Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Diğer Online Oyunlar > Cengiz Han 2

Cengiz Han 2 Cengizhan 2 ile ilgili bölümümüzdür.


Cengizhan2 Sınıflar

Cengiz Han 2


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 27 Kasım 2012   #1
werewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 26 Kasım 2012
Alter: 27
Mesajlar: 487
Konular: 394
Rep Puanı: 1696
Rep Gücü: 493
Rep Derecesi : werewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant future
Aldığı Teşekkürler: 13
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cengizhan2 Sınıflar

Ateş BüyücüsüKullandığı Silahlar: Kutsanmış Alev ve Ateş Elementi


Hakkında: Ateş Büyücüleri kutsanmış alevleri ile dünyayı kasıp kavuran bir bilgeliğe sahiptir. Bilge ve tecrübeli birim olan ateş büyücüleri her zaman bir sonraki hamlelerini, satranç oynar gibi önceden öngörüp tehlikelere karşı kendilerine avantaj sağlarlar.

Savaş Meydanında: Patlayıcı hasarlara yol açan ateş elementi-odaklı saldırıları ile yakın dövüşte de kendilerini savunabilirler. Savaşta yaratabileceği büyü kalkanı ile savunmasını büyük oranda arttırabilir. Özellikle kalabalık düşman birliklerine uygulayabileceği alan hasar özelliği olan büyüleri ile toplu yıkımı gerçekleştirmesi kaçınılmaz bir sonuçtur.

Savaşta kullanabileceği en can alıcı özelliklerinden biri de “Tutsak” büyüsü ile düşmanı arasında bir kırılmaz bağ kurarak hem karşısındaki etkisiz hale getirir hem de onun özelliklerini kendisi için kullanılır hale getirir.

GardiyanKullandığı Silahlar: Alaybozan Tüfeği ve gülle


Hakkında: Tükefçiler ile birlikte Gardiyan birlikleri, Cengiz Han’ın Avrupa’yı fethederken kullandığı gizli silahlarının başında gelir. Uzun mesafeli saldırıları ve etkileyici ateş gücü ile kendisini her ordunun vazgeçilmezi haline getirmiştir. Çevik saldırıları sayesinde, mobil bir şekilde düşmana ateş gücünü tattırır.

Savaş Meydanında: Gardiyan birliklerin savaşın ön safhlarında yer almazlar. Aksine, arkada özellikle bulundukları bölgeyi kendi avantajlarına çevirerek erişilemeyecek hasar kapasitesi ile orduyu desteklerler. Silah arkadaşlarına sağladığı, kritik hasarı arttırıcı, ıskalama şansını yükseltici gibi taktiksel özellikler ile savunma ve saldırı yeteneklerinin arttırabilir. Ayrıca, tehlike anında kendisi kısa mesafeli sıçrama ile geriye kaçınarak avı ile arasındaki uzaklığı her zaman korur ve gelebilecek yakın hasarlara karşı kendisini her daim hazır tutar.

KahinKullandığı Silahlar: Asa ve Büyü Saldırıları


Hakkında: Olağanüstü güçlerinin getirdiği özelliklerden birkaçı da fırtına, şimşek ve gök gürültüsü ile iletişime geçebilmesidir. Doğa’nın dengesini sağlamak için, gerekirse büyük yıkımlara yol açabilirler. Yüce bir amaca hizmet ettiklerine inanılan Kahinler, hem saygı duyulan hem de korkulan birimler olmuştur.

Savaş Meydanında: En yüksek hasar kapasitesine sahip alan büyüleri, Kahinler tarafından kullanılmaktadır. Savunmalarının güçsüz olması olası saldırılara karşı kendisini zayıf kılmaktadır. Savaş meydanındaki diğer birlikler tarafından korunan Kahin, bir orduyu yok edebilecek kadar güce ve kudrete sahiptir.

Keşiş“Barışı sağlamak istiyorsan, savaşmak zorundasın.”

Kullandığı Silahlar: Flama ve çakra gücü


Hakkında: Doğa ve yaşam ile iç içe olan keşişler, ruhsal yaratıkları çağırma konusunda uzmanlaşmış savaşçılardır. Keşişler, dengeli melez birimlerdir. Hem bulunduğu partinin canını iyileştirmekle görevlidir, hem de yüksek hasar kapasitesine ulaşabilmektedir.

Savaş Meydanında:Keşiş, savaş meydanında sağladığı çeşitlilik ve destek ile müttefik birimler arasında en vazgeçilmez, en çok tercih edilendir. Gerektiğinde yardımına çağırdığı kurt ve ayı ile gücüne güç katar. Ayrıca Sheeva’nın lanetini her zaman üzerinde taşıyan keşiş, gerektiğinde kendisini görkemli bir yaratığa çevirerek düşmanlarını yok eder.

Kılıç Ustası“Kılıç kullanma tekniğim, rüzgar kadar keskin ve hızlıdır”

Kullandığı Silahlar: Çift Kılıç


Hakkında:Kılıç Ustası, hızlı ve çevik saldırıları ile Krallık’ın birimleri arasında en korkulan rakiplerden biri haline gelmiştir. Rüzgar kadar hızlı ayak hareketleri “Rüzgarkoşan” ile, istedikleri zaman istedikleri yerde bulunabilme özelliğine sahiptir.

Savaş Meydanında[IMG]http://img.*******.com/images/smilies/biggrin.png[/IMG]üşman birliklerine en kısa sürede, en fazla hasarı verebilme kapasitesine sahip olan Kılıç Ustası savaş meydanında tehlikeli bir rakiptir, bu yüzden kendisinden merhamet beklemek aptallık olur. Bir deyişe göre; Kılıç Ustası ile tek başına karşılaşma şanssızlığına düşen bir kişinin hayatta kalma olasılığı, sonbaharda yapraklarını dökmeyen ağaç bulmak kadar enderdir.

MızrakçıKullandığı Silahlar: Mızrak ve Kalkan


Hakkında:Kutsanmış savaşçılar olak Mızrakçılar için, bağlılık ve şeref en önemli savaşma nedenleridir. Her zaman savaşın ön safhalarında yer alan Mızrakçılar, Krallık’ın en sağlam ve yıkılmaz birliklerinin başında gelir. Kanlarının son damlasına kadar inandıkları prensipler için savaşırlar.

Savaş Meydanında:Yakın dövüş ustası olan Mızrakçı birimler, olağan üstü manevra kabiliyetini yüksek hasar verme özellikleri ile sentezleyerek çok güçlü birer savaş makinası haline dönüşürler. Kutsanmış bir Mızrakçı kendisini iyileştirebildiği gibi, silah arkadaşlarının savunmalarını arttırmaya yönelik özellik sağlar.

OkçuKullandığı Silahlar: Ok ve yay


Hakkında:İmparatorluğun, atlı ve yaylı birliklerinden oluşan okçular asırlardır keskin nişancılıkları ile ün salmış birimlerdir. Düşmanlarını uzun mesafelerden avlayabilme özelliği ve gizli tuzakları ile avlarını teker teker etkisiz hale getirmeyi tercih ederler.

Savaş Meydanında:Okçular, uzun mesafeli yayları ve ölümcül oklarının yanı sıra, kullanabilecekleri birbirinden güçlü ve farklı tuzakları ile savaş meydanında çok büyük fark yaratabilir. Hızlı refleksleri ve çevik hareketleri ile her zaman düşman birliklerine büyük kayıp yaratır. Tek dezavantajı olan, defansının düşük olmasını her zaman avı ile mesafa koyarak, vur-kaç (gerilla) taktiği ile avantajına çevirebilir.

Okçu hiçbir zaman yalnız gezmez. Pusuya düşürmek istediği avları hakkında bilgileri, özel eğitilmiş kartal’ını yollayarak önceden öğrenebilir ve düşman birliklerinin yerlerini saptayabilir.

ŞamanKullandığı Silahlar: Çekiç ve Savaş davulları


Hakkında:Şamanlar, şifacılık zanaatinde özel olarak eğitilmiş mistik güçlere sahip birimlerdir. Krallık içinde diğer hiçbir birim, şamanın iyileştirici gücüne erişemez. Efsaneye göre; Atalarının kullandığı mistik güçler ile, savaşta kaybeden silah arkadaşlarını tekrar hayata geri döndürebilirler.

Savaş Meydanında:Bir ordunun en çok ihtiyaç duyduğu birimlerin başında gelir. Şaman’ın bulunduğu parti genellikle en zorlu düşmanların üstesinden gelebilir, kurtulabilmesi çok güç durumlardan kolaylıkla sağ çıkabilir. İyileştirici özelliklerinin yanısıra kendisini koruması için savaşçı kurtları emrine çağırır.

SuikastçiKullandığı Silahlar: Arbalet ve kısa ok


Hakkında:Küçüklüğünden beri profesyonel olarak eğitilen suikastçi birlikleri, Krallık’ın askeri kuvvetleri içerisinde kilit rol oynamaktadır. Soğuk kanlılıkları ile bilinen suikastçiler, hedeflerini etkisiz hale getirmekte en usta savaşçılardır. Her zaman gölgelerin arasında doğru zamanı bekler ve hedefini olağanüstü çevik manevraları ile etkisiz hale getirir.

Savaş Meydanında[IMG]http://img.*******.com/images/smilies/biggrin.png[/IMG]iğer MMORPG’lerin aksine, suikastçi sınıfı Cengiz Han 2′de uzun mesafeli silah kullanan bir sınıf olarak karşımıza çıkıyor. Pasif özellikleri sayesinde, hasar gücünü en yüksek seviyelere çıkartabilir. İstediği zaman gölgelerin arasına karışarak görünmez olabilme özelliği ile düşman birliklerine pusu kurarlar. Özel eğitilmiş, tecrübeli bir suikastçi diğer Krallık’ın sarayına sızıp, ülke liderini etkisiz hale getirebilecek kadar güce sahip olabilir.

TüfekçiKullandığı Silahlar: Keskin nişancı tüfeği ve özel kurşun


Hakkında:Krallık’ın özel eğitilmiş tüfekçileri hem savunma hem de saldırıda özel olarak eğitilmiş birimlerdir. Doğu’nun ateş gücü ile, Batı’nın silah yapma yeteneklerini sentezleyerek bir araya getiren tüfekçiler, Krallık’ın en iyi uzun menzilli silahlarına sahiptirler. Bir deyişe göre; Cengiz Han’ın Avrupa’yı fethederken kullandığı en büyük gizli silahı tüfekli birlikleridir.

Savaş Meydanında:Tüfekçi en dengeli sınıflardan biridir. Uzak mesafelerden düşmanlarını etkisiz hale getirebilmesinin yanı sıra diğer menzilli sınıflara göre daha sağlam savunmaya sahiptir. Silah arkadaşlarına sağladığı, savaş formasyonu gibi taktiksel özellikler ile savunma ve saldırı yeteneklerinin arttırabilir.

En önemli özelliklerinden biri de “Ölü Numarası” yaparak, savaşın kızıştığı durumlarda yardım gelene kadar kendisine zaman kazandırabilir.werewolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Cengizhan2 Irklar werewolf Cengiz Han 2 1 27 Mayıs 2013 16:21
CengizHan2 - Para Birimleri werewolf Cengiz Han 2 0 27 Kasım 2012 04:54
Cengizhan2 Kurulum werewolf Cengiz Han 2 0 27 Kasım 2012 04:53
Cengizhan2 Rehber werewolf Cengiz Han 2 0 27 Kasım 2012 04:52
Sınıflar - Genel Bilgiler werewolf World Of Warcraft [WOW] 0 27 Kasım 2012 02:04

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:34.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750