Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Tarayıcı Tabanlı Oyunlar > DarkOrBit > Darkorbit Rehber


Darkorbit Tüm Cpu lar Tanıtım

Darkorbit Rehber


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 14 Haziran 2013   #1
NoRDen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 13 Mayıs 2013
Bulunduğu yer: Antalya
Mesajlar: 43
Konular: 7
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 49
Rep Derecesi : NoRDen is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 1
Ettiği Teşekkürler: 3
NoRDen - MSN üzeri Mesaj gönder NoRDen isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Arrow Darkorbit Tüm Cpu lar Tanıtım

Herkese merhaba, bugün sizlere darkorbitteki tüm cpuları tanıtmaya çalışacağım:

AJP-01 CPU
Bu cpu gerçekten darkorbitin olmazsa olmazlarından en önemli cpularından biri çünkü bu cpu sayesinde darkorbit evrenindeki tüm haritalara atlayabiliyoruz.Eskiler bilir eskiden bu yoktu biz haritalara tek tek sıçraya sıçraya giderdik...Arkadaşlar bu cpuyu dakorbit dükkandan (75.000 u) veya alışverişten credits ile almanız mümkün...

REP-1,2,3,4
Bu cpuyu kalabalık etmemek için tek bir başlık altında topladım bu cpu da gerçekten oldukça hatta en önemli cpu...Bu cpu sayesinde gemimizi tamir edebiliyoruz.Bu tamir robotlarının en iyisi sonrada eklenen Tamir robotu 4 tür.Bu cpuların tümünün dakikada yaptığı tamirler ise şu şekilde:
Tamir robotu-1:1 Dakikada 5000 Dp(10.000 C.)
Tamir robotu-2:1 Dakikada 20.000 Dp(2000 U.)
Tamir robotu-3:1 Dakikada 50.000 Dp(5000 U)
Tamir robotu-4:1 Dakikada 75.000 Dp(20.000 U)

ROK-TO1 CPU(ROKET TURBOSU)
Bu cpu oyunda oldukça önemli bir vaziyet üstlenmiş durumda çünkü bu cpu roketlerimizin atış hızını 2 katına çıkarıyor daha hızlı roket atarsınız böylece daha hızlı kasılırsınız bu cpuyu dükkandan 10.000 uridyuma ve alışverişten creditsle alabilirsiniz.bir de vipiniz varsa roketleriniz hiç durmaz : ))

MİN-TO1,2 CPU(MAYIN TURBO CPU)
Bu cpu sayesinde oyundaki tüm mayınları ve emayı bırakma süremiz kısalıyor bu cpudan oyunda 2 adet mevcut bunlardan birisi 5.000.000 creditse dükkandan aldığımız diğeri ise 25.000 uridyuma dükkan ve alışverişten aldığımız cpu. creditsle aldığımız süreyi %25 kısaltırken uridyumla aldığımız %50 kısaltıyor...

NC-RRB CPU(OTOMATİK TAMİR ROBOTU CPU)
Bu cpu mevcut tamir robotumuzu otomatik olarak harekete geçirir aslında bu cpuyu kullanmak oyunda bir zorunluluk değil çünkü tamir robotunuzu oyun ekranındayken kendiniz de başlatabilirsiniz.Bu cpu yu dükkandan 10.000 U. ya veya alışverişten creditsle almak mümkün.

CLO4K-MOD(KAMUFLAJ CPU)
Bu cpu oyundaki en kötü kamuflaj cpusu bu cpu sayesinde geminizi tek seferlik kamufle edebilirsiniz ancak saldırıya geçtiğiniz zaman kamufle kalkar.Bu cpuyu dükkandan 500 U. ya veya alışverişten credits ile almak mümkün.

AROL-X(OTOMATİK ROKET CPU)
Bu cpu da ekipmanınızda mutlaka bulunması gereken cpulardan birisi çünkü bu cpu roketlerinizi otomatik olarak ateşler sizin fare tıklaması veya roket atma tuşuna basmanıza gerek kalmaz satın aldıktan sonra oyun ekranından aktif hale getirilmelidir bu cpuyu dükkandan 25.000 U. ya ve alışverişten credits ile almanız mümkün.

