Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Tarayıcı Tabanlı Oyunlar > DarkOrBit > Darkorbit Botlar ve Buglar


Darkorbit Hakkında Herşey ByKraLL55 FarkıyLa.

Darkorbit Botlar ve Buglar


Konu Kapatılmıştır
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 02 Şubat 2013   #1
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 02 Şubat 2013
Alter: 24
Mesajlar: 5
Konular: 4
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 11
Rep Derecesi : ByKraLL55 is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 1
Arrow Darkorbit Hakkında Herşey ByKraLL55 FarkıyLa.

Evet arkadaşlar. Bugün sizlere darkorbit hakkında bazı bilgilere deyinicem. Belki bazılarımız biliyo veya bilmiyo olabilir. Fakat bu konunun gerekli olduğunu düşünüyorum. Bazı konulara deyinicem. Bütün darkorbiti anlatacak halim yok herhalde. Diğer arkadaşlarada birşeyler bırakmak lazım Başlıyalım.


Tamir Kuponları:

Tamir kuponları, Galaxy gatesden çıkar. Oyuna ilk kayıt olduğunuzda size 5 tane hazırda verir. Tamir kuponları, uridyum ile alınan gemileri tamir ederken normalde 500 Uridyum ister. Ama tamir kuponunuz var ise 500 Uridyum yerine tamir ederken Tamir kuponunu kullanır. Eğer 10 adet tamir kuponunuz var ise oyunda patladığınız zaman oyunun sağ üst köşesinde "Hızlı Tamir" seçeneği ile 10 Tamir Kuponuna karşılık direk tamir olursunuz.

Atlama kuponları:

Atlama kuponları, x-8, x-5 gibi belirli haritalarından ışınlanmayı gerçekleştirir. Bu kuponları sürekli kullanmanızı tavsiye etmem. Yalnızca zor durumda kalırsanız kullanın.

Alış-Veriş:

Alış-Veriş, genel olarak bir ticaret bölümüdür. Uridyum ile alamadığınız eşya, tasarım, lazer, jeneratör, gemi vb. (uridyumla alınan herşey) şeylerı Alış-Verişte "Credits" ile belirli bir fiyat karşılığı alabilirsiniz. Alış-Veriş bölümü genelde tabir ettiğimiz "Açık Arttırma" gibidir. En yüksek fiyatı veren oyuncu o eşyayı alır. Alış-Verişler yalnızca saat sonları sona erer. (12.59 - 13.59 vb.).

Şeref Puanı:

Şeref puanları, Enerji Kutuları, kargo kutuları, hammeddeler hariç herşeyden çıkar. Şeref puanınız eğer -ye düşerse size herkes ateş edebilir. (x-1 haritaları hariç) Eğer sizden önceki kişinin şeref puanını geçerseniz onun rütbesini alırsınız. Kendi şirketinizden berini patlatırsanız şerefinizden puan düşecektir. Fakat size kendi şirketinizden biri ilk size dalarsa ve sizde onu patlatrsanız tam tersine şeref puanı kazanırsınız.

Avantaj Kutusu:

Avantaj kutusu, darkorbitte büyük önem taşır. Bu kutudan şeref puanı, tamir kupono, silahlar, jeneratörler, hammedde vb. gibi şeyler hariç herşey çıkabilir. Çıkanların Bazıları: Credits, Uridyum, Cephane, Galaxy Kapısı Enerjisi, katlayıcı vb. çıkmaktadır. Katlayıcı dediğim şey: Uridyum çekerken katlayıcı. Mesela kutudan x2 Uridyum çıktı diyelim. Uridyum çektiğinizde çektiğiniz uridyumun x2 katı kadar gelicek. Yani 2 katı.

Kargo kutuları:

Kargo kutuluarı, yaratıklardan çıkar. İçlerinde hammedde bulunur. Fakat bu yerden toplanan Endrium, Prometium gibi hammeddeler değildir. Genelde Bossdan çıkan kargo kutuları alınır. Çünkü bosslardan çıkan kargo kutusunda yüklü miktarda hammedde bulunur.

