Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Tarayıcı Tabanlı Oyunlar > DarkOrBit > Darkorbit Rehber


Darkorbit Tüm Gemiler

Darkorbit Rehber


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 27 Nisan 2013   #1
Banned
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 28 Kasım 2012
Bulunduğu yer: 404 Not Foun
Mesajlar: 2.413
Konular: 628
Rep Puanı: 35403
Rep Gücü: 0
Rep Derecesi : Gandalf has a reputation beyond reputeGandalf has a reputation beyond reputeGandalf has a reputation beyond reputeGandalf has a reputation beyond reputeGandalf has a reputation beyond reputeGandalf has a reputation beyond reputeGandalf has a reputation beyond reputeGandalf has a reputation beyond reputeGandalf has a reputation beyond reputeGandalf has a reputation beyond reputeGandalf has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 83
Ettiği Teşekkürler: 18
Standart Darkorbit Tüm Gemiler


Vengeance,Oyunun beşinci pahalı gemisidir Uridium ile satın alabilirsiniz.Goliath daha az güçlü ancak daha fazla hızlıdır.Vengeancenin 5 tasarımları vardır;

Revenge,% 5 hasar bonusu verir.
Avenger,% 10'luk bir kalkan bonus verir.
Corsair,,% 10 ekstra bir onur bonus verir.
Adept, % 10 deneyim puanı verir.
Şimsek,% 5 hasar (Yetenek Tasarımıdır.Yetenek Aktive edildiginde 5 saniye %30 hız verir)

TAKTİK VE AVANTAJLARI
Vengeance İçin en İdeal Taktiklerden Biri Goliathı desteklemektir.Hafif Hızlı Bir Savaşcı Gibi "Vur ve Kaç" Taktiğidir

Bir Diger Taktik ise "Görünmezlik"tir, Bir Goliathı Takip Edin Zayıfladıgı Anda Tüm Hatlarınızla Saldırın Sizden Kaçamıyacagı için Galibiyet Kesindir.

Bir Başka Mükkemel Taktik ise 2 Kişi Avlanmaktır. İyi bir Taktik İle Mükkemel Bir Av Yapa Bilirsiniz

Kaçma Taktigi ise adam sizi kovalarken Ema+görünmezliktir

Vengeance İyi Bir Gemidir.Bir Baskın Grubunda İhtiyac olan Gemidir Takımı Bir Arada Tutmada Ve Kaçan Gemileri Avlamayla Görevlidir. Gizlenin Ve Saldırın

Baskındaki Goliathlar Yakalar ve Yok eder Bu yüzden iki konfileride Hıza Dayalıdır Bu durumu Aleyhimize cevirmeyiz Biz goliathlardan 60hız Önde başlarızki onlar Konfilerine 5 hız koyuyolarsa biz 1-2 tane koymalıyız ve Kalkanımız Onlarla Aynı olmalıdır.

KONFİGRUASYONLAR

PVP: Gemi:10 LF3 Diroit:16 LF3 Jeneratorler:10 Kalkan (2 Hızda olabilir)
Hız: Gemi:10 LF3 Diroit:16 Kalkan Jeneratorler:Full hız
Kovalama: Gemi 10 LF3 Diroit:2 Kalkan, 14 LF3 Jeneratorler:10 Hız
NPC İmha: Gemi: 10 LF3 Diroit:16 LF3 Jeneratorler: 5 Kalkan 5 Hız
GOLİATH REHBERİ

Goliath Oyunun En Güçlü Ve üçüncü pahalı Uzay Gemisidir

256.000 Darbe Puanı 15 Jeneratör Yeri 15 Lazer Slotu , 300 Hız 1500 Ambar 1600 Roket Kapasitesi Ve 3 Ekstraya Sahiptir. Goliathın 5 Yetenek Ve 8 Normal Tasarımı Vardır ;

Yetenek Tasarımları:


Solace:Bu tasarım Goliath Battlecruiser'ına tamamen yeni bir görünüm verir ve "Nano Küme Tamiri" ile geminin ve grup üyelerinin gövdelerini hemen onarır! Bu tasarım % 10 daha fazla kalkan gücü verir.

Diminsher:Bu tasarım Goliath Battlecruiser'ın görünümünü tamamen değiştirecek! Bunu kullan ve rakibin kalkanlarını "Weaken Shields" yeteneği ile zayıflat. % 5 ek hasar vermeni sağlayacak.

Spectrum: Bu tasarım Goliath Battlecruiser'ına yepyeni bir görünüm verecek! "Prizmatik kalkanlama" işlevini kullanarak düşmanlarından gelen lazer saldırılarını zayıflat! Bu aslında kendi lazerini olumsuz etkileyebilir; ama yine de % 10 daha fazla kalkan gücü kazandırır.

Venom: Bu yepyeni tasarımla Goliath Battlecruiser'ına yeni bir yüz kazandır! Onu aktif hale getirip "Tekillik" yeteneğini kullan. Böylece, rakibine bir süre boyunca büyük hasar ver! Bu tasarımla % 5 ek hasar verirsin.

Sentinel: Bu tasarım Goliath Battlecruiser'ına fütüristik bir görünüm verecek. Onu aktif hale getirip "kale" işlevini kullan. Bu şekilde, kalkanının gücünü müthiş arttıracaksın! Ayrıca, bu tasarım % 10 daha fazla kalkan gücü kazandırır.


Normal Tasarımları:

Crimson: Goliathına Yeni Bir Görünüş Verir.
Bastion: Savaşta Sana + %10 Kalkan Gücü Sağlar.
Enforcer: Savaşta Sana + %5 Hasar Gücü Sağalr.
Veteran: Sana Tüm Tecrübe Puanları İçin + %10 Avantaj Verir.
Exalted: Sana Tüm Şöhret Puanları İçin + %10 Avantaj Verir.
Sapphire: Goliathına Mavi Bir Renk Verir.
Amber: Goliathına Turuncu Bir Renk Verir.
Jade: Goliathına Yeşil Bir Renk Verir.


Taktik Ve Avantajlar:

Goliath Çok Hızlıdır Çoğu Düşmandan Kaçabilirsin Ayrıca 15 Lazer SLotu İle Harika Bir Vuruş Gücü Sağlar. Goliath İle Yeni Haritalarda Kasılmalısın Bol Bol Kristallin Lokum Kesmelisin Dost Golilerin Cubi Partilerine Katılabilirsen İyi Para Kazanırsın Ayrıca x8 Kutu Topalyıp Streuenr Keserekde Büyük Miktar Kazanç Elde Edersin.

PvP De İse Tüm Gün Kutu Toplarsan Harika Uridium Kasarsın.
Leonov


1- Kasılmalık

Gemiye full lazer(lf3), jeneratörlere full kalkan(bo2), Diroitlerin hepsini ırıs olarak düşünürsek 16 tane boş slotumuz oluyor bunların 12Tanesine lazer (lf3), geri kalan 4Tanesine kalkan(bo2) koyduğumuzda, Kalkan gücümüz 200.000+ oluyor, buda kasmak için oldukça iyi ( 1-1'-'1-4). Vurusta yaklasık 4-5-6(000) arasında değişir.

2- Düşmandan Kaçmak

Düşman eğer bizden güçlü ise ve onu öldüremiyeceğini düşünüyorsanız ki genelde böyledir yoksa kaçılmaz Lazerlere hiç gerek yok, Jenaratörlere full hız(7900) , Diroitte kalan 16 boş slotada full kalkan(bo2) dizdiğimizde , yaklaşık yine 200bine yakın kalkanımız oluyor. Hız 1-1 den 1-4 (Ana haritalarda) 360 oluyor, +6 Jeneratörle bu 420 oluyor.Bunu bide promerıumla besledğimiz zaman Fazla yetişen olmaz (Full vegalar hariç).


3-Baskın.

Aslında leonovla , düşman haritasına gitmek akıl işi değildir bence, okadar güçlüyseniz, gidin bir vega goli çekin öyle gidin baskına. Ama eğerki sizin haritalarınızda düşman varsa, benim düşüncem budurki Kasılmalık olarak hazırladığınız konfigrasyonda adamı rahatlıkla kesebilirsiniz, Seprom felan beslemeleri tamamladıktan sonra x4'le 30-40arasında değişir vuruş gücünüz(Slot-veya-Düşmana). En iyi roketi yine sepromla beslediğinizde Rahat 17bin vurabiliyor(Slot-veya-düşmana). Buda onu kesmeniz için yeterli olabilir sanırım.İsterseniz kendinizde daha lf4 olsun, lazer kalkan geliştirme olsun, bu vuruşu yükseltebilirsiniz.
Phoenix


Fazla bi yararı dokunmaz zaten baskına phoenıxlede çıkılmaz sadece leonovunuz yoksa droit kasmak için güzel bi seçimdir fakat arge ile canınızı 50.000+ya çıkartmanız tavsiye edilir olmadı kalkana önem verilmeli çünkü 4000Dp hemen bitebilir

LİBERATORbaşlangıc görevlerinden kazanılabilir fakat pek faydası yoktur yeni başlayanlar için Creditsli gemi olarak güzel bir seçim olabilir.
PIRANHA


Bu gemi creditsli olan gemilerin en hızlısıdır yeni başlayan bi botcu için idealdir
BİGBOY


200.000C dir ve Creditsli gemilerin en güclüsüdür yavaş olmasının sebebi savaş kruvazörü olmasıdır goliathle nerdeyse aynı özellikleri vardır
Baskınlarda Hız konfisi yapmanız lazım çünkü yavaşlıktan dolayı düşmanınızı kaçırabilirsiniz.
Jeneratör alanı fazla olmasına rağmen lazer alanı 7dir
Cıtadel


Citadel’in yetenekleri düşman saldırısına daha iyi direnebilmek ve hatta hasarı düşmanın kendisine yönlendirmek üzere tasarlandı.

S: Roketatarımda iki farklı türde rokete sahip olabilir miyim?
C: Hayır, iki roketatar da aynı türde roketleri yükler.


S: Citadel’ımda iki roketatar var. Yüklenmeleri neden bu kadar uzun sürüyor?
C: Çünkü roketatarlar sırayla yükleniyor. Yani aynı roketatardan elinde iki tane varsa, tamamen yüklenmeleri iki kat uzun sürer.


S: Aynı anda Credits ve Uridium roketatarına sahip olabilir miyim?
C: Evet.

Saldırı Eşitleme Yeteneği(Ateşi Çek)
Bu yetenek yeteneğin etki alanındaki gemiyi Monolith’e saldırmaya zorlar.Bu yeteneğin etkisi bitene kadar başka bir gemiyi işaretleyemeyecekler ve de saldıramayacaklardır.

S: Ateşi çek yeteneğini etkinleştirdiğimde, düşmanlar ateş etmeye devam etmek zorunda mı?
C: Hayır, saldırmayı bırakabilirler, ama yetenek süresince başka gemileri veya NPC’leri hedef alamazlar.

S: Yetenekten etkilenirsem, bu etkiyi bir şekilde durdurmam mümkün mü?
A: Evet, bir EMA ile debuff’ı kaldırabilirsin. Ama bu bütün grubu değil, sadece seni etkiler. Yani Citadel bir şekilde imha edilirse veya atlarsa, etki sona erer.

S: PET’ler de ateşi çekten etkilenecek mi?
A: Evet


Seyahat Modu Yeteneği
Bu yetenek Monolith’in belli bir süre hızlı hareket etmesini sağlar.Bu ağır gemiyi uzun mesafelerde götürebilmek için kulanılabilir.

S:Seyahat yavaş roketin yavaşlatma etkisine engel olur mu?
C:Evet. Yani bu yetenek aktifken, Citadel yavaş roketle yavaşlatılamaz.

Koruma
Citadel’in etrafında koruyucu bir kalkan baloncuğu oluşturur.Bu baloncuğun içinde duran dost gemiler düşmanlardan çok daha az hasar alacaklardır ve hasar Citadel tarafından emilecektir.

S: Bu yetenekten kim etkilenecek?
C: Bu yeteneği kullanan Citadel’ın çevresindeki belirli bir yarıçap içinde bulunan grup üyeleri.

S: Ne kadar hasar transfer edilecek?
C:Bu yetenek dost gemilere verilecek hasarın bir kısmını Citadel’a yönlendirir. Bu yetenek aktifken Citadel imha edilirse, etkisi hemen sona erer.

S: Peki Citadel bu hasar transferiyle nasıl başa çıkacak?
C: Citadel bu ekstra hasar konusunda normal hasardaki gibi davranır.

S: Bu yetenek istiflenebilir mi?
C: Evet.Destek Yeteneği
Bu yetenek, aldığı hasarda düşüş sağlamak amacıyla Monolith’i sabitler.Gemi halen normal silahlarını kullanabilir durumdadır fakat bu yetenek açıkken başka hiçbir yetenek kullanılamaz.

S: Citadel’ım duruyor, bu normal mi?
C: Evet, bu yetenek Citadel’ın hareketini tamamen durdurur, ama alınan hasarı da azaltır. Bu yetenek aktifken, başka bir yetenek etkinleştirilemez. Çoktan başlatılan yetenekler aktif olmaya devam eder ve silahların düşmanlara her zaman olduğu gibi ateş eder.

AegisAegis’in yetenekleri gemileri ayakta tutabilmek ve hatta grubun aldığı hasarı giderebilmek üzere tasarlandı.


Tamir Işını
Belirlenen grup üyelerini tamir eder ve aynı anda kendisini de daha az oranda tamir eder.

S: Başka bir uzay gemisini hedef alırsam, benim uzay gemimi / kalkanımı da tamir eder mi?
C: Evet, grup üyelerine yardım edersen veya bir düşmana karşı savaşırsan, DP / Kalkanın da yenilenir!

S: DP tamirini / Kalkan tamirini mücadele sırasında kullanabilir miyim?
C: Evet, yakınındaki bir grup üyesini hedef al ve yeteneği etkinleştir. Hedefin tamiri alması için menzilde kalması gerekir. Eğer seçili bir müttefik hedef yoksa, sadece kendini tamir edersin.

S: Bu yetenekleri kullanırsam, meydana çıkar mıyım?
C: Evet.

Kalkan Yüklemesi
Belirlenen grup üyelerinin kalkanlarını doldurur ve kendi kalkanını da daha az oranda doldurur.


Tamir Podu
Destek gemisinin bir tür tamir podu bırakmasına olanak sağlar.Aegis gemisi yok edilse bile kapsadığı alanda etkisini göstermeye devam eder.

S: Bir tamir birimi kullanırsam meydana çıkar mıyım?
C: Hayır.

S: Tamir birimini kullandığımda imha edilirsem, tamir birimi belirli bir süre haritada kalır mı?
C: Evet.

S: DP tamiri ve Tamir biriminin tamir işlevi istiflenebilir mi?
C: Evet.

S: Tamir işlevinden yararlanmam içim Aegis’le aynı grupta mı olmam gerekiyor?
C: Evet.

S: Tamir birimi P.E.T.’imi de tamir eder mi?
C: Hayır.

S: Düşman bir Spearhead felç edici kullandığında, tamir birimimi devre dışı bırakır mı?
C: Evet. Bu tamir biriminde de görülür. Yeşil dalgalar durur ve üstündeki yeşil çapraz parlamaz.

S: Birden çok tamir biriminin tamir işlevi istiflenir mi?
C: Evet.


Spearhead
Spearhead’in yetenekleri öncü keşif yapabilmek,ilk hedefi işaretleyebilmek ve Aegis’e engel olup örneğin bir düşman grubuna karşı grup avantajı elde edebilmek için tasarlandı.


Sınırsız Kamufle Gücü
Bu yetenek, yardımcı geminin kamufle olmasını ve hatta mini haritada da görünmemesini sağlar.Bu sayede düşman gruplarına yaklaşabilir hatta ortalarına kadar fark edilmeden gelebilir.

S: Bu yeteneği etkinleştirirsem, küçük haritada görülür müyüm?
C: Hayır, ama yetenek aktif olduğu sürece kalkan değerinin 0’a düşeceğini unutma!

S: Mükemmel kamuflaj aktifken bir Spearhead’i meydana çıkarabilir miyim?
C: Evet, felç ediciyle, bir EMA’yla veya EMA mayınlarıyla.

S: Mükemmel kamuflajı etkinleştirirsem, kendimi ne kadar uzun süre kamufle ederim?
C: Yeteneğin süresi bitene kadar veya sen saldırana veya kutuları veya kaynakları toplayana kadar.

S: Bir mücadeleye girdiğimde onu etkinleştirebilir miyim?
C: Hayır, saldırı altındayken veya saldırdığında onu kullanamazsın.


JAMX (Felç Edici)
Aktif olma süresi bitene kadar diğerlerinin açık olan yeteneklerini etkisiz hale getiren veya kullanmalarını engelleyen süper bir tür EMA.

S: Bir felç edicinin etkisini başka bir felç ediciyle iptal edebilir miyim?
C: Hayır.

S: Kamufle olurken felç ediciyi kullanabilir miyim?
C: Evet, ama % 50 ihtimalle meydana çıkarılırsın.

S: Diğer oyuncuları veya diğer gemiler üzerindeki kilitleri onunla meydana çıkarabilir miyim?
C: Hayır.

S: Spearhead’imden bir felç edici ateşlediğimde, düşman bir Aegis’in tamir birimini devre dışı bırakır mı?
C: Evet. Bu tamir biriminde de görülür. Yeşil dalga durur ve üstündeki yeşil çapraz parlamaz.Hedef İşaretleme
Hedef işaretleme yeteneği, yardımcı geminin grubun diğer üyeleri için işaretleme yapabilmesini sağlar.Hedef mini haritada yanıp sönen kırmızı bir nokta olarak gösterilir.

S: Hedef işaretlemenin bana yararı nedir?
C: İşaretlenen hedef Spearhead’in bulunduğu grubun bütün üyeleri tarafından küçük haritada görülür ve işaretlenen hedef Spearhead’in grubundaki bütün gemilerden (Spearhead’in kendisi de dahil) biraz daha fazla hasar alır.

