Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Mayıs 2014   #1
YOLGEZER
TreecKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Profil Bilgileri
Konular: 919
Rep Puanı: 58087
Rep Gücü: 4078
Rep Derecesi : TreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond reputeTreecKo has a reputation beyond repute
Aldığı Teşekkürler: 234
Ettiği Teşekkürler: 179
Arrow Köpek Alımak İstiyorum

Herkese iyi günler

Evet arkadaşlar bu yaz sonunda bir köpek almak istiyorum...
İnternetten biraz araştırma yaptım ancak yinede sizlere danışmak istiyorum
Sonuçda internetteki bilgiler genel bilgiler şuanda köpek besleyen Tecrubeli kişiler bana Yol gösterip aydınlatabilir...

Öncelikle apartmanda oturuyorum Apartman yaşamına uygun Golden cinsi köpek kafama çok yattı hem sevecen ve sıcak kanlı hemde kolay eğitilebilen bir cinsmiş Sizlere sormak istediklerim şunlar =

1-)Apartman yaşamına uygun köpekler hangileridir ve dışarda bi kulübe yapma imkanımda var onu belirteyim..
2-) Ben sıcak kanlı ve şevkat göstermeyi severim benim gibi sevecen ve sahibine sevgisini göstericek köpekler hangileridir.
3-) Aşı olayı daha sora gezdirme dışarı çıkartma ihtiyaçlarını giderme hakkında biraz bilgi..
4-) Yıllık masrafları nekadar olur şuanda öğrenciyim aylık 300 tl max gelirim var (stajerlik yapıyorum)
5-) Köpeklerin ömürleri hakkında biraz bilgi istiyorum ..
6-) Köpeklerin çiftleşme v.s sorunu var dişi köpek düşünüyorum bunun üstesinden nasıl gelicem köpeğim o dönemde sinirli ve hırçın olabilir bu yüzden saldırgan olurmu neler yapmam gerekicek..
7-) Sabah 7.50de evden çıkıp 3 gibi evde oluyorum o süre zarfında sabah bi görüp yemeğini suyunu ihtiyacını gidersem 7.50ve 3 arası beni beklerken sıkıntı çıkarmı.? ..
8-) Köpeğin eğitimi nasıl oluyor? Profesyonel yardım v.s?

Şimdilik bunlar geliyor aklıma yardım ederseniz sevinirim iyi forumlar

Üye Profil Bilgileri

C★

TreecKo isimli Üye şimdilik offline konumundadır