Hellstrom Louncer:

Bu, bir roket atardır. Credits ile olan ile uridyum ile alınanıda vardır. Credits ile alınan 3, uridyum ile alınan ise 5 roket birden atar. Bu Louncerin kendine has roketi vardır. Bu roket dışında hiç bir roket ile çalışmaz. Lounceri ekipmanınızda "Roket Atar" bölümüne taktığınız zaman, oyunda Roket bölümünde sağa dogru HST - 1 (Credits ile olan) veya HST - 2 (Uridyum ile olan) seçeneği gelir. Bu Louncerin kendine has roketini aldığınız zaman bu seçeneğe tıklayın. Ve teker teker roketler o seçeneğe dolacaktır. 3'lü louncer ise 3, 5'li louncer ise 5 roket atar gelir o seçeneğe. Geldiği zaman herhangi bir düşmana veya NPC'ye tıklayıp "SPEACE" veya diğer roket atar tuşları değilde sadece o seçeneğe tıkladığınızda roketi atacaktır. Bu louncerin kendine has roketinin adı "ECO-10" dur. Bu roket 1.500 Credits olup "Cephane" bölümünde en altta bulabilirsiniz.

Çalıştırmayı öğrenmek için tıklayınız.

Korsan Kutuları:

Korsan kutuları herhangi bir NPC'den çıkıp özel bir anahtar ile açılmaktadır. Bu kutunun içinden hiç bir yerden satın alınmayan lazer olan "LF4" lazeri çıkmaktadır. Tabi hepsinden değil. Şansa kalmış birşey. LF4'den ziyade bir çok şey çıkmaktadır. Avantaj kutularından topladığınız lazer, cradits, uridyum vb. şeylerin bu kutudan sayısı belli değildir. Belki 10.000 lazer çıkabilir, 2.000 roket çıkabilir, 2-3k uridyum çıkabilir vs. vs. Bu kutuları açmak için kullanılan anahtarın adı "Ganimet Anahtarı"dır. Bu anahtar uridyum ile alınır. Ama nadirende olsa avantaj kutularından çıkmaktadır. Fakat avantaj kutularından çıkma ihtimal 1.000.000/1 (1 Milyonda 1)'dir.

Kabaklar:

Kabaklar; her yıl cadılar bayramında darkorbitde düzenlenen bir etkinliktir. Bu kabaklardan başka hiç bir yerden çıkmayan bir sürü lazer, roket, atlama kuponu gibi şeyler çıkmaktadır. Aynı zamanda 2 çeşit kabak vardır. Küçük kabak/Büyük kabak. Küçük kabak; genellikle içinden roket, lazer çıkar. Ama enerji kutularının oranına göre daha fazla oranda galaxy gates çıkmaktadır. Azamı uridyum çıkma şansı : 120'dir. Büyük kabak; lazer, roket, WIZ roketi, mayın, atlama kuponu, galaxy gates uridyum vb. çıkmaktadır. Azami uridyum çıkma şansı: 300'dür.

WIZ Roketi:

WIZ roketi, sadece cadılar bayramında çıkan kabaklardan çıkmaktadır. Bu roketlerin yapılış amacı eylencedir. Bu roket ile arkadaşlarınız, yaratıkları vb. şeyleri başka bir yaratığa, gemiye dönüştürmektir. Örneğin Goliath sahibi bir arkadaşınıza bu roketi attığınızda onun görüntüsü herhangi bir NPC veya gemiye dönüşebilir. Goliath'dan Phoenix, Goliath'dan Mordon'a dönüşebilmektedir. Aklınıza gelmeyen herşeye dönüşebilir. Yalnız bu roket sadece P.E.T'lerde işlememektedir.

Günlük Dosyası:

Günlük dosyaları ArGe puanı elde etmek için kullanılır. Günlük dosyalar sadece "Günlük 5. Primden 1 Adet" ve Galaxy Gates'den %1 oranında çıkmaktadır. Hangar>Dükkan>Ekstralar bölümünden Uridyum ile de temin edilebilir.

ArGe Puanı:

ArGe puanı; geminize bir çok özellik katmaktadır. Fazladan darbe puanı, fazladan kalkan gücü, fazlada damage vuruşu ve daha birçok şeyde yararlı olmaktadır. ArGe puanı elde etmek için Günlük Dosyası gerekmektedir. Her ArGe puanı oluşturduktan sonra Günlük Dosya sayısı artacaktır. 10 tane istiyorsa bir sonraki 12, 12 istiyorsa bir sonraki 16 diye artmaktadır. En fazla 50 ArGe puanı oluşturalabilmektedir.

Yeni ve Eski Haritalar

Darkorbit ekibi yeni haritalar (maplar) çıkardığından dolayı, mapları Eski haritalar ve Yeni haritalar olarak adlandırdılar.


Yeni Haritalar Şunlardır:

1-5, 2-5, 3-5
1-6, 2-6, 3-6
1-7, 2-7, 3-7
1-8, 2-8, 3-8
4-1
4-2
4-3
4-4
4-5

Eski Haritalar Şunlardır.

1-1, 2-1, 3-1
1-2, 2-2, 3-2
1-3, 2-3, 3-3
1-4, 2-4, 3-4

Gemiler Hakkında Bilgiler

StyleWaR Arkadaşımızın açmış olduğu; Darkorbit Gemilerinin Tanıtımı konusu resimli anlatım olduğundan bende yazılı olarak yapmak istedim.

Phoenix

Gemiler arasında bedava olan tek gemidir. Hızı 320 olup, pek popüler olmayan gemilerdendir. 1 Jeneratör, 1 Silah bölmesi ve 1 Ekstra bölmesi bulunmaktadır. 4.000 Darbe Puanı bulunmaktadır. En fazla 100 roket kapasitesi bulunmaktadır.

Yamato

Yamato, Phoenix gemisinden sadece 1 kat üstündür. Hızı 340 olup, pek popüler olmayan gemilerdendir. 2 Jeneratör, 2 Silah bölmesi ve 1 Ekstra bölümü bulunmaktadır. 8.000 Darbe Puanı vardır. 200 roket kapasitesi bulunmaktadır.

Fiyatı: 16.000 C. dir.

Leonow

Leonow çok özel bir gemi türüdür. 2 çeşit özellikleri vardır. Yeni ve eski harita arasında çok farkı vardır. Eski haritada en güçlü gemidir. Goliath'lara bile kafa tütabilir.

Eski haritalarda;

1-)Hızı 380'dir.
2-)6 Jeneratör bölmesi, 6 Silah bölmesi bulunmaktadır.
3-)160.000 Darbe Puanı bulunmaktadır.
4-)300 roket kapasitesi bulunmaktadır.
5-)1 Ekstra bölmesi bulunmaktadır.

Yeni haritalarda;

1-)Hızı 360'dır.
2-)6 Jeneratör, 6 Silah bölmesi bulunmaktadır.
3-)64.000 Darbe Puanı bulunmaktadır.
4-)300 roket kapasitesi bulunmaktadır.
5-)1 Ekstra bölmesi bulunmaktadır.

Fiyatı: 9.000 U. dur.

Defcom

Gemiler arasında en yavaş 2. gemidir. Hızı 280'dir. 5 Jeneratör, 3 Silah bölmesi ve 2 Ekstra bölmesi bulunmaktadır. 12.000 Darbe Puanı vardır. 400 roket kapasitesi bulunmaktadır. Fiyatı: 32.000 C. dir.

Liberator

Orta derecelikte bir gemidir. Hızı 300'dür. 6 Jeneratör, 4 Lazer bölmesi ve 2 Ekstra bölmesi bulunmaktadır. 16.000 Darbe Puanı vardır. 500 roket kapasitesi bulunmaktadır. Yeni sistem darkorbitde direk başlayınca bu gemiyi vermektedir.

Normalde Fiyatı: 64.000 C. dir.

Piranha

Çoğunlukla herkesin görünüş bakımından ilgisini çeken gemilerdendir. Hızı 320'dir. 7 Jeneratör, 5 Silah bölmesi ve 2 Ekstra bölmesi bulunmaktadır. 32.000 Darbe Puanı vardır. 600 roket kapasitesi bulunmaktadır.

Fiyatı: 80.000 C. dir.

Nostromo

Cradits ile alınan gemilerin en iyisidir. Hızı 340'dır. 8 Jeneratör, 6 Lazer bölmesi ve 2 Ekstra bölmesi bulunmaktadır. 64.000 Darbe Puanı vardır. 700 roket kapasitesi bulunmaktadır.

Fiyatı: 100.000 C. dir.

Vengeance

Gemiler arasında en hızlı gemidir. Hızı 360'dır. 10 Jeneratör, 10 Silah bölmesi ve 2 Ekstra bölmesi bulunmaktadır. 180.000 Darbe Puanı vardır. 800 roket kapasitesi bulunmaktadır.

Fiyatı: 30.000 U. dur.

Bigboy

Gemiler arasında en yavaş gemidir. Hızı 260'dır. 15 Jeneratör, 7 Silah bölmesi ve 3 Ekstra bölmesi bulunmaktadır. 128.000 Darbe Puanı vardır. 900 roket kapasitesi bulunmaktadır.

Fiyatı: 200.000 C. dir.

Goliath

Gemiler arasından en güçlü ve dayanıklı gemidir. Hızı 300'dür. 15 Jeneratör, 15 Silah bölmesi ve 3 Ekstra bölmesi bulunmaktadır. 256.000 Darbe Puanı vardır. 1600 roket kapasitesi bulunmaktadır.

Fiyatı: 80.000 U. dur.


Darkorbit Seviye Puanları'ni cemscem arkadaşımızın Level Atlama Tpleri .. Sırasıyla .. adlı konsunda bulabilirsiniz.

KONFİGÜRASYON DİZİLİMLERİ


Bazı arkadaşlarımız konfigürasyon dizmeyi bilmiyorlar. Bu yüzden çok patlıyorlar. Ben size benim kullandığım konfigürasyon şekillerini anlatıcam.


Kamikaze (Baskın) Konfigürasyon'u

Bu konfügürasyonu oynamayı gerçekten bilen, tecrübeli insanlar ve gemisi full + full olan arkadaşlar kullanabilirler. Bu konfügürasyon; sizin düşmanlara yaptığınız ani saldırı ve hız ile kolayca patlatabileceksiniz. Kalkanınız az olacak. Fakat oynamayı bilen ve tecrübeli arkadaşlar azda olsa o kalkanla idare edebilirler.Konfügürasyon 1:

Jeneratör Bölümü: Full Hız
Dirioitler: 2 İris'e kalkan, diğer droitlere lazer koyunuz.

Konfügürasyon 2:

Jeneratör Bölümü: Full Hız
Dirioitler: Full KalkanNormal Konfügürasyon


Bu konfügürasyon, kasarken kullanabileceğiniz bir konfügürasyondur.

Konfügürasyon 1:

Jeneratörler: Full Kalkan
Dirioitler: Full Lazer.

Konfügürasyon 2:

Jeneratörler: Full Hız.
Dirioitler: Full Kalkan.


x-3 Konfügürasyon:


Bu Konfügürasyon'u x-3 haritalarında (1-3, 2-3, 3-3) kullanabilirsiniz.

Konfügürasyon 1:

Jeneratörler: 3 Hız, 12 Kalkan.
Dirioitler: Full Lazer:

Konfügürasyon 2:

Jeneratörler: Full Hız.
Dirioitler: Full Kalkan.

Cubikon Konfügürasyon:

Bu Konfügürasyon Cubikon keserken kullanılır.

ÖNEMLİ NOT: Eğer geminizde 32'den fazla BO2 kalkan var ise ve dirioitlerinizi geliştirdiyseniz böyle yapınız. Eğer geliştirmediyseniz, 2. konfügürasyonu'da 1. konfügürasyon gibi yapınız.

Konfügürasyon 1:

Jeneratörler: Full Kalkan.
Dirioitler: Full Kalkan.

Konfügürasyon 2:

Jeneratörler: Full Hız.
Dirioitler: Full Kalkan.


KAPI KONFÜGÜRASYONLARI
Alpha, Beta, Gamma ve Delta kapılarında "Protegit"lere kadar 3 hız, 12 kalkan. "Protegit"lerde 3 kalkan, 12 hız kullanmanız tavsiye edilir.

KesinLikle Bana Aittir çoğu sitede paylaştım benden çalıyorlar inanan inanır inanmayan yol alır.ByKraLL55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02 Şubat 2013   #2
Emre5516 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 09 Ekim 2012
Bulunduğu yer: Bursa
Mesajlar: 233
Konular: 18
Rep Puanı: 2993
Rep Gücü: 239
Rep Derecesi : Emre5516 has a reputation beyond reputeEmre5516 has a reputation beyond reputeEmre5516 has a reputation beyond reputeEmre5516 has a reputation beyond reputeEmre5516 has a reputation beyond reputeEmre5516 has a reputation beyond reputeEmre5516 has a reputation beyond reputeEmre5516 has a reputation beyond reputeEmre5516 has a reputation beyond reputeEmre5516 has a reputation beyond reputeEmre5516 has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 4
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Darkorbit Hakkında Herşey ByKraLL55 FarkıyLa.

Copy Paste başka birşey değil nostromo felan kalktı Citadel aegis falan geldi
konu kasmak için bu kadar uğraşıyosun ya ayıp sana .Üye Profil Bilgileri
Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker!
Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i...
Bedr'in arslanları ancak, bu kadar şanlı idi.

Emre5516 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02 Şubat 2013   #3
Selena Gomez
NoFeaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 26 Nisan 2012
Bulunduğu yer: İstanbul
Alter: 25
Mesajlar: 929
Konular: 74
Rep Puanı: 4717
Rep Gücü: 936
Rep Derecesi : NoFeaR has a reputation beyond reputeNoFeaR has a reputation beyond reputeNoFeaR has a reputation beyond reputeNoFeaR has a reputation beyond reputeNoFeaR has a reputation beyond reputeNoFeaR has a reputation beyond reputeNoFeaR has a reputation beyond reputeNoFeaR has a reputation beyond reputeNoFeaR has a reputation beyond reputeNoFeaR has a reputation beyond reputeNoFeaR has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 3
Ettiği Teşekkürler: 4
Standart Cevap: Darkorbit Hakkında Herşey ByKraLL55 FarkıyLa.

kopyala yapıştır , başka bişi değil . Uğraş yok bi kereÜye Profil Bilgileri
▂▃▄▅▆▇█▓▒░AlpayUğur░▒▓█▇▆▅▄▃▂


Dαякσявιт ιçιη тєк Ŧσяυм --» Ŧ๏гย๓zєг๏.ภєt

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
NoFeaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02 Şubat 2013   #4
Skıllet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 25 Ocak 2013
Bulunduğu yer: pc başında
Alter: 18
Mesajlar: 1.853
Konular: 512
Rep Puanı: 4715
Rep Gücü: 1859
Rep Derecesi : Skıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond reputeSkıllet has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 48
Ettiği Teşekkürler: 12
Standart Cevap: Darkorbit Hakkında Herşey ByKraLL55 FarkıyLa.

konu kilitSkıllet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02 Şubat 2013   #5
Banned
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 14 Ekim 2012
Mesajlar: 2.660
Konular: 834
Rep Puanı: 47867
Rep Gücü: 0
Rep Derecesi : Aliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond reputeAliaena has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 172
Ettiği Teşekkürler: 107
Standart Cevap: Darkorbit Hakkında Herşey ByKraLL55 FarkıyLa.

Kopyala yapıştırın alasını yapmışsın . Konu Kilit .Aliaena isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02 Şubat 2013   #6
...
DontForgetMe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 12 Ekim 2012
Bulunduğu yer: Koltuk
Mesajlar: 1.277
Konular: 140
Rep Puanı: 8189
Rep Gücü: 1283
Rep Derecesi : DontForgetMe has a reputation beyond reputeDontForgetMe has a reputation beyond reputeDontForgetMe has a reputation beyond reputeDontForgetMe has a reputation beyond reputeDontForgetMe has a reputation beyond reputeDontForgetMe has a reputation beyond reputeDontForgetMe has a reputation beyond reputeDontForgetMe has a reputation beyond reputeDontForgetMe has a reputation beyond reputeDontForgetMe has a reputation beyond reputeDontForgetMe has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 20
Ettiği Teşekkürler: 5
Standart Cevap: Darkorbit Hakkında Herşey ByKraLL55 FarkıyLa.

Copy_vs_Paste.DontForgetMe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02 Şubat 2013   #7
MaxPower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 02 Şubat 2013
Bulunduğu yer: Kayboldu.
Alter: 24
Mesajlar: 33
Konular: 8
Rep Puanı: 365
Rep Gücü: 39
Rep Derecesi : MaxPower is just really niceMaxPower is just really niceMaxPower is just really niceMaxPower is just really nice
Aldığı Teşekkürler: 2
Ettiği Teşekkürler: 1
Standart Cevap: Darkorbit Hakkında Herşey ByKraLL55 FarkıyLa.

resmen belli ctrl+v yaptıgıMaxPower isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02 Şubat 2013   #8
Dota Player
RememberMe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 21 Temmuz 2012
Bulunduğu yer: Kayboldu.
Mesajlar: 4.128
Konular: 885
Rep Puanı: 53676
Rep Gücü: 4134
Rep Derecesi : RememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond reputeRememberMe has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 198
Ettiği Teşekkürler: 149
RememberMe isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Darkorbit Hakkında Herşey ByKraLL55 FarkıyLa.

Bu bilgiler çok eski ve güncel değildir.
Konu kilit.Üye Profil Bilgileri

Skype : RememberMe115

Bil ki, önemli değildir kaç kez yenildiğin. Çünkü asıl önemli olan, kaç yenilgiden sonra yeniden doğrulabildiğin.

Sessizliğin çığlıklarını duyuyormusunuz?...


Eğitim bir vazoyu suyla doldurmak değil , bir çiçeğe kendi tarzında büyüyebilmesi için yardımcı olmaktır.

Evrendeki en büyük gösteri sen aklını keşfettiğin an başlar.
Forget to Remember
RememberMe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Ünvanlar Hakkında Herşey wordabula Point Blank Rehberi 3 08 Kasım 2013 19:21
Öğe geliştirme hakkında herşey Lazrail61 Darkorbit Rehber 4 19 Ocak 2013 20:52
Darkorbit Öğe Geliştirme Hakkında Her Şey // MusicIsMyLife Farkıyla Beylerbeyi Darkorbit Botlar ve Buglar 1 23 Aralık 2012 16:43
arge hakkında herşey SansarSalvo Darkorbit Sorular,Sorunlar ve Üye Paylaşımları 4 12 Eylül 2012 09:13
darkorbit kapılar hakkında herşey SansarSalvo Darkorbit Sorular,Sorunlar ve Üye Paylaşımları 0 12 Eylül 2012 00:33

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:27.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750