Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Tarayıcı Tabanlı Oyunlar > DarkOrBit > Darkorbit Rehber


Darkorbit Baştan Sona Bütün CPU' Lar ve Özellikleri##CrimsonKinq

Darkorbit Rehber


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 06 Haziran 2013   #1
CrimsonKinq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 30 Mayıs 2013
Bulunduğu yer: İzmir
Alter: 28
Mesajlar: 227
Konular: 45
Rep Puanı: 397
Rep Gücü: 233
Rep Derecesi : CrimsonKinq is just really niceCrimsonKinq is just really niceCrimsonKinq is just really niceCrimsonKinq is just really nice
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 17
Arrow Darkorbit Baştan Sona Bütün CPU' Lar ve Özellikleri##CrimsonKinq

Geminizin donanımınzı daha da güçlendirmek ve üst düzey savaşlara katılarak becerilerinizi göstermek/geliştirmek için bazı yardımcılara ihtiyacınız olacaktır.Her uzay pilotunda olması gereken bu özel yardımcı CPU ların tanıtımı aşağıdadır.


LGF Günlük DosyasıAraştırma dosyalarınızı Pilot profilinizde arge puanı elde etmek için ve Teknoloji Fabrikanızda teknoloji üretimi yapmak için kullanabilirsiniz.


BK-100 Korsan AnahtarıDeğerli korsan ganimetlerini açabilmek ve üstün nitelikli hazinelere sahip olabilmek için gereklidir.Tamir Robotları ve Otomatik tamirat yapan CPU'lar


Tamir Robotları

Tamir Robotları 4 çeşitri REP1,REP2,REP3,REP4REP-1 Tamir Robotunu Hangar-Ekstralar bölümünden satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve Envanterden tamir ropotunuzu sürükleyerek Gemi Ekstralarınıza bırakın Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
Darbe puanınız düştüğünde veya patladığınızda oyun sayfanızdaki cpu lar kısmından tamir robotunuzu tıklayarak geminizi tamir edebilirsiniz

Geminizde hasar oluştuğunda devreye sokarsınız ve geminizi her dakikada 5000 darbe puanı ile tamir eder.

Not: Saldırı esnasında, darbe alırken ve hareket halinde olduğunuz durumlarda tamir robotunuz çalışmayacaktır.REP-2 Tamir Robotunu Hangar-Ekstralar bölümünden satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve Envanterden tamir ropotunuzu sürükleyerek Gemi Ekstralarınıza bırakın Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
Darbe puanınız düştüğünde veya patladığınızda oyun sayfanızdaki cpu lar kısmından tamir robotunuzu tıklayarak geminizi tamir edebilirsiniz

Geminizde hasar oluştuğunda devreye sokarsınız ve geminizi her dakikada 20000 darbe puanı ile tamir eder.

Not: Saldırı esnasında, darbe alırken ve hareket halinde olduğunuz durumlarda tamir robotunuz çalışmayacaktır.REP-3 Tamir Robotunu Hangar-Ekstralar bölümünden satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve Envanterden tamir ropotunuzu sürükleyerek Gemi Ekstralarınıza bırakın Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
Darbe puanınız düştüğünde veya patladığınızda oyun sayfanızdaki cpu lar kısmından tamir robotunuzu tıklayarak geminizi tamir edebilirsiniz

Geminizde hasar oluştuğunda devreye sokarsınız ve geminizi her dakikada 50000 darbe puanı ile tamir eder.

Not: Saldırı esnasında, darbe alırken ve hareket halinde olduğunuz durumlarda tamir robotunuz çalışmayacaktır.REP-4 Tamir Robotunu Hangar-Ekstralar bölümünden satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve Envanterden tamir ropotunuzu sürükleyerek Gemi Ekstralarınıza bırakın Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
Darbe puanınız düştüğünde veya patladığınızda oyun sayfanızdaki cpu lar kısmından tamir robotunuzu tıklayarak geminizi tamir edebilirsiniz

Geminizde hasar oluştuğunda devreye sokarsınız ve geminizi her dakikada 75.000 darbe puanı ile tamir eder.
Otomatik Tamir CPUNC-RRB Tamir Robotu Auto Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin.Envanterinizden CPU'nuzu sürükleyerek gemi eltralarınıza bırakın. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Tamir robotunu otomatik olarak harekete geçirir. Yani her defasında tamir olmak için tamir robotuna tıklamak istemiyorsan bu CPU çok işine yarayacaktır..

Not: Saldırı esnasında, darbe alırken ve hareket halinde olduğunuz durumlarda tamir robotunuz çalışmayacaktır.


Droit Tamir CPUDR01-CPU Diroit Tamircisi Cpu 1’i Hangar-Ekstralar bölümünden kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin Entanterinizden CPU'nuzu sürükleyerek gemi ektralarınıza bırakın.Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
Gemi yok edildiğinde droit hasarı % 70'e ulaşmış ise hangarda/haritada doğar doğmaz tamir eder ki, önemli olan tamirat için yeteri kadar Tamir ücretinin ve CPU'da tamir hakkının olmasıdır. 8 tamirata kadar dayanıklıdır.
Tamir kuponlarınız yoksa tamirat işlemi için uridium kullanılır. Tamir ücreti diroit başına normal üyelikler için 500 uridium, vip üyelikler için 250 uridiumdur.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir,eğer Droit asarınız %70 geçtikten sonra gemi ekstralarınız gönderirseniz bir fonksiyonu olmaz hasar %70 olmadan önce konulmalıdır.DR02-CPU Diroit Tamircisi Cpu 2’i Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.Temin ettikten sonra Hangar-Ekipmana girin Envanterinizden CPU'nuzu sürükleyerek gemi ekstralarınıza bırakın.Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
Gemi yok edildiğinde, diroitleri otomatikman azami hasarlarda bile tamir eder ki, önemli olan tamirat için yeteri kadar Tamir ücretinin ve CPU'da tamir hakkının olmasıdır. 32 tamirata kadar dayanıklıdır.
Tamir kuponlarınız yoksa tamirat işlemi için uridium kullanılır. Tamir ücreti diroit başına normal üyelikler için 500 uridium, vip üyelikler için 250 uridiumdur.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.Kilitli menüden CPU butonuna tıklayarak Droit Tamir CPU gemi ekstralarınızda o konfigürasyonda takılımı yakılıysa kaç kullanım hakkı kaldığınız görebilirsiniz.Dikkat ! eğer kullanım hakkın tüm droitlerini tamir etmeye yetmiyorsa kullanım hakkı bittikten sonra CPU kaybolur ve kalan droitlerini tamir edemez.Kullanım süresini etkileyen Turbolar(CPU'lar)


Roket TurbosuROK-T01 Roket Turbosunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

(Tekli Fırlatılan roketler için) Roket atarınızın çalışma hızını 2 kat arttırır.


Mayın TurbosuMINT01 Mayın Turbo Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Mayın ve mayın oluşan malzemelerin (Ema,Acm-01,Emp-M01,Sab-M01,DD-M01) bırakma zamanını %25 kısaltır.MINT02 Gelişmiş Mayın Turbo Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Mayın ve mayın oluşan malzemelerin (Ema,Acm-01,Emp-M01,Sab-M01,DD-M01) bırakma zamanını %50 kısaltır.Seçili lazer ve roketleri otomatik alım yapan CPU'lar


Cephane Alan CPU

Bu CPU 2 adımda kullanıma hazır hale getirirsiniz ilk adım gemi gövdesindeki EKSTRALARA yada isteğe bağlı olarak Droitlerinizin boş yuvalarından birine göndermek.İkinci adım KULLAN düğmesine tıklayarak CPU'nun almasını istediğiz Lazer türünü seçmek .AM-CPU Cephane Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Cephane alma ikinci adım;Cephane seçmek.Ekipmanınıza ekledikten sonra cpunuzu tıklayarak otomatik alınmasını istediğiniz cephane türünü seçin. Seçili olan lazer cephanesi, 1000'nin altına düşünce otomatik olarak 10.000 adet satın alır.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.


Roket Alan CPU

Bu CPU 3 adımda kullanıma hazır hale getirirsiniz ilk adım gemi EKSTRALARINA yada isteğe bağlı olarak Droitlerinizin boş yuvalarından birine göndermek.İkinci adım EKSTRA bölümünde CPU'nun almasını istediği roket türünü seçmek .Son adım oyun ekranından CPU düğmesinden aktif etmek.RB-CPU Roket Alma Asistanını Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Ekipmanınıza ekledikten sonra cpunuzu tıklayarak otomatik alınmasını istediğiniz cephane türünü seçin. Seçili olan roket cephanesi, 100'ün altına düşünce otomatik olarak 500 adet satın alır.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir

İkinci Adım;Roket türü seçimiSon Adım;CPU düğmesinden aktif etmek
Dikkat! Bu CPU ekstralarınıza yerleştirleştirdikten sonra devreye sokabilmeniz için oyun ekranınızdaki HIZLI ERŞİM ÇİZELGESİNDE (Kilitli Menüdeki) CPU düğmesindende aktif etmelisiniz.Bunun için CPU düğmesindeki AROL-X üzerine tıklayın kutu çerçevesi kalın beyaz çerçeve olduğunda aktif olmuş demektir.Seçili roketleri otomatik fırlatan CPU'lar


Roket Auto CPU Tekli atılan roketler için
AROL-X Roket Auto Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Lazer saldırısı yapıldığı an, otomatikman mümkün olan hızla seçili olan roketleri ateşler..


Son Adım;CPU düğmesinden aktif etmekDikkat! Bu CPU ekstralarınıza yerleştirleştirdikten sonra devreye sokabilmeniz için oyun ekranınızdaki HIZLI ERŞİM ÇİZELGESİNDE (Kilitli Menüdeki) CPU düğmesindende aktif etmelisiniz.Bunun için CPU düğmesindeki AROL-X üzerine tıklayın kutu çerçevesi kalın beyaz çerçeve olduğunda aktif olmuş demektir.


Roket Fırlatıcı CPU Çoklu atılan roketler için

Bu CPU sayesinde çoklu roketlerinizi 3 adımda işlem yaparak kullanmaya başlarsınız.İlk adım CPU'nuzu gemi gövdesindeki EKSTRALARA yada isteğe bağlı olarak Droitlerinizin boş yuvalarından birine göndermek.İkinci adım oyun ekranından CPU düğmesinden aktif etmek.En son oyun ekranınızdaki hızlı erişim çizelgesinden (Kilitli menü) hangi çoklu roketi kullanmak istiyorsanız onu seçmekRL-LB1-CPU Roket Fırtalıcı Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

İkinci adım;oyun sayfası CPU düğmesinden aktif etmekSon adım;hızlı erişim çizelgesinden çoklu roket seçmek

Roket fırlatıcı CPU roket fırlatıcısını seçilen roketlerle yükler ve gerçekleştirdiğin bir lazer saldırısında roketleri otomatikman ateşler.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinirOtomatik Güncelleme yapan CPU'lar


Labaratuvar CPU

Geminizdeki hammaddelerle lazer ve roketlerinizi otomatik güncellemek için gerekli CPU 'dur.Bu cpu'ları 3 adımda işlevsel hale getirirsiniz İlk adım CPU'nuzu gemi EKSTRA'larına yada isteğe bağlı olarak Droitlerinizdeki boş slotlardan birine yerleştirmek.İkinci adım lazer veya roketlerinizi geliştirmeyi yapmasını istediğiniz hammadde ile en az bir kere olsun elle güncellemek.Son adım ayarlar>gameplay menüsünden Labaratuvar CPU ile otomatil silah geliştirmeyi aktif hale getirmek.

