Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Kasım 2012   #1
Üye Profil Bilgileri
Konular: 33
Rep Puanı: 1539
Rep Gücü: 168
Rep Derecesi : santohabib has a brilliant futuresantohabib has a brilliant futuresantohabib has a brilliant futuresantohabib has a brilliant futuresantohabib has a brilliant futuresantohabib has a brilliant futuresantohabib has a brilliant futuresantohabib has a brilliant futuresantohabib has a brilliant futuresantohabib has a brilliant futuresantohabib has a brilliant future
Aldığı Teşekkürler: 0
Ettiği Teşekkürler: 1
Standart Arkadaş Bonusu Yardımcı Olalım

Merhaba arkadaşlar bilindiği gibi çoğumuzun gemileri var ama bunlara vip vs çekemeyenler var ve benim böyle bir düşüncem var;

Şimdi mesela ben arkadaş bonusunu yapmaya kalksam aynı ip filan diyor ödül vermiyor.

İşte burda mesela 1 gemiyi ben diğer 4 gemiyide forumdaki arkadaşlar yapacak ve ben bu arkadaşların isimlerini alıcam bir gün onlarında oldumu bu sefer ben yapacam ki kaçan olur derseniz arkadaş bonusunda olan gemiyle arkadaş olduğu için nicki vs görülecek önce forumdan ban yiyecek sonra onun serverindeki forum üyeleri ona oyun oynatmıyacak

Şimdi yapmaya başlıyalım bana 3 hesap lazım;

1.[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

2.[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

3.h[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Şimdi burda mesela altta biri ben 1. hesabı yapacam diyecek o hesabın yanına onun ismi yazılacak o üstünde darkorbit olmayan bir maiile hesap açıp 7 lvl yapacak nasıl yapması önemli deil bot vs o hesap 7 lvl olunca kendi linkini bana verecek ve ben aynı işlemi ona yapıp 7 lvl yapacam..

Konu santohabib tarafından (24 Kasım 2012 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.
santohabib isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla