Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Diğer Online Oyunlar > Allods Online

Allods Online Allods Online hakkında sorularını bu bölüme yazabilirsiniz.


Oyun Kuralları

Allods Online


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 27 Kasım 2012   #1
werewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 26 Kasım 2012
Alter: 27
Mesajlar: 487
Konular: 394
Rep Puanı: 1696
Rep Gücü: 493
Rep Derecesi : werewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant future
Aldığı Teşekkürler: 13
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Oyun Kuralları

Oyun kurallarını belirleyen kullanıcılar ve sağlayıcı arasındaki kullanıcı sözleşmesi

Bu belge, kullanım koşullarına ek olarak, kullanıcının katılım ve oyundaki hareket tarzını düzenleyen kuralları, kullanıcının oyundaki hareketlerine getirilen sınırlamaları, bununla birlikte kullanıcının bu kuralları yerine getirmemesi ve sınırlamalara uymaması halinde yüklendiği sorumluluğu ve sağlayıcının bu durumda kullanıcıya uygulayacağı yaptırımların kullanım koşullarıyla düzenlenmiş uygulanma koşullarını içerir. Kullanıcının oyuna katılmasının yanı sıra, kullanıcının hizmetlerden ve sağlayıcının ek ücretli hizmetlerinden yararlanması için oyun kurallarını yerine getirmesi gereklidir.

Oyun kuralları oyunda geçerli olduğu gibi, oyunun internet sitesinde, oyun forumlarında ve facebook sayfasında da geçerlidir.

Bu kurallar, kullanıcının oyundaki, oyunun resmi internet sitesindeki [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], oyun forumlarındaki ve oyunun facebook sayfasındaki hareket tarzını düzenler. Bu kurallar, her kullanıcının oyun dünyasından aynı zevki alabilmesi için düzenlenmiştir. Kurallara uyulmaması, kullanıcıya herhangi bir geri ödeme yapılmadan (eğer bu tip bir masraf varsa) oyun profilinin silinmesine ya da engellenmesine yol açabilir.

Kullanıcıların Yükümlülükleri:
Kullanıcı bu kurallarda, lisans sözleşmesinde, kullanım kurallarında, forum hareket kurallarında düzenlenmiş olan kural ve sınırlamalara uymakla yükümlüdür.
Başkalarını, oyun kuralarına aykırı davranışları yapmaya teşvik etmek, oyunla ilgili sunulan her türlü ortamda oyun kurallarına aykırı istek ve taleplerde bulunmak. Diğer oyuncuları oyunda olası muhtemel hataları kullanmaya teşvik etmek.
Oyundaki tüm kullanıcıların, oyun hesapları ve oyun karakterlerini satmaları, almaları ve takas etmeleri yasaktır. Kullanıcı hareketlerini düzenleyen bu uygulama, kullanıcının kendisine hareket sınırlaması getirdiği gibi, diğer üçüncü kişilere de getirir.
Oyundaki kullanıcılar, oyun içi nesnelerle, değerlerle, hizmetlerle, oyun parasıyla aşağıda yazılı olan faaliyetleri gerçekleştiremez:
Oyun içi ve/veya oyun dışı değerlerin, nakit para ve diğer oyun hizmetlerinin ödenebilmesine yarayan paraları satma;
Oyun içi ve/veya oyun dışı değerlerin, nakit para, ve diğer oyun hizmetlerinin ödenebilmesine yarayan paraları satın alma;
Kullanıcı hareketlerini düzenleyen bu bilgiler, kullanıcının kendisine hareket sınırlaması getirdiği gibi, diğer üçüncü kişilere de getirir.
Kullanıcıların, oyun içinde bot (program yardımıyla kullanılabilen oyun karakterleri), diğer programlar, oyun içinde kullanıcı hareketlerini yönlendirebilecek herhangi bir teknik ve/veya başka bir yöntem oluşturmaları ve kullanmaları yasaktır.
Kullanıcıların oyun içi herhangi bir hata ve oyun içi programların korunması ile ilgili herhangi bir hatadan faydalanmaları yasaktır. Böyle bir hatayı fark eden kullanıcı, bu durumu sağlayıcıya bildirmekle yükümlüdür.
Kullanıcıların nakit uygulaması yerine, kullanıcı bilgilerini saklamayı gerektirecek veresiye ödeme yollarından yararlanması yasaktır. Ayrıca başka oyuncular tarafından oyun kurallarını ve kullanıcı anlaşmalarını ihlal ederek kazanılan değerlerin veya puanların eşdeğerlerinden yararlanarak yukarıda belirtilen faaliyetleri gerçekleştirmek yasaktır. Yukarıdaki yasakların ihlali durumunda, sağlayıcı kendi kararıyla adı geçen puan ve değerlere, kullanıcı hesabını bloke ederek el koyar.
Kullanıcıların, sağlayıcı, başka kullanıcılar ve oyun hakkında uygun olmayan dedikodu, doğru olmayan iddia ve kötüleyici ifadeler yaymaları yasaktır.
Kullanıcıların her tür oyun, sohbet alanlarında Spam (oyun süreciyle ilgisi olmayan reklam ve mesaj) ve Flood (tekrar, kopya üretim) oluşturmaları yasaktır.
Sağlayıcının onayı olmaksızın, oyunun internet sitesinde kullanıcıların her tür mesaj dahil olmak üzere reklam oluşturmaları yasaktır.
Kullanıcıların oyundaki karakterleri, nesneleri, diğer unsurları ve ayrıca ilgilileri tanımlarken her türlü sansürsüz, hakaret ve tahrik içeren, alışılmamış sözcük ve sembolden yararlanmaları yasaktır.
Oyun sürecinde aynı anda birden çok izleyicinin bilgilendirildiği kitle iletişim araçlarında ve ayrıca istisnasız her tür ve çeşitli iletişim kanalında alışılmamış söz, hakaret kullanmak, uyuşturucu reklamı, pornografik materyal ve bu materyalleri açıktan içeren ilgili kaynak bulundurmak, fiziksel tehdit ifadesi, milli, dini, kültürel, ideolojik, cinsiyete ait, dille ilgili ve politik propaganda içeren mesajlar vermek yasaktır.
Oyuna ait özel sohbet alanı dışında kullanıcıların amacını aşan ticari tekliflerde bulunmaları yasaktır.
Kullanıcıların, diğer kullanıcıların oyuna ulaşmalarını maksatlı olarak engelleyen ve onlara zorluk çıkarma amaçlı ya da yönetimin görevini yapmasını engellemeye yönelik, oyun sürecinde beklenmeyen uygulamalarda bulunmaları yasaktır.
Kullanıcıların, oyun sürecini ihlal edecek ya da diğer bilgisayarları etkileyecek virüs, trojan, solucan, zaman bombası, karakter iptali, bozuk dosya veya bilgi ya da farklı bilgisayar programları yüklemeleri ve yayınlamaları yasaktır.
Kullanıcıların oyundaki karakterlere ve ilgililere ad takması ve sağlayıcı ile ortaklarına yönelik işaretler oluşturması yasaktır. Diğer kullanıcılar nezdinde kendisini sağlayıcının çalışanı ya da ortağı olarak göstermek yasaktır.
Kullanıcıların diğer oyuncuların hesaplarına ve oyunun internet sitesine erişim sağlayan bilgi elde etmeleri ve dağıtmaları yasaktır. Kullanıcıların hesaplarına ve oyunun internet sitesine erişim sağlayan bilgi içeren mesajların dış kaynaklara ulaştırılması yasaktır.
Kullanıcıların sunucudan geçen verilere ulaşmaları ya da ulaşma teşebbüsünde bulunmaları yasaktır. Oyun materyallerinin tamamını ya da bir kısmını değiştirmek, değiştirmek, bölümlere ayırmak, satmak ve dağıtmak yasaktır. Program hatalarından yararlanmak, program kodunu değiştirmek, sunucuya ve oyunun veri tabanına izinsiz ulaşmak yasaktır. Özel durumlarda, sağlayıcının kullanıcıların oyuna ulaşımını durdurma ve suç unsuru bulunup bulunmadığını araştırmak için Türkiye Cumhuriyeti, Federal Almanya ya da ilgili ülkenin ceza kanununa göre güvenlik kuvvetlerine haber vermeye hakkı vardır.
Kullanıcıların telif hakkı dahilindeki bilgilerde sahtekarlık yapmaları, bilgileri ya da özellikle telif hakkı sahibine gelen mesajları, telif hakkı onayı, diğer bilgi ve dokümanları ve bilgisayar programları ve program kaynaklarını ya da diğer içeriği silmeleri veya yok etmeleri yasaktır.
Kullanıcı, ikamet ettiği ülkenin yasalarını ihlal edemez. Kullanıcı yukarıda adı geçen ihlallerin ortaya çıkması halinde sonuçlardan şahsen kendisi sorumludur.
GENEL HÜKÜMLER:
Sağlayıcı, kullanıcının oyun içinde (yazılı veya sözlü), sohbet alanında ve oyun forumlarında geçen ifadelerinden ya da kullanıcıların ifadelerinin neden olduğu sonuçlardan sorumlu değildir.
Mevcut oyunun kurallarının ihlal edilip edilmediğine yalnızca sağlayıcı karar verir.
Oyun kurallarının kullanıcılar tarafından ihlali durumunda, sağlayıcı aşağıdaki tedbirleri alabilir:
Oyun içi sohbet alanlarını sınırlandırma,
Karakterlerin, birliklerin ve oyun içi nesnelerin isimlerini değiştirme,
Nesne, oyun içi para birimi ve diğer oyun içi değerlere el koyma,
Hesaba ulaşımı sınırlandırma, geçici olarak durdurma ve tamamen kapatma,
Karakter veya hesapları silme.
Suçun kabulü ve bundan sonra tekrar etmeyeceğinin ifade edilmesi durumunda, sağlayıcı hesaptan blokenin acilen kaldırılması için ceza koyabilir ya da neden göstermeksizin blokenin kaldırmayı reddedebilir.
Belirlenen şartların yerine getirilmesi kaydıyla blokenin acilen kaldırılması talebi sadece aşağıdaki e-posta adresine gönderilir: destek@allodstr.com
Oyun dili Türkçe'dir. Çeviri programlarının kullanımına izin verilir. Destek sadece Türkçe sağlanır.

YAZILIMI YÜKLEMENİZ, KOPYALAMANIZ VEYA HERHANGİ BİR YOLLA YAZILIMDAN YARARLANMANIZ VE/VEYA OYUN SÜRECİNİ BAŞLATMANIZ, OYUNUN KURALLARINA UYACAĞINIZI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR.werewolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17 Haziran 2013   #2
berke8687 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 17 Mart 2013
Bulunduğu yer: I Dont Know.
Alter: 20
Mesajlar: 179
Konular: 38
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 185
Rep Derecesi : berke8687 is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 3
Ettiği Teşekkürler: 4
Standart Cevap: Oyun Kuralları

Konu açmak için konu açıyorsun bilgilerndirme amacın yok gibiÜye Profil Bilgileri
berke8687 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26 Haziran 2013   #3
MarX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2012
Alter: 28
Mesajlar: 1.030
Konular: 183
Rep Puanı: 1515
Rep Gücü: 1036
Rep Derecesi : MarX has a brilliant futureMarX has a brilliant futureMarX has a brilliant futureMarX has a brilliant futureMarX has a brilliant futureMarX has a brilliant futureMarX has a brilliant futureMarX has a brilliant futureMarX has a brilliant futureMarX has a brilliant futureMarX has a brilliant future
Aldığı Teşekkürler: 5
Ettiği Teşekkürler: 4
Standart Cevap: Oyun Kuralları

teşekkürlerÜye Profil Bilgileri
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

profil ziyaretçilere açık
MarX isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27 Haziran 2013   #4
Kheron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 29 Nisan 2013
Bulunduğu yer: Samsun
Mesajlar: 1.706
Konular: 1920
Rep Puanı: 11750
Rep Gücü: 1712
Rep Derecesi : Kheron has a reputation beyond reputeKheron has a reputation beyond reputeKheron has a reputation beyond reputeKheron has a reputation beyond reputeKheron has a reputation beyond reputeKheron has a reputation beyond reputeKheron has a reputation beyond reputeKheron has a reputation beyond reputeKheron has a reputation beyond reputeKheron has a reputation beyond reputeKheron has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 44
Ettiği Teşekkürler: 31
Standart Cevap: Oyun Kuralları

Teşekkürler ama yazıyı kalın puntolu ve renkli yazsaydı hem de yazı çok uzunÜye Profil Bilgileri
Kheron isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01 Şubat 2016   #5
Avatar Yok
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 01 Şubat 2016
Mesajlar: 21
Konular: 1
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: 24
Rep Derecesi : Quiry is on a distinguished road
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Cevap: Oyun Kuralları

teşekkürlerQuiry isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Knight Online Oyun Kuralları Ban Sebepleri [Ayrıntılı] Furkan53 Knight Online Genel Muhabbet 4 14 Kasım 2015 20:02
BiteFight Oyun Kuralları SlayerFxR Bitefight 2 13 Ağustos 2015 13:40
Wolfteam Ceza Sistemi & Oyun Kuralları wordabula Wolfteam Genel Bilgi Paylaşımı 1 12 Ağustos 2015 01:03
S2 - Son Silah Ceza Sistemi & Oyun Kuralları karakas1997 S2 Son Silah Genel Bilgi Paylaşımı 2 23 Temmuz 2014 17:34

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:11.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750