Labaratuvar CPU'ları 3 çeşittir Labor CPU (Lazer ve roketleri),Labor CPU2(roketler),Labor CPU3(Lazerleri)NC-AWB Labor Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Geminizin ambarında bulunan madenlerle, otomatik olarak lazerleri ve roketleri (aynı anda ve sırayla) geliştirir. Bu işlem için kullanacağı maden son geliştirmede kullandığınız maden olacaktır.Not: Skylab dan satış yapmak için taş yollamdan önce cpunuzu donanımızdançıkartın ki sorun yaşamayın!
Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.NC-AWR Labor 2 Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Geminizin ambarında bulunan madenlerle, otomatik olarak roketleri geliştirir. Bu işlem için kullanacağı maden son geliştirmede kullandığınız maden olacaktır.

Not: Skylab dan satış yapmak için taş yollamdan önce cpunuzu donanımızdançıkartın ki sorun yaşamayın!
Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.

NC-AWL Labor 3 Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Geminizin ambarında bulunan madenlerle, otomatik olarak lazerleri geliştirir. Bu işlem için kullanacağı maden son geliştirmede kullandığınız maden olacaktır.

Not: Skylab dan satış yapmak için taş yollamdan önce cpunuzu donanımızdançıkartın ki sorun yaşamayın!
Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.Jenaratör Geliştirici CPU
NC-AGB-CPU Jeneratör Geliştirici Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Jeneratörleri gemide var olan en iyi hammaddelerle otomatikman geliştirir.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinirGenişletici CPU'lar


Ambar GenişleticiGEMINEX-X1 Kargo Kompresörünü Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..


Ambarınızın kapasitesini otomatik olarak 2 kat arttırır.


Silah Deposu Genişletici CPUGEMINEX-AC Zırh Geliştirmesini Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..


Geminizin cephane kapasitesini otomatik olarak % 50 arttırır.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.
GEMINEX-ACC Zırh Geliştirmesini Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..


Geminizin cephane kapasitesini otomatik olarak % 100 arttırır.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.GEMINEX-AC+ Zırh Geliştirmesini Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..


Geminizin cephane kapasitesini otomatik olarak % 150 arttırır.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.Slot Genişletici CPUSLO1-CPU Slot Genişleticisini Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..


Geminizdeki extralar için 2 yeni boş slot yeri verir.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.SLO2-CPU Slot Genişleticisini Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..


Geminizdeki extralar için 4 yeni boş slot yeri verir.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.SLO3-CPU Slot Genişleticisini Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..


Geminizdeki extralar için 6 yeni boş slot yeri verir.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.SLO4-CPU Slot Genişleticisini Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..


Geminizdeki extralar için 10 yeni boş slot yeri verir.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.
Saklanmaya ve ışınlanmaya katkısı olan CPU'lar


Kamuflaj CPUCL04K-MOD A Tipi Kamuflaj Modülünü Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz..

Gemin saldıraya geçene kadar düşmanların seni göremez.

Not: Küçük haritada geminizde kamuflaj olmasına rağmen görünürsünüz! Temin edildiği an otomatik olarak devreye girer.CL04K-Kamuflaj Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
Oyun sayfanızdaki Cpular bölümünden seçtiğiniz an geminize kamuflaj verir, dilerseniz kısayol tuşlarınada atayabilirsiniz..

10 adet kamuflaj verir, gemin saldıraya geçene kadar düşmanların seni göremez.

Not: Küçük haritada geminizde kamuflaj olmasına rağmen görünürsünüz!


Atlama CPUJP01-CPU Galaxi Atlama Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
Oyun sayfanızdaki Cpular bölümünden seçtiğiniz an atlayış gerçekleşir, dilerseniz kısayol tuşlarınada atayabilirsiniz..

Ana harita X-1'e atlamak için kullanılır ve X-1, X-2, X-3 ve X-4 haritalarında çalışır. 10 atlayış dayanır. Darbe alırken atlayış gerçekleşmez.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinirJP02-CPU Galaxi Atlama Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
Oyun sayfanızdaki Cpular bölümünden seçtiğiniz an atlayış gerçekleşir, dilerseniz kısayol tuşlarınada atayabilirsiniz..

Ana harita X-1'e atlamak için kullanılır ve tüm haritalarda çalışır. 20 atlayış dayanır. Darbe alırken atlayış gerçekleşmez.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinirAJP01-CPU'yu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
Seçilen bir hedef haritasına sıçramayı sağlar.
Not : Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.
Saldırı ve savunmaya dolaylı olarak katkı sağlayan CPU'lar


Akıllı Bomba CPUSMB01-CPU Akıllı Bomba Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Oyun sayfanızdaki patlayıcılar bölümünde kullanıma hazır bulunur, dilerseniz kısa yol tuşlarına atayabilirsiniz.

Akıllı bombaları yerleştirme süresi, mayınlarla aynıdır. Her kullanım için 10 mayın 100 xenomit harcar. Patladığında sende hasara yol açmaz.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir


İnsta Kalkan CPUISH01-CPU Insta Kalkan Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Oyun sayfanızdaki patlayıcılar bölümünde kullanıma hazır bulunur, dilerseniz kısa yol tuşlarına atayabilirsiniz.
3 saniye boyunca, her türlü düşman saldırısına karşı korur. Her kullanım için 10 mayın ve 100 xenomit harcar.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinirHedef Alma Yardımcı CPU

AIM01-CPU Hedef Yardım Cpu 1’i Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
Oyun sayfanızdaki Cpular bölümünden aktif hale getirilir.

Hedef belirlemede yardımcı olur ve böylelikle lazerle (miss) boş ateşi % 25 düşürür. Her salvoda 10 Xenomit harcar.AIM02-CPU Hedef Yardım Cpu 2’yi Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
Oyun sayfanızdaki Cpular bölümünden aktif hale getirilir.

Hedef belirlemede yardımcı olur ve böylelikle lazerle (miss) boş ateşi % 50 düşürür. Her salvoda 10 Xenomit harcar.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinirRadar CPU
RD-CPU Radar-Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

Diplomatik durumu küçük haritada gösterir. Vip üye hesaplarımızda diplomatik durum otomatik olarak gerçekleştiğinden kullanımına gerek kalmamaktadır,yani daha açık ifadeyle;
RadarCPU vip üyesi olmayan normal klan üyelerinin klan diplomasi durumunu küçük haritada görebilmelerini sağlar.Bu şu demek vip üyeliğiniz yoksa tüm şirket üyeleriniz küçük haritada mavi nokta olarak görünür bu cpu taktığınızda klanınızın diplomatik ilişkisi bulunan diğer klanların üyelerini küçük haritada Nap ise SARI ,İttifakları ise YEŞİL ,Savaş ise KIRMIZI noktalar olarak görmenizi sağlayacaktır.

Eğer klan üyesi değilseniz bir işinize yaramaz ve eğer vip üyeliği olan bir klan üyesi iseniz gene işinize yaramaz.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir
Ticaret Droidi


Payment olarak cüzzi miktar karşılığı gerçek para ile satın alınır 100 kullanım hakkı vardır.HM7 Ticaret Diroitini Hangar-Ekstralar bölümünden satın alabilirsiniz.
Madenlerinizi hangara gitmeye gerek kalmadan istediğiniz yerden satabilmenizi sağlamaktadır. 100 işlem sonrasında yeniden almanız gerekmektedir.

Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.
CPU'larınız kullanabilmek için gemi gövdesindeki EKSTRA'lara yada isteğe bağlı olarak Droitlerinizdeki boş slotlara sürükleyerek bırakmalısınız.Bazı CPU'larınızı gemi ekstralarına/Droitlerine yerleştirmeniz aktif olmaları için yeterlidir ancak bazı CPU'lar için ikinci bir işlem bazı CPU'lar için 3 üncü bir işlem daha gerekir.İkinci ve üçüncü işlem gerektiren CPU'ların anlatımında nasıl yapacağınız gösterilmiştir..Üye Profil Bilgileri