CLO4K CPU(KAMUFLAJ CPU)
Bu cpu oyundaki orta seviye idare eder diyebileceğimiz kamuflaj cpu bu cpu sayesinde geminizi 10 kez kamufle edebilirsiniz saldırıya geçince kamufleniz kalkar ancak oyun ekranından tekrar kamufle olmanız mümkün.Bu cpu yu dükkandan 5000 U. ya veya alışverişten credits basarak almanız mümkün.

CLO4K-XL CPU(KAMUFLAJ CPU)
Bu cpu oyundaki en iyi cpu bu cpu sayesinde gemimizi 50 kez kamufle edebiliyoruz.Bu özelliğiyle baskınların ideal cpusu konumunda.Diğer kamufle cpularla aynı şekilde kamufleniz saldırıya geçince kalkar ve oyun ekranından tekrar aktif edebilirsiniz.Bu cpuyu dükkandan 22.500 U ya veya alışverişten credits teklif ederek satın alabilirsiniz.

NC-AWB(OTOMATİK LAZER&ROKET GÜÇLENDİRİCİ)
Bu cpuyu kullanmak oyunda bir zorunluluk değil ancak siz yok ben kendim lazerimi,roketimi beslemeyle uğraşamam diyorsanız bunu ekipmanınıza takın bu cpu geminizdeki en iyi hammaddeyi kullanır ve lazerinizi,roketinizi geliştirir.Bu cpuyu dükkandan 10.000 U ya ve alışverişten credits ile temin edebilirsiniz.

NC-AWR(OTOMATİK ROKET GÜÇLENDİRİCİ)
Bu cpu da ekipmanınızda illa ki olacak olmalı denmesede kullanılabilir bir cpu dur ancak bir üstte anlattığım nc-awb varken bunu kullanmak saçma çünkü bu sadece roketleri geliştirirken nc-awb hem lazerlerinizi hem roketlerinizi geliştirir ancak siz ben sadece roketlerimi güncellesin istiyorum derseniz başka tabi ...bu cpuyu dükkandan 150.000 C ye alabiliyoruz.

NC-AWL(OTOMATİK LAZER GÜÇLENDİRİCİ)
Bu cpu da aynı şekilde ekipmanınızda bulunmak zorunda değil çünkü bu da sadece lazerlerinizi geliştiriyor söylediğim gibi nc-awb hem roketi hem lazeri geliştirirken bu cpuyu kullanmak saçma gibi ancak siz sadece lazerlerimi geliştirsin diyorsanız başka tabi.. Bu cpuyu dükkandan 15.000 U ya ve alışverişten credits teklif ederek alabilirsiniz.

GEMİNEX-XI(AMBAR GENİŞLETİCİ)
Bu cpu mutlaka ama mutlaka ekipmanınızda bulunmalı çünkü bu cpu ambarınızı 2 katına çıkarıyor özellikle goliaht,aegis,citadel gibi gemilerin ambarı zaten oldukça iyi bu cpuyu da takınca muazzam bir hal alıyor bu cpuyu alışverişten 10.000 U. ya veya alışverişten creditsle almak mümkün.

GEMİNEX-AC,ACC,AC+
Bu cpuları kalabalık olmaması için tek başlık altında topluyorum bu cpular gemimizin cephane deposunu genişletiyor.Bu cpuları dükkandan uridyum ile veya alışverişten credits ile almanız mümkün bu cpuların genişletme oranı ve fiyatları şu şekildedir:
Geminex-AC:%50 oranında genişletir(5000 U)
Geminex-ACC:%100 oranında genişletir(10.000 U)
Geminex-ACC+:%150 oranında genişletir(20.000 U)

SLO-1,2,3,4 CPU(SLOT GENİŞLETİCİ CPU)
Bu cpular oyunun en önemli öğesi hatta bazen gemimize ilk takmamız gereken cpu çünkü bazı gemilerin extra kapasitesi 1,2 bu cpular gemimizin alabileceği cpu kapasitesini artırıyor.Oyunda bu cpuyu kullanmayan yoktur.Bu cpuları kalabalık olmaması için tek bir başlık altında topladım.Bu cpuları dükkandan veya alışverişten almanız mümkün.Fiyatları ve verdikleri şu şekilde :
SLO-1:+2 yeni slot (600.000 C.)
SLO-2:+4 yeni slot (75.000 U.)
SLO-3:+6 yeni slot (150.000 U.)
SLO-4:+10 yeni slot (250.000 U.)

