Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Diğer Online Oyunlar > Cengiz Han 2

Cengiz Han 2 Cengizhan 2 ile ilgili bölümümüzdür.


Cengiz han 2 Ne nedir ? [ Detaylı anlatım ]

Cengiz Han 2


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 16 Kasım 2013   #1
Literary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 16 Kasım 2013
Bulunduğu yer: PC Başı :)
Mesajlar: 916
Konular: 569
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 921
Rep Derecesi : Literary is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 10
Ettiği Teşekkürler: 9
Literary isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cengiz han 2 Ne nedir ? [ Detaylı anlatım ]

Ren Geyiği Nedir?

Ren Geyiği, oyun içerisinde nakit mağazadan alabileceğiniz bir binektir. Çok şık bir binek olmakla beraber, Noel Baba'yı seven, hiç büyümek istemeyen koca çocukların tercihidir.

Nasıl Elde Ederim?

Ren Geyiği, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Binek Parşomenleri" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir.

ANTİLOP


Antilop Nedir?

Antilop, oyun içerisinde pazardan (nakit mağazadan) alabileceğiniz bir binektir. Çevikliği ile Moğol topraklarına korku salmıştır. Bineği kullanabilmek için 30. seviyeye ulaşmış olmanız gerekmektedir.

Nasıl Elde Ederim?

Antilop, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Binek Parşomenleri" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir.

KUĞU

Kuğu Nedir?

Kuğu, oyun içerisinde pazardan (nakit mağazadan) alabileceğiniz bir binektir. Zarif kuğular aynı zamanda oldukça zeki hayvanlardır ve büyücüler için iyi birer yoldaştırlar. Bineği kullanabilmek için 30. seviyeye gelmiş olmanız gerekmektedir.

Nasıl Elde Ederim?

Kuğu, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Binek Parşomenleri" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir.


LEOPARLeopar Nedir?

Leopar, oyun içerisinde pazardan (nakit mağazadan) alabileceğiniz bir binektir. Vahşi bir binek olarak oldukça güçlüdürler. Bineği kullanabilmek için 30. seviyeye ulaşmış olmanız gerekmektedir.

Nasıl Elde Ederim?

Leopar, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Binek Parşomenleri" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir

MAMUTMamut Nedir?

Mamut, oyun içerisinde pazardan (nakit mağazadan) alabileceğiniz bir binektir. Güçlü yapısıyla canınıza can katar. Oyundaki en sağlam bineklerden biri olan mamutu kullanabilmek için 70. seviyeye ulaşmış olmanız gerekmektedir.

Mamut Nasıl Görünür?

Kızgın Boğa, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Binek Parşomenleri" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir.

ÇABUKLUK RUNU


Çabukluk Runu Nedir?

Mevcut mevkinizin koordinatını takip etmek ya da ayarlanmış bir koordinata ışınlanmak için kullanılır.

Neden Çabukluk İksiri?

Arkadaşlarınız savaştayken, acil bir yere gitmeniz gerektiğinde, özellikle diğer ülkelere girip yapacağınız Suikast görevlerinde, işinize yarayacak eşya "Çabukluk Runu"dur. Bunların yanı sıra Oyun Görevlisi Esculope'un en çok tavsiye ettiği eşyalardan bir tanesidir...

Nasıl Elde Ederim?

Çabukluk Runu, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Günlük" kategorisinin, "Kullanışlı" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir.


BEZ MASKE


Bez Maske Nedir?

Bu maskeyi taktığınız bütün bilgileriniz gizlenir. Eşyalarınız görünmez, isminiz, loncanız ve ünvanınız. Rahatlıkla OÖ yapabilir ve hiç kimse sizi tanıyamaz. Bunların yanı sıra, OÖ'de ölen Ulusal Görevliler yayınlanmayacaktır, ancak OÖ'de Onur kazanmanız imkansızdır.

Nasıl Elde Ederim?

Bez Maske, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Günlük" kategorisinin, "OÖ Malzeme" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir.

ZIRHLI BİNEK HEDİYESİ


Zırhlı Binek Hediyesi Nedir?

Bu eşya bir paket halinde gelir. Sağ tıkladığınızda rastgele "Zırhlı" bir binek gelir. Bu paketi yakında dükkanda bulamayacaksınız. O yüzden bu değerli pakete sahip olmak için elinizi çabuk tutmanızda yarar var.

Neden Bu Paket?

Nakit mağazada ya da oyun içinde çeşitli binekler alabilirsiniz. Fakat bazı oyuncularımız zor beğeniyor. İşte tam bu sırada "Zırhlı Binek Hediyesi" paketi zor beğenen oyuncuların imdadına yetişiyor! Rastgele bir binek verdiği için, seçme derdi tamamen ortadan kalkıyor...

Nasıl Elde Ederim?

Zırhlı Binek Hediyesi, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Çok Satan" kategorisinin, "Özel Ürün" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir.

KOZMETİK FORMÜLÜ

Kozmetik Formülü Nedir?

Dış görünüşünüzü değiştirebilen sihirli kozmetik tarifi. Saç şeklinizi, yüzünüzü, saç renginizi ve oyun içerisindeki profil resminizi değiştirmek için kullanılır.

Nasıl Elde Ederim?

Kozmetik Formülü, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Çok Satan" kategorisinin, "Özel Ürün" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir.


KAR ERİMESİ HAPI

Kar Erimesi Hapı Nedir?

Kar Erimesi Hapı, binek için tecrübe puanı veren bir Haptır. Üst üste kullanılabilir. Bu hap 5 seviyeden oluşur. Bineğin seviyesi yükseldikçe, daha yüksek seviyeli haplar almanız gerekiyor.

Seviye 1 Kar Erimesi Hapı : Herhangi bir seviye kısıtlaması yoktur.
Seviye 2 Kar Erimesi Hapı : 45 seviye ve üstü binekler içindir.
Seviye 3 Kar Erimesi Hapı : 55 seviye ve üstü binekler içindir.
Seviye 4 Kar Erimesi Hapı : 65 seviye ve üstü binekler içindir.
Seviye 5 Kar Erimesi Hapı : 75 seviye ve üstü binekler içindir.

Nasıl elde edilir?

Kar Erimesi Hapı, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Gelişim" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir.


MOĞOL SİKKESİ (MS) KAZANMANIN ETKİLİ YOLU

Moğol Sikkesi'ne ihtiyacınız var ama nasıl kazanabileceğinizi bilmiyor musunuz? Aşağıdaki eşyaları oyundaki hergangi bir tüccara satarak çok iyi bir şekilde para kazanabilirsiniz.


Moğol Yumuşak Çantası: Çölde su bulmanın ne denli büyük bir hazine olduğunu ortadadır. Moğol Yumuşak Çantası ile yanınızda her zaman su taşıyabilirsiniz.

Beyaz Tilki Derisi: Tilkinin muazzam yumuşaklıktaki postu son derece değerlidir.

Uygur İpek Çantası: Uygur ipeğiyle yapılmış, yumuşacık özel çanta.

Jingde Vazosu: Güzel baskılarla ve pürüzsüz beyaz gövdesi ile pahalı bir seramik vazo.

Pers Yeşil Halısı: İran'da yapılmış, dokuyanın kör olduğu benzersiz bir halı.

Leon Gümüş Kasesi: Seçkin insanların kullandığı nadir ve pahalı bir kase.

Birmanya Yeşim Vazosu: Burma yeşili ile yapılmış kıymetli bir eşya.

Hint Yeşim Vazosu: Pahalı, beyaz yeşim taşlı Hint vazosu.

Rus Yeşim Taşı: Zenginlerin, koleksiyonlarında bulundurduğu, Rusya'da üretilen saydam taş.

Junyao Vazosu: Eşsiz zariflikte parlak ve saf bir vazo.

Eşyaları Nakit Pazar'dan Nasıl Satın Alabilirim?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Günlük -> Moğol Çeki bölümünden buradaki tüm eşyaları Hanlık Parası ile satın alabilirsiniz.


KIYAFETLER

HAŞAŞİ KIYAFETİ

Haşaşi Kıyafeti Nedir?

Haşaşi Kıyafeti, karakterinizin Yakın, Menzilli ve Büyüsel saldırı puanlarına 100 puan ekler. Oyunculara yabancı olmayan bu kıyafet ile siz de bir Suikastçi olabilirsiniz.

Cengiz Han 2'de karakterlerin 3 tip saldırı özelliği vardır. Bunlar Yakın Saldırı, Büyüsel Saldırı ve Menzilli Saldırıdır. 50. seviyeden itibaren kullanabileceğiniz Haşaşi Kıyafeti, bu özelliklerin hepsine +100 puan ekler. Böylece hangi sınıfı seçerseniz seçin daha çok hasar verirsiniz ve daha güçlü bir karakteriniz olur.

Haşaşi Kıyafeti'ni Nereden Satın Alabiliriz?


Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Kıyafet bölümünden Hanlık Parası karşılığında Haşaşi Kıyafeti satın alabilirsiniz. Kıyafetin 7 ve 30 günlük kullanım süreleri olan seçenekleri mevcuttur.

Pers Kıyafeti Nedir?

Pers Kıyafeti, karakterinize 960 Yaşam Puanı veren özel bir kıyafettir.

Hangi karakterle oynarsanız oynayın mutlaka Yaşam Puanı'na ihtiyaç duyarsınız. 30. seviyeden itibaren kullanabileceğiniz Pers Kıyafeti sayesinde fazladan Yaşam Puanı kazanarak önemli bir avantaj elde edersiniz.

Pers Kıyafeti'ni Nereden Satın Alabiliriz?


Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Kıyafet bölümünden Hanlık Parası karşılığında Pers Kıyafeti satın alabilirsiniz. Kıyafetin 7 ve 30 günlük kullanım süreleri olan seçenekleri mevcuttur.

Miao Kıyafeti Nedir?

Miao Kıyafeti, karakterinizin Yakın, Menzilli ve Büyüsel saldırı puanlarına 50 puan ekler.


Cengiz Han 2'de karakterlerin 3 tip saldırı özelliği vardır. Bunlar Yakın Saldırı, Büyüsel Saldırı ve Menzilli Saldırıdır. 30. seviyeden itibaren kullanabileceğiniz Hazine Avcısı Kıyafeti, bu özelliklerin hepsine +50 puan ekler. Böylece hangi sınıfı seçerseniz seçin daha çok hasar verirsiniz ve daha güçlü bir karakteriniz olur.
Miao Kıyafeti'ni Nereden Satın Alabiliriz?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Kıyafet bölümünden Hanlık Parası karşılığında Miao Kıyafeti satın alabilirsiniz. Kıyafetin 7 ve 30 günlük kullanım süreleri olan seçenekleri mevcuttur.

Kraliyet Kıyafeti Nedir?

Kraliyet Kıyafeti, karakterinize 5000 Yaşam Puanı ekleyen eşsiz bir kıyafettir.

En soylu ve en zarif kıyafet olan Kraliyet Kıyafeti Kraliyet Sarayı'ndan gelir ve seçkin oyuncular için üretilmiştr. Hangi karakterle oynarsanız oynayın mutlaka Yaşam Puanı'na ihtiyaç duyarsınız. 80. seviyeden itibaren kullanabileceğiniz Kraliyet Kıyafeti Yaşam Puanı konusunda alabileceğiniz en iyi kıyafettir.

Kraliyet Kıyafeti'ni Nereden Satın Alabiliriz?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Kıyafet bölümünden Hanlık Parası karşılığında Kraliyet Kıyafeti satın alabilirsiniz. Kraliyet Kıyafeti'ni bulmak için Kıyafet bölümünden sonraki sayfaya geçmeniz gerekmektedir.

Hint Kıyafeti Nedir?

Hint Kıyafeti, karakterinizin Yakın, Menzilli ve Büyüsel savunma puanlarına 50 puan ekler.

Cengiz Han 2'de karakterlerin 3 tip savunma özelliği vardır. Bunlar Yakın Savunma, Büyüsel Savunma ve Menzilli Savunmadır. 30. seviyeden itibaren kullanabileceğiniz Hint Kıyafeti, bu özelliklerin hepsine +50 puan ekler. Böylece hangi sınıfı seçerseniz seçin daha dayanıklı bir karakteriniz olur.

Hint Kıyafeti'ni Nereden Satın Alabiliriz?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Kıyafet bölümünden Hanlık Parası karşılığında Hint Kıyafeti satın alabilirsiniz. Kıyafetin 7 ve 30 günlük kullanım süreleri olan seçenekleri mevcuttur.

Hazine Avcısı Kıyafeti Nedir?

Hazine Avcısı Kıyafeti, karakterinizin Yakın, Menzilli ve Büyüsel saldırı puanlarına 80 puan ekler.


Cengiz Han 2'de karakterlerin 3 tip saldırı özelliği vardır. Bunlar Yakın Saldırı, Büyüsel Saldırı ve Menzilli Saldırıdır. 30. seviyeden itibaren kullanabileceğiniz Hazine Avcısı Kıyafeti, bu özelliklerin hepsine +80 puan ekler. Böylece hangi sınıfı seçerseniz seçin daha çok hasar verirsiniz ve daha güçlü bir karakteriniz olur.

Hazine Avcısı Kıyafeti'ni Nereden Satın Alabiliriz?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Kıyafet bölümünden Hanlık Parası karşılığında Hazine Avcısı Kıyafeti satın alabilirsiniz. Kıyafetin 7 ve 30 günlük kullanım süreleri olan seçenekleri mevcuttur.

Dali Kıyafeti Nedir?

Dali Kıyafeti, karakterinize 600 Yaşam Puanı veren özel bir kıyafettir.

Dali halkının insanları uzun ömürleriyle bilinirler. Hangi karakterle oynarsanız oynayın mutlaka Yaşam Puanı'na ihtiyaç duyarsınız. 30. seviyeden itibaren kullanabileceğiniz Dali Kıyafeti sayesinde fazladan Yaşam Puanı kazanarak önemli bir avantaj elde edersiniz.

Dali Kıyafeti'ni Nereden Satın Alabiliriz?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Kıyafet bölümünden Hanlık Parası karşılığında Dali Kıyafeti satın alabilirsiniz. Kıyafetin 7 ve 30 günlük kullanım süreleri olan seçenekleri mevcuttur.

Cengiz Han 2 Hanlık Şans Paketi

Yüz yıllardır dünya üzerinde efsane olmuş Cengiz Han hazineleri, tüm hazine avcılarının ilk hedefi halindedir. Halen gömülü hazineleri bulan olmamış, ayrıca rivayetler günden güne katlanmıştır.

Cengiz Han’ın kayıp hazineleri arana dursun, Cengiz Han 2’nin hazineleri “Hanlık Şans Paketi” ile sizlerin olabilir.

Peki Hanlık Şans Paketi içindeki muhteşem hazineler neler?

» Binek Kutusu
İçerisinde Cengiz Han 2 dünyasının en iyi bineklerini barındırır. Örneğin, Güçlü Anka, Peygamber Devesi, Mavi Kirin veya Pterodaktil.

» Koyun Kürkü Çanta (18 Bölme)
Başdüşmanlardan düşen eşyaları yağmalarken sıkıntınızı giderecek bir eşya, envanterinizde 18 eşyalık yer açar.

» Svy 2 Yetenek Kitabı Dükkanı
Bineklerinizde bulunan 1. seviye yetenekleri 2. seviyeye çıkartır. Daha güçlü yeteneklerin sahibi olursunuz.

» Svy 3 Yetenek Kitabı Dükkanı
Bineklerinizde bulunan 2. seviye yetenekleri 3. seviyeye çıkartır. Daha güçlü yeteneklerin sahibi olursunuz.

» Matkap Kutusu (3./4.)
3./4. cevheri eklemek için ekipmanınıza gerekli yeri açmak için kullanacağınız matkapların sahibi olursunuz.

» Temel Dönüştürme Parçası
Ürettiğiniz cevherleri dönüştürmenize ve bu cevherleri birleştirmenize yarar.

» Evrim Parşomeni Tomarı
Kullandığınız binek evrim geçirerek daha güçlü bir hale gelebilir. Bu esnada yeni yeteneklerinde sahibi olacaktır.

» Okyanus Eritme Civası
Yeni ekipmanlarınıza eski ekipmanlarınızdaki eşyaları monte etmek istiyorsanız, bu eşya ile bunları sökebilirsiniz.

» Algı Eritme Civası
Yeni ekipmanlarınıza eski ekipmanlarınızdaki eşyaları monte etmek istiyorsanız, bu eşya ile bunları sökebilirsiniz.

» Hale Eritme Civası
Yeni ekipmanlarınıza eski ekipmanlarınızdaki eşyaları monte etmek istiyorsanız, bu eşya ile bunları sökebilirsiniz.

» Parlak Eritme Civası
Yeni ekipmanlarınıza eski ekipmanlarınızdaki eşyaları monte etmek istiyorsanız, bu eşya ile bunları sökebilirsiniz.

» Üçgüç Nişanı
Kahramanlar Arenası Mücadelesi'ne girişinizi sağlar ve içeride fazladan tecrübe puanı elde etmenizi sağlar.

» Diriltme Yumağı
Düşmanlarınız ya da yaratıklar tarafından öldürüldüğünüzde olduğunuz yerde doğmanızı sağlayacaktır.

» Lonca Tecrübesi hediye paketi
Paket açıldığında içerisinde Lonca Tecrübesi çıkacaktır.

» Lonca Desteği Hediyesi
Paket açıldığında içerisinde Lonca Desteği çıkacaktır.

» 50 Moğol Parası (gümüş)
50 Gümüş Moğol Parası elde edebilirsiniz.

Hanlık Şans Paketini bir kere aldığınızda şansınıza göre bu içeriklerden bir tanesine sahip olursunuz. Yeniden aldığınızda ise yine şansınıza göre paketten farklı bir ödül çıkabilir.

Hanlık Şans Paketi'ni Nasıl Alabilirim?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Çok Satan > Özel Ürün bölümünden 25 Gümüş Hanlık Parası (2500 Joy Para) karşılığında Hanlık Şans Paketi satın alabilirsiniz.

SÜPER KUTSANMIŞ OT

Süper Kutsanmış Ot Nedir?

Süper Kutsanmış Ot, Tüm bineklerinizin Yaşam Puanını yeniler.

Bineklerin Yaşam Puanı tükendiğinde, binekleri kullanamaz hale gelirsiniz. Binekler karakterinizin özelliklerini doğrudan geliştirdiğinden bineksiz olmak çok büyük bir dezavantajdır. Bineklerin yeniden kullanılabilir olması için YP'lerini yenilemeniz gerekmektedir. Bu durum için Süper Kutsanmış Ot mükemmel bir çözümdür.

Süper Kutsanmış Ot'u Nasıl Satın Alabiliriz?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Başlangıç bölümünden Hanlık Parası karşılığında Süper Kutsanmış Ot satın alabilirsiniz.

TAMİR TAŞI

Tamir Taşı Nedir?

Tamir Taşı, tüm ekipmanlarınızın dayanıklılığını yenileyen eşyadır.
Savaşlara girdikçe zırhlarınızın ve silahlarınızın sağlamlığı azalmaya başlar. Üzerinizde ne kadar iyi ekipman olursa olsun sağlamlığı yok olmaya başladığında tamamen savunmasız kalırsınız. En büyük savaşlarda ekipmanlarınız sizi yarı yolda bırakabilir. Bu durumlarda Tamir Taşı tam anlamıyla hayat kurtaran çok önemli bir eşyadır.

Sağlamlığı tamamen tükenmiş bir eşya kullanılamaz duruma gelir. Bunu önlemenin en iyi yolu Tamir Taşı'dır.

Tamir Taşı'nı Nereden Satın Alabiliriz?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Başlangıç bölümünden Hanlık Parası karşılığında Tamir Taşı satın alabilirsiniz.

KÜÇÜK YAŞAM DAMLASI

Küçük Yaşam Damlası nedir?

Küçük Yaşam Damlası, karakterinizin yaşam puanını anında tamamen yenilemesini sağlayan eşyadır.
Toplamda 50000 yaşam puanı yeniler. Bu puanın tamamını kullanana kadar envanterinizde kalır. Örneğin; 500 yaşam puanı yenilerseniz 49500 yaşam puanı yenileyene kadar Küçük Yaşam Damlası çantanızda bulunmaya devam edecektir.

Küçük Yaşam Damlası'nı Nereden Satın Alabiliriz?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Başlangıç bölümünden Hanlık Parası karşılığında Küçük Yaşam Damlası satın alabilirsiniz.


KUNGFU ŞİFRESİ

Kungfu Şifresi Nedir?

Kungfu Şifresi kullandığınızda 1,25 kat fazla tecrübe puanı kazanırsınız. Bunun yanında resimde de görebileceğiniz gibi size kazandırdığı özellikler saymakla bitmeyecek cinsten.

Kungfu Şifresi'ni kullandığınızda etkisi 1 hafta boyunca devam eder. Bu yüzden oldukça yararlı bir eşya olup, toplamda oyuncuya çok şey kazandırır.

Kungfu Şifresi'ni nereden satın alabiliriz?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Başlangıç bölümünden Hanlık Parası karşılığında Kungfu Şifresi satın alabilirsiniz.

TARIM ÇİMİ

Tarım Çimi Nedir?

Tarım Çimi, Cengiz Han 2'de 1 saat süreliğine çifte tecrübe kazanmanızı sağlayan eşyadır. Aynı zamanda Antik Kalıntılar'da saygınlık ya da hünere iki kat puan kazandırır. Gezgin Ruhlar, Lanetli Beden ve Oyun Parkı'nda da 2 kat ödül kazanırsınız.

1 adet Tarım Çimi kullandığınızda 1 saat boyunca ödül kazanırken arka arkaya kullandığınız sayıya göre bu ödülün süresi katlanarak devam etmektedir. Örneğin 4 tane Tarım Çimi arka arkaya kullanırsanız Tarım Çimi'nin etkisi 4 saat sürer.

Tarım Çimi'ni Nereden Satın Alabiliriz?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Günlük > Kullanışlı bölümünden Hanlık Parası karşılığında Tarım Çimi satın alabilirsiniz.

Evrim Parşomeni Tomarı

Evrim Parşomeni Tomarı nedir?

Seviyeniz yükseldikçe daha iyi binek özelliklerine ihtiyaç duyarsınız. Bunun için genelde yapabileceğiniz en iyi şey bineği değiştirmektir. Ancak bineğiniz çok hoşunuza gidiyor ve değiştirmek istemiyorsunuz, işte tam bu sırada "Evrim Parşomeni Tomarı" devreye giriyor! Peki bu tomar size nasıl yardımcı olabilir? Gelin dilerseniz beraber bakalım;

Evrim Parşomeni Tomarı Bineğin üstünde kullanılır. Bineği, Gürbüz, Ağır ya da Güçlü bineğe dönüştürür. Tabii bunu yaparken özelliklerini değiştirir. Bineğe yetenek ekleme ihtimali çok yüksektir. Bineğe özellikler eklemek için farklı birçok işlem yerine "Evrim Parşomeni Tomarı" eşyasını kullanabilirsiniz. Eşyaya sağ tıklayıp, özelliklerini değiştirmek istediğiniz bineği seçmeniz yeterli olacaktır...

Eşyaya, oyun içerisinde "J" tuşuna basıp, "Binek" bölümünden, "Gelişim" sekmesine tıklayarak sahip olabileceksiniz!

ÜÇGÜÇ NİŞANI

Üçgüç Nişanı Nedir?

Üçgüç Nişanı, Cengiz Han 2 Nakit Pazarı'nda 3G 750B'a satılan, Kahramanlar Arenası girişinde kullanıldığında zindan etkinliği sırasında ilave tecrübe puanı kazanmanızı sağlayan eşyadır.

Bu eşya ile birlikte Kahramanlar Arenası zindanını bitirdiğinizde açacağınız sandıktan çok daha fazla tecrübe kazanabilirsiniz. Üçgüç naşinı kullanıldığında, haftalık olarak 21 şansınızdan 3 tanesini harcamış olursunuz.

Üçgüç Nişanı kullanabilmeniz için en az 3 kişilik parti olmanız gerekmektedir. Her parti üyesinde bu malzeme bulunmalıdır.

Üçgüç Nişanı'nı Nereden Satın Alabiliriz?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Günlük bölümü altında, Kullanışlı bölümünden 3 Gümüş 750 Bakır Hanlık Parası karışılığında satın alabilirsiniz.

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?

Yapmanız gerekenler;

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin.
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin.
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.Üye Profil Bilgileri

Literary isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Vps'de Pbdo-bot Açma [Detaylı Anlatım] RememberMe Darkorbit Botlar ve Buglar 29 25 Ocak 2013 14:28
Boxybot en detaylı anlatım ! .ProffessioneL. Darkorbit Botlar ve Buglar 46 09 Ocak 2013 00:49
Çarşı | Detaylı Anlatım Furkan Beşiktaş 2 14 Kasım 2012 20:58
EasyAntiCheat - [EAC] Nedir ? //Detaylı Anlatım* wordabula Counter-Strike Genel 0 20 Ekim 2012 13:56

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:16.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750