CrimsonKinq isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07 Haziran 2013   #2
GΣИΣЯДŁ ДЧÐIИ►
W.Sneijder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 28 Ocak 2013
Bulunduğu yer: Ev
Mesajlar: 1.063
Konular: 661
Rep Puanı: 12766
Rep Gücü: 1069
Rep Derecesi : W.Sneijder has a reputation beyond reputeW.Sneijder has a reputation beyond reputeW.Sneijder has a reputation beyond reputeW.Sneijder has a reputation beyond reputeW.Sneijder has a reputation beyond reputeW.Sneijder has a reputation beyond reputeW.Sneijder has a reputation beyond reputeW.Sneijder has a reputation beyond reputeW.Sneijder has a reputation beyond reputeW.Sneijder has a reputation beyond reputeW.Sneijder has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 19
Ettiği Teşekkürler: 10
Standart Cevap: Darkorbit Baştan Sona Bütün CPU' Lar ve Özellikleri##CrimsonKinq

Kendi Ellerinle Mi Yazdın ?

Açık Açık Kopyala Yapıştır Biraz Düzenleseydin KeşkeW.Sneijder isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07 Haziran 2013   #3
Banned
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 21 Aralık 2011
Bulunduğu yer: Edirne
Alter: 25
Mesajlar: 1.390
Konular: 217
Rep Puanı: 2858
Rep Gücü: 0
Rep Derecesi : Explosion has a reputation beyond reputeExplosion has a reputation beyond reputeExplosion has a reputation beyond reputeExplosion has a reputation beyond reputeExplosion has a reputation beyond reputeExplosion has a reputation beyond reputeExplosion has a reputation beyond reputeExplosion has a reputation beyond reputeExplosion has a reputation beyond reputeExplosion has a reputation beyond reputeExplosion has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 17
Ettiği Teşekkürler: 6
Standart Cevap: Darkorbit Baştan Sona Bütün CPU' Lar ve Özellikleri##CrimsonKinq

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Aynı Konu....Explosion isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07 Haziran 2013   #4
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 05 Eylül 2012
Bulunduğu yer: Batman
Alter: 23
Mesajlar: 464
Konular: 100
Rep Puanı: 3597
Rep Gücü: 470
Rep Derecesi : tahabey72 has a reputation beyond reputetahabey72 has a reputation beyond reputetahabey72 has a reputation beyond reputetahabey72 has a reputation beyond reputetahabey72 has a reputation beyond reputetahabey72 has a reputation beyond reputetahabey72 has a reputation beyond reputetahabey72 has a reputation beyond reputetahabey72 has a reputation beyond reputetahabey72 has a reputation beyond reputetahabey72 has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 12
Ettiği Teşekkürler: 9
Standart Cevap: Darkorbit Baştan Sona Bütün CPU' Lar ve Özellikleri##CrimsonKinq

Konut Kilit ModLar Aynı Konu + Alıntıdır .tahabey72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10 Haziran 2013   #5
alexhotmail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 13 Ekim 2012
Alter: 21
Mesajlar: 267
Konular: 19
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 273
Rep Derecesi : alexhotmail is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 1
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Darkorbit Baştan Sona Bütün CPU' Lar ve Özellikleri##CrimsonKinq

Resim Eklenilseydi belki Sabit Olabilirdi değilmiÜye Profil Bilgileri
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
alexhotmail isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Darkorbit Boting--Panelli--[CrimsonKinq] CrimsonKinq Darkorbit Botlar ve Buglar 8 31 Mayıs 2013 07:12
Darkorbit Baştan Sona Bütün CPU' Lar ve Özellikleri ### MaxPower Darkorbit Rehber 5 02 Şubat 2013 21:13
Çelik'ten Güler'e: Baştan Sona Irkçılık onurkayaatas Güncel Haberler 0 27 Ocak 2013 16:04
Darkorbiti Baştan Sona Bilenler İçeri ==> CoestaR Dark Orbit Genel & Muhabbet 8 10 Ocak 2013 13:25
Darkorbit BAŞTAN SONA ARGE FİYATLARI taro11 Darkorbit Rehber 15 14 Ağustos 2012 17:26

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:45.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751