Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Ağustos 2012   #9
Iron MAIDEN
Amarth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Konular: 51
Rep Puanı: 869
Rep Gücü: 814
Rep Derecesi : Amarth is a splendid one to beholdAmarth is a splendid one to beholdAmarth is a splendid one to beholdAmarth is a splendid one to beholdAmarth is a splendid one to beholdAmarth is a splendid one to beholdAmarth is a splendid one to behold
Aldığı Teşekkürler: 8
Ettiği Teşekkürler: 7
Standart Cevap: PBDO Botta en iyi nasıl uri kasarız

ugurx15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tolga ve alinon kardeşime teşekkürler yalnız şöyle bi sorum olucak, leonov 14.250 uri, vega da 28.500 uri, bu ikisine ticarette teklif verdim ama alamadım, vegaya 16 mil verdim sabaha karşı 4 deydi, leonov'a da 12 mil kadar verdim fakat alamadım uri ile de almak istemiyorum, sadece kutu toplamak için Piranha gemisi nasıl olur ?
Az Basıyorsunda Ondan.. Git Gece Saat 3-4 İhalesinde Son 9-8 Sn De BAS.. 15 M Basarsan Kesin Sendedir...
GhostMasterr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya bu arkadaşın dediği gibi yap yada çarın sağlamsa streuneR kris falan kestir ama pet olmalı her zaman
Aynn Bende Sana Katılıyorum.. Ama Arkadaş Daha Yolun Başında.. O Yüzden Lordikia + Kutu Toplama Yapması Favorimdir.

Üye Profil Bilgileri
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Ismi Bile "Güç" Anlamına Geliyor Adamın. - Tsunade Hime.
Amarth isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla