Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Tarayıcı Tabanlı Oyunlar > DarkOrBit > Darkorbit Rehber


Sanal Alemin En Geniş Anlatımlı Darkorbit Rehberi [Resim Destekli]

Darkorbit Rehber


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 21 Şubat 2016   #1
SchewesTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 01 Eylül 2014
Bulunduğu yer: Tekirdağ
Alter: 23
Mesajlar: 22
Konular: 3
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 26
Rep Derecesi : SchewesTe is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 1
Standart Sanal Alemin En Geniş Anlatımlı Darkorbit Rehberi [Resim Destekli]

Merhaba Arkadaşım,

2007'de başlayan darkorbit serüvenimi şuan sana anlatıyorum. Eğer 0'dan başlıyorsan korkmana gerek yok. Senin için Jackpot Arena'ya kadar gidebileceğin bir rehber hazırladım. Keyifli okuman en temel dileğimdir, hafif bir müzik aç ve okumaya başla.


Öncelikle sıralamaya girmek isteyen oyuncuların veya sıralamada olan oyuncuların en fazla kazanmak istediği Jackpot Arena'dan bahsetmek isterim sana.

İkramiye-Muharebesi nedir?
Her ayın 2. pazarında İkramiye-Muharebesi yapılır ve buraya reşit olan her oyuncu katılabilir. Bir kere imha olan oyuncu, bu savaş haritasına geri dönemez.

İkramiye-Muharebesini kazanan, Euro olarak o ana kadar ne biriktirdiyse onu alır. Eğer İkramiye-Euru biriktirmemişse, o zaman bir şey almaz. Kazanan oyuncu parasını, kayıtta verdiği bilgiler çerçevesinde havale ile alır. İkramiye-Muharebesine nasıl katılırım ve süreç nedir?

İkramiye-Muharebesi başlamadan 3 gün önce, bir davetiye pankartı görünür. Orada bu turnuvaya katılmak için kayıt olabilirsin. İkramiye-Muharebesinin yapılacağı gün, saat 13:30'a kadar kayıt olunabilinir. Bütün katılımcılar, çevrimiçinde olsunlar veya olmasınlar, saat 14'de muharebe haritasına çekilirler.

Saat 14:10'da bütün katılımcılar muharebe haritasında olurlar ve saldırı koruması biter, böylece İkramiye-Muharebesi başlamış olur.

Muharebe haritası değişik alt haritalara bölünmüştür. Her haritaya tesadüf eseri seçilmiş 500 oyuncu konulur. Toplam 500 oyuncu geri kaldığında, hepsi finalin oynancağı haritaya çekilir ve sonucun ortaya çıkması beklenir. Saat 22:00'de muharebe biter. Eğer bu saatte birden fazla oyuncu haritada geri kalırsa, kazananı kura belirler.

Turnuva senin için bittiğinde, uzay gemin X-1 haritasına yine konuşlandırılır. Bu kunuşlandırmada, turnuvadan önce bulunduğun haritaya bakılmaz. Yaş sınırlandırması bulunuyor mu?

İkramiye-Muharebesine katılabilmek ve kazanıldığı zaman ödülü alabilmek için, yaşın reşit olması mecburidir. Reşit olmayanlar, yasal zorunluluk sebebi ile İkramiye-Muharebesine katılamazlar. Velinin oluru olması dahi bu kuralı kaldırmaz. Ödülü vermeden önce yaş kontrolü yapacağız. Yaş kontrolünde, belirtilenin aksine reşit olunmadığı ortaya çıkarsa, hiçbir hak talep edilemez ve böylece ödül verilmez.
Darkorbit Forum'dan Alıntı.


Oyunu açtığınızda size verilen gemi Liberator adlı savaş gemisidir. 4 adet lazer takabilirsiniz, toplam 6 adet jeneratör (Hız veya Kalkan). Hızı üst seviye oyuncuların kullandığı gemilerden düşüktür ve vs atmanız önerilmez. Size verilen görevleri ve talimatları bitirmek ile uğraşın oyun yeni başlayanlara özen gösteriyor harfiyen streanuner ve lordakia'yı öğrenebilirsiniz. Verilen görevler talimatında oyunu kendiniz keşfetmenizi öneririm.


Oyunda 700 bin krediniz olana kadar görevleri yapmaya devam edin ve hedefimize ulaştığımızda sabah 4-5 gibi Leonov adlı savaş gemisine açık arttırma sekmesinden 500 bin kredi basın, korkmanıza gerek yok eğer kaybederseniz ne kadar bastıysanız hesabınıza geri verilir.

Tebrikler Oyunun %30'nu çözdünüz artık Açık Arttırmayı ve Hangar bölümü keşfettiniz lazer ve jeneratör takmayı biliyorsunuz, droitleri öğrendiniz. Bu arada size verilen Flax adlı droidlere 1 tane lazer veya jeneratör takılıyorken İris adlı droite 2 tane takılıyor.

Unutmayın oyuna yeni başladıysanız sizin için en önemlisi görevler, görevlerin açıklamalarınıda okuyarak daha geniş bir bilgiye ulaşabilirsiniz.


Bu adımları harfiyen uyguladık. Sıra geldi yavaş yavaş skylab geliştirmeye ileride seprom ile lazerlerimizi besleyeceğiz ve daha fazla hasar vereceğiz. Temel modülünüzü yükseltmeden diğerlerini yükseltemeyiz. Mesela temel modül 2. seviyede, diğer bütün modülleri en fazla bu seviyeye kadar yükseltebiliriz. Prometium, Endurium ve Terbiumları 3. seviyeye yükseltiyoruz aynı oranda Solar Modülüde 3' yükseltiyoruz ve Depo Modülümüzüde 2. seviyeye getirdikten sonra, Prometid ve Duraniumu geliştiyoruz.

Tabiki bunları yaparken görevlerimizi yapmaya devam ediyoruz. Görevleri yapmaya devam ederken bakın ne eksik! Drotilerimiz, başlangıç için paramız olduğu zamanlarda 5. flax droite kadar flax alıyoruz ve hiçbirkonuda uridium harcamıyoruz. Oyunun size verdiği lf3ler haricinde lf3 almanızı şu aşama için önermiyorum.

Tebrik Ederim!
5. flaxımızı aldık ve içlerine lf2 veya kalkan jeneratörü koyduk. Kalktan jenaratörü 256 bin kredi olan ile donatın eksik jenaratörlerinizi. Hız jenaratörlerini ise 50 bin kredi olan ile.

Şuan Geminizin Konfileri;

1. Konfi
Oyunun Verdiği Kadar Lazer ve geri kalanı lf2
Hız Jenaratörlerimiz
Oyunun Verdiği CPU'lar

1. Konfi Droitlerimiz
Elinizdeki Bütün Kalkanları Koyun
Ve elinizde max. 2 veya 3 lf3'nüz varsa bunları droitlere koymanızı öneririm. Çünkü Droitler %10 hasar bonusu ve %20 kalkan bonusu verir 6. seviyelerinde (max. 6 Seviye oluyor droitler)

2. Konfi
Oyunun Verdiği Kadar Lazer ve geri kalanı lf2
Kalkan Jenaratörlerimiz
Oyunun Verdiği CPU'lar

2. Konfi Droitleri

Hepsine Lazer Koyuyoruz.Unutmayın bu tip konfi dizilimi oyuna yeni başladıysan kardeşim senin için en iyisidir. Leonov gemimiz x-1 x-2 x-3 x-4 haritalarında her kullandığınız lazer ve jenaratörünüz gücünü 2'ye katlar. (100 bin kalkanınız varsa 200 bin olur, 500 vuruyorsanız 1000 vurursunuz)

Sırada ilk irisimizi almak kaldı. Başta söylediğimiz gibi uridiumları harcamadıysanız 10.000 uridium ile irisimizi alıyoruz. İçini yukarda verdiğim konfiler gibi hazırlıyorsunuz.

Ve bunları yaparken ister istemez 9. seviyeye geldiniz, artık pvp haritalarına girebiliyorsunuz.Sıradaki adımımız sizi biraz zorlayacak ama yapabileceğim birşey yok sıralamada 1. olan adam bile zorlanarak bu durumlara gelmiştir.

Leonov ve 6 droidimiz var, 1 tanesi iris bu droidlerin. Artık Sıra Gemimizin içini lf3 le doldurmada. Aynı oranda skylabı geliştiriyoruz sakın geliştirmeyi unutmayın!

Uridium kasmak için ya kutu toplamalısınız yada görev yaparak seviyemizden ötürü yaratık kesmelisiniz. Benim için her zaman 4-1,4-2 ve 4-3 gibi pvp haritalarından daha iyi bir uridium kasma seçeneği olmadı. Leonov ile pvp haritalarında 2 kat özelliğinizi kaybettiğinizi belirtmem gerek. Günde el ile 2 saat kutu toplarsanız muhtemelen 6 bin uridium kasarsınız. Anlattığım gibi uridium kasın.