DRO-1,2 CPU(OTOMATİK DROİT TAMİR CPU)
Bu cpular droitlerini manuel olarak tamir etmek istemeyenler için tasarlanmış,droit tamir cpu 1(150.000 C.) droitlerinizin hasarı %70 olduğunda tamir eder 8 tamirata dayanıklıdır, droit tamir cpu 2(15.000 U.) droit hasarınız %98 i geçtiğinde tamir eder 32 tamirata dayanıklıdır.Bazı oyuncular droit tamir cpu nun çalışmadığını söylüyor siz mutlaka bu cpuyu 2 konfigrasyona da takın riske atmayın...

RD-CPU (RADAR CPU)
Bu cpu sayesinde diplomatik durumu küçük haritada görebiliyoruz küçük haritada düşman klanlar klanlar kırmızı,ittifaklar yeşil,naplar sarı renkte gösterilir.Bu cpuyu dükkandan 15.000 U ya veya alışverişten almanız mümkün.

JPO-01,02 CPU (GALAXİ ATLAMA CPU)
Bu cpular sayesinde x-1 ana haritamıza atlayabiliyoruz bu cpulardan oyunda 2 tane mevcut atlama cpu 1 i 150.000 C. ye dükkandan alabilirsiniz atlama cpu 1 pvp de 4-x haritalarında çalışmaz en fazla x-4 haritasına kadar çalışır.Atlama cpu 2 yi dükkandan 15.000 U. ya veya alışverişten alabilirsiniz bu cpu korsan haritaları dışında heryerde çalışır.

FB-X-CPU(OTOMATİK PET YAKITI SATIN ALMA)
Bu cpu sayesinde pet yakıtını satın alma zahmetinden kurtuluyorsunuz bu cpu sizin yerinize otomatik olarak yakıtınız 1000 birimin altına düştüğünde 10.000 birim satın alır.Bu cpuyu dükkandan 5000 U. ya almanız mümkün henüz alışverişe düşmedi ...

AM-CPU(OTOMATİK LAZER SATIN ALMA)
Arkadaşlar bu cpu bizi lazer satın alma zahmetinden kurtarıyor seçtiğimiz lazeri 1000 birimin altına indiğinde bizim yerimize satın alıyor oldukça kullanışlı bir cpu bu cpuyu satın aldıktan sonra ekipmandan ayarlamalısınız bu cpuyu dükkandan 15.000 uridyuma veya alışverişten credits ile satın alabilirsiniz.

RB-CPU(OTOMATİK ROKET SATIN ALMA)
Bu cpu bizi roket satın alma zahmetinden kurtarıyor bu cpu seçtiğimiz roket türü 100 ün altına indiğinde bizim yerimize o roket türünden 500 tane alıyor.Bu cpuyu dükkandan 15.000 U. ya veya alışverişten credits teklif ederek alabilirisiniz.

SMBO1-CPU(AKILLI BOMBA OLUŞTURUCUSU)
Bu cpu oyundaki en önemli cpulardan birisi çünkü bu cpuyla akıllı bomba oluşturuyoruz akıllı bomba vs lerin olmazsa olmazıdır akıllı bomba oluştururken her bomba için 10 mayın 1000 xenomit kulllanılır bu cpuyu mutlaka ekipmanınızda bulundurun.Bu cpuyu dükkandan 50.000 U. ya veya alışverişten satın alabilirisiniz.