S: Hedef işaretleme debuff’ından nasıl kurtulabilirim?
C: Bir EMA ateşleyerek veya bir kapıdan atlayarak.

S: Bir hedef birden çok kez işaretlenebilir mi?
C: Evet, bir hedef aynı grubun birden çok Spearhead’i tarafından işaretlenebilir. Bonus hasarı da istiflenebilir.

S: Bonus hasarı için NPC’leri işaretleyebilir miyim?
C: Evet.

S: Hedef işaretleme yeteneği bir düşman gemisi üzerinde kullanıldığında, Spearhead’in kamuflajı iptal edilir mi?C: Hayır, Spearhead ortaya çıkmaz.

.
Mini Harita İki Kat Etki Alanı
Yardımcı geminin mini haritada düşman gemilerini görebilme alanını iki kat genişletir.Bu yetenek kullanıldığında, yardımcı gemi diğer gemiler onu fark etmeden çok önce onları tespit edebilecektir.
Alıntıdır Daha Önceki Konulara Baktım Böyle Bir Konu Bulamadım Eğer Varsa Ve Ben Görmediysem Çok Çok ÖzürdilermGandalf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
The Following 2 Users Say Thank You to Gandalf For This Useful Post:
ahmedo01  (28 Nisan 2013), eraykaratas (27 Nisan 2013)
Alt 27 Nisan 2013   #2
TrendyTurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 23 Mart 2013
Mesajlar: 406
Konular: 68
Rep Puanı: 91
Rep Gücü: 412
Rep Derecesi : TrendyTurk will become famous soon enough
Aldığı Teşekkürler: 7
Ettiği Teşekkürler: 5
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Gemiler

Gemileri bilmeyen yoktur fakat citadel, aegis ve spearhead'in yetenekleri hakkındaki bilgiler yararlı olabilir teşekkürlerTrendyTurk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27 Nisan 2013   #3
Skıllet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 25 Ocak 2013
Bulunduğu yer: pc başında
Alter: 18
Mesajlar: 1.853
Konular: 512
Rep Puanı: 4715
Rep Gücü: 1859
Rep Derecesi : Skıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 48
Ettiği Teşekkürler: 12
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Gemiler

böyle bir konu vardı sankiSkıllet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27 Nisan 2013   #4
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 27 Nisan 2013
Alter: 23
Mesajlar: 28
Konular: 2
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 34
Rep Derecesi : ibottr is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 1
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Gemiler

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]ibottr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27 Nisan 2013   #5
Banned
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 14 Ekim 2012
Mesajlar: 2.660
Konular: 834
Rep Puanı: 47867
Rep Gücü: 0
Rep Derecesi : Aliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 172
Ettiği Teşekkürler: 107
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Gemiler

bence böyle bi konuya gerek yoktu, ama genede emeğe saygı.Aliaena isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27 Nisan 2013   #6
Moderatör
eraykaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 09 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: İSTANBUL
Mesajlar: 3.196
Konular: 338
Rep Puanı: 22948
Rep Gücü: 3202
Rep Derecesi : eraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 69
Ettiği Teşekkürler: 48
eraykaratas - MSN üzeri Mesaj gönder eraykaratas isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Gemiler

Geniş bilgi verilmiş,teşekkürler.eraykaratas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28 Nisan 2013   #7
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 29 Ağustos 2012
Alter: 28
Mesajlar: 78
Konular: 9
Rep Puanı: 246
Rep Gücü: 84
Rep Derecesi : ahmedo01 has a spectacular aura aboutahmedo01 has a spectacular aura aboutahmedo01 has a spectacular aura about
Aldığı Teşekkürler: 1
Ettiği Teşekkürler: 5
Standart Cevap: Darkorbit Tüm Gemiler

teşekkürler. yararlı konu.ahmedo01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Darkorbit Haritalara Göre Bot İçin Gemiler ve Konfigirasyonlar RommeL Darkorbit Rehber 46 08 Aralık 2013 15:41
Darkorbit Tasarımlar Ve Gemiler... Turkuaz ▼ Darkorbit Rehber 21 08 Aralık 2013 15:40
Tr1 Ve Tr2 Gemiler RommeL Forum Çöplüğü 25 23 Nisan 2013 17:13
gemiler Policess Forum Çöplüğü 0 28 Ocak 2013 04:12
Darkorbit Gemiler Avantajları ve Dejavantajları. AQworldSs Darkorbit Rehber 12 04 Ocak 2013 17:13

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:15.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750