Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Tarayıcı Tabanlı Oyunlar > DarkOrBit > Darkorbit Rehber


|| Darkorbit|| Etkinlikler ve Botlar || ahmedo01||

Darkorbit Rehber


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 28 Nisan 2013   #1
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 29 Ağustos 2012
Alter: 28
Mesajlar: 78
Konular: 9
Rep Puanı: 246
Rep Gücü: 84
Rep Derecesi : ahmedo01 has a spectacular aura aboutahmedo01 has a spectacular aura aboutahmedo01 has a spectacular aura about
Aldığı Teşekkürler: 1
Ettiği Teşekkürler: 5
Standart || Darkorbit|| Etkinlikler ve Botlar || ahmedo01||

Darkorbitte Şu An Güncel Olan 1 Başlıkta Bot Vardır-Bu Botların Bazıları Yöneticilerin ''Client'' Değiştirmesi Nedeniyle Bir Türlü Açılamamaktadır.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]


İbot:Online

Openstealth:Offline[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kbot:Offline
Kerkava:Offline
KopenStealth:Offline


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Pbdo-Bot:Offline[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Boxybot:Offline

Darkorbit Her Hafta En Az 1 Tane Olmak Üzere(Özel Günlerde Daha Çok)Etkinlikler Düzenler.Bu Etkinlikler,Kişilerin Eğlenmesini ve Güzel Vakit Geçirmesini Amaçlar-İşte Bu Etkinlikler,Linklerle Etkinlik Anlatımları ve Durumları.İstila:Yok

CTB-Capture The Beacon:Yok
Takım İmha Maçı:Yok
Spaceball:Yok
Sızma Oyunu:Yok
Çılgın Robot-1100001010:Yok
Scoramageddon(5-10-99 Hak):Yok
Icy Meteroid:Var
x2(Katlanan Uridium):Yok
x3(Katlanan Uridium):Yok
LF4 Şansı:Yok
Apis Şansı:Yok
Zeus Şansı:Yok
Kronos Kapısı Şans:Yok
%25 İndirim:Yok
Özel Günlerdeki Etkinlikler:Yok

||Etkinlikler Hakkında Her Şey||
İstila kapısı nedir?
Etkinlik olarak sunulan amacı eğlenmeniz ve oyundaki hedeflerinize ulaşabilmenizde size biraz daha yardımı dokunması için hazırlanmış galaxy gates benzeri özel bir haritadır.

Nasıl Girilir?
İstila haritalarına giriş portalları levelinize göre şirket haritalarınıza dağıtılmiştır ve bu portallar haritaların ortasında bulunur.sıra almak için istila portalına gimeniz j tuşuna basmanız veya oyun ekranınızda bulunan sağ üst köşede bulunan halka şeklindeki atlayış'a basmanız yeterlidir. Bundan sonra haritadan çıkmayarak sıranızın gelmesini bekleyebilirsiniz.


Yalnız dikkat istila portalları saldırıya korumalı bölge değildir bu portalda beklemeniz halinde saldırılara açık olursunuz.

Sıra aldıktan sonra dilerseniz saldırıya korumalı bölge olan diğer portallara giderek bekleyebilirsiniz böylelikle patlatılma riskinizi aza indirgemiş olursunuz.

Unutmayınız haritayı terk ederseniz,patlatılırsanız yada oyundan çıkış alırsanız yada bağlantınız koparsa yeniden sıra almanız gerekir.

İstila portalları ve giriş levelleri nelerdir?

Aşağıda belirtilen level aralıkları belirtilen haritalardan istila haritasına giriş için sıra almaları gerekmektedir.

5-9 level arası x-1 haritanızdaki ortada açılan istila portalından

10-14 level arası x-3 haritanızdaki ortada açılan istila portalından

15 level ve üstü x-5 haritasındaki ortada istila portalından

Bu haritaya giriş belli bir oyuncu sayısıyla sınırlandırılmıştır ve bu limit dolduğunda haritaya girebilmek için sıranızın gelmesini beklemek zorundasınız.sıranızın gelme süresi ise istiladan çıkan oyuncu sayısına göre değişir.


Tüm İstiladaki Yaratıklar Aynımıdır?
levellere göre haritalara konumlandırılmıl istiladaki yaratıkların geliş sırası o günkü istila için aynıdır,fark istilaların zorluk dereceleridir.

X-1 haritasındaki istila haritası kolay
x-3 haritasındaki istila haritası orta
x-5 haritasındaki istila haritası zor

Olarak katagorilendirilmiştir.bunun nedeni tahmin edebileceğiniz gibi gemilerin donanım güçleri önceden ön görülerek levellere göre donanımının zayıf olaması beklenen gemilerin istilada fazla zorlanmadan kasılabilmeleri içindir.bu yüzden x-1, x-3 ,x-5 haritasındaki yaratıklar aynı olsada darbe puanı,kalkanı,verdiği hasarlar farklıdır,ödüllerde ise fark yoktur.


Hangi Yaratıklar Gelir?
bir nevi galaxy gates ve delta kapısı benzeri sıralı ve dalgalar halinde karışık olarak yaratıklar gelmektedir bu her zaman aynı sırada ve yaratık sayısında gelecek anlamına gelmez çünkü haritadaki yaratıklar her istila için suprizdir ve genellikle en son yaratık ise sadece bu haritaya özgü kucirbiumlar gelir.kucirbiumlarıda kestikten sonra döngü yeniden başlar.( genellikle kucirbiumlar 2 ayrı posta olarak gelmektedir,ancak bu mutlak böyle olacak anlamına gelmez)

Bu haritadaki yaratıkların bir özelliğide uber ve cubikonlar gibi kendisine ateş eden tüm oyunculara ödüllerini paylaştırmasıdır.

Kucirbium:İstila kapısında en fazla kredi ve ödül kazandığınız yaratıktır.en son bölümde 3 adet İnsta kalkanlı boss kuçirbium ve bu her bir boss kucirbiumun etrafında bir miktar küçük kucirbium gelmektedir.İnsta kalkanı düşmeden boss kucirbiumu kesemezsiniz.bu yüzden önce küçük kucirbiumları kesmelisiniz.

Not:bu özel yaratıklar nadirde olsa bazen istila kapısının son dalgasında npc olarak verilmez,ancak o günkü İstila kapısnda verilmişse etkinlik süresi bitinceye kadar döngüde verilmeye devam eder.

İstila kapısında ne gibi ödüller alınır?
kestiğiniz yaratıklardan tp,şp,uridium,kredi ve çöplerinden değerli hammaddeler alırsınız.bu haritadaki yaratıklar belirtildiği gibi uber ve cubikonlar gibi kendisine ateş eden ve haritayı terk etmeyen oyunculara verdikleri hasarla doğru orantılı o yaratığa ateş eden oyuncu sayısıyla ters orantılı olarak ödülleri paylaştırır.bu özetle şu anlama gelir;bir yaratığa ateş eden oyuncu sayısı az ve sizin verdiğiniz hasar yüksekse alacağınız ödül daha fazla olacaktır.
İstila kapısını bitirdiğiniz için ayrıca bir ödül verilmez.

Nasıl Çıkılır?
haritadan çıkış mümkün değildir ancak patladığınızda çıkabilirsiniz yada etkinlik bittiğinde otomatik olarak haritalarınızın hangarına atılırsınız


İstilada hakkında bazı detaylar:
haritada kendi şirket üyeleriniz size ateş edebilir,sizde ateş edebilirsiniz.
Haritaya kamufle atlayabilirsiniz veya haritada kamufle alabilirsiniz.
Haritaya atladığınızda siz ateş etmeden kamufleniz açılmaz ancak şunlar istisna kamufle açan emp-01 mayına çarparsanız yada yakınınızda ema bombası atılırsa kamufle açılır.
12 level ve üstüyseniz x-3 haritasındaki istilada patladığınızda veya etkinlik bittiğinde x-8 hangara atılırsınız.
Levelinize göre gireceğiniz istila portalı oyun ana sayfanızdaki canlı skor kısmında yazar.CTB

Ctb oyuncular arasındaki adıyla şamandıra bir tür bayrak yarışıdır amaç düşman şirketin x-2 haritasında bulunan kendi şirketinizin şamandırasını x-2 haritanıza getirerek sayı yapmaktır.
1 saatlik dilimde en fazla sayı yapan şirket oyunu ve ödülü kazanır.
Ödül ise bir sonraki 1 saatlik dilimde verilir ve kazanan şirketin tüm üyeleri faydalanır.
Beraberlik durumunda ise ödülü berabere kalan şirketler kazanmış sayılır.
Verilecek ödülü ise ana sayfanızdan canlı skorun yazıldığı bölümden görebilirsiniz
Şamandırayı taşıyan üye şamandıra üstündeyken imha edilirse gemi tamiri ücretsizdir.bu sadece şamandırayı taşıyan üye için geçerlidir.

Nasıl Oynanır?

Düşman şirket x-2 haritasındaki kendi şirketinizin şamandırası üzerine tıkladığınızda şamandıra otomatik olarak size geçer ve eğer kamufleniz varsa açılır.
Şamandırayı taşıyan oyuncunun gemi türü farketmeden gemi hızı sabitlenir.
Oyuncu şamandırayı kaybetmeden kendi şirketindeki x-2 haritasına getirerek puan alınır.
Şamandırayı taşıyan oyuncu imha olduğunda kendi şirketinden bir başka oyuncu şamandırayı alıp götürmez ise bir süre sonra şamadıra düşman şirketteki yerine geri döner.
Düşman şirketin x-2 haritasına girebilmek için leveliniz 13 olması zorunludur.

TİM nedir?

açılımı takım İmha maçı olan etkinlik iki düşman şirket üyelerinin 10'arlı takımlar halinde 4 dakika boyunca savaştıkları kısa bir savaş turnuvasıdır

Nasıl Katılınır?

tim portalları level sınırlandırılmasına göre 2 haritaya konumlandırılmıştır.sıra almak için tim portalına gelerek j tuşuna basmanız ve haritayı terk etmemeniz gerekmektedir eğer haritadan çıkarsanız tim girebilmek için tekrar sıra almanız gerekir.
12 levele kadar olan oyuncular x-4 haritasındaki tim portalından
13 level ve üstü olan oyuncular x-6 haritasındaki tim portalından
en çok üyeyle hayatta kalan takım kazanır ve hayatta kalan üyeler küçük ödüller alarak bir sonraki turnuvaya katılır.bu patlayıncaya kadar böyle devam eder.oyuncu patladığında ise hangarda doğar ve devam edebilmek için tekrar sıra almak zorundadır.

Beraberlik durumunda her iki takımda maçı kaybeder x-4/x-6 haritalarına geri atılır üyeler devam etmek istiyorsa tekrar sıra alır.

Yeterli rakip oyuncu bulunamadağı zaman x-4/x-6 haritanıza tekrar geri atılırsınız. Rağbet tüm şirketlerce ne kadar fazla olursa tim savaş haritasına o kadar çabuk çekilirsiniz.

Tim savaş becerilerinizi ve düşman şirket takımlarına karşı gücünüzü gösterdiğiniz 4 dakikalık savaş arenasıdır.ekstra bir ödül verilmez.
Timde patladığınızda gemi tamiriniz ücretsizdir ve droitleriniz hasar almaz.
Kazanan takımın hayatta kalan üyelerine verilen küçük hediyeler

Dikkat her timde verilen ödüller değişebilir genellikle aşağıdaki gibi ödüller verilir bazen hepsi bazen bir kısmı verilir.her timde hepsi verilir anlamına gelmez.
3 euro ikramiye
33 xenomit
3333 tecrube puanı
333 şeref puanı
33 adet ucb-100 mermisi
galaksi kapıları için ekstra enerjiSpaceball

spaceball 4-4 haritasında oynanan bir tür futboll maçıdır.amaç harita ortasındaki spaceball topunu kendi şirketinin portalına götürerek gol atmaktır.böylece şirketinize sayı kazandırısınız hemde gol olduğunda çıkan çöplerden çeşitli oyun hediyeleri alırsınız (uridium,roket,lazer mermisi,ikramiye ve benzeri)
topa en güçlü vuran şirket kendi portalına çevirerek topu sürer,ne kadar çok hasar verilirse top o kadar hızlı portala doğru gidecektir ve çıkan çöplerden verilen ödüller daha fazla olacaktır.

Spaceball boyunca en fazla sayı yapan şirket verilecek ödülü belirtilen süreliğine kazanır ve bundan tüm şirket üyeleri yararlanır.verilecek ödül ise ana sayfanızdan canlı skor yazan yerde belirtilmektedir.

Spaceball boyunca 4-4 haritasındaki tüm patlamalarınız bedavadır ve droitleriniz hasar almaz.

Sevilen bir etkinlik ve şirketinizle omuz omuza mücadele ederek eğleneceğiniz bir yarışmadır.güçlü olan daha önemlisi iyi savaşan kazanır.

Sapaceball başladığında şirketinizin x-2 haritasının ortasında bir portal açılır bu portaldan 4-4 haritasına kestirme olarak çıkılır.spaceballde iken x-2 haritanızda açılan portal saldırıya korumalı değildir.spaceball bittiğinde bu zaten portal kaldırılır.SIZMA OYUNU

Genel Hatlarıyla;

Bu Sızma oyunu farklı haritalarda ortaya çıkan gruplaşmış kamuflajlı yaratıklar üzerine olacak.

Bu haritalarda oyuncuların amacı bu Komando Yaratıkları bulmak,kamuflajlarını bozmak ve yok etmek.

Geri güvenliğe atlamak için bu Komando yaratıkları bulup yok etmeniz için 10 dakika sürenizin olduğu bir pencere çıkacak.

Tüm takımı yok etmek şirketinize bunun olduğu haritalarda puanlar verecek. Savaş haritalarında bu grupları yok etmek sadece NPC (yaratık) ödüllerine ek olarak sıralama puanı verecek,şirket puanı değil.

Bu komando yaratıklar özel olarak etiketlenmiş ve normal yaratıklardan fazla Bonus verecek.

Her şirket kendi haritalarında aynı sızma miktarı alacak.

Yaratıkların sızmasısı farklı haritalarda ve kendi haritalarında eşit tutulacak,yani eğer komandoların ortaya çıktığı 1-1 de görülürse aynı zamanda 2-1 ve 3-1 de de olacak.

Komando yaratıkları kimin yok ettiği önemli değil, eğer yaratıklar zaman bitmeden yok edilirse haritada bulunan şirket puan alacak.

Komando Yaratık Grupları

Komando yaratıkların görevi düşman haritalarında gizlenmek olduğundan ateş açmazlar.

İletişim

Komando yaratıkların sızması çılgın bot ya da ICY yaratığı gibi duyurulacak. Eğer sadece şirket haritasındaysa sadece bu harita mesajı alacak, eğer Savaş haritasındaysa tüm oyuncular bu mesajı alacak.

Komando yaratıkların haritada kaldıkları süre boyunca oyun haritasında o haritada bulunan tüm oyuncularda bir geri sayım belirecek.

Tüm Komando yaratıklar temizlendikten sonra zaferi belirten final mesajı yayınlanacak ve oyuncular yaratıkların yenildiğini anlayabilecekler.

Tüm şirket sıralaması diğer yarışmalarda olduğu gibi yan çubukta belirecek.

Sıralama ve Ödüller

Sıralama her şirketin kendi haritasında tamamen yok ettiği sızma birliklerine göre olacaktır. Savaş haritalarında yok edilen birlikler sıralamaya sayılmayacaktır.
Scoremageddon nedir?
Scoremaggedon, Darkorbitte rakipleriniz ile en yüksek puanı elde etmek için kıyasıya mücedele edeceğiniz yeni bir PVP etkinliğidir. En yüksek puanı elde etmek için imha edilmeden ve imha edilmemiş rakiplerinizi bularak imha etmelisiniz.

Nasıl katılabilirim?
Etkinlik başladığında 4 level ve onun altındaki oyuncularımız hariç otomatikmen katılacaksınız.

Etkinliğe katılmak zorundamıyım?
Etkinlik başladığında otomatik olarak katılmış olacaksınız. Ancak siz yinede etkinliği göz ardı ederek normal oyununuza devam edebilirsiniz. Etkinlikten dolayı ekstra hayatlarınız olacağı ve bu rakiplerinizin puanlaması için çok gerekli olduğundan dikkatli olmalısınız. Her an saldırıya uğrayabilirsniz.
,
Scoremageddonun amacı nedir?
Scoremageddonda amaç, en iyi pilotların arasına girebilmek için sahip olacağınız ekstra haklarınızı kaybetmeden imha edebileceğiniz kadar çok rakibinizi imha etmek ve mümkün olduğunca yüksek puan toplamak.

[CENTER]Kaç hakkım olacak ve bunların amacı nedir?
Etkinlik başlangıcında tüm oyuncularımıza 5 hak verilecektir. Bu haklarınız Scoremageddon pencerinizin veya geminizin üzerinde görülebilecektir. Bu haklarınız sizing için olduğu kadar rakiplerinizin yüksek puan alması için çok önemlidir. Eğer tüm haklarınızı kaybederseniz elde etmiş olduğunuz puanlarınızda kayıp olur ve etkinlik dışında kalırsınız. Kayıp edeceğiiz haklar ile ilgili hiç bir şekilde destek birimlerimiz (support) size yardımcı olamayacaktır.Ne, kim ne kadar puan veriyor ?
Sadece etkinlik esnasında etkinlik kapsamında olan oyunculardan puan elde edebilirsiniz. Hakkı olan oyuncuyu imha ettiğinizde puan kazanırdınız. Eğer kendi şirketinizden birini imha eder, tüm haklarını kaybetmiş rakibinizi imha eder, 4 ve altı seviyede oyuncu ima eder ve PET imha eder iseniz Puan elde edemezsiniz.

Serimetre ve çarpanı nedir?
Serimetre size elde ettiğiniz seripuanınızı ve çarpanını göstermektedir. Serimetre çubuğu anlık verilerinizi ve durumunuzu yansıtır. Serimetrenizdeki rakkamlar nekadar yüksekse scora yansıyacak puanınızda okadar yüksek olacaktır. Yüksek olması çarpanınızında yüksek olacağını ifade eder.

Serimetre nasıl puanımı etkiler?
Her imha edeceğiniz rakipten elde edeceğiniz puan serimetrenizin yükselmesini ve çarpanın artmasını sağlar. Geçerli bir hedefi yok ettikçe artacaktır. Serimetrenizin sürekli armasını sağlayın ve bundan emin olun. Böylece scora mümkün olan en yüksek puanın yansıyacağına da emin olabilirsiniz. Rakiplerinizi imha etmediğiniz ve boşta geçirdiğiiz sürede serimetreniz düşer.


Serimetre nezaman ve nasıl azalabilir?
Serimetre belli bir süre kimseyi vuramazsanız, azalmaya başlar. Bunla birlikte puan çarpanınızda azalmaya başlar. Bunu ancak tekrar imha ederek durdurabilirsiniz. Mümkün olduğunca uzun süre seri primini yüksek tutmaya çalışın. Azalan bir serimetre tekrar bir rakibinizi imha etmeniz durumunda çarpan 1 ile ile devreye girer.

PET imha edersem Serimetrem yükselirmi? Hayır çünkü PET geçerli bir imha türü değildir. Yani rakibinizin PET’ ini imha ettiğnizde herhangi bir hak kaybına uğramayacaktır. Unutmayın; hedef rakibinizn haklarını elinden almak siz PET’ ini imha etneye çalışırken o sizi imha edip puan alabilir.

Scoremageddon Ödülleri

||Konu Her Değişimde Güncellenecektir||
Alıntıdır.
Yararlı bir konu olduğu için paylaştım.


Konu ahmedo01 tarafından (28 Nisan 2013 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.
ahmedo01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28 Nisan 2013   #2
WhastLe™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 27 Haziran 2012
Bulunduğu yer: Neptün
Mesajlar: 624
Konular: 74
Rep Puanı: 1203
Rep Gücü: 630
Rep Derecesi : WhastLe™ has much to be proud ofWhastLe™ has much to be proud ofWhastLe™ has much to be proud ofWhastLe™ has much to be proud ofWhastLe™ has much to be proud ofWhastLe™ has much to be proud ofWhastLe™ has much to be proud ofWhastLe™ has much to be proud ofWhastLe™ has much to be proud of
Aldığı Teşekkürler: 4
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: || Darkorbit|| Etkinlikler ve Botlar || ahmedo01||

Bot Durumları var ama diğerleri iyi olmuşÜye Profil Bilgileri
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
~~F•E•N•E•R•B•A•H•Ç•E~~
WhastLe™ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
WhastLe™ Üyesine Bu Mesaj İçin Teşekkür Edenler.
ahmedo01  (28 Nisan 2013)
Alt 28 Nisan 2013   #3
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 29 Ağustos 2012
Alter: 28
Mesajlar: 78
Konular: 9
Rep Puanı: 246
Rep Gücü: 84
Rep Derecesi : ahmedo01 has a spectacular aura aboutahmedo01 has a spectacular aura aboutahmedo01 has a spectacular aura about
Aldığı Teşekkürler: 1
Ettiği Teşekkürler: 5
Standart Cevap: || Darkorbit|| Etkinlikler ve Botlar || ahmedo01||

Teşekkürler. Toplu olarak bulunması daha iyi olur düşüncesindeyim.ahmedo01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28 Nisan 2013   #4
CoestaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 10 Aralık 2012
Bulunduğu yer: I Don't Know
Mesajlar: 2.271
Konular: 400
Rep Puanı: 16262
Rep Gücü: 2277
Rep Derecesi : CoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 55
Ettiği Teşekkürler: 47
Standart Cevap: || Darkorbit|| Etkinlikler ve Botlar || ahmedo01||

ahmedo01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkürler. Toplu olarak bulunması daha iyi olur düşüncesindeyim.
konun güzel olmuş ama bazı fazlalıklar var eğer onları çıkartırsan sabite alınır!

İYİ FORUMLARÜye Profil BilgileriLoL de Sihirdar Adı : MarKeLoow
CoestaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
CoestaR Üyesine Bu Mesaj İçin Teşekkür Edenler.
ahmedo01  (28 Nisan 2013)
Alt 28 Nisan 2013   #5
ATAK T-129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 07 Eylül 2012
Alter: 33
Mesajlar: 5.395
Konular: 2885
Rep Puanı: 30861
Rep Gücü: 5401
Rep Derecesi : ATAK T-129 has a reputation beyond reputeATAK T-129 has a reputation beyond reputeATAK T-129 has a reputation beyond reputeATAK T-129 has a reputation beyond reputeATAK T-129 has a reputation beyond reputeATAK T-129 has a reputation beyond reputeATAK T-129 has a reputation beyond reputeATAK T-129 has a reputation beyond reputeATAK T-129 has a reputation beyond reputeATAK T-129 has a reputation beyond reputeATAK T-129 has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 106
Ettiği Teşekkürler: 70
Standart Cevap: || Darkorbit|| Etkinlikler ve Botlar || ahmedo01||

Güzel,düzenli ve temiz hazırlamışsınherkes senin kadar düzenli ve temiz hazırlamıyor
Sabite alınır düşüncesindeyim...Üye Profil Bilgileri

Haber Konularım [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sitesinden alıntı yapılmıştır.
-----------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------
Prison Break Sezon 1 Türkçe Dublaj Bluray 720p HD Kalite İndirmek İçin [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
-----------------------------------------------------------------------
ATAK T-129 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ATAK T-129 Üyesine Bu Mesaj İçin Teşekkür Edenler.
ahmedo01  (28 Nisan 2013)
Alt 28 Nisan 2013   #6
/HaKaN\
Dexter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 01 Nisan 2013
Bulunduğu yer: 3-8
Mesajlar: 1.525
Konular: 352
Rep Puanı: 2002
Rep Gücü: 1531
Rep Derecesi : Dexter has a reputation beyond reputeDexter has a reputation beyond reputeDexter has a reputation beyond reputeDexter has a reputation beyond reputeDexter has a reputation beyond reputeDexter has a reputation beyond reputeDexter has a reputation beyond reputeDexter has a reputation beyond reputeDexter has a reputation beyond reputeDexter has a reputation beyond reputeDexter has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 24
Ettiği Teşekkürler: 16
Standart Cevap: || Darkorbit|| Etkinlikler ve Botlar || ahmedo01||

konu sürekli güncel tutululrsa süper olur.Üye Profil Bilgileri[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dexter isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Dexter Üyesine Bu Mesaj İçin Teşekkür Edenler.
ahmedo01  (28 Nisan 2013)
Alt 28 Nisan 2013   #7
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 29 Ağustos 2012
Alter: 28
Mesajlar: 78
Konular: 9
Rep Puanı: 246
Rep Gücü: 84
Rep Derecesi : ahmedo01 has a spectacular aura aboutahmedo01 has a spectacular aura aboutahmedo01 has a spectacular aura about
Aldığı Teşekkürler: 1
Ettiği Teşekkürler: 5
Standart Cevap: || Darkorbit|| Etkinlikler ve Botlar || ahmedo01||

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için fazlalıklara da bakacağım.

Ekledi ; Ayrıca fazlalıkları bildirirseniz sevinirim.ahmedo01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28 Nisan 2013   #8
CoestaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 10 Aralık 2012
Bulunduğu yer: I Don't Know
Mesajlar: 2.271
Konular: 400
Rep Puanı: 16262
Rep Gücü: 2277
Rep Derecesi : CoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond reputeCoestaR has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 55
Ettiği Teşekkürler: 47
Standart Cevap: || Darkorbit|| Etkinlikler ve Botlar || ahmedo01||

ahmedo01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için fazlalıklara da bakacağım.

Ekledi ; Ayrıca fazlalıkları bildirirseniz sevinirim.
Fazlalıkdan kastım anlatılan şeyler çok ama çok uzun onların sadece önemli yerleri kalsın gerisini sil

Ekledi ; konudaki linkler düzenlenmiştir.. /// reklamlar kaldırılmıştırÜye Profil BilgileriLoL de Sihirdar Adı : MarKeLoow
CoestaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28 Nisan 2013   #9
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 29 Ağustos 2012
Alter: 28
Mesajlar: 78
Konular: 9
Rep Puanı: 246
Rep Gücü: 84
Rep Derecesi : ahmedo01 has a spectacular aura aboutahmedo01 has a spectacular aura aboutahmedo01 has a spectacular aura about
Aldığı Teşekkürler: 1
Ettiği Teşekkürler: 5
Standart Cevap: || Darkorbit|| Etkinlikler ve Botlar || ahmedo01||

tamam modum hemen siliyorum.ahmedo01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28 Nisan 2013   #10
Dota Player
RememberMe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 21 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: Kayboldu.
Mesajlar: 4.128
Konular: 885
Rep Puanı: 53676
Rep Gücü: 4134
Rep Derecesi : RememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 198
Ettiği Teşekkürler: 149
RememberMe isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: || Darkorbit|| Etkinlikler ve Botlar || ahmedo01||

Hepsini bir başlıkta toplaman iyi olmuş teşekkürler.Üye Profil Bilgileri

Skype : RememberMe115

Bil ki, önemli değildir kaç kez yenildiğin. Çünkü asıl önemli olan, kaç yenilgiden sonra yeniden doğrulabildiğin.

Sessizliğin çığlıklarını duyuyormusunuz?...


Eğitim bir vazoyu suyla doldurmak değil , bir çiçeğe kendi tarzında büyüyebilmesi için yardımcı olmaktır.

Evrendeki en büyük gösteri sen aklını keşfettiğin an başlar.
Forget to Remember
RememberMe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Güncel Botlar ve Etkinlikler||AÇIKLAMALI ANLATIM|| Jairia Darkorbit Botlar ve Buglar 3 05 Ocak 2013 17:48
Etkinlikler Jairia Dark Orbit Genel & Muhabbet 2 05 Ocak 2013 17:11
Darkorbit etkinlikler Assassin Darkorbit Rehber 7 19 Ekim 2012 22:16
Darkorbit Botlar ve Buglar bölümüne konu açarken bunlara dikkat edin ! GhostMasterr Darkorbit Botlar ve Buglar 23 26 Ağustos 2012 19:56
Darkorbit Etkinlikler Hakkında Bilgi abdulmecit Darkorbit Rehber 5 14 Ağustos 2012 12:55

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:42.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750