ISH-01-CPU(İNSTA KALKAN CPU)
Bu cpu da oyundaki en önemli cpulardan birisi her an yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederim çünkü bu cpu aktif hale getirildiği an 3 saniye boyunca size hiçbir atak işlemiyor bu cpu her kullanım için 10 mayın 100 xenomit harcar.Bu cpuyu dükkandan 50.000 U. ya veya alışverişten almanız mümkün.

NC-AGB-CPU(JENERATÖR GELİŞTİRİCİ)
Bu cpunun geminizde bulunması bir gereklilik değil bu cpu gemideki en iyi hammaddeleri kullanarak jeneratörlerinizi geliştirir.Bu cpuyu 15.000 U. ya dükkandan veya alışverişten alabilirsiniz.

AIM-01,02(HEDEFLEME YARDIM CPULARI)
Bu cpuları oyunda kullanan oyuncu sayısı oldukça az işlevini bilende bir o kadar az...Bu cpu lar sayesinde boşa ateş etme olasılığınız azalır burdaki boşa ateşten kasıt miss tir bildiğiniz üzere yaratığa düşmana sıkarken bazen gemisinin üstünde miss yazar bu sizin rakibe o an sıkamadığınız anlamına geliyor.Hedefleme yardım cpu 1 20.000.000 C. ye dükkanda satılır ve boşa ateşi (miss i) %25 azaltır.Hedefleme yardım cpu 2yi 200.000 U. a dükkandan veya alışverişten satın alabilirsiniz boşa ateşi %50 azaltır bu her iki cpu da her lazer salvosunda 10 xenomit harcar.

RL-LB1-CPU(OTOMATİK ROKET ATAR)
Bu cpular da oyunda önemli bir yere sahip bu cpular roketatarımızı otomatik dolduruyor ve ateşliyor böylece bir zahmetten kurtuluyoruz.Bu cpuyu 25.000 U. ya dükkandan veya alışverişten almak mümkün.

HM-7(TİCARET DROİDİ)
Bu cpu sayesinde oyun sırasında istediğimiz yerden hangara gitmeden çöp satabiliyoruz bu droit dükkanda veya alışverişte satılmıyor fiyatı 2.30 TL.

ALINTI DEĞİLDİR RESİMLER DAHİL KENDİ UPLOADIMDIR.Amacım Yeni Başlıyanlara Yardımcı olmakÜye Profil Bilgileri
HayaT Bir Salıncaktan İbaret Sallayın Gerisi Gelir...!
NoRDen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14 Haziran 2013   #2
bbbb20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 10 Haziran 2013
Bulunduğu yer: Denizli
Mesajlar: 108
Konular: 7
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 113
Rep Derecesi : bbbb20 is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 8
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Cpu lar Tanıtım

Dostum bilgiler yararlı olmuş teşekkürler.
Konu bbbb20 tarafından (14 Haziran 2013 Saat 16:07 ) değiştirilmiştir.
bbbb20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14 Haziran 2013   #3
Banned
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 20 Ocak 2013
Bulunduğu yer: İzmir
Alter: 30
Mesajlar: 1.333
Konular: 281
Rep Puanı: 3139
Rep Gücü: 0
Rep Derecesi : HavijMustafa has a reputation beyond reputeHavijMustafa has a reputation beyond reputeHavijMustafa has a reputation beyond reputeHavijMustafa has a reputation beyond reputeHavijMustafa has a reputation beyond reputeHavijMustafa has a reputation beyond reputeHavijMustafa has a reputation beyond reputeHavijMustafa has a reputation beyond reputeHavijMustafa has a reputation beyond reputeHavijMustafa has a reputation beyond reputeHavijMustafa has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 36
Ettiği Teşekkürler: 5
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Cpu lar Tanıtım

Doğru bölüme taşındı.HavijMustafa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14 Haziran 2013   #4
alexhotmail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 13 Ekim 2012
Alter: 21
Mesajlar: 267
Konular: 19
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 273
Rep Derecesi : alexhotmail is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 1
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Cpu lar Tanıtım

