Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu

   


Go Back   Forum Zero - Türkiyenin En İyi Online Oyun Forumu > Diğer Online Oyunlar > AirRivals

AirRivals AirRivals ile ilgili bilgiler bu bölümümüzdedir.


Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

AirRivals


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 27 Kasım 2012   #1
werewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Üyelik tarihi: 26 Kasım 2012
Alter: 27
Mesajlar: 487
Konular: 394
Rep Puanı: 1696
Rep Gücü: 493
Rep Derecesi : werewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant futurewerewolf has a brilliant future
Aldığı Teşekkürler: 13
Ettiği Teşekkürler: 0
Standart Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

AirRivals oynamaya baslamak için neleri bilmem gerekir?
OYleri isimlerindeki bosluk ve renkten ayırt edilebilirler. (Örnegin, \aOY İsmi\w) Normal oyuncular bunu yapamazlar. Eger birileri kendini OY olarak tanıtıyorsa veya OY yakını olduklarını iddaa ediyorlarsa, lütfen ekran görüntülerini [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mail adresine gönderiniz ve ciddi bir sekilde cezalandırılsınlar. Ayrıca, eger biri zararlı program kullanıyorsa veya hatalardan yararlanıyorsa, hesapları uyarısız kapatılacaktır. Herhangi bir hatadan direkt veya dolaylı bir sekilde faydalanan bütün hesaplar sonsuza dek kapatılacaktır. Lütfen oyunu oynamadan önce bunu aklınızın bir kösesine yazın. Eger bir hata bulursanız, lütfen [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresine mümkün oldugunca detaylı ve ekran görüntülerinide içerecek bir sekilde açıklayarak bir mail atın.

Ticaret kuralları nelerdir?
Tüm ticaretlerin sorumlulugu size aittir. Eger marketin nasıl çalıstıgını bilmiyorsanız dikkatli olunuz. Bir nesneyi satmadan önce fiyatının uygun olduguna emin olunuz.

Klavye kontrol tusları hangileridir?
Klavye kontrol tuşlarını F1 e basarak görebilirsiniz. Bu ekrandan çıkmak için ise tekrar F1 tusuna basmalısınız.

Bir ekran görüntüsünü (ScreenShot, SS) nasıl alabilirim?
F12 tusuna basmanızla birlikte o anki ekran görüntüsü AirRivals kurulan klasörünüze ATM#####.bmp dosya adı ile saklanmıs olacaktır.(C:/Program Files/Gameforge4D/AirRivals_TR/ScreenShot/)

Haritayı nasıl görüntüleyebilirim?
M tusuna basarak Haritayı görüntüleyebilirsiniz. 2. kez M tuşuna bastıgınızda Harita küçültülerek yeniden boyutlandırılacaktır. Portakal renkli nokta sizin o anki pozisyonunuz, yesil renkli olanlar ise sizin filo üyelerinizdir. İsimleri imlecin üzerine getirilmesi ile görüntülenebilir.

Servo itici motor neden çalısmıyor?
Eger yükünüz %70'den fazla ise yakıt tüketimi 2 katına çıkar. Eger %80 nin de üzerine çıkarsa servo itici motoru kullanamazsınız. %90'ı geçtiginde ise sadece minimum hızda hareket edebilirsiniz. Aracınızın kapasitesini arttırmak için yakıt üzerine geliştirilmiş bir CPU satın almalısınız veya yakıt yetenek puanı üzerine harcama yapmalısınız.

Yakıt nedir, nerede görünür?
Yakıt göstergesi sol üst tarafta Enerji/Kalkan göstergesinin üzerindedir. Yakıt ihtiyacınız olması durumunda inis yerinden veya sehir alısveris merkezinden satın alabilirsiniz. Yakıtsız kaldıgınızda düsersiniz ve hangara geri dönderilirsiniz.

MP3 oynatıcıyı nasıl kullanabilirim?
Mp3 muziklerinizi AirRivals kurdugunuz klasörün içinde yer alan Music klasörüne kopyalayın. Daha sonra oyun içersinde iken yukarı ok butonuna tıkladıgınızda muziklerinizi görüntüleyebilir ve çalma ayarlarını yapabilirsiniz. Rastgele sırada, sırayla, sürekli çalma ve benzeri ayarlar CD çalardakine benzerdir. Bir muzigi seçip DELETE tusuna basarak listenizden çıkarabilirsiniz. Baska klasörlerdeki muziklerinizi de dinleyebilmeniz mümkündür. Sehirde iken MUSIC e tıkladıGınızda muziklerin yer aldıgı klasörü seçmeniz istenir.

İnis nasıl yapılır?
Pad ile yavasladıktan veya ineceginiz yerin hemen üstünde durduktan sonra c tusuna basarak inis yapabilirsiniz.

Stok penceresi ne ise yarar?
Bu pencere kısaca degisik ekipmanlar kullanmanızda ve silahlarınızı degistirmenizde kullanılan penceredir. Tükenen nesnelerinizi de kısayollar çubugu üzerine tasıyarak gerektiginde daha hızlı kullanabilirsiniz.

Yakıtım neden çok çabuk tükeniyor?
Yükünüz %70'in üzerinde ise yakıt tüketimi normalin 2 katına çıkar.

Neden çok yavas hareket ediyorum?
Yükünüz %90'ın üzerinde ise, sadece en düsük hız ile hareket edebilirsiniz.

Yükümü nasıl arttırabilirim?
Yakıt CPUsu yerleştirin veya yakıt durumunuzu(statınızı) arttırın. Yakıt pil'inizin yükünüz konusunda faydası olmayacaktır.

Tılsım basarı sansı nedir?
Sans kartları hiçbir zaman basarız olmazlar. Bunun yanısıra ilk 5 tılsım basarısızlıkla sonuçlanmaz, ancak 5. den sonrakilerde basarısızlık sansı artar.

Tılsım basarısız olursa ne olur?
Tılsız basarısız olursa kart ve silah/zırh yok olur. Eser şans kartı hasar önleyici kart kullanırsanız ve basarısızlıkla sonuçlanırsa sadece 5'den fazla yükseltimlerinizi kaybedersiniz.

Baska bir oyuncuya nasıl sesli sohbet isteği gönderebilirim?
Alt tuşuna basılı iken bir oyuncu üzerine tıkladıgınızda bir popup menü açılır. Bu menüden sesli iletişim dügmesine basarak o oyuncuya istek göndermiş olursunuz.(Şu anda aktif degil)

Yetenekleri nasıl kullanabilirim?
F6 tuşuna basarak "Yetenek" i seçiniz. Kullanmak istediginiz yetenegi altta explorer çubugunun altında bulunan kısayollar çubuguna sürükleyin. Bu yetenekleri ilgili kısayol tusuna basarak kullanabilirsiniz. Örnegin, 1. slottaki yetenegi kullanmak için 1'e basmanız gerekir. Yetenegi sadece kullanmak için yeterli SP ye sahip olduğunuz zaman kullanabilirsiniz.

Oyunum bozuldu/yavasladı! Neden?
Bilgisayarınızın AirRivals oyunu için minimum konfigürasyona sahip olduguna emin olunuz. Ayrıca "Minimum Pencere (Min Frame)" seçeneğinin aktif olmadığına emin olunuz. Düsük ayarlar seçenegi işaretli iken'de oynayabilirsiniz.

Karakterim öldügü zaman ne olur?
Bir yaratık tarafından öldürülürseniz veya parçalanırsanız SPI kaybedersiniz. Eger kaybetmeniz gerektiği kadar SPI a sahip degilseniz EXP yüzdesi kadar kaybedersiniz. Eger başka bir oyuncu tarafından veya düsman bir ulusun savunmasında yok edilirseniz hiçbir sey kaybetmezsiniz.

Bir düello talebinde bulunabilir miyim? Nasıl?
Düello yapmak istediğiniz kisinin ismi üzerine Alt tuşuna basılı iken tıklayıp 1:1 savaşı seçebilirsiniz ya da F3 tuşuna basarak oyuncu adı yazarak düello istegi gönderebilirsiniz. Eger oyuncu düelloya istekli degilse, sürekli düello istegi ile tacizde bulunmayınız!

PvP isteklerini nasıl blok edebilirim?
PvP isteklerini reddetmek için seçeneklerden 1.1 savaş'ı kapalı olarak işaretleyiniz.

