Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Tarayıcı Tabanlı Oyunlar > DarkOrBit > Darkorbit Rehber


Klan Savaş İstasyonu S.S.S

Darkorbit Rehber


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 18 Kasım 2012   #1
Moderatör
eraykaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 09 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: İSTANBUL
Mesajlar: 3.196
Konular: 338
Rep Puanı: 22948
Rep Gücü: 3202
Rep Derecesi : eraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 69
Ettiği Teşekkürler: 48
eraykaratas - MSN üzeri Mesaj gönder eraykaratas isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Klan Savaş İstasyonu S.S.S

Klan Savaş İstasyonlarıyla İlgili Temel Bilgiler


1) Bir klana üye olmanız gerekiyor, bu nedenle adı Klan Savaş İstasyonu.
2) Haritada Klan Savaş İstasyonu’nu (KSİ) inşa etmek için gereken haklara sahip olmak gerekiyor.
3) Bu haklar “Modülleri kur/kaldır,” “Deflektörü etkinleştir/devre dışı bırak,” “KSİ’yi inşa et”.
4) Ganimet kutularında farklı modüller bulabilirsiniz. Modüller envanterinizde ve bir asteroid yakın olduğunuz takdirde modül envanterinde görünecek.
5) Her KSİ’nin bir gövde modülüne, deflector modülüne ve bunların yanı sıra lazer, roket, hasar ve şeref desteği gibi 8 modüle ihtiyacı vardır.
6) KSİ sadece istasyonun merkezi yok edilince yok olmuş sayılır ve savunma yapılarını yok etmeden bunu başarmak bayağı zordur.

Modüller Hakkında Temel Bilgiler


1) Malzeme geliştirme sisteminde bütün modüller geliştirilebilir ve tamamen geliştirilen modüller Seviye 1 versiyonuna kıyasla maksimum % 30 daha güçlü olabilir!
2) Client’taki modül envanterinde klanınızın bütün modülleri değil, sadece kendi modülleriniz gösterilir.

Modüller


Gövde (Yalnızca 1 tane kurulabilir)

- Yüksek DP – Gövde Modülü (HULM-1)

Deflektörler (Yalnızca 1 tane kurulabilir. Etkinleştirilmediğinde, deflektör dakikaları üretir)

- "Sadece bir tane olabilir!" - Deflektör Modülü (DEFM-1)

Destekler (Bir istasyonun üzerine hepsinden sadece 1 tane kurulabilir)
Destek kaldırıldığında, yüzde etkisi ortadan kalkmış olur. Her destek mevcut desteklerin üzerine eklenir ve bu nedenle mevcut destek arayüzüne dahil olur, ama limitleri tamamen bağımsızdır.

- Şeref desteği - Şeref Desteği Modülü (HONM-1)
- TP desteği - TP Desteği Modülü (XPM-1)
- Hasar desteği - Hasar Desteği Modülü (DMGM-1)

3 destek modülünün ortak yanları şunlardır:

- Destek etkisi bütün klanı kapsar.
- Kurulduğu takdirde, destek %1’dir.
- 20 saat sonra tam güce kavuşurlar. Maksimum bonusun %3 veya %10 olması fark etmez, maksimum destek gücüne ulaşmak için 20 saat gerekir. Henüz geliştirilmemiş olan Seviye 1 desteği için tam destek gücü %3’tür.
- Tam geliştirilmiş bir destek için tam destek gücü %10’dur.

2 ek kural daha var:

- TP ve şeref destekleri globaldir ve birbirine eklenebilir, hasat desteğinin etkisi ise üzerine kurulduğu haritayla sınırlıdır.
- TP ve şeref desteklerinin limiti %50’dir.

Mühendislik Platformu (Bir istasyonun üzerinde hepsinden sadece 1 tane kurulabilir)

- Bütün kurulu modüller aynı anda tamir edilir – Tamir Modülü (REPM-1)

Kalan Modül Kategorileri Bir İstasyonun Üzerine Birden Çok Kez Kurulabilir:
Lazer Bankları (Bir istasyonun üzerine birden çok kez kurulabilir)

- Yüksek hasar, düşük menzil, yüksek ateş oranı, düşük doğruluk – Lazer Kule Modülü – Düşük menzil (LTM-LR)
- Orta derece hasar, orta derece menzil, orta derece ateş oranı, orta boy doğruluk - Lazer Kule Modülü – Orta derece menzil (LTM-MR)
- Düşük hasar, yüksek menzil, düşük ateş oranı, yüksek doğruluk - Lazer Kule Modülü – Yüksek menzil (LTM-HR)

Roket Dizisi (Bir istasyonun üzerine birden çok kez kurulabilir)

- Yüksek hasar, yüksek menzil, düşük ateş oranı, orta boy doğruluk – Roket Dizisi Modülü – Orta derece doğruluk (RAM-MA)
- Yüksek hasar, yüksek menzil, düşük ateş oranı, düşük doğruluk - Roket Dizisi Modülü – Düşük doğruluk (RAM-LA)

Klan Savaş İstasyonu İnşası


1) Boş bir asteroide yaklaştığınızda, dişli çarklı küçük bir ikon belirecek.
2) İkona tıkladığınızda, inşa arayüzü ortaya çıkar ve size KSİ’nin boş slotlarını gösterir.
3) Gövde ve deflector modülünü A ve B slotlarına sürükleyip bırakın. Bu her KSİ için zorunludur. Modülleri kurmak biraz zaman alır ve bu süre küçülen gri bir katmanla gösterilir.
4) Bir seferde sadece bir modül kurabilirsiniz; yoksa bir hata mesajı görülür.
5) Gövde ve deflector modülünü ve toplamda başka 8 modül kurmanız gerekir.
6) Gerekli haklara sahip olduğunuzu farz edersek, bütün modülleri kurduktan sonra, bütün istasyonu “kurma” seçeneği aktif olacak.
7) Şimdi KSİ’nin tamamlanması için gereken süresi seçebilirsiniz.
[Eksik EN metin anahtarı nedeniyle ekran görüntüsünün değiştirilmesi gerekiyor]
8) Sonrasında asteroidi fethettiğin ve Klan Savaş İstasyonu’nu kurduğun mesajıyla karşılanacaksın.
9) Süre bitince, KSİ’ni kullanabilirsin. Deflektör modülü standart olarak aktif olacak. Yeni inşa edilmiş istasyon artık 300 dakikalık deflektör süresi almayacaktır, bunun yerine 1440 dakika (24 saat) alacaktır. Ayrıca, deflektör yenileme oranı artık saatte 60 değil, 120'dir.
KSİ Kullanıcı Arayüzü


Deflektörün Devre Dışı Bırakılması

1) Açık KSİ inşa arayüzünde deflektör modülünü devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz. Bu modül standart olarak aktiftir ve aktif olduğu sürece deflektör dakikalarını devamlı harcar. Dolayısıyla, deflektörü bazen kapatmak akıllıca olabilir. Deflektör aktif olduğunda, bütün KSİ yenilmez olur. Kapalı olduğunda ise, deflektör dakikalarını yeniler ve saldırıya açık olur. İstasyon deflektörün kapalı olduğu her dakika için X kalkan deflektör dakikası üretir. Her 60 saniyede bir önceki 60 saniyede üretilen deflektör puanları deflektör dakikalarına eklenir.2) “Devre dışı bırak”a tıklayıp deflektörün kaç dakika kapalı olması gerektiğini seçebilirsiniz.


1) Kurulu modülleriniz (dış ve gövde) dövüş sırasında hasar alırsa, kurulu tamir modülünün onları otomatikman tamir etmesini bekleyebilir veya acil tamir seçeneğini kullanabilirsiniz. Bunun için KSİ’ye sahip klanın üyesi olmanız gerekir ve her klan üyesi acil tamiri kullanabilir. Bir modüle tıklayıp acil tamiri teyit etmeniz yeterli. Görsel bir efekt de acil tamirin başlatıldığını gösterecek. Bu efekt acil tamir bittiğinde sona erecek. Ard arda birden çok acil tamiri başlatabilirsiniz, ama bir sonraki tamire başlamak için mevcut olanın tamamlanması gerekir. Dolayısıyla, acil tamirler birbirine eklenemez. Acil tamir 20 dakika süresince 7500 dp/s tamir eder. Mühendislik platform kurarsanız, pasif şifa daha güçlü olur.
Hasar alan modüller web sayfasında tamir edilebilir. Bunun bedeli ise hasara bağlıdır.

Modüllerin Kaldırılması / Yerinin Değiştirilmesi

1) KSİ konfigürasyonunu değiştirmek istiyorsanız, modüllerin yerini değiştirebilirsiniz.
a. İnşa aşamasındaysanız, yani KSİ henüz inşa edilmediyse, kurulan modülü kaldırabilirsiniz. Üzerine tıklayın, karşınıza modül kaldırma dialogu çıkacak ve modülü kaldırmayı gerçekten isteyip istemediğinizi soracak. “Teyit”e tıkladığınızda, kaldırılır ve modül envanterinize gönderilir.
b. KSİ’yi kurduysanız ve aktifse, farklı modüllerin yerini değiştirebilirsiniz, ama bunun için gerekli modül değiştirme haklarına sahip olmanız gerekir ve bu da biraz sürer (4 dakika).

S.S.S


S: Klan Savaş İstasyonuna sahip olan klan dağılırsa ne olur?
C: Bir istasyon, kendine sahip olan bir klanın var olmasını gerektirir, aksi halde geçmişteki serbest asteroid haline geri döner. Bu şu demektir; eğer klan dağlırsa, istasyon da yıkılır, modülleri beraberinde zarar görür ve asteroid haline geri döner.


S: Bir modül yok edilirse ne olur? Yada Klan Savaş İstasyonu yıkıldığında ne olur?
C: Eğer bir modül patlarsa, yokolduğuna ve tamir edilmesinin gerekli olduğuna dair bir bilgi verilerek ve beraberinde bir tamir simgesi gösterilerek arka sayfasındaki envantere geri döner. Aynı şey Klan Savaş İstasyonu için de geçerlidir.

S: Bir modülün yok edilişinde ödül var mı?
C: Bir modülün yok olmasında etkili olan oyuncular Uridium ödülü alır (tıpkı bir yaratık yok ettiklerinde kazandıkları gibi). Çılgın Robot'a benzer şekilde, uridiumun miktarı, ilgili olan oyuncunun modülü yok edişte harcadığı "çaba"ya göre değişim gösterir.

S: KSİ modüllerini yokettiğimde herhangi bir ödül alacak mıyım? Ne gibi ödüller var?
C: Evet, ödül olarak Uridium alacaksınız. Modüllere veya KSİ Merkez yapısına verilecek hasara göre ödül miktarı değişim gösterecektir. Bir modülü yoketmenin ödülü, o modülün tipi ve geliştirme seviyesine bağlı olarak 500 ile 2600 Uridium arasındadır. Eğer modül tamir edilirse, hasar dağılımı sıfırlanacaktır. Örneğin, eğer bir oyuncu KSİ'ye hasar veriyor ve hasar verdiği kısım tamir edilip daha sonrasında 3 üncü bir oyuncu tarafından yokedildiğinde, tamirden önceki hasar veren oyuncu hiç bir ödül almaz.

S: Bir modül yada KSİ yokedildiğinde ne olur?
C: Eğer bir modül yokedilirse, o KSİ'ye sahip olan klanın boş olan yere yeni bir Modül kurma şansı vardır. Yokedilen modül, sahibinin envanterine geri döner. Eğer KSİ tamamen yokedilmişse, Asteroid artık tekrar serbesttir ve herhangi bir klan o Asteroid'in üstüne yeni bir KSİ inşa edebilir.

S: Şirket hiyerarşisi nedir?
C: Şirket hiyerarşisi KSİ savaşlarında klanların nasıl hareket ettiğini gösterir. Her şirket, oyun istemci ekranında kendi sekmesine sahiptir. İlk 9 sıra gösterilecek ve alt kısımda da kendi klanınızın yeri gösterilecektir.

S: Şirket hiyerarşisinde gösterilen pozisyonların anlamı nedir?
C: Sıralamada bir klanın pozisyonu ne kadar yüksek ise, o şirketin hiyerarşisi de o oranda prestij sahibi olur.

S: Şirket hiyerarşisi için nasıl puan toplanır?
C: KSİ tümüyle tamamlanmış ise her geçen saat 10 şirket puanı alacaksınız. Klanınız herhangi bir KSİ'ye sahip olamadığı durumda ise 1 şirket puanı kaybedeceksiniz. Eğer KSİ bir gruplaşma ile etkileşimde değilse, herhangi bir şirket puanı almayacaksınız.

S: İstasyon istatistikleri nedir ve onlara nasıl etki edilebilir?
C: İstasyon istatistikleri, gösterilen Modül tipinin birikmiş seviyelerini gösterir. Kurulmuş Modüllerin sayısını düşürerek yada arttırarak Ve/veya Skylab'da Öğe Geliştirme kısmından Modülleri geliştirerek bu istatistiklere etki edebilirsiniz.

S: Kurulmuş olan Modüllerin sahibi eğer bir klandan atılırsa yada bir klandan ayrılırsa bu Modüllere ne olur?
C: Bir oyuncu, yokedilmiş Modüllerden birinin yenisini yerine koyana kadar yada tüm KSİ tamamen yokolana kadar KSİ'de kalmaya devam edecektir.

S: Bir klan eğer fesholursa (sona erirse) KSİ'ye ne olur?
C: Şu anda eğer bir klan fesholduysa, Asteroid tekrar serbest hale gelecektir ve diğer oyuncuların ele geçirmesine açık hale gelecektir.

S: Tek bir Asteroid üstüne birden fazla Klan KSİ kurmaya çalışıyorsa bu KSİ'nin sahibi kim olacak?
C: Bu KSİ, ona inşa etme buttonuna tıklayan ilk Klan'a ait olacaktır. Eğer bir klan, gerekli olan 10 Modülün hepsini kurup henüz inşa et buttonuna tıklamadıysa, başka bir klan hala onu yenip inşa edebilme yetisine sahiptir.

S: Eğer bir klanda farklı şirketlerden üyelikler var ise, belirli bir gruplaşmayla etkileşimde olamazlar. Bu yüzden, KSİ, kendisine sahip olan Klanın dışındaki her oyuncuya menzile girdiğinde saldıyor. Bundan dolayı Klan çok fazla düşman edindi. Amaçlanan şey bu mu?
C: Evet, şu anda bu şekilde çalışmasını amaçlamaktayız. Uzun vadede buna değişim yapıp KSİ'nin sadece kendisine ilk saldıran kişilere saldırmasını sağlayacağız.

S: Bir çok şirketten üyeleri olan Klan nasıl bir şirket ile birlikte olacak?
C: Klan lideri bunun kararını vermeli ve kendi klanını ilgili şirketlerden birine atamalıdır.
Konu eraykaratas tarafından (19 Kasım 2012 Saat 16:18 ) değiştirilmiştir.
eraykaratas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18 Kasım 2012   #2
HEAVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 31 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: Rize
Alter: 22
Mesajlar: 699
Konular: 39
Rep Puanı: 2131
Rep Gücü: 705
Rep Derecesi : HEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond reputeHEAVEN has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 4
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Klan Savaş İstasyonu S.S.S

yararlı konu teşekkür buna biz sıkıyoduk modüllerine ölmüyolardı miss liyolardı he p nedeni nedir başka şirkettekiler biizm şirketin haritasıan kurmuştular ksi....Üye Profil Bilgileri
Tarihime tekme atan'ın Ayağını Kırarım.Ecdad'ıma Sövenin dilini Boğazına DolaRım.

Dar gelsin dünya âlem Türk’e kefen biçene, aslını inkâr edip Türklüğünden geçene.......!!


NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
HEAVEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18 Kasım 2012   #3
oguz007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 07 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: Antalya
Mesajlar: 0
Konular: 228
Rep Puanı: 20715
Rep Gücü: 6
Rep Derecesi : oguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond reputeoguz007 has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 127
Ettiği Teşekkürler: 37
oguz007 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Klan Savaş İstasyonu S.S.S

biraz darkorbit vbulletin ctrl a , ctrl c , ctrl v olmuş ama resimler falan uğraşmışın sağolasın sabitlik konu benceoguz007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18 Kasım 2012   #4
SlayerFxR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 23 Ekim 2012
Mesajlar: 405
Konular: 16
Rep Puanı: 6441
Rep Gücü: 411
Rep Derecesi : SlayerFxR has a reputation beyond reputeSlayerFxR has a reputation beyond reputeSlayerFxR has a reputation beyond reputeSlayerFxR has a reputation beyond reputeSlayerFxR has a reputation beyond reputeSlayerFxR has a reputation beyond reputeSlayerFxR has a reputation beyond reputeSlayerFxR has a reputation beyond reputeSlayerFxR has a reputation beyond reputeSlayerFxR has a reputation beyond reputeSlayerFxR has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 4
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Klan Savaş İstasyonu S.S.S

Kopyala yapıştır olmuş. Keşke içine video ekleseydin ve resimlerede Forum Zero yazsaydın. Ama yinede paylaşım için teşekkürler.Üye Profil Bilgileri
1 Hafta Kadar Şehir Dışında Olacağım. Yeni Duyuru Gelirse Çevirisini Dönünce EklerimSorular & Sorunlar ve İletişim İçin : slayerfxr@aol.com
SlayerFxR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18 Kasım 2012   #5
Moderatör
eraykaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 09 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: İSTANBUL
Mesajlar: 3.196
Konular: 338
Rep Puanı: 22948
Rep Gücü: 3202
Rep Derecesi : eraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond reputeeraykaratas has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 69
Ettiği Teşekkürler: 48
eraykaratas - MSN üzeri Mesaj gönder eraykaratas isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Klan Savaş İstasyonu S.S.S

HEAVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yararlı konu teşekkür buna biz sıkıyoduk modüllerine ölmüyolardı miss liyolardı he p nedeni nedir başka şirkettekiler biizm şirketin haritasıan kurmuştular ksi....
oguz007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
biraz darkorbit vbulletin ctrl a , ctrl c , ctrl v olmuş ama resimler falan uğraşmışın sağolasın sabitlik konu bence
SlayerFxR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kopyala yapıştır olmuş. Keşke içine video ekleseydin ve resimlerede Forum Zero yazsaydın. Ama yinede paylaşım için teşekkürler.
Hepinize teşekkür ederim.Kopyala yapıştır ama yinede yazıların düzenlenmesi resimlerin eklenmesi birazda olsa uğraştırıyor.Bizim klan daha istasyon kurmadı.Bendede birkaç modül var.Kurduğumuz zaman videolarda eklerim.
Konu eraykaratas tarafından (18 Kasım 2012 Saat 23:12 ) değiştirilmiştir.
eraykaratas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19 Ocak 2013   #6
Hakan
Mareth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 10 Ocak 2013
Mesajlar: 1.886
Konular: 587
Rep Puanı: 7158
Rep Gücü: 1892
Rep Derecesi : Mareth has a reputation beyond reputeMareth has a reputation beyond reputeMareth has a reputation beyond reputeMareth has a reputation beyond reputeMareth has a reputation beyond reputeMareth has a reputation beyond reputeMareth has a reputation beyond reputeMareth has a reputation beyond reputeMareth has a reputation beyond reputeMareth has a reputation beyond reputeMareth has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 39
Ettiği Teşekkürler: 46
Mareth isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Klan Savaş İstasyonu S.S.S

eyw eline sağlıkMareth isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19 Ocak 2013   #7
emrekaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 25 Ağustos 2012
Bulunduğu yer: İzmir
Alter: 27
Mesajlar: 959
Konular: 171
Rep Puanı: 10084
Rep Gücü: 965
Rep Derecesi : emrekaynak has a reputation beyond reputeemrekaynak has a reputation beyond reputeemrekaynak has a reputation beyond reputeemrekaynak has a reputation beyond reputeemrekaynak has a reputation beyond reputeemrekaynak has a reputation beyond reputeemrekaynak has a reputation beyond reputeemrekaynak has a reputation beyond reputeemrekaynak has a reputation beyond reputeemrekaynak has a reputation beyond reputeemrekaynak has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 7
Ettiği Teşekkürler: 0
emrekaynak - İCQ üzeri Mesaj gönder emrekaynak - AİM üzeri Mesaj gönder emrekaynak - MSN üzeri Mesaj gönder emrekaynak - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Klan Savaş İstasyonu S.S.S

Yararlı Konu TeşekkürlerÜye Profil Bilgileri
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]


Ulasabilirsiniz
emrekaynak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04 Şubat 2013   #8
berkayabasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 04 Şubat 2013
Bulunduğu yer: Orta Dünya
Alter: 38
Mesajlar: 46
Konular: 0
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 52
Rep Derecesi : berkayabasi is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Klan Savaş İstasyonu S.S.S

paylaşım güzel tşkÜye Profil Bilgileri
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
berkayabasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05 Şubat 2013   #9
UnKnoWnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 04 Şubat 2013
Bulunduğu yer: Ankara
Alter: 23
Mesajlar: 23
Konular: 0
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 29
Rep Derecesi : UnKnoWnz is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 1
Standart Cevap: Klan Savaş İstasyonu S.S.S

Paylaşım İçin Teşekkürler....Üye Profil Bilgileri
-Dr.house

-House

UnKnoWnz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11 Şubat 2013   #10
Forum Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 14 Ağustos 2012
Bulunduğu yer: 5-3 :D
Alter: 31
Mesajlar: 1.206
Konular: 179
Rep Puanı: 6031
Rep Gücü: 1212
Rep Derecesi : Forum Zero has a reputation beyond reputeForum Zero has a reputation beyond reputeForum Zero has a reputation beyond reputeForum Zero has a reputation beyond reputeForum Zero has a reputation beyond reputeForum Zero has a reputation beyond reputeForum Zero has a reputation beyond reputeForum Zero has a reputation beyond reputeForum Zero has a reputation beyond reputeForum Zero has a reputation beyond reputeForum Zero has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 9
Ettiği Teşekkürler: 6
Standart Cevap: Klan Savaş İstasyonu S.S.S

bu bilgilere darkorbit forumundanda ulaşabilirz ama ginede emeğe saygıÜye Profil Bilgileri
BOTTİNG YAPILIR


Adrenalin

Arkadaşımıza Teşekkürler
Forum Zero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
lütfen vega alıcak klan 5irisim fulllf3 bo2fln var klan mehmetdurgun Klan Tanıtımları 4 13 Mart 2018 23:17
Wolfteam Savaş Fabrikası 2 Süper Bug Furkan Wolfteam Bugları 0 18 Kasım 2012 20:21
Savaş İstasyonu AtomHuro Darkorbit Sorular,Sorunlar ve Üye Paylaşımları 2 18 Kasım 2012 17:52
"Bu savaş ilanıdır" Furkan Güncel Haberler 0 14 Kasım 2012 23:19
Tr1 Klan semiunel13 Klan Tanıtımları 1 11 Kasım 2012 13:13

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:31.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750