İlk Alacağınız Şeyler; Geminizdeki Lf3 Adetini 6'ya Çıkartın > Geminizdeki Hız Jenaratörlerinden 2.000 Uridium olanlardan 6 adet olsun > Geminizdeki Kalkan Jenaratörleriniz 10.000 Uridium fiyatı olan'dan 6 tane olsun.


Tebrik Ederim Kardeşim! Belirttiğim gibi gemini yaptın ve biraz canın sıkıldı, kimin canı sıkılmazi güzel kardeşlerim sorarım?

Sırada 2. İrisimizi almak kaldı bunuda uridium ile alıyoruz. Aynı belirttiğim üzere uridium kasıp alıyorsunuz. ve içine lf2, 256 binlik kalkandan koyuyorsunuz. 3. irisimizde bazı arkadaşlar kredi kasıp alıyor bazıları kredi ile açık arttırmadan alıyor ama durumunuz bu seviyelerde 80 milyon kredi kasacak kadar yok. Kristallon kesebilecek bir gemimiz yok. Kapı yapabilecek kadar gemimiz yok. Kapıda zaten kristallon çıkıyor (En basit kapıda alfa'da) ki diğer kapıları hayatta yapamazsınız epsilon, zeta gibileri.

Ha Kapı demişken, oyundaki en iyi cephane x4 yani UCB-100 mermisi kapılarda bolca verilir ileride değineceğiz, araştırmanızda fayda var.

İşin Sonunda Arkadaşlar Oyunun Şuan %45'ini hallettik gemimiz mavi sıkıyor kalkanlarımız en iyisinden hız jenaratörlerimiz en iyisinden. Bu arada açık arttırmadan Tamir Robotu 4'ü alıyoruzki gemimiz patladığımızda veya darbe puanımız düştüğünde hızlı tamir olsun. Serverdan servera değişir mesela benim gibi TR5'te oynuyorsanız 300 bin krediye alabilirsiniz. Unutmayın oyunda lf3 ve elit hız-kalkan jenaratörleri dışında uridium harcamak gibi bir hata yapmıyoruz. Çok değerli hey gidi çoook! (Açık Arttırmadan Roket Atar Alıyoruz)Bu adımları tamamlarken durun ben tahmin edeyim seviyeniz tam 12, ve artık yeni haritalara gidebilirsiniz Şirkete göre değişir en fazla 12 seviye olan bir hesap 3-5, 2-5 ve 1-5 haritalarına gidebilir.

Bu haritalara şöyle gidebilirsiniz;

VRU; 4-3 ortadaki kapıdan atlıyoruz ve 4-4'teyiz. Haritanın altındaki kapıdan atlıyoruz ve 3-5'teyiz.

EİC; 4-2 ortadaki kapıdan atlıyoruz ve 4-4'teyiz. Haritanın üstündeki kapıdan atlıyoruz ve 2-5'teyiz.

MMO; 4-1 ortadaki kapıdan atlıyoruz ve 4-4'teyiz. Haritanın solundaki kapıdan atlıyoruz ve 1-5'teyiz.

Not: x5 haritasında lordakium, sibelonit ve lordakia bulunur. Lordakium Sibelon'dan biraz daha güçlü. Sibelonit boss saimon gücünde. Lordakia zaten normal gücündedir.


Yeni haritalara geçmeden önce deli gibi para kasıp açık arttırmadan 2-3m gibi bir fiyatla vengeance alıyoruz. Bu gemiye 10 lazer, 10 jenaratör takabilirsiniz. Ve oyunun en hızlı gemisidir. Acemiler için en ideal gemi diyebilirim. Anlattığım gibi uridium kasıyorsunuz ve bununda içini fullüyorsunuz aman dikkat leonovda da droitleri fullemedik bundada kredilik jenaratörleri ve lazerleri lazerlerde kullanıyoruz. Konfi dizillimleri yine aynı. Yeni harita görevlerini orta düzeyde zorlanarak yapabilecek seviyediz. ve skylabı geliştirmeye devam ne zaman promerium modülünüz 8. seviyeye geldi o zaman Sepromu açmaya özen gösterelim.

Not: Oyundaki en etkili kredi kasma yöntemlerinden bir tanesi skylab'tan gemimize promerium yollayıp satmaktır. Vengeance'yi bu yöntemle almanızı tavsiye ederim.

x5 haritalarındaki görevleri yaptık ve seviye atladık artık şirketimizin x6 haritasına geçiş hakkı kazandık ama kristallonu rahat bir şekilde kesebilecek seviyede henüz değiliz. Kristallin görevi çıkarsa rahatça yapın ve kristallonlar için bunu erteleyin.

Sıra geldi arkadaşlar oyunun en iyi gemisi olan Goliath'ı almaya bunuda açık arttırmadan alacağız ama normal zamanlarda çok pahalıya gider bu gemi. Ne yapıyoruz? Yine sabah 4-5 gibi goliathımıza serverdan servere değişir ama ben TR5 hesabından 5-6m (Sabah 4-5 Unutmayın) basmanızı öneriyorum.

Tebrik Ederim, Şansın yaver gitti ve Goliath'ı aldın. Kardeşim şimdi bu goliathın içinide lf3 ve elit kalkan-hızlarla donatıyorsun. Artık zaten uridium kasmayı öğrendin sıkıntı olmaz senin için biraz sıkılacaksın o kadar.

Geminin içini fulledin asıl bomba şimdi patlıyor. Şimdi aynı adımları droidlerde uyguluyoruz. Droitlere sadece lazer ve kalkan takılıyor haberin ola..

Tebrik Ederim! Uzun bir süreçten sonra droitlerimizide elit lazer ve kalkanla donattık. Her yiğidin harcı değildir. Bu süreçte oyundan sıkılıp ayrılan arkadaşlara allah sabır versin emekleri boşa gitti çünkü oyunun burasına kadar %70 gibi bir süreç kattettik. Artık rahatça kristallon görevlerini yapabilirsiniz bunları yaparken ister istemez 15-16 seviye olacaksınız ve şirketin x8 yani 2. ana haritasına girme hakkı kazanacaksınız. Arkadaşlar x8'de normal streanunerlerin biraz daha geliştirilmiş versiyonları var sıkıntı yaşamazsınız. Ve aynı hangar bölümü tasarımlarına sahiptir artık burası sizin yuvanız!

Sıradaki işlem irislerinizi 8'e yükseltmek. Tabiki artık uridium verilirmi verilmez. Napıyoruz skylab baya gelişti seprom bile üretiliyor. O Kadar not aldım geliştirmediyseniz yandınız! Çünkü TR serverlerinde iris fiyatı 80 ila 100m arasında bir krediyle alınıyor. Allah sabır versin 8. irise kadar böyle devam ve her aldığımız irisi fullemeyi unutmayalım.


2-3 Aylık Bir Süreçten Geçtik, 8. İrisimizi Aldık. Ee Usta şimdi ne yapayım diyenlere ahanda bir görev daha.

Arge! Oyun için çok önemli bir şeydir 24 tane arge yapacağız.

ArGe-Puanları nedir?

ArGe-Puanlarını pilot profilinde bulunan yeteneklere dağıtacaksın. ArGe-Puanlarını ne kadar ilgili tecrübeye dağıtırsan, yeteneğin o kadar gelişmiş olur.

Toplam 50 ArGe-Puanını ilgili tecrübelere dağıtabilirsin. Tecrübeler örneğin lazerlerin verdiği hasarı arttırır, kalkanlarını güçlendirir veya elde ettiğin ganimetler artar.

ArGe-Puanı elde etmek için, araştırma dosyaları toplayıp bunları ArGe-Puanlarına çevirmelisin.
Darkorbit Forumundan Alıntıdır.

Arge İçin Gerekli Olanlar;
1. Arge P. 30 log X 300 Uridium= 9.000 Uridium
2. Arge P. 33 log X 300 Uridium= 9.900 Uridium
3. Arge P. 36 log X 300 Uridium= 10.890 Uridium
4. Arge P. 40 log X 300 Uridium= 11.979 Uridium
5. Arge P. 44 log X 300 Uridium= 13.177 Uridium
6. Arge P. 48 log X 300 Uridium= 14.495 Uridium
7. Arge P. 53 log X 300 Uridium= 15.944 Uridium
8. Arge P. 58 log X 300 Uridium= 17.538 Uridium
9. Arge P. 64 log X 300 Uridium= 19.292 Uridium
10. Arge P. 71 log X 300 Uridium= 21.222 Uridium
11. Arge P. 78 log X 300 Uridium= 23.344 Uridium
12. Arge P. 86 log X 300 Uridium= 25.678 Uridium
13. Arge P. 94 log X 300 Uridium= 28.246 Uridium
14. Arge P. 104 log X 300 Uridium= 31.070 Uridium
15. Arge P. 114 log X 300 Uridium= 34.177 Uridium
16. Arge P. 125 log X 300 Uridium= 37.595 Uridium
17. Arge P. 138 log X 300 Uridium= 41.355 Uridium
18. Arge P. 152 log X 300 Uridium= 45.490 Uridium
19. Arge P. 167 log X 300 Uridium= 50.039 Uridium
20. Arge P. 183 log X 300 Uridium= 55.043 Uridium
21. Arge P. 202 log X 300 Uridium= 60.547 Uridium
22. Arge P. 222 log X 300 Uridium= 66.602 Uridium
23. Arge P. 244 log X 300 Uridium= 73.262 Uridium
24. Arge P. 269 log X 300 Uridium= 80.589 Uridium
25. Arge P. 295 log X 300 Uridium= 88.648 Uridium
26. Arge P. 325 log X 300 Uridium= 97.512 Uridium
27. Arge P. 358 log X 300 Uridium= 107.264 Uridium
28. Arge P. 393 log X 300 Uridium= 117.990 Uridium
29. Arge P. 433 log X 300 Uridium= 129.789 Uridium
30. Arge P. 476 log X 300 Uridium= 142.768 Uridium
31. Arge P. 523 log X 300 Uridium= 157.045 Uridium
32. Arge P. 576 log X 300 Uridium= 172.749 Uridium
33. Arge P. 633 log X 300 Uridium= 190.024 Uridium
34. Arge P. 697 log X 300 Uridium= 209.026 Uridium
35. Arge P. 766 log X 300 Uridium= 229.929 Uridium
36. Arge P. 843 log X 300 Uridium= 252.922 Uridium
37. Arge P. 927 log X 300 Uridium= 278.214 Uridium
38. Arge P. 1.020 log X 300 Uridium= 306.036 Uridium
39. Arge P. 1.122 log X 300 Uridium= 336.639 Uridium
40. Arge P. 1.234 log X 300 Uridium= 370.303 Uridium
41. Arge P. 1.358 log X 300 Uridium= 407.333 Uridium
42. Arge P. 1.494 log X 300 Uridium= 448.067 Uridium
43. Arge P. 1.643 log X 300 Uridium= 492.873 Uridium
44. Arge P. 1.807 log X 300 Uridium= 542.161 Uridium
45. Arge P. 1.988 log X 300 Uridium= 596.377 Uridium
46. Arge P. 2.187 log X 300 Uridium= 656.014 Uridium
47. Arge P. 2.405 log X 300 Uridium= 721.616 Uridium
48. Arge P. 2.646 log X 300 Uridium= 793.777 Uridium
49. Arge P. 2.911 log X 300 Uridium= 873.155 Uridium
50. Arge P. 3.202 log X 300 Uridium= 960.471 Uridium

Toplam 10.475.177 Uridium

Alıntıdır.

24 Arge Yaptınız ve henüz hiçbir yeteneğe vermediniz. Vermeyin çünkü neye vermeniz gerektiğini anlatıyorum;

Gemi Gövdesi I 2/2
Mühendis 1/5
Kalkan Enerjisi 5/5
Kelle avcısı I 2/2
Gemi Gövdesi II 3/3
Kalkan şıklığı 5/5
Ayarcı 3/5
Kelle Avcısı II 3/3

Sırasıyla yetenekleri bu şekilde veriyorsunuz.Daha bitmedi argeleri yaptık ama oyunda lf4 var. Lf4'leri fullememiz lazım. Arkadaşlar lf4 fullemesi cidden çok zor.


KUTU ANAHTARI:Hangar>Dükkan>Ekstral ardan 1 adet anahtar için 1500 U karşılığı satın alabilirsiniz.Vip ve İndirim Avantaj Paketi bu ücrette uygulanır,yani bu iki avantajın biri yada her ikisi varsa daha az ücret vereceksin demektir.

BK-100 kutu anahtarı yeşil sandık kutularını toplayabilmeniz için almak zorunda olduğunuz bir anahtardır ve her bir anahtar sadece bir sandığı açmaktadır.
Kutulardan oyunla ilgili değerli ekipmanlar,mermiler ve sadece bu kutulardan temin edilebilen LF4 Lazer topu ihtimal dahilinde çıkmaktadır.Her sandıkta farklı hediyeler vardır ve çok şanslıysan tasarım gemileri ve lf4 lazer silahınıda bulursun.Bu sandıklar tüm haritalarınızda bulunmaktadır,ancak x-1 haritanız, Grup,İstila,Tim,Galaxy Gates,Supriz ??? ve Jackpot(Turnuva) haritalarında bulunmaz.Haritalarınız arayarak sandıkları bulubilirsin, anahtarın olmadan sandığı açamazsın,eğer anahtarın varsa mausunuzla üzerine tıklayarak toplayın,yalnız dikkat her sandık 5 saniyede toplanır.
Kaç Anahtarınızın kaldığını Hangar>Genel Görümünden takip edebilirsiniz.


LF4:Uber lazer her atışta azami 200 hasar verecek kadar güçlüdür.Sadece korsan sandıklarından olasılık dahilinde çıkmaktadır.

Korsan Sandıkları aşağıdaki haritalarda bulunmamaktadır.
X-1 Haritaları
Galaxy Gate
Grup Haritası
İstila Kapısı
İkramiye Muharebesi
TİM kapısı
?? haritası

Sandıkların içinden çıkanlar:
Cephane
Roketler
Gemi Tasarimlari
CPU Ve gemi ekipmanları(lazer topu, kalkan)
Güçlendiriciler
Xenomit
Mayınlar ve Ema
Günlük dosya
Atlama Kuponu
Galaxy Gate Ekstra Enerjisi
Tabiki azami 200 darbe veren LF4 laserinide sahip olabilirsiniz.
Alıntıdır.

Not: LF4'ü Epsilon kapısı yaparakta çıkartabilirsiniz.


Lf4 arayışlarımız devam ederken droit tasarımlarını fullemeye çalışıyoruz. Oyunda 2 adet droit tasarımı bulunmakta. Havoc ve Hercules. Havoc, droitlerin hepsine koyduğunuzda %10 Hasar Bonusu verir. Hercules, droitlerin hepsine koyduğunuzda %20 darbe puanı bonusu ve %15 kalkan bonusu verir.

Havoc Zeta Kapısından çıkar.
Hercules Kappa Kapısından çıkar.Bu belirttiğim adımları yaptınız ve geriye ne kaldı. Öğe geliştirme. Sıralamasını size veriyorum.

İris > Lf4 > Kalkan > Jenaratör

Unutmayınki bir öğe en fazla 16 seviyeye kadar geliştirilir!Bu aşamaları yaparken oyunu 1 yıldan uzun bir süreden beri oynamış oluyorsunuz. Bütün herşeyi verdiğim miktarda geliştirdiniz kapı yapıyorsunuz artık ve bolca elitiniz var. Ne kaldı dersen? Bu kapılardan gelen günlük dosyalarından 2-3 arge olmuştur illa. Ve yapman gereken bu argeleri lazer hasarı, roket hasarı gibi şeylere vermendir.


Artık Full+Full Gemiye sahipsin. Bazı yerleri anlatmamamın sebebi oyunda %100 karşınıza çıkacağıdır. Hayırlı Akşamlar dilerim.

Not 1: Konuya Resim Eklenecektir.
Not 2: Mod'um konu sabite alınırsa beni bahtiyar edersiniz.


Konu SchewesTe tarafından (21 Şubat 2016 Saat 21:19 ) değiştirilmiştir.
SchewesTe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20 Temmuz 2017   #2
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 20 Temmuz 2017
Alter: 20
Mesajlar: 24
Konular: 3
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 25
Rep Derecesi : R0stik is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Sanal Alemin En Geniş Anlatımlı Darkorbit Rehberi [Resim Destekli]

Eline saglikR0stik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
PB | Hackler Nasıl Açılır [Video+Resim Anlatımlı] SansarSalvo Point Blank Hile & Hack 6 24 Nisan 2016 17:57
RTW Anlatımlı Preferences Rehberi!!! Literary TotalWar-Rome 0 15 Mart 2014 18:47
Geniş Hollanda Rehberi UmitDeniz TotalWar-Empire 0 26 Eylül 2013 13:39
Geniş Osmanlı Rehberi UmitDeniz TotalWar-Empire 0 26 Eylül 2013 13:38
İbot Geniş Anlatımlı Rehber(Resimli) karakas1997 Silkroad Bot & Hileleri 2 11 Ekim 2012 23:59

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:42.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751