Ticareti nasıl engelleyebilirim?
Ticaretleri reddetmek için seçeneklerde ticaret seçenegini kapalı olarak işaretleyinizekleyebilirsiniz.

Nasıl gizli konusabilirim veya cevaplayabilirim?
Bir oyuncuyla gizli mesajlasmak için "oyuncu_adı mesajınız yazabilirsiniz. Örnegin; oyuncu adı Samsunlu ise "Samsunlu selam! şeklinde. Eger biriyle özel yazısırken " şeklinde ismi boş bırakırsanız mesajınız sizle veya sizin kontak kurdugunuz en son kişiye gider. /whisperchat komutu ile gizli/özel mesajlaşma fonksiyonu açılıp kapatılabilir.

Haritadaki ulusumdan/filomdan/tugayımdan olan herkese toplu mesaj gönderebilir miyim?
Haritanızdaki herkesle konusmak için mesajın başına ! işareti yazmalısınız. Örnek: !Herkese selam. Ulusunuzdan olanlara toplu mesaj için mesajın başına $ isareti yazmalısınız. Örnek: $Selam. Formasyonunuzdan olanlara toplu mesaj için ise mesajın başına # isareti konur. Örnek: #Selam filo. Tugayınızdan olanlara toplu mesaj için ise mesajın başına @ isareti yazılır. Örnek: @Selam Tugay. Arenadi takım arkadaslarınıza toplu mesaj göndermek için ise mesajın basına % isareti konur. Örnek: %Selam Takım. $ kullanmak için 20+ seviyede olmanız gereklidir. Savaş bölümüne toplu mesaj için ise mesajın basına ^ isareti yazılır. Örnek: ^Selam Arkadaslar.

Seviye (level) limitleri nelerdir?
Ticaret ve Savas iletisimi için seviye 20+, Tugay oluşturmak için seviye 20+, Düello için seviye 20+, Oyuncu adı ile aksiyon mesajı için seviye 30+, Arena savası için seviye 11+ gereklidir.

Aksiyon mesajı (ment) nedir?
Aksiyon mesajı (ment) oyuncu adınız ile başlar. /ment mesajınız şeklinde kullanılır. /ment kullanabilmek için seviye 30+ gereklidir.

Mesajlarda renkli yazı nasıl yazabilirim?
\ isaretinden sonra rengin ingilizce adının baş harfini yazdıktan sonra mesajınızı o renkte görünecektir. Örnegin, \w ile beyaz (white), \a ile aqua, \r öneki ile kırmızı yazabilirsiniz.

Nesneleri nasıl birlestirebilirim?
Fabrikaya girip, birlestirilecek nesneleri ekleyip "Birlestir" e tıklamanız yeterlidir.

Birlestirme mi büyüleme mi?
Fabrikadaki birlestirme nesneleri size yeni veya geliştirilmiş nesneler yapmanızı saglar. Labaratuvardaki Büyüleme nesneleri ise nesnelere ön ek adı, son ek adı, büyü veya prova ekleyerek gelistirmenizi saglar. Eger büyülü bir nesneyi birlestirirseniz büyüleri kaybolacaktır.

Nasıl büyü yapabilirim?
Labaratuvara gidip büyü yapmak istediginiz nesne ve kartları koyarak büyü yapabilirsiniz.

Nadir, az rastlanan nesne nedir?
Nadir, az rastlanan nesneler bir ön ek ve/veya son ek adına sahip yesil renkli nesnelerdir. Kusursuz silahları bir düzeltme için sans kartları ile birlestirebilir veya nadir rastlanan nesneleri normal yaratıklardan bulabilirsiniz.

Benzersiz nesne nedir?
Normal nesnelerden daha güçlü olup sarı renk ile görünürler. Benzersiz nesneler tılsımlanamaz veya sanslarda kullanılamazlar.

Bir tugay olusturmak veya var olan tugayı silmek için ne yapmalıyım?
Filonuzu olusturduktan sonra Tugay tabından "Olustur" a tıklamanız gerekir. Bu asamada Tugay isminizi yazarsınız ve isim kabul edilebilir niteliklerde ise Tugayınız oluşturulmus olur. Olusturduğunuz Tugayı silmek için ise "Dagıt"a tıklamalısınız. Bir tugayın silinmesi 1 hafta zaman süreci ister. Bu nedenle yeni bir tugay oluşturmadan önce dikkatli düsününüz.

Bir formasyon olusturmak için ne yapmam gerekir?
Formasyon tabında iken F7 tuşuna basıp "Olustur" a tıklamanız gerekir. Bir filoda en fazla 6 kisi bulunabilir. Filoların degisik faydaları vardır. Örnegin, formasyon uçusu, exp/spi/droprate bonusları gibi.

Formasyon stili nasıl ayarlanır?
Formasyon stili oluşturabilmeniz için Formasyon Lideri konumunda olmanız gerekir. Filo penceresinde seçim yapabileceginiz listenin en altında "Formasyon" butonu mevcuttur. Oyuncular filo liderinin F2 tusuna basması ile birlikte sıraya girerler. Bunun için birbirlerine yeterince yakın olmaları gereklidir.

Tugayıma bir logo ayarlayabilir miyim?
Bunun bir çok yolu var. En kolay yol, AirRivals klasörleriniz nerede olursa olsun çalışacak bir şekildedir. Unutmayın ki, tugay logosunu sadece tugay lideri olarak degistirebilirsiniz. İlk olarak, MS Paint'i açın (Baslat->Programlar->Donatılar->Paint). Daha sonra Resim menüsüne gidin, ve Özniteliklere girin. Genisliği 24, yüksekligi 12 olarak ayarlayın. Daha sonra logonuzu çizin. CTRL+PageDown a basmak logonuzu çizmenize kolaylık sağlar(Görünen her şey 4 kat büyür). Daha sonra CTRL+S e basarak resmi kaydedin. Hiç bir ayar ile oynamayın ve C:\tugay.bmp olarak kaydedin. Daha sonra AirRivals'ı açın. Tugay menüsüne gidin ve "İSARETLE" ye basın. Daha sonra TAM OLARAK burada yazanı yazın : C:/tugay.bmp (burdaki egik çizginin "/" olması gerektigini unutmayın) ve Tamam'ı tıklayın. Tugay logonuz ayarlandı fakat hemen görünür olmayacaktır. Bir süre beklemeyi unutmayın.

Satın aldıgım Yetenekleri göremiyorum. Nerededir?
F6 tuşuna basarak Yetenek labaratuvarına gidiniz. Sag taraftaki kaydırma çubugunu kullanarak sayfanın asagısına ilerlediginizde yeteneklerinizi görebilirsiniz.

Durumlarımı nasıl yükseltebilirim?
F6 tuşuna basarak Bilgi tabına tıklayınız. Puanınız varsa durumunuzu(stat) yükseltebilirsiniz. Level 1 ile başladıgınız durumlar(statlar) 1 durum puanının durumunuzu(statınızı) yükseltecegi puandır. Eger durumunuz(statınız) 1 ile başlıyorsa, o durum(stat) puanı için sadece 1 durum(stat) alırsınız. Eger durumunuz(statınız) 4 de baslıyorsa, buna karsın her durum(stat) puanı için 4 yükseltilir.

Bir bug kesfettim! Ne yapmalıyım?
Detaylı açıklama ve bug a ait ekran görüntüleri ile [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresine bildirmelisiniz. Eger tespit ettiginiz veya bildiginiz bir açıgı kendi yararınıza kullanmaya kalkarsanız hesabınız askıya alınabilir, eski durumuna getirilebilir veya tamamen kapatılabilir.

Filo savası nasıl baslatılır?
/formfight <düsman filo liderinin adı> komutu ile filo savası başlatabilirsiniz. Örnegin; VLX ve Samsunlu'nun filoları olsun. VLX Samsunlu'nun lideri oldugu filoya savas baslatmak için sunu yazmalıdır: /formfight Samsunlu

Tugay savası nedir?
Tugay savası basitçe 2 tugay arasındaki savastır. Tugay savaşı baslatmak için /brigfight <düşman tugay adı> komutu kullanılır. Örneğin; VLX xxx tugayında, Samsunlu yyy tugayında olsun. VLX tugay savası baslatmak için sunu yazmalıdır: /brigfight yyy

Füzelerimi nasıl yeniden yükleyebilirim?
Eger füzesiz kaldıysanız, füzeleri yeniden doldurmak için Malzeme dükkanlarından birine ugramalısınız.

Maksimum durum(stat) degeri nedir?
Maksimum durum(stat) degeri 300'dür. CPU'lar bile durum degerini 300'ün üzerine çıkaramazlar.

Durum baslatma sans kartları nasıl çalısır?
Labaratuvara gidiniz ve ön ek adı veya son ek adına sahip nesneyi ilgili durum başlatma kartı ile birlikte koyunuz. Böylece önek/sonek adı kaldırılmıs olacaktır.

Hasar önleyici shirli kart nasıl çalısır?
5 den sonra yükseltim ile, başarılı olursanız sadece kartı kaybeder ve yükseltimi kazanırsınız. Ancak yükseltim başarısız olursa, hem kartı kaybedersiniz, hem de ilk 5 yükseltim hariç tüm önceki yükseltimlerinizi kaybedersiniz. Nesneleriniz ve ön/son ekleri bozulmazlar.

Tugay kartları nasıl çalısır?
Lider tugay kapasitesini arttırmak amacıyla kartı çift tıklamalıdır. (!!Şu an için aktif değildir.!!)

İsim degistirme kartı nasıl kullanılır?
Formasyonunuzu terkedip kart üzerine çift tıkladıktan sonra yeni ismini yazınız. Bunu yaptığınızda oyun oturumunuz kapatılacak ve isminiz değişmiş olacaktır.

İsim ekleri nelerdir?
İsim ekleri ön ek ve son ek adlarıdır.

Geçici alanlar nedir?
Geçici alanlar sadece düşmanın anagemisini yok eden ulusa açılan alanlardır. 2 ulus aynı geçici alana erisime sahip olamaz.(Hornian habitatı ve Eopi)

Anagemiler nelerdir?
Anagemiler ulusların bayraklarının oldugu gemilerdir. ANI ulusunun anagemisi "Horos", BCU ulusunun anagemisi ise "Anubis" olarak adlandırılır.

[Sadece Liderler]Ulus çapında mesaj nasıl gönderilir?
Mesajın başına * konulur, yani şu şekilde gönderilir: *mesaj

[Sadece Liderler]Diger liderler ile nasıl iletisim kurabilirim?
Ulusunuzdan biri ile fısıldasır gibi diger liderler ile de iletisim kurabilirsiniz.

[Sadece Liderler]Panoya bir not eklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Komutun yapısı şu şekildedir. /noticeboard [dakika] [mesajınız]. örnegin; /noticeboard 60 gece saat 5 de saldıracagız. komutu ile mesajınız 60 dakika boyunca panoda kalır.

Bir ulus liderini öldürmenin mükafat veya ödülleri var mıdır?
Su an için yoktur.

Görevimi tamamlamak için öldürmem gereken canavarı niçin bulamıyorum?
Görev haritasında olmayabilirsiniz. Dogru haritada olduğunuza emin olmak için sehre dönün ve "Görev haritasına Git" dügmesine basınız.

Bu görev çok zor!
Yardım edebilecek birilerini bulun.

Bir canavardan nesne alabilecegimi umdugum bir görev var. Bir çok canavar öldürmeme ragmen neden hiçbirinden nesne düsmedi?
Denemeye devam edin. Bazı canavarların nesne düsürme oranı düşüktür. Ya da sanssızsınız.

Neden birileriyle ticaret yapamıyorum?
Hesabını sadece sizin ulusunuzla aynı ayarlamıs kisilerle ticaret yapabilirsiniz. Eger kararsız iseniz ve Arlington daki bir alt ile ticaret denerseniz yapamazsınız. Aynı sey Bygeniou için de geçerlidir, Arlington dan bir alt ile ticaret yapamazlar. Kararsızlar Bygeniou hesapları ile de ticaret yapamazlar. Bunun karakter ile ilgili degil, hesap ayarları ile ilgili oldugunu unutmayınız.

Yesil oyuncu adı ne anlama geliyor?
Yesil renkli oyuncu isimleri ulus liderleridir. onlar oyun takımı degildir ve size oyun sorunları hakkında yardımcı olamazlar. Onlar sadece uluslarını yagmaya sevkederler ve diger uluslarla olan diplomatik iliskileri düzenlerler.

Düsman oyuncuları öldürmeye ne zaman baslayabilirim?
Eger BCU iseniz, level 20 "Reckless courage" görevini tamamladıktan sonra istediginiz yerde gezebilirsiniz. Eger ANI iseniz, aynı seyi level 22 "Rock elimination plan" görevini tamamladıktan sonra yapabilirsiniz. Bu levelleden önce de kendi bölgelerinize giren diğer oyuncularla savasabilirsiniz, ancak genellikle onlar oldukça güçlüdürler. Sakınıp dikkatli olunuz!

Nesne magazasından nasıl nesne alabilirim?
Nesneler satın alabilmek için web sayfamızdan Krediler almanız gerekir. Bazen Krediler ödüllerini de bulabileceksiniz.

Bir magaza nasıl olusturulur?
Bunun için en az level 12 olmanız gerekir. Bundan sonra "Satınalma Magazası" ve "Satıs Magazası" nı Yetenekler Magazasından satın almalısınız. Her biri sadece 10 SPI degerindedir. Bundan sonra Pazar'a gidebilir ve uygun yeteneklerinizi aktif yapabilirsiniz. Görevler aktif iken bir mağaza olusturamazsınız.

Satıs Magazası nasıl çalısır?
Basitçe yetenegi aktiflestirin (bunun için sehrin herhangi bir yerinde olmanız gerekir), ve sonra nesneleri satıs penceresine bırakın. Bir fiyat ve adet (mümkünse) yazıp "Ayarla" basınız. Satacagınız tüm nesneler için bu islemi yapınız. Son olarak, magazanız için bir isim belirlemelisiniz (en sonda magaza ismi vermelisiniz) ve "Basla" basın. "Dur" tıkladığınızda ise magaza kapacaktır.

Satınalma Magazası nasıl çalısır?
Basitce yeteneğinizi aktif hale getirin (Sehrin bir yerinde olmanız gereklidir). Satın alma isteklerinin yapılacagı nesne veribankasını gezebiliyor olmanız lazım. İstenilen fiyatı ve miktarı (eger uygunsa) ayarlayın. Daha sonra "Ayarla" ya basın. Bütün istenilen nesnelerin için bunu uygulayın. En son olarak, dükkanınıza bir isim atayın (son olarak bu yapılmalı) ve "Baslat"a basın. "Durdur"a bastıgınızda dükkanınız kapanacaktır. Lütfen Satın alma Dükkanı aracılıgı ile isteyeceğiniz bütün silahların sadece temiz silahlar olması gerektigini unutmayın. SatınAlma Dükkanı aracılıgı ile gelistirilmis veya düzeltimis silahlar alamazsınız.Üye Profil Bilgileri
Evet Arkadaşlar Fiyatlar Gayet Uygundur ve 7/24 Cevap Alabileceğiniz Bir Botting Hizmet Firması.

Web Site : [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
İletişim : darkbotting@hotmail.com
GSM : 0553 282 1226

Ödeme Şekilleri :
Paypal - Kredi Kartı
PTT - Banka Havalesi
Mobil Ödeme İsteyenler
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Güvenli Alış-Veriş
werewolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Sıkça Sorulan Sorular - Shaiya werewolf Shaiya 2 26 Temmuz 2013 15:13
S2 Son Silah Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları Skrillex S2 Son Silah Soru - Cevap Bölümü 5 29 Mart 2013 23:24
BiteFight Sıkça Sorular Sorular SlayerFxR Bitefight 1 11 Aralık 2012 23:37
Kurulum yöneticisi hakkında sıkça sorulan sorular werewolf Cengiz Han 2 0 27 Kasım 2012 04:54
Sıkca Sorulan Sorular nukrocuk Metin2 Genel 6 16 Eylül 2012 10:49

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:32.

Sistem Bilgileri Bilinmesi Gerekenler
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
Lütfen Sorunlarınızı Buradan Bize Bildiriniz.

Sitedeki Tüm Paylaşımların Sorumlulukları Paylaşım Sahiplerine Aittir. ŞİKAYETÇİ OLDUGUNUZ ICERIK VARSA Sikayet@forumzero.net adresine mail atınız. 48-72 saat içerisinde islem yapılacaktır.

Tema Tasarımı ForumZero.Net - Foxin - satin almak iletişime gecenilirsiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750