Sabit Olması Gerekmezmi + Yararlı konu TeşekkürlerÜye Profil Bilgileri
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
alexhotmail isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14 Haziran 2013   #5
OTTOMAN
nokiae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 17 Ağustos 2012
Mesajlar: 1.148
Konular: 231
Rep Puanı: 6035
Rep Gücü: 1154
Rep Derecesi : nokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 14
Ettiği Teşekkürler: 50
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Cpu lar Tanıtım

yararlı saolnokiae isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14 Haziran 2013   #6
NoRDen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 13 Mayıs 2013
Bulunduğu yer: Antalya
Mesajlar: 43
Konular: 7
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 49
Rep Derecesi : NoRDen is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 1
Ettiği Teşekkürler: 3
NoRDen - MSN üzeri Mesaj gönder NoRDen isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Cpu lar Tanıtım

Ö.d Yararlı olması adminlerimizin takdiri.Üye Profil Bilgileri
HayaT Bir Salıncaktan İbaret Sallayın Gerisi Gelir...!
NoRDen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14 Haziran 2013   #7
OTTOMAN
nokiae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 17 Ağustos 2012
Mesajlar: 1.148
Konular: 231
Rep Puanı: 6035
Rep Gücü: 1154
Rep Derecesi : nokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond reputenokiae has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 14
Ettiği Teşekkürler: 50
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Cpu lar Tanıtım

sabitte olabilirnokiae isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15 Haziran 2013   #8
NoRDen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 13 Mayıs 2013
Bulunduğu yer: Antalya
Mesajlar: 43
Konular: 7
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 49
Rep Derecesi : NoRDen is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 1
Ettiği Teşekkürler: 3
NoRDen - MSN üzeri Mesaj gönder NoRDen isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Cpu lar Tanıtım

evet olabilir de ancak adminilerimiz yaparÜye Profil Bilgileri
HayaT Bir Salıncaktan İbaret Sallayın Gerisi Gelir...!
NoRDen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20 Temmuz 2013   #9
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 17 Temmuz 2013
Mesajlar: 36
Konular: 7
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 41
Rep Derecesi : sinoplu is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Cpu lar Tanıtım

yararlı BİR KONUsinoplu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20 Temmuz 2013   #10
Ne Mutlu Türküm Diyene
GROZNIE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 21 Nisan 2012
Alter: 32
Mesajlar: 3.862
Konular: 879
Rep Puanı: 235085
Rep Gücü: 3869
Rep Derecesi : GROZNIE has a reputation beyond reputeGROZNIE has a reputation beyond reputeGROZNIE has a reputation beyond reputeGROZNIE has a reputation beyond reputeGROZNIE has a reputation beyond reputeGROZNIE has a reputation beyond reputeGROZNIE has a reputation beyond reputeGROZNIE has a reputation beyond reputeGROZNIE has a reputation beyond reputeGROZNIE has a reputation beyond reputeGROZNIE has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 376
Ettiği Teşekkürler: 275
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Cpu lar Tanıtım

sinoplu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yararlı BİR KONU
Tamam konu hortlatmak yasak degil fakat hortlattıgınız konuyla alakalı ilişkin veya yararlı bir yorum atınız.Aksi taktirde banlamak zorunda kalacagım sizi.Üye Profil Bilgileri
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli- Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli
Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber,
Sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber…
GROZNIE isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
GROZNIE Üyesine Bu Mesaj İçin Teşekkür Edenler.
Team SoloMid (20 Temmuz 2013)
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Jadde Tanıtım :) DeadSouL09 Serbest Bölüm 0 01 Mayıs 2013 02:08
GTA 5'e Ait 2. Tanıtım Videosu ATAK T-129 Oyun Haberleri 2 19 Kasım 2012 17:09
Br2 Klan Tanıtım emrekaynak Klan Tanıtımları 1 20 Ekim 2012 17:06
Eski Darkorbit Özleyenler (Uridium Wars Tanıtım) yuri Darkorbit Botlar ve Buglar 12 28 Eylül 2012 17:44
Wolfteam[fr] tanıtım. Fearle5 Wolfteam Genel Bilgi Paylaşımı 6 14 Ağustos 2012 03:07

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:46.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750