reputation beyond reputeOConner has a reputation beyond reputeOConner has a reputation beyond reputeOConner has a reputation beyond reputeOConner has a reputation beyond reputeOConner has a reputation beyond reputeOConner has a reputation beyond reputeOConner has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 29
Ettiği Teşekkürler: 23
OConner isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: PET Nedir? - Ne İşe Yarar Ayrıntılı Bilgi

sağoalsınnÜye Profil BilgileriKARAKARTAL!
OConner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02 Ağustos 2012   #4
Dota Player
RememberMe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 21 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: Kayboldu.
Mesajlar: 4.128
Konular: 885
Rep Puanı: 53676
Rep Gücü: 4134
Rep Derecesi : RememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 198
Ettiği Teşekkürler: 149
RememberMe isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: PET Nedir? - Ne İşe Yarar Ayrıntılı Bilgi

teşekkürler işe yarar bir konu.RememberMe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02 Ağustos 2012   #5
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
SAYGIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 08 Ocak 2012
Mesajlar: 3.331
Konular: 90
Rep Puanı: 12067
Rep Gücü: 3338
Rep Derecesi : SAYGIN has a reputation beyond reputeSAYGIN has a reputation beyond reputeSAYGIN has a reputation beyond reputeSAYGIN has a reputation beyond reputeSAYGIN has a reputation beyond reputeSAYGIN has a reputation beyond reputeSAYGIN has a reputation beyond reputeSAYGIN has a reputation beyond reputeSAYGIN has a reputation beyond reputeSAYGIN has a reputation beyond reputeSAYGIN has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 40
Ettiği Teşekkürler: 4
Standart Cevap: PET Nedir? - Ne İşe Yarar Ayrıntılı Bilgi

teşekkürler..Üye Profil Bilgileri
Aşk bazen yeni çıkan bir filmin fragmanı gibidir. Görebileceğin tüm güzellikler yalnızca tanıtımda verilir..!
SAYGIN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03 Ağustos 2012   #6
HEAVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 31 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: Rize
Alter: 22
Mesajlar: 699
Konular: 39
Rep Puanı: 2131
Rep Gücü: 705
Rep Derecesi : HEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 4
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: PET Nedir? - Ne İşe Yarar Ayrıntılı Bilgi

petini yeni alanalr için güzel paylaşımHEAVEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14 Ağustos 2012   #7
jumboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 30 Haziran 2012
Mesajlar: 233
Konular: 5
Rep Puanı: 64
Rep Gücü: 239
Rep Derecesi : jumboo will become famous soon enough
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: PET Nedir? - Ne İşe Yarar Ayrıntılı Bilgi

paylaşım için sağol eline sağlıkÜye Profil Bilgileri
ĦĄţĄMĮΖ щĄЯЅĄ ΑƒƒΩLA
jumboo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14 Ağustos 2012   #8
KONYALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 19 Ocak 2012
Alter: 27
Mesajlar: 1.118
Konular: 185
Rep Puanı: 1849
Rep Gücü: 1125
Rep Derecesi : KONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant futureKONYALI has a brilliant future
Aldığı Teşekkürler: 14
Ettiği Teşekkürler: 12
Standart Cevap: PET Nedir? - Ne İşe Yarar Ayrıntılı Bilgi

cok saol cok isime yaradi birkac resimde koysaydigin ii olurdu yinede saolÜye Profil Bilgileri
KONYALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14 Ağustos 2012   #9
xxprofcanxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 01 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: İSTANBUL
Mesajlar: 398
Konular: 46
Rep Puanı: 152
Rep Gücü: 404
Rep Derecesi : xxprofcanxx has a spectacular aura aboutxxprofcanxx has a spectacular aura about
Aldığı Teşekkürler: 2
Ettiği Teşekkürler: 14
Standart Cevap: PET Nedir? - Ne İşe Yarar Ayrıntılı Bilgi

sağol ama blioduk zaten
bilmeyenler için güzel paylaşım
bide peti alabilsemxxprofcanxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14 Ağustos 2012   #10
Foxout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 26 Nisan 2012
Mesajlar: 6.439
Konular: 4126
Rep Puanı: 104488
Rep Gücü: 6446
Rep Derecesi : Foxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond reputeFoxout has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 241
Ettiği Teşekkürler: 712
Standart Cevap: PET Nedir? - Ne İşe Yarar Ayrıntılı Bilgi

) acaip post kasılmış burdaÜye Profil Bilgileri
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Foxout isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Cfg Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne işe yarar? abdulmecit Counter-Strike Hile ve CFG 34 17 Ekim 2017 21:42
Slotluk Nedir ? Ne İşe Yarar - Bilmeyenler İçin. Cass Counter-Strike Genel 29 17 Ekim 2014 19:38
Slotluk Nedir ? Ne İşe Yarar - Bilmeyenler İçin. Forum Zero Counter-Strike Hile ve CFG 4 18 Eylül 2012 17:42
Droit Uçuş Düzeni Nedir ? Ne İşe Yarar ? Yasar Yazici Darkorbit Rehber 1 16 Eylül 2012 19:50

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:23.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750