Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Diğer Online Oyunlar > Cengiz Han 2

Cengiz Han 2 Cengizhan 2 ile ilgili bölümümüzdür.


Cengizhan2 Rehber

Cengiz Han 2


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 27 Kasım 2012   #1
werewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 26 Kasım 2012
Alter: 27
Mesajlar: 487
Konular: 394
Rep Puanı: 1696
Rep Gücü: 493
Rep Derecesi : werewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant future
Aldığı Teşekkürler: 13
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cengizhan2 Rehber

Binek Sistemi

İlk binek yakalama:
Cengiz Han 2 sahip olabileceğiniz yüzlerce binek mevcuttur. Oyuna ilk başladığınızda yapacağınız görevlerden birisi bir binek sahibi olmanız ile alakalıdır.Oyunun ilk başlarında Cengiz Han 2 dünyasını keşfederken, bu tay sizinle birlikte gelişecek ve siz tayın üzerinde iken size, sizin belirlediğiniz özellikleri verecektir.

Örneğin, yakın dövüşçü bir karakteriniz var ve fiziksel güce ihtiyacınız mevcut. Bu durumda bineğinizin güç seviyesini, seviye atladıkça kazandığınız deneyim puanlarını vererek yükselttiğinizde, bineğinizi kullandığınız andan itibaren karakter pencerenizde aktif olduğunu göreceksiniz.Sahip olduğunuz bineği eğitebilir, oyun içerisinde edinebileceğiniz yetenek parşömenleri ile bineğinize aktif/pasif yeni yetenekler ekleyebilirsiniz. Binekleriniz size, ekstra özellikler ve yetenekler verecektir. Bunların yanında bineklerinizle birlikte tecrübe kazanarak bineklerinde seviye atlamasını sağlayabileceksiniz. Her seviye atlaması ile birlikte sizin karakter özelliklerinize yardımcı olacaktır.Binek Birleştirme:Binek birleştirme sistemi aynı tür bineklerin gelişmiş seviyeye erişmeleri için yapılan sistemdir. Binekler en az gürbüz seviye olmalı ve üreyebilir durumda olmalıdırlar.İki aynı tip gürbüz bineğin ilki 60 seviye üstü olması gerekmektedir. İkinci birleşecek bineğin ise birinci seviye olması gerekmektedir.Birleştirme sırasında 60 seviye olan bineğin aktif/pasif yetenekleri dikkate alınıp, birleştirme sonrasında elde edilecek Gelişmiş bineğe monte edilir. Aynı zamanda, birinci bineğin kalıcı becerilerini, ikincil bineğin ise kalıcı özelliklerini alacaktır.Birlestirme için, başkentte bulunan Binek Üreticisi ile görüşülmesi gerekmektedir. Birleştirme ücreti olarak 10 gümüş moğol sikkesi alınır. Birleştirme sonrasında binek gelişmiş hale geçerek 1. seviye olur.

Meslek Sistemi

Cengiz Han 2 dünyasında meslekler çok büyük rol oynamaktadır. Meslekler sayesinde silahlar, iksirler ve yetenekler üretebilirsiniz. Meslekler, Başkent'inizde geliştirilebilir.Meslekler, toplama ve üretim yetenekleri olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Her sınıf aynı anda üç toplama yeteneği ve üç üretim yeteneği öğrenir.
Üretici meslekler;
Türk Demirciliği, Pers Üreticiliği, Moğol Binek Eğitimi, Çin Simyagerliği, Roma Zırh Üreticiliği, Hint Cevher Üreticiliğidir.

Toplayıcı meslekler ise;
Bitki Toplama, Tuzak Kurma ve Cevher Toplamadır.

Üretim Yetenekleri

Eşyaların nasıl yapılacağını öğrenmek için Üretim Yetenekleri Formülü gerekir.

Eşya üretmek için ve hangi malzemelerin gerektiğini öğrenmek için meslek arayüzünü açın. Üretilen malzemeler zindelik tüketir. Zindelik düşük olduğunda, dinlenip geri kazanılması gerekmektedir. Zindelik: Eşya üretme sırasında karakterin harcadığı güce zindelik denir. Zindelik seviyesi yüksek olan karakter ard arda daha çok eşya üretebilmektedir. Zindelik oyun içinde ya da çevrimdışı geçen sürede yükselir. Nakit Pazar'da (J) bulunan zindelik hapı ile yükseltilebilir.

Üretim Yeteneklerini Unutma
En az üç tür Üretim öğrendiyseniz, ancak yeni bir yetenek öğrenmek istiyorsanız, mevcut yeteneğinizi ustada unutabilir ve yeni üretim yetenekleri öğrenebilirsiniz.

Not: Yetenekleri bırakmadan önce lütfen iyi düşünün. Bir yeteneği unuttuktan sonra, geri dönüşü olmaz. Malzeme Formülü ve ünvanı kaybolacaktır. Yeteneği yeniden almak için seviye 1'den öğrenmeniz gerekir.

Toplama Yetenekleri:
Malzeme bölgelerinde malzeme toplayarak meslek becerilerinizi geliştirin.

Tuzak Kurma Açıklamaları:
Tuzak Kurma öğrendikten sonra, hikâye haritasında malzeme olarak kullanmak için değişik hayvanlar yakalayabilirsiniz.

Cevher Toplama Açıklamaları:
Cevher Toplama öğrendikten sonra, hikâye haritasında değişik malzemeler toplayabilirsiniz.

Toplama Açıklamaları:
Toplama öğrendikten sonra, hikâye haritasında değişik malzemeler toplayabilirsiniz.

Lonca Sistemi

Lonca oluşturmak için öncelikle belli bir miktar ücret ödemeniz gerekmektedir. Ücretinizi ödedikten sonra loncanızı oluşturabilirsiniz.

Oluşturulan bir loncanın en fazla alabileceği oyuncu sayısı 80 kişidir.

Lonca oluşturduktan sonra lonca yöneticisinde 9 adet işlev olacaktır. Bu işlevleri loncada görevli olanlar kullanabilir. Lonca lideri yanında Lonca Yardımcı Lideri de bulunur. (YL) Yardımcı Lider olabilmek için "Altın Aile" üyesi olmak zorundadır.

Lonca yetkililerinin yapabilecekleri;
Aktivite Ayarı (Lonca Lideri): Lonca liderinin loncada ne kadar aktif oyuncu olduğunu hesaplamasının basit bir yoludur. Lonca lideri önemine göre, her faaliyet için farklı faaliyet noktaları oluşturur.

Mesaj Düzenle (Lonca Lideri): Loncaya bir bildiri yapmak için "Mesajı Düzenle" seçeneğini kullanabilirsiniz. Mesaj'ı tamamlandıktan sonra "Onayla" butonu ile mesajı yayına alabilirsiniz. Mesajı düzenlemek için aynı işlemi tekrarlamanız yetecektir.

Davet Et (Lonca Lideri, Lonca Yardımcı Lideri (YL)): Loncaya katılmasını istediğiniz oyuncunun adını girmek için "Davet Et" butonunu kullanın. Oyuncu daveti aldığında, teklifi kabul edecekse "Tamam" butonuna, etmeyecekse "İptal" butonuna tıklar.Aile Oluştur (Lonca Lideri, Lonca YL): Aile oluşturmak için "Aile Oluştur" butonuna tıklayın ve Aile İsmini yazın. Daha büyük bir loncaya katılmak fakat ayrı olmak isteyen bir grup arkadaş olabilir. Loncanızda lonca içi yarışmaları seviyorsanız, aileler bunu gerçekleştirmek için iyi bir yoldur. Aile oluştururken, bir de Aile lideri seçersiniz. Bu kişi Altın Aile olarak adlandırılır.

Makamı Devret (Lonca Lideri, Lonca YL): Makamınızı değiştirmek için "Devret" butonuna tıklayıp lonca içerisinde bir üyeye devredebilirsiniz.

Lonca Lideri Makamı sadece Lonca YL'ye devredebilir.

Lonca YL Makamı sadece Altın Aile'ye devredebilir.

Aile Lideri Makamı sadece Aile üyesine devredebilir.

Lonca Durumu (Tüm üyeler): Lonca durumundan Lonca seviyesi, Lonca Parası, Lonca Tecrübesi ve Lonca Görevi puanlarını görebilirsiniz.

İstifa Et (Yetkili Kişiler): Bu seçenek ile anlık görevinizden istifa edebilir ve normal üye olabilirsiniz.

Loncadan Ayrıl (Tüm üyeler): Loncadan Ayrıl butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen pencerede "Onay" butonuna tıklarsanız, loncadan ayrılırsınız. 24 saat boyunca başka loncaya giriş yapamazsınız.

Krallık Sistemi

Kral olabilmek için öncelikle Lonca sahibi olmak ve sahibi olduğunuz Lonca'nın mutlak şartla yöneticisi olmanız gerekiyor.

Cengiz Han 2'de Kral seçimleri oy sistemi ile olmaz. Kral olmak için, Lonca ile haftalık olarak yapılan Krallık savaşına girilir. Savaşı kazanan loncanın lideri otomatik olarak Kral olur.

Kral'ı Suçlama: Eğer Kral'ın yaptığı işten halk memnun değilse şikayette bulunabilir. Ancak şikayette bulunmak içni bir elçi gerekmektedir. Kral'ın loncasına düşman olan, başka bir lonca suçlamayı başlatır. Suçlama başladıktan sonra, seviye 40 üzerindeki tüm yurttaşlar suçlamaya katılır. Eğer çevrimiçi yurttaşların sayısı 150'den az ise oylama otomatik olarak iptal olur. Eğer yurttaşların %70'inden fazlası suçlamaya katılır, Kral düşer ve suçlamayı başlatan Lonca lideri yeni Kral olur...

Tahtı Devretme: Kralığınızı devretmeniz mümkündür. Dilediğiniz bir Lonca Liderine Krallığınızı devredebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer ülkeler ille müttefik olabilirsiniz. Müttefik olmak istediğiniz ülkenin Kralına teklif göndermeniz yeterlidir...

Kral'ın Yetkileri: Kral olduktan sonra yalnızca Kral'ın görebildiği bir panel otomatik olarak işleve girer. Kral buradan ülkeyi yönetir. Dilerse günde yalnızca 2 oyuncuya sessizlik ya da hapis cezası verebilir. Ayrıca etkinlik başlatıp, ülkenin ihtiyaçları için para toplayabilir. Para veren her oyuncu belli bir miktar tecrübe puanı kazanır...

Kral'ın Yardımcıları: Kral'ın yardım alabileceği Memurları olur. Memur atayıp çıkartabilirler. Memur olanların çeşitli yetkileri olur.Kral'ın Ayrıcalıkları: Kral olduğunuzda ayrıca "İmparatorluk Seti" ve "İmparatorluk Küheylanı" hediyelerine sahip olacaksınız...

Evlilik Sistemi

Cengiz Han 2'de evlenebilmek için öncelikle 40. seviyeye ulaşmış ve Pekin'e geçmiş olmanız gerekmektedir. Daha sonra Pekin Şehir Merkezi'nde bulunan Evlilik Yöneticisi Jie Yinyan'ı bulmanız gerekiyor..Evlenmek istediğiniz karakterle arkadaşlık seviyeniz 1000'e ulaştığında evlenmeniz mümkün oluyor. Evlenmek istediğiniz karakterle parti oluşturun ve Evlilik Yöneticisi Jie Yinyan'ın yanına giderek Kırmızı Kurdela Görevi'ni seçin. Bu görevde Evlilik Şeytanı'nın yanına giderek onu öldürün ve Aşk Halatı malzemesini alın. Malzemeyi alabilmek için çantanızda boş yer olmasına dikkat edin ve Evlilik Yöneticisi Jie Yinyan'a geri dönün. "Evlenmek istiyorum" seçeneğini seçip bir miktar oyun içi para ödeyerek artık evlenebilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak "Düğün" seçeneğini seçerek evlilik düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Boşanmak isterseniz yine Evlilik Yöneticisi Jie Yinyan ile konuşarak "Boşanmak istiyorum" seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.


Eşya Büyüleme


Öncelikle büyüleyeceğimiz eşyayı ve gerekli kristalleri çantamızda bulundurmamız gerekiyor ve bir miktarda moğol sikkesi.


Daha sonra ise şehir merkezinde bulunan ''Büyüleme Ustası'' adlı OOK'ye gidiyoruz.Daha sonra OOK'ye tıklayıp ''Büyüleme'' bölümüne giriyoruz.


Şimdi gelelim büyülemeye,seviyesini arttırmak istediğiniz kemer,kolye,silah,pelerin gibi eşyalarımızı kutucuğa atıyoruz ve bizden kristal ve biraz para isteyecektir.


Daha sonra ise büyüleme tuşuna basarak para ve kristal karşılığı eşyamızın seviyesini yükseltiyoruz.Bazıları +7 veya +8 olabiliyor. Burayı dikkatle okuyunuz; eşyanızın büyülemesi başarısız olursa +3 seviyesine tekrar düşecektir.
Para Birimleri

Cengiz Han 2'de kullanabileceğiniz dört farklı para birimi bulunmaktadır. Bunların hepsi farklı yollar ile kazanılır. Oyun içinde harcayacağınız para ve nakit dükkânda harcayacağınız paralar farklıdır.

Hanlık Parası: Hesabınıza Joypara yükleyerek elde edilir. Satın alınan malzemeler diğer oyuncularla takas edilebilir.

Pazar Parası: takas edilemez, sivil harçlık, Kraliyet Eskort Harçlığı, Anka Hami Harçlığı ve Ejder Hamisi Harçlığı yoluyla elde edilir. Pazardan malzeme satın almaya yarar, takas edilemez, sadece kişisel kullanıma açıktır

Moğol Sikkesi: takas edilemez, etkinlik zindanları tamamlandığın Moğol Sikkesi malzemeleriyle kazanılır, Moğol Sikkesi malzemeleri Moğol Sikkesi almak için takas edilebilir. Moğol Sikkesi oyuncular arasındaki başlıca para birimidir.

Moğol Parası: görevlerden kazanılır, takas edilemez. Moğol Sikkesi malzemeleri takasından elde edilebilir.

Oyun İçi Kısaltmalar

HP Al: Hesabınıza Joypara yükledikten sonra, nakit mağazada bulunan bu butona bastığınızda dilediğiniz karakterinize, dilediğiniz miktarda para yükleyebilirsiniz. HP Al'ın açılımı ise "Hanlık Parası Al" olarak belirlenmiştir.

Aşağıda gördüğünüz resimde oyun içinde bulunan "Çanta" gösteriliyor. [/SIZE][/FONT]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

1 Numara MP: "Moğol Parası" demektir, görevlerden kazanılır, takas edilemez. Moğol Sikkesi malzemeleri takasından elde edilebilir.

2 Numara MS: "Moğol Sikkesi" demektir, takas edilebilir, etkinlik zindanları tamamlandığında Moğol Sikkesi malzemeleriyle kazanılır, Moğol Sikkesi malzemeleri Moğol Sikkesi almak için takas edilebilir. Moğol Sikkesi oyuncular arasındaki başlıca para birimidir.

3 Numara PP: "Pazar Parası" demektir, takas edilemez, sivil harçlık, Kraliyet Eskort Harçlığı, Anka Hami Harçlığı ve Ejder Hamisi Harçlığı yoluyla elde edilir. Pazardan malzeme satın almaya yarar, takas edilemez, sadece kişisel kullanıma açıktır.

4 Numara HP: "Hanlık Parası" demektir. Hesabınıza Joypara yükleyerek elde edilir. Satın alınan malzemeler diğer oyuncularla takas edilebilir.

5 Numara A: "Altın" demektir. En yüksek para birimi olarak bilinir. 1 Altın 1000 Gümüş'e denk gelir.

6 Numara G: "Gümüş" demektir. Genel olarak kullanılan para miktarıdır. 1 Gümüş 1000 Bakır'a denk gelir.

7 Numara B: "Bakır" demektir. En küçük para birimidir. Genellikle ufak dükkanlarda harcama yapılabilecek paradır. Para kazanmaya Bakır'dan başlarsınız...

Pazar'da PP (Pazar parası) ibaresi ile görüntülenen eşyaları JoyPara çevirerek elde ettiğiniz HP (Hanlık Parası) ile satın alabilirsiniz.

Etkinlikler

Yeni Etkinlikler*

Oyunda Kal, Parayı Al

1-22 Mart tarihleri arasında, hafta içi oyuna giren seviye 40 ve üzeri tüm oyuncularımız moğol parası ve pazar parası kazanma hakkına sahip oluyorlar!

Yapmanız gereken aşağıdaki saatler arasında oyunda kalmak (pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma);

Bölüm 1: 15:45 - 15:55 arasında oyuna girip, Lingbao ile konuşan oyuncularımız moğol parası kazanacaklar.
Bölüm 2: 18-45 - 18:55 arasında oyuna girip, Lingbao ile konuşan oyuncularımız moğol parası kazanacaklar.
Bölüm 3: 21:45 - 21:55 arasında oyuna girip, Lingbao ile konuşan oyuncularımız pazar parası kazanacaklar.

Önemli Duyuru: Etkinliğin 1. ve 2. bölümünde çevrim için olan oyuncularımız etkinliğin 3. (son) bölümünde pazar parası kazanacaklardır!

Sürpriz Eşya Seni Bekliyor

1-22 Mart arasında, Pazardan (Nakit Dükkan) size özel seçtiğimiz eşyalardan bir tanesini hediye ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey, her gün saat 22.00-22.30 saatler arasında oyunda kalarak Pekin'de bulunan Ling Bao'ya uğramanız!

Önemli Duyuru: Ling Bao'nun size verdiği eşyalar rastgele çıkmaktadır. Şansınız bol olsun!Antik Kalıntılar:
39 etaptan oluşan bu etkinlik zindanında dalgalar halinde gelen düşmanlar gitgide güçlenmektedir. Seviye 30 ve üstü oyuncular en az 3 kişiden oluşan partiler halinde başkentten giriş yapabilirler. Günde bir kez 11:30 – 13:30, 20:30 – 22:30 saatleri arasında girebileceğiniz Antik Kalıntılar'dan bolca tecrübe puanı veya saygınlık kazanabilirsiniz.Bilgi Yarışması Oyunu:
Her gün 19:20 – 19:30 saatleri arasında gerçekleşen Bilgi Yarışması Oyununa katılabilir, sorulara doğru yanıt vererek sıralamanıza göre tecrübe puanı gibi ödüller kazanabilirsiniz.Yarışmaya katılabilmek için saat 19:20'den önce gelen sistem mesajıyla kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Derebeyleri Müridleri:
Başkentinizde bulunan Bilge Adam Wuxian'a gittiğinizde Derebeyleri Açıklamalarını bulacaksınız. Burada etkinlikle ilgili hangi düşmanların hangi bölgelerde bulunduklarını koordinatlarıyla öğrenebilirsiniz. Dünya haritasından yararlanarak bu noktalara gittiğinizde bu güçlü düşmanları bularak öldürebilir, tecrübe puanı ve düşmanlardan düşecek ganimetlere sahip olabilirsiniz.

Derebeylerinin Muritleri Etkinliğini aşağıdaki saatlerde gerçekleştirebilirsiniz.

10:30-11:00, 12:30-13:00, 14:30-15:00, 16:30-17:00, 18:30-19:00, 21:30-22:00Hazine Hırsızı :
40. seviyeden itibaren giriş yapabileceğiniz Pekin Şehir Merkezi'ndeki "Saray Muhafız Kumandanı Da Luchi" tarafından etkinliği başlatabilirsiniz. Hazine hırsızlarını öldürdükten sonra ödül olarak hazine haritasının parçalarını alıyorsunuz. Bu parçaları toplayıp birleştirdiğinizde bir haritanız oluşuyor. Bu haritadaki noktayı Demir Kürek ile kazdığınızda ise hazineye sahip oluyorsunuz.Hazine Mağarası :
Hazine Mağarası'na başkentinizden, en az 3 kişiden oluşan bir partiyle giriş yapabilirsiniz. Karşılaşacağınız güçlü düşmanları öldürüp sonunda hazinelere sahip olabilirsiniz. Hazine Mağarası'nda tecrübe yerine para kazanırsınız.

Hazine Sandığı :
12:30- 13:00 ve 19:30-20:00 saatleri arasında başkentinizki "Hazine Aktivite Görevcisi" sayesinde başlatabileceğiniz bu etkinlikte hazine sandıklarını açabilir, sandıkların içlerindeki ganimetleri toplayabilirsiniz. Topladığınız bu ganimetlerle etkinliği başlattığınız "Hazine Aktivite Görevcisi"ne giderek etkinliği sonlandırabilir, para, tecrübe ve saygınlık puanları kazanabilirsiniz.

Hükümet Eskortu :
Başkentinizdeki "Yük Eskortu Görevlisi Tuo Mache" tarafından size verilecek Hükümet Eskortu görevinde size verilen at arabasını belirtilen noktaya ulaştırarak tecrübe puanı kazanabilirsiniz. Eskortluk ettiğiniz at arabasından fazla uzaklaşmamanız gerekmektedir. Eskort ettiğiniz arabanın içine de binebilirsiniz.Kulüp Pekin:
40.seviyeye ulaştığınızda açılacak olan Pekin Şehri'nde bulunan Kulüp Pekin'e her gün 23:00-09:00 saatleri arasında girebilir; yüksek tecrübe, saygınlık ve prestij puanları elde edebilirsiniz. Üstelik Çevrimdışı dans özelliğiyle bilgisayarınızı kapatsanız bile bu getirilerden oyundaymış gibi yararlanabilirsiniz.Kutsal Dağ Zindanı :
50. seviyeden itibaren Çevre Bölge'den giriş yapabileceğiniz Kutsal Dağ Zindanı'nda güçlü düşmanlar sizleri bekliyor. Günde 1 defa girebileceğiniz bu etkinlik zindanında yeraltındaki şeytani ruhları yok ederek tecrübe puanları kazanabilirsiniz.

Kutsal dağ zindanına aşağıdaki saatler arasında girebilirsiniz:

02:00-02:20, 06:00-06:20, 10:00-10:20, 14:00-14:20, 18:00-18:20, 22:00-22:20Kutsal Kaplumbağa:
Savaşmaktan yorulduğunuzda sırtınızı yaslayarak Kutsal Kaplumbağa ile sakin bir yolculuğa çıkabilir, bu yolculuk sırasında tecrübe puanı ve Moğol Parası ile ödüllendirilirsiniz. At Çiftliği bölgesinde bulunan Kutsal Kaplumbağa'ya günün çeşitli saatlerinde giderek 8 kişiye kadar binebilirsiniz.

Kutsal Kaplumbağa etkinliğini aşağıdaki saatlerde gerçekleştirebilirsiniz.

12:15-12:45, 14:15-14:45, 16:15-16:45, 18:15-18:45Sınır Koruma :
Kalenizdeki general sayesinde başlayabileceğiniz Sınır Koruma etkinliğinde kalenizi diğer düşman ırklardan olan oyunculara karşı korumanız gerekmektedir. 10 dakika boyunca kalenizi korumayı başarırsanız tecrübe ve onur puanlarıyla ödüllendirilirsiniz.

werewolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Yaratık Rehber[İstekUzerine] RememberMe Darkorbit Rehber 11 20 Temmuz 2017 21:28
Yeni başlayanlara en iyi rehber wordabula Travian Online 8 01 Haziran 2017 17:17
Karekter : Büyücü Rehber werewolf Allods Online 3 01 Şubat 2016 23:29
Cengizhan2 Irklar werewolf Cengiz Han 2 1 27 Mayıs 2013 16:21
Transformice Genel Rehber. werewolf Transformice 0 26 Kasım 2012 22:46